KRYON: “Ruhun Sesini İşitmek – Karanlık ve Işık Dengesi”

Yazdır Yazdır 

KRYON MESAJI

“Ruhun Sesini İşitmek – Karanlık ve Işık Dengesi” 

Bu canlı kanallık Sarasota, Florida’da verildi.

 Lee Carroll

20 Şubat 2016

 Selamlar sevgililer. Ben Manyetik Hizmetten Kryon’um. Günün enerjisi, partnerim ile ilk deneyimim gerçekleştiği zamankinden çok farklı. Beklediğimiz şekilde çok şey gerçekleşti. Partnerim potansiyelleri öğretiyor ve 1989 da onunla tanıştığım zaman sunduğum bilgi şimdi olduğu gibi gerçekti. Ona bin yıllık dönemde nükleer savaş olmayacağını, bilinç değişimi olacağını ve gezegenin manyetik ızgarasının yer değiştireceğini anlattım. Şimdi bilim İnsan bilinci ile sözünü ettiğim ızgara arasında bağlantı oluşturdu. Sözünü ettiğim her şey meydana geldi.

Şimdi sunacağım şey hayal edebileceğiniz en ezoterik şeylerden biridir: Özgür seçim ve bunun sizi nereye götürdüğü ve İnsan bilincinin gelişimi ile ilgili hikaye anlatacağım. Bu karmaşık değil, ama biraz garip olabilir.

İnsanlık özgür seçime sahip, sadece Ruhun müdahalesi olmadan yapmayı dilediği şeyi yapmak değil, aynı zamanda kendisini nereye götüreceğine ve kendi bilinç seviyesine ve enerjisine karar verir. İnsanlık nasıl işleyeceğine ve düşüneceğine ve kendisiyle işbirliği yapıp yapmayacağına karar verir. Bu, insanlığın özgür seçimidir. Tüm bu özgür seçim bilmecesi İnsanların sınavı değildir, daha çok karanlık ve ışık arasında bir sınav ve savaştır.

Ruhunuzun ebedi olduğunu ve tekrar tekrar ve tekrar yaşadığınızı anlattık. Bu gezegendeki yaşam deneyimleriniz çok ve engin. Bir çok nesillerde kendinizi yükseltebildiğinizin, insanlığın bilincini artırabildiğinizin ve Dünyada barış olan şeye mezun olabildiğinizin mümkün olduğunu düşünüyor musunuz? Eğer böyleyse, bu tamamen farklı bir var oluş paragidması gerektirirdi. Bu kadar çok değişebilir misiniz? 1989’da geldim, çünkü şu anda bu tam potansiyel ve sözünü edeceğim şey tarafından ölçülür.

Yakın Tarihiniz

1980 lerde olayların oldukları şekilde gerçekleşmesinin tam nedeni, deneyimlediğiniz “joker (beklenmedik durum)” dir, ki bu Sovyetlerin çöküşüydü. Bunu yalnızca uzmanlarınız beklemiyordu, tüm gezegen için şok oldu. Bu büyük, beklenmedik değişimler değişen zamanların ve insanlığın artan bilincinin anlatıcıları, habercileridir. İnsan doğası değişmeye, büyümeye ve “bilincin oyun alanı” dediğim şeyden çıkıp “bilincin zarafeti”ne büyümeye başlıyor. Bu, yeni İnsan türünün ve yeni toplum türünün sadece başlangıcı olan birlikteliği ve barışı yaratan bilinç olacak.

Daha önce bu mesaja “Ruhun Sesini İşitmek” veya “Tanrının Sesini İşitmek” başlığını verebileceğimizi söyledim. Elbette bu bir metafordur. Spiritüel olarak uyumlanmış insanlar normalde gökten gelen bir sesi işitmezler. Ruhun sesini işitmek kendi Yüksek Benliğinizden gelen sezgiye uyumlanmanın metaforudur. Yüksek Benlik, ebedi ruhunuza bağlanan ruhsal kısmınızdır. Çoğu arayıcının ona bağlanmak için çaba gösterdiği şeydir ve bu kendi yaşamınıza ve gezegene yardımcı olur.

