2011 İLE İLGİLİ HERŞEY… VE FAZLASI

Yazdır Yazdır 

CANLI KRYON MESAJI
“2011 İLE İLGİLİ HER ŞEY… VE FAZLASI”

Bu canlı kanallık Sedona, Arizona’da verildi

Lee Carroll kanalıyla
11 Haziran 2011

Selamlar sevgililer, ben Manyetik Hizmetten Kryon’um. Buradaki çekirdek gruptur ve birçok yaşlı ruh vardır. Koltuklarda oturanların hepsi yaşlı ruhlar değildir, ama çoğu öyledir. Yaşlı bir ruhun niteliği, sizin enkarnasyonlar dediğiniz farklı ifadelerde tekrar tekrar dünyada bulunmuş olan İnsan Varlığı olmasıdır. Sandalyede otururken, kendi içinizde bunu biliyorsunuz. Çünkü şeylerin nasıl işlediğini biliyorsunuz. İçinizde, bilge İnsan Varlığını hissediyorsunuz.

Yine “yaradılıştan (tanrı vergisi)” adını verdiğiniz şeyi hatırlatıyoruz. Tanrı vergisi (yaradılıştan olan şey) içinizde sahip olduğunuz, ama çoğunlukla sizden uzak duran hücresel zekadır, ama o sizi tanır. Tanrı vergisi, kas testi ve kineziyoloji gibi şeyler yapmaya karar verdiğiniz zaman güvendiğiniz şeydir. Tanrı vergisi, zeki olan DNA alanında yaşayan şeydir. Tanrı vergisi sizinle konuşan ve “Daha önce buradaydın” diyen şeydir. Bu nedenle tam şimdi kendinizi inceleseydiniz ve “Daha önce burada bulundum mu? Bu gerçek mi?” diye sorsaydınız, Tanrı vergisi size ürpertiler verirdi, size onay verirdi, uyduramayacağınız hissin sevincini verirdi. Bunlar içinizden gelen doğrulamalardır, şöyle söyler, “Evet, burada olduğun zaman, hakkında bilmediğin büyük bir planın parçasısın. İnsanlığın bilincinin binlerce yıldır sadece hayal ettiği gezegendeki bir olaya zemin hazırlanmasına yardımcı oldun ve işte buradasın.”

Burada otururken, bir çalışma yerindesiniz. Gerçekleşmekte olan enerji hakkında daha fazlasını bilmeyi isteyen yerdesiniz; bir koltuktasınız, bilerek, öğretmek için tasarlanmış bir mekandasınız [okul tiyatrosu]. Bir kişi birçok insana konuşuyor. Birçok kişi tek bir insana konuşuyor ve Ruha burada olanlar ve ve neden burada oldukları hakkında çok fazla şey anlatıyor. Çok az kişi eğlenmek için burada. Yanlarında olanlar nedeniyle burada bulunanların farkındayız. Dinleyiciler arasındaki Şamanların farkındayız. Yaşlı ruhların, Lemuryalıların farkındayız – birkaç tanesi Tibet’ten, çoğu Hindistan’dan.

Buradaki bilgeliğe bakıyorum ve bu, bugün toplanmanın be hakkında olduğudur… bilge, yaşlı ruhları beslemek. Bilge, yaşlı bir ruhu beslemek için, size yiyecek veremem ve basit olan şeyler veremem. Bu nedenle karmaşık olacağız ve siz bunun için geldiniz, öyle değil mi? Bugün sistemlerden ve sistem – olmayanlardan konuşacağız. Şeylerin ne anlama geldiğinden konuşacağız ve size kadim tarihi hatırlatacağız. Çok ezoterik olacağız. [Kryon gülümser].

Nümeroloji İle İlgili Daha Fazla Bilgi

“On İki” isimli [Kryon Onikinci Kitap – DNA’nın On İki Katmanı] kitapta bulunan çalışmayı genişleterek başlayalım. Orada bulunan bilgiye sözel olan bir şekilde ekleme yapmayı diliyoruz ve bu yazıya dökülecek, böylece bununla ilgili daha fazlasını bileceksiniz, gezegende şu anda bulunan, şu sıralar deneyimlediğiniz enerji. Nümerolojiyi tartışalım. Burada kimlerin olduğunu biliyorum. Burada bulunan öğrencileri tanıyorum ve herhangibirinizi gücendirecek bir şey söylemeyeceğim. Kadim rakam sistemlerini araştıranlarınız için, bunun ne kadar karmaşık olduğunu biliyorsunuz. Bunun bir sahnede 20 dakikada öğretilemeyeceğini biliyorsunuz ve bunu yapmayacağım. Bunun yerine, prosesi inceleyeceğiz ve bunu 2011’e uygulayacağız. Rakamda herhangi bir mesaj var mı? Belki vardır. Öyleyse nümeroloji ile başlayalım.

Nümeroloji rakamlardaki enerjinin incelenmesidir. Şimdi, bunu anlamayan birçok insan var, çünkü rakamların etrafında herhangi bir enerji hissetmiyorlar. Bu incelenmeli ve anlaşılmalıdır. Bunun yaşamlarınızın üç boyutlu bir niteliği olması gerekmez. 3B’nin ötesinde olan spiritüel şeyler gibi, nümerolojinin en özü de böyledir. Boyutsallığınızı düşünmeli ve bir rakamın etrafındaki enerji olan şeye inanırlılık sağlamalısınız.

