KRYON: PRATİK YAŞLI RUH

Yazdır Yazdır 

KRYON MESAJI

Bu canlı kanallık Anchorage, Alaska’da verildi

Lee Carroll

27 Ocak 2018

 Selamlar sevgililer, ben Manyetik Hizmetten Kryon’um.

Güzel, güzel bir enerjiyle karşı karşıyasınız, ama bunu kavramayabilirsiniz. Karanlıktan ışığa ulaşmak için, derin geçişler vardır. Gezegende yaşıyor olmaktan bildiğiniz şey bu geçişin zor olabileceğidir, özellikle daha karanlık bir enerjiden daha ışık olan bir enerjiye gittiğiniz zaman. Değişmemek için ölümüne savaşan karanlıkta olanlar var. Bu onlar için bir yaşam şekli ve kontrol şekli. Ama sevgililer, bu yerküre geçişi aslında gerçekleşiyor. Bunun hızı yalnızca siz onun ne kadar süreceğine karar verdiğiniz kadar olacaktır. Gezegende özgür seçim zamanlamayı belirleyecek. Siz şu anda değişimdesiniz ve bunu henüz görmeye başladınız.

Güneş ortaya çıktı; ışık kazandı” diyebileceğiniz bir zaman gelecek. Bu, tüm gezegenin aydınlanmış olacağı anlamına gelmez. Bunun yerine, sahip olacağınız şey farklı şekilde düşünen bir gezegendir. Bu, gezegendeki yeni başlayanların bildiği şeyin tersine, yaşlı ruhun bildiği şeyin temel gerçeğine daha çok dayanan var oluş paradigması olacak. Bu, değişen İnsan doğasının – bilincin olgunlaşmasının ve yeniden dengelenmesinin – kavramlarına dayanan yeni bir paradigmadır ve çok farklı görünecek.

Yaşlı ruhun gelecekteki pratik yaşamının bir günlüğüne neye benzeyebileceğini düşünüyorsunuz? Sizin şimdi yaptığınız şeyden nasıl farklı olurdu, sadece bir gün için? Size kısa bir örnek vermek istiyorum.

Yeni İnsanın Yaşamında Bir Gün

Çoğu zaman mesellerde ve hikayelerde Wo karakterini kullanıyoruz ve şimdi tekrar kullanacağız. Wo bir kadın veya erkek değil. Bu hikayede, Wo her ikisi de olabilir, ama biz erkek olduğunu düşüneceğiz. Bu, henüz burada olmayan gelecek bir zamanda yaşlı bir ruhun pratik yaşamında bir günün hikayesi olacak. Bu, uyandığı andan uyumaya gidinceye kadar yeni paradigmayı gösterecek.

İnanılırlık

Sevgililer, bu hikaye gelecekteki bu bireyin, bu İnsanın, bu yaşlı ruhun sizin bugün sahip olduğunuzdan tamamıyla farklı bir var oluş paradigmasına sahip olduğunun anlayışı ile başlamalıdır. Bu, İnsanın etrafındaki her şey ile sahip olduğunu ilişkiyi değiştirdiği bir paradigmadır. O Tanrı ile, etrafındakiler ile ve yerküre ile ilişkisini değiştirdi. Şimdi size göstereceğim her şeye inanmanız zor olabilir, ama sadece bir an için hikayeyi dinlemenizi istiyorum. Bunu size anlatırken, ara sıra “Dur” diyeceğim. Sonra, size gösterilen şey ile eski enerjinin karşılaştırmasını yapacağım. Bu, Wo’nun gelecek zamanda olaylara davranma şeklinin bugün olanlardan farklılıklarının ifşaati olacak.

Bu yeni paradigmada Wo, bu yaşlı ruh, tüm yardımların dışarıdan geldiği düşüncesini uzun süre önce bırakmış olan bir uygarlığa doğdu. Onlar, Tanrının gözünde değersiz olduklarına inanan bir uygarlık değil. Günlük yaşam çözümlerini gerçekleştirmek için daha büyük bir kaynağı çağırmak zorunda olduklarını hissetmiyorlar. Bu nedenle tam bu ifşaatta, içinde yaşadığınız uygarlıktan büyük bir fark görüyorsunuz. Onların var oluş paradigmaları değişti ve Wo ruhsal ve güzel olan her şeyin İnsan Varlığının içinde taşındığına inanıyor. “Tanrı içimizde” üstatlardan gelen bilinen bir mesaj ve bu yeni İnsan doğasıdır. Bu şimdi günlük yaşamda pratik olarak uygulanıyor. Bu nedenle bugün gördüğünüz gibi “yardım bulmak için koşuşturma” yok veya tüm uygarlığın çoğunun değersiz olduklarına ve tüm iyi şeylerin yukarıdan geldiğine inandıkları eski enerji yok. Bunu bir an düşünmenizi istiyorum, çünkü Wo’nun kendi günündeki yaklaşımı böyledir.