Bu sezginin işitilmesinin veya ayırt edilmesinin çok zor olmasının nedeni, düşük, sürekli bir parazit olmasıdır, bu mesajı karartır veya üzerini örter. Bu, çok büyük karanlığın ışığı nasıl örtebileceğinin verebileceğimiz en iyi metaforudur. Ama bu parazitin gürültü seviyesi azalmaya başlıyor. Daha iyi, daha net bir mesaj aldığınız zaman ne olur? Değişirsiniz, dünya değişir; etrafınızdakiler de daha iyi işitir ve hatta işitmek istemeyenler farklı bir şeyin gerçekleşemekte olduğunu bilir.

Tekrar, bu işitme bir metafordur. Anlam, sezginin bütünlüğe sahip olup olmadığını ayırt etmek, kendi yaşamınızda neler olup bittiğini ve gelmekte olan potansiyellerin hissini geliştirme yeteneğini ayırt etmektir. Tüm bunlar Ruhun sesini işitmektir. Bu, “büyümeye başlayan” ve yüksek bilince sahip olan İnsan Varlığıdır.

DNA’nın Bilinç İle İlişkisi

Öğretmemizin en zor olduğu şey, partnerimin yıllardır öğretmekte olduğu şeydir. Zor çünkü size daha önce bu şekilde anlatılmış olan bir şey değildir. Bilinciniz çokboyutlu bedeniniz ile ilişkilidir. Bu fikre yaklaşmanızın en kolay yolu bu metafordur: DNA’nız yüzde 100 çalışmıyor. Bunun yerine, yüzde otuzlar bölgesinde çalışıyor. Yapmak için tasarlanmış olan şeyin yarısını bile gerçekleştirmiyor. DNA’nızın etrafında bağlanacak ve ona okuma yüzdesi verecek olan enstruman yok. Ama bu ölçüm metaforu, insanlığın potansiyel bilinci söz konusu olunca, nerede olduğunuzu size anlatabilmemiz için yapabileceğimiz en iyi şeydir. Size anlamanız gereken bazı bilgiler vermek istiyorum – tüm bunların nasıl başladığı ve neler olduğu.

Gezegende bilinç testine başlamak zorunda olsaydınız, en iyi şey ona düşük ve yükseğin orta noktasında sahip olmak olurdu. Çünkü bu metafor için, aynı miktarda karanlık ve ışık ile başlamak zorunda olurdunuz. Başlangıçta bu şekilde idi. Tasaram budur.

Geçmişte size insanlığın tarihini verdik. Tüm geçmişiniz son derece kısadır, çünkü galaksi ve güneş sisteminiz 4 milyar yıldan fazla süredir buradadır. Bildiğiniz şekliyle insanlık sadece 200,000 yıl önce başladı. “İnsanlar” demedim, “Bildiğiniz şekliyle insanlık” dedim, çünkü tüm test yaradılış hikayesi ile, ışık ve karanlık bilgisinin tohumlanması ile başladı. Değiştirilmiş DNA’sı olan İnsanlardan söz ediyorum – sadece 23 kromozomu olan sizler. Sonra tüm İnsanlar için bunun gelişmesi için başka bir 100,000 yıl vardı. Sonra Lemurya ve bazı diğer “tohum bölgeler” bir diğer 50,000 yıl öğretmeye yardımcı oldu. Tohumlama gerçekten tamamlandığı ve test çalıştığı zaman, sadece dündü! Sizler yenisiniz! Zamanın uzunluğuna baktıysanız Dünya 24 – saat olarak burada oldu, “uyanmış” bir İnsan buraya geldiğinde karşılaştırdığınız zaman, son saniyede gelmiş oldunuz! Tüm bilinen tarih bu zaman saatinin son saniyesinde gerçekleşti!