İşte yapacağım bir bildiri. Nümeroloji bir sistem değildir. Fiziğin rakamlarına bakarsanız ve fiziği incelerseniz, fiziğin bir sistem olmadığını kavrarsınız. Daha çok, bir haritadır. Yaratıcı’nın dünyayı nasıl harekete geçirdiğinin formüllerinin haritasıdır. O önünüzde oturan bir haritadır, onu anladığınızda, Mars’a roket göndermek için haritaya uygulanan bir sistemi kullanabilirsiniz. Fiziğin haritasını kullanarak sistem sizi Mars’a götürür. Bu şekilde düşünmeye başladığınız zaman, nümerolojinin, onun kullanımı için sistemler geliştirmenizi dileyen ezoterik bir enerji haritası olduğunu anlayacaksınız. O anlamayı istediğiniz haritadır, çünkü harita yaşadığınız gezegende bunu kolaylaştıracak şekillerde hayatınıza rehberlik etmeye yardımcı olur.

Herhangi bir harita gibi, harita bir yola veya diğerine girmenizi zorlamaz. Harita sadece orada yatar ve vardır. Haritayı incelemeyi dilediğiniz kapsam sizin özgür seçiminizdir, ama onu ne kadar çok çalışırsanız, yaşamınızı o kadar çok anlamanıza yardım eder. Bu basit açıklamayla, 2011 yılının nümerolojik yanlarına bakıyoruz.

En basit formu, kadim nümeroloji formunu kullanacağız. 2011’in tek tek basamaklarına bakalım, sonra bu basamakları birbirlerine ekleyelim ve bunların etrafındaki enerjilere bakalım. Ama nümeorolojiyi inceleyenleriniz ve onun içine henüz girenleriniz için burada kabullenme var: Tek tek basamakları görmezden gelemezsiniz. Hemen basamakları toplayıp, çözüm elde etmeye ve incelemenin hepsini bu çözüme yerleştirmeye eğiliminiz var [rakamların toplamı]. Bu işe yarar, ama uygun değildir, çünkü işlemde çözümü veren enerjiye sahip olan rakamları fırlatıp attınız. Bu nedenle öncelikle iki, sıfır, bir, bir’e bakmalıyız [2-0-1-1].

Henüz rakamları birbirine eklemeleyim. Bunun yerine bir an için sadece ona bakalım. Eğer rakamların etrafında enerjiler varsa ve siz onların ne olduğuna aşina iseniz, bunlar ne anlama geliyor? Haritaya bakalım. Dinleyiciler arasında, “Bu aslında çok doğru değil. Görüyorsunuz, o rakamlar gelişigüzel değildi. Bunlar nümerolojik bir dizilişin parçasıdır. Enerjiye sahip olmak için gelişigüzel olmaları gerekir” diyebilecekler vardır. Hayır, öyle değil. Rakamlar sıralı olabilir ve hala anlama sahip olabilir. Gerçekte, eğer rakamlar sıralı ise [yılların rakamları gibi], ileriye bakıp gelen şey hakkında başka türlü bilemeyeceğiniz bir şeyleri bilebilirsiniz. Bu nedenle yılların rakamları sıralı, ardışık olarak planlanır ve bu bir sürpriz değildir.

İki, sıfır, bir, bir. Henüz bunları toplamayın. Topladığınız zaman, genel olarak bu yılın ne ile ilgili olduğunu bilirsiniz görürsünüz ve bazılarınız bunu yaptınız. Ama basamaklarla kalalım. İki, sıfır, bir, bir. Nümerolojik terimlerde, iki sizin dualite dediğiniz şeyi ve bizim kutupluluk dediğimiz şeyi temsil eder. Kutupluluk ilahi olanla lineer olan arasında gelişen enerjidir – İnsan yaşamı olan enerji ve İnsan yaşamının içindeki ilahi olan. Bazıları buna savaş der, bazıları enerjinin bir arada akması der, bazıları evlilik der ve bazıları da neşe der. Bunu biliyor muydunuz? Kutupluluğa veya dualiteye negatif bir yön atamayın. Dengeli bir dualite ile fethedilseydiniz ne olurdu? İlahi olan ve İnsan arasındaki kutupluluğa kesinlikle uyumlansanız ne olurdu? Ya onu sevseydiniz? Onu anlasaydınız, o zaman negatif olur muydu? Hayır. Her uyandığınızda ve gözlerinizi açtığınızda hayatınızda neşe üretseydi ne olurdu ve şöyle deseniz, “Bu iyi. İçimdeki Tanrı’nın özüyle burada Dünya’dayım, gezegene barış tohumları ekmek için buradayım. Bu günü çok zor bekleyebilirim. Hadi gidelim.” Şimdi, hepinizin bunu yapmayacağını biliyorum. Ama ya olsaydı? O negatif bir şey olur muydu? Hayır. Bu sadece kutupluluktur. Basitçe, o ikiyi temsil eder – ilahi olan ve ilahi olmayan arasındaki kutupluluk.

Şimdi, bu kutupluluğu dönüştürmekten sözedelim. İlahi olmayanı aldığınız ve onun içindeki ilahi kavrayışa sahip olduğunuz zaman ne olur? O zaman o ilahi hale gelir! Artık kutuplar olmadığında kutupluluğa ne olur? Bunu hiç düşündünüz mü? O zaman bu bir olur mu? Bu bir şaka [Kryon espri yapıyor]. Pekala. Nümerolojide bile şakalar vardır.

