Bir Özet

Yazdır Yazdır 

CANLI KRYON MESAJI
“BİR ÖZET”

Bu canlı kanallık Gaithersburg, Maryland’de verildi

Lee Carroll kanalıyla

2 Nisan 2011

Selamlar sevgililer, ben Manyetik Hizmetten Kryon’um. Sandalyedeki İnsan Varlığın Ruh olan o enerjiyi özümsemesinin uzun sürmesi gerektiğini söyleyecek olanlar vardır. Onlar, onun bedeninin bu enerjiyi kapsamasının, Yüksek Benlik gibi önemli ölçüde olan enerjiyi birleştirmenin uzun süreceğini söylüyorlar. Ve size bunun bu yeni enerjide bu şekilde olduğunu söylüyoruz. Siz ona bakıyorsunuz.

Belirli zamanlarda ibadet ettiğinizi ve dua ettiğinizi ve belirli zamanlarda oynadığınızı söyleyen eski bir lineerlik paradigması vardır. Bu Tanrı’yı bölmelere ayırmaktır, öyle değil mi? Yüksek Benliğinizin gitmeye hazır olduğu o şeye sahip olsaydınız ne olurdu? Onun siz olduğu böyle yüksek bir seviyede Yüksek Benliğinizi beraberinizde taşısaydınız ne olurdu? Söylediğiniz her sözcük ondan gelirdi. Bir İnsan Varlığı size her baktığında, onlar için gözlerinizde şefkat olurdu… sizinle tartışmış olanlarla, size küfredenlerle, hoşunuza gitmeyen otoritelerle. Onlara bakıp önce şefkati görebilmek, sonra duygusal olarak gerçekleşmiş olan başka her şeyi yumuşatabilmek nasıl olurdu? Ben sandalyeye oturduğum zaman, partnerime herkese karşı şefkatli olması talimatını veririm ve bu anında gelmemi sağlar. Ve işte buradayım.

Bu yerde [Gaithersburg] oturduğum zaman bir gelenek vardır, gezegende olan şeylerin bir özetini sunarım. Bu nedenle bu geleneği izleyeceğim. Size şimdi anlatacağım ve sizinle tartışacağım şeylerden bazılarını daha önce söyledim. Ancak bu daha önce yapmadığımız şekilde olayların bir özeti olacak, böylece bunları bir arada dinleyebilirsiniz.

Sevgiden söz ediyoruz. Bizim perspektifimizden gerçekleşen olayları anlatıyoruz ve bunların neler olduğunu size hatırlatıyoruz. Ama size söyleyeceğim tüm bu şeylerde, şunu vurguluyoruz: Gezegende gerçekleşen olayların hepsi yavaşça gerçekleşti. Nesil gruplarında düşünmeye ve gözlemeye başlamalısınız, sadece yıldan yıla değil. Sevgili yaşlı ruh, bu mesajı daha iyi anlamak için bu gezegende bulunduğun birçok zamanlarda toplamış olduğun bilgeliği kullan. Zamanın geçmesi gerektiğini anlayın, çocukların ebeveynlerinin sahip olduğu aynı bilince sahip olmadan gelmeleri için. Nesilsel olan şeye bakıyorsunuz, ama bu sizin önünüzde oluyor.

Yine, bugün burada tartıştığımız her şey sevgiyle veriliyor. Verdiğim tahminler olması en çok muhtemel olan şeylere dayanacaktır, çünkü bu, gezegendeki bilincin eşzamanlılığının en kuvvetli potansiyelidir. Bilinç her gün gelişir. Çok, çok uzun süre alan bir şeyden söz etmiş olsak bile bilinç değişir. Bilinç radikal şekilde değişir, çünkü İnsancıllığın bir yansımasıdır. Olayları bazen hızlı olan bazen olmayan yönlerde sevkeder. Bu nedenle size bugün verdiğim bu şeyler yarın değişebilir. Ama sandalyede otururken, size oradaki en güçlü potansiyelleri vereceğim. Gemi hızla dönebilir ve herkesi şaşırtabilir, ama varış yerine varması hala çok uzun süre gerektiriyor.

Birçok konulardan söz ediyoruz. Ama bunu yapmadan önce, dinleyicinin farkındayım; okuyucunun farkındayım; tam şimdi sandalyede olanın farkındayım. Gelmekten hoşnut değil misiniz? Güzel olan bir mesaja sizi hazırlayan, yapmış olduğunuz en zor şeylerden biri için sizi kutlayan bu odadaki enerjiyi hissedebiliyor musunuz? Çünkü neredeyse buradaki herkes 11’in üzerinde [Kahkaha]. Bir seçiminiz vardı. Doğum Rüzgarında [Bizler gezegene gelmek üzereyken Kryon’un ismi] size bakıp “Armageddon belli belirsiz görünüyor. Bir bakın” dedik. Siz bu gezegene geldiğiniz zaman, 2011’de sandalyeye oturup güvende olmanız umudunu veren hiçbir şey yoktu. Hiçbir şey. Babalarınız ve büyükbabalarınız bu kıtada, diğer kıtalarda savaşlardan ve fetihlerden ıstırap çektiler ve insanın insana nefreti her zaman olmuş olduğu gibi büyüktü. Daha iyi olacağının hiçbir işareti yoktu. Yine de siz geldiniz, çünkü aslında şu anda gerçekleşen şeyin potansiyeli vardı.

