KRYON: “BAĞLANMAK – Bölüm Bir”

Yazdır Yazdır 

KRYON MESAJI

BAĞLANMAK – Bölüm Bir” Bu canlı kanallık Portland, Maine’de verildi 9 Nisan 2016

Lee Carroll kanalıyla

 Selamlar sevgililer, ben Manyetik Hizmetten Kryon’um. Bu akşam sunmak istediğim şey yanlış anlaşılabilirdi. Bu ileri bilgidir ve kafa karışıklığı yaratabilecek bilgidir, bu nedenle partnerimin yavaş gitmesini ve ona verdiğim örnekleri kullanmasını isteyeceğim.

Bu sandalyede tam bu anda gerçekleşmekte olan güzel bir şey var ve buna bağlantı adı veriliyor. Bu gezegende kanallığın bu kadar tartışmalı olmasının nedeni, gözlerini deviren ve bunun imkansız veya okült ya da çok garip olduğunu söyleyen bir çok insanın olmasıdır. Bundan fazlası, bir çok insan bunun uygun olmadığını söylüyor. Bu nedenle insanlığın spiritüel olarak buna karşı ön yargılı olduğunu söyleyebilirsiniz.

Gerçek şu ki aslında partnerim yaratıcı kaynak ile bağlantıda. Dua ve meditasyon vasıtasıyla bağlantıda olmak tamamdır, ama oldukça sık olarak kanallık çizgiyi aşar. Buna rağmen, bu gerçektir ve partnerim bu mesaj için kenara çekilir. Bilincini alır ve benimkiyle birleştirir, bu mesaj için içindeki her şeyi kullanmama izin verir.

Uzun zaman önce, kanallık yaptığı zaman ele geçirilmeye izin vermeyeceğini söyledi ve ona yeni enerjide ele geçirme olmadığını anlattım. Bu partnerliktir, bir birleşmedir. Harika, sezgisel bir düşünceye sahip olduğunuz zaman, bu ele geçirilme midir? İyi bir spiritüel talimat elde ettiğiniz zaman garip bir transa mı giriyorsunuz? Hayır. İnsanın Ruhun talimatını duyumsama yeteneği ile ilgili son yıllarda şeyler değişti.

Otuz – kırk yıl önce trans – kanallar kanallık yaptıkları zaman yaşlanıyorlardı, çünkü bilinçlerinin yönetimini bırakıyorlardı. Onların bazıları yıpranıyordu, çünkü yapmakta oldukları şey bir birleşme değildi, iki dünya arasında yürüme halini taşıma işiydi. Bu yönetimi bırakma idi ve şimdi öyle değil.

Işıkişçileri, şifacılar ve okuyucular bunu bilir. Onları en iyi şekilde iyileştirmek için nereye dokunacaklarını veya okuma yaptıkları zaman o kişiye ne söyleyeceklerini onlara anlatan sezgisel bir akış aldıkları yere girdikleri zaman, birilerinin zamanını çalmazlar, rahatsızlık vermezler veya garip, beden dışı bir duruş sergilemezler. Merkezlenmiş kalırlar, huzurlu ve bağlantıda olurlar. Tıbbi bir sezgisel, Merkabah modellemesini hissettiği zaman ne söyleyeceğini bilir ve sonra bir sessizlik anı olur ve belki de bağlantıyı almak için güzel temizleyici bir nefes alır.

Bu bağlantı hakkında konuşmak istiyorum, çünkü düşündüğünüzden farklı olabilir. Ruh ile bağlantınıza ilişkin şeyler daha da karmaşıklaşıyor. Ezoterik şeyler, bağlantınızın saf olduğunu bilmek için her birleşme anında gerekli olacak ayırt etmenin olduğu noktaya geliyor. Sevgililer, içinizde, hücresel yapınızın her parçasında her zaman sözünü ettiğimiz bu minik DNA molekülü vardır. DNA’nın On İki Katmanı kitabını yazdığımız zaman, bundan söz ettik. İçinizde, kimyasal olarak ölçülemeyecek bir seviyede, her şeyin yaratıcı kaynağının bir parçası var. Bu “içinizdeki Tanrı’dır”, ki düşündüğünüzden büyüktür. Bunun kanıtı geçmiş uygarlıklardadır, ne kadar geriye giderseniz gidin, kadim insanlar bir şekilde içlerinde olan, kendilerinden daha büyük bir şey olduğuna inandılar. Birçokları bunu Gaia’ya atfettiler ve bu kısmen doğrudur.

