2011 VE ÖTESİ

Yazdır Yazdır 

CANLI KRYON MESAJI

“2011 VE ÖTESİ ”

Lee Carroll

Bu canlı kanallık Boulder, Colorado’da verildi

16 Ocak 2011

Selamlar sevgililer, ben Manyetik Hizmetten Kryon’um. Bu, 2011 yılının ilk kaydedilen Kryon mesajıdır. Bu anlarda, size henüz bitmiş olan yılın [2010], sonra şu anda içinde bulunduğunuz yılın [2011] sayısal veçhelerinin görünüşünü vermek istiyorum. Sonra görmekte olduğunuz bazı anormallikleri açıklamak için bundan daha fazlasını vereceğim ve tüm bunlar hakkında size 22 yıl önce anlattıklarımı gözden geçireceğim. Sonra size gezegen için gördüğümüz, hem yakın hem de uzak gelecekler için potansiyelleri vermek istiyoruz.

2010 yılından henüz çıktınız. Sıralı olarak, rakamlar lineer bir tarzda ilerler, ama ayrıca onların etrafında enerji de vardır. Ve durumunuzla sayısal olarak ilgili olan o enerjiye bakmanızı istiyoruz. Nümeroloji size belli bir yıldaki rakamlar tarafından tasvir edilen enerjini görünüşünü verir. Size herhangi bir eylemi talep eden mutlak deneysel bir enerji vermez. Nümeroloji İnsan Varlıkların o anda direkt olarak onlarla birlikte olan enerjiyi anlamalarına yardımcı olmak için yaratılmıştır. Gezegendeki en eski bilimlerden biridir ve partnerimden bunu anlamasını ve öğretmesini istiyorum. Bu basit olabilir ve karmaşık olabilir. Hatta rakamların üzerindeki rakamlar şeklinde kuantum nümerolojiye kadar gidebilir.

2010 yılına bakalım – iki sıfır bir sıfır. En basit nümerolojide, sıfırlara herhangi bir şey olarak bakmayız, yer tutucular ve ayırıcılar olarak bakarız. Başka türde nümeroloji sisteminde, sıfırlar kendi enerjilerine sahiptir ve rakamda nerede bulunduklarına bağlı olarak kendilerini temsil ederler. Ancak, şimdi sadece mevcut olan en basit nümerolojiden söz edeceğiz.

Orijinal olarak Tibettekiler tarafından geliştirilen [kullandığımız tür] bu özel, derin sistem uzun süredir sizlerle birliktedir. Yirmi – on [2010], rakamları topladığınız zaman üç eder. Bu rakamların toplamını kullanmadığınız tek zaman, toplam olarak üstat bir rakam elde edildiği durumdur [11, 22, 33, 44, vs]. Üç bir üstat rakam değildir. Bunun yerine, “katalizör” anlamına gelen bir rakamdır. Üç, partnerimden yazmasını ve 2010’da bitirmesini istediğim DNA kitabının gelişimi etrafındaki enerjidir. Bu, Kryon Serilerinin 12 nci kitabıdır. Bu üçtür. Üç olan, DNA’nın 12 enerjisi etrafında merkezlenmiştir. Bu kitap 2010’da bitti, bu da bir üç rakamıdır. Üç adet üçü aldığınız ve bunları bir araya getirdiğiniz zaman, dokuzu elde edersiniz, dokuz tamamlanma anlamına gelir.

Önce üç rakamına bakalım, çünkü tek başına üç en basit formunda katalizör bir rakamdır – varlığı nedeniyle başka bir şeyi değiştiren rakam. Bundan dolayı, 2010’da başlayan şeylerin yaşamınızda takip edecek olan şeyler için bir katalizör olabileceğini söyleyebiliriz. 2010’da neler olduğunu düşünün, sahip olduğunuz fikirleri, yaratmış olduğunuz eylemleri ve başınıza gelmiş olabilen bazı şeyleri düşünün. Bunları bu ışıkta düşünün: Belki bu şeyler size katalizör olan bir enerji verdi, çünkü bu yıl, en fazla enerjiye sahip olan ve sizin için en fazla anlamı olan bir yıldı. Şimdi, belki neden olayların 2010’da sadece “başladığı”nı biraz daha anlıyorsunuzdur. Eğer bunu yılın başlangıcında biliyor olsaydınız, belki de biraz daha rahatlamış olursunuz? Tepkilerinizi değiştirmiş olabilirdi? Nümeroloji bunun için vardır – görünürde lineer olan şeylerde daha fazla kuantum perspektife sahip olmanızı sağlayan bir yardımcı.

