BÜYÜK GEÇİŞİN ZAMANLAMASI

Yazdır Yazdır 

Bu canlı kanallık Madrid, İspanya’da verildi.

21 Mart 2009

ÖĞRETİ BAŞLIYOR

Bu akşam size bir şeyler vereceğim. Size akademik bir liste vereceğim, ama bu özel bir liste olacak. Bu akşam sizin için büyük geçişin zamanlamasının enerjilerini özetlemek istiyorum. Bunu şimdi, önünüzde olan geçiş sisteminin bir parçası olarak sevgiyle ortaya koyuyorum.

Belki bu geçişte organizasyon olmadığını düşünüyordunuz? Her zaman bir plan vardır, yarattığınız ve yerine koyduğunuz bir plan. Bu kendiniz için yapabileceğiniz lineer bir plan değildir, lineer bir yüzeye (dış görünüşe) yerleştirilen kuantum plandır. Bu, onu daha iyi anlamanızı sağlar, ama gerçek şu ki bu planın tümü veya bir parçası aynı anda gerçekleştirilebilir. Öyleyse bu akşam size bunun lineerliğini veriyoruz, böylece neler olmuş olduğunu ve nelerin olmakta olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz.

Yirmi yıl önce, bu geçiş için beklenilecek şeyleri ayrıntılarıyla belirtmeye başladım. Bir plan olmadan beklentilere sahip olamazsınız ve bu plan dinamiktir. Yani, plan enerjinizin lineerliğiyle hareket edebilir. Bu, içinde kuantumluk olan bir plandır – yani, planın bir parçası her zaman gerçekleşiyor ve liste kendi düzenini değiştirebilir. Açıklaması zor, ama bir enerji planı var ve planın bütünlüğü Büyük Geçiş olarak adlandırılıyor. Bunu başkalarından da işittiniz ve bu aslında Kryon 1989’da dünyaya gelmeden önce başladı. Ama hata yapmayın, bu burada olmamın nedenidir.

Size geçişin 3 bölümünü vereceğim. (1) önceden gerçekleştirilmiş olanlar, (2) şimdi yapmakta olduklarınız, ve (3) önünüzde olan şeyler. Bunu size verirken, heyecanlanmanızı istiyorum, çünkü bunun çoğu zaten gerçekleşti! Bu, bu mesaja güvenirlilik veriyor, çünkü size söylemiş olduklarımın gerçekleştiğini görebilirsiniz ve gerçekleştiğini görüyorsunuz. O zaman size söylediklerimin potansiyeller olduğunu anlayabilirsiniz ve bunlarla gevşeyebilir ve gelecekle ilgili heyecanlanırsınız.

Bir çok insan tüm bu şeylerin hepsinin tesadüfi olduğunu ve tam şimdi dünyada kaosun serbest dönen çarkında gerçekleştiğini hissediyor. Bazılarınız haberlere bakıyor ve ellerinizi kuvvetle sıkıyorsunuz. “Başımız belada” diyorsunuz. Ancak, Kryon çalışmasına dikkatle bakarsanız, size nelerin olup biteceğini anlatmıştık ve bunlar gerçekleşti. Bu geçiş Tanrı’nın planı değildir. Sizin kendi yaptığınız bir plandır ve bir parçası olduğunuz bir şeydir. Bunu sizin için ayrıntılarıyla belirteceğim. İnsanlığın geleceğini değiştirecek olan bir şeylerin tam ortasındasınız, gevşemiş hissedin. Bunun bir amacı var, görüyor musunuz?

Listeler isteyen birçok insan var ve bu size liste vereceğim birkaç seferden biridir! Bu bilgiyi tüm bütünlüğünde işitmenizin zamanıdır. Daha önce kanallıklarda iki kere verilmişti. Bu partnerim için yenidir, bilginin karmaşıklığı o kadar büyüktür ki, tamam olması için bunu üç kez çalışması gerekti. İlk seferinde partnerime bunu kaydetmemesini söyledim. Ne zaman kaydedeceğini bileceğini söyledim, çünkü daha önceden kendi lisanı konuşulmayan bir ülkede verildiği zaman kaydedebileceğini belirtmiştim. Ancak, o bunu “kendi ülkesi olmayan bir ülkede” olarak yorumladı ve Avustralya’da bulunduğu zaman, bu kanallık bilgisi tekrar verildi, ama hala tam değildi. Onun güzel kayıt cihazı kanallık sırasında durdu, ama başka her şeyi kaydetti. [Kryon göz kırpar]. Bazıları buna eşzamanlılık diyecektir. Bazıları tesadüf diyecektir. O buna armağan diyor, çünkü bu umduğu şeyin ne olduğunu bulmak için geçmişe yönlenmesine yardımcı oluyor. Şimdi İspanya’da bunu kaydetmesini istedik.