Bir yerlerde bir tür yaratıcı olduğunu hissettiler ve bu kaynakla ilgili her türde inanç ve her türde ibadet vardı. Ancak, hepsinin ortak sahip oldukları şey daha büyük bir şeyin parçası olduklarını sezgisel olarak bilmeleriydi.

Tekrar pekiştirmekte olduğum şey, içinizde, DNA’nızda sezgiyi yaratan spiritüel bileşen dediğimiz şey olduğudur, aslında yaratıcı kaynak olduğudur. Bu sezgisel anlayış gezegendeki tüm inanç sistemlerinin yaratımından sorumludur. Şunu düşünün: İnsanlığın Tanrıya inanmakta bir sıkıntısı yok. Tanrıya inanmayanlar minik bir azınlıktır. Gezegenin çoğu tek Tanrı olduğunu biliyor. Bu nedenle insanlık için bu genel olarak yaradılıştan ve sezgisel bir şeydir ve her birinizin içinde gerçekleşir. Sevgililer, bu sezgi büyümeye ve değişmeye başlıyor.

“İçinizdeki Tanrı” fikri belirli şekillerde daha zarif olmaya başlıyor ve başkalarında daha fazla yanlış anlaşılıyor. Bununla demek istediğim şey, dünyanız ve insanlık değişmeye başlıyor ve bu sadece Işıkişçilerini değil, sadece yaşlı ruhları değil, tüm insanlığı etkiliyor. Bu gezegenin manyetik ızgarasının değişmesiyle ve güneş sisteminizin galaksi etrafında yeni bir yere, yeni bir çağa ilerlemekte olduğu gerçeğiyle, daha önce hiç görmediğiniz enerjilerle dolu. Bu her şeyi değiştiriyor. Güneşinizin heliyosferini değiştiriyor ve bundan dolayı manyetik ızgaranızı etkiliyor. Bazıları buna bakıyor ve aslında korktukları bazı yeni radyasyonlar görüyorlar. Son zamanlarda güneşinizin davranışında herhangi farklılıklar gördünüz mü? Geçmişte sahip olduğu tam ışıma modellerini taşımıyor olabilir. Tüm bu şeyler insanlığı değiştirecek olan enerjinin birlikte akmasını temsil ediyor. Düşünme ve hissetme şeklinizi etkileyecek. Fikirleri ve algıları genişletecek ve ayrıca insanlığın çağlardır taşıdığı spiritüel önyargıları etkileyecek.

Yaşlı ruhlar, orada olan ve bunu yaşamlar boyu yapmış olanlar (deneyimli olanlar) bunun neden gerçekleşmekte olduğunu anlayanlardır. Etrafınızdakiler size gelip nasıl huzurlu veya neşeli kalabildiğinizi sorarlarken, gelecekteki öğretmen olacak olanlarsınız. Bu nedenle burada mesajı dinliyorsunuz. Bu, eğer korkusuz olursanız zor olmayacak bir görevdir, ama bağlantıyı anlamanızı istiyorum, çünkü bazı bilmeceler diyeceğimiz şeyler olacak.

Sevgililer, DNA’nızın bir parçası çok boyutludur. Gerçekte tartışmalı olan bu değildir. Partnerim bazı kuantum biyologların bunu bildiği ve bunu incelemeye devam ettiği gerçeğini bildirdi. Aslında, DNA’nın bir kısmı düşündüğünüzden daha fazlasıdır. DNA’nın yalnızca kimya olmadığı deneylerde gösterildi ve kanıtlandı. Kontrollü bir deneyde DNA’nın varlığının kuantum alanda atomik parçacığın dönüşünü değiştirdiğini gösteren pozitif kanıtlar var. Bilim insanlarına, kuantum olan bir neden ve sonuç eylemi olduğunu anlatan kanıtlar olmalı ve bu nedenle DNA küçük bir kuantum kaynağı olmalıdır.

Birlikte olduğumuz son sefer, bir mesajda size bilgi verdim, “Kuantum bir kaynak olmadan kuantum bir eylemi göremezsiniz.” Bu nedenle, eğer güzel, yeni bir kuantum icada sahip olacaksınız, kuantum bir kaynaktan geliştirilmelidir. Kuantum etkisi yaratan 3B kaynağa sahip olamazsınız. Şimdi, bugünün özeti, DNA’nızın kuantum özelliğe sahip olması, bu nedenle kuantum değişimlerin “kaynağı” olarak nitelendirilmesidir. Bilinciniz DNA’nızın parçasıdır. İnsan bilinci büyümeye başlıyor ve bilincinizle başkalarını tedirgin eden şeyler yapmaya başlayacaksınız. Birincisi, gençleşme ve hastalığı tedavi etme yeteneği, çoğunlukla kendi bedenlerinizde.