2011

Rakamlar bağımsızdır ve bir grup olarak durur. Nümerolojide her ikisine de bakmalısınız. Bunların nasıl yerleşmiş olduğunu görmezden gelemezsiniz. 2011’e tekil olarak ve birlikte bakacağız. TEKİL: İki rakamına bakalım, çünkü iki dualite anlamına gelir. Dualite İnsan bilmecesinin tanımıdır, İnsan – Benlik ve kutsal benlik arasında, gezegenin ortaya çıkan değişimi ve çokboyutlu olan ile karşılaştırılan 3B olan gezegen arasında her gün uğraştığınız enerji. Bu, iki rakamı ile temsil edilen dualitedir. Şimdi bunu bir üstat rakam olan 11 ile karşılaştırın. Hatırlayın, birleri henüz ayırmadık, çünkü birler ikiz olarak duruyorlar, ilk üstat rakam olan 11’i temsil ediyorlar. On bir aydınlanma anlamına gelir. Birçoğunuz saatte 11:11’i görmeye devam ediyorsunuz. Bu anlamlıdır, bu nedenle, aydınlanma – aydınlanma – iki üstat rakam birbirinin yanında durmaktadır, sadece saatin kolonu ile ayrılmıştır. Bu her zaman, “Çok seviliyorsunuz” diyen Ruhun bir göz kırpmasıdır. “Sizinle birlikteyiz. Elinizi tutuyoruz. Devam edin” diyen Ruhun bir başka göz kırpmasıdır. Onu gördüğünüz her seferinde sevginin göz kırpmasıdır.

BİRLİKTE; AMA TOPLANMADAN: İki ve 11 birlikte dualitenin aydınlanmasını temsil eder. 2011 ilginç bir yıl olacak. 2011’in asıl sayısal anlamı, dualitenin aydınlanmasıdır. Bu size, “Gemi yolculuğunuz ışığa devam ediyor” diyen bir mesajdır. Dualite bilmecesini temsil eden şey, pozitif olan bir yöne ilerliyor. Bu yıl potansiyel olarak gerçekleşecek olan şeylerle ilgili herhangi bir bilgi verebilseydiniz, önünüzde en sonunda pozitif bir sonuç ile sonuçlanan, daha fazla mücadele ve daha fazla zorluklarla dolu zamanlar olurdu.

Olaylar aydınlanmaya ilerlerken, değişim neden bu kadar zor? Yanıt, çünkü İnsan doğası yeni olana direnir. Daha iyi olan şeylere bile direnir! İnsanlık mevcut olan ve her zaman mevcut olmuş olan enerjide kalmak ister, bu enerji ne kadar karanlık ya da ne kadar eski olursa olsun.

YILIN TOPLAMI: Şimdi, iki ve bir ve bir toplandığı zaman, dört eder ve dört, Gaia’nın rakamıdır. Bu arada, 2011 Gaia yılı olacak. Tüm bunlar yerküre ve yerkürenin değişimi, yerkürenin hareketi ve elbette iklim ile ilgilidir.

Şimdi 1989’da sözünü etmeye başladığımız değişimleri, daha öncekinden daha özlü bir tarzda yeniden gözden geçireğiz. Bu şimdiki değişimin size muazzam iklim anormallikleri getirme potansiyelleri her zaman ordaydı. Evet, bu garip görünse de, garip değildir. Bunun yerine, geri dönen bir döngüdür. Ancak, anormal olan şey, sizin bu döngüyü gezegene beklenenden daha erken getirmiş olduğunuz gerçeğidir. Bunun bir nedeni vardır. Önünüzdeki geçiş, İnsan bilincinin geçişidir. Bu, Galaktik Hizalanma ile, dünyanın yalpalamasının presesyonu ile eşgüdümlüdür. Bu kadim insanların bilge kehanetlerini temsil eder. İnsan bilincinin evrimi ile ilgili bir şeyler olmakta. Eğer buna bir nitelik verebilseydiniz bu, titreşimin hızlanması olurdu. DNA’nız daha hızlı titreşiyor.

