KRYON: “EVRİM – GELECEK SENARYOLARI”

Yazdır Yazdır 

KRYON MESAJI “EVRİM – GELECEK SENARYOLARI”

 Bu canlı kanallık Berkeley Springs, WV’de verildi
15 Nisan 2018

Lee Carroll kanalıyla

Selamlar, sevgililer. Ben Manyetik Hizmetten Kryon’um. Bu farklı türde bir mesaj olacak. Standart bir kanallık değil, bunun yerine aslında görebileceğiniz üç gelecek potansiyelin sunumlarıdır. Bu toplantı  “gelecek bilimci” adı verilen biri tarafından yapılıyor. Gelecek bilimci zamanını hükümette, ekonomide ve kültürün geleceğini değiştirebilecek potansiyel icatlarda gelmekte olan sistemleri öngörmeye çalışmaya adayan kişidir. Sonra bu insanlığın, o gerçekleştiği zaman olaylara iyiliksever bir şekilde hazırlanmasını sağlar. Gelecek bilimcinin onuruna, geleceğinizde bekleyebileceğiniz üç şeyin resmini çizmek istiyorum.

Bugün seminerde daha önce sunulan sorulardan biri elektronik ve makineler ve sizin “yapay zeka” dediğiniz şeyin geleceği hakkında idi. Bu nereye gidiyor? Bundan dolayı İnsan Varlıkları için bir tehlike var mı? Kendisine karşı düşman olan makineler yaptığı için insanlık kendi yaratımının kara deliğine mi gidiyor? Bilim kurgu filmlerinizin sunduğu türde şeyler mi olacak?

İşte yanıt: “Neyi bilmediğinizi bilmiyorsunuz.” Bu, geleceğinizin geçmişte deneyimlemiş olduğunuz herhangi bir şeyden tahmin edilebilir olmadığı anlamına geliyor. Geçen 50 yılın devre sisteminin, yapay zekanın, teknolojinin kendisinin evrimi, sonraki 50 yıla uygulanmaz. Geçmişin mantığı geleceği tahmin etmeniz için baskı yapar, ama tahmin edemezsiniz. Gelecekteki yapay zeka ile ilgili korkularınızın hepsi, İnsan Doğası denen korku, açgözlülük, nefret ve savaşın aynı işlevsiz bilincine sahip olacak makineler yaratacağınız beklentinize dayanıyor. Kendinizi kontrol edemeyeceğinizi ve sahip olduğunuz tamamen aynı arızalı bilince sahip olacak “düşünen makine” yaratacağınızı düşünmeniz aslında komik. Sistemik (bütün beden ile ilgili) bilinç değişimi geliyor.

Gelecek ile tek karşılaştıracağınız şeyin, uzaklaşmakta olduğunuz geçmiş olduğu bir geleceği tahmin edemezsiniz. Örnek: Lütfen bana sonraki nesilde daha iyi bir soğutucu (buz kutusu) için evrimsel fikirler verin. [Sessizlik] Oh, artık onlara sahip değil misiniz? Ne oldu? Yanıt elektriktir. Bu sistemik değişim olacak. Muazzam sistemik paradigma değişimine sahip olduğunuz zaman, tahmin etmeye çalışabileceğiniz bir kehanet yolunu etkileyeceğini düşünüyor musunuz? Yanıt evettir. Geleceği tahmin etmek için gelecek bilimcinin yeteneği için, bilinç değişimi “bozucu” olurdu.

Yıllarınız tarafından tanımlanmayan, sayısal düzen ile – bir, iki ve üç – tanımlanan bir zaman çizgisinde size üç gelecek senaryosu vereyim. Bu, bu potansiyeller için zaman çizgisi olmadığı, ama birinden sonrakine evrimsel büyümeyi temsil ettiği anlamına geliyor.