Bilgeliğinizdeki artış önce kendinizle başlar ve sonra zaman geçtikçe diğerlerine ulaşır. Ama sevgililer, bu sizinle başlar. Biraz önce size bir şeyler anlattım. “Bu geçiş herkes için” dedim. Ayrıca bu değişimlerin yavaş olacağına ve hemen görünür olmayacağına değineceğim. Ama daha iyi sezgi almaya başladığınız ve günlük sorunlara daha iyi çözümler kullanmaya başladığınız zaman, insanlar size gelip bunu nasıl hallettiğinizi soracaklar ve yanıtınız olmayacak. Bu yeni sezgidir ve çoğunlukla yaşlı ruhlarda başlar.

Bir örnek kullanmak istiyorum ve bu bir metafor. Bu örnek en sevdiğiniz memelilerden biri hakkında olacak – balina. Balinalar yavrulama noktalarına ve beslenme alanlarına manyetikler ile yolculuk yaparlar. Balinanın sisteminde, manyetit adı verilen bir şey vardır. Bu onların bilinciyle arayüz oluşturur ve beyinleri sezgisel yön bulucu haline gelir. İçsel bir pusulaya sahiptirler, ama balinalar bunu bilmez. Sadece sezgileriyle hareket ederler.

Bunu kanıtlamak için sizi 20 yıl geriye götüreceğim. Bir çok balinanın düzenli olarak kıyıya vurduklarını hatırlıyor olabilirsiniz ve bir çok insan bundan endişe duydu. Bununla ilgili garip olan şey, onların kurtarılmaya direnmeleriydi. Balina kıyıya vuruyordu ve sonra kuyruğundan açık okyanusa çekiliyordu, kendini yeniden kıyıya vuruyordu. Neler oluyordu, sevgililer? Size anlattık. Manyetik ızgara değişti, şimdi “kuzey” öncekinden hafifçe farklıydı. Balinaların nesillerdir kullandıkları “pusula istikameti” açık deniz yolculuğu sağlamak yerine şimdi onları direkt olarak belirli sahillere götürüyordu. Onlar sadece nesillerdir sahip oldukları aynı manyetik hatları izliyorlardı. Bu ayrıca sizlere manyetiklerin o yıllarda ne kadar yer değiştirdiğini gösteriyor. Balinaların yeni bir yolun gerekli olduğunu anlamaları bir veya daha fazla nesil gerektirdi. Bugün, kendilerini o zamanki gibi sahillere vurmuyorlar. Bunu neden anlatıyorum?

Bir an balinanın düşündüğünüzden daha küçük zekaya sahip olduğunu ve balinanın ne düşündüğünü ve zihninden nelerin geçtiğini bulmak için onunla röportaj yapabildiğinizi varsayalım. Bay Balina ile röportaj yapalım:

Bay Balina, tüm gezegende bu beslenme ve yavrulama yerlerine yolculuk yapmanızı sağlayan nedir? Nereye gittiğinizi bildiğiniz görünüyor?”

Ve balina yanıt verebilir, “Bir fikrim yok küçüğüm; sadece bunu yapıyorum.”

Sevgililer, eğer biri Tanrı olduğunu nasıl bildiğinizi sorsaydı, ne söylersiniz? “Sadece biliyorum” diyebilirsiniz. Bu aynı şeydir. Bu yaradılıştan ve içgüdüseldir. Yaratıcının içinizde olduğu bilincinizdedir. Bunu daha fazla anlamanız için, içinizde yaratıcının bir parçası olduğunu söylemek zorundayım. Bu bir hatırlayış veya sadece sizi bağlayan metaforik gümüş kordon değildir. Hayır, bu fizikseldir ve DNA’nızda kuantum şekilde bulunur.