Sana sorayım Işıkişçisi, zamanın hızlandığını hissedemiyor musun? Sürekli, istikrarlı zaman doğduğunuzdan bu yana alışmış olduğunuz bir paradigmadır ve algıladığınız değişim sizi sinirlendiriyor, öyle değil mi? Bazı durumlarda, sizi sabah saat üçte, hücreleriniz “Farklı olan şey nedir?” dediği zaman uyandırıyor. Bundan sonra uyandığınızda ve hücreleriniz neyin yanlış olduğunu sorduğunda, kendi DNA’nızın patronu olarak hücrelerinizle konuşmanızı istiyorum. Hücrelerinize planlamış olduğunuz zamanı hatırlatın, çünkü bu zaman geldi. Geçiş burada.

Bu arada, bu çoğunuza sadece kötü hava gibi görünüyor. Size 22 yıl önce neler anlattım? Sözcüklere dikkatle bakın, çünkü tanımladığım şey su ile ilgiliydi. Dünyadaki her zaman mahsul aldığınız bazı potansiyel yerlerin kurak olacağını tanımladım. Gezegendeki hiç suya sahip olmayan diğer yerlerin bol suya sahip olacağını anlattım – belki çok fazla su! Bu ne anlama geliyor? Bu suyla ilgili ve her zaman öyle oldu.

Öyleyse şimdi, daha önce söylediklerimizi tazeledik, gözden geçirdik. Sizler, gezegene soğuma getirecek olan bir döngünün ortasındasınız. Bu bir ısınma döngüsü değil, bir soğuma döngüsüdür. Ama her zaman kısa bir ısınma döngüsüyle başlar. Bu, burada daha önce de oldu. Tekrar gelecek. Bu uzun bir döngüdür – bir nesil artı beş yıl. Bu kadar uzun sürecek. Buzul örtüsünün erimesiyle başlar, bu erime yaşamınızda veya atalarınızın yaşamında görmüş olduğunuzdan çok daha fazladır. Bu, tekrarlaması binlerce yıl uzun süren bir döngüdür, ama İnsanın kaydettiği kitaplarda kaydedilmemiş olan bir döngüdür. Ancak bu buzun çekirdeğinde ve ağaçların halkalarında kesinlikle kayıtlıdır.

Bu binlerce yıl eskidir ve döngüsel bir şekilde gerçekleşir. Bu suyla ilgilidir. Bir dereceye kadar buzul örtüsünün erimesiyle başlar, bunun gezegende her şekilde derin etkisi vardır. Gaia’nın değiştiğini ve yaşamın değiştiğini görmeden bu gerçekleşmez ve siz bunu zaten görmektesiniz. Kutupların üzerindeki buzları alıp eritirseniz ne olur? Soğuk su haline gelir ve çok, çok nazik olan ve sınırlı sıcaklık dengesinde olan gezegenin denizlerine ilave olur (1). Olacak olan ilk şey, yerkürenin ince kabuğu üzerinde, kutuplardaki buzlardan denizlerdeki yeni suya, suyun ağırlığının yeniden dağıtılmasıdır. Sonuç olarak depremler ve yanardağlar meydana gelir ve siz bunları görüyorsunuz, öyle değil mi? Deprem olması beklenmeyen yerlerde depremleriniz oluyor. Yanardağlar daha önce düzenli bir şekilde görmediğiniz şekilde hayata geçiyor. Daha fazlası olacak. Bunları bekleyin.

Eğer patlayabileceğini bildiğiniz bir yanardağa yakın yaşıyorsanız bir İnsan varlığının taşınmak zorunda olabileceğini söylemek çok mu fazladır? “Benim ömrüm boyunca veya anne babamın yaşamı boyunca ya da büyükanne büyükbabamın ömründe hiç patlamadı; bu nedenle, patlamaz” diyenler olacaklardır. Bir sürpriz yaşayabilirsiniz, çünkü her şey değişiyor. Gaia’ya olan şeyler budur.

Şimdi bunu tekrar söylüyoruz. Bu insanlığı cezalandırmak değildir. Bugün gezegende gerçekleşen olaylar, insanlığın uygarlığını öldürmek için Gaia’nın son adımı anlamına gelmiyor. Bunu söylüyorum, çünkü tam şimdi bu mesaj sizi ürkütmek ve korkutmak isteyenlerin dudaklarındadır, gerçekleşmekte olan şey bu değildir. Bu gezegende gerçekleşmekte olan şey, uzun bir süre devam edecek olan bir gezegeni yaratacak olan bir değişimdir, size gereksiniminiz olan şeyi sağlayacak olan değişim – okyanuslarda daha önce gördüğünüzden çok daha fazla besin!