Sonra, sunmakta olduğum her şeyin gerçekte gerçekleşmiş olduğunu söylemek istiyorum, ama siz henüz görmediniz. “Kryon, bu nasıl mümkün olur? Dünya hakkında mı konuşuyorsun?” Aslında Dünya hakkında konuşmuyorum. Hatırla, Yaşlı Ruh, sen sadece yaşlı bir ruh değilsin, son derece yaşlı bir ruhsun. Bir süre önce “Kaç yaşındasınız?” başlıklı bir mesaj verdik. Bu ruhunuzu şu anda geçmekte olduğunuz değişimden geçen dünya gibi diğer gezegenlere yerleştirir, sadece geçmişte farklı zamanlarda.

Birçoğunuz tam şu anda bu niteliğe uyanıyorsunuz ve gelmekte olan şeyi hatırlıyorsunuz ve onu daha önce deneyimlemiş olabileceğiniz hislerine sahip oluyorsunuz. Bu ezoterik hatırlayış korkunuza güç kazandırmaya başlıyor, ki buna çoğu zaman bugün insanlıkta olmakta olan şeyler neden oluyor. Değişim bazen korku doludur. Ama sizler daha rahat oluyorsunuz, çünkü bazı seviyelerde bunun nereye gidebileceğini hatırlıyorsunuz. Daha önce “Geçiş”e katıldınız.

Gelecek tamamıyla özgür seçime bağlıdır. Bu, şimdi burada Dünyada olan sizsiniz. Değişimin ne kadar hızlı gerçekleşeceği size bağlı ve bilincin ne kadar hızlı ilerleyeceği size bağlı. Karanlıkta kalma veya ışığa gitme özgür seçimine sahipsiniz. Yavaş veya hızlı değişim için özgür seçime sahipsiniz. Bu nedenle eğer bunun 50 yıl veya 100 yıl süreceğini söyleseydim, hatalı olurdum. Daha hızlı veya daha yavaş tamamen size ve bu gezegendeki İnsanlara bağlıdır. Bazı sürprizler olacak ve teknolojideki sürprizler, sürprizler olacak çünkü henüz görmediğiniz şey nedeniyle hiç kimse bunları hiç düşünmedi bile. Beklentilerinizin hepsi geçmişiniz tarafından oluşturuldu ve şimdi bunlar olamaz.

Senaryo Bir

Senaryo birin uzak gelecekte olması gerekmiyor, ama gelecek olan şeyin ilk adımı olarak düşünülürdü. Elektroniklerin geleceğinin odağı İnsan sağlığı olacak. Elektronikler, daha çok içe, bireysel İnsanın teknolojiyi şifa için kullanma yeteneğine dönecek. Tam şu anda, elektronik gelişme içeri dönmüyor. Her zaman dışa doğru evrimleşti. Aynı anda tüm dünyaya konuşmanızı ve herkesin aynı anda kullanabildiği ağlar yaratmayı sağladı. Bu dışa doğru evrimdir. Ama şimdi içe dönecek olan ve insanın bilinci ile arayüz oluşturacak olan elektroniklerden konuşacağım – içe doğru evrim. Size ilk senaryoyu veriyorum. Bu, henüz gerçekleşmemiş niyetleri ve henüz anlaşılmamış prosesleri kapsıyor.

Kanser hastası hastaneye gelir, uzanır ve hazırlanır. Ama hazırlık ameliyat için değildir. Bunun yerine, gerçekleşecek olan başka bir şey vardır. Bir şeyin çok minik, küçük enjeksiyonu onun bedenine gidecek – bugün çalışmasını beklemediğiniz bir şey. “Oh, biliyorum” diye düşünüyor okuyucu. “Bu evrimleşmiş mikro – robot.” Hayır değil. O, zar zor ayırt edebileceğiniz, bir hücreden daha büyük parçaları olmayan biyoloji olacak.

