KRYON: ŞİFACININ TALİMATLARI

Yazdır Yazdır 

ŞİFACININ TALİMATLARI

Kryon Mesajı

Bu canlı kanallık Santa Fe, New Mexico’da verildi
24 Şubat 2019

 Lee Carroll

Selamlar sevgililer, ben Manyetik Hizmetten Kryon’um. Gezegendeki çeşitli yerlere baktığınız zaman, bunların bazıları çok farklı enerjilere sahip. Bu açıklanması zor bir şeydir, çünkü orada olan enerjileri görmüyorsunuz, ama onları hissedebilirsiniz. Çoğu zaman, Gaia’nın insanlık ile belirli bir şekilde işbirliğinin sonucu, oradaki enerjinin yaptıkları şeyi güçlendirmesi nedeniyle insanların kümeleneceği ve yaşayacağı cepler yaratabilir. Metafizik durumunda, sizler şu anda o özel yerlerden birindesiniz.

Bu Santa Fe kasabası yüzlerce yıldır – kültürünüz buraya ulaşmadan önce bile – şifa yeri olarak biliniyordu. Gaia’nın arazilere yoğun enerjiler bağlayarak şifa çalışmalarında İnsan Varlığını desteklemesi ilginç bir fenomendir. Tüm gezegende bunun gibi cepler vardır ve sizin için ilginç olan şey, bunların her zaman bakir yerler olmamasıdır. Bazıları olağanüstü enerjiye sahip olan sıradan yerlerdir. Bu nedenle, yapmak istediğim şey bu mesajda metafizik çalışanlarına, kendilerini eşsiz sorunlar ile bu yerlerde bulanlara hitap etmektir.

Bu alanlarda, şifacılar birarada kümelenmeye eğilimlidir. Bu sadece burada ülkenizde değil, tüm gezegendedir. Bu nedenle, spesifik olarak çalışmayı yapanlara hitap etmek istiyorum.

Bu gezegendeki çokboyutlu enerjiler değişiyor. Işık/karanlık ilişkisinin bir bölümü değişiyor ve bugün daha önce tartıştığımız şey budur. Enerji değişmeye başlıyor ve ışığın karanlığa oranı değişmeye başlıyor ve bu buradaki her şeyi etkiliyor. Bundan dolayı gerçekleşmeye başlayan çoklu değişimleri tanımlama girişimimizde, sadece “yüzeyde kaldık”. Bilinç değişiminden ve insanların farklı şekilde düşünmeye başladığından konuşmak ile başladık, ama bundan çok daha fazlası var.

Dün geçmişinizden sahip olabileceğiniz çeşitli yansımaların şimdi nasıl tasarlanabileceğini ve değiştirilebileceğini tanımladık. Artık yalnızca kendilerini zihninize kazıdıkları için zor anıların üzüntüsü ve ıstırabı ile yaşamak zorunda değilsiniz. Bunun yerine, yeni ışık/karanlık dengesi nedeniyle bu şeyler üzerinde yeni türde kontrole sahipsiniz. Sevgililer, İnsan geçmişi sıkça gerçekten zorludur. Zordur, çünkü karanlığın her zaman kazandığı görüldü ve bu neredeyse tüm ışıkişçileri, şifacılar, okuyucular ve meditasyon yapanlar için “bu şekilde” oldu. Yüzyıllardır zorlu gitmekte.

Şimdi, neredeyse burada olan veya sesimi dinleyen ve mesajı okuyan her şifacı muhtemelen “ifade” diyeceğim şeyin devam ettiğinin farkındadır. Açıklayayım. “İfade” aynı ruh tarafından Dünyaya geri dönüş yolculuğudur (reenkarnasyon). Size anlattığım şey, şu anda deneyimlemekte olduğunuz şeyin bunu yaptığınız tek sefer olmadığıdır. Bu dünyada bir çok kez ışıkişçisi olarak uyandınız. Şamanizmin veya çokboyutlu enerjilerin anlayışının perdeden yolculuk yapıp İnsan Varlığının sonraki yaşamına tekrar tekrar girdiğinin görülmesi Akaşada yerleşmiş olarak görünüyor. Bu nedenle, şifacılar şifacılara yol açıyor ve her yaşam ile daha da bilge olmaya devam ediyorlar. Ancak, kötü haber şu ki, Akaşa “bunun işe yaramadığı zamanların” hatırlayışını, yansımasını taşıyor, kim olduğunuz için zulme uğradığınız zamanlardaki eski enerji nedeniyle. Birçoğunuz ülkeden kaçmak zorunda kaldınız veya daha kötüsü oldu.