Böylece iki rakamının kutupluluğuna sahipsiniz. İkinin yanında sıfır var. Şimdi bazıları, “Pekala, sıfırı atlıyoruz, çünkü onun değeri yok” diyecektir. Bu doğru değil. Ona üç boyutta atadığınız bir değere sahip olmayabilir, çünkü birden dokuza kadar olan rakamlardan değildir. Yer tutucu da değildir. Sıfır değere sahip olmama önemli değerine sahiptir ve eğer bunu düşünürseniz, bu bir değerdir! Bu önemlidir. Bazen haritayı daha iyi görebilmeniz için sıfır diğer rakamları ayırır ve bazen bundan çok daha önemli bir rol oynar. Hesaplamada, X10 çarpandır (10 kat çoğaltıcı)! Şimdi, o hiçbir şey mi yoksa bir şey “yapıyor” mu? Ne demek istediğimi görüyor musunuz? Ona kuantumsal bakarsanız, gerçekten ışıldar. Ama hayır. Henüz değil. Bu başka bir kanallık. [Kryon gülümser].

Sonra, bir var. Ah, ama o kendisinin yanında, bir başka bir’in yanında oturuyor. Nümerolojinin basit kuralları bu durumun bir (bir rakamı) olarak alınamayacağını söyler; 11 olarak alınmalıdır. On bir üstat rakamların ilk serisidir: 11, 22, 33, 44. Dokuz üstat rakamdan sadece üçü insanlığa tanımlandı. Neden olduğunu biliyor musunuz? 44, 55, 66, 77, vs üzerine fikir birliği yoktur. Yine, neden olduğunu biliyor musunuz? Çünkü henüz orada değilsiniz! Bunların ne anlama geldiklerini anlayacak bilince sahip değilsiniz. Bunların etrafındaki spiritüalite, azamet, fizik şu anda bulunduğunuz yerin kapsamının ötesindedir.

Size bu tahmini vereceğim: sonraki nesilde, nümerolojiyi inceleyenlere, sistemi bilenlere, gelen şeyi bilenlere 44 için güzel bir çözüm verilecek. Ve o zaman evrimleştiğinizi söylediğimiz gibi evrimleştiğinizi bileceksiniz… spiritüel olarak ve şefkatli şekilde evrimleştiğinizi.

Böylece iki, sıfır ve 11 var. 11 nedir? Aydınlanma! O ayrıca Kryon’un sayısıdır. O ayrıca saatlerinizde görmeye devam ettiğiniz rakamdır, öyle değil mi? Bu bir tesadüf değil, sevgililer. Birçoğunuz eşzamanlı olarak 11:11’i görüyorsunuz ve bunu 17 yıldan fazla bir süredir görüyorsunuz. O değişimin, geçişin sembolüdür. Yaşlı ruha, “Olacağını bildiğin yere ulaştın. Bak, işte o burada. Bak, o burada” diyen eşzamanlılığın sembolüdür. 11:11’i görmeniz bir hata değildir. 11:10’a bakıp bir süre gözünüzü dikip bakmanın adil olmadığını söyleyeyim [Kahkaha]. 11:11 siz onu beklemediğiniz zaman, şansın ihtimalleri dışında tekrar tekrar kendisini kendi bütünlüğünde sunmalıdır.

Ah, 11… aydınlanma. Şimdi, bunları biraraya getirelim. Henüz bu rakamları toplamayın. Neye sahibiz? Bu ne anlama geliyor? Pekala, size vereceğimiz bir anlam “kutupluluğun aydınlanması”dır. Bunu düşündünüz mü? Bu yıl ne ile ilgili? Dualitenin ve kutupluluğun aydınlanması! Eğer bir şeyleri aydınlatırsanız, ona ışık verirsiniz. Belki karanlıkta olan bir şeye ışık verirsiniz, daha önce sahip olmadığınız bilgiyi size veren bir şeylere ışık verirsiniz? Gerçekte, rakamları topladığınız zaman bu anlama sahip değildir, rakamları henüz toplamadık, ama toplamak üzere olduğunuz rakamda içgörüyü verir. Birazdan içgörüye geri döneceğiz.

2-0-1-1’i toplarsanız ne elde edersiniz? Dört elde edersiniz. Dört – Gaia’nın yılıdır. Çünkü dört “yapı”dır ve ayrıca yerküredir [Gaia enerjisi]. Bu yıl gezegende neler olup bittiğini fark ettiniz mi? Henüz iklimden söz etmedik. Birçok şeyden bahsettik. Volkanik olan şeyden konuşuyoruz; Gaia Büyük Kanyon’da durup güçlü ve etkili biçimde konuştuğu zaman söylediği şeylerden bile söz ediyoruz. Gaia, “Henüz bitirmedik. Değişimi bekleyin. Daha fazla karmaşa bekleyin. Daha fazla iklim bekleyin” demişti. Gaia biliyor. Ve bu arada, Gaia’nın size aynı şeyleri söylediği aynı zamanda size şöyle dedim: Bu değişimlerden korkmayın. Bunlar programda, hedeftedir. Bunu daha önce söyledim ve depremler geldiğinde şok olmamanız için en büyük depremlerinizden bazılarının öngörüsünü bile verdim [Kryon Şili’de 2008’de verdiği öngörüden söz ediyor]. Bu şeyler çok tahmin edilebilirdir, çünkü kutuplar hafifçe eridiği zaman, suyu gezegenin ince kabuğuna yeniden dağıtırlar. Bu, kabuğu çağlardır itilmediği şekillerde iter ve sonuç depremler ve volkanlardır. Bu dünyanın sonu değildir, sadece su döngüsüdür ve partnerim bunu yarın açıklayacak.