(2) Eriyen buzulların size vereceği ikinci şey ekoloji ile ilgilidir. Size bu tahmini vereceğim. Her şeye alışıldığını ve sonra çekip gittiğini söyleyen bir İnsan 3B paradigması vardır. Ama doğa bu şekilde işlemez ve bizim tahminimiz size anlatılmış olan her şeye karşı olacak. Size bir mesel ve tahmin vereceğim, ama ondan önce, size kuşların ve balıkların açıklamasını vereceğim.

Son haftalarda, bazı göllerde yüzbinlerce balık ölmekte. Kuşlar gökyüzünden düşmekte. Bilimin size söyleyeceği şeylerin öncesinde bir açıklama yapacağım. Bunların hepsi su döngüsüne kadar izlenebilir – tüm bunlar. Her zaman iklim ile ilgilidir, daha önce görmediğiniz iklim döngüsü. Birkaç yıl önce balinaların kendilerini sahillere vurduğunu hatırlıyor musunuz? Bu özelliğin durduğunu fark ettiniz mi? Ama balinalar her yıl kendilerini sahillere vururken, birçok İnsan “Bu dünyanın sonu. Onlar intihar ediyorlar” diyerek korku içindeydi.

Balinalar kendilerini kıyılara vuruyorlardı, çünkü yerkürenin manyetikleri büyük ölçüde değişmişti, onların navigasyon sistemi [göç pusulaları olan biyolojilerindeki mıknatıslı demir cevheri] onları karalara yönlendiriyordu. Karalar hareket etmedi; manyetikler yer değiştirdi. Bu nedenle, onların içsel kalıtsal göç haritalarının kusurlu olduğunu söyleyebilirsiniz. Bunun şimdi gerçekleşmemesinin nedeni, kendilerini sahillere vuran neslin ötesindeki balina yavrularının bunu anlamaları ve haritaları yeniden yazmalarıdır. Doğa [Gaia] bunu yapıyor. Bu nedenle sonraki nesil bunu tekrarlamadı. Bunun yerine, kendisini göçle ilgili ley hatlarına yeniden hizaladı ve şimdi balinalar kendilerini kıyılara vurmuyorlar.

Gezegenin manyetikleri değişmeye devam ediyor ve kuşlar bunun farkında değiller. Balinalar gibi, kuşların çoğu atmosferin yüksek yerlerine göç ettiler, burada dondurucu yağmur ve dolu tarafından ölümüne dövüldüler. Sonra gökyüzünden düştüler. Bu iklim döngüsüdür. Kuşlar bunu yapmaya devam edecekler mi? Bazıları bir süre devam edecek ve sonra bunu anlayacaklar ve yeniden ayarlayacaklar. Bu doğanın yaptığı şeydir.

“Pekala, doğanın yolu ciddi” diyebilirsiniz. Ciddi değildir. Bu, kuşların nesillerinin sonraki seferde buralarda olmalarını sağlayan pozitif bir öğrenim sistemidir. Birkaç ölüm birçok kuşun yaşam döngülerine devam etmelerini ve dünyadaki soylarının devamını sağlar.

Nehirlerde ölen balıkları analiz etmenizi istiyorum. Bırakalım bilim bunu da izah etsin. Balıkları analiz etmenizi istiyorum. Onların ortak bir şeyi var. Onların hepsi yavru, olgunlaşmamış. Neden böyle? Su döngüsü hakkında ve bazı balıkların yaşam döngüsü ve üreme alışkanlıkları hakkında ne biliyorsunuz? Size sıcaklığı değişen su katmanlarını anlatacağım ve bu okyanusların ve göllerin yaşam döngüsünü değiştirecek. Yavru balıklar çok soğuyarak ölüme çok daha hassastırlar, özellikle nehirlerde ölen türde balıklar. Soğuk binlercesini öldürdü. Bu su döngüsüdür. Bu devam edecek mi? Bir süre, onlar alışıncaya kadar, soğuğa yeniden ayarlanıncaya kadar devam edecek – ve buna ayarlanacaklar. Doğa bunu yapar.

Gökkuşağı Odası Meseli

Size bir mesel, bir hayat metaforu vermek istiyorum ve bu şekilde. Adına Gökkuşağı Odası diyeceğimiz bir oda var. Bu odada, gökkuşağının tüm renkleri kendilerini birer birer, lineer şekilde temsil ediyor ve birkaç bin yılda bir değişiyorlar. Oda varolmak için buna gereksinim duyuyor ve bu nedenle odaya Gökkuşağı Odası adı veriliyor. Binlerce yıldır, oda sarıdır, sonra maviye ve kırmızıya, morlara, yeşillere dönüşüyor ve yavaşça oda gökkuşağının tüm renklerinden geçiyor. Renkler birer birer spektrumdaki kendi sıralarını alıyor.