Kök hücre dediğiniz şeyin gelişmesinden konuşuyoruz. Ya sizin bilincinize sahip olan, kendi sisteminize ait olan sistemik hücresel yapınızın bir parçasını alabilseydiniz ve hastalıklı bölgenize gitmesi ve onu yenilemesi için ona talimatlar verebilseydiniz nasıl olurdu? Bu, sizi asla incitmeyecek, yapay olmayan, ama “talimat verilebilir” olan kendi sisteminizin parçasıdır. Dahil olan elektronikler talimatlar verme yeteneğinin parçası olacak ve ne yapmasını istediğinizi anlatmak için bilincinizi enjekte edilen hücre grubuna aşılamaya yardımcı olacak. Bu hücre grubunu, tümörü yok etmeleri için kan akışına gitmelerini yönlendiriyorsunuz, ama şu anda tıpta yapmaya çalıştığınız şekilde değil. Bunun yerine, tümör “yeniden programlanmak” üzere. Tüm hastalıkların bir programa sahip olduğunu biliyor muydunuz? Pekala, belki bu üzerinde çalışmanız gereken bir şey. [Kryon gülümser]. Hastalık gerçekte “hastalık bilincine” sahiptir ve bu amaçla çalışır. Ama zeki değildir ve çoğunlukla kendi ev sahibini öldürmekte olduğunu anlamaz, ama son amaç olarak sadece büyümeyi görür.

Tartıştığımız bu hücre grubu bir robot formu değildir. Yapay zeka değildir. O, henüz burada olmayan icatlar vasıtasıyla mucizevi bir şekilde kendi bilincinizi kendi bedeninize sokan sizsiniz. Bu kısmen biyoloji, kısmen makine ve kısmen elektroniktir. Henüz hakkında bir şey bilmediğiniz bir işlemi kullanan, tümörün etrafına spesifik bir enerjiyi toplayan iyiliksever bir senaryoda hepsini birlikte kullanıyor olacaksınız. Tümör neredeyse anında tepki verir, çünkü yeniden programlanmaktadır. Hatırlayın, o canlıdır ve bedeninizde uygun değildir. Anında ölmeye başlar. Sistemik, biyolojik seviyede yeniden programlanmaktadır.

Hastalığı bu şekilde yok edebilen şey nedir? Bu deneyimde görmekte olduğunuz şey, kişisel bilincinizin bu amaçla sizden toplanmakta olan özel hücrelere nasıl emdirilebildiğinin ve aslında verilen niyete – dayanan talimatlar olduğunun anlayışının ilk dalgasıdır. Tümör savaşmaz. Hemen ölmeye başlamaktan başka seçimi yoktur, çünkü uygun olmadığını “bilmek” için yeniden programlanmaktadır. Bu mümkün müdür? Hatta bu uygulanabilir midir? Evet! Size gerçekleşecek olan bir realiteyi henüz verdim. Bilinç artık anlaşılması zor bir kavram değil. Enerji olarak ölçülecek ve enerji olarak uygun şekilde kullanılacak.

Senaryo İki

Size henüz vermiş olduğum şey aslında ikincisiyle karşılaştırılınca modası geçmiştir. Kanser hastası bir binaya gider ve binada şöyle bir tabela olabilir:

 V Grup -Tam ve Bütün Şifa!

Hastalık Eliminasyonu için Tek bir yerden alışveriş

Bu işlemde rekabet olacak, çünkü tıbbi prosedürler olmadan yaratılmak üzere çok daha elde edilebilirdir. Bu nedenle, o gelişir ve gelişir. Kanser hastası binaya gider. Bu kez, enjeksiyon yok.