İroni şu ki, bunu dinleyenler ve dinleyiciler arasında olan bazıları tüm bu süre boyunca buradaydılar. Yaşlı ruh, bu açıklamayı size bir çok kez verdik: Akaşanızdan Atlantis’i, batan adaları, savaşları ve kaosu hatırlıyorsunuz. Bu sizin “burada olduğunuz ve bunu yaptığınız” anlamına geliyor. Felaketleri gördünüz ve bir çok tarihi şey gerçekleştiği zaman oradaydınız. Bunlar gerçekte açıklığa kavuşturamayacağınız bir hafızaya kazındı, ama bunu kendinizle taşıyorsunuz. Bu sizin yaşlı bir ruh olduğunuz ve belki, gezegenin başlamasına yardımcı olduğunuz anlamına geliyor!

Kızkardeşlik [Dr. Amber Wolf tarafından yaratılan Lemurya Kızkardeşliğine değiniyor] harika bir örnektir. Kızkardeşlik toplantılarına gelmeye eğilim hissedenleriniz için, içinizde pozitif kadim bir anı olarak “çınlayan” başlayan bir bilinci kutlayacaksınız. Bu, kadınlara sezgisel güçleri için ve toplumun şamanik liderliği için itibar edildiği bir zamanı kutlar. Bunu tüm insanlığa hayat verenlerden daha iyi kim yapar? Bu, başlangıçta ışık/karanlık testinin başlangıcı olan eşitlik ve bilgelik zamanını temsil eder.

Testin başında DNA yüzde 30’a ayarlandı. Başlangıcın eşit olduğunu söyledim, ama bu eşit görünmüyor, öyle değil mi? Yüzde hızla 35’e çıktı, adil bir test yaratmak için, çünkü karanlık ile tam eşitliğe sahip olmak için onun ait olduğu yer burasıdır (%35). Şimdi, dinlemeye devam edin, bunun neden adil olduğunu öğreneceksiniz. Size bilmeniz gereken bir şey vereceğim: Bu rakamlar size ışığın karanlık üzerindeki gücünü gösterir. Çalışan yüzde 35 DNA’ya sahip olduğunuz zaman, gezegendeki yüzde 65 karanlık ile dengelendi.

Bu rakamları gerçekten anlamayanlar için, açıklayayım. Işık ve karanlık dengesi aslında eşittir, ama ışık daha güçlü olduğu için, sadece yüzde 35 ışık bunu gerçekleştirir. Bu size karanlığın sizden daha zayıf olduğunu göstermelidir. Gezegende daha az ışık yüzdesine sahiptiniz ve yine de karanlığın büyük yüzdesi ile eşittiniz. Işık daha güçlüdür ve düşük bilinç ile bile eşit olmak için daha fazla yüzdeye gereksiniminiz yoktur.

DNA Etkililiğinin Yüzdesinin Süreci

Şimdi size yüzde 35 DNA etkililiğinde nelerin gerçekleştiğini anlatayım. Bu bilinçte ve biyolojide etki gösterir. Yüzde 35’te, gezegende cinsiyet dengesinin sezgisel anlayışı vardır – kim ne yapar ve neden yapar. Bugün Lemurya Kızkardeş toplantılarında kutlanan şey budur. Dünyanın cinsiyetlerinin birbirlerine saygı gösterdikleri ve dişil cinsiyetin Ruh ile daha fazla temasta olduğunun anlayışına sahip olunan bir zaman vardı. Kadınlar sadece çokboyutlu şeyler ile biraz daha fazla temasta olanlar değildi, ayrıca çocukların öğretmenleri olarak tüm insanlığa (her iki cinsiyete) annelik yapanlardı. Tüm erkekler anne tarafından korunur, sevilir ve öğretilirdi. Bu nedenle, onlar Dünyanın tüm toplumlarına rehberlik edenlerdi.

İnsanlık büyüdükçe özgür seçim ile, DNA etkililiğinin yüzdesi aşağıya inmeye başladı. DNA yüzde kaybetmeye başlar başlamaz, cinsiyet dengesi işlevsiz kaldı. Gezegende herhangi bir yerdeki herhangibir toplumu test etmek isterseniz, kolay bir test var: Onlar kendi kadınlarını nasıl algılıyor ve onlara nasıl davranıyor? DNA işlevselliği ne kadar yüksek ise, ilahi dişi o kadar onurlandırılır. Test budur! Gezegende aynı zamanda bile, farklı kültürler farklı DNA bilinci yaratır. Bu nedenle Dünyada yüzde 25 te olan bir kültüre ve yüzde 37 de olan bir kültüre sahip olabilirsiniz – ve eğer varsa bunlar çatışacaktır.