Şimdi bugün sadece ışık ve sevgi olarak bildiğiniz, taşıdığınız enerjiden korktukları için, kazıkta sizi yaktıkları zamanlarda ifadeler var. Onlar korkuyorlardı, çünkü enerjiniz karanlık bir yerde çok kuvvetli idi ve onlar için tehlikeli olarak yanlış yorumlandı. Bu nedenle, gezegendeki bu özel yerlerde şu anda beni dinleyen siz şifacıların çoğu söylediğim şeyleri biliyorsunuz. Gezegendeki ışık/karanlık dengesi değişmeye başlıyor ve bu bir çok türde tepkilere neden oluyor. Biraz bunun hakkında konuşmak istiyorum.

Bir Numara

Bu gezegenin size gereksinimi var. Şifa, meditasyon yapma, kolaylaştırma soyağacına sahipsiniz ve sizler meditasyonlarınızın etrafınızdaki şeyleri değiştirdiği yerde dua savaşçısı dedikleri şey olabilirsiniz. Gezegen ile uyumda olmayı anlıyorsunuz. Bunun gibi yerlerde bu gezegene yardımcı olan bir çok farklı şeyler yapan bir çoklarınız var. Sizler eşsizsiniz, bu dünyanın eşsiz enerji çalışanları. Sizler şu anda bu armağanlara sahip olan ve çağlardır bunlara sahip olmuş olan eşsiz olanlarsınız.

Bazen bir şifacı uyanır ve tekrar bir şifacı olur ve sonra dostlarını ve ailesini arar. Ama, çoğu zaman bir şifacı, şifacı olarak uyanır ve bir münzevi olur. Bunun nedeni açık olmalıdır. Çünkü daha önce işe yaramadı ve etrafınızda ne kadar çok insan olursa, hayatta kalma şansınız o kadar az idi. Kabile günleri sırasında bile, şifacı köyün dışında yaşardı ve kabile üyeleri bu şifacılara teker teker gelirdi. Maalesef, bir şekilde iklim ile de bağlantılıydınız. Eğer hava durumu doğru zamanda doğru şekilde değişmezse, kabile insanları kapınıza gelip bunun için başınızın belada olduğunu söylerlerdi.

Bu nedenle, tüm bunlar eski enerjilerin ve daha fazla karanlığın olduğu zamanlarda karmakarışık idi. Bu aynı zamanda o zamanlar kim olduğunuzu ve ne yaptığınızı ve nasıl iyi yaptığınızı etkiledi. Bunlar eski zamanlar idi, ama enerjiler hala sizinle taşınmaktadır. Bu şimdi oldukça düzeldi, ama hala Akaşa başınıza gelen şeylerin korkusunu, karanlığını ve anılarını taşıyor. Size söylemek istediğim ilk şey, bugün daha önce orada olmayan ışığın olmasıdır. Taşıdığınız ve korktuğunuz Akaşa bile şimdi, daha önce sadece karanlığın var olduğu yerde ışığa sahip olabilir. Başka deyişle, asıl karanlık anıların farklı hatırlanışları ve algılanışları vardır, çünkü bugün onları daha bilge bir tarzda tekrar ele almak için bilgeliğe sahipsiniz. Şimdi o daha karanlık anılara şöyle diyebilirsiniz, “Bu eski enerji idi ve bugün beni temsil etmiyor. Bugün gücümü temsil etmiyor. Bugün geri gidip o karanlık şeyleri ışıkta görme bilgeliğine sahibim.” Bu bir kaç yıl öncesinden çok farklıdır, çünkü şimdiye kadar siz sadece geri gidip onu sizi her gün etkileyen korkunç şeyler olarak görebiliyordunuz.