Şimdi deneyimleyeceğiniz şey, sizin sanal gerçeklik dediğiniz şeyin evrimidir. Ancak, artık buna sanal diyemezsiniz, çünkü görünüşe göre onun yapay gerçekliği sizin kendi gerçekliğinize bulaşıyor. Bugün, bunun başlangıcına sahipsiniz. Bir çift sanal gerçeklik gözlüğü takıyorsunuz ve etrafa bakıp son derece gerçekçi bir program deneyimleyebiliyorsunuz. Etrafınıza 360 – derece görüş ile bakabiliyorsunuz ve güzel doğayı görüyorsunuz ve hiç gitmediğiniz yerleri deneyimliyorsunuz. Düşünebileceğiniz kadar şaşırtıcı sevgililer, bu, size sonra göstereceğim şey ile karşılaştırılınca bir oyuncak.

Kanser hastası binaya gider ve çok özel bir cihaz olan büyük bir odaya gelir. Cihazı tanımlamayacağım, çünkü işlemin parçasını ele verebilir. Kaygılanmayın, o geliyor. O icat edilecek. O, bunu yapacak olanların zihinlerinde ve Akaşasında.

Cihaz ile meşgul olurken, kısa süre içinde hasta başka bir realitede, başka bir yerdedir. Bu, onun kalkıp yürümesine ve normal olmasına izin veren bir realitedir, yine de o gerçekte bu şeylerin hiç birini yapmıyor. O kadar gerçek ki, bu görünürde simülasyon olan şeyde başkaları ile arayüz oluşturabiliyor. Bir program ile değil, İnsan olduğu görülen diğer zekalar ile arayüzey oluşturuyor, çünkü onlar gerçekte varlar. Diğer İnsanlar binanın başka bölümündeler, onlar da onunla cihaz vasıtası ile arayüz oluşturuyorlar. Hastanın bu olayı neredeyse tüm binayı ve bir çok başka insanı gerektiriyor. O yalnız değil. Değiş tokuş ile ilgili hiç bir şey yapay değil, ama onun gördüğü ve dokunduğu her şey yapay. Aslında, o bunu biliyor, ama kısa süre sonra bunu hatırlamayacak.

Bu “diğer realitede”, o şifa merkezine yürüyor. Bu o kadar gerçek ki, bulunduğu parkta esintiyi hissedebiliyor ve çimenleri koklayabiliyor. Binaya yürüyor ve asansörü kullanıyor, aynen aile doktorunu ziyaret etmek için şehrinde yaptığı gibi. Resepsiyonist ismini alıyor ve onunla arayüz oluşturuyor ve hatta biraz ailesi hakkında konuşuyorlar. Hiç bir konuşma yapay değil. Hiç bir zeka yapay değil, deneyimlediği her şey onun bilinci ile çalışan elektroniklerin evrimi vasıtası iledir.

Hasta kanepeye uzanıyor ve başının üzerinde geniş bir video – tipi ekran var. Hemşireler telleri olan nesneler ile onun etrafında dolaşıyorlar, onun kanserli tümörü ekranda görünüyor. O rahat ve sanki uykuya dalmak üzereymiş gibi kasları gevşemiş pozisyonda, ama tamamen uyanık ve yüzleştirmeye ultra – hazır. Etrafında onu tehdit eden hiç bir şey yok, ama bu o kadar gerçek ki gördüğü her şeye dokunabilir ve hissedebilir. Onun üzerindeki ekran tümörü göstermeye devam ediyor, ama o endişeli değil, çünkü neyin gelmekte olduğunu biliyor. Savaşa hazırlanıyor.