Bağlantı kurduğunuz zaman çok fazla yuva gibi hissetmenizin nedeni budur. Sevgililer, bağlantılı ve üçlü dengenin (kalp, epifiz ve beyin) çalıştığını hissettiğiniz bir yere geldiğiniz zaman, DNA’nızın bu parçasına uyanıyorsunuz ve her şeyi askıya alıyorsunuz. Yaşlanmıyorsunuz bile! Bağlantının gerçek olduğunu biliyorsunuz ve bu oturup her şey ile böyle bir bağlantıya sahip olmanızın neşesiyle ağladığınız zamandır. Bu olduğunuz her şeydir. Siz yaradılışın bir parçasısınız ve bunu biliyorsunuz. Bunu biliyorsunuz ve farkına varıyorsunuz ve özellikle bu yeni enerjide bu kutsal yere gidebilen ve bu neşeyi hissedebilen bir çok insan var.

Ama işte size söylemek istediğim şey: Bu yeni enerji nedeniyle, diğerleri bu bağlantının bir parçasını hissediyor ve bunu kullanmaya başlıyor, ama bunun spiritüel yaratıcı kaynak ile hiç bir ilgisi yok. Kafanız mı karıştı? Size bir soru soracağım, tumturaklı bir soru ve buna zihninizde yanıt verebilirsiniz: “Kaşık büken bir insan spiritüel midir?” Şimdi bir an için düşünün. Onlar kuantum DNA’ya gidip onun çok boyutlu kısmını almak ve onu kullanmak ve fiziği değiştirmek için onu kendi bilinçlerine çekmek zorundalar. Dinleyin: Bunu yapıyorlar ve bu gerçek. Kaşıktaki metali etkilemek için bilinçleri çok yüksek seviyede işliyor. Tekrar tekrar bunu yapabiliyorlar ve insanlar onlara bakıyor ve bazıları onları idolleştiriyor, çünkü onlar “özel bir şeye sahipler.”

İşte size söylemek istediğim şey: Tüm bunları yapabilirsiniz ve spiritüel olmayabilirsiniz. Tüm bunları yapabilirsiniz ve spiritüel olarak bağlantılı olmayabilirsiniz bile. Biraz daha kişisel olalım. Diyelim ki gezegende şeyleri tezahür ettirmeye başlayabilen [nesneler yaratan] ve bir çok insanı iyileştirebilen üstat bir şifacı var. Bu bir metafordur. Gerçek bir insan hakkında konuşmuyorum. Size bir metafor veriyorum ve durup kendinize sormanızı istiyorum, “Bu insan bağlantılı mı?” Ve “EVET! Bağlantılı olmalılar! Yaptıkları şeye bakın! Bu Tanrıdan geliyor olmalı” dersiniz. Sevgililer, bunun nereden geldiğini size söyleyeyim. Bu, daha zarif olmaya başlayan ve daha yüksek etkiye sahip olan yeni İnsan bilincinden geliyor. Bu, içinizdeki çokboyutlu kuantum parçayı kullanmaya başlayan bilinçtir, ki bu fiziği değiştirebilir ve kalıplar görebilir ve insanlara yardımcı olabilirsiniz, yine de bağlantıda olmayabilirler.

Bu, daha önce olduğundan daha fazla ayırt etme ile ilgilidir. Balina hikayesine geri dönelim – diyelim ki aniden bir geçiş olabilir, ve balinamız daha zeki olmaya başlar. Balina şöyle söyler, “Bak, içimde neredeyse pusulaya benzeyen bir şey var, ama otomatik ve saklı olmak yerine, şimdi o kontrol edilebilir. Oralarda neler olduğunu görmek için, doğuya veya batıya veya kuzeybatıya ya da kuzey doğuya gidebilirim. İçsel pusulam keşfetmek istediğim her yere gitmemi sağlıyor, sonra yavrulama rotasına geri dönebilirim.”

Balinalar asla bunu yapmaz. Hayatta kalmaları ile ilgili olan yolda giderler. Bu nedenle bunu yaparlar ve bu nedenle onları her zaman aynı yerlerde görebilirsiniz. Otomatik olan bir pusulaya sahipler, ama diyelim ki onlardan bazıları başka bir yerlere gidebileceklerine karar verdi. Bu, balinayı gerçekten farklı yapar mı? Yaradılıştan gelen yeni armağanı keşfetmek onları aydınlanmış kılar mı?