Bilgelik bu şekildedir. Bilgeliğin her şeyi örten yumuşak bir ışık olduğunu ve durumları ve olayları farklı şekilde görmenizi sağladığını söyleyebilirsiniz. Bugün daha bilge çehreye dayalı olarak yumuşak kararlar alabilirsiniz. Düşünmeden yapılan tepkiler yok. Bugün doğru şeyler söyleyebilirsiniz ve hatta kendi Akaşınız ve kendi yaşamınız hakkında konuşacak kadar bilge olabilirsiniz. Bu yeni enerji şifacılarının armağanıdır. Onlar kim olduklarını farklı bir ışıkta görmeye başlıyorlar. Bu size vermek istediğim ilk şeydir. Şifacı, dua savaşçısı, kolaylaştırıcı veya İnsan Varlıklarının yardımcısı olarak, her zaman bunu taşıdınız. Bu yetenekler arka arkaya yaşamlar boyunca perdeden taşındı. Ama, geleceğinizi kösteklemiş olan geçmişi bırakmanın zamanı. Bu yalnızca ilk şeydir. Işığınız farklı algılanan bir geçmiş yaratmanıza izin verir. Işığınız yükü hafifletir.

İki Numara

Bu gezegende kendi yeteneklerinde patlama yapmak üzere olan ışıkişçileri ve yaşlı ruhlar grubuna konuşuyorum. Patlama yapmak, onların yalnızca fark edilmeyecekleri, aynı zamanda çalışmaları nedeniyle aranılacakları, rağbet görecekleri anlamına geliyor. Bu tıp toplumunun bile “Henüz anlamadığımız veya henüz açıklayamadığımız şeyler var, ama bunun işe yaradığını görüyoruz ve bunu kabul ediyoruz” dedikleri, gerçek bir paradigma değişiminin başlangıcı olacak. Zaten önceden bazı ülkelerde, ana görüş tıp kurumları için kabilelerinin en iyi şifacılarını bulmaya davet edilmekte olan yerli liderler var. O yerliler hastanelere geliyorlar ve iyi karşılanıyorlar! Nedeni bunun işe yaramasıdır.

Doktorların, hemşirelerin ve yardımcıların çekirdek seviyesinin, insanların ıstırap çektikleri yerde yerleşik olduğunu hatırlamak önemlidir. Onlar gerçekten şifa yaratmak istiyorlar. Bazen tüm politikalar, kimya ve bununla birlikte giden diğer işlevsiz şeylerden dolayı tıp sanayinin adı karalanıyor, ama çekirdek seviyede, tıbbi profesyoneller insanlara yardım etmek istiyor. Bu nedenle, alternatif şifacılar ortaya çıkmaya ve insanları açıklanamayan şekillerde iyileştirmeye başladıkları zaman, o doktorlar ve hemşireler dikkate alacaklar.

Eski paradigma onların şöyle diyebileceklerini söyler, “Bir dakika. Buraya gelemezsin! Vasıflı değilsin ve yaptığın şeyi nasıl yaptığını anlamıyoruz.” Bana inanın, sonuçları tekrar tekrar gördükleri zaman, “Lütfen gelin ve bu insanlarla çalışın! Yöntemlerinizin neden işe yaradığını daha sonra konuşuruz” diyecekler. Hatta bunun için hastanede ek bina bile inşa edebilirler! Tutumdaki değişiklik, çalışmakta olduğunuz şifa tekniklerinin çoğunun işe yaramasıdır. Bu geliyor, sevgililer, ama sizler kendisini hepinizde uyandırmaya başlayan bu yeni, muhteşem yeteneğe patlama yapıncaya kadar o burada olmayacak.

Bir çok önerim var, ama benden duyacağınız birincisi geçmişin korkusunu bırakmaktır. Kendinize, “O, o zamandı ve bu şimdi” deyin. Zamanınızın burada olduğunu biraz önce söyledim. Ayrıca sonraki hayatınızda eğer seçerseniz şifacı olarak devam edeceğinizi söyledim ve devamı şu anda deneyimlediğiniz şeyden çok farklı olacak.

Sonraki yaşamda, nasıl istisnai şeyleri yapacağınızın hatırlayışı ile uyanacaksınız. Çokboyutlu enerji ile nasıl çalışacağınızı doğal olarak bileceksiniz, ki diğerleri henüz bunu kavramıyor. Ama bunu her gün kullanacaksınız. Bu, bu şifa niteliklerinin sahip olabileceğiniz başka her şeyin üzerinde ilk olarak görüleceği yaşlı ruh devriminin başlangıcıdır.