Her noktada durup bunları açıklamayacağım, çünkü bazılarınız zaten ayrıntıların çoğunu biliyorsunuz, bunlar yıllar boyunca birçok kez açıklandı. Ancak, size dikkat çekici olanları vereceğim.

Geçişin üç aşaması vardır. Üç, en güçlü rakamlardan biridir. Gezegeninizdeki çoğu inanç sistemlerindeki spiritüellikte kullanılır. “Katalizörün” enerjisini temsil eder. Katalizör, kendisi etkilenmeden kendi etrafındaki şeylerde değişimi teşvik eden enerji olarak tanımlanır. Etkilenmeyen enerji Tanrı’nın sevgisidir, değişmez. Onun etrafındaki değişmekte olan şeyler İnsan bilinci ve değişen Dünya’dır.

AŞAMA BİR

Büyük Geçiş 1987’de Harmonic Convergence ile başladı. Bu geçişin ilk bölümü 1999’da sona erdi. Geçişin bu ilk bölümünün galaktik hizalanmayı kapsadığını anlamanız önemlidir. Çünkü gerçek galaktik hizalanma enerjisi geçişin ilk aşamasında başladı. Partnerimin belirttiği gibi, bu astronomik hizalanma 2012’de gelmiyor. O zaten burada. Bu ezoterik bilgi değildir, astronomlarınızın teleskopları ve bilgisayarları ile doğrulayacakları bir şeydir. Kadim insanlar ellerinden gelenin en iyisini yaptılar ve bu iyi bir tahmindi. Ama galaktik hizalanma için 2012 tarihi doğru değildir.

Sandalyelerinde oturan, ne demek istediğimi bilenleriniz vardır. Bu son 20 yıl sizin için önemliydi, öyle değil mi? Nelerin olup bittiğine bir bakın ve gerçekleşen uyanışa ve değişimlere bakın… bunların hepsi bunlardan bahseden kehanetler olmadan gerçekleşti. Bugün bu sahnede yürüyenler 20 yıl önce spiritüel konulara ilgi duymuyorlardı. Oh, onlar arayıcılar olmuş olabilirler, ama özleri yoktu, merkezleri yoktu, amaçları yoktu. Bu, önünüzde oturan kanalı [Lee Carrol] ve benden önce bu sahnede kanallık yapanı da [Geoff Hoppe – Tobias] kapsıyor. Yirmi yıl önce, hepsi ayrıydı, birbirlerini tanımıyorlardı, herhangi bir spiritüel amaçları yoktu. Kryon’un kim olduğu veya Tobias’ın kim olduğu ile ilgili fikirleri yoktu. Yaşamları kariyerleri olan adamlarınki gibiydi ve yapacakları bir şey olmayan bir tutkuya başladıkları yaştaydılar. Ama yaptılar ve bu Büyük Geçişe rastladı.

Önceden belirlenmiş kehanet gibi şeyler olmadığını hatırlayın. Tanrı nelerin gerçekleşeceğini size anlatamaz, çünkü bu gezegende insanlar işbaşındalar. “Eğer durum buysa, Kryon, bize bir planın olduğunu nasıl söyleyebilirsin?”. Çünkü bahsettiğim bu şeyler önünüzde olan, insanlığın bilinciyle üretilen potansiyellerdir. Bundan dolayı, size verdiğim şey potansiyellerin bilincinde yorumladığımız bir şeydir. Bunlar kehanetler değildir, ama şu anda sahip olduğunuz bilincin enerjisiyle davranırken, gerçekleştirmek üzere olduğunuzun potansiyel enerjileridir. Bu 20 yılda çok şeyler oldu ve bu geçişin bir parçasıdır. 1987’den 1999’a kadar olan plan şuydu – size aşağıdaki şeylerin gerçekleşeceğini anlattık:

Hatırlayın, şimdi sizinle konuşurken, bu tarihtir, geçmiştir. Ama bunu 1989’da size verdiğim zaman, sizin geleceğinizdi. Eldeki ilk şey, manyetik ızgaranın yer değiştirmesiydi. Bu nedenle buraya geldim. Izgara grubu 1989’da geldi ve 2002’de ayrıldı ve ızgara size vermiş olduğum ve 20 yıldır ayrıntılarını belirttiğim nedenlerle yer değiştirdi. DNA’nızda değişiklik için bir matriks yaratmak için inşa edilmişti. Aslında olan şey buydu, çünkü ızgaranın manyetik alanı o zaman büyük ölçüde yer değiştirdi ve sizin DNA elementlerinizin manyetik alanıyla kesişti. Bu üst üste binme DNA’nıza bilgi, enerji ve yeni bir kuantumlaşma aktardı; DNA’nız bunun için her zaman kuantum şekilde hazırlanmaktaydı.