Bu odada, sizi bazı yaratıklarla tanıştırmak istiyorum – akıllı, zeki ve kutsal, onların hepsi odadaki renk kırmızı olduğu zaman doğmuş. Onların anne babaları ve hatta büyük anne büyük babaları da kırmızı döngü sırasında doğmuş. Aslında, tarihi kaydetmiş oldukları süre boyunca oda her zaman kırmızıydı. Tüm bildikleri budur. Bundan dolayı, onların kırmızı bilince sahip olduklarını söyleyebilirsiniz ve onlar kırmızıyı umarlar. Gittikleri her yerde kırmızı ile çalışırlar. Onlar kırmızı insanlardır.

Zamanla, Gökkuşağı Odası her zaman yapmış olduğu şeyi yapmaya başlar ve yavaşça sonraki rengine geçmeye başlar, mor renge. Oda mor olmaya başlar. Her zaman kırmızıyı bilen o yaratıklara ne olur? İlk şey korkudur. Kırmızı insanlar, “Burada garip ve olağandışı bir şeyler oluyor ve bu daha önce hiç olmadı! Bu karanlık ve bir şekilde korkutucu. Bunu biz yapmış olmalıyız. Sorumlusu biz olmalıyız. Başka açıklaması yok! Bu nedenle, moru durdurmanın yollarını bulmalıyız. Bunun kırmızı olması gerekiyor. Mor kötü” diyorlar.

Ama kırmızı insanların arasında bile, “Moru memnuniyetle karşılıyoruz. Onun neden burada olduğunu bilmiyoruz, ama bunun uygun olduğunu fark ediyoruz. Her zaman kırmızı olmamıza ve moru anlamamamıza rağmen, ondan korkmuyoruz. Kadim ezoterik kehanetler bize kırmızıda değişimin olacağı bir günün geleceğini anlattılar. Tanrı moru kutsasın” diyen birkaç kişi vardır. Ve bu, şimdi içinde oturduğunuz enerjidir sevgililer, çünkü binlerce yıldır bu gezegende normal olmuş olan şey değişmek üzere. Değiştiği zaman bu, kuşların gökten düşmelerinden ve balıkların nehirlerde ölmelerinden veya eriyen buzul örtüsünden çok daha fazla anormallikler gösterecektir. Size neye bakacağınızı söyleyeceğim.

Tahmin: Yaşam Döngüsünün Yenilenmesi

Yerkürenin okyanuslarının sıcaklık katmanlarını değiştirdiğiniz zaman, olaylar değişmeye başlar, çünkü okyanuslardaki besin yaşam döngüsü en küçük olana bağlıdır. Gezegenin planktonları belirli sıcaklıklarda yaşar ve bu sıcaklık değişiyor. Tüm bunların nasıl çalışması gerektiği ile ilgili bildiğinizi düşündüğünüz şeyleri atın ve bunun yerine “yenilenmeyi” veya “bunun nasıl başladığını” düşünün. Bu, şu anda nelerin olduğunu anlamanıza hizmet eder. Bu döngü okyanusu hayatla yeniden doldurmak için oluşturuluyor ve her zaman orada olan türü devam ettirerek değil.

Bir an için okyanuslardan söz edelim. Havada neler olup bittiğine ve memelilerin neler bekleyebileceğine girmeyeceğiz. Sadece okyanuslardan konuşalım. Somon balığı ile ilgili şeyleri işittiniz mi? Biliminiz sizi neye karşı uyardı? Çok aşırı balık avlıyorsunuz! Deniz ölüyor. Mercan ölüyor. Atoller gidiyor. Orda olmasına alışık olduğunuz besin zincirini görmüyorsunuz. Her şeyi aşırı avlıyorsunuz. Buna yardımcı olmak için balık avlama kotaları oluşturuldu. Oh, kırmızı odadaki tüm o küçük insanlar – onlar moru bilmiyorlar. Kırmızı insanlar sadece kırmızı paradigmayı biliyorlar.

Son zamanlarda somon balığı ile ilgili şeyleri duydunuz mu? Onlardan çok fazla var! Fazla balık avlamamanız için kotaların bulunduğu yerde, somonlar teknelere sıçrıyorlar! Her şeye rağmen ve çevrecilerin veya biyologların yansıtmalarına rağmen, somonlar Alaska’da okyanuslarda çok fazlalar – çok fazla balık.