Sevgililer, içinizde olan şey merkezi kaynağa bağlantılı olması kastedilen DNA’nın çok boyutlu parçasıdır. Gerçekten bağlantılı olmak, üçlünün dengesine sahip olmak anlamına gelir. Bu bilgiyi size tekrar getiriyoruz: Bütün bir İnsan Varlığı, tamamıyla bağlantılı olan biri yukarıda sözünü ettiğim her şeyi yapabilir, ama “bunların en büyüğü sevgidir.” Bu sevgi ve şefkat mantıklı beyin, İnsan kalbi ve epifiz arasında birbirine karışır. Dengeli bir şekilde, epifiz kutsal enerji gönderir ve alır ve yaratıcı kaynağa bağlanmak için kuantum DNA’dan yardım alır. Dinleyin, eğer epifizi izale eder ve hiç kullanmazsanız ve kalbi baskılarsanız, sadece beyinsel olursunuz. Ama hala çok boyutlu DNA olan o şeyi kullanabilirsiniz! Bu yeni enerjide, öne çıkıp başkalarının yapabildiklerinin ötesinde olan şeyleri yaptıkları görülen bir çok insan olacak. Bunu spiritüellik kisvesi altında yapacaklar, buna rağmen onlar bağlantılı DEĞİLLER. Bunlar, insanlığın yeni enerjisinde gerçekleşmeye başlayacağını söylediğimiz problemlerin ve bilmecelerin parçasıdır. Bu suistimal değil, sevgililer, çünkü kasıtlı bile olmayabilir. Sadece, bağlantıda olmadıklarını bilmemelerinin cehaletidir.

Sana bir şey anlatayım, yaşlı ruh: Bu odadaki neredeyse herkes bir şekilde bağlantılı. Yaşamlar ardına yaşamlar, balina gibi pusulaya sahipsiniz ve şimdi istediğiniz herhangi bir yöne gitmeyi öğrendiniz. Yaşamınızı zenginleştirmek için bağlantıyı kullanmayı öğreniyorsunuz. Hücrelerinizle konuşabilir ve farklı bir gerçeklik tezahür ettirebilirsiniz. Ama eğer sevgiye bağlantılı değilseniz, sadece kendiniz için daha iyi şeyler yapıyorsunuzdur.

Gerçekten bağlantıda olan şifacı daha önce sahip olduğu iyileştirme gücünde üssel bir artışa sahip olacaktır. Sadece oyunlar oynayan ve metali büken birisi, sadece oyunlar oynar ve metali büker. Ayrıca bağlantılı olabilirler, ama nasıl bilebilirsiniz? “Ama bunların en büyüğü sevgidir.” Sevgililer, bağlantılı herhangi bir insan iyilikseverliğini, neşesini, başkalarına sevgisini ve şefkatini gösterecektir. Hayal kırıklığı yaşayan, öfkeli şifacıdan sakının. Hayal kırıklığı yaşayan, öfkeli kaşık bükücüden kaçının. Eğer öfkeli, dengesiz, ego – güdümlü ve sinirli iseler, bağlantılı değillerdir. Bunu söylemek zor değil, sevgililer, ama bunun daha fazlasını göreceksiniz.

Kanallık yaptıklarını söyleyenler, yine de etraflarında drama olanlar kendilerinden başka bir şeye kanallık yapmıyor olabilirler. Kanallık yaptıklarını söyleyenler, buna rağmen hayal kırıklığına uğramış ve öfkeli olanlar sadece kendilerine kanallık yapıyor olabilirler. Seslerinde veya size söyledikleri şeylerde bunu hissedebilirsiniz: Kanallık yaparken talepkarlar mı veya sizi küçük düşürüyorlar mı? Yapmayı istemediğiniz şeyleri yapmanızı söylüyorlar mı veya sizi korkutmak için “korku aletini” kullanıyorlar mı? Eğer durum buysa, güzel, şefkatli, yaratıcı kaynağa bağlantılı değiller.

Dengeli olan ve olmayanı ayırt etmek o kadar zor değildir ve bu anahtardır. Sizi dinliyorlar mı? Yaşamlarında sevgi gösteriyorlar mı? Ayırt etmek zorunda olduğunuz bunlardan daha fazlası olacak. Gerçek iyilikseverliğe bakın, size gösterdikleri şeye değil, “sahnenin arkasındaki” iyilikseverliğe bakın. Sevgiye ve nezakete dayanan hayat yaşayanları arayın. Görmek zor değil ve üçlünün ürettiği şey budur.