Eline bir tür taşınabilir kontrol cihazı veriliyor, bununla belirli bir yönde ilerleyebilir ve bir şekilde tümörü ve onun etrafını etkileyebilir. Sanki aslında kontrol cihazını kullanarak kendi tümörüne dokunuyor gibidir ve bunu yaptığı her seferinde, tümör tepki veriyor ve hızla kaçmaya çalışıyor. Hemşireler çok hızlı gitmemesi konusunda onu uyarıyor ve sonra ne yapacağını ve nasıl hareket edeceğini yönlendiriyor ve yardım ediyorlar, sonra o bunu doğru yaptığı zaman alkışlıyorlar. Ayrıca odada onun etrafında tanıdık olan bir tür şarkı veya melodi duymaya başlıyor ve ellerinde kontrol cihazı ile, ekranda olan şey ile arayüz oluşturmaya başlıyor. Aslında ekrandaki tümörü silmekte olduğunu yavaşça görüyor. Tümör karşı geliyor ve kımıldıyor ve yavaşça onun gözleri önünde küçülmeye başlıyor. Personel onunla birlikte çalışıyor ve ona daha fazla tavsiyeler veriyorlar. “Renkleri izle!” diyorlar. “Kontrol cihazını renklerle birlikte oynat! O sana onu neyin rahatsız ettiğini anlatıyor!” Tümör neredeyse çığlık atıyor ve çılgınca hareket ediyor. Hasta kontrol cihazını manipüle etmeye devam ediyor. Şarkılar ve melodiler devam ediyor ve o yavaşça bunlarla birlikte şarkı söylediğini ve tüm zaman boyunca gülümsediğini kavrıyor.

Sevgililer, bu kadın kendi tümörünü iyileştiriyor! Bu çok gerçek. O başka bir dünyada, yapay bir dünyada, ama aynı zamanda gerçekte hiç de orada değil. Ama, bedeni şeyleri o kadar gerçek görüyor ve hissediyor ki, kan basıncı tepki veriyor, bilinci tepki veriyor, terliyor ve asıl kimyası onun hastalığı kurnazlıkla yenmek için çok çalışarak bu şifa binasında olduğuna inanıyor. Bu şaşırtıcı ve son derece gerçek sanal dünyada, tümörünün kendi elleriyle yok edildiğini görmeye başlıyor, kendi ondan kurtulma arzusunu ve kendi niyetini ve çok çalışmasını görüyor.

Tümör ve hastanın hararetli bir savaşta olduğu görülüyor ve hastanın dinlenmesine izin veriliyor. Sanal bir yemek yiyor ve onun midesine gittiğini hissediyor, sonra savaşa devam etmek için kanepeye geri dönüyor. Bu kez tümörün olun gelişini hissettiği ve renk değiştirdiği ve “dokunulmadan” bile hareket ettiği görülüyor. Kadın tekrar şarkı söylüyor. Tümörü bedeninden yavaşça, parça parça silerken neşe var. Tümör büzüşürken ve daha küçük ve daha küçük olurken ve yok olurken savaşın yorgunluğunu ve zaferin neşesini hissediyor. Artık daha fazla hareket, daha fazla renk değişimleri yok.

Sanal deneyim tam gün sürüyor. Bu o kadar gerçek ki, bu zaman sırasında bir kaç yemek yiyor ve bedeni aslında besleniyor. Sonunda, ayrılmak için kalkıyor, ama bitirmedi. Şimdi testler için başka bir odaya gidiyor. Doktorlar onunla arayüz oluşturuyor ve her zaman yaptıkları standart testlere başlıyorlar. İğne batırıyorlar ve kan alıyorlar – hepsi sanal. Sonra personel sonuçlar ile geri dönüyor. O kimyayı ve grafikleri ve hatta tümörün bulunduğu yerdeki atık malzemeyi görüyor, kalıntıları sisteminden yıkanıp atılıyor. Doktor gülümsüyor ve ona “Tebrikler! Tümör gerçekten gitti” diyor ve neşe, kıvanç ve kutlama hissi var.

Gerçek dünyaya geri dönme zamanı geldiğinde, onu yavaşça geri getiriyorlar. O bir çift sanal gözlük takmadı, sevgililer. Ne yaptığını size anlatmayacağım, ama o tamamdı, sürükleyici, kapsayıcı idi ve onu sarmalıyordu. Buna benzer hiç bir şey yoktu – sanal dünya sanki siz başka bir boyuta adım atmışsınız gibi gerçektir.