Şunu düşünün: Halkın istediği şey bu! Eğer bir çok insan bunu yapmaya başlarsa, anında iletişim çağında binlerce insan bilir ve yeni ve etkli olan şifaya bent kapakları açılır. Bir hasta olduğunuzu, bu gelecek zamanların şifacısına rapor verdiğinizi hayal edin. Onlar yalnızca bedeninizi dengelemezler, aynı zamanda hastalığın kendisi hücrelerinizden dışarı kaçmaya başlar! Hücreler seçime sahip olmazlar, çünkü bedenin kendisi onu nasıl elimine edeceğinin “talimatlarını almaktadır”. O zaman bunu izleyen yıllarda, aynaya baktığınız ve çok fazla yaşlanmadığınızı kavradığınızı hayal edebiliyor musunuz? Sağlık ve denge bunu yapar!

O zaman bedeninizin yalnızca iyileşmediğini, patrondan (sizden) bir talimat seti aldığını kavramaya başlarsınız! Çokboyutlu şifa neredeyse bedenin şeyleri kendisinin süreçten geçirmesi için bilgi aldığı bilinç homeopatisine benzer. Çokboyutlu enerjiler ayrıca ruhun Akaşasına ve bireyin içsel zekasına konuşur. Tam beden şifası sadece tüm organlar ve zihinsel süreçler anlamına gelmez, geçmişin algıları ile başa çıkma anlamına gelir. Böyle bir şeyi hayal edin! Bu, şu anda konuşmakta olduklarımda olan güç merkezidir ve bazılarınız bunu beklediğiniz için gülümsüyorsunuz. Ama diğerleriniz için, dinleyin.

Şifa yapmayı bırakan çok derin şifacıların küçük bir grubu var. Şifa yapmayı bıraktınız, çünkü artık sinyal almıyorsunuz. Sinyal dediğim zaman, sadece şifacı anlar. Şifacılar dinleyin: Bir duruma veya bir hastaya yaklaştığınız zaman bazı çokboyutlu algılar veya hisler olur. Bu, özel kişisel bir enerjinin, sizin bilinciniz ile beraberliğinin birleşiminin olduğu hissidir. O zaman basitçe ne yapılacağını bilirsiniz. Bu bir biliş, bir armağandır. Diğerleri bilişi anlamaz, çünkü sizin gibi algılara sahip değiller. Bu anlayış yokluğu dünün tarihi problemi idi. Halk sizi anlamıyordu ve karanlık ve korku verici şekilde algılanıyordunuz. Bugünün anlayış yokluğu şimdi kabullenme ve karşılanmadan sorumludur. İyileştirebilirsiniz ve bu çok arzu edilirdir. İnsanlar sizin sihrinizi istiyor. Korku yok. Ama ya biliş durduysa?

Çoğu şifacı için, aniden, bazı bilinmeyen nedenlerle, biliş ortadan kayboldu. Artık Evren ile uyum, eşevrelilik yok. Birçokları buna “evrensel çekirdek hakikat” ile bağlantı adını veriyor, bu bilişinizin işlemesini ve şifa yeteneğinizin her zaman orada olmasını sağladı. Sonra durdu.

Bazı şifacılar için, bu korkutucu ve üzücüydü, çünkü yaptığınız her şeydi. Sonra ne var? Hala genç olan bazılarınız için, emekli olma zamanı olduğu görüldü! Ama bu bir çok insanın aynı anda başına geldi, sadece geçmiş bir kaç yılda. Bu gezegene ışık gelirken, armağanlarınızın yok olduğunu görünüyor. Bu nedenle, eğer siz bu şifacılardan biriyseniz, bir şeyler anlatmak ve direkt olarak sizinle konuşmak için buradayım. Başına bunun geldiği veya gelmekte olanlara konuşuyorum, tam şu anda sesimi dinleyenlere veya bunu okuyanlara.

Size temel, basit bir gerçeği anlatacağım: Sevgililer, biliş frekansları değiştirdi! Dinlediğiniz radyo istasyonu metaforu gibi, iletişim frekansları değiştirdi. Sizler yanlış istasyona ayarlısınız veya hiç bir istasyona ayarlı değilsiniz. Birçoğunuz bir şeyi yanlış yapmış olduğunuzu veya belki de asıl şifanın gezegen için ortadan kaybolmaya başladığını hissettiniz. Dinleyin, çünkü gerçek çok ifşa edici.