1987’de, Armonik Kavuşum bilinci ummadığınız bir yere iteledi… sonra, her şey değişti. Ondan önce bile, şeyler değişmeye hazırlanıyordu. Ama siz doğduğunuz zaman değil. Ve yalnızca odadaki yaşlı ruhlara bakmıyorum, ayrıca onların çoğu ile konuşuyorum, çünkü onlar sizin zamanınızla daha sonra bunları kulaklarıyla işitecekler ve sizin zamanınızla daha sonra okuyacaklar. Cesur yaşlı ruhlarla konuşuyorum. Armageddon, nükleer bir savaş önünüzdeydi ve gelmeyi kabul ettiğiniz zaman siz bunu biliyordunuz. Bunu birçok kez tekrarladım. Sonra Sovyetler Birliği kendi kendine yıkıldı. Ve sonra ve daha sonra ummadığınız birçok şey oldu.

Gaia ve Eski Havadisler

İşte bugün durduğunuz yer. Önce Gaia’dan söz edelim ve eğer Gaia’dan konuşacak isek, komplo teorilerinden konuşmamız lazım. Bu nedenle bu odadaki yaşlı ruhların inanmaları gerekmeyen şeylerden konuşacağız. Gezegendeki tüm bu değişimlerin korkunç bir şeyi hazırladığını söyleyen konuşmalar var ve birçokları bundan konuştu ve hatta bazıları bunu kehanet etti ve kanallık yaptı: Dünya üç gün boyunca dönüşünü durduracak ve sonra tekrar dönmeye başlayacak. Ah, bazıları dünyanın tersine döneceğini, güneyin kuzey olacağını ve kuzeyin güney olacağını söylüyor. Ve sonra şunları söyleyen başkaları da var, “Bunlar gerçekleşmeden önce, uzaydan gelip sizi alacak olan gemiler olacak. Elbette, hepiniz için değil, bazılarınız için.”

Bunu tartışalım ve ilk ve son olarak bir kenara bırakalım. Ruhsal sorumluluk zamanı. Dilerseniz bu şeylere inanabilirsiniz, çünkü belki bunlar kanallıkla verildi ve belki o zaman size iyi göründü. Ama bu şeylerin gerçekliğinden konuşalım. İlk kehanet: Eğer dünya ters dönseydi, herkes ölürdü. Okyanuslar uzaya dökülürdü, tüm yaşam var olmaya son verirdi ve gezegen sıcak bir kaya haline gelirdi. İkinci kehanet: Dünya üç gün boyunca dönmeyi durduracak. Ekvatorda yaklaşık saatte 1,000 mil hızla yolculuk yapıyorsunuz. Her şey duruyor. Yine, eğer aniden durursa okyanuslar ve atmosfer dahil her şey uzaya uçar ve tüm yaşam sona erer. Bu arada, tekrar ne zaman dönmeye başlayacağı önemli değil, herkes gitmiştir. Bu nedenle üç günlük tekrar dönmeye başlaması tartışmalıdır. Şimdiye kadar nasıl görünüyor?

Spiritüel ayırt etmeyi kullanmaya başlarsanız ve kadim insanlar tarafından ve son zamanlardaki kanal mesajları tarafından söylenen şeyleri kullanırsanız, bu kehanetler Dünya’nın geleceği gibi görünüyor mu? Bu sandalyelerde oturmanızın veya bu mesajı dinlemenizin nedeni bu değil mi? Bu Tanrı’nın sevgisi değil mi? Bu şekilde ölmek için doğduğunuzu gerçekten düşünüyor musunuz? Size söylüyoruz, Tanrı’nın sevgisini hissetme zamanıdır.

Doktor bir şeyler biliyor ve bunu nadiren tartışıyor [dinleyiciler arasındaki Dr. Todd Ovokaitys’den bahsediyor]. Astronomlar da bunu biliyor ve bundan hiç bahsetmiyorlar. Evrende baktıkları her yerde, yaratıcı ve faydalı olan enerjinin birlikte akışı var. Astronomlar bu niteliğe zeki tasarım adını veriyorlar. İstatistiksel olarak, tüm bunları tasarlayan biri olmak zorunda diyorlar. Bu çok iyi ve her şeye rağmen çok dikkate değerdir. Gelişigüzel şans olasılığının dışındadır. Onlara sorun. Bunu kontrol edin!

Doktorun kuantum bir icadı var ve onu doğrulttuğu her yerde, şifa veriyor. Bunun gariplikleri nedir? Neden bu şekilde? Çünkü bunun kuantum enerji olması, onun her zaman iyi olduğu anlamına gelmiyor, öyle değil mi? Fizikteki kuantum enerjisi her zaman yararlı mı? Eğer yararlıysa, bu size yaratıcı enerjide kuantum olan bir şey bulunduğunu ve sizin kim olduğunuzu bildiğini söyler! Fiziğin içkin enerjisinde yaşama eğilimli olan bir zeka vardır. Bunu düşünün. O kehanetlerde, bir an için Dünya üzerindeki tüm yaradılışın birdenbire sert bir şekilde duracağını düşünür müsünüz?