O tamamen geri döndüğü zaman, bunun nasıl çalıştığını bulmak için hiç kimse ona “gerçek” bir test yapmıyor, çünkü herkes zaten biliyor: Tam iyileşme. Onun bedeni ve sistemi ve zihni deneyimi her şekilde tamamen ve bütünüyle gerçekmiş gibi tanıyor. Aslında onun bilincine kancalanan ve “onu tanıyan” sanal modellemeden gelen yardım ile, kansersiz yürüyüp gitti. Bu gelecekteki elektroniklerin ve teknolojinin gücüdür. Bu, “içe” doğru dönen teknolojidir. Bu, bilincin neler yapabileceğini ve zihnin ne kadar güçlü olduğunu tanıyan bir gelecektir. Bu ikinci senaryo.

Senaryo Üç

Çokboyutlu İnsan Varlığı hakkında her zaman sorular vardır. “Kryon, kendi çokboyutluluğumuzu keşfedebilmemiz mümkün mü ve herhangi türde elektronikler veya makineler olmadan bilinen, anlaşılan ve sezgisel olan bir işlemde kimyamızı değiştirmek mümkün mü?” Evet, sevgililer. Evet.

Bundan bu kadar emin olmamın nedeni, bunun sizin mavikopyanız olmasıdır. DNA’nın tüm tasarımı bunun içindir. Bu sözünü ettiğim evrimdir. Bundan bahsettim. Size bunun ne kadar sürebileceğini söyleyemeyeceğim, çünkü evrim zaman saati insanlığın özgür – irade bilinci tarafından kontrol ediliyor. Ama size bedeninizdeki aslında bu tür şeyleri yapmak için tasarlanmış, ama şu anda işlevsiz olan bir şeyi tanıtayım. Bu bildiğiniz ve tüm işlevsiz halinde “olduğu gibi” kabullendiğiniz bir şeydir. Onun arızalı olduğunu bile kavramıyorsunuz. Onu başka şekilde hiç görmediniz.

Sözünü ettiğimiz şey, “içsel zekanız” dediğiniz şeydir. Kendi varoluşunuzu araştırabileceğiniz, neden burada olduğunuzu sorduğunuz, yaratıcının sevgisini hissettiğiniz ve hatta “Ben O Ben’im” bile dediğiniz bir zeka ile gezegendeki en yüksek evrimleşmiş yaratık olmak, buna rağmen sizin olduğunuzdan daha zeki olan kendi bedeninizin bir parçasına sahip olmak nasıl hissettiriyor?

Kineziyoloji (kas testi), bilincinizin aslında bilmesi gereken bedeniniz ile ilgili çok basit sorulara yanıtlar bulmak için onlarca yıldır uygulayıcılar ve tıp tarafından kullanılmakta. İşte gerçeğin bir ifadesi ve İnsanın duyması zor olan bir gerçek: Sevgili İnsan Varlığı, ne kadar şaşırtıcı hissetsen de, zihnin ve bilincin şu anda kimyadan tamamen ayrı ve tasarım asla bu olmadı.

Size sorayım, mantık çerçevesinde, biyolojik mavikopyanızın “aptal, bağlantısız” bir sistem yaratmış olması size anlamlı geliyor mu? “Aptal”, çünkü gezegendeki her memelinin tüm “hayatta kalma” içgüdüsüne karşı sezgilere aykırı. Yanıt hayır. Bu mantıklı değil ve hayatta kalmanıza hiç de yardımcı olmaz. Gerçekte, o kadar işlevsiz ki, hastalık kendisini size bağlayabiliyor ve o gerçekten ortaya çıkıncaya kadar haftalarca bunu bilmiyorsunuz. O zaman doktora gidiyorsunuz ve haberleri alıyorsunuz.