Orta Çağlarda veya belki daha önce, gezegen yüzde 25 e düştü. Bundan şüpheniz varsa, tek yapmanız gereken cinsiyet işlevsizliğine bakmaktır. Kadınlara artık saygı gösterilmedi ve şaman olmaktan ikinci sınıfa, hatta üçüncü sınıfa indiler, sonra hayvanlar ile aynı görüldüler. Hiç denge yok! Yüzde, hayatta kalma modu bilincine düşmeye başlayınca bunlar olur. Bu zaman sırasında bilinçte zarafet yoktur ve sanata veya kültüre takdir yoktur. Savaş, nefret, umursamazlık, öfke, dramanın işlevsizliği ve korkunun devam ettirilmesi vardır.

Sonra yakın zamanlarda, ortalama yüzde tekrar yükselmeye başladı ve 30 ve 31’e çıktınız. Tarih kadınların sonunda görüldüklerini, tekrar saygı görüldüklerini gösterdi. Bu yavaşça gerçekleşti ve çok etkileyicidir. Daha zarif toplumlarda, kadınlara kısmen oy verme hakkı verildi ve daha da iyileşti. Ortalama 32 ye çıktınız. Bu, Sovyetler Birliği çöktüğü zamandı, bu da nükleer savaşı devre dışı bırakıyor. Ayrıca bu Armonik Kavuşumu kutladığınız zamandı ve ben 1989’da partnerimi eğitmeye başlamak için geldim.

Sevgililer, gezegende hala muazzam cinsiyet işlevsizliğini barındıranlar var. Düşük bilinçli toplumlar daha iyi bir şeyler görmeyi “arayamazlar.” Karanlık ışığı göremez ve bunu size 1993 te söyledik. Bir gün geçmişe geri bakıp, “Bizde yanlış olan neydi? Görünür olanı neden görmedik?” diyeceksiniz. DNA yüzde 25 te ve 30 da olduğu zaman en kuvvetli olan kazanır. Bu hayatta kalma bilincidir ve başka her şey çok az önemlidir. Yüzde 35 ve üzerinde işleyen dengeli bir toplum görmek isterseniz, cinsiyet dengesine bakın. Saygı ve takdir orada olacaktır.

Kadim insanlardan öğrenin

Size partnerimin her zaman sözünü ettiği başka bir şey daha vereyim: Gezegendeki en eski toplumu, en uzun yaşayan kültürü bulun. Sonra geçmişte neye inandıklarını ve ne yaptıklarını bulmak için büyüklerinin öğretilerine bakın. Kayıtları ne söylüyor? Kayıtlarının ne söylediğini size anlatayım: kadınlar şamanlardı! Onların daha iyi sezgisel yeteneklere sahip oldukları kabul ediliyordu. Size rehberlik edebilen, Tanrının sesini hissedebilen ve görebilen birini hayal edin? Bu onlar için açıktı! Bu cinsiyet dengesidir. Erkekler bunu biliyordu ve buna bağlıydılar ve kadınlar erkeklerin en iyi yaptıkları şeyler için erkeklere bağlıydılar, avlanmak, toplamak. Cinsiyet dengesi! Bu sistem çok uzun süredir burada olan bu gezegenin yerli toplumlarının çoğunda hala vardır. Asla değişmedi.

Tarihe Devam

DNA yüzdesi 32 olduğu zaman, partnerim ile konuştum ve ona ayarlanma seçimi verdim [1989]. İleri DNA’nın kartopu yuvarlanıyordu. Bu gezegen kendisini yüzde 35’e yükseltmeye başlıyordu, tekrar eşit dengeye. Belki karanlığın diğer tarafa kaçacağı yüzde 36 ye bile çıkar.