Bu arada, sizi almaya gelecek olan uzay gemilerinden konuşalım. Tüm bu mitolojinin ne olduğunu görmenizin zamanıdır. Her bir kültürde tüm çağlar boyunca bu tür kurtarılma planı vardı. Ve ister üstatlar sizi kurtarmaya gelsin ve sizi oturduğunuz yerden çekip alsın, ister uzay gemileri gelip sizi alsın, bunların hepsi aynı senaryodur. Bunun ne için olduğuna bakın. Sizin iyi olmadığınızı, Dünya’nın çökeceğini ve kurtarılmak zorunda olduğunuzu söyleyen mitolojidir. Kalıbı görüyor musunuz? Bugün bu modern inanç sisteminde sizinle birliktedir ve kadim insanlarda da böyleydi. Bu tamamen İnsana dayanan bir niteliktir ve korkudan kaynaklanır. Bunun eski enerjinin mitolojisi olduğunu anlamanızın zamanıdır.

Gerçek şu ki, siz her gün kendinizi kurtarıyorsunuz, çünkü bu dünyanın bilincini değiştiriyorsunuz ve Dünya’ya barış tohumları ekiyorsunuz, böylece çocuklarınız ve çocuklarınızın çocukları bunu görebilir ve bunun bir parçası olabilir. Siz bugün bunu bilerek sandalyelerde oturuyorsunuz. Şeyleri oldukları gibi görmenin zamanıdır. Tüm bu komplo teorilerine dahil olanlarınızın hepsi için ağlıyoruz, çünkü bazılarınız yaşlı ruhlarsınız. Oh, kıyamet aramak yerine neler yapabildiğinize bakın! Durmak, gözlerinizi Yüksek Benliğinize çevirmek ve yuvasız kalan binlerce insana şefkat duymanızın zamanıdır. Bu, gezegene yardımcı olur. Gözlerinizi son aylarda ailelerini kaybetmiş olanlara çevirin! Bu, gezegene yardımcı olur. Korku hiçbir şeye yardımcı olmaz. Şefkat kuantum enerjisi yaratır. Korku karanlık yaratır.

Bugünkü İllüminati

Dahası var. Görmezden gelinen aşikar gerçekten sözedelim. Finansal güç merkezleri grubu bulunduğunu hala hisseden birçok Işıkişçisi var ve siz onlara istediğiniz adı veriyorsunuz – İllüminati en yaygın olanı – onlar görünüşe göre her şeyi kontrol ediyorlar. Bu şekilde düşünenler için, tüm finans pazarları kontrol ediliyor. Tüm hükümetler kontrol ediliyor. Seçimler kontrol ediliyor ve dünya üzerindeki tüm para kontrol ediliyor. Sizden biraz spiritüel mantık kullanmanızı isteyeceğiz. Bu tür bir organizasyon bugün bu tür güç ile hala mevcut ise ve her şeyi kontrol ediyorsa, çok kötü bir iş yapıyorlar! Çünkü paralarını kazanma şekli kaosta değil, istikrarlılıkta.

“Oh hayır, hayır, hayır. Onlar silah satarak para kazanıyorlar” diyecek olanlarınız var. Hayır, kazanmıyorlar. Normal İnsanlar bunu yapıyor. Onların paralarının çoğunu nasıl kazandıklarını biliyor musunuz? Para değiş tokuşu! Nakliye. İstikrarlı bir ekonomide orada olması gereken her şey. Eğer onlar olayları kontrol ediyorlarsa, başarısız oluyorlar! Borsada kontrol olduğu zamanı nasıl söyleyebileceğinizi biliyor musunuz? Çünkü çok fazla hareket yok. Her zaman aynı, onu kontrol edenlerin çıkarına küçük ayarlamalar var. Biraz yükseliyor ve biraz düşüyor, aynen babanızın ve onun babasının günlerindeki gibi. Ve borsa çöktüğü zaman, büyük çökme oluyor. Sonra çok, çok yavaşça sürünerek yükselir. Bu, kontrol edilen pazarın semboliğidir, dengesini yitirir ve kontrolü devam ettiremez, bu nedenle çöker. Bu gerçekleştiğinde, istikrarlı bir ekonomi vardır ve arzulanan salınımı yaratmak için çok fazla para çok kademeli şekilde kasıtlı olarak sokulur ve çekilir. Ama asla çok fazla, asla çok az değildir – onu sabit tutmak için. Şimdi, borsanızın son zamanlarda nerede olduğunun eğrisini neden çizmiyorsunuz? Sonra eğrilere göz atın. Herhangi biri onu kontrol ediyor gibi görünüyor mu? Yüz puan burada, yüz puan orada ve ne olacağını kimse bilmiyor, çünkü artık kontrol edilmiyor. Bu şeyler için spiritüel mantık kullanmaya başlamalı ve gerçeği görmelisiniz.

İllüminati’nin başına gelen en kötü şeylerden biri Avrupa Birliği idi, çünkü bu fikir para değişimcilerini uzaklaştırdı! Sonraki nesilde bunu Güney Amerika’da yapmaya hazırlar. İzliyorsunuz, çünkü onlar şimdi bunu düşünüyorlar.