Bu nedenle 2011 yapısaldır ve Gaia’nın yılıdır. “Pekala, bunu biliyorduk” diyebilirsiniz. İnceliklere geri dönelim, dualitenin aydınlanması. Bunu nasıl uygulayacağız ve en iyi yolu nedir? Burası daha fazla ezoterik. Eğer yaşamınızda bir şeyleri nümerolojik olarak uygulayacaksanız, onun size nasıl uygulanacağına bakmak zorunda olacaksınız – komşunuza değil ve genel olarak değil. Onu kendinize getirmek isteyeceksiniz. Bir şeyler üzerine çalışmak için buradasınız, öyle değil mi? Buradaki her sandalyede amaçlar vardır [her sandalyede oturan İnsandan bahsediyor]. Bu sadece daha fazlasını bilmek mi? Hayatınızda neşe bulmak mı? Kendinizi iyileştirmek mi? Açığa kavuşturmak istediğiniz önünüze serdiğim hayal kırıklıkları mı var? Huzur ve neşeyle ilgili daha önce hiç sahip olmadığınız şeylere sahip olmak ister misiniz? Bunların elde edilebilir olduğu size anlatıldı. Her biriniz sandalyede oturmak için farklı bir amaca sahipsiniz.

Şimdi, size bir şey göstermek istiyorum. Size tavır, tutum göstermek istiyorum. Bir problem ile geldiniz ve biz bir sevgi ekibiyle geliyoruz. Çözüm getiriyoruz. Ancak, sahip olduğunuz herhangi bir şeyi düzeltmeyeceğiz. Size haritayı ve herhangi bir şeyle ilgili endişeyi nasıl düzeltebileceğinizi göstereceğiz. Öyleyse ne yapacaksınız? Belki bugün size çekilen nümerolojinin enerjisini inceleyerek başlayabilirsiniz. Onu kendinize nasıl çekeceksiniz? Gerçekten anlamadığınız, ezoterik olan bir şeyi çeken bir ipi gözünüzde mi canlandıracaksınız? Ve, neye doğru çekeceksiniz? Bunu DNA’nız ile yapmalısınız.

Bazılarınız, “İşte yine yapıyor” diyeceksiniz. “Bu yine biyolojiden söz eden Kryon. Neden spiritüel şeylerden konuşmuyorsun, Kryon? Melekleri bilmek istiyorum. Rehberlerimi tanımak istiyorum. ET’ler ile ilgili ezoterik şeyleri bilmek istiyorum. Ama sen yine biyolojiden söz ediyorsun… bir molekül.” Pekala. Molekül hakkında konuşalım, ama bunu sizi şaşırtabilecek bir şekilde anlatalım. Çünkü bu istediğiniz her şeyi içeriyor! Kayıtlı tarihte DNA alanının ihtişamının ilk kez görüldüğü ve kaydedildiği ilk zamana tekrar bakalım. Size bu örneği daha önce defalarca verdim. Bunu kısa tutacağım, ama bu mesajın bir önemi olduğunu anlatacağım. Bunu şimdi size gözden geçirme şeklinde getiriyorum, böylece görmenizi istediğim şeyi göreceksiniz.

Tarihte Görüldüğü Şekliyle, DNA Kuantum Alanının Açığa Çıkarılması

Kadim peygamber İlyas, bugünkü ana dinlerin çoğu için bir peygamberdir. Musevi, İslam ve Hristiyan olanlar için, kutsal metinlerinizin hepsi İlyas’ı büyük bir peygamber olarak kaydetti… baba peygamberlerden biri. O bilgeydi ve herkes ona saygı duyuyordu.

İlyas başka hiçbir İnsan Varlığının o zamana dek yapmamış olduğu bir şey yaptı. Hayatta iken yükselmeyi diledi ve herkesin bunun neye benzediğini bilebilmesi için bunun kaydedilmesini istedi. Yani, bunun yazıya geçirilmesini istedi ve onu görmesi için görevlendirilmiş biri tarafından görülmesini istedi. Ve o yaptı. İlyas yardımcılığını yapan Elisha’yı (Elyesa) onu izlemesi ve gördüğü şeyi kaydetmesi için seçti. Size hikayeyi bir çok kez verdim, ama verildiği her zaman bu hikaye muhteşemdir!

Elisha karşılık olarak bir şey istedi. İlyas ile bir anlaşma yaptı. “Üstat, istediğin şeyi yapacağım. Eğer gerçekten gidiyorsan, seni çok özleyeceğim! Ama lütfen, harmanini bana verir misin?” Şimdi belki bu çok iyi açıklanmadı, bu nedenle size bunun ne anlama geldiğini anlatacağım ve bugün bile bundan bahsedilmeyen çok ileri olan bir şeyi görmenizi istiyorum. Spiritüel olan iki adam var. Biri yükselmek ve gezegeni terk etmek üzere. Diğeri gezegeni terk edenin sahip olduğu tüm bilgeliği almak istiyor ve bu bilgeliğin gezegende kalana aktarılmasını istiyor. Bunun genelde nasıl yapıldığını biliyor musunuz? İkisi de ölmek zorunda! Bu, perdenin diğer tarafından anlaşma ile yapıldı ve biri diğerinin bilgeliğiyle geri geliyor. Bu zamanda değil.