Sevgililer, yüzde 35’in eşit karanlık/ışık olduğunu söyledik, ama şimdiye kadar bunu hayatınızda hiç görmediniz! Aslında, bundan daha yukarı çıkıyor ve karanlık diğer yola kaçıyor. Bu, dedikleri gibi, gizlendiği yerden çıkmaktır, karanlığın daha önce saklandığı bir çok yerden sıkılıp çıkarıldığı anlamına geliyor. Gezegende kendi ülkenizden bile genç insanları askere alan karanlık bir orduyu hayal edin! Bu karanlık ordu Amerikalıları askere almıyor, karanlığı askere alıyor! Bu karanlığa yatırım yapan ve çok genç Akaşa ve çok eski bilince sahip olan İnsanları temsil ediyor. Onlar diğerleri ile istekle işlevsiz oluyorlar ve gerçekte neler olup bittiği hakkında ipucuna sahip değiller. Karanlık yüksek seviyeye bakamaz. Aptal, aptal olduğunu bilmez. Beni dinleyin, karanlık yukarı bakıp ışığı göremez. Yüksek amaca kördür. Sadece karanlığın kuvvetini görür. Işığı anlamaz, bu nedenle bilge değildir ve bozguna uğratılabilir. Kaybedeceğini anlamaz. Tek görebildiği kendisidir. Bu çok açık, öyle değil mi?

Şu anda olan şey söylediğimizi destekliyor. Bu gezegende şu anda neler oluyor? Bunu daha önce söyledik; Tam şimdi ben konuşurken, bu ülkede şimdiye dek sahip olduğunuz en işlevsiz politikaya sahipsiniz. Nedeni? Devam etmekte olan muazzam bir değişim var! Çatışma, drama ve birçoklarının garip davranışları kendisi işlevsiz olan eski oluşturulmuş hükümetten yorulmuş olanları temsil ediyor. Düşünce şu, “Şimdi ve geçmişte sahip olduğumuzdan daha iyi bir şey olacak mı!” Yüksek bilinç daha iyi bir şeyi görebildiği zaman gerçekleşen şey budur.

Bu hepiniz için farklıdır ve DNA’nın yüzdesindeki devam eden artış nedeniyledir. Bu herkes içindir ve sadece bu odadakilere benzer inanç sisteminde olabilecekler için değildir. Bütünlük, şeffaflık ve insanlar için çalışan bütünlüğe sahip olan sistemleri arzu etme yakında. Bu, işlevsizlik yerine, yüksek yerlerde bütünlüğü arzu etmektir. Bu uyanıştır! Eski enerjiden yorgun düşen bir nüfusa sahipsiniz, çünkü sesi işitmeye başlıyor.

Bunu Kim “İşitiyor”?

Ruhun sesi seçilmiş bir kaç kişi için değil, tüm insanlık içindir. Ama, yaşlı ruhlar olan seçilmiş bir kaç kişi bunu daha iyi anlayacaktır ve mesajın ne ile ilgili olduğunu ayırt edebilecek ve daha iyi bilecektir. Karanlığın gürültüsü, karışıklığı ve paraziti ışığa daha eşit hale geldikçe, bir çok insan ilk kez Ruhu işitmeye başlayacak. Bunun Ruh olduğunu bilmeyecekler, bunun yerine “bizim için daha iyi olan şey duygusu” ve yeni olan bir sezgi olacak. Bu odada olmakla ilgilenmeyen kitleler için, her şey yeni bir başlangıç, yeni bir farkındalıktır. Ne işittiklerini ve hissettiklerini bilmiyorlar. Sadece değişmek istediklerini “doğru olan şeyin” yeni hissini biliyorlar. Bu gezegendeki yaşlı ruhlar bu berrak mesajın ne olduğunu tanıyacaklar ve bundan mesajlar ve rehberlik almaya başlayacaklar. Fark budur! Ama tüm insanlık bir seviyede değişimin farkında.