İnsan Doğası Değişiyor

İnsan doğasında olup biten yeni bir kavram, bir değişim var. Bundan daha önce bahsettik. Kaçınız Avrupa tarihini incelediniz? Ve okulda, zihninizi hatırlamak zorunda olduğunuz tüm o tarihlerle doldurdunuz mu? Kim kimi ne zaman fethetti? Tekrar ve tekrar ve tekrar, her bir ülke diğer bir ülkeyi fethetme sırasına sahipti. Sınırlar sürekli olarak değişti. İstediğiniz kadar geriye gidin, İnsanların yaptığı budur. Onlar ayrılır, toplanır ve fetheder. Ama 50 yıl kadar önce, tüm bunlar durdu.

Bunu daha önce söyledik. Elli yıl önce, II nci Dünya Savaşının sonunda bir tohum, bir fikir ekildi. “Bu Avrupa ülkelerini bir araya getirelim” dediler. “Sınırları da kaldıralım, en sonunda onlara tek bir para birimi verelim.” Bunu yapın, bir daha asla savaş olmaz dediler, çünkü ortak ekonomik kaynakları olan ülkeler savaşa girmez! Ve gerçekleşen tam olarak buydu. İşle yaradı mı? Oldukça yeni, ama onların paraları sizin paranızın gücünü ele geçirmek için gözdağı veriyor, fark ettiniz mi? Sizinkinden daha değerli. Onun işe yaraması ve dengelenmesi için mücadele edecekler. Ama sonra yine, sizler aynısını ABD’de yapıyorsunuz, her zaman birliğe ince ayar.

Güney Amerika tam şimdi aynı şeyi düşünüyor. Brezilya’da tohumlar ekilmekte. Bir nesil içinde, sınırlar kalkacak ve tek bir para birimi olacak. Bunu yapabilirler mi? Belki daha uzun sürecek. Neden bunu yapsınlar? Çünkü Avrupa Birliğinin dünyadaki en güçlü para birimine sahip olduğunu görüyorlar. Bunu daha önce söyledik. İşte bir öngörü: Belki sizin zamanınızda değil, ama dünyada sadece beş adet para biriminin olacağı bir gün gelecek, çünkü kıtalar birleşmenin barış ve bereket yarattığını anlamaya başlayacak. Ayrılık kaos yaratır. Ne kavram.

İklim

İklimden söz edelim. Daha önce söylediklerimizi tekrarlayalım. Su döngüsü soğuma döngüsüdür, ısınma döngüsü değil. Daha ciddi kışlarınız ve fırtınalarınız olacak. Daha da soğuk olacak. Ama soğumadan önce ısınır. Bu döngüdür ve her zaman bu döngü vardı. Bunu ağaçların halkalarında ve buzulların çekirdeklerinde görebilirsiniz. Bilim adamlarının kendi amaçları için politik olarak sizi kandırmalarına izin vermeyin. Bu olayları oldukları gibi görmeye başlayın. Bu, dört adet Dünya hizalanması özelliğine dayanan tekrarlanan bir döngüdür, buna yalpalama (presesyon) da dahildir. Siz bu döngü içindesiniz. Hazırlanın.

Bunun başlangıçları şu andan itibaren en azından 2012’nin sonuna dek sizinle birlikte olacak, 36 – yıllık pencere ve bunun çalıştığını izleyebilirsiniz. Gerçekleşen ilk şey, kutuplardaki buzulların erimesidir, ama tamamıyla değil. Bu daha önce de böyle oldu. Suyun kutuplardan dünyanın okyanuslarına yeniden dağıtılması gerçekleşirken, ağırlık kabuğa yeniden dağıtılır ve bu depremler yaratır. Ve en güçlü olacak olan depremler kutuplara en yakın olanlardır. Bunu size bir süre önce söyledik. Aniden daha önce hiç sahip olmadığınız en güçlü depremlerin bazılarına sahip olmanız bir gizem değildir. Sadece bu değil, soğuyan okyanus daha büyük fırtınalar yaratır.

Komplo teoricileri tüm bunlarla ne yapacak? “Görüyor musunuz? Hükmümüz verildi. İşte geliyor” diyorlar. “İşte geliyor! Son burada!” Yirmi iki yıl önce, size bugün gerçekleşen şeylerin bilgisini verdik. Size iklimden bahsettik. Buna hazırlanmanızı söyledik, ama su döngüsünün neden gerekli olduğunu hala anlatmadık. Bunu ima ettik, çünkü bu çok tartışmalıdır ve tam burada ve tam şimdi birçok okuyucuyu kaybedeceğiz. İşte öngörü: Bilim adamları kahkahalar atacaklar ve biyologlar kafalarını kaşıyacaklar.

Yaşam Döngüsünün Yenilenmesi

Gezegenin sularının sıcaklığını değiştirdiğiniz zaman, bu okyanusun yaşam döngüsünü değiştirir ve en sonunda kendisini yeniler. Gezegenin yaşam döngüsü zamanla kendi yaşam yeteneğinin sınırlarına sahiptir. Yaşamın temel döngüsünün yenilenmesi gerekir ve su döngüsünün yaptığı şey budur. Son zamanlarda çok fazla balık gördüğünüz yerler var mı? Evet. Kuzeyde milyonlarca somon balığı. Bunun Alaska’da olması garip değil mi? Alaska su sıcaklığının ilk hissedildiği kutuplara çok yakındır. Oh, yine uzmanlar nedenin bu olmadığını size söyleyeceklerdir. Bu balık üretme çiftlikleri ve nehirler ile ilgilidir. Ama hiç kimse bunu tahmin etmedi, öyle değil mi? Bilim size nedenler sunmakta hızlı, ama önceden mantık vermekte yavaş. Onlar her zaman şaşırmış görünüyorlar.

