- Koşulsuz Sevgi - https://www.kosulsuz-sevgi.com -

KRYON: ŞİMDİ NE OLACAK

KRYON MESAJI

“ŞİMDİ NE OLACAK?”
Bu canlı kanallık Kryon Kundalini Turunda verildi

Lee Carroll kanalıyla

6 Ocak 2013

Selamlar sevgililer, ben Manyetik Hizmetten Kryon’um. Bu özel mesaj 2013’te ilk yayınlanan mesaj olacak. Şimdi dinleyenler arasında, “Pekala, 2012 geçti, şimdi ne var?” diyecek olanlar var. Bu, her zaman ileriye bakan, hiç geriye bakmayan, genellikle durup etrafına bakmayan, her zaman enerjiyi olmuş olan veya olmakta olan şey yerine gelmekte olan şeyle ölçmek isteyen İnsan Varlığıdır. Henüz oraya gitmeyeceğiz. Bunun yerine, size “Durmanızı ve yapmış olduğunuz şeye bakmanızı istiyorum” diyeceğiz. İleriye doğru bakmak için, arkanızda kalan şeyi anlamalısınız. Arkanızda olan şey, kehanetlerin sizin yapabileceğinizi söyledikleri şeylerin üzerinde ve ötesinde eski enerjinin yenilmesidir.

Kryon Zamanlaması

Henüz bunu birleştirmemiş olanlar için, 1989’da gelişim bu gün yerinde olduğunu gördüğümüz potansiyellerin habercisiydi. Gezegenin bilincini değiştirmemiş olsaydınız, 1987 Armonik Kavuşum ile bölgenizi belirlemeseydiniz, bugün partnerim ile kanallık yapmıyor olurdum. Onun farklı bir hayatı olurdu, çünkü asla yapmış olduğum gibi kendimi ona sunmazdım. Eğer sunduğum harmaniyi almayı seçmeseydi, bunu yapacak olan başkalarının olduğunu ona daha önce söylemiştim. Sizler benim gelmemi ve bir İnsan Varlığı vasıtasıyla insanlığa öğretmeye başlamamı sağlayan bir enerji yarattınız.

Buraya gelerek herhangi bir şey yaratmadım, sevgililer. Bu yemeği pişirmeye karar verenler sizlersiniz. Ben sadece malzemelerden biriyim. Başarmış olduğunuz şeye ve içinden geçtiğiniz şeye simgesel olarak bakmanızı istiyorum. Gezegende var olan en eski enerjide zorlanmaktaydınız. Işığı alıp bütünlüğü olmayan şeylere fırlatmaktaydınız, ışığı alıp onu yargılamaya ve dramaya fırlatmaktaydınız ve bunu 18 yıldır yapmaktaydınız.

Bazılarınız “Ben bunu bundan daha uzun zamandır yapmaktayım, Kryon’” diyorsunuz. Evet, ama son 18 yıl, Galaktik Hizalanmanın parçası olarak önceden haber verilmiş olan yıllardı. Bu hizalanma göklerdeki bir hizalanmadan fazlasıdır, sevgililer. Güneşiniz yerküre ile ve galaksinin merkezi ile tam hizalandığı zaman, yaradılışa bakıyor olursunuz. Bu hizalanma sadece astronomların ekinoksların presesyonu olarak bildikleri şey veya Mayaların takvimleri hakkında size anlattıkları şey veya o fraktal zaman hesaplamalarının size verdiği şey değildir,  enerjisel olan bir işaretleyicidir. Bu, Evren tarafından bilinen bir zamandır.

Salıverme

Şimdi her şey değişmeye başlıyor ve gerçekleşen ilk şey bizim salıverme adını vereceğimiz şeydir. Ruhun yavaşça hareket ettiğini anlamalısınız, özellikle bilincin gezegende ne kadar hızlı değişebildiğinin zaman çerçevesi içinde – bu sizsiniz. Bu nedenle gezegeniniz Karanlık Yarık adı verilen – ki bu Samanyoludur – şeyde ilerlemeye devam ederken sonraki 18 yılın çerçevesi dışında, Ruhun size verdiği saat veya zaman çizgisi yoktur. O 18 yıl içinde, gelecek zamanlarda hızla büyüyecek olan “yeni bilincin tohumlarını ekebileceğiniz” derin bir potansiyel vardır.