Bu ilk aşamadaki ikinci madde Armageddon enerjisinin geçersiz hale getirilmesiydi. Hiçbir şey olmadığını düşünenleriniz için, çok şey gerçekleşti: Bu gezegen o zamanlar başka bir enerjiye girdi. Gezegendeki Sovyetler Birliği olarak bilinen en büyük politik sistemlerden biri çöktü ve geri gelmedi. Yine, bunu kehanet eden bir Nostradamus dörtlüğü olmadığını size söylüyoruz ve bu size bir şeyler anlatmalı. Bu geleceği büyük ölçüde değiştirdi, buna rağmen hiçbir kahin bundan bahsetmedi. Size anlatılmış olan her şeyle senkronize olmayan bazı şeyler gerçekleşmekteydi. Bu tek olay asla olmayacak olan potansiyel bir savaş geleceğini değiştirdi. Armageddon senaryosu gerçekleşmedi. Kehanetinize gidip bakın, açıkça onun olacağını söylemişti.

Kristal Izgara adını vermiş olduğumuz şeyin yapımına başladınız. Bu, gezegen için boyutlararası gerçek – zamanlı ızgara değişimi oldu. Bunu daha önce açıkladık, bu, bunun ne anlama geldiğini ayrıntılı açıklamanın zamanı değil. Ama bu ezoterik kuantum ızgara bugün sahip olduğunuz bilinç değişiminin dünyaya gerçek zamanda uygulanmasını sağlar. Eski sistem ölüyor ve herhangi bir şey Kristal olana uygulanabilmeden önce Yaradılış mağarasına gidiyor. Ancak, şimdi siz burada kuantum seviyede iken bunu yapıyorsunuz.

Ezoterik olan en büyük ve en derin enerjilerden biri karmadır. Kadim insanlar bunu biliyorlardı ve bundan söz ediyorlardı ve öğretiyorlardı. Budistler biliyordu, Hindular biliyordu. Sistem çalıştı ve bugün hala yerinde. Ama bu yeni enerjide ona ihtiyacınız yok ve 20 yıl önce birlikte gelmiş olduğunuz tüm karmayı hükümsüz kılabileceğinizi söyledik. Beni işittiniz mi? Bu Kryon’un eski bir öğretisidir, ama bazılarınızın bunu tekrar işitmeye ihtiyacınız var. Gelmeniz ve ıstırap çekmeniz için plan yoktur. Hiç kimse için. Tekrar soruyorum, bunu işittiniz mi? Çünkü bazılarınız bu alışkanlıkta (adette) yapışıp kaldınız, sizi çevreleyen dramanın buraya deneyimlemek için gelmiş olduğunuz bir şey olduğuna inanıyorsunuz. Bunu deneyimlemek için gelmediniz! Bunu hükümsüz kılmak için ve yeni enerji için bir Işık feneri olmak için buraya geldiniz!

Büyük Geçiş bu karmik niteliği hükümsüz kılan uyanışın parçasıdır. İlk Kryon kitabında, bu karmik enerjiden tamamen çıkabileceğinizi size anlattım. “O zaman, biz ne için geldik?” Tekrar, bu gezegeni değiştirmek için geldiniz ve değiştirdiniz! Buraya ışığı yaymaya geldiniz ve yaydınız! Bu niteliğin üzerinde duruyorum, çünkü bunu tekrar olsa da işitmeniz önemlidir. Bunu veya şunu başarmanız gerektiğini söyleyen üzerinizde herhangi bir damga yok. Hatta size bir astroloji geçişinin gerçekleştiğini anlattık. Böyle olmalıydı, çünkü astroloji döngüsünün statik ve ebedi olduğunu düşünenleriniz sistemi neyin yarattığını tamamen unutuyorlar.

Astroloji gezegendeki manyetikler ve yerçekimi tarafından harekete geçirilen en eski bilimdir – çünkü manyetikler ve yerçekimi gezegenlerin güneş etrafındaki pozisyonlarını değiştiren ve manyetik ve yerçekimsel bir sisteme enerji veren şeylerdir, bu sonra güneşin heliosferi vasıtasıyla size kişisel olarak getirilir [güneş sisteminin yerçekimsel dayanak noktası]. Bu sonra dünyanın manyetik alanı ile üst üste biner, daha sonra sizin DNA’nızın manyetik nitelikleriyle üst üste biner (örtüşür). Böylece bu niteliklerin birini bile değiştirdiğiniz zaman, aniden astroloji sisteminin hesaplamaları ve bileşenleri de bununla birlikte değişir.