Daha önce söylemediğimiz şeyleri söylüyoruz. Yine, bunu izleyin, su sıcaklığının değişmesi nedeniyle gezegenin okyanuslarının yaşam döngüsünde değişimi izleyin. Biyologlar her şeyin nasıl çalıştığı paradigmasını yeniden tasarlamaya başlamak zorunda kalacaklar, bunlara resifler, okyanus tabanı ve planktonların nasıl hayatta kaldığı ve ürediği dahildir. Dinleyin, bu, yaşam döngüsünün tazelendiği ilk kez değildir! Ama yine, bunun tamamlanması insanlığın nesillerini gerektirebilir. Süreçte, türleri tekrar kaybedebilirsiniz. Bu normaldir. Gaia yavaştır ve İnsanlar sabırsızdır. Ders kitaplarınız bir gün, naif insanlığın 2011’de her şeyde doğal döngü yerine iklim değişikliklerini nasıl suçladığını anlatabilir. Şimdi neden bir su döngüsü olduğunu biliyorsunuz.

Bu size Gaia hakkında ne anlatıyor? Gaia balıkla dolu okyanuslarda yenilenen yaşam döngüsüne başlıyor. Bu size, çatlaklarda sevgi ve dünyada yaşayan İnsanlığa özen gösterme olduğunu anlatır. Burada olmanızın bir nedeni vardır. Burada bir plan vardır ve hayırsever bir Evren ve zeki tasarımla kuantum enerjisi vardır. Tüm bunlar sizin için oradadır, değerli, kutsal İnsan Varlığı.

Yeni Bilinç

Son 50 yılda gezegene tarihsel olarak bakın, insanlığın kademeli iyileşmesini göreceksiniz – bir araya gelme, ayrılma değil. Sovyetler Birliğinin çöküşünden sonra, bu tür bilincin çoğu gerçekleşmeye başladı, Orta Doğu haricinde. Yirmi iki yıl önce, size “Museviler nasıl giderse, dünya da öyle gider” demiştim. Gelecekte bir noktada Orta Doğu’da radikal bir değişim olmak zorunda olduğunu biliyorsunuz, öyle değil mi? Doğdukları zaman çocuklarınıza belirli bir insan türünden nefret etmeyi öğretip, sonra kendi kültürlerinde tolerans bekleyemezsiniz. Binlerce yıldır, doğumlarında birbirlerinden nefret etmeyi öğreniyorlar. Ancak, aniden yeni türde bir çocuk doğuyor, daha az lineer bir çocuk ve daha fazla kavramsal. Bu, o türde bilgisel talimatları almayan ve alıştıkları şekilde davranmayan bir çocuk. Bunun yerine, “Neden?” diye soruyorlar. Bunun yerine, etraflarına bakıyorlar ve bunu yaratan karanlığı görüyorlar.

Mısır’da olanlara bakmanızı istiyorum. Gezegende gelişmekte olan yeni türde bir sosyalleşme paradigması var ve genç insanlar bunu biliyorlar. Bu çoğunlukla 35 yaşın altında olanlardan geliyor. Birçok yaşlı yetişkin bunu anlamıyor, çünkü onlara göre bu çılgınlık gibi görünüyor. Çocukların İnternette çok fazla zaman harcadıklarını söylüyorlar. Facebook denen bu şey de nedir? On yıl öncesine geri gidin ve size söylediğimiz şeyleri dinleyin. “Herkes herkesle konuşabildiği zaman, komplo teorileri olamaz” demiştim. Bunu hatırlıyor musunuz? Pekala, işte burada!

Yeni Bir Sosyal Sistem

Yeni bir sosyal sistem türü, herkesin aynı anda herkesle konuşabildiği yeni bir iletişim kurma şekli var. Sınırlar veya kültür çatışması olmadan milyonlarca insan bunu yapabiliyor. Mısır’a bir bakın. Bu, buradan çok uzak olmayan [Washington, D.C.] güç makamlarında oturan herkesi şaşkına çevirdi. Eski enerji görüşü korkuyor, çünkü ortaya çıkan bir lider olmadan bir vakum var. Görüyorsunuz, liderlik olması gerektiğini, hiyerarşi olması gerektiğini herkes biliyor. Devrim yaratmak için tüm o şeyler olmak zorunda. Pekala, size söyleyeyim, eski görüştür. Çünkü siz liderlik, hiyerarşi olmadan, tek bir insanın başkalarını herhangi bir şeye ikna etmek için onları taşkınlığa kamçılaması olmadan bilinç devrimini gördünüz. Bu birlikte gerçekleşti, sanki dünyaya yayılan bir bilinç dalgası varmış gibi. Bilinç dalgası var. Herkes herkesle konuşabildiği zaman, elde edeceğiniz şey budur. Diktatörler bunu biliyor, bu nedenle ilk kapatmak istedikleri şey yeni iletişim aletleridir.