Salıverme: Bir vücut geliştirici iseniz ve çok uzun zamandır elinizde ağırlık taşıdıysanız, o ağırlığı yerine geri koyduğunuz zaman, kasların normale dönmesi zaman gerektirir. Ağırlığı taşımakta stres vardır ve stres ile değişen bedensel denge vardır. Kaslardaki beden kimyası ağırlığı taşımayı sağlamak için değişir. Bu nedenle ağırlık bırakıldığı zaman gerçekleşen bir salıverme süreci vardır.

Bu salıverme metaforu şöyle söylüyor, “Eski enerjiyle savaşmayı bırak, kısa bir tatil yap. Çünkü eski enerji salıvermenin parçası olduğundan o da değişmeye başlayacak.” Eski enerji de bir şeyler taşımaktaydı; eski enerji kendini ışıktan [sizden] geri tutuyordu. İkiniz de aniden salıverme modundasınız. Ama bilge İnsan her zaman olaylar düzelirken bir an bekleyip olayların çözümlendiği yeri izler. Bilge olmayan İnsan ne olursa olsun eski tarzda zorlamaya devam eder. Bir an için salıvermeniz ve değişen paradigmaya bakmanız önemlidir.

Eski enerji sadece ışığı veya bilgeliği olmayan enerjidir, bu nedenle eski şekilde zorlamaya devam edecek ve sizin için aynı görünebilir. Ama fark şu ki, eski enerji sahip olmaya alışık olduğu tüm cephane olmadan orda olacak. Bu cephane Kristal Izgaranın yapısıdır ve karanlığın binlerce yıldır yapmış olduğu şekilde hayatta kalma yeteneğidir.

Karanlık

Siz mevcut Gaia ızgara sistemini değiştirdiğiniz ve bu 2012 işaretleyicisinden 2013’e ilerlemeye niyet ettiğiniz için, ışık ve karanlığın birbiriyle savaştığı kurallar değişti. Şimdi ışık daha fazla etkiye sahip olacak – çok daha güçlü bir etki. Karanlığın tanımı ışığın yokluğudur. Karanlık ışıkla dolu değildir, ama daha öncekinden daha zayıf olsa da o hala enerjiye sahiptir. Öyleyse başka bir şey tanımlayalım – “Karanlığın Bilinci.”

Karanlık ve ışık varlık değil, ölçüdür (miktar). Bunlar İnsanların düşünme şeklini ve başkalarını etkileyen ve dünyada paradigmalar yaratan bilinç dalgalarını temsil eder. “Karanlık şunu veya bunu istiyor” dediğimiz zaman, ışığa sahip olmayan İnsan gruplarını tanımlıyoruz. Bu, Tanrının içlerinde olduğu kavrayışına uyanmış olan İnsan grupları olan Işıkişçilerinin zıttıdır. Bu arada, bu kavrayış tüm insanlık için mevcuttur, çünkü Tanrı gezegendeki her ruhun içindedir. Ama çok uzun zamandır, onlara kim olduklarının anlatıldığından başka herhangi bir şey olma kişisel seçiminin bulunduğu İnsan anlayışı olmadı.

Bilinç ile ışığı görebilen veya ışığı görmeyi dileyenlere ne kadar ışık verilebileceği arasında her zaman savaş oldu. Ama bildiğiniz gibi, insanlığın çoğu – şimdiye dek – yüzyıllarca fazla değişmeyen çok az ışıkta yuvarlandı. Bu iyilik veya kötü ile ilgili değildir. Bu, İnsanlığın kendi hakkında ve insanlık için uygun davranışın ne olduğu hakkında nasıl düşündüğünün birleşmesi veya doğal fikir birliği ile ilgilidir. Bazıları buna İnsan doğası bile diyebilir.

Evet, bu eski enerji düşüncesi kalmak istiyor. Bir değişim olduğuna inanmayacak, ama artık o kadar güçlü olmadığını kavramaya başlarken, bir süre dengesizlik içinde sağa sola sallayacak. Bu sizler için rahatsız edici olacak.