Dur.

Bunun gerçekleşeceğini gerçekten düşünüyor musunuz? İnsanlığın, dışsal bir kaynaktan yardım almak zorunda olmadıklarını hissettikleri bir yere ulaşacaklarını düşünüyor musunuz? İbadet edilen mekanların sadece antik binalar olduğu bir günün geleceğini düşünüyor musunuz? Siz bunu düşününceye kadar hayal gücünün zorlanması gibi görünebilir. Bilincin evrimi sizin için ne anlama geliyor? Bu, insanlığın yapmasına zorlanacak bir şey olmayacak. Bunun yerine, insanlığın zamanla kendisinin göreceği bir şeydir. Bu mantıklı olacak ve yavaşça evrimleşen bilinç için anlamlı gelecek. Zamanla, insanlık üstatların gerçekte ne demek istediklerini anlamaya ve onların söylediklerini uygulamaya başlayacak. Çağlardır, İnsanlara var olan en kutsal şeylerin her bir İnsan Varlığının içinde olduğu söylenmekte. “Onun suretinde yapılmış” sevginin suretinde yapılmış anlamına gelir ve bunda, insanlık yaratıcı Tanrı imgesinin her zaman içlerinde olduğunu kavramaya başlayacak. Bundan dolayı, İnsanlar içlerinde var olan işlemler vasıtası ile anında Tanrıya, ruha, atalara erişebilir. Hikayeye başladığımız yer burasıdır.

————–

Wo her sabah yaptığı gibi işe gitmek üzere uyanır. Ayaklarını yere basar ve bir onaylama egzersizi yapar ve iyi şeyler umar. Yaptığı ilk şey budur. Başlangıçta gününe iyilikseverliğin bilincini sürer. Yaptığı onaylama şudur: “Bu iyi bir gün ve bugün sahip olduğum her zorluğu aşacak bilince sahip olacağım. İyi şeyler önümde.”

Dur.

Bunu neden yapıyor? Bunu eski enerjide kaç İnsan yapıyor? Size popüler şekli vereyim: Ayaklarınızı yere basarsınız ve kalmak üzeresiniz ve şöyle dersiniz, “Ah, işte yine başka zorlu bir gün. Her şeyin dün olduğundan daha iyi olmasını umarım. Dünün sorunları hala zihnimde ve çok iyi uyumadım. Bugün başıma neler gelecek bilmiyorum. Umarım hayatta kalırım!” Farkı görüyor musunuz? En büyük fark iyilikseverliğin beklenmesidir, ama aslında fazlası var. Wo gerçekte şöyle diyor, “Bu gün benim tarafımdan kontrol edilebilir!” Bu pratik bir düşüncedir, bu nedenle ayakları yere basınca yaptığı ilk şey gelecek olan herhangi bir problemden geçeceği gerçeğini kutlamaktır. Yaptığı şey o gün gerçekliğini YARATMAKTIR.

Şunu hatırlayın: İnsanlık her zaman çalışacağı dualiteye sahip olacak. Her zaman karanlık ve ışık arasında, drama ve sevgi arasında seçim olacak. Bir gün hiç bir şeyin yanlış gitmediği mükemmel bir gezegene sahip olacağınız fikri, lineer düşünmeniz nedeniyle – siyah ve beyaz- çoğu İnsanın sahip olduğu yapay bir fikirdir veya herkesin benzer şekilde düşüneceği ve meleksi olacağı fikri. Her zaman özgür seçime sahip olacaksınız ve her zaman sizinle pozitif şekillerde çalışan eşsiz geçmişlere ve Akaşik kayıtlara sahip olacaksınız. Bu farklı fikirler ve görüşler yaratır. Hala politika formuna sahip olacaksınız, ama bu çok daha farklı görünecek ve çok daha zarif olacak.

