KRYON: KEHANETLER

Yazdır Yazdır 

KRYON MESAJI

Bu canlı kanallık Nanaimo, Vancouver Adası, BC, Kanada’da verildi

16 Haziran 2018

Lee Carroll kanalıyla

Selamlar, sevgililer, Ben Manyetik Hizmetten Kryon’um. Ortağımın henüz geçtiği eşik hissedebileceğiniz bir şey. Bu aynı sestir, ama bunu hissedebilenler için enerji çok farklı. Bu eşik bir kapı açar. Bu sizin “alan” diye adlandırdığınız, zamanın, mekanın ve gerçek bir “yerin” olmadığı bir kapıdır. O sadece vardır. O her birinizle burada ve bu benim de olduğum yer.

Bazıları, “Alan perdenin diğer tarafıdır” der. Bazıları, “Alan, ruhunuzun geri dönmeden önce gidip bir süre dinlenebileceği sihirli bir yerdir” diyor. Bazıları “Bu Tanrı” diyor. Bütün bu tanımlamalar doğrudur, çünkü partnerimin bugün tanımladığı bu kahramanın yolculuğunda, her birinizin alanda o yeriniz var. Bu nedenle niyetle açılan bu kapı vasıtası ile ve bu odada gerçekleşmekte olan bir şey vasıtası ile, bir birliktelik, enerjinin bir birleşimi başlar. Bu ölçülebilecek bir şeydir – düşüncenin ve kalbin uyumu bunun güvenli olduğu yerde bir araya kaynaşmaya başlıyor. O burada birkaç dakika güvende. Bu uzun sürmeyecek, bu mesaj. Ama bulunması güvenli bir yer.

Bazılarınız “Bilim adamlarını getir. Bununla barışık ol!” diyen inancınızın etrafında bir kutu inşa ettiniz, [Lee bir bilim konferansında] Sizler bu spiritüel bölümde sabırsızlıkla otururken, kim olduğunuzu biliyorum. O zaman size tekrar söyleyeyim, bu gezegendeki her diğer İnsan kadar sizin için de sevgi var. Çok fazla melek var, eğer onları çağırmak isterseniz, herkes gibi etrafınızda güzel ruh enerjileri var. Bu mesajı nasıl aldığınızın ya da hatta bunu istemiş olup olmamanızın önemi yoktur. Ruh, bu şeyleri istediğiniz şekilde inceleme özgür seçeneğine sahip olduğunuz gerçeğine saygı duyar. Bazılarınız, “Şu anda gerçekten tüm ezoteriğe girmek istemiyorum” diyecektir. Sevgililer, girmek zorunda değilsiniz. Ama size şunu sormama izin verin: Ya sonra söyleyeceklerim doğru gibi gelmeye başlarsa? Ya mantık ile dolularsa? Sadece bir an için inanç kutunuzu açmak ve dinlemek ve tartmak ve incelemekle ne incinir? Hazır olun, çünkü buna ihtiyacınız olacak, çünkü size söylemek üzere olduğum şeyi, ayrıca bu hafta daha önce yaklaşık 300 kişiye anlattım [daha önceki grup toplantısı]

Birkaç gün önce bir el sıkışma oldu ve bu el sıkışma Birleşik Devletler Başkanı ve Kuzey Kore’nin lideri arasında oldu. Bu el sıkışma, birkaç ay önce beklenenden uzak bir şeydi. Aslında, bunun gerçekleşmesi tüm tuhaflıkların ötesindedir! Bunu size anlatmak istiyorum, çünkü tahmin mekaniğini anlamaya başlayacaksınız. Nedeni? El sıkışmasının potansiyelini yıllar önce size anlattım.

Partnerim “Ben bir kanalım” diyor, “Kryon’a kanallık yapıyorum” diyor. Ama partnerimin gerçekte yapmayı öğrenmiş olduğu şey kendini uzaklaştırmak ve alana saflık ile dalmaktır. Bu, farklı bir şekilde görmesini ve alandaki bir arkadaş olan Kryon ile temas kurmasını ve daha sonra orada algılanan şeyleri size bildirmesini sağlar. Kehanetler sihir değildir. Kehanetler gelecekte falcılığı değildir. Bunu yapamazsınız, sevgililer; Bunu kimse yapamaz. Neden? Çünkü İnsan doğasının özgür seçimi var. Özgür seçim her gün trilyonlarca özgür kararlar yaratır. “Bilinen” bir gelecek yok. Ama, özgür seçimin o anda ne yaptığına bağlı olarak çok sayıda güçlü potansiyeller var.