Tam şu anda, bu içsel zeka “daha zeki beden”e eskimiş olan prosesler vasıtasıyla bütünüyle ve tamamen ayrı olarak erişilmeli. Aslında, eğer sorarsanız size sinyaller verebilir, ama gerçek zamanda olan herhangi bir şeyi size anlatmaz, çünkü buna izin veren, zihninize zarif bağlantı “köprüsü” yok. Bu kayıp köprü, evrimin oluşturmaya başlayacağı şeydir.

Çokboyutlu İnsan Varlığının içindeki içsel zeka, zeki beden evrimleşecek ve sahip olmadığınızı düşündüğünüz 24 çift kromozomu kullanmaya başlayacak. Geçmişte size modern ekipmanınızla sadece 23 kromozom çiftini görebileceğiniz bilgisini verdik. 24 ncü çift hala orada, ama çokboyutlu. Henüz anlaşılmadı, görülmedi veya fark edilmedi. Bir biyoloğa “bir şeyin dengesiz olduğunu ve daha tam olması gerektiğini” söyleyen deşifre edilebilecek gerçek ipuçları var, ama çift temel olarak 3B’de görünmezdir.

Bu çokboyutlu 24 ncü çift, Pleiadeslilerin manipüle ettiği çifttir, onlar DNA’nızdaki eski lineer kromozom setinizi görünürde 23 olan bir sete manipüle ettiler. Bu size, yaratıcının, içinizdeki Tanrının bilgisine sahip olma, yüksek ve düşük bilinci seçme ve zarif müzik, sanat, şiir ve resim yaratma yeteneğini veren şeydir. Bu sizin Adem ve Havva hikayenizdir.

Sevgililer, bu gezegende bilinç artmaya başladığı ve sizler kuantum şeyleri ölçmeye ve kullanmaya başladığınız zaman, 24 numara çifte sarmalda kendisini ifşa edecek. O zaman bir ifşaate sahip olacaksınız: “Düşündüğümüzden fazlası var!” Bu, kuantum modellemenin kendisini göstermeye başlayacağı zamandır ve kimya ve fizik bir araya konulacak ve her zaman olması gerektiği şekillerde incelenecekler.

Kryon, bu evrimin sonucu ne olacak?” İlk görmeye başlayacağınız şey, kendi bedenlerindeki şeyleri “duyumsayabilen” özel bir bilinç ile doğan İnsan Varlıklardır ve onlar bu nedenle kendi şifacıları olacaklar. Test yaptırmadan kendi kan kimyaları hakkında her şeyi bilecekler. Herhangi bir hastalık onlara bağlanmaya çalıştığı zaman, içlerinde bir şeyin büyüyüp ağrı yaratmasını beklemek yerine bunu bilecekler, bunun olduğu an anında bilecekler. Kendi tıbbi sezgiselleri olacaklar. İnsanlar bunun ilk aşamalarını görecekler ve “Bu inanılmaz. Bu doğru değil. Bu anormal. Bu insanlar tuhaf ve olağandışı” diyecekler. İzole edilecek ve test edilecekler, çünkü onlar evrimleşmiş. İleri İnsanların çoğu zaman saklandığı ve korktuğu Dünyaya hoşgeldiniz.

Yaptığınız şey bu, öyle değil mi? Kültürünüzde otistiklere yaptığınız şey bu. Bunun nedeni, bunun geldiğini görmemeniz, öyle değil mi? Gelecekteki bilginleri görmüyorsunuz, öyle değil mi? Sadece garip iletişimi olan ve eski enerjide zor olan olağandışı çocuklar setini görüyorsunuz. Bu evrimi gerçekten beklemediğiniz için, bu şeylere standartın altında veya zor olarak davranıyorsunuz. Bu yeni otistikler bağıracaklar, “Ben lineer olmayan bir düşünürüm! Benimle lineer olmayan iletişim kurmanın yolunu bul!” Yine de bunun ne anlama gelebileceğini araştırmaya hazır değilsiniz. Bu durumlar aslında bir çok şekillerde kendilerini göstermeye başlıyor. Bu özel İnsanların sizin yapamadığınız neleri yapabildiklerine bakın ve bu size onların kim olduklarının ipucunu verecektir. Bu evrim geliyor. Göremediğiniz DNA’nızın o çokboyutlu parçası bilincinizi içsel zekanız ile uyuma getirecek.