İlk aşamada gezegenin manyetik ızgarasının yerini değiştirdiğiniz zaman, insanların astroloji haritaları da hafifçe yer değiştirdi. Haritada toplam üç derecelik yeniden dağıtım (yeniden pay etme) oldu. Bu, haritada üç – derecelik bir değişim değildir, evlerin kendilerini toplam üç derece yeniden şekillendirdikleri anlamına geliyor… bir evde belki yarım derece, başka bir evde yarım derece ve diğer bir evde yarım derece. Bunların bazıları daha büyüdü, bazıları daha da küçüldü. Eğer bir astrolog iseniz ve daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, biraz ev ödevi yapmak zorunda kalacaksınız. Şimdi yaşamlarınızda gerçekte neyin gerçekleştiğini görmek için, eski haritaların gerçekleşeceklerini söylediği şeylerin tersine, örtüşmelerle çalışın. Bu, zaman ve çalışmayla sorunu çözebilir, böylece hangi enerjilerin olması gerektiğini karşılaştırarak, gerçek zamanda hangi enerjilerin olduğunu görebilirsiniz. Sonuç evleri yeniden şekillendirmelidir. Jüpiter’e ve Jüpiter tarafından etkilenen evlere özel dikkat gösterin. Jüpiter yeni enerjide en büyük oyunculardan biridir.

Birinci aşamadaki en son konu: Hava durumunda değişiklik. 20 yıl önce bunu anlatmıştık. Dünyada, ekinlerin geliştiği yerlerde artık ekinlerin yetişmeyeceğini söyledik. Asla ekin yetişmeyen bazı bölgelerde ekinlerin yetişeceğini söyledik. Bu size nelerin gerçekleşmekte olduğunu söylüyor? Bu, gezegenin su döngüsünde büyük bir değişimdir ve o başladı. “Kryon hava durumu neden değişiyor? Bunun ruhsal veçheleri nedir?” İnsanlık olarak sahip olduğunuz muazzam enerji için kendinize itibar etmiyorsunuz. Çünkü siz gezegenin titreşimini hızlandırdınız, geçmişte Mayalar bile bunu yapacağınızı söylediler. Jeolojik çekirdeğe göre, zaman daha hızlı akıyor. Ancak size göre zaman görelidir ve aynı kalıyor. Kaçınızın zamanın hızlandığını sezgisel olarak hissettiğini sormalı mıyım? Zamanın hızlandığını biliyorsunuz ve dünya bunu hissediyor. Siz şimdi yüz yıldır veya daha fazla sahip olmadığınız hava durumunu deneyimlemektesiniz ve dünyanın ebedi saati hızlandı. Bunu ve ne anlama geldiğini daha önce açıkladık. Buna verdiğiniz isimle (küresel ısınma) ilgili ve bunun aslında nasıl gerçekleştiğini anlattık, ama bilinmeyen şey bunun bir soğuma döngüsünün habercisi olduğudur. Bunlar birinci aşamanın nitelikleridir.

AŞAMA İKİ

Aşama iki 2000 yılından 2012 yılına kadardır. Aşama bir, 2 nci ve 3 ncü aşamaların gerçekleştirebilecekleri şeyleri yaratmak üzere enerji yatağının inşa edilmesiydi. Aşama iki, şu anda içinde olduğunuz aşamadır. Ne yapmakta olduğunuzu bilmek ister miydiniz? [Kryon gülümser]. İlki en zor olandır. Bunu anlamak zorundasınız. Partnerim, yavaş git, çünkü bu zordur [Kryon, Lee’ye konuşmaktadır].

Bin yıldan fazla bir süre bir şeyleri bekleyen İnsan bilincine sahip olduğunuz zaman, gezegende gelişen bir enerji olur. Bu sadece bilinç beklentisi değildir, Gaia’yı da içerir. Bilinç realiteyi tezahür ettirebilir ve 1987’ye kadar şu an ile ilgili muazzam Dünya değişiklikleri beklediniz. Mayaların çalışmasına baktınız ve sahip oldukları ifşaatı (ilhamı) görmediniz, ama yanlış yorumlar sizi korkuttu. Dünyanın sonunu gördünüz ve beklentiler bir battaniye gibi gezegenin üzerinde yatıyor. 2000 yılıyla ilgili çok fazla kıyamet günü kehaneti ve Gaia’nın bile paylaştığı beklenti enerjisi vardı. Bu aşamada yaptığınız ilk şey Dünya değişimlerini hükümsüz kılmaktır. Kahinler hala size değişimlerin olacağını söyleyeceklerdir! Birçok bilim adamı size dünyanın değişeceğini söyleyecektir. Binlerce yılın tüm eski programlamaları size dünyanın değişeceğini anlatıyor. Ama ben size şunu söyleyeceğim: Bu dinleyiciler kadar küçük bir gruptan yayılan yoğun ışık değişimlerin olmasını engeller! Çünkü o potansiyelin karanlığındaki bu kadar ışık bile o kıyamet potansiyelini değiştirir. Bu bir numaradır… ve, bu arada, siz bunu yapıyorsunuz. 2000’de ne oldu? Düşünün. Hiçbir şey. Şimdi kıyamet tellalları odaklarını 2012’ye çevirdiler ve yine dilerseniz korkabilirsiniz… veya bunu değiştirebilirsiniz.