Metaforik olarak, bu gezegende şimdi şifacıya yayınlanan frekans eskisinden çok daha geniş spektrumdadır. O muazzamdır! Ama eğer siz onun büyüklüğüne ayarlanmaya hazır değilseniz, onun durduğunu sanıyorsunuz. Anlıyor musunuz? O hiç durmadı. Sadece hareket etti ve daha da büyüdü. Bu nedenle, şu anda beni dinleyenler ve okuyanlar, size bu talimatları veriyorum. Devam etmek istiyorsanız, meditasyon haline girmenizi istiyorum – sadece sizin gidebileceğiniz bilgeliği anlama – ve Evrene veya ruha ya da atalara veya kimin dinlediğini düşünüyorsanız ona şöyle deyin, “İçimdeki her şeyi zenginleştirecek, güçlendirecek olan yeni frekansa hazırım. Bu gezegende yaşlı bir ruh olarak çalışmama devam etmeye niyet ediyorum. Bana bendeki bu değişimi sağlayacak yön ve bilgelik ver“. Sonra onu bekleyin!

Bu tam özgür seçime geri gidiyor, öyle değil mi? Ayrıca korkunun sizi durdurabileceği gerçeğine geri gidiyor. Geçmişin korkusu, şimdinin korkusu, geleceğin korkusu hepsi sizi durdurabilir. Sizler başka herkes gibi bir İnsan Varlığısınız ve korku dualitenin parçası. Ama, sizler boyutları duyumsayabilen özel yetenekleri olan bir İnsan Varlığısınız. İnsanlığın içinde yaşadığı normal dört boyutun dışındaki spektrumu duyumsayabiliyor ve onunla çalışabiliyorsunuz. İnsan hücresel yapısına konuşan çokboyutlu enerji ile çalışıyor ve ona bakıyorsunuz. Bu sizin kim olduğunuzdur ve bu güzeldir.

Bu, kapsamak istediğim ikinci şeydi. Birincisi, yine, geçmişi bilgelik ile yumuşatma yeteneği ve yeni bugünün anlayışı idi. Bu, devam edebilmeniz için, eski enerjide neden bir şeylerin gerçekleştiğini anlama yeteneğidir. Bu ona bakmak için korkuyu bırakmayı veya onun tekrar gerçekleşebileceğine inanmayı bırakmayı gerektirir. Tekrar gerçekleşmeyecek. Siz yeni yoldasınız.

İki numara bilişinizin enerjisinin hiç durmadığının anlayışı idi. Bunun yerine, o sadece kanalları değiştirdi. Şimdi sizden doğru kanalı bulmanızı istiyoruz ve bu zor değil, çünkü yardıma sahipsiniz. İçinizde başka her şeyden daha iyi bilen bir içsel zeka var ve siz (bir şifacı olarak) bunalımda iken ve emeklilik yaşarken kanalları değiştirmeniz için size bağırarak orda oturmakta. Ve şimdi üçüncüsü – bir gözden geçirme.

Üç Numara

Her zaman güvendiğiniz enerji ile ilişkinizin şimdi farklı olduğunu anlıyor musunuz? Her zaman güvendiğiniz enerji ile ilişki şimdi farklıdır. [Kryon tekrarlar]. Bu, bu gezegende herhangi bir değişim gerçekleşmeden önce sahip olduğunuz proseslerin, prosedürlerin ve alışkanlıkların değişmiş olabileceği anlamına geliyor. Bunları yeni enerjiye taşıyamazsınız ve her şeyin aynı olmasını bekleyemezsiniz.

Bu tartışmalıdır ve her zaman tartışmalı oldu. Bunun nedeni her zaman şöyle diyenlerin olmasıdır, “Ruh, Tanrı, ona ne derseniz deyin, dün de aynı, bugün de ve ebediyen aynı. Bundan dolayı, Bay Kryon, hiç bir şeyi değiştirmeyeceğim, çünkü Tanrı asla değişmez. Prosesler kutsaldır ve onlar da hiç değişmezler.”

Sizinle aynı fikirdeyim, sevgililer. Yaratıcı kaynağın sevgisi saftır ve hiç değişmedi ve asla değişmeyecek. Ama sizin o kaynak ile ilişkiniz her zaman değişir ve yaratıcı ile ilişki şifacının alet setidir. Şeylerin enerji ile nasıl çalıştığı hakkında yollarınızı, alışkanlıklarınızı ve fikirlerini değiştirmek zorundasınız. Bunu anlıyor musunuz? Tüm şifa kariyerinizde yaptığınız her şey eski karanlık/ışık dengesine dayanıyor.