Birbirlerinin gözlerine baktılar ve İlyas gülümsedi ve dedi ki, “Tamam, o senindir.” Hakikaten! Hikaye İlyas’ın geçişinden sonrasını göstersin, Elisha muhteşem ve harika şeyler yapmaya devam etti, hatta bunların bazıları üstat İlyas’ın kendisinden daha büyüktü. Elisha İlyas peygamberin bilgeliğini ve harmanisini aldı ve kendine aktardı ve o oldu. Şimdi, sevgililer, işlemin neyle ilgili olduğunu bana anlatın? Neden bunu bugün yapamıyorsunuz? Pekala, bunun 3B olmadığını söyleyeceğim. Bunun şimdiye kadar gerçekleşmiş olan en ezoterik şeylerden biri olduğunu, buna rağmen çok az kişinin bundan bahsettiğini söyleyeceğim.

Bir görevlendirme ile birine bilgeliğinizi nasıl aktarırdınız? Oh, bu başka bir kanallığın konusudur. Kuantumdur. Güzeldir. Bir işlemdir. Ve bu arada, 44 ile ilgili bir şeydir! Hayal edin, ölmeden bilgeliğini aktarma yeteneğine sahip bir İnsan! Şamanlar bile bunu yapamadılar! Oh, onlar denediler, ama yapamadılar. Dünyada yaşamış olan en büyük şaman ruhların öldükleri zaman bilgilerini aktarmalarının nedeni budur. Bu onların Akaşası vasıtasıyla geri gelmek zorundaydı. Öğrenmiş olduğunuz her şeyi başka birine aktarabilmenizin neye benzediğini hayal edin! Bu, gezegende henüz pek bilinmeyen bir kavramdır. Şu anda sadece Tibetliler bu bilgiye sahipler.

Üstat İlyas’ın Yükselişi

İlyas izleyen Elisha ile tarlaya yürüdü. Ve İkinci krallar kitabı adını vereceğiniz şeyde Metinde söylediği gibi, aşağıdaki gerçekleşiyor: İlyas bir ışık topuna dönüştü! Elisha yapabildiği kadar hızlı yazıyordu. Elisha yapabildiği kadar hızla yazarken, ama manzarayla hayrete düşerken, dönüşümün etkisini hissetti. Bu bir ışık topuydu, ama çok parlaktı, çok yanardöner renkteydi.

Şimdi, neyin olmadığını görmenizi ve metinlerdekini kendiniz için doğrulamanızı istiyorum. Gökyüzünden aşağıya İlyas’a ışık inmedi! Bunu kavradınız mı? Yukarıdan hiçbir şey inmedi. Elisha’nın gördüğü tüm enerji İlyas adı verilen İnsan Varlığı tarafından üretildi. O bunu kendi spiritüelliği ile yaptı, anında olmuş olduğu Tanrı parçasına dönüştü. Çok uzun süre kalamadı yoksa onun etrafındaki her şey buharlaşırdı! Bu hızlıydı ve Elisha bunu gördü.

Elisha gördüğü şeyi gerçekte bilmiyordu, ama o şaşırtıcıydı. Elisha’nın anlattığı gibi, neredeyse anında İlyas’ın cennetlere gitmesine yardımcı olmak için aşağıya inen üç tür enerji vardı. Metafor, İlyas’ın üç beyaz at tarafından çekilen bir arabaya binmekte olduğuydu. 3B’nin dışında olan spiritüel şeyler her zaman bir metafordur, sevgililer. Bu, kavrayamayacağınız şeyler hakkında mesajlar vermenin tek yoludur. Ama nümerolojiye bakmanızı istiyorum. Bu üç ile ilgilidir – katalizör üç. Bu her yerdeki spiritüelliktedir. Bunu her dinde görürsünüz, Tanrı’nın enerjilerini temsil eder. Üç ile ilgili bir şey vardır. Şimdi, sizler bunu dinlerken ve okurken sizin üzerinizde olan üçüncü dili kullandığımızı bile söylüyoruz. Üçüncü dil, Tanrı’nın insanlarla katalizör iletişimi için bir metafordur. İlyas’ın deneyimlediği şeyin Elisha’ya iletilmesidir. Elisha kendini kaybetti! İlyas’ın bindiği arabaya isim koydu. İbranicede arabaya, “binmek” anlamına gelen Merkabah adını verdi. İlyas kendi Tanrı enerjisine biniyordu.

Şimdi, size Elisha’nın gerçekte ne gördüğünü anlatayım. Elisha her bir İnsan Varlığında yaratılan, sekiz metre mesafeye kadar uzanan şeye tarihte ilk kez bakan İnsandır. Buna DNA Kuantum Alanı [Merkabah] adı verilir. DNA’nızın her bir parçasının içinde Tanrı varsa ve DNA aktive olmaya başlarsa, İlyas’ın sahip olduğu aynı deneyime sahip olursunuz! Ve yine bu DNA’dır. Sadece biyoloji değildir, sadece bir molekül değildir, her bir İnsan Varlığında spiritüel olan her şeyin taşıyıcısıdır.

Akaşik Kaydınız oradadır. Yapmış olduğunuz herşey oradadır. Tüm yaşam dersleriniz oradadır. Spiritüel özünüz oradadır. Melek isminiz oradadır. ET enerjisi bile oradadır! Her bir İnsan Varlığında spiritüel olarak eşsiz olan o şeylerin hepsi oradadır. Öyleyse şimdi, bunu oluşturduğumuz ve her canlı İnsan Varlığının etrafında kuantumsal olan şey hakkında size göstermek istediğimiz şeyi gösterdiğimiz için, bundan söz edelim.