36 ya doğru emekliyorsunuz. Etrafınızdaki olaylar ile bile, bu gezegendeki karanlığı defederken, 36 da olacaksınız. Şimdi, bu sizin kazanmakta olduğunuz anlamına geliyor. Ayrıca Tanrının sesini gizleyen gürültünün parazitinin azalmaya başlayacağı anlamına geliyor. Sezgi geçmişte olduğu gibi, işittiğiniz şeye emin olmadığınız yere, o kadar hızlı yelken açmayacak. Sezgi daha uzun süre kalacak ve sizinle daha net bir sesle konuşacak. Hatta onu durdurabilecek ve inceleyebileceksiniz!

Şu anda sezgiyle olan problem, onun parazit – gürültü ile kaplanmasıdır. Bu bir metafordur, sevgililer. Anladığınızı umuyorum. Parazitle kaplı, sezgisel düşüncelerinizin anlaşılması zor ve belli belirsiz olduğu anlamına geliyor, çünkü bu altta yatan enerji onun görülmesini ve net bir şekilde işitilmesini engelliyor. Beyninizin içindeki mantık “Bu doğru değil. Sadece senin hüsnükuruntun veya hayal gücün” diyerek, her zaman onu aklınıza sokmaya devam ediyor. Bunların hepsi DNA’nızın düşük yüzde rakamı olan şeyin parçasıdır. Yüzde 36 ya doğru çıkmaya başladıkça, her şey değişir. Beyninizin mantığı değişir, çünkü o DNA’dadır. Bir uyanma var, daha etkili DNA var ve siz farklı şekilde düşünmeye başlıyorsunuz. Psikoloji araştırmalarında size anlatılmış olan İnsan doğası ile ilgili her şey tamamıyla başka bir şeye dönüşmeye başlıyor. Bilgelik, sahip olmayı dilediğiniz bir şey olmuyor, sezgisel hale geliyor. Toplum genel olarak değişmeye başlıyor. Çözülemez olana çözümler ortaya çıkmaya başlıyor. İnsanlık büyümeye ve oyun alanından mezun olmaya başlarken yeni, daha bilge düşünce medyada işitilmeye başlıyor. Birbirine yardımcı olma programları gerçekten işe yaramaya başlıyor. Fakirler için fark yaratacak projeler için fonlar daha fazla elde edilebilir.

Siz 35 tesiniz. Burada eşitlik var, karanlığı ve ışığı görmeye başlıyorsunuz ve bu her şeyi değiştiriyor. Tarihe bakıyorsunuz, uzun bir yol geldiniz, ama buraya gelmeniz uzun sürdü. Sevgililer, bu süreci daha önce gördük ve kartopu yuvarlanıyor. Bunu durduracak yol üzerinde hiç bir şey yok. Yüksek bilincin bu kartopunun yolunda, ezilecek ve mahvolacak her tür şey var. Bunun bir kısmı sizin “kurum” dediğiniz şeydir. Bazı çok büyük kurumların çökmesini izleyin! Kartopu onları aşağıya indirecek.

Alarma geçmeyin ve korku yaratan belirli türde şeyler gerçekleştiği zaman, bunun gezegenin sonu olduğunu düşünmeyin, çünkü bu sadece 35’te olmak, 36 ya gitmek ile ilgilidir. Hatırlayın, karanlık tepki vermeye ve ışıktan korkmaya başlıyor. Karanlığın ışığınıza saldırmak ve sizi korkutmak için elinden geleni deneyeceği yerde, sonuçlar bir çarpışmadır. Ama, siz doğru zamanda doğru yerdesiniz ve hüküm süreceksiniz. Yeterince söyledim.

Buradan çıktığınız zaman, bu mesajı anlamanızı umuyorum. Dinlemek zorundaysanız, tekrar dinleyin. Bu, gezegenin ışık ve karanlık miktarı ve sizin nerede olduğunuz ile ilgilidir. Sizin kazanmakta olduğunuz ve bu nedenle geldiğiniz gerçeği ile ilgilidir. Daha önce hiç kazanmadıkları ve kaybetme bilincine sahip oldukları zaman, kazananlar ile konuşmak zordur. Çoğunlukla çalışmakta olduğunuz şey budur. Kryon’un bu mesajı hiç değişmez, çünkü gerçeği temsil eder.

Ve öyledir.

KRYON

 (Çeviri: Saffet Güler)