Wo aslınde o anda ne yapıyor? O bilinci ile fiziksel bir şey yaratıyor, bir baloncuk diyebilirsiniz, sonra o baloncuk gittiği her yere ondan önce gidiyor. Bu, sert yüzeylere yürümenizi sağlamak için ayakkabıları giymek kadar pratik hale geliyor. İnsanın bir gün güne bu şekilde başlayabilmesini düşünmek çok mu fazla?

Wo dişlerini fırçalıyor ve evden çıkmaya hazırlanmak için sizin bugün yaptığınız her şeyi yapıyor. Wo işe hala bir araçla gidiyor, komşularının hepsi araçla gitmemesine rağmen. Zamanla şeyler çok fazla değişti. Wo’nun aracı biraz farklı görünebilir, ama yollarda işe gitmek için araca biniyor.

İşe giderken, Wo eğer izin verirse, aslında hayatını ebediyen değiştirebilecek bir şey görüyor. Başka bir araç ile bir tür kaza olmuş. Onun gününde, bu çok sık olmuyor, ama İnsan tepkileri, yargılama hataları ve çeldiriciler hala mevcut ve korkunç bir olay olmuş, tam da gözlerinin önünde. Kaldırım kenarında ağlayan bir kadın var, bir anne. Onu sakinleştirmeye çalışan, etrafını sarmış insanlar var. Kısa mesafeden Wo iki küçük, ölmüş çocuğun hareketsiz, örtülmüş bedenlerinin ambulansa konulduğunu görebilir.

Bu kadın için, hayat korkunç bir yöne girdi. Hayal edilebilir her şeyi aşan hayat boyu sürecek bir keder potansiyeli yaratacak. Onun için, gün iyi başlamıştı, ama bir anda çocukları gitmişti. Bu günü mezarına kadar taşıyacak. Herhangi bir anne için bundan daha büyük dehşet hikayesi olabilir mi?

Wo üzüntüye boğulur ve ağlamaya başlar. Görüyorsunuz, bu yeni dünyada, çok pratik bir şekilde, şefkat duyguların kralıdır. Wo her şeyi görüyor ve aniden ondan gelen yalnızca empati olmuyor. Bunun yerine o, kadının hissettiği her şeyi hissediyor. Arabasını durduruyor ve koltuğunda ağlamaya devam ediyor. Sonra çok özel bir şey yapıyor, sevgililer. Kendini toparlıyor ve çok iyi bildiği ve saha önce bir çok kez yaptığı bir işleme başlıyor. Bu kadının kendi geleceğinde iyileştiğini, anlayış kazandığını, hayatta kaldığını ve bugünün psikolojik anlayışında belki sürdürülemez olan şekillerde bu olayda huzura sahip olduğunu gözünde canlandırmaya başlıyor.

Kadının harika bir şekilde toparlandığı görüyor, onun tekrar güldüğünü gözünde canlandırabiliyor. Bu, çok gerçek bir tohumu henüz ektiğini bilerek, onun direkt olarak o korku ve keder anında kadının bulunduğu kaldırım kenarına gönderdiği görselleştirmedir. Bu gerçektir ve Wo şefkatli eylem adı verilen şeyi henüz uyguladı.

Dur.

Bugün, eğer bu olsaydı, çok şefkatli olanlar olurdu. Ama, onları ebediyen yaralayabilirdi. Gördüklerini asla unutmazlardı. İçlerindeki çocuğu (içsel çocuk) ve neşe faktörlerini etkilerdi. Bugünün uygarlığında, buna benzer çok şey var, her gün devam eden buna benzer bir çok dehşet var, bir çok duyarlı İnsan kendi hayatlarını yıkacak derecede bununla empati kurar. Tel düşünebildikleri, şeylerin nasıl adaletsiz olduğu ve bunları değiştirmeyi ne çok istedikleridir. Başka bir yerde gerçekleşen şeye günlerde ağlarlar ve süreçte, sevgililer, hiç kimseye yardımları olmaz! Bunun yerine, süreçte kendilerini empati, üzüntü ve korkunun düşük enerjisine çekerler. Normalde olduğundan daha genç yaşta ölürler. Tüm bunların nedeni şefkatlerinin üstün gelmesidir.