DNA’nın katmanlarını size tanımladık. Kitapta bunlar var. Bu katmanların İbranice isimleri var, hepsi Tanrı’nın isimleri. Bu ilginç değil mi? Her bir katmanın nasıl onurlandırıldığını görüyor musunuz? Onlarla veya sizinle ilgili sıradan olan hiçbir şey yok! Öyleyse şimdi, eğer bu yıl kendiniz için yaptığınız şey hakkında bir kavramı yakalamak isterseniz, DNA’nın o kavramsal katmanlarından hangisinde çalışırdınız? Size anlatacağız ve size örnek vereceğiz. Bu, onu unutmamanız için gerçekten demirlemek istediğimiz bir örnek olacak. Bu kanallık şimdiye dek verdiğimiz kanallıklar kadar önemlidir, verdiğimiz kanallıklar kadar basittir. Göreceksiniz.

Bu Yıl Üzerinde Çalışılacak DNA Katmanı Hangisidir?

Şimdi… katmanları bilenler var ve onlar şöyle diyorlar, “Pekala, bu altıncı katman olmalı. Bu Yüksek Benliktir. O katman olmalı. Bununla birlikte, Yüksek Benlik iletişim portalıdır. Meditasyona girdiğiniz zaman, aktive ettiğiniz şey budur, iletişim hattı budur. İçinizde sevinci hatırladığınız zaman, bu da iletişim hattıdır. Bu katman olmalı. Bunun üzerinde çalışıyoruz, doğru mu?” O değil, diyeceğim, Hayır, o değil.

“O zaman 10 numara olmalı. Bu çok spiritüel bir katman. Varoluşunuzun, kutsallığınızın özüyle ilgili olmalı. Kutsallık varoluşunuzun kaynağıdır. Bu nedenle 10 ncu katman olmalı. O, yaratıcı kaynak ile ilgili ve Tanrı olmayan, ama Tanrı’dan ayrı bir enerji olan, tüm varolanı ve Evrenin yaradılışını temsil eden Yaratıcı ile ilgilidir.” Hayır diyeceğim, bu da değil.

“Pekala, belki 12 nci katmandır” diyebilirsiniz. “12 nci katmanın anlaşılması çok zor, çünkü çok basitçe ifade edilmiş. Ona Görkemli Tanrı adı veriliyor. O olmalı.” Size 12 nci katmanın ne olduğunu söyleyeyim. O içinizdeki Tanrı’nın yüzüdür! İçinizdeki Görkemli Tanrı şefkatli olduğunuz zaman insanların gördüğü şeydir, sevgi içinde olduğunuz zaman insanların gördüğü şeydir. Sorunları kutladığınız ve neşeli olduğunuz zaman insanların gördüğü şeydir. Yaradılışın kendisinin yardımseverliği Görkemli Tanrıdır. Bu mu? Hayır, bu değil.

Tüm o katmanlar önemlidir, hepsi kutsaldır. Ama hayır, bunların hiç biri bu yıl ile ilgili çalışmanız değildir. Bunun bir ipucuna sahipsiniz, çünkü bu, yılın ismine yapışmış. Bu 11 rakamıdır. Ve bu sıkıntıya girdiğimiz yerdir, çünkü bu anlaşılmıyor. Bu nedenle onu açıklayacağım.

DNA’nın 11 nci Katmanı

DNA’nın 11 nci katmanı ilahi dişilin bilgeliği olarak tanımlanır. Şimdi, burası tüm erkekleri kaybedeceğimiz yer [Kahkaha]. Çünkü 3B’de, bunu gerçekten istemezsiniz, öyle değil mi, erkekler? Bunun nedeni sizin ince şeyler, dişil şeyler düşünmenizdir. Siz erkeksiniz ve bu katmanın enerjisinin cinsiyetinizle orantılı olduğu görünmüyor. Ancak, bu çok 3B’dir ve öyle değildir. Her şeyden önce, hepiniz her iki cinsiyet oldunuz. Bunu biliyorsunuz, öyle değil mi? Bunu sırayla yapıyorsunuz. Bunu birçok kez tartıştık. Bunun sistemin bir parçası olduğunu bilmelisiniz. Bu, bugün kim olduğunuzun birçok ifadelerinde ve enkarnasyonlarında dengeyi geliştirir. Sıklıkla kadın savaşçı enerjisine sahiptir, erkek nazik olan anne enerjisine sahiptir. Bu hepinizin içindedir. Siz hepsinin bir karışımısınız, bu nedenle bilge ilahi dişilden konuşabilirim ve odadaki her bir kişiye konuşabilirim, çünkü Tanrıda cinsiyet yoktur. Bu nedenle, anlayacağınız şekilde bu bilge, ilahi enerjiyi tanımlayacağım.

Her şeyden önce, ilahi dişilin bilgeliği nedir? Birkaç kelimeyle, bilgelik nedir? Bu yıl için bu kadar önemli olan şey nedir? Bunun işlevselliğinden ve ilahi dişilin bilgeliğinden söz edelim. Esasen, o şefkattir. Bu anahtar sözcüktür ve bunu daha önce işittiniz, öyle değil mi? Bunu bu hafta sonu Adamus’tan bile işittiniz [Geoff Hoppe’un önceki kanallığından bahsediyor]. Bunu Gaia’dan işittiniz, öyle değil mi? [Pepper Lewis’in önceki kanallığından söz ediyor]. Şefkat. Ne tür şefkat diye sorabilirsiniz? Başka insanlara şefkat mi? Evet. Ama bundan daha fazlası. Ve bunu anlayacağınız kavramlarla açıklayacağım.