Sizi Dallas, Teksas’taki Mart 2012’ye geri götürmek istiyorum. Şimdi değindiğim mesajlar belgelendi, yazdırıldı, elde edilebilir ve okumanız ve bulmanız için hazır. [Kryon web sayfasında] Partnerim hepsini belgeliyor ve web sitesine yerleştiriyor. Bazılarınız zaten o mesajda iki güçlü potansiyel hakkında konuştuğumu biliyorsunuz, ki bunlar şimdi kehanetler olarak görülüyor (çünkü bunlar gerçekleşti). Ama değildiler. Bu şeyler, alanda zaten önceden gerçekleşmekte olan şeye dayanan potansiyellerdi.

İlk madde: Size yakında yeni bir papanız olacağını söyledim. On üç ay sonra, gezegen bir tane aldı. Yeni papanın beklenmedik enerjilerle geleceğine dair bir joker olacağını söylemiştik. Fark ettiyseniz, eski papa ölmedi bile. Aslında, o hala sizinle! Bunun yerine, beklentilerin ötesinde bir şey oldu ve bunu şu anda bulunduğuma benzer bir sandalyeden duydunuz. Bu kehanet değil, sevgililer, çünkü bu alanda idi. Potansiyeli olan ilerlemekte olan bir şeydi. Bunu duydunuz mu? Bir potansiyel ile devam ediyor.

Size anlattığım ikinci şey şuydu: Kuzey Kore’nin yeni liderinin, babasının ayak izlerini takip etmemesinin % 50 şansı var. Size bunun % 50 şansı olduğunu söyledim. Daha sonra, bunun neden mantıklı olabileceğini listelemeye başladım, özellikle de Kore liderine. Sonra size bunun uzun zaman alabileceğini söyledim. Sorunların babasının ailesinin eski danışmanlarının içinde olacağını söyledim. Her şeye rağmen o bir şeyler yapmak için yavaşça ve kaygılanmadan yürümek zorundaydı. Bunların hepsi, bir gün el sıkışması nedeniyle ortaya çıkacak.

Burada neler olabileceğine dair potansiyel ya da tahmin vardı: DM bölgesinde makineli tüfekleri taşıyanlar onları bırakacaklardı, çünkü bu Kuzey Koreli lider iki Kore’yi birleştirecekti. Onun topraklarında nükleer silahlar olmayacaktı ve halkı için bolluğun başlangıcı olacaktı. O zaman onun halkı ve dünya ona her zaman istediği ve doğumundan gelen şeyi verecekti – övgü ve daha fazla övgü arzusu. Ondan önceki babası gibi, o da en önde gelen egoist idi ve bu, ayaklarında bir dünya yaratmanın beklenmedik bir yolu olurdu. Anlattığım şey buydu. Sonra dedim ki, “Bunu gözleyin, ama endişelenmeyin.” Bundan 2013’te ve ondan sonra beş kez daha konuştum. Ağustos 2017’de, onun için tavsiyelerimi sıraladım. Verdiğim tavsiyeler, orada olan potansiyelleri izledi ve bunlar 2018 Haziran’ında bu hafta anlaşmada çok önemli noktalar oldu.

Şimdi neler olduğunu bana siz anlatın. “Kryon, ünlü olacaksın, çünkü bu şeyleri önceden tahmin ettin!” Sevgililer, tek yaptığım bugün [konferansta bilim adamları tarafından] size gösterilen alana bakmaktı. Ve tek yaptığım size zaten orada olan potansiyelleri göstermekti. Başka bir deyişle, o bu şeyleri düşünüyordu ve bunlarla ilgili sahnelerin ardında başkaları ile konuşuyordu. Danışmanlarının, füzelerini göndermenin eşiğine kadar söyledikleri her ne olursa olsun, her zaman kendi nıhai şöhretini kazanacak başka bir yol olabileceğini düşünüyordu. Sevgililer, bu babasının vefatından beri devam etmekteydi! Bu nedenle, bu alanda idi, ama bilinen bir potansiyel değildi.

Ardından, bu zamanda size insanlığın önyargısını, birçok kez konuştuğum bir şeyi göstermek istiyorum. Bu el sıkışma potansiyeli şaşırtıcı ve tezahür etmeye başladı. Savaş potansiyelinin yönünü değiştiren veya binlerce yaşamı kurtaran bir şeye tepki ne olurdu? Sevinç veya şaşkınlık ya da kutlama yerine, İnsanlar tersini yapar: Bu olamaz. Bu bir numara. Bu kötü bir anlaşma.