Ama Wo bunların olmasına izin vermez, çünkü bunun eski yol olduğunu ve tehlikeli olduğunu bilir. İfşa etmekte olduğumuz, normal bir insanın pratik doğasındaki bu yeni enerjideki niteliklerden biri, durumları bunun gibi görmek ve hemen şefkatli eyleme geçmektir.

Wo’nun yaptığı şey hemen bir çözüm düşünmek ve şefkatin eylemlerini göndermekti, çünkü bilinç şeyleri değiştirebilir. Bir insan için dua edebildiğiz bugüne çok benzer şekilde, Wo bundan fazlasını yapıyor. Kadının geleceğine neşe yansıtıyor. O kadın için, bugün başlamasını sağlayarak anlayış ve iyileşme yaratıyor.

Arabasını çalıştırır ve devam eder. Ağlamayı bırakır ve bunun yerine gülümsemeye başlar, çünkü bunun gerçekten gerçekleştiğini zihninde görebiliyor. Kadının tekrar güleceği bir gün gelecek. Kendini toparlayacağı bir gün gelecek. Bugün değil, yarın değil, gelecek ay değil, gelecek yıl değil, ama tüm bunların anlayabileceği şekilde onun içinde hafifleyeceği bir zaman. Wo, uzaklaşırken kadın kaldırım kenarında kalsa da, onun iyileşmesinin insancıllığına katılıyor.

Wo işe gider ve kısa sürede iyi bir gün geçirir. İşini yapar ve sonra kontrole sahip olanlardan birinin ofisine çağırılır. Şimdi, olacak olan şey spesifik değil. Bunu genelleştireceğim. Hepinizin tanıyacağı bir çok senaryolardan birinde geliyor. Kontrolcüsü ile yüzyüze geliyor. Bu senaryolardan herhangi biri olabilir: “Wo, yine geç kaldın. Wo, müşterilerinden biriyle bir problem oldu. Wo, hafta sonu çalışmak zorundasın, çünkü bu pek iyi gitmedi. Wo, geçen sefer olduğu gibi bu kez de sana terfi vermeyeceğiz.” Wo, bu. Wo, şu. “Wo, pozisyonunu kaldırmayı veya seni başka pozisyona vermeyi düşünüyoruz.”

 Wo ofisten çıkar ve bir an için – sadece bir an – “üzüntü” ve “korku” denen eski enerjiyle dolup taşar. İşi olmadan ne yapacak? Karısına, neler olduğunu nasıl anlatacak? Bu onun için ne anlama geliyor? Planlamadığı fazla mesai yapmak zorunda mı kalacak yoksa bundan daha fazlası mı? Sonra Wo sakinleşir, derin bir nefes alır. Bir anda, olan her şeye farklı bir açıdan bakar ve bunun bir geçişin, bir değişimin başlangıcı olduğunu kavrar. Nasıl olacağını anlamasa da, bu hayırsever bir değişim olacaktır. Wo bunun zamanlamasını bilmiyor, ama gülümsemeye başlıyor, çünkü bu onun için iyi olacağını bildiği bir geçişin başlangıcıdır.

Dur.

Eğer bu bugün olsaydı, tipik reaksiyon ne olurdu? Şöyle olurdu: Tüm gün endişe; tüm gece endişe; sonraki tüm ay endişe; onların da sizinle üzülebilmeleri için her şeyi arkadaşlarınıza anlatmak. Buna “drama” deniyor. Ne olduysa oldu, ama drama devam eder ve eder. Ayrıca işveren ve çalışan arasında bir karanlık köprüsü inşa eder. Sonra daha fazla endişe: “Sonra neler olacak? Neler olabilir? Beni takdir etmiyorlar, ben değerli değilim.”

Bu şeylerin hiç biri Wo’nun aklında değildi, ama eski enerji korku tepkisinden, potansiyeli bugünün bilincinin üzerinde bir yol olan düşünceye yaklaşık üç saniyede dönüştürdü. Otomatik olarak enerjiyi başka bir senaryoya ters çevirdi ve şöyle dedi, “Belki buraya ait değilim. Belki de bu bir işaret. Belki güzel olan bir şeyler olacak. Sabırsızlanıyorum. Bana söylendiği gibi yapacağım. Fazla mesai yapacağım. Hatta işten çıkarma bildirimini kabul edeceğim, çünkü daha iyi bir şey geliyor.”