Bu size ne anlatıyor? Gaia’nın kendi kendisine bakması olası mı? Bu size bunu anlatıyor! Belki bu hizalanma insanları beslemeye devam edecek. Herhangi biriniz bunu düşündünüz mü? Gaia sizinle işbirliği içinde olursa ne olur? DNA titreşiminizi yükselten bilinçteki artış, Gaia’nın iklim döngüsünü değiştirmesi ve insanlığı beslemesine hazır olması için onu uyarıyorsa ne olur? Petrol yayılmasının olduğu okyanusa bakıyor musunuz? O, tahmin edilmeyen bir şekilde toparlanıyor. Neler oluyor?

Yaşam döngüsünün kendisi, okyanusların sıcaklığının değişimiyle değişiyor ve denizlerdeki yaşam paradigması olduğuna inandığınız şeylerin çoğu yavaşça değişiyor. Daha önce olduğu gibi, yeni bir yaşam sistemi ortaya çıkıyor ve bu sizin ömrünüzde, sizin üzerinizde. Bu size yeni bir kavramı gösterecek: Gaia, Dünya üzerindeki yaşam döngüsünü düzenli olarak yeniliyor, tazeliyor.

Bu sürecin içinde, bazı bitkilerin ve hayvanların, kuşların ve balıkların türleri yok olacak. Size tavsiyem, özellikle çevrecilere, doğanın her zaman yapmış olduğu şeyle ilgili rahatlayabilmeniz için yaşam döngüsünü anlamanızdır. Bu, bir süre için gezegene hizmet etmek için gezegene yaşam yerleştirir. Belirli bir yaşam yapmakta olduğu şekilde artık gezegene hizmet etmediği zaman ortadan kalkar. Özellikle iklim değişimi vasıtasıyla yaşamın yok oluşu Gaia için normaldir. Bu onurlandırılır, uygundur ve normaldir, siz böyle düşünmeseniz bile. Ortadan yok olan tüm hayvanları, balıkları ve kuşları kurtarmaya çalışmayın! Bazılarının gitmesi gerekiyor. Ve sevgililer, tüm bu aktivitelerin sizin neden olduğunuz şeyler olduğunu düşünmeyin!

Kırmızı insanlar stresliler. Mor burada ve onlar neyi yanlış yaptıklarını anlamaya çalışıyorlar. Gökkuşağı Odasında olduklarını bilmiyorlar. KIRMIZI ODADA olduklarını sanıyorlar. Gökkuşağı Odasının yaptığı budur; renkleri değiştirir. Oda her zaman yapmış olduğunu yaparken, kırmızı insanlar muhtemelen mor rengin ortaya çıkmasına neden olmuş olabilecek ne yaptıklarını anlamaya çalışarak korku içinde orada oturuyorlar.

Gökkuşağı Odası güzeldir. Mor renk önemlidir. Kırmızıdan mora geçmenin bu meselde metafiziksel önemi vardır, ama bunu anlamayı size bırakıyorum. Renklerle ilgilenenler için, bu iki rengi vermemin bir nedeni vardır. Yerküre, öncesinden çok daha kutsal hale geliyor. Gaia bunda sizinle birlikte. Olabileceğini hiç düşünmediğiniz şekillerde, biyologların olmayacağını söyledikleri şekillerde sizinle işbirliği yapıyor. Onu öldürdüğünüzü düşünüyorsunuz? Bunun yerine, yerküre değişmiş bir ekolojik sistemi doğuruyor.

İnsan Bilinci

İnsan bilincinden ve nelerin olduğundan söz edelim. Bu son aylarda söylediklerimi incelediyseniz, son zamanlarda “Tarihin Sonu” başlıklı bir mesaj vermiştim. Bu, alışık olduğunuz yolların sonu anlamına gelen bir metafordur. Bunun yerine, şeylerin olabileceği şeklin yeniden doğuşudur. Öyleyse, değişen nedir? Değişen İnsan doğasıdır. İnsan daha önce hiç yapmamış olduğu şeyleri sezgisel olarak yaparsa ne olur?