Bu nedenle, size söyleyeceğim ilk şey en iyi haber olmalıdır, ama ayrıca yapılması en zor şeydir: Karanlığın ışık ile eski ilişkisinden dolayı gerekli olduğuna inandığınız şeyleri bırakın. Dinleyin, odayı temizlemek zorunda değilsiniz. Aletleri temizlemek zorunda değilsiniz. Uyumlanmak için burada, orada veya belirli bir yöne dönerek zaman geçirmek zorunda değilsiniz. Tüm bunlar karanlığın her yerde olduğu eski enerji nedeniyle gerekliydi. Şimdi ruhunuzun Merkabah’ı onu otomatik olarak temizler. Odaya girersiniz ve karanlık terk eder! Şimdiye kadar nasıl gidiyor?

Bunu sınamanız için sizi zorluyorum. Enerjiyi hissedebilenleriniz, bunu test edin. Ama, içinizde korku taşıyorsanız bu işe yaramaz. Kapıyı açıp test etmek üzere iken, eğer “Oh, bunun işe yaramasını umuyorum” derseniz, işe yaramaz. Bunun yerine, kapıyı açacaksınız ve bunu bekleyeceksiniz. Kapıyı açın ve bunu talep edin. Bu neredeyse, “Karanlık, git! Buraya ait değilsin“e benzer. O zaman odanın temiz olduğunu bilirsiniz.

Bugün sizin için gelişmekte olan yeni enerji var, yaşlı ruh. Tüm yaşamlarınızda ilk kez rüzgar arkanızda. Geçiş yapmakta olan bir gezegene geldiniz ve üzerinde sizin isminiz var. Bunun nedeni, bir süreliğine yükü taşıyacak olmanızdır. Bundan sonra olan şey, İnsan Varlıklarının neler yapabildiğinizi görmeye başladıkları yerdir – ve görecekler. İşleminizin gerçek olduğunun ve “alternatif şifa” olmadığının, şifanın başka bir ana dalı olduğunun gerçek anlayışı olacak. Sizler öğretmenler ve danışmanlar olacaksınız. En sonunda, bir çok İnsan Varlığı kendi tıbbi sezgiselleri olabilecek.

Bugünün hastalıkları yarının hastalıkları olmayacak. Size bu potansiyeli daha önce verdik ve bunun nedenleri sizin beklediğinizden çok farklı. Bireyin bilinci nedeniyle hücresel yapılar daha yüksek titreşmeye başladığı zaman neler olduğunu kavrıyor musunuz? Yanıt, eski enerji hastalığının kendisini daha yüksek, titreşen fiziksel bir yapıya bağlayamamasıdır. Bundan dolayı, bugün sizi yok eden hastalıkların bazıları yarın var olmayacak. Bunun nedeni onların içeri girememesidir. Bu iyi haber.

Elbette, buna gülenler ve “Kryon’un en son söylediğini duydunuz mu? Hadi toplanıp kahkahalarla gülelim” diyenler olacak. Onlar için, “Sizinle 10 yıl sonra konuşacağım” diyorum. Bu her zaman benim yanıtımdır, sevgililer. İnsanlık yavaşça kendisini yükseltmeye başlıyor. Farklı yerler bunu diğerlerinden daha çabuk hissedecek. Bu gezegende neredeyse son ana kadar karanlık kalacak olan yerler var. Son ana kadar düşük bilinç bir yerlerde olmak zorundaymış gibi karanlık bölgeler bulacaksınız, sonra o temizlenecek. Bir süre önce partnerime onun sonraki yaşamının bu bölgelerden birinde olacağını söyledim – ve onun işi temizlemeye yardım etmek olacak.

Dört Numara

İşte şifacı için son şey: Seansa girdiğiniz zaman, her zaman aldığınız sonuçları beklemeye eğilimlisiniz. Ama, beklentileriniz sonuçları sınırlar. Yaptığınız şeye bakmanızı ve iki katını beklemenizi istiyorum. Onun iki katına çıkmasını beklemenizi istiyorum, çünkü çıkacak. İki katıyla demek istediğim, sonucun etkililiği çok daha fazla olacak, çok daha yüksek. Her şeyin iki katını görmenizi istiyorum, çünkü bu gezegende bu anda potansiyel budur.