Bunun ötesine gitmek istiyorum. Bunu kişisel ele alalım ve bir Suriyeli veya bir Libyalı ile görüşelim. Bir an için bir Mısırlı ile konuşalım. Sokaktaki adamı bulalım ve ona bazı sorular soralım. Size soruyu vereceğim. “Ne istiyorsun?” İşte size söyleyecekleri şey. “Kendi topraklarımızda ne yapacağımızı seçmek istiyoruz. Kültürümüzün ihtişamını geri istiyoruz. Evlerimizde ve kasabalarımızda bolluk istiyoruz. Okullar istiyoruz. Dünyanın geri kalanının sahip olduğu şeylerin bazılarına sahip olmak istiyoruz. Ülkemizin bol miktarda sahip olduğu ve vatandaşlarıyla paylaştığı şeylerden almak istiyoruz. Torunlarımızın güvende olmasını istiyoruz. İyi hastaneler istiyoruz.” Size söyleyecekleri şeyler bunlar.

Neden size bunu anlatıyorum? Çünkü onların hitabetinde “Ve Yahudileri öldürmek istiyoruz!” yok. Çünkü onlar bundan daha akıllılar ve kavramsal oluyorlar ve şu vaadi anlamaya başlıyorlar: Savaş cehennemdir. Savaş üzüntüye, ölüme, yıkıma ve büyük acıya yol açar. Yoksulluk ve açlık yaratır – ve onlar bunu biliyor. Avrupa’ya bakıyorlar. Etraflarına bakıyorlar ve çocukları için istedikleri şeylerin yanıtı olarak birleşmeyi görmeye başlıyorlar. Onlar savaş istemiyorlar. Savaş istemiyorlar. Yahudileri sevmiyor olabilirler, ama sahip olmak istedikleri şeylere gerçekten sahip olmak için onlarla birlikte çalışmaları gerektiğini şimdi anlıyorlar.

Bu nedenle sevgililer, gördüğünüz ayaklanmalar düşündüğünüz şey değildir ya da size anlatılan şey değildir. “Bu sonun başlangıcı” diye düşünerek üzülmeyin. Oh, enerjinin iniş çıkışları olacak, korku olacak. Hatta bunu kontrol etmek isteyen o terörist liderler bile olacak. Size ıvır zıvır şeyler anlatılacak, ama sonunda, on yıl içinde oraya gidip bakabildiğiniz zaman, İsrail ile barış içinde olan ülkeler olacak. Size anlattığımız en tartışmalı şeylerden biri şudur: Orta Doğu’da barış İsrail’in yaptığı herhangi bir şeyden gelmeyecek. İslam ülkelerinin yaptığı şeyden gelecek. Oradaki genç insanlar savaş istemiyorlar. Şimdi, tek yapmanız gereken Yahudileri buna ikna etmek. Bunun anlamını kavrıyor musunuz? Yüksek bilinç ve kavramsal düşünme herhangi başka bir diktatör tarafından değiştirilemeyen devrimi getirir. Diktatörler çöküyor. Bu üçüncü dünya bölgelerindeki İnsan Varlıklar ailelerini sizin yaptığınız şekilde yetiştirmek istiyorlar – huzur, güven ve istikrar içinde.

Kanıt Heryerde

Son 50 yılda neler oldu? Benimle Güney Amerika’ya gelin. O zamanlar kaç tane diktatör vardı ve şu anda kaç tane var? Tek bir tane kaldı ve onun günleri sayılı. Onu izleyin, çünkü başka diktatörler ile ittifak kurmak isteyecek, ama hiç diktatör olmayacak! Kontrollü ekonomi kesinlikle çökecek. İşlememeye başlayacak.

Bu diktatörler çöküyor, çünkü onlar eski enerji pradigmasını, eski İnsan doğasını temsil ediyor. Yeni bilinç devralıyor. Büyük resme bakın. Korkudan çıkın ve zamanın sizin için yavaş olduğunu ve bu şeylerin mevsimsel değil, nesilsel olduğunu tekrar anlayın! Yüksek bilinç için kazanılan ve kaybedilen savaşlar olacak. İleriye gitmeden önce biraz geriye doğru gittiği görülebilen bir ülke olacak. Zamanın ve bilincin çalışma şekli budur. Size vermiş olduğumuz tahmin şudur: Orta Doğu’da barış tohumlarını görmeye başlayacaksınız. Haberlerde değil, genç insanların olduğu yeni sosyal alanlarda. Ve bu yerleştiği zaman, en büyük sorun yine Filistinliler olacak. Ama belki ilk kez, onların etrafındaki ülkelerdeki İslami kardeşleri, şu anda yaptıkları gibi onları hariç tutmak yerine dahil etmeye başlar. Kardeşliğin şefkatini izleyin – savaş için değil, barış ve istikrar için.

Ve evet, size bunun zıttını söyleyenler de olacak. Gördüğümüz şey budur. Haberleri açın, bunu görürsünüz. Ama bunu grafiksel olarak görüyorsunuz, öyle değil mi? Ve üzüntüyü ve ölümü görüyorsunuz, çünkü en dramatik olan budur. Harika bir şey için – kendi topraklarında barış – yaşamlarını vermek ve feda etmek için bu gezegene gelmiş olanları düşünün. ABD’yi yaratmak için yapmış olduğunuz şey budur. Bunun için savaşmak zorunda kaldınız, öyle değil mi? Bazen eski ve yeni arasındaki kılıçlar köprüsünü dahil etmek zorunda olmanız eski bir paradigma gibi görünüyor. Ama bazen binlerce yıldır belirli bir yol olan İnsan doğasında çalışıp didinmek için yaparsınız.