Tarih size İnsanların ayrıldığını, bölündüğünü anlatır. Hiç Avrupa’ya bakıp bu kadar çok ülkenin nasıl bu kadar yakın bir araya gelebildiğini, buna rağmen bu kadar küçük bir bölgede onların farklı dillere ve farklı kültürlere sahip olduklarını merak ettiniz mi? Size neler olduğunu anlatayım. Buna İnsan doğası deniyor. Bazı İnsanlar başkalarını sevmedikleri zaman, kendilerini duvarla ayırıyorlar ve yüzlerce yılda eşsiz diller geliştiriyorlar ve diğerleriyle asla birleşmiyorlar. Gerçekte, onlarla savaşıyorlar. Onları fethediyorlar. Bundan daha önce söz ettik. İnsanların yaptığı budur. Onlar ayrılır ve fetheder. Şeyleri ayırırlar. Bir araya getirmezler.

İnsanlar için en kutsal olan şey bile ayırılmıştır ve spiritüel olarak organize edilmiştir. Tanrıyı kutulara koydunuz ve bir insan başka bir fikre sahip olduğunda, başka bir kutu yarattınız. Kendinizi Tanrıdan ayırdınız. Kısa sürede, tek bir Yaratıcının inançlarını ve öğretilerini temsil eden yüzlerce kutunuz oldu. Süreçte, parmaklarınızla diğer kutuları gösterdiniz ve onları “şeytan” yaptınız. Sonra onları fethetmeye bile başladınız. İnsanların KIRMIZI ODADA çağlar boyunca yaptığı şey budur. Pekala, size bunun değişmekte olduğunu söyleyeceğim.

Size daha önce bazı bilgiler verdim ve bundan tekrar söz etmek istiyorum. Gerçekleşmesini beklediğiniz son şey, gezegende değişim için büyük paralardır, bunu yaptınız. Yeni bir bankacılık şeklini talep ederek kendi gerilemenizi yarattınız. Bunu bankalarla veya sigortacılarla yapmadınız, ama dünyanın finansal olarak birlikte çalışabileceği bir bütünlük sistemi yaratmaya başlıyorsunuz.

Gezegende sadece beş adet para biriminin olacağı bir zamanın geleceğini söylemiştik, çünkü kıtalar ülkeleri bir araya getirmeye karar verecek, onları ayırmaya değil. Modelin kim olduğunu biliyor musunuz? ABD. Nasıl bir deneyim yaşadınız! Hayal edin: ayrı ayrı yönetilen, görünür sınırları olmayan birçok farklı eyaleti alıp onlara tek bir para birimi verebilir miydiniz? İşe yaradı. 100 yıldan fazla zamandır işe yaradı. Her şeye rağmen, işe yaradı.

Elli yıl önce, son dünya savaşının bitişiyle Avrupalılar ABD’nin yapmış olduğunu gördüler ve bunu taklit etmeye çalıştılar. Bu Avrupa Birliği oldu. Savaştan sonra, şöyle varsaydılar, “Kaydedilen uygarlığın başlangıcından beri birbirleriyle savaşan Avrupanın birçok ülkesini alsak ve onları birleştirsek ne olurdu? Sınırları kaldırırız ve onlara tek bir para birimi veririz.” Buna güldüler! Ama bugün, bunu görüyorsunuz.

Bugün, onların para sistemi sizinkinden daha değerli! Bununla nereye geleceğim? Dinleyin – burada bu yeni dünya enerjisinin bir niteliği, bir önermesi, bir aksiyomu var: Ayrılıkçılık öldürür. Birlik insanlığın hayatta kalmasıdır. Şeyleri bir araya getirmeye ve ayırmamaya başlayacaksınız. Onları ne kadar çok bir araya getirirseniz, o kadar çok birleşirsiniz. Sonra yavaşça amacın onları ayırmak olmadığını, bir araya getirmek olduğunu kavrarsınız. Avrupa Birliği ne yarattı? Size söyleyeceğim. Euro değil. Birbirleriyle bir daha asla savaşmayan ülkeler grubu yarattı! Savaşamazlar. Birbirleriyle ticaret yapıyorlar. Bunu düşünün. Sözünü ettiğimiz şey bu.

Organize spiritüelliğin o birçok kutuları birleşmeye başlarsa şaşırmayın, çünkü bunu yaparlarsa daha fazla kuvvet olur. Bunu yaparlarsa daha fazla insana ulaşırlar. En sonunda bunu görmeye başlayacaksınız ya da bireysel kutular yok olacaklar.