Bununla bitireyim: İçsel zekanız ayrıca kolayca erişemediğiniz bir gizem olan neye bağlı? İnsan Varlığının Akaşik Kaydı adı verilen şeyden tekrar konuşuyorum. Bu, dünyada ruhunuzun tüm enerjisinin, aktivitesinin ve geçmişinin kaydıdır. Sevgililer, yeni İnsan Varlığındaki evrim sizi Akaşanıza bağlayacak.

Eski enerjide Akaş ile ilgili ne biliyorsunuz? Bu çoğu zaman canınızı sıkan bir şeydir, çünkü sadece geçmiş yaşamlarınızla ilgili negatif nitelikleri hatırlıyor. Akaşik sorunlar bugün bile çabalamak/denemek ve bastırmak için çalıştığınız şeylerdir. Bunlar süptildir ve bilinçaltı zihninizin parçası değildir. Bunlar çoğu zaman geçmiş – yaşam okuyanlar veya izin verildiği ölçüde Akaşınızı “okuyabilen” diğerleri tarafından ifşa edilir. Ama tüm bunlar değişiyor.

İçsel zekanız ile, size geçmişin bilgeliğine tam erişim ve tüm negatif şeyleri göndermek için tam erişim veren Akaşınız arasında birbirine karışma olacak. Bu, insanlığın en önemli evrimsel adımlarından biri olacak, Akaşın, içsel zekanın ve yüksek bilincin bu evliliği. Bu, çokboyutlu İnsan Varlığını gerçekten ortaya çıkaracak. Bu gerçekleştiği zaman, gerçeklere ve geçmişe bakacaksınız ve hiç de buradan olmadığınızı, DNA’nızın yıldızlardan geldiğini kavrayacaksınız. Tüm bunları anlamaya başlayacaksınız, çünkü bunların hepsi tüm gökyüzüne yayılmış kardeşleriniz ile uyumun, bağlantının senaryosunun parçasıdır. Bu gelecektir.

“Ne kadar sonra, Kryon?” Yeterince yakında değil, ama oraya ulaşacaksınız. Kendi özgür seçimini kullanarak her bir İnsan geri gelecek ve geri gelecek ve geri gelecek. Her seferinde büyük vaadi olan bir dünya için gelişme olacak. Bu, bilincinizi asla evrimleştirmediğiniz ve yüzyıldan yüzyıla asla değişmeyen savaşın ve diğer proseslerin işlevsizliğinin devam ettiği  öncesinden farklıdır, sevgililer.

Çok uzak bir gelecekte, işinizin başka çok uzak bir yerde başka bir uygarlığı tohumlamak olduğu bir zaman gelecek sevgililer. Bu, bu galaksinin diğer bölümlerinde şefkatli eylemi doğuracak. Bir gün, sizin damganıza, DNA’nıza sahip olan başka bir gezegen yaratmak için birlikte çalışacaksınız ve aynen size verilmiş olduğu gibi onlara yaratıcı kaynağı tanıtacaksınız.

Bunu anlıyor musunuz? Zamanın bu noktasında ne kadar önemli olduğunuzu gerçekten anlıyor musunuz? Bir çok gizemler olduğunu söyleyebilirsiniz. Ama bunların hepsi en sonunda ifşa edilecek ve bunun için burada olacaksınız. Bu şeylerden korkmayın, çünkü bunlar sizden geliyor. Bugünün mesajı budur.

Ve öyledir.

KRYON

(Çeviri: Saffet Güler)

http://www.kryon.com/CHAN2018/k_channel18_BerkS.html