Japonya

Bir an için Japonya hakkında konuşalım ve sonra mesajı bitireceğim. Perdenin benim tarafımda binlerce ruh var ve onlar iyiler, iyiden daha fazla. Doğum Rüzgarında olan şeylerden çok sık konuştuk. Size anlattım, onlar gelmeden önce bile, potansiyeli gördüler. Onların gözlerine baktım. “Uzun süre kalamayabilirsiniz. Bunu biliyorsunuz, öyle değil mi? Bu gezegene geliyorsunuz ve burada çok uzun kalmayabilirsiniz. Neden yine de geliyorsunuz?” Ne söylediklerini size anlatmak istiyorum. Bir ruh Tanrı’nın zihnine sahip olduğunda, neyin barış ürettiğini ve neyin enerji değişimi ürettiğini tam olarak anlar. Gezegene gelmek üzere olduğunuz zaman, gezegenin en çok gereksinimi olan şeyi neyin ürettiğini açıkça görebilirsiniz. Böylece onlar, “Gezegenin görmüş olduğu en büyük şefkat olaylarından birinin parçası olacağız” dediler. Bir deprem, bir tsunami. O gün dünyayı terk edenlerin hepsi dünyayı ebediyen değiştirecekler. Ve bu zaten başladı. Bu, son tsunami için de geçerlidir.

Onların her biri, perdenin bu tarafında geri dönmeye hazırlanıyorlar. Birçok yaşlı ruh buna dahildi ve bir an için, size bilgi verebilselerdi, tam şimdi sizlerle konuşabilselerdi, dilinizi konuşup gözlerinize bakabilselerdi, onlara ve ayrılmış olanlara duyduğunuz şefkat için size teşekkür ederlerdi. Ve, “Hala hayatta olan o aile üyeleri ile birlikte olun. Her gün onların kalplerine girin ve onlara huzur verin, onları ağlamaktan alıkoyun çünkü biz iyiyiz” derlerdi.

Nükleer Güç Meydana Çıktı

Onların başka ne yaptıklarını anlatayım. Size nükleer güç ile ilgili neyin yanlış olduğunu gösterdiler. “Maksimum güvenli” dediler. “Cihazlarımız güçlü ve arızalanamaz” Ama arızalandı. Onlar Gaia’nın dengi değiller.

20 yıldan fazla zamandır, sandalyeye oturup elektriğin gücünden bahsettiğimiz her seferinde, size yüzbinlerce tonluk itme/çekme enerjisinin düzenli olarak elde edilebilir olduğunu anlatıyoruz. Bu ay tarafından tahrik edilir, devamlı olarak. Ne kadar çok kullanırsanız kullanın, gezegendeki tüm şehirler için tüm elektriği meydana getirebilir. Hiç çevresel bir etkisi yoktur. Gel gitlerin, okyanusların, dalgaların gücünü akıllı şekillerde kullanın. Bunları herhangi bir tasarımcının şehirlerinize elektrik sağlamak için şimdiye dek oluşturduğundan daha büyük şekilde kullanın. Gezegeninizdeki en büyük şehirler sahillerdedir ve güç kaynağınızın bulunduğu yer buralarıdır. Yanıt hidrodur. O tehlikeli değildir. Bunu görmezden geliyorsunuz, çünkü planlayıp düzenlemek daha zor görünüyor ve kontrol edilen bir ortamda değil. Yine de, en karmaşık ve Dünya üzerindeki en tehlikeli buhar makinelerinden birini inşa etmeyi seçtiniz – nükleer enerji.

Ayrıca tüm yapmanız gereken şeyin yeterince derin kazmak olduğunu, gezegenin size ısı vereceğini belirttik. O tam yüzeyin altında, her zaman çok uzakta değil. Bu şekilde de Gaia buhar makinesine sahip olursunuz. Hiç tehlikesi yoktur ve çok fazla kazmak zorunda değilsiniz. Tüm yapmanız gereken akışkanı ısıtmaktır ve sudan çok daha hızlı kaynayan bazı akışkanlar vardır. Bunu tekrar tekrar söylüyoruz. Belki bu size yapmakta olduğunuz şeyde neyin yanlış olduğunu gösterir ve biliminizin tavrını torunlarınız için güzel ve güçlü olan bir şeyler yaratmaya değiştirir. Size ayın neden verildiğini düşünüyorsunuz? Şimdi biliyorsunuz.

Bu yardımsever Evren size bir astral beden verdi, bu beden okyanustaki suların en düzenli programda itmesini, çekmesini ve itmesini sağlıyor. Buna rağmen siz ayı kullanmak yerine sadece oturup ona bakmanın keyfini çıkarıyorsunuz. Onu zaptetme yöntemlerini tasarladığınız zaman, ebediyen muazzam, serbest enerji olabilir. Şimdi zamanıdır.