Basının tepkilerini okumaya başlamanızı istiyorum. Güney Korelilerden bile gelen tepkileri okumanızı istiyorum. Onlar şöyle söylediler, “Eh, Kuzey Korelileri tanıyoruz ve bu asla gerçekleşmeyecek. Kim olduklarını biliyoruz ve onların doğasını biliyoruz. Çünkü geçmişte, asla söylediklerini yapmamışlardı. Bu bir şaka.” Bu bir Güney Koreliden alıntıdır. “Bu bir şaka.”

Bu yoruma ne oldu? “Bu güzel bir potansiyel değil mi? Bu şaşırtıcı şeye bakın – her şeye rağmen!” Şimdi, özgür basınınız, kültürünüzün habercilik sektörü, sadece bunu rapor etmeye değil, muhtemelen gerçekleşmeyeceğini de bildirmeye karar verdi! Diyorlar ki: “Hayır. Belki evet, belki hayır. Göreceğiz. Daha kötüsünü bekliyoruz.” Ve bu devam ediyor ve devam ediyor ve tüm bunlar size, geçmişin size verdiği her şeyi geri çekmek isteyen karanlık tarafın korkunç önyargısı olduğunu gösteriyor.

Joseph Campbell’in Kahramanın Yolculuğunda, kahraman her zaman hedefe doğru hareket edeceğine inanır. Geçmişe batmış değildirler, ne de karanlık şeylere yatırım yapıyorlar. İnsanlık 2012’yi geçtiğinde bilinmeyene açılan eşiği geçti, ama eski, karanlık İnsan doğasının yükünü kendisiyle taşıyor. Kahraman yaşlı ruh, olmakta olanlar hakkında ne söylerdi? “Hepsi tek istedikleri karanlığa dönüp dursunlar, ama her şeye rağmen bir şeyi görmeliyiz ve bu alanda idi – alanda! Anlaşma ile ilgili çok iyi yapabilmeleri için, onlara ışık gönderin.”

Sevgililer, eğer oraya aktif olarak ışık gönderirseniz ve fiilen gözünüzde canlandırabileceğiniz bir realiteyi şekillendirirseniz, gelecekte iyi şeyleri beklemek bönlük değildir.

Size alanda başka ne olduğunu söyleyeyim. İki şey: Bunlar şu anda alanda var olan şeyler olacak ve olmak üzere olan potansiyellerdir.  Size bu potansiyelleri vermemin nedeni, eğer gerçekleşirlerse, tıpkı el sıkışması gibi, bu süreçte biraz daha fazlasına inanabilirsiniz.

Büyük ilaç firmalarının halkın büyüyen yüksek bilinci nedeniyle yıkılacağı bir zaman gelecek. [İzleyiciler alkışlar]. Kadınların suiistimal edilmesinin artık hoş görülmemesi için, birbirine yeni bir saygıya sahip olmaya başlayan büyüyen bir bilinç var. Daha önce hiç olmamış olan şeyler gerçekleşmeye başlayacak, piskoposların ve kardinallerin istifa etmeleri gibi. [Yeni joker papa yıllardır çalışma arkadaşları tarafından çocuk suiistimallerine tepkilerini istedikten sonra, Katolik Kilisesindeki tüm 34 piskopos Mayıs 2018’de istifa etti] Partnerimin bugün [seminerde] getirdiği her şey aslında şu anda gerçekleşiyor. Neden bu ilaç şirketlerinden bazıları çökmeli? Çünkü para için İnsanın hasta olmasını devam ettiren veya ölmesine izin veren politikalara sahip olan şirketler olduğunu kavradıkları zaman, genel halktan kuvvetli bir tepki gelecek. [Seyircilerde alkışlar] Bu vicdansızlık olurdu ve bunun gerçekleşme potansiyeli her gün daha kuvvetli büyüyor. Tetikleyici? Tetikleyici geliyor. Bu olduğunda, o endüstri sıkıntıda olacak. Tüm ilaç firmaları bu şekilde değil, sevgililer – bunu anlayın – ama bu şekilde olanlar çökecek.

İran’ı izlemenizi istiyorum. O Kuzey Kore’nin izolasyonu gibi değil. Büyük bir inanç sistemine ve Orta Doğunun geçmişine bağlı. Kontrole sahip büyük bir kişiye bağlı ve Ortadoğu’nun ve özellikle İsrail’in büyük sorununa bağlı. İşler değişmeye başlayacak. Bunu izleyin. Bu alandadır. Bu tartışılmakta ve gelmekte olan “jokerler” var.