Bazılarınız şöyle söylüyor, “Peki, 2013 bir salıverme, taze hava soluğu getirmeli. Bunu biz yaptık! Biz yaptık!”  Evet, size söylüyoruz, istediğini elde edemeyen bir çocuk gibi, karanlığın eski yolları yapabildiği kadar hayatın her köşe bucağını istila edecek. Kendi hayatı için ve hayatta kalmak için savaşacak ve şeylerin aynı olmadığı gerçeğini hissedecek. Bu şeylerin çirkin kafalarını yukarı kaldırdıklarını gördüğünüz zaman, 2013’ün sizin düşündüğünüz şey olmadığı kararını vermeyin. Gezegende daha fazla dengesizlik, hatta beklemediğiniz bazı olaylar gördüğünüz zaman pes etmeyin ve “İşte o yine burada. Bir fark yaratmadık” demeyin.  Çünkü fark yarattınız. Bu tür şeyler yavaşça işler.

Modern Tarihin Başlangıcı

Enerji değişiyor ve size daha önce bu bilgiyi verdik. Savaş protokolünün dengesi kendisini yeniden ayarlıyor. Bu zaman bununla ilgili. Eğer bundan daha önce geçmiş olan diğer güneş sistemlerinde olanlara sorarsanız, bu onların yazılı tarihlerinin başlangıcıydı. Onlar ondan önceki herhangi bir şeye bakmıyorlar bile. Her şey şimdi başlıyor. Daha önce söylediğimiz gibi, insanlığın geleceğine bakarsanız, onlar bu günü işaret edip bunu modern İnsan tarihinin başlangıcı olarak belirleyeceklerdir. Bundan önceki her şeye bakıp, “Bunlar barbarlık günleriydi. Bunlar modern mitoloji günleriydi. Bunlar daha iyisini bilmediğimiz günlerdi ve şimdi kendimizde Tanrı’nın yüzünü görüyoruz” diyecekler. İçine adım attığınız şey bu. Ama bu zorlu ve yavaştır.

Tohumların Ekilmesi

Tohumlar ekme metaforunu bir çok kez kullandım, bu nedenle biraz daha fazlasını inceleyeceğiz ve size daha fazla bilgi vereceğiz. Metafor elbette çiftçidir ve çiftçinin baktığı niteliklerin hepsini görmeniz için bunu kullanıyoruz, ki bu nitelikler hepiniz için ortaktır.

Sizler eski enerjiyle savaşırken, tohumlara hazırlanması için tarlaları sürüyordunuz. Şimdi tarlaları ekmek için hazırlanmanın zamanıdır ve salıverme sürecinde içinize dönersiniz. Tarlaları hazırlamak Yüksek Benliği, içinizdeki kuantumluğu keşfetmek için ve kişisel olarak, günlük yaşamınızda olayların daha fazla anlamlı olmaya başladığı bir yere girmenin metaforudur.

Bu odada ve tam şimdi bunu okuyanlar arasında “Bana yardım et, bana yardım et” dediklerini işittiklerim var. Burada kimin olduğunu bildiğimi düşünmüyor musunuz? Size şunu söyleyeceğim: Siz kim olduğunuzu biliyorsunuz, sevgililer ve bir an için gevşemenizi istiyorum. Sizler sevildiğinizi düşündüğünüzün ötesinde seviliyorsunuz. Tanrının sizi tanıdığını düşündüğünüzün ötesinde Tanrı sizi tanıyor ve tam şimdi hissettiğiniz şey geçici. Tamam mı? Bu geçici. Eğer yardım rica ediyorsanız, denge dışındasınızdır. Tanrıda gevşemenin ve sevildiğinizi bilmenin zamanı. Hayatta kalacaksınız. Bunu gerçekleştireceksiniz.

Tohumlama metaforunun planında bilgelik vardır. Öncelikle, tarlaları sürersiniz; sonra gübrelersiniz ve destekleyiciler eklersiniz. Son olarak, tohum ekmeye hazırlanırsınız. Tarlalar şu anda hazır değil, bu nedenle duraklamalı ve onları hazırlamalısınız. Tüm bu konuşma çiftçilik metaforudur. Bunların hepsi size anlam ifade etmeyebilir, ama söylediği şey eskiden yeniye sınırları belirleme noktasının şimdi olduğudur ve sadece şimdi gelmiş olduğunuz şeye başlayabileceğinizdir. Tohumları henüz ekmediniz. Tarlalar hazırlanmalı. Bu hazırlık sürecinde, karanlık enerjiyle çarpışmanın daha kolay olduğunu, bunun ekim işini yapmanızı sağlayacağını göreceksiniz.