Çokboyutlu enerjileri görebilen, şifacılar ve tıbbi sezgiseller olan yaşlı ruhlar görünebilirliliklerinde patlama yapacaklar. Bugün bunu ikiye katlayacaklar, daha sonra 10 kat ve bu hastanelerin dikkatini çekecek. Geleceğin en sonunda gideceği yer budur. Bir gün hastaneler, kimin için neyin işe yaradığına bağlı olarak, alopatik ve metafiziğe birlikte sahip olacaklar. Tüm bunlar kabul edilebilir olacak, çünkü bunun işe yaradığının anlayışı olacak. Bunu kanıtlamak için ortalarda koşanlar da olmayacak, çünkü sonuçlar önemsiz olmayacak.

Bu gelecek olacak. Allopatik tıp çekip gitmeyecek, çünkü onun için yer olacak. İyi ilaçlar ve bütünlüğü olan doktolar için yer var ve bunlar arasında denge için de yer vardır. Tüm bunlar, şu anda kimin haklı kimin hatalı olduğu ile rekabet eden minik kutularda olmasının yerine, yeni bir paradigma olacak dengeli bir şekilde bir araya gelebilir.

Sevgililer tüm bu şeyler, aynı kalamayacağınızın kavrayışı ile gelir. Eski yollara sabit şekilde yerleşmiş olanlarınız için, etrafınızdakilerin sizi geçip gideceklerini ve etrafınızdaki meleklerin size bakıp bununla birlikte gitmeniz için yalvaracaklarını söyleyeceğim! Etrafınızdaki her şey değiştiği zaman, tek bir realite ve tek bir fikri olan tek bir yerde kalamayacağınızı kavramalısınız. Sadece tüm yaşamınız boyunca bunlara sahip olmuş olmanız, bunun hiç değişmeyeceğine inanmanın nedeni değildir.

Beklemediğiniz şeylere açık olun. Geleceğin her kapısına iyiliksever bir kapı olarak bakın. Eğer içinden yürürseniz ve gerçekleşen iyiliksever olmayan bir şey olursa, onunla sevgi ile başa çıkın. Siz ışık taşıyorsunuz. Karanlık şeyler, onlara ışık gösterdiğiniz zaman kaçışırlar. Size anlattığım şey, bugün geçmişte çözümü olmayan şeylerin çözümleri olduğudur. Bunun nedeni sizin öncesinden daha fazla ışık taşıyor olmanızdır ve ışık şeyleri farklı görmek için bilgeliğinizdir. O, yetki verilmiş olan yaşlı ruhun ışığıdır.

Siz bu gezegenin kurbanı değilsiniz. Sistemin kurbanı değilsiniz. Bilinciniz gerçekliği yaratır. Bir kapıdan yürüdüğünüz zaman, şeylerin olmasını istediğiniz gibi olmasını bekleyin. Bunu daha önce söyledim. Yüksek bilinçte olan bir ışıkişçisi bir yere girdiği ve iyiliksever sonuçlar beklediği zaman, bu enerjinin evrensel restorantının menüsünden yemek sipariş etmeye benzer. Onu talep edersiniz, çünkü etrafınızdaki melek aleminin her zaman size mümkün olduğunu söylediği şey budur.

Birçokları, “Pekala Kryon’un mesajının bilinç kısmına inanıyorum, ama neden her zaman buna spiritüel bölümü getirmek zorundasın?” diyebilir. Soruda önyargı vardır. Bunu görüyor musunuz? İnsanlar iyilikseverliğin ve şefkatin güzelliğini bugünün dini ile karıştırmaya eğilimlidir. Bu fikirleri kendi önyargınızın kutularına koyuyorsunuz. Gerçek şudur: İnsan Varlığının bilinci ne kadar yüksek ise, yaratıcı kaynağın anlayışına o kadar yakın olur. İnsan Varlığı ne kadar bilge ise, İnsan ve Ruh arasındaki perde o kadar incelir. Tüm bunların spiritüel bileşeni gezegende bilincin değişiminin hızlandırıcısıdır, çünkü İnsanlar ne yapabildiklerini gördükleri zaman, anlarlar. Yaratıcı kaynağı asla kendi yaratımından ayıramazsınız.

Ve öyledir.

KRYON

 (Çeviri: Saffet Güler)

 http://www.kryon.com/CHAN2019/k_channel19_santafe.html