DNA AKTİVASYONUNA BAŞLAMAK

Yazdır Yazdır 

Bu canlı kanallık Riga, Letonya’da verildi
15 Mart 2009

Lee Carrol kanalıyla

Selamlar, sevgililer, Ben Manyetik Hizmetten Kryon’um. Bu yerde sunulan enerjinin saf olduğunu yine söylüyoruz. Tekrar, gündem veya manipülasyon olmadığını söylüyoruz. İradenizi ele geçirme planı yok; sadece kalplerinizi açma planı var.

İnsan Varlıkları Yaratıcı’yı arar ve bunu neredeyse doğdukları andan itibaren yaparlar, çünkü kayıp olan bir şey vardır. Ben buna müzik diyorum, perdenin diğer tarafından eonlardır işittikleri şarkı… benim tarafımda. Bu gezegene İnsan bedeninde doğmak, size tekrar sunulan hücresel yapıya aniden sahip olmak bir şoktur. Bu, ruh olan bir sistem için bir şoktur. Bir taraftan diğerine geçişte en aşikar olan şey, aniden tek başına olduğunuz hissidir. Sonra yaşamınızın kalanını kayıp olan parçayı arayarak geçirirsiniz.

Bazılarınız, belki ibadet ettiğiniz yerlerde bunun diz çöküp Tanrı’nın gücünü çağırmaya benzediğini hissettirdiğini keşfettiniz… ve sizi yıkadığını. Eğer durum buysa, sadece orada oturmak istersiniz, öyle değil mi? Bu güzeldir. Bazılarınız, meditasyonlarınızda aynı şeyi deneyimliyorsunuz. Bu güzel. Çünkü oturabiliyor ve temasta oluyor, bir süre düşünüyorsunuz. Bu, kayıp olan bu bağlantıyı kurmak için yapabildiğiniz fiziksel bir şeydir.

Bu kısa anlarda, her şey iyidir. Bu anlarda Tanrı’nın yüzüne sadece birazcık dokunduğunuz bir zaman yarattığınızı hissediyorsunuz. Ve bunu yaptığınızda, müziği işitiyorsunuz ve her şey iyi oluyor. Kayıp olan şeyi yeniden yaratmaya çalışarak çok fazla zaman harcıyorsunuz… doğuştan itibaren kayıp olan.

İnsanlık her zaman bunu yaptı. Nedenini biliyorum, çünkü müzik benim için asla durmaz. Kryon olarak size anlatacağım, onsuz olacağını hayal edemem. Perdenin benim tarafımdaki ışıkta şarkı söyleyen göksel koro hepimizin alıştığımız şeydir, çünkü bizler ebediyiz ve buraya aitiz. Her iki yönde de onu dinleyerek çok uzun zaman geçirdiniz, yine de Dünya’ya geldiğinizde tamamen bağlantısı kesildi.

Bugün öğretiye başlıyoruz ve şunu söyleyerek başlıyoruz: Bu gezegende yeni bir enerji vardır ve bu enerji bizim DNA dediğimiz ruhsal enerjinizin parçalarını ve bölümlerini şimdi aktive etmeye çalışıyor. Bu, hem 3B de hem de Yüksek – Benliğin oturduğu çoklu boyutlarda olan bedeninizin parçasıdır. Sizler yeni olan aletlerden enerjiyi aktive ederken, ayrıca manyetik ızgaranın yeniden hizalanmasını, Kristal Izgaranın tesis edilmesini, Mayaların kehanet ettiği Gaia’nın titreşim döngüsünü aktive ediyorsunuz… bunların hepsi oyunda. Harmonic Convergence’in (Uyumlu Kavuşma) enerjisinde canlandınız, tüm bunlar üstatlık olan kutsal mezuniyet sürecine başlama iznini veriyor.