Yeni senaryolar, bunun doğru olduğunu size göstermek için birden bire ortay çıkacak. Zorlukların bazılarından bu kadar kolay geçtiğinize inanmayacaksınız. Çünkü şimdi enerji sizi destekliyor ve bir yıl önce desteklemiyordu. 2013 yılı gerçekte niyetin sınırları belirlemesidir ve tezahürü etkiler. Yeni enerji için tarlaları hazırlamaya başlıyorsunuz ve yaşlı ruhun sahip olduğu – geçmişin bilgeliği – şeyi kullanarak tohumları ekmeye başlıyorsunuz. Bu bilgelik tohumları ekonomiye, hükümete, evlere ve ailelere ekiliyor. Bunlar bütünlüğün tohumları ve ayrı olmak yerine bir araya gelmenin bilgeliğinden konuşacaklar.

Amatör Çiftçi

O zaman insan nitelikleri ve özellikle İnsan doğası değişmeye başlayacak, ama bu yavaştır. Amatör bir çiftçiyi hayal edin. Yaptığı şey hakkında fikri yoktur, ama bir çuval tohumu vardır. Talimatları okur, tarlaları hazırlar ve o tohumları toprağa eker. O çok heyecanlıdır! Sonra eve döner, ama uyuyamaz. Gece biter, güneş doğar ve neler olduğunu görmek için şafak vakti tarlalara koşar. Ve – orda hiç bir şey yoktur! Neyi yanlış yaptı? Ekin yok!

Çiftçi “Hiç bir şey olmuyor” der. Aslında herhangi bir şey ekti mi? Elbette buna gülünür, çünkü her çiftçi ekinlerin yavaşça büyüdüğünü bilir. Gerçekte, o kadar yavaş büyürler ki, onların büyüdüğünü göremezsiniz! Öne eğilir, bitkiye bakarsınız ve hatta ona bağırabilirsiniz de, “Büyü!”, yine de hiç bir şey olmaz. Bir hafta sonra, bitkinin aslında daha büyük olduğunu kavrarsınız; bir hafta daha, o hala daha büyüktür. Belirli bir zaman süresinde, olgunlaşır ve ektiğiniz ekini yaratır.

Öyleyse size şunu anlatıyoruz: Bilincin tohumlarını büyütmek yavaş bir süreç olacak. Sadece onları ekmek 18 yıl sürecek! Sonuç almadan önce ne kadar zaman geçeceğini düşünüyorsunuz? Bazılarınız “Oh hayır!” diyor. Yaşlı ruhun bu habere ilk tepkisi, “Duymak istediğim bu değil.” Belki o zaman şöyle derdiniz, “O zaman neden buradayım? Yoruldum. Neden şimdi sadece yuvaya gitmiyorum? Kryon, karar verdim, tam şu anda işimden emekli olacağım. İşimi tamamladım. İşareti geçtiniz. Zamanda bu noktada neden uğraşayım ki? Bunu daha genç nesile bırakacağım.”

Sizlere şunu söylüyoruz Işıkişçileri, ekinlerin büyümesinin tek yolu sizin buraya birlikte geldiğiniz ışığı kullanarak olur. Sizler iş eldivenlerini giymek, buraya geldiğiniz sorumluluk harmanisini giymek ve belirli ekinlerin büyümesini sağlamak üzere ilerlemek zorunda olanlarsınız. Size yalnızca şimdiye dek yaşadıklarınızın en zor kısım olduğunu söylemek istiyorum. İçinden geçmek üzere olduğunuz şey, zaman geçtikçe daha kolaylaşacak. Ama bu sizin istediğinizden daha uzun zaman alacak. Bu nedenle göreceğiniz şey, çok yavaş bir şekilde, yeni İnsan enerjisinin ortaya çıkışıdır. Bu bir çok şekiller alacak, ama yeni şeyler göreceksiniz. Bunlardan bir tanesini inceleyelim.