Sonra devam etti. Yarım saat sonra alkışları duydu. Ofisinde diğer kabinlerden birinde olan arkadaşlarından biri kendi istediği pozisyonlardan birine terfi almıştı. Kutlamanın parçası olmak için gitti ve tamamen katıldı – ve katılmak istemişti. Arkadaşının başarılı olmasından çok hoşnuttu ve arkadaşının zam almasından çok hoşnuttu! Bunu, onunla ilgisi olan bir yansıtma olarak görmedi. Önceki haberin arkadaşının mutluluğunu etkilemesine izin vermedi.

Dur.

Bunu söylemeli miyim? Eski enerjide, çok fazla ben ve çok fazla ego yansıtması vardır. “Neden ben değilim? Neden o benim sahip olmadığım şeye sahip oldu? O işimi aldı. Artık ondan hoşlanmıyorum. Artık onunla konuşmayacağım.” Bu, bunalımda kalmak için bazılarının bu noktada bir şey yapmasına benzer. Devam eder, “Bu berbat! Öncelikle, bir daha iş bulamayacağım fikrim var, sonra başka birinin benim yerime terfi edildiğini görüyorum.”

Ama görüyorsunuz, bu hiç de tepki değildi, Wo zaten “bu veya daha iyi bir şeyi” biliyordu ve “hayırseverliğin gelmekte olduğu” inancına sahipti. Ne zaman veya nasıl olacağını bilmiyordu, ama işte önünde başına mükemmel bir şey gelmiş olan arkadaşı vardı – iyi olan ve insanın yaşam tarzını değiştirecek bir şey. Arkadaşının kısa süre sonra bunu kendi ailesine anlatacağını biliyordu ve güzel bir akşam yemeği yiyeceklerdi ve kutlama şarkıları söyleyeceklerdi. Bir arkadaşın neşesini kutlamak için ne kadar harika bir zaman!

Dur.

Bu hiç mümkün mü? Bir İnsan, ilk düşüncesi işini elinden almış olabilecek yanındaki birini kutlamak olduğu derecede incinme veya endişe hislerini gerçekten bir kenara bırakabilir mi? Sevgililer, bu bilincin evrimidir. Görüyorsunuz, aynen Wo’nun kadın için empati hissetmesi gibi, arkadaşının neşesini de hissetti. Bu, evrimin nesiller boyu yerleşmesiydi. Sizin için, bir İnsanın normalde yapabileceğinin ötesinde görünebilir, ama bunun gittiği yer burası.

Şimdi Wo’nun eve gitme zamanı. Her yerdeki bir çok İnsan gibi Wo’nun kafasında bir süre şey vardı, ama “Bir şey unutuyorsun” diyen sezgisel bir düşünce aldı. Wo bunu hatırlayamıyordu ve hala somut olmayan anlaşılmaz bir düşünce idi. Eve doğru arabayı sürdü.

Wo’nun evi küçük, ama güzeldi. Çok sevdiğini düşündüğü güzel bir ailesi vardı. Ama Wo’nun belirli bir şekilde olması gerektiğini bildiği bir kaç şey vardı. Eşi harika bir aşçıydı ve akşam yemeği her akşam belirli bir saatte servis ediliyordu. Bunun için orda olmak ve geç kalmamak zorundaydı. Evliliğin başlarında, geç kalma hatası yaptı ve sadece bir kez geç kaldı. Tepki, eşinin takdir edilmemiş hissetmesiydi. Aslında, Wo’nun partneri kendisi eve varmadan en azından bir buçuk saat çalışarak hazırladığı şeyin keyfini çıkarması için zamanında orada olmasını hak ediyordu. Aile bekliyor olurdu. Aslında, her zaman olduğu gibi zamanında gelmişti ve eve girmek üzereydi – ve sonra bu sezgi ona mesajı verdi, “Wo, bugün sizin evlenme yıl dönümünüz”. Güçlükle nefes aldı.

Hemen verilecek bir karar vardı. Çiçek dükkanına koşup, çiçekleri ve kartı alıp geri mi döneceği ve yemek için geç kalacağım? Hangisi daha iyi, yemek için geç kalmak mı yoksa çiçek almamak mı (Korkunç bir şey)? Sezgisi ona iyi hizmet etti. Wo çiçek dükkanına değil ama köşede olduğunu hatırladığı, çok uzakta olmayan küçük dükkana gitti.