Sonraki: Kontrat olarak düşündüğünüz sözcüğün yeniden yazılması. Bu çok ezoteriktir, çünkü İnsan Varlıkların ruhsal bir kontrat olduğunu düşündükleri şeyle geldikleri düşüncesini kasteder. Çoğunlukla, bu karmadan yaratılır, ama sıklıkla bu ayrıca size neden burada olduğunuzu haykıran DNA’daki bir şeydir. Tam şimdi kontrat kavramını yeniden yazmama izin verin. Bunu bu yeni enerji için yapacağım ve soru sorma ve yanıtlama yöntemi kullanacağım:

“Kryon, bir şeyler yapma kontratımız var mı?” Evet. “Bu, ömür boyu için mi?” Eski enerjide öyleydi, ama artık böyle değil. “Pekala, şimdi ne kadar süre için?” Bir gün! Bir saat! Her bir tek gün veya an, onu yeniden yazabilirsiniz. Her gün onu imzalayabilirsiniz ya da imzalamazsınız. Gece onun süresi dolar ve sabah uyandığınızda, eğer isterseniz onu değiştirebilirsiniz. Ne söylediğimi anlıyor musunuz? Hiç biriniz bu yeni enerjide bir şeyler yapmaya gelmediniz, tek bir şey hariç: Bu gezegende Tanrı’nın sevgisinde var olma ve kendinizi başkaları için ışığınızı en çok parlatabileceğiniz yere yönlendirme. İşte bu kadar.

Eski enerjiler spiritüel düşüncenize lineer sınırlar yerleştirir. Gelirsiniz ve gidersiniz ve bu veya o merdivene tırmanırsınız, Tanrı için bunu veya şunu başarırsınız. Bu, eski enerji spiritüel geçmişinin kalın katmanıyla gelmiş olan bölümlere ayrılmış bir sistemdir. Büyük Geçiş DNA’nın kuantumlaştırılmasının parçasıdır. Sizler burada iken, amacın asıl ruhsal değişimini sağlar. Bu rüyalarında yıpranmış giysilerle uyanan birçoğunuz için kafa karışıklığı yaratır. Aslında, onlar yeni ufuklara hazırlanıyorlar, belki geçmişte sadece ölümleri ve yeniden doğuşlarıyla gerçekleştirilebilecek olan yeni ufuklar. Ama şimdi, yeni bilgelik ve amaç ile ilerliyorlar, asla kavrayamayacakları şekillerde gezegene yardımcı olan ışığı parıldatıyorlar.

Böylece, eğer bir kitap yazmak veya bir şifacı olmak için geldiyseniz, bunların gerçekleşmiyor olması gerçeğine sızlanmayın. Belki üstatlığınız aktive oldu ve bunun yerine yürüdüğünüz her yere ışık yerleştiriyorsunuz. Kitap ve şifa işi… şu anda taşıdığınız görkemden çok daha azıdır. Bunu düşünün. Bu, o doktrinler değişinceye kadar, statik dini doktrinlerde bulunmayacak olan bir dinamiktir ve doktrinler değişebilir!

Sonra, DNA’nızdaki geçiş (değişim) konusu vardır. Bunu beş yıldır öğretmekteyiz. Bunu ayrıntılı olarak anlatmayacağım, çünkü bu süregiden öğreti serilerinin parçasıdır. Bir hafta önce, bu aşamada çalışmakta olduğunuz asıl katmanların tanımlamasına başladık. Bunlar kuantum katmanlardır; bunlar boyutlararası katmanlardır. Bu zor bir öğretidir, çünkü tüm lineer düşünceyi deler. Bu, gezegende daha önce asla yapılmadı. Bu zihinsel programlamanızın en özünü değiştirmeye başlıyor, bunların hepsi yaşamın güçlendirilmesi içindir.

Bu ikinci aşama, DNA kuantum enerjilerini hareket ettirmeye (yer değiştirmeye) başladığınız yerdir. Bu, İnsan Varlıklar olarak sahip olduğunuz, ama uykuda olan kuantumluk ile çalışmaya başladığınız yerdir. Bunun sizin için hiçbir anlamı olmayabilir. O, bu aşamanın en kuvvetli, en şaşırtıcı armağanıdır ve bundan sıkça söz ettim. Bu nedenle, burada tekrar ayrıntılara girmeyeceğim, ama bunun size Akaşik Kayıtları kazıp çıkarma fırsatı verdiğini söyleyeceğim. Yani, bir İnsan buna girip bu şimdiki yaşamını güçlendirmek için ihtiyaç duyduğu nitelikleri toplayabilir. Bunlar kendi sahip olduğunuz niteliklerdir ve geçmiş yaşam deneyimleri vasıtasıyla öğrenilmiştir. Bunları geri alabilir ve tekrar kullanabilirsiniz. Bu tamamıyla farklı bir şifa ve tezahür paradigması verir! Yaşlı ruh, yaşamış olduğun hayatları hisset. Eğer bir enerji ambarına sahip olsaydınız ve bunu konteynırlara koyabilseydiniz, hepiniz yüzlerce konteynıra sahip olurdunuz. Ama üç – boyutlu paradigmanızda, bunları tuvalete koyarsınız ve bunlara geçmiş yaşamlar dersiniz. Sonra sanki o bir daha asla lazım olmayacakmış gibi tuvaleti kilitlersiniz. Bunu yaparsınız çünkü 3B’de geçmiş elde edilebilir değildir. Ama kuantum halde, geçmiş elde edilebilirdir! Bu, DNA’nın kuantumlaştırılmasıdır. Size bugün uyanışınızın geçmişi değiştirebileceğini anlatmıştık. Şimdi, nasıl olduğunu anlamaya başlıyor musunuz? Bilincinizde, geçmiş olan şey gitmiştir. Ama kuantum halde, deneyimlediğiniz her şey hala oradadır. Bu nedenle, DNA daha kuantum olurken, geçmiş yaşamlarınızın tüm bu nitelikleri kullanmanız için ortaya çıkacaktır.

Devam etmeden önce biraz kişisel olalım. Devam etmeden önce sadece tek bir madde. Size şifa için başka bir paradigma vereyim. Diyelim ki burada, bedeninde elimine etmek istediği yükselen bir şeyi olan biri var. Belki burada kimin olduğunu bildiğimi düşünmüyorsunuz, öyle değil mi? Size yeterince açık konuşuyor muyum?

[Kryon duraklar]

Üç boyutlu paradigmada, bir şekilde bunu iyileştirebilmeyi dilersiniz, öyle değil mi? Bunu bedeninizden çıkarıp yerine başka bir şey koymak istersiniz. Size tamamıyla farklı bir fikir vereyim: neden sadece onu dönüştürmüyorsunuz? Meditasyonunuzun sessizliğinde, neden DNA’nızın kuantum seviyelerine konuşmuyorsunuz? “Bunu nasıl yaparım, Kryon?”. Her yaşamda orada olan Yüksek Benlik vasıtasıyla yapın! Bunu kavradınız mı? Tek bir Yüksek Benlik, birçok hayatlar. Her zaman yanınızda olan bir dostunuz var! Yüksek Benliğinize, “Bu hastalığa sahip olmayan yaşamdaki beni bul ve onu şimdiki DNA’ma koy!” deyin. Çünkü o DNA’nızdadır, boyutlararası seviyelerdedir. Kişisel Akaşik kaydınız DNA’nızdadır! O yaşamı yavaşça ileriye sürün. Şu anda sahip olduğunuz DNA’nızın bölümlerini, yine SİZ olmuş olan bir diğerinin nitelikleriyle yer değiştirin… daha önce yaşadığınız ve kazanmış olduğunuz bölümler. O hala orada. “Bunu gerçekten yapabilir miyiz, Kryon?” Aslında, bu, bunu öğretmekte olduğumuz aşamadır. Bu, bunu öğrenme sürecine başlayabileceğiniz aşamadır – umduğunuzdan daha fazlası.

“Şimdi garipleşiyor” diyorsunuz. Çünkü kuantum armağanlara baktığınız zaman, bir anlam ifade etmiyorlar. Ama Tanrı’nın sevgisinin planında, anlam ifade ediyorlar. Bunu yapmak için anlamak zorunda değilsiniz, sevgililer. “Kryon, bu çok karmaşık. Bir listeye ihtiyacım var. Önce ne yapacağım? İkinci olarak ne yapacağım?” Neden İnsanlar bunu yapar? Bunun nasıl çalıştığını bilmeye ihtiyacınız olduğunu size kim söyledi? “Pekala, Kryon, akla uygun geliyor. Tüm yaşamımızı bir işleme emanet etmeden önce onunla ilgili bir şeyler bilmeliyiz” Gerçekten mi? Öyleyse, bu odadan çıktığınız zaman, gidip otomobilinize binin, o zaman hepiniz yaptığınız her şeyi bırakın, arabanın kullanım kılavuzunu almak için koltuğun altına uzanın ve tüm yedek parçaların listesini inceleyin. Tamam? Neticede, yaşamınız için anlamadığınız bir sisteme güvenmezsiniz, öyle değil mi? Bakış açımı anladığınızı düşünüyorum. Bunu her zaman yapıyorsunuz! Öyleyse isminizi bile bilmeyen bir otomobille bunu zaten yapıyorken, neden sizi seven Tanrı’nın işlerine güvenmiyorsunuz? Ne söylediğimi görüyor musunuz? Bu ikinci aşamaydı.

AŞAMA ÜÇ

2013 – 2025 yılları son aşamadır. Size şimdi, bu şeylerin çok harika görüneceğini söylüyorum. Size şimdi verdiğim şey sadece potansiyellerdir ve bunları işitebilir ve “Pekala, bunlar sadece potansiyeller. Bunlar çok harika. Bu şeyler gerçekleşemez” diyebilirsiniz. Benimle 20 yıl geriye gidin. Size 1989’da verdiğim tüm potansiyeller gerçekleşti. Onlar gerçekleşti, çünkü bunlar potansiyellerin içindeydi. Bilincinizde insanlığın bir okumasıydı. Böylece, bunu şimdi tekrar yapıyorum. Bunlar Büyük Geçişin son aşaması için potansiyellerdir.

Birincisi, İnsan sosyal düşünmesinin ayarlanmasıdır. Bu, çalışma ve düşünme şeklinizdeki enerjileri temsil eder. Bunlar bir sosyoloğun inceleyeceği türden şeylerdir. Buna başka bir isim vereyim: Bu, İnsan doğasının yüksek titreşimine geçiştir. “Kryon, bu imkansız. İnsan doğası, İnsan Doğasıdır. Onu değiştiremeyiz.” Pekala, bunu zaten değiştirmeye başladınız. Dünya çapında finans kurumlarınızı temizlemeye başlıyorsunuz. Fark ettiniz mi? Sevgililer, eğer 30 yıl önce biri size finans kurumlarınızı temizleyeceğinizi (derleyip toplayacağınızı) söyleseydi, gülerlerdi. Çünkü toplumun işleme şeklini bilmiyor musunuz? Parası olan kazanır. Bankalar tüm kartları ellerinde tutarlar ve yüksek yerde olanlar tarafından işletilirler. Onlar dokunulmazdır, çünkü çoğunlukla hükümet aynı insanlardır! Peki, bugün onlara bunu neden anlatmıyorsunuz? Etrafınıza bakın, çünkü bir şeyler oluyor. Bu şekilde işlemiyor, öyle değil mi? Farkı yaratan nedir? Bilinç. Yeni paradigma. Bunu haberlerde görebilirsiniz.

İşte başka bir tane daha. İnsan doğasının hükümet için izin vereceği değişim. “Dikkat et, Kryon, politikadan bahsetme. Başın derde girer.” Başım derde girmez. Sizi gözeten liderliği gözlemenizi söyleyeceğim. “Politikaların değişeceğini mi kastediyorsun?”. Zaten değişti. Bu başlıyor. Bunu izleyin. En sonunda eski enerji diktatörlüğünün aşamalı olarak tamamen sona ereceğini göreceksiniz. Bunu 2013’ten önce görme potansiyeli vardır. Bunlar devrilecekler, biliyorsunuz, çünkü nüfusun enerjisi eski enerji liderini devam ettirmez. Bunu nerede işittiğinizi hatırlayın… kanal olduğunu iddia eden sandalyedeki bir adamla garip, ezoterik bir toplantıda. [Kryon espri yapıyor]. O zaman bunu işittiğinizde, daha iyi bileceksiniz, öyle değil mi? “Belki de orda gerçekten bir şeyler vardı” diyeceksiniz. “Belki gerçekti” diyeceksiniz.

Bu liderler devrilecekler. Halkı gözeten yeni enerjinin olduğu tüm dünyada size gelen yavaş gelişen bir liderliğiniz olacak. “Bu, politikada istemek için çok fazla, Kryon”. Bunu gözleyin. Bu sadece, bu son aşamanın başlangıcıdır. Çok fazla şey geliyor. Sonraki bununla ilişkili, çünkü hastalığıyla hayatta kalmaya çalışan bir ülke yüksek bilinç liderliğini devam ettiremez. Güç ve açgözlülük için çok fazla fırsat vardır. Ama bir kıta iyileştiği zaman, her şey değişir.

Sonraki: Bir kıtayı iyileştireceksiniz. Bunu izleyin. O başlıyor. Afrika’da büyük değişimi izleyin. Bunu daha önce söyledik, Birleşmiş Milletler’de konuştuğum toplantılarda bile. Afrika ekonomik alanda asla potansiyel bir oyuncu olmadı, çünkü hastaydı. Bir kıtayı iyileştirdiğiniz zaman ne olur? Size anlatacağım. Aniden, o kıtadaki insanlar sizin sahip olduğunuz şeyleri isterler – çalışan hükümet, huzur, barış, kendi evleri, okullar, hastaneler ve hatta borç alabilecekleri bankalar. Şu anda bunlardan hiçbirine sahip değiller. Her şey başka bir yerden geliyor. Bu, Dünyanın finans ve politik etki sahnesinde büyük bir oyuncu olacak olan, yükselecek olan bir kıtanız olacağı anlamına geliyor – üzerinde tüm kaynaklarıyla bütün bir kıta, ortak amaç birleşimi potansiyeli bile olan bir kıta, sizin AB’niz gibi. Size bilgi veriyorum ve bu gerçekleştiği zaman, bunu nerede işittiğinizi hatırlayacağınızı söylüyorum.

Yıllar önce, hiç kimse Çin’in ekonomik sahnede hayatta kalabileceğini düşünmezdi. Onlar geri kalmıştı, asla batılaşmamış bir sistemle doluydu ve dünyanın ekonomik sistemlerine katılma istekleri yoktu. Sadece 30 yılda neler olduğuna bakın. Şimdi, Afrika’ya farklı bir şekilde bakın.

Ve son olarak, DNA’nızda başka bir değişim. Size ipucu verecek bazı şeyler söyleyebilirdim. Oh, partnerim şimdi gelmekte olan şeyi görüyor ve şöyle diyor, “Bu gerçekleştiğinde, buralarda olmak isterdim.” O tam şimdi benimle konuşuyor ve bunun uzun süreceğini söylüyor. Ve diyor ki, “Bunu görmek için buralarda olacak mıyım, Kryon. Bize anlattığın şeyi biliyorum. Onun geldiğini biliyorum.” Ve ona açıkça diyeceğim ki, oh, burada olacaksın. Kaç yaşında olacağını söylemeyeceğim, ama burada olacaksın.”

Şunu dinleyin: DNA’nızda, çok yavaş bir şekilde ortaya konacak olan bir şey var. Bu 15 yıl uzakta olan bir çalışma. Size şimdi bunun için isim vereceğim, böylece bunu geliştirdiklerinde, ona ne isim vereceklerini bilecekler. Lemuryalı (Lemurian) Kodu. Orada. Şimdi biliyorsunuz. Gerçekleşmekte olan çok şey var. Şimdi size ismi verdiğim için, önceden bunu kullanabilecek olanları gözleyin. Gerçek için ayırt edişinizi kullanın.

KAPATIŞ DÜŞÜNCELERİ

“Pekala, tüm bunlar olağanüstü görünüyor, Kryon. Bunlar gerçekten olabilir mi?” Bunlar olabilir, Dünyada barışa doğru yönlenmenizin nedeni budur. Bunların asla gerçekleşemeyeceğini söyleyerek sizi aşağıya çekecek olanlar vardır. Dramaya kapılmayın. Eski paradigmada olanlara inanmayın. Yok olacaklarına dair çok fazla korku olduğuna inanmak İnsan varlığına hizmet etmez. Kontratınız, her ülkede, her lisanda ışığı taşımaktır. Sizin yapmakta olduğunuzu yapan birçok insan var. Burada, sadece hayatınızı yaşayıp onu gerçekleştireceğinizi ummaktan daha büyük bir amaç vardır. Sevinç içinde ve sağlıklı ve bir amaçla gezegenin enerjisini değiştirmekten sorumlu olduğunuz amaç vardır.

Bugünün mesajı budur ve neredeyse bitirdik. Sadece kısa bir an.

[Kryon duraklar]

Ben öğretmen Kryon değilim. Sizden ayrı değilim. Kim olduğumu size nasıl anlatabilirim? Hayal gücünüzde ve sezginizde yürüyorum. Sevindiğiniz ve güldüğünüz zaman çalan müziğin parçasıyım. Ailenin çekirdeğinin parçasıyım, varlığınızın Tanrı parçasına sizi bağlayan ipliğim. Gezegene gelmek için ayrıldığınız zamanı biliyorum, yanımdan ayrıldınız, burası gerçekten yuva tarafıdır. Daha önce birçok kez geçtiğiniz, 3B’de İnsan olma sıra dışı geçişini kutlamak için Onur Salonuna ne zaman geri döneceğinizi biliyorum.

Burada son zamanlarda dostlarını kaybetmiş olanlar var. Onlar gittikleri için ağlıyorsunuz. Size bir şey söylemek istiyorum. Onlar iyiler. İyi olmaktan fazlası. Sevinçliler. Geçiş acı verici değildir. Size dönüp bakıyorlar, elinizi tutuyorlar ve kalbinizi iyileştirmenizi istiyorlar. Bu size de olacak, biliyorsunuz? Aynen daha önce olduğu gibi ve daha önce. Oh, tamamladığınızı kavradığınız o an vardır ve hatırlarsınız ve hatırlarsınız. Bu, sizi Onur Salonunda gördüğümdedir. Ne kadar güzel bir yeniden birleşme! Bu tam şimdi gerçekleşiyor. “Oh, Kryon, aynı anda iki yerde birden nasıl bulunabiliyorsun?” İki yerden daha fazla yerdeyim, sevgililer. Çünkü perdenin diğer tarafında, kuantum haldeyim. Sizler de bu şekildesiniz, ama hatırlamıyorsunuz. Saat olmadığı zaman, zaman da yoktur. Geçmiş, şimdi, gelecek, hepsi bir arada birbirine karışır. Bu kuantum halde, mekan diye bir şey yoktur. Siz orada olduğunuzda, yaratıcının yüzünü görmek zor değildir.

Bunu bil, İnsan Varlığı. Derinden seviliyorsun. Ve Kryon’un mesajı budur ve her zaman olacaktır.

Ve öyledir.

KRYON

www.kryon.com

(ÇEVİRİ: Saffet Güler)