Yeni Fikirler – Bilmediğiniz Şeyi Bilmiyorsunuz

Son mesajlarda, size bu çağda arayacağınız yeni icatların bazılarını anlattık. Ama şimdi yeni fikirlerden ve yeni düşünme paradigmalarından söz ediyoruz. Bu şeyler gerçekleştikten sonra ve siz geçmişe dönüp bunlara baktığınız zaman, “Bunu daha önce neden düşünmedik?” diyeceksiniz. Bunun nedeni sizin buna hazır olmamanızdır. Bu size açıklamamız zor olan bir süreci getiriyor, çünkü İnsanlar bunu işitmeyi istemiyor.

İnsan Varlıkları beyinlerinin Evrende düşünülebilir olan herhangi bir düşüncenin kapasitesine sahip olduğuna ve gökyüzünün sınır olduğuna inanır. Belli bir anda, herhangi bir entellektüelin gerekli olan şeyle çıkıp geleceğine inanırlar, ki bu evrimleşen düşüncede sonraki adımdır. Yine de tarih bunu göstermez, öyle değil mi? Geçmiş mesajlarda buna işaret ettik ve size düşüneceğiniz bir şeyler verdik. Nasıl uçacağınızın size aşikar olması gerektiği gerçeğini getirdik ve elbette, şimdi bu var. Biz konuşurken, binlerce İnsan Varlığı havada, kuşların size binlerce  yıldır gösterdiği prensiplerle bir yerden başka bir yere uçuyorlar. Yine de bu insanlık için yenidir, sadece son zamanlarda geliştirilmiştir. Şimdi, kuşlara ne zamandır bakıp uçmak için can atıyordunuz? Belirli kültürler ne zamandır uçurtma uçurtuyordu? Buna rağmen siz bunu hiç anladınız mı!

Son olarak, yaklaşık 100 yıl önce, iki bisiklet üreticisi sonunda bunu yaptı. Size soruyorum, burada olan bir şeyler sıradan olanın biraz dışında gibi görünmüyor mu? O bisiklet üreticilerinin ilk İnsan uçuşunun rekorunu kırdığını biliyor muydunuz? Dünyadaki diğerleri de eşzamanlı olarak bunun üzerinde çalışıyorlardı. Bunu biliyor muydunuz? İşte nedeni – çünkü Ruh sizler hazır olduğunuz zaman fikirler ve icatlar aşılarlar, daha önce değil. Görünüşe göre açık olan bu fikirler İnsan Varlığı için görünmez, kör ve elde edilmezdir, çünkü insanlar bunu düşünemezler. Bu niteliği insanlıkta her yerde görüyorsunuz, bunu bilin ya da bilmeyin.

Şehir devletleri etrafında büyük bir kale inşa etmek ve başka şehirlerdeki diğer İnsan varlıkların girmesini engellemek zorunda olduğunuzu kaç yıl hissettiniz?  İnsanlar diğer adamların sizin sahip olduklarınızı almamaları için duvarlar inşa  ettiler ve düzenli savaşlar yaptılar.  Her iki tarafın da birbirlerinin kaynaklarına sahip olmaları ve herkesin süreçte kazanması için kaynaklarınızı paylaşabileceğinizi veya belki birbirinizle ticaret yapabileceğinizi anlamak ne kadar zaman aldı? Ne kavram ama! Gerçekte, sizler bunu henüz yaptınız. Şeyleri ayırmak yerine bir araya getirmek sadece son 75 yılda gerçekleşti. Bu neden 1,000 yıl önce gerçekleşmedi? Bunun yerine, sınırlarınızı ayırmaya ve sizi güvende tutacak ordular oluşturmaya devam ettiniz. Şimdi, aniden ortak kaynakları paylaşan, gümrük tarifeleri olmadan ticaret yapan ve bilinçte ortak savunmaya sahip olan “ülke grupları” fikri var. Bunu fark ettiniz mi? Pekala, daha fazlasına hazır olun, çünkü gelecekte bunu yapacak tüm kıtalar olacak. Ama neden bu o kadar uzun sürdü?

Çok yakın zamanlara kadar sizler fethedenlerdiniz. Yaptığınız tek şey buydu, çünkü başınıza gelen tek şey buydu. Ordular diğer İnsan Varlıklarını süpürdüler, şimdi topraklara ve kaynaklara sahipler. Bu o günün düşüncesiydi. Şimdi, “Pekala, bunun ötesindeyiz” diyorsunuz. Çok fazla değil. Gerçekte değil, ama olacaksınız.