Bunu dinleyen yaşlı ruhlar ve bu odadakiler, dinleyin. Sizin için bağlantı kurmak için hiç daha iyi bir zaman olmadı. Bu anda korku ve hayal kırıklığını sergiliyorsanız, gerçekten bunu çözüp çözmediğinizi merak ediyorum. Çok fazla düşünüyorsunuz, bu süreçte beyniniz baskın ve bunu daha önce söyledik. Aslında, beyin üçlüye dahil olmalı. Beyniniz hayatta kalma enstrumanıdır ve gereklidir. Ayrıca beyne eşit olarak kalbi ve epifizi dahil etmelisiniz. Hayatta kalma Bengal kaplanından kaçmaktır. Hayatta kalma korkuya tepkidir. Ama bu yeni enerji sevgiye tepki veriyor.

Sizler bu gezegende yürürken, bu yeni hayatta kalmadır. Herkesin görmesi için üstatlığınızı sunuyorsunuz. Yürüdüğünüz her yerde, Gaia orada bir üstadın yürüdüğünü biliyor. “Ben bir üstat değilim, gerçekten değil” diyebilirsiniz. Bu bilgiyi nereden alıyorsunuz? Bunu size kim söyledi? Başka birinden öğrendiğiniz şeyi mi yansıtıyorsunuz? Belki anne babanız veya öğretmenleriniz size “- den az” olduğunuzu söyledi. Belki Tanrının sevgisini taşımanızın egoistik veya kendini beğenmiş olduğunu düşünüyorsunuz. Bağlantıda olmayı hak ettiğinizi bilerek dik durmanızı istiyorum. Bu yerden ayrılabilir ve bilincinizin yaşamınızdaki her şeyi değiştirebileceğini anlayabilirsiniz, hatta istediğiniz şifayı. Daha önce olduğundan daha fazla kontrole sahipsiniz.

Artık durumların sizi tanımlamasına izin vermeyin. Bırakın Tanrının sevgisi sizi tanımlasın. Çok boyutlu olan ve üçlüye bağlı olan kısım sizi tanımlasın. Eski enerji kendisini sunduğu zaman, onun sizi tanımlamasına izin vermeyin. Bir sevgi bakışıyla eski enerjiyi paramparça edebilirsiniz, beni duyuyor musunuz? İyiliksever ve saf bir kalp ile eski enerjiyi paramparça edebilirsiniz. Eski enerji sizden kaçar ve etrafınızda olmak istemez.

Eski enerji orada sizinle dramada bulunamaz, bunu biliyor muydunuz? Yapamaz. Eski enerjide olduğunu bildiğiniz arkadaşlar, yakınlarına geldiğiniz zaman başka yöne yürürler, çünkü onların döngülerinin parçası olmayacağınızı bilirler. Bunu bilirler! Eski enerji ile yeni enerji İnsanları arasında öncesinden daha fazla çarpışma var. Tam şu anda gezegende gerçekleşmekte olan şey bu. Işık açılmaya başladığında, acımasız enerjiye sahip olamazsınız. Daha önce bu gezegende eski enerjinin sıkıntı içinde olduğunu söyledik. Başka yöne gidecek ve bağıracak ve çığlık atacak. Eski enerji ölmek istemez, yine de ekinoksların yalpalamasının geçişiyle onun ölümü olası. Tüm yeni takvimler ve kadim kehanetler bu geçişi tanımlıyor.

Bu nedenle bütünlüğü olmayan sistemler en sonunda başarısız olacaklar. Bu eski sistemler, yatıştığı bir zaman gelinceye kadar değişim sorunları yaratacak ve yaşlı ruh tüm bunlar için orada olacak. Sevgililer, tüm bunlar için ön saflardasınız ve tek yapmanız gereken “Bunların en büyüğünün sevgi olduğunu” hatırlamaktır.

Tanrının sevgisini kabul ettiğiniz zaman, hayal kırıklığı yoktur. Tanrının sevgisini kabul ettiğiniz zaman, kurban olma yoktur. Bunu dinleyen veya okuyan herkesi her şeyin değişmesine izin vermeye davet ediyorum. Ön yargıların ne olduklarını tanıyın. Başkalarının size söyledikleri gerçek olabilir mi olmamayabilir mi? Bu sizin gerçekliğiniz olacak mı? Gerçekten başka birinin sözlerini alıp hayatınızda Tanrıya açılan kapıyı kapatacak mısınız? Bu mantıklı bile değil. Şeyler değişiyor. Sadece balinalara sorun! Bu metafor değildi.

KRYON

(Çeviri: Saffet Güler)