Bitirirken, ne gördüğünüzü anlıyor musunuz? Zeki tasarımı, kuantum enerjiyi ve yüksek bilinci görüyorsunuz. İnsan doğasındaki değişimleri görüyorsunuz. Ayırmak yerine şeyleri bir araya getiren ülkeleri görüyorsunuz. Savaş istemeyenleri ve barış isteyenleri, çocukları için iyi okullar, sokaklarında güvenlik ve hükümetlerinde söz sahibi olmak isteyenleri görüyorsunuz. Bunun bu şekilde olacağını söyledik. Partnerimin bu 3B konferanslarında söylediğim bu şeyleri öğretmesini istiyorum. Aksi taktirde birçok insan bu şeyleri öğrenemeyecektir.

Mücadele içinde olanlara enerji verin. Bu olaylardan daha kolaylıkla geçmelerine yardımcı olun. Yaşlı ruhların yaptığı budur. İnsan bilinç makinenizi kullanın! O eski mücadele paradigmasını değiştirin ve bunun yerine çatışma olmadan, ölüm olmadan gerçekleşecek olan farklılıkları hızlandırın. Doğru zamanda doğru yerde olun ve bu dünyadaki şefkatli yerinizi anlayın. Siz yapabildiğiniz her yerde şefkat vererek bu gezegende yoluna devam eden yaşlı bir ruhsunuz. Bu özdür. Bu Tanrı’nın yakıtıdır ve bu Dünya’da barışın tohumlarını ekecek. Asla bu kadar yakın olmamıştınız.

Son olarak, negatif olana değişebilenleri görmezden gelmeye çalışın. Bunu söyledik. Bazı şeyler düşündüğünüz kadar düzgün gitmeyebilir, çünkü bu şeylerin zamana gereksinimi vardır ve öğrenmeniz için hatalar yapılır.

Ekonomik Gerileme

Ekonomik gerileme bankacılık sisteminizi değiştirmeye karar vermenizin sonucudur. İllüminati bunun hiç olamayacağını anlattı. Neden? Çünkü büyük paraya dokunulamaz. Herhangi bir kültürün onu değiştirmesi için çok büyüktür ve onlar buna güvendiler. Pekala, bu henüz değiştirildi. Burada bu ülkede ne yapmakta olduğunuzu anlıyor musunuz? Bu bütün gezegeni etkiliyor. Paranın kullanılma, basılma ve ödünç verilme şeklinin bütünlüğünü yeniden ayarlamaya çalışıyorsunuz. Bu tek bir parti veya tek bir hükümet fikriyle ilgili değildir. Her ikisinin de bu geçişi yaratmakta parmağı vardı. Belki bu size ekonominiz ile ilgili anlatılan şeyleri değiştirir. Bir meyve bahçesini budadığınız zaman, bir süre o yaralı ve çirkin görünür. Sonra zamanla, daha önce olduğundan çok daha büyük bir şeye çiçeklenir.

Çin

Ben Kryon’um. Biraz önce size potansiyelleri verdim. “Ah” diyorsunuz. “Ama Kryon, ayrılmadan hemen önce, en büyük olanı unuttun. Hiç kimse Çin’den söz etmiyor” Pekala. Size bir başka tahmin vereceğim. Çin çok ilginç, öyle değil mi? Aniden bu çok eski ülke kendisini garip bir yerde buluyor. ABD’nin borçlarını taşıyorlar! Bazılarınız “Bu iyi değil. Bu işe yaramayacak” diyorsunuz. Bunun neyle ilgili olduğunu söyleyeyim. Eşzamanlılık isabet etti, çünkü şimdi Çin ödemelerini alacaksa, kendilerini Batılı değerlere daha yakın birleştirmek ve bolluk yaratmaya yardımcı olmak zorunda olacaklarını anlıyor. İşte tahmin: Çin yakında Kuzey Kore’yi serbest bırakacak. İttifak çözülecek veya bozulacak. Çin’de siyasi karışıklık olacak. Darbe değil, devrim de değil. Çin politikası dediğiniz şeyin içsel çemberlerinde, hedeflerin ve para politikasının yeniden değerlendirilmesi gerçekleşecek. En sonunda, Kuzey Kore ile ilişkisini kestiğini göreceksiniz, bu başka bir diktatörün çökmesini ve güney ile birleşmenin gerçekleşmesini sağlayacak. Şimdiye kadar nasıl buldunuz?

Bu dünyaya cesaretle gelen, önümdeki sandalyelerde oturan yaşlı ruhlara bakıyorum. Ama bu gezegende gerçekleştirmiş olduğunuz şey nedeniyle, hala yalnızca burada değilsiniz, aynı zamanda geçişte ilerliyorsunuz. Zor zamanlar önünüzde. Ancak tüm bunlar barış tohumlarını ekmenin bir parçası. O kolay gelmez. Pozitif olan yönde yavaşça, yavaşça ilerler. Torunlarınız, henüz doğmamış bile olanlar, perdenin benim tarafımda olanlar, şu anda size bamakta olanlar size bakacaklar. “Buna devam edin! Çünkü biz oraya geldiğimiz zaman, barış dolu bir yer olacak” diyorlar.

Ve öyledir.

KRYON

http://www.kryon.com/k_channel11_gaithersburg.html

(Çeviri: Saffet Güler)