Yeni fikirler hiç düşünmediğiniz şeylerdir. Toplumlarınızın siz doğduğunuzdan bu yana sahip oldukları en derin soruların yanıtlarına sahip olmanız için, bu fikirler size verilecek. İcatlar gezegendeki her İnsana ucuz bir şekilde ve her yerde temiz su getirecek. İcatlar ucuz şekilde ve her yerde size enerji sağlayacak. Bu fikirler şu anda kirlilik için sahip olduğunuz nedenlerin hepsini silip süpürecek ve geriye dönüp buna baktığınız zaman, “Bu çözüm her zaman oradaydı. Neden bunu düşünmedik? Neden bunu daha önce yapmadık?” diyeceksiniz. Çünkü zamanı değildi ve siz hazır değildiniz. Tohumları ekmemiştiniz ve kendinize 2012’den önce son verip vermeyeceğinize karar vererek hala eski enerjiyle savaşıyordunuz. Şimdi bunu yapmadınız… ve şimdi yapmadınız.

Düşündüğünüz şey ve sosyologlarınızın “insanlığın şu andaki büyük problemleri” olarak düşündükleri şey komik, çünkü yeni fikirleriniz geçmişte yaptıkları gibi soruların temel kavramlarını elimine edecek. Hatırlıyor musunuz? İki yüz yıl önce, sosyologların tahminleri yiyeceksiz kalacağınızı söylemişti, çünkü daha fazla nüfusu devam ettirecek yeterli toprak yoktu. Sonra nöbetleşe ekmeyi ve gübrelemeyi keşfettiniz. Aniden, her bir toprak arazisi daha önce yapabildiğinin kat kat fazlasını üretebildi. Evlerinizi ısıtmak için odunsuz kalacağınız kehanetlerini hatırlıyor musunuz? Muhtemelen hayır. Bu elektrikten önceydi. Bu böyle devam ediyor.

Gördüğünüz gibi bugünün bilmeceleri o kadar acayip değil. (1) Başarısızlığa maruz kalmamaları için veya muazzam altyapı geliştirme masrafları gerektirmemek için, büyük uluslarınızın elektrik hatlarını nasıl kuvvetlendirirsiniz? Çünkü soğuk geliyor ve sizler daha fazla elektriğe gereksinim duyacaksınız. (2) Kirlilik hakkında ne yapabilirsiniz? (3) Dünyadaki fazla nüfustan ne haber? Bazı uzmanlar size bir salgın hastalığın yanıt olacağını söyleyecektir; doğa [Gaia] dünyanın nüfusunun yaklaşık üçte birini öldürecek. Yüzyılın en iyi akılları bu bilmeceleri düşünüp taşınıyor ve sizin gerçek problemlere doğru gittiğinizi söylüyorlar. Bu şeyleri tüm hayatınız boyunca duydunuz.

Size şunu sorayım. (1) Elektrik hatlarını tamamen elimine edebilseydiniz ne olurdu? Bunu yapabilirsiniz ve yapacaksınız. (2) Yeni fikirler ve yeni icatlar nedeniyle kirlilik yaratan kaynaklar basitçe çekip gitseydi ve çevre kendinizi düzeltmeye başlasaydı ne olurdu? (3) Aşırı nüfus? İnsanların aptal oldukları için ve kendilerine yardım edemedikleri için insanlığın üssel hızda çocuk sahibi olmaya devam edeceğini varsayıyorsunuz. Sevgililer, bu bir bilinç ve eğitim konusudur ve bu değişecek. Bir çok ülkenin sıfır büyüme özelliğini imgeleyin – yaygın olacak bir şey. Bugün çocuklarınızın bazılarının çocuk sahibi olmak zorunda olup olmadıklarını düşünmeye başladıklarını fark ettiniz mi? Ne kavram ama!