Yeni Siyaset

Şimdi size uzak gelecek hakkında bir şeyler ve inanmayacağınız veya anlamayacağınız bir şeyler vereyim. Bu, şu anda sahip olduğunuz siyaset sisteminin sonu olacak. Gezegendeki enerjinin yeni niteliklerini anlamaya başladığınız zaman, muhalefet partilerine sahip olmak artık size uymaz. Bunun yerine size uyan şey, bir partiden ayrı olarak herkesin kendi mesajlarına sahip olması için ofisleri işletenlere sahip olmaktır. Ve oylamaya gittiğiniz zaman, onların mesajına oy vereceksiniz, üyeliklerine değil.

Üyelikle ayırmak yerine, amaç vasıtasıyla birliğe sahip olacaklar. Bir kutuda veya diğerinde olan fikirler yerine, eşsiz ve güzel olan fikirlere sahip olacaklar. Birgün, iki parti sistemi size dünyadaki bugünün diktatörleri kadar yaşlı görünecek. Onlar çekip gidiyorlar, biliyor musunuz? Veya bunu fark ettiniz mi?

Bazıları şöyle diyor, “Evet, ama belli ki Dünya siyasetinin nasıl işlediğini bilmiyorsun Kryon. Finansman sağlama parti üyelikleri vasıtasıyla gerçekleştirilmelidir.” Gerçekten mi? Milyonlarca insan aynı anda bilgilendirilse ve her biri sadece $1 verse ne olurdu? Bir partiye ihtiyaç olur muydu? İzleyin ve görün.

Size Brezilya’da gerçekleşmeye başlayan acayip bir fikri anlatayım. Tam şimdi “Güney Amerika’nın tüm ülkelerini alsak ve sınırları yok etsek ve en sonunda tek bir para birimini planlasak ne olurdu?” diyen bir komite var. Tanıdık geliyor mu? Bu, en sonunda dünyanın beş adet para biriminden biri olacak.

Birleştirme bu gezegende kuvvet ve barış yaratacak ve süreçte bunun gerçekleşmesini önleyen, Orta Doğudaki büyük problem olduğuna inandığınız, terörizm dediğiniz görmezden gelinen aşikar gerçek, hiç kimsenin önceden bilemeyeceği bir dönüş yapacak. Bundan söz etmiştim. Sovyetler Birliği çöktüğünde şok olmadınız mı? Bu, muazzam miktarda silahlanmanın bir araya getirilmesinin nedeninin düğüm noktası değil miydi? Bunu bekleyen birileri var mıydı? Bu sadece bir şok oldu. Bugün çözümü olmadan önünüzde duran bir problem tarih olacak ve o zaman birlik başlayabilir.

Potansiyeller Devam Ediyor

En sonunda bu birlik geçişi Afrika’ya yayılacak, Afrika artık AIDS’e sahip olmayan iyileşmiş bir kıtayı temsil edecek. Ve önemli hastalığa sahip olmayan iyileşmiş bir kıta, hasta nüfustan yararlanan diktatörlere sahip olmayacak. Bu iyileşmiş kıta gezegendeki en güçlü ekonomilerden biri olacak ve ekonomi oyununda Çin’i yenecek. Neden? Çünkü Afrika’nın birleşik ekonomik veya öğreti aşılayan tarihi yok. Yeni enerjide taze olarak başlayacaklar. Çin hala 1000 yıllık protokolleri temsil eden eski korumayla mücadele ederken, unutulacak bir şeyi olmayan bir toplum ile rekabet edemeyecek.

Bunlar daha önce olan, gezegeninizin geleceği için olmaya devam edecek potansiyellerdir. Lemuryalıların ve Sümerlerin önünde oturuyorum. Daha önce yaşamış olanların önünde oturuyorum. Şaman enerjisinin önünde oturuyorum. Bunu bekliyordunuz sevgililer ve gelmekte olduğunu biliyordunuz. Şimdi, bunu değiştirmek için işte buradasınız.

Sevgili İnsan Varlığı, önünüzdeki değişimler nedeniyle, size yanıt veren Gaia nedeniyle 2011 zorlu bir yıl olabilir. Burada kadim insanların ve ataların enerjisine sahipsiniz ve onların hepsi bu odada oturuyorlar. Bunu hissedebiliyor musunuz? Hepsi size bakıyor ve “Bravo, iyi yaptınız. Bunun üstesinden geleceksiniz” diyorlar.

[Kryon duraklar.]

Bir iki dakika sizinle birlikte oturmama izin verin.

[Uzun duraklama]

Ve öyledir.

KRYON

(Çeviri: Saffet Güler)

http://www.kryon.com/k_channel11_boulder.html