Bunlar üstatlık aletleridir – içinizde olan kuantum halini anlamanıza izin vermek. Bu keşif sürecinde, bazılarınız müziği tekrar işitmeye başlayacaksınız. Söz veriyorum. Bu, başarmak için oturup meditasyon yapmak zorunda olacağınız bir şey olmayacak, çünkü DNA aktive olduğunda, bu şekilde kalır [değişmiş kalır]. Onu açıp kapatmayacaksınız (başlatıp bitirmeyeceksiniz). Bu karmaşık bir bulmacadır ve doğru şekilde aktarılması, özlü olarak açıklanması ve sevgiyle iletilmesi için, bu akşam partnerimi dikkatli olması ve yavaş ilerlemesi için uyardım.

Bundan sonra anlatılacaklar bir kitaba dönüştürülecek, bunlar partnerimin [Lee] ilk kez işittiği talimatlardır. Çünkü DNA kitabı hazırlanıyor ve bu, o kitabın bir bölümü olacak, çünkü bu, şimdiye dek sadece akademik olmuş olan bir şeyin pratik bölümüdür… DNA’nın 12 katmanı, bunların nasıl tanımlandığı, isimlerinin ne olduğu, amaçlarının ne olduğu. Ama şimdi bu hikayenin daha fazlası var ve bu akşam bu bilgiyi size bu harika yerde [Riga Arena] vermeyi seçiyorum, bir çok dilin konuşulduğu bu yerde [Baltıklar], son zamanlarda özgür olan bu yerde.

Bu bilgiyi burada vermemizin bir nedeni var ve bu nedenin bir parçası, bunun Batılı bir mesaj olmamasıdır! Bu, tüm aile için evrensel bir mesajdır ve onlar şimdi önümde oturuyor, birçok dili dinliyorlar [İngilizce, Letonya dili, Rusça, Litvanya dili, Estonya dili], ama sadece tek bir dili hissediyorlar – sevginin üçüncü dilini.

Öğreti Başlıyor…

Bunun gibi kanallıklara katılanların sorduğu sorular var, partnerime, “DNA ile ilgili tüm bu şeyler nedir? Neden Kryon her zaman DNA’dan bahsediyor? Neden meleksi şeylerden, ezoterik şeylerden bahsetmiyor? Neden, buraya ne için geldiğimizi anlatmıyor? Ama bunun yerine, sadece kimyadan bahsetmek istiyor.” diye soruyorlar. Eğer siz de bu soruları soranlardan biriyseniz, sevgililer, ifşa edilen büyük konuyu hala anlamamışsınız: Hücresel yapınızın içinde üstatlığın aletleri vardır ve bunlar görünmezdir. Bunlar bugün bilim tarafından tamamıyla farklı şekilde araştırılan hücresel yapınızın parçasıdırlar. Ruhsal sırlar DNA’dadır! Üstatlık için talimat setleri DNA’dadır! Bu nedenle, DNA’nızın ezoterik incelenmesi üstatlığın, içinizdeki Tanrı’nın araştırılması oluyor.

Bedeninizde çifte sarmalın kopyalarının trilyonlarcası var ve size onların içindeki enerjilerin isimlerini verdim. Şimdi, bazı spesifik olanlardan bahsedeceğiz. Ancak, ayrıntılardan sözetmeden önce, size anlamanız gereken bazı senaryoları bir kez daha vermek zorundayız.

İnsan Varlıkları listeler ister! Zihninizde, olayların nasıl işlediğini lineerleştirebilmeniz için, her şeyi bölümlere ayırmayı dilersiniz. Bu öğrenmenize yardımcı olur, çünkü hepiniz lineer düşünmeye alışıksınız. Ayrıca tekil amaçlı mekanik ve kimyasal fonksiyonlara alışıksınız. En karmaşık kimyasal fonksiyonlar bile her zaman aynı şekilde işler. Neyin ne olduğunu keşfedersiniz, sonra onu belli bir düzende gerçekleşen nitelikler listesine uygularsınız. En sonunda bu lineer süreçleri bilen bir kimyacı olursunuz.

Kuantum DNA lineer tarzda çalışmaz. Bundan dolayı, onu, fonksiyonlarına göre bölümlere ayıramazsınız. İşte söylemek istediğim şey: Gezegendeki onbinlerce parçası olabilen en karmaşık makinelerde, parçalar her zaman aynı şeyi yaparlar. Güzel bir saatten binlerce kat daha karmaşık olan bir şeye sahip olabilirsiniz, ama yaylar ve dişliler her zaman yaylar ve dişlilerdir. Tekrar tekrar karmaşık bir şekilde aynı şeyi yaparlar.