Eski ve Yeninin Ayrılığına Hazırlanın

Yeni bir şafak var. Güneş sanki “Geri geldik” der gibi ufukta yaklaşıyor. Ama bir süre temiz bir gökyüzünüz olmayacak, çünkü salıverme sürecinde gerçekleşecek olan ayrılıklar ile baş etmek zorunda olacaksınız. Bunlar ışığa gitmek istemeyenlere ve onlar için işe yaradığından sahip oldukları şeyleri sürdürmek isteyenlere engeller olacak. Onlar bunun doğru yol olduğunu hissediyorlar, çünkü geçmişte onlar için işe yaradı ve çünkü bu onların hayatta kalmalarıdır. Şeylerin dramatik şekilde değiştiğini anlamayacaklar.

Yeni Çağ topluluğu adını verdiğiniz şeyde, kanallıktan şifacıların kullandıklarına kadar tüm süreçlerin, proseslerin hepsi yeniden ayarlanıyor. “Şeyleri nasıl doğru yapacağınız” üzerine öğrendiğiniz belitlerin bazıları artık işe yaramayacak. Tek – ruh otoritesine daha fazla merkezlenmiş bir odak olacak. Yani, gruplara daha az odak olacak ve bireysel sezişe daha fazla odak olacak. Buna organizasyonun dağılması veya çözünmesi adını verebilirsiniz – bilgeliğe dayalı ve bireysel tabanlı bilgeliğe vurgu.

Bir dakika, Kryon, bunun bir anlamı yok. Eğer daha fazla insanı bir araya getirirseniz, bilgelik tabanı daha büyük olduğundan daha iyi sonuçlar alınacağını herkes bilir.” Gerçekten mi? Tamamıyla farklı bir kavram için bekleyin, sevgililer. Ruhunuz kaç hayat yaşadı? Bunu kendi bilgelik komiteniz olarak düşünün ve her şeyin yanıtları için bunu ve sadece bunu çekin. “Bu delilik, Kryon! Fikirler ve enerji oluşturmaya yardımcı olan kurallar, yapı, ortak amaçlar ve grup çabaları ne oluyor? Temel ortak anlaşmayı fırlatıp atacak mıyız? Bu prensipler basit ortak akıldır, sağduyudur.

Sevgililer, henüz bilmediğiniz kavramları size nasıl veririm? Bugünün sağduyusu, eğer onları eskiten yeni bilgi varsa yarının aptallığıdır. Anlıyor musunuz? Kendi geçmiş yaşamlarının hepsine dayanan bireyin bilgelik faktörü kendi içinde herkes için ortak olmuş olan parametreler seti yaratsaydı ne olurdu? Ortak olan ama sadece bireysel olarak erişilebilen kutsal bir model olsaydı ne olurdu? O zaman birey, bir toplantıdaki İnsanların komitesi yerine perdenin diğer tarafından kutsal yanıtları  keşfeder. “Ortak akıl” olarak sahip olduğunuz şeyin aslında ebedi olan bir şey olduğunu söylemeden önce, bu şeyler üzerinde düşünün.

Bu tür şeylerin hepsi yeni olacak ve her şeyi bildiklerini düşünerek bir ömür harcamış olan bir çok insanın gözüne parmak batırmaya benzeyecek, onların ötesine ilerleyen, asla mümkün olduğunu düşünmedikleri şeyleri yapanlar olduğunu görecekler. Bu yeni şeyler ile birlikte gitmeyenlerin ayrılmasını bekleyin ve onların çoğu yaşlı ruhlar olacak.Bu mesajda tartıştığımız her şey, bunu okuyan yaşlı ruhun ilgi arenasına düşüyor. Gelecekte bunu okuyan binlerce yaşlı ruh var. Tam şimdi sizi tanıdığımı söylüyorum. Sizler sadece gezegenin yeni umudu değilsiniz, her zaman gezegeninin umudu oldunuz. Bunun yeni istisnası yok, sonunda daha kolaylaşacak. Ama bir süreliğine, geçiş sürecinin ve değişimin her zaman iyi bir şey olarak görünmediğini anlamalısınız. Yeni hakikat ile ileriye püskürmek yerine bu yeni enerjiye parmak uçlarına basarak ilerleyin… Işığa daha önce olduğundan daha fazla şekillerde giriyorsunuz ve “hakikatiniz” bile değişebilir.