Bir sürü çiçek vardı, iyi olanlar, yüksek fiyatlılar, ama eşinin hak ettiği iyi olanların çoğu. Wo çabucak çiçekleri aldı ve yapabildiği kadar hızla geri döndü, ama bu 15 dakika sürdü. Şimdi 15 dakika geç kalmıştı.

Neler olacağını bilmiyordu, ama en azından çiçekleri vardı. Şimdi içeri girebilir ve “Mutlu Yıl Dönümleri’ Tatlım, geciktiğim için üzgünüm” diyebilirdi. Öyle yaptı.

Ama başka bir şey oldu. Görüyorsunuz, kapıdan içeri girince, tüm arkadaşları oradaydı! Bu Mutlu Yıl Dönümü sürpriz partisiydi ve ellerinde çiçekleri vardı. (Teşekkürler sezgi!) Yemek için geç kalmamıştı, çünkü yemek yoktu! Bunun yerine parti vardı. Wo eşini hayal kırıklığına uğratmamıştı ve ÇİÇEKLERİ VARDI! Anladınız mı? Biraz önce ne oldu?

Dur.

Wo bir an duraksadı ve sezgisini dinledi, evde neler olup bittiğini bilen kendisinin yüksek parçasını dinledi. Sezgisi ne yapması gerektiğini biliyordu ve onu dinledi ve güvendi ve hemen çiçekleri almaya gitti.

Eski enerjide, sevgililer, sizin bildiğinizden çok daha fazlasını bilen kendinizin yüksek, içsel parçanız olduğunu anlamayan, doğru veya yanlış kararın %50 şansına sahip, ipucu olmayan İnsan varlığı olurdunuz. Üstünüzde Yüksek Benlik var ve Wo için onun yüksek benliği evde parti olduğunu biliyordu. Sezgisini dinlemek Wo için olağandı ve bunu her gün kullanıyordu. O ona kimi arayacağını ve konuşmak zorunda olduğu müşterilere söylemek zorunda olduğu şeyleri nasıl söyleyeceğini anlatıyordu. Bu onun yaşam yoluydu ve Wo bunun işe yaradığını biliyordu. Uyguladı ve yine işe yaradı.

Parti sona erdiği zaman, karısı şöyle söyledi, “Bu güzel, doğal, taze toplanmış çiçekler için çok teşekkür ederim! Wo, harika zaman geçirdik!” Wo aynı fikirdeydi ve aklından geçen en uzak şey ona işte neler olduğunu anlatmaktı. Wo düşündü ve gülümsedi, “Ona iyi haberi daha sonra vereceğim.”

Wo uyumak üzereydi. Ayakları yere basıyordu ve yatağa uzanmadan önce şöyle dedi, “Teşekkür ederim, Ruh. Teşekkür ederim, Yaradan. O kadın için orada olmamı sağladığın için teşekkür ederim. Arkadaşımı kutlamama yardım ettiğin için teşekkür ederim. Bugün gençlik için bedenimin tüm hücrelerine teşekkür ederim. Bugün kovulan hastalık için teşekkür ederim, çünkü üzüntüye, korkuya veya dramaya kapılmadım. Şu anda gülümseyebildiğim için teşekkür ederim içsel çocuk ve içsel zeka. İşim hakkında endişelenmiyorum. Görüyorsun, bu veya daha iyi bir şey.” Wo döndü ve hayatının partnerine baktı. “İyi geceler, canım.”

————-

Bu hikaye gerçektir. Gezegende bilmediğiniz olan şey budur. Bu, şimdi gerçekdışı veya imkansız görünen hayatınızda devam etmekte olan her şeyin çok üzerinde düşünmeniz için potansiyeldir. Bu paradigma aydınlanmayı tanımlar. Şefkat çağı geliyor. Bu, İnsanların düşündüğü ve tepki gösterdiği her şeyi yeniden yazacak ve farklı bir açı getirecek.

Size anlık bir görüntü verdim, gerçekliğin alanının dışında olan bir şey değil, ama size ait olan bir şey ve hak ettiğiniz ve gelecekteki bir şey. Bunun nedeni 2012’de işaretleyiciyi geçmiş olmanızdır. Birçokları şöyle diyebilir, “Vav, bunu görmek için orada olmak isterdim.” Göreceksiniz. Hepiniz, hepiniz.

 Ve öyledir.

KRYON

(Çeviri: Saffet Güler)