Şefkat ve bilgeliğin dişil ile bağlantılı olmasının nedeni, size şimdi vereceğim nedendir. Hepinizin, hatta odadaki erkeklerin bile bunu anlayacağı tek bir harika örneğiniz var, çünkü onlar bile bu deneyimi yaşadılar. Yaşlı ruh, bir erkek bedeninde oturuyorsun ve bundan gurur duyuyorsun, ama bilge ilahi dişil deneyimine sahiptin ve bundan söz etmeye başladığım zaman, hatırlayacaksın. Bu doğum yapmak ile ilgilidir.

Anne ve Çocuk Metaforu

Bir çocuk doğurmaya benzeyen hiçbir şey yoktur. Bu, o deneyimin etrafında olan her bir İnsanın bilincinde iz bırakır. Melekler yatağın etrafında şarkı söyleyerek durdukları zaman ve siz bebeğin ilk ağlamasını duyduğunuzda, bu çok neşelidir! Ve kendinizi bebeği annenin göğsüne yatırdığınız durumda bulacak kadar talihliyseniz, belki bebek bir an yukarı bakmıştır, bu ilk göz temasıdır. Gezegende buna benzeyen hiçbir şey yoktur!

Tam şimdi bahsetmek istediğim şey bu. Bu bebeği ne kadar seviyorsun, anne? Bu enerjiye 1 – 100 arasında kaç verirdin? Odadaki anneler “Yüz yirmi” diyorlar. Buna benzeyen hiçbir şey yoktur. Yaşamın yaratılması muhteşem ve harikadır. Bu, bebekte tüm kalıplarınızı temsil eder. Gelen tüm uygun şeyler ve bebek harikadır. Ezoterik olarak, bu beklediğiniz çocuktur. Ezoterik olarak, geçmişteki bir yakınınız olabilir. Bu şekilde işler. Bunu biliyorsunuz, öyle değil mi? Ezoterik olarak, çocuk sizi seçti. Ezoterik olarak, siz çocuğu seçtiniz.

O an sihirlidir ve bu güzel, spiritüel çalışmaları anlıyorsanız, daha da sihirlidir. Ama bunlardan herhangibirinden tamamen habersizseniz bile, bu hala sihirlidir. Çünkü bebek ve anne arasında tanımlanamayan dinamik ve çokboyutlu sevgi vardır. Bu evrenseldir ve dünya çapındadır.

Şimdi, size hayali bir durumun örneğini vereceğiz. Bu sevgiye bakarken, size düşüneceğiniz bir metafor vereceğim. Size bilge, ilahi annenin şefkatinin örneğini vermek istiyorum. Bu sadece gezegendeki başka İnsanlar Varlıkları için şefkat değildir, Tanrı için şefkattir. İnsanın içindeki kutsal olan, dualitenin ilişkisi için şefkattir. Bu anne ve çocuk arasındaki şefkatli sevgi olan sevgi bağını temsil eder. Ayrıca siz ve Tanrı arasındaki, bizimle sizin aramızdaki iletişimi temsil eder. Bu metafordur. Yaşamınızda ve bedeninizde Tanrı’nın kim olduğunu çözdüğünüz zaman, başka herşey açıklığa kavuşmaya başlar.

Öyleyse bu hayali durumla oynayalım. Bu sihirli anda, diyelim ki aniden bebek yaşsız ve zeki. Aniden, zaman askıya alınmış. Aniden, bebek size sorular sormaya başlıyor! Bir an için, bebek kim olduğunuz ve ne istediğiniz ile ilgili sizi sorgulayacak. Şimdi, metaforun ne ile ilgili olduğunda hata yapmayın, çünkü annenin bu çocuğa söyleyeceği şeyler, sandalyedeki her birinize siz ve Tanrı hakkında söylemek istediğim şeylerdir. Bu nedenle anne ve çocuk arasındaki bilge, ilahi dişili temsil eden bu aktarımı dinleyin.

Çocuk annesiyle konuşur: “Anne, hayatım seninle nasıl olacak? Sen gerçekte kimsin? Ne yapacaksın?”

Bir an için yanıtınızın ne olacağını düşünün. Size soralım, yanıt bu olur muydu?

Anne göğsündeki yeni doğan bebeğine bakar ve şöyle der, “Pekala, yapacağım ilk şey kendimi bir sır olarak senden saklamak. Seni ne kadar sevdiğimi anlamak için gerçekten çok çalışmak zorunda olacaksın. Bunu bölmelere ayıracağım ve senin onu bulmak için aramak zorunda kalacağın yerlere koyacağım. O karanlıkta olacak, sana değil sadece diğer İnsanlara ayrı tutulacak. Birçok sır olacak ve beni hiç bulamayabilirsin.”

Bebeğine bunu söyleyecek misin, anne? Mesaj bu mu? Yoksa, tersini mi söyleyeceksin?

“Senin için buradayım; senin için buradayım! Senin için sonuna kadar açığım ve tüm yaşamın boyunca seninle birlikte olacağım. Beni asla aramak zorunda olmayacaksın, çünkü seni severek ve koruyarak yanında olacağım. Nerede olduğum ile ilgili hiç sır olmayacak… sırlar yok! Sana söylenenler veya başkalarının ne düşündüğü önemli değil, ben buradayım!”

[Duraklama]

Kanınızla henüz gelmiş olan bu özel varlığa söyleyeceğiniz şeyin gerçeği budur, öyle değil mi? Bebek iç çeker ve sizi daha yakın kucaklar. Bu gerçektir.

“Bana daha fazlasını anlat, anne! Başka?”

Anne, o zaman bebeğinin gözlerine bakıp şöyle mi dersin, “Şimdi, ayrıca benimle iyi bir ilişkiye sahip olman için, biraz ıstırap çekmeni istiyorum. Sadece bu değil, bazı performans özellikleri olacak… tırmanacak birkaç bin merdiven. Seni rahatsız etmek ve perişan etmek için ve değerinden şüphelenmen için birkaç kez vurup ezmek isteyeceğim. O zaman hizaya gelmezsen, seni terk edeceğim.”