Yeni – Yaşlı Ruh

Özetleyelim. Size ihtiyacımız var. Tamamlamadınız ve hiç kimse ayrılmıyor. Daha fazla mesajlar olacak, daha fazla sayıda yardımcı varlıklar gelecek. Güçlü bilgi ona sahip olduğunu bile düşünmediğiniz kaynaklardan gelecek. Bunun gerçek olup olmadığını ayırt edebileceksiniz ve bu kolay olacak. Aktarılan mesajın enerjisiyle ve ifade edilen şeyle bunu söyleyebileceksiniz. Tek işitmek zorunda olacağınız şey biraz bilgi ve kanalın rol yapıp yapmadığını bileceksiniz. Bu, kutsal ayırt etme adı verilen parçanızın artacağı anlamına geliyor.

Daha iyi sezgisel güçlere sahip olacaksınız, çünkü onlar artık kendilerini karanlığa karşı atmıyorlar. Tüm bunlar yavaşça gerçekleşecek. Ama şunu bilin: Size ihtiyacımız var ve önünüzdeki şeye heyecanlanmanıza ihtiyacımız var. Sizler 30,000 yıldan fazla süren karanlık çağdan henüz çıktınız. Size bir kez daha söylüyorum, belki sonraki presesyon kadar yakın bir zamanda, İnsan tarihinin 2012’den öncesini uygulanabilir sosyal araştırma olarak bile hesaba katmayacağı bir gün gelecek. Tam şimdi baktığınız budur – yeni çağın başlangıcı.

Yeni Çocuklar

Bu mesajın ironisinin şu olduğunu düşünüyorum: Önümde oturan İnsan Varlığı yorgun olduğunu söylüyor. Uzun süredir savaşmaktaydılar ve bizler yeniden ayarlama yaparken yorgun olmaya devam edecekler. Perdeyi geçtikleri zaman, her zaman olduğu gibi, çocuklar olarak geri gelecekler, ama DNA’ları öncekinden farklı olacak. Yaşlı ruhlar olarak, daha önce geçmiş oldukları şeylerden bir daha geçmek zorunda kalmayacaklar, çünkü eski enerji aynı olmayacak. Onlar kim olduklarının tam bilgisine uyanacaklar [yeni Akaşik miras nitelikleri].

Çocuklar olarak, renkleri bilecekler ve görecekler [boyutlararası görüş]. Çocuklar olarak, yaşlı bir ruh olmanın kimliğine sahip olacaklar [daha önce yaşadıklarını bilecekler]. 13 yaşına gelinceye kadar neden burada olduklarını bilecekler [yaşam derslerinin iyi bir kavramına sahip olacaklar.] Ama bu sizsiniz! Sadece sizi tanımladım – hepinizi! Yaşlı ruh, bu şimdiye kadar göreceğiniz en büyük geçişlerden biridir ve bir nesil sürebilir, ama bu gerçekleşecek. Ve bu sözleri dinleyenler ve daha sonra bunları okuyanlar o zaman haklı olduğumu bilecekler ve Dünyada bilinç realitesinin  tamamıyla yeni bir paradigmasıyla yeniden uyanacaklar.

Çocuklar farklı olduğu için, tüm dünyadaki eğitmenler öğretilerini yeniden düzenleyecekler. Yine, bu şeyler düşündüğünüz şey değildir. Bu sadece yeni bir zaman değil, yeni bir İnsandır. Söyleyebileceğimiz tek şey size bunun gerçekleştiğini anlattığımızdır. 1989’da geldim ve kehanetlerinizin size anlattığı gibi kendinizi sonlandırmayacağınızı söyledim; bu gerçekleşmeyecek. Daha iyi potansiyeller olduğunu söylemiştim. Bunun olmasını izlemenizi söylemiştim. Bunu izleyin!

Ama “Hayır” diyen yaşlı ruhlar olanlar var. Onlar Kryon’un yüzyılın şeytanı olduğunu söylediler, çünkü size bekledikleri her şeyin karşısında akıp giden bilgiyi getirdim. Burada 2013’te oturuyorsunuz ve “Haklıydım” diye bağırabilirsiniz. Ama bunun yerine ben “Haklıydınız” diye bağıracağım. Çünkü bu geçişi siz yarattınız. Beni buraya getirdiniz. Bizi geçişten geçirdiniz, sevgililer!

Tanrı İnsan Varlığını ve Evrende temsil ettiği her şeyi kutsasın.

Ve öyledir.

KRYON.

(Çeviri: Saffet Güler)