14 Ekim Üzerine – 2 Kasım 2008

Yazdır Yazdır 

LEE CAROLL kanalıyla

(Venezuella’daki kanallıktan – 2 Kasım 2008)

[NOT: Bazı mesajlarda 14 Ekim’de büyük bir UFO’nun görüneceği söylenmişti, ama bu gerçekleşmedi]

Size son 2 haftada neler olduğunu anlatacağım… partnerim, bunu doğru aktarmanı istiyorum, çünkü bunu ilk kez işiteceksiniz.. Ekim ayında potansiyel tahmin dediğiniz kehanetler vardı.

Bundan şimdi bahsedebilirim, çünkü Ekim bitti, sizin lineerliğinizde geçen aydı ve size gerçekleşebilecek bazı potansiyelleri anlatmıştık… ve size gerçekleşmiş olabilecek bazı potansiyelleri anlatacağım ve bunların bazıları çok zorlayıcı olabilirmiş gibi görünüyor – bunu söyleyen sadece biz değildik, aslında bilim bile aynı şeyi söyledi.

Kehanet bilimi canlıdır ve bu gezegende epeyce vardır… on yıldan fazla süredir, üniversitedekiler insan bilincine reaksiyon gösteren cihazların nasıl yapılacağını keşfettiler ve insan bilinci boyutlar – arası olduğundan, bu cihazlar olaylar gerçekleşmeden önce reaksiyon veriyor!

Bu cihazların potansiyelin rasgeleliğini (tesadüfiliğini) toplayabildiğini söyleyebilirsiniz – bu bir sır değildir, partnerim bile konferanslarında bunu bildirdi… Bu ilginç bir çalışmadır ve futuristler (gelecekçiler) bu makineleri seviyorlar, çünkü makine potansiyel olaylar gerçekleşmeden önce reaksiyon vermeye başlıyor ve onlar bunu gördüler, bunu tsunami, Prenses Diana’nın ölümü gibi olaylarda daha önceden gördüler ve bu indikatörler çalışmamaya başlıyordu.

Gerçekleşmeden önce, bilinçte bir şeylerin hissedildiğini okumaya başlamışlardı ve bu Ekim’in ortasında merkezleniyordu. Onların toplamaya başladıkları şey 13 ve 14 Ekim’de gerçekleşecek olan bir değişim idi, büyük bir değişim gerçekleşecekti!

Dünyanın titreşim seviyesi yükseldi – bunu biliyor muydunuz? Hayır diyeceksiniz, ama size söylemek istediğim şey bu. Bunu nasıl tanımlarım? İnsanlar bu potansiyelleri kendi inanç sistemlerinde lineerleştirmeye eğilimlidir, binlerce insan 13 veya 14 Ekim’de dev bir uçan dairenin ineceğine inanıyordu ve o uçan daireden sizin gezegeninizin ötesinden gelen, bilgeliğe sahip varlıklar çıkacaktı, konuştuğunuz kişilerin inanç sistemlerine göre, bu varlıkların bazıları Arkturuslu, bazıları da Pleiades’li olarak adlandırılacaktı – ve onlar buna inandılar.

Size bunun, beklenen bir dünya değişimini lineerleştirmek için yaptıkları en iyi şey olduğunu söyleyeyim. Bunu tamamen, inen bir gemi olarak lineerleştirdiler. Tam şimdi, bunda bir yanlış olmadığını söylüyorum – yapabilecekleri en iyi şey buydu. Haklı mı çıktılar, gemi indi mi? Hayır. Ama onlar haklı idi – evet! Bilimsel cihazlar haklı mıydı? Evet! Ama herhangi bir şey görmediniz, gördünüz mü?

Devam edeyim… size o tarihlerdeki bir mesajda, Ekim ayındaki değişimlerden korkmamanızı söyledim, çünkü Kryon bile gelen bir meydan okumayı gördü. Çünkü Kryon orada olan potansiyelleri görür. Ve bunu aktaran sadece ben değildim, bir çok kaynaktan geldi, hikayeyi işittiniz: Ekim ayında dikkatli olun! Eğer 13 ve 14’ünde en basit türde nümeroloji uyguladıysanız, 13 = 1+3 = 4 (4 dünya rakamıdır, Gaia Rakamıdır, topraklanmaktır), 14 = 1+4 = 5, 5 değişim anlamına gelir. Gaia, dünya, değişim!

Bir deprem bekliyorduk – büyük bir deprem! Küresel bir deprem. Tsunamiye benzer şekilde çok büyük olacaktı; o büyük deprem ve tsunami gezegenin çekirdeğinin dönüşünü değiştirdi. Dönüşü yavaşlattı. Bu kadar büyüktü. Ve işte bilmeniz gereken şey. Gaia’yı insan bilincine kancalayan eski enerji paradigması nedeniyle, bu gezegendeki bilinçli bir titreşime sahip olan her bir değişim, gezegenin bir tür fizikselliğini gerektirdi. Bir deprem, gezegenin çekirdeğinin hareketi; Gaia’ya bu şekilde bağlısınız!

Şimdi dikkatli ol partnerim, çünkü bunu doğru aktarmanı istiyorum. İki hafta önce bu gezegen, beklenen meydan okumalar, zorluklar olmadan boyutlararası bir şekilde ilerledi. Perdenin benim tarafımda bulunanlar da dahil tüm kaynaklar, gerçekleşenden çok daha büyük bir şeyi beklediler. İnsan bilincinin, hiçbir şeyin olmayacağı bir yere yükselmesini ummadık. Bu ilk kez gerçekleşti – felaketlerin zorluğu olmadan ve ölümün meydan okuması olmadan bu gezegenin büyük değişimi, geçişi gerçekleşti!

Ve tüm kehanetler oradaydı – ama yere inen uçan daireden ne haber? Pekala, boyutlararası bir şekilde bu gezegen kadimlerden gelen bilgelikle eskiden olduğundan daha fazla massedildi (bilgeliği emdi)! Herhangi bir zorluk, meydan okuma olmadan, herhangi bir yer hareketi olmadan. Peki, bir iniş gerçekleşti mi? Bir şekilde, evet! Çünkü şimdi bu gezegen daha önce olduğundan daha yüksek titreşiyor – bu daha öncesinden daha yüksek olan bir bilinç değişimidir, iki hafta önceydi ve siz farkında olmadınız, öyle değil mi?

Bunun farkında olmayan insan varlığı kutsanmıştır – çünkü gezegenin gittiği yer budur – meydan okumalar olmadan değişim, bu her zamanki hedeftir. Her zaman bu şekilde olmaz, ama bu kez oldu. Ve bunu size anlatıyorum, çünkü birçoğunuz kehaneti, hatta makineleri bile gördünüz! Kryon bile! Ve bu inanılmaz insan varlığı hepimizi şok etti.

Bu işliyor, Dünya’da barış yaratmak için bir uyanışı gerçekleştirmeniz için yüzde birin yarısına gereksinim var! Oh Kryon, ne kadar yakında? Bu size bağlı. Ama olaylar düşündüğünüzden daha hızlı gerçekleşiyor ve tüm yapmanız gereken içinize bakmak ve taşıdığınız ışığı bulmaktır!

(Çeviri: Saffet)