Bununla bitireyim: Size birkaç gün önce birkaç kişiye verdiğim aynı kavramı vereceğim. Alanınızda, siz geriye bakıp “İmkansız!” demedikçe sizin için hayatınızı kurtaracak olan şeyler var. Bazılarınızın hayatınıza baktığınız ve “Başkaları için, benim için değil” dediğiniz eski bir alışkanlığınız var. Bazen eski mantığınızı alıp, “Daha önce hiç olmadı, o zaman neden şimdi olsun?” dersiniz. Sevgililer, bu tam olarak günün daha erken öğretisini yansıtır. Geçmişin geleceğinizi tahmin etmesine izin vermeyin. Eğer bunu yaparsanız, aslında kendi ölümünüzü yaratırsınız.

Alanda sizin için ne var? Görebildiğiniz ve hayal edebildiğiniz şey nedir? Bu soruyu bu hafta bilim insanlarından duydunuz mu – bir kanaldan değil, ama bilim insanlarından? Sağlığınızı gözünüzde canlandırmanın bilincinizden içeri girip, kendi hücresel yapınız tarafından görüldüğünü duydunuz mu? Bu bilim Kryon gibi görünüyor mu? Alanı ileri itmek için alanın orada olduğunu duydunuz mu? Homeopatiye inanır mısınız? Nasıl çalıştığını görüyor musunuz? Örneğin, bedenin herhangi bir bölümü tarafından kimyasal bir değişiklik olarak tanınmak için çok küçük olan eser madde var, yine de beden eser maddeden gelen sinyali görüyor ve sorunu düzeltiyor! Sevgililer, homeopati gezegende bilinmeyen bir şey değildir. O her yerdedir! Bunu anlayın: Homeopatinin prensipleri homeopatik prensipler değildir. Bunlar alanın Evrensel prensipleridir.

Bilinç homeopatisine ne dersiniz? Şifa için ve yaşamı uzatmak için bir sinyal yaratmak için eser maddeyi bir araya koymak ile aynı şeyi yapan kuvvetli bilinci bir araya getirmek arasındaki fark nedir? Bu burada ve zaten kanıtlanmıştır. Bu sadece mekaniği biraz değiştirmek anlamına geliyor. Size anlattığım yeni enerjinin burada olması ile ve yaptığınız şeyden dolayı eskisinden çok daha büyük olan size akan sevginin miktarı ile, bu sizin için mümkündür. Mümkün olandan daha fazlası. Bu tezahür etmeyi bekliyor.

Buraya ne için geldiniz? Belki sorunlar var – kimin burada olduğunu biliyorum. Belki de uzun zamandır üzerinde çalışmakta olduğunuz sorunlar var? Bunun alanda sizin için zaten düzeltildiğini ve çözüldüğünü biliyor muydunuz? Tahammül edilmez görünen içinde bulunduğunuz durumların bazılarının çözüldüğünü biliyor muydunuz? “Vay anam vay, ne yapacağım?” dediğiniz işitiliyor sevgililer ve bu düzeltilebilirdir. Eğer onu istiyorsanız, bu zarif bir çözümdür. Mülkiyet gibi, homeopatik bir ilacın rolünü bilince tahsis eder. Önerme: Eğer onu umuyorsan, onu gör ve onu sahiplen, o gerçektir. Eğer onu tanırsan, o sana aittir. O oradadır. Üzerinde sizin isminiz var. Ama “Bu olamaz” diyen eski bilincin çekişmesinin üzerine çıkmadıkça, hiçbir şey gerçekleşmez. Evet, bu olabilir!

Sevgililer, bu belirli yaşlı ruhlar grubuyla, size bir nedenle burada olduğunuzu söylüyorum: Bilincin bilimini duymak için buradasınız. Duyacağınız her bir süreç ve her bir grafik ve her kelime, size söylediklerimi destekliyor. Spiritüel olanı bilimden ayırmaya bile başlamayın. Şeylerin çalışmasının bilimindeki çalışmalarınız, onu tasarlayan ve çalışmasını sağlayan Tanrının çalışmalarıdır. Mesaj hoşunuza gitsin ya da gitmesin, daha önce bulunmadığınız yerlere gitmek için bilincinizi kullanın. Tanrının sevgisi ve ayrıca bilim için yer olduğunu anlayın. Bu hafta sonu için, yarın akşama kadar “Bilim başlasın!” diyoruz. [Konferans devam etsin]

Ve öyledir.

KRYON

(Çeviri: Saffet Güler)