Bunu mu söyleyeceksiniz? Yanıt HAYIRdır! Ve Tanrının da size bunu söylemediğini anlatmak istiyorum!

Beni dinle, İnsan Varlığı; bunun zor olması gerekmiyor. İnsan Varlıkları Tanrı üzerine İnsan kuralları koydular. Tanrıyı bir İnsan Varlığı haline getirdiler, hatta ona İnsan biyolojik cinsiyeti bile verdiler, cennette savaşlara bile soktular! Evrenin yaratıcısını insanlaştırmak için başka birçok şey yaptılar! Bunu benimsemeyin. Kendi spiritüel mantığınızı kullanın. Bu bizim ilişkimiz değil, yaşlı ruh ve asla böyle olmadı.

Bu yerden kim olduğunuzu bilerek gitmenizi istiyorum: Görkemli yaratıcının göğsünde, Tanrı’nın gözlerine bakarak yatan çocuk.

Sonraki soruyu soralım, ama bu kez metafor çözülmüş. Bunun yerine, o siz ve Tanrı: “Tanrım, ne istiyorsun? Benden ne istiyorsun?”

“Tüm yaşamın boyunca beni sevmeni istiyorum. Zor zamanlar olacağını ve neler olup bittiğini anlamayacağın zamanlar olacağını biliyorum. Bir çocuk olduğunu ve acılarla büyüyeceğini biliyorum. Benden geri çekileceğin ve geri döneceğin zamanlar olacağını biliyorum. Ama her zaman burada olduğumu bilmeni istiyorum. Ve karanlıkta yardım etmek için elim her zaman orda. Beni her zaman çağırabilirsin.” Ve sevgililer, aramızdaki ilişki budur.

Perdenin diğer tarafındaki, bu yerdeki yaşlı ruhlar ile açıkça ve özgürce konuşabilen bir parçayı temsil ediyorum ve “Bu bizim şefkat ilişkimiz” diyorum. Ve bu yıl bununla ilgilidir.

“Başka, Tanrım, başka ne istiyorsun?” Anne yıllar boyunca ne söylerdi? Bizim için de aynısıdır. Çocuk büyür ve anne, “Pekala, neden akşam yemeğine daha sık gelmiyorsun?” der. Çocuk kendi hayatına sahip olduğu ve her şeyi hallettiği ve hatta kendi ailesine sahip olduğu zaman bile, anne sevmeye ve “Neden ara sıra beni aramıyorsun?” demeye devam eder. Ve Musevi olmak zorunda değilsiniz! [Kahkaha].

Tam şimdi size vermek istediğim budur. Bebeğe bunları anlatacaksınız, öyle değil mi? Çocuk hayat boyu sevgidir. Daha basit olabilir miydi? Daha derinden saf olabilir miydi? Neden insanlık cinsiyet, yargılama, kıskançlık, intikam ve cezalandırma gibi İnsan nitelikleriyle tuzağa düşürülmüş İnsan formunda, Tanrı’yı bir kutuya yerleştirir? Biz bu değiliz! İnsan Varlığı olan güzellik dahil, her şeyin yaratıcılarıyız.

O negatif ve korkutucu özellikler çocuğunuza söyleyeceğiniz şeyler değil, öyle değil mi? Anne? Baba? Biz de söylemeyiz! Sözcük şefkattir. Bu 2011’deki 11’e karşılık verir; DNA’daki 11 olan şeye karşılık verir; ve şu anda çalıştığınız o enerjiye karşılık verir. Çünkü annenin, bilgenin, ilahi dişilin şefkatini aldığınız zaman, Tanrı ve İnsan arasındaki o kutupluluk artık dualite olarak adlandırılmaz. Bunun yerine, o siz ve Tanrı’nın bir olduğu tekilliktir.

Sevgililer, herkes bunu yüzünüzde görecek. Bu gelmiş olduğunuz şifanın başladığı zamandır. O zaman problemler çözülür. Bu, Dünya’da barış tohumları ekmeye başladığınız zamandır.

Neden teklifimizi kabul etmiyorsunuz? Neden bazen bizi çağırmıyorsunuz? [Kahkaha]. Bu gece, belki? Ellerinizi gökyüzüne kaldırıp, “Seni seviyorum, Tanrım” demek sizi o kadar incitir mi? “Çağırmanızın zamanı geldi” diyerek, ellerimizi ellerinizde hissederseniz şaşırmayın.

Bu akşamın mesajı budur. Bu yıl bununla ilgilidir.

Merkezlenmiş kalın, şefkatli olun. Oh, dikkat dağıtıcı şeyler olacaktır, yaşlı ruh, çünkü bir savaştasınız. Savaşta olacağınızı söylemiştik. Bu savaş eski ve yeni enerjinin savaşıdır ve hoş değildir. Bazılarınız ummadığınız şeylerden geçeceksiniz. Merkezlenmiş kalın. İçinizdeki şey, Tanrı olan şey hala sizin ebeveyn enerjinizdir. Tohumlar oradadır ve tüm var olanın yaratıcısı olarak her zaman orada olacak. Sevgi ebedidir ve şimdi bunu söyledim ve birçok yaşlı ruhun bunu işitmeye ihtiyacı vardı.

Bırakın şifa başlasın.

Ve öyledir.

KRYON

(Çeviri: Saffet Güler)