En karmaşık elektronikleriniz aynı şeyi yapar. Milyonlarca benzer prosesi tekrar tekrar sağlarlar ve elektron yolları her zaman aynı manevrayı (değiştirmeyi) yapar… tekil bir proses lineer karmaşıklıkta hızlı işler. DNA değil. DNA bir makine değildir. DNA’yı tamamen ve bütünüyle kendisiyle interaktif olarak düşünmeye başlamalısınız. Bir parça değiştiğinde, yanındaki parça da değişir. O zaman, spesifik DNA parçalarının tekil amacını, her zaman aynı şeyi yaptığını tanımlayamazsınız. Bahsettiğimiz o karmaşık saati düşünün. O saat boyutlararası olsaydı ve yay aniden bir dişli olsaydı ve dişli gerektiği gibi şekil ve büyüklük değiştirebilseydi ne olurdu? Bunu düşünün – artık gereksinim olmayan bir parça ortadan yok oluyor ve eğer orada olmayan gerekli olan bir şey varsa, o ortaya çıkıyor! Aslında bu karmaşık olurdu, öyle değil mi? İlave olarak, bu kuantum saat, çalışması için tasarlanmış olan zaman çerçevesini değiştirmeye kendi kendine karar veriyor. Garip değil mi? Bu kuantum DNA’dır.

Bir süre önce, DNA’nın 12 katmanının, akademik şekilde varoldukları haliyle açıklamasını verdik. Ancak, her katmanın her zaman ne yaptığını anlatmamak için dikkatliydik. Sadece onların amacını ve enerjisini veya depolama niteliklerini verdik. Bunu kısa süre sonra göreceksiniz. Ama onlar birlikte çalışırken, her biri şekil değiştirir; yani, diğerinin yaptığı şeye bağlı olarak değişir. Tüm parçaların değişmeye devam ettiği ve makinenin gereksinim duyduğu şeye bağlı olarak değiştiği bir makineye sahip olduğunuzu söyleyebilirsiniz. Bu karmaşıktır ve kuantumdur.

Kuantum halde, zaman yoktur. Kuantum halde herhangi bir şeyin olduğu gerçek bir yer yoktur. Çünkü kuantum mekanikleri herhangi bir maddenin veya herhangi enerjinin her yerde bir arada hepsinin tek olarak bulunduğunu belirtir. Bu kadar karmaşık olan bir şey hayal edin! Şimdi bunun bedeninizde milyonlarca kat çoğaltıldığını hayal edin.

Başka bir şey daha var. Yeni alet seti olan bu parçaları listelemeye başlamadan önce bile, başka bir şey var.

[Duraklama]

Partnerim tereddüt ediyor, çünkü bunu ona gösteriyorum ve sözcükler yok. Henüz, bilim de yok. Bu onun için yeni. DNA’nızın doğru şekilde çalışması için, ezoterik ve kuantumsal olarak sözünü ettiğimiz şeylerin hepsini yapması için, DNA’nın 300 trilyon parçasının aynı anda bir şeyleri bilmesi gerekir! Başınızdaki en uzun kılda olduğu gibi, aynı anda ayak tırnağınızın mikroskobik DNA’sında gerçekleşen bir iletişim olmalıdır. Bunların her ikisi de bunu anında bilmelidir. O zaman o trilyonlarca parça aynı fikirde olmalı, bilincin tek bir enerji absorbsiyonuna sahip olmalıdır. Bunların hepsi 3B yapısında gerçekleşmelidir – yani, realitenizin içinde. Bu işlem için biliminizde bir sözcük yoktur, fotonların tanımı için yarattığınız bir kelime var, “dolaşıklık”.

Bunun yerine, “enerjinin birlikte akması” (confluence) vardır. İngilizcede “confluence” gerçekte enerjilerin başka bir şey, birlik olmaları için bir araya kaynaşması anlamına gelir. Bilim henüz bunu DNA’da görmüyor, ama bir seviyede bunun var olması gerektiğini biliyorlar. Çünkü İnsan bedeni yaptığı şeyi başka nasıl yapabilir?

Hücresel yapı özel ve eşsizdir. Lineer makine gibi, uzmanlaşmıştır ve kök hücrelerin bu özelliği taşıdığını işittiniz. Ama DNA tüm bedende aynıdır, benzerdir. Spesifik değildir. Ayak tırnağı DNA’nız veya saç DNA’nız ya da kalp DNA’nız yoktur. Sadece kendi eşsiz DNA’nıza sahipsiniz. Aynı İnsan kuantum mavikopyasının trilyonlarca kopyası birbirleriyle anında konuşmalıdır, aksi taktirde siz varolmaya son verirdiniz. Onlar bunu nasıl yapıyorlar? Bilimde DNA döngüleri arasındaki iletişim işlemine verilmiş olan bir isim yoktur, ama olacak. Bu, manyetiklerin “çorbasında” kuantumluluktur.

Şimdi iletişimin nasıl gerçekleştirildiğini inceleyelim, bulmaca bir araya gelmeye başlıyor. Çünkü manyetik üstat önünüzde duruyor. Birçokları yıllardır Kryon’un manyetik niteliğinin ızgara ile ilişkili olduğunu düşündü. Bu sadece kısmen doğrudur, ama gerçekte DNA’nın manyetikleri ile ilgilidir. Çünkü partnerimin bugün daha önceki konferans serilerinde belirttiği gibi, DNA ile ilgili bilmeniz gereken bir şey vardır ve bu, DNA’nın manyetik bileşenlere sahip olmasıdır. DNA’nın her döngüsü (halkası) yanındaki döngünün üzerine binen manyetik bir alana sahiptir, yanındaki DNA döngüsü de, kendi yanındakinin üzerine biner. Trilyonlarca üst üste binme tek bilince eşittir. Sonra bu manyetik bir damgayı temsil eder, bu damgayı İnsan kendisinde taşır. Manyetikler boyutlararası bir enerjidir, kuantum enerjidir ve bu damga İnsan aurasını yaratır. Aura manyetik bir alan değildir ve aurayı manyetik ekipman ile göremezsiniz. Aura İnsan bedenindeki DNA iletişiminin birlikte akmasının sonucudur, kuantum damgadır, gezegende henüz herhangi bir şey tarafından ölçülemeyen bir kuantum alan yaratmak için enerjinin kaynaşmasıdır.

Bunları size anlatıyorum, çünkü DNA’da neler olduğunu, DNA’nın her enerji katmanında aynı anda nelerin gerçekleştiğini anlamalısınız. İşbirliğini düşünün, bulmaca. Eğer DNA’nızda yeni olan bir tür ezoterik aktivasyona sahip olacaksanız, neyin gerçekleşmesi gerektiğini düşünün! Trilyonlarca parça hepsi aynı anda bunu alır. Bu nasıl hissettirir?

Bir an üzerinde düşünün…

Şimdiye kadar birkaç dakikadır kanal mesajı aktarmaktaydım. Ancak, bu boyuttaki bir kalabalıkta birçok spiritüel yollar var. Bazıları bunun gerçek bir iletişim olduğunu kavramaya başlıyor ve bazıları bunu asla kavramayacak. Neyin gelmek üzere olduğunu anlayanlar olacak ve anlamayanlar olacak. Bunun gerçek zamanda yazıya aktarılmasının nedeni budur, gereksiniminiz olduğunda bilgiyi yeniden ziyaret edebilmeniz için. Ama hiçbir şey tam şimdi gerçekleşen şeyi size tekrar vermeyecektir; siz ve ben tam şu anda kuantum haldeyiz, sevgili aile. Bundan yararlanın. Çünkü bu yerde, aralarda dolaşan kuantum enerjiler var. Bunların bazıları tam şimdi size dokunuyor, onları hissedebilirsiniz.

Özellikler…

DNA’dan bahsedelim. Partnerim, şimdi bu kritiktir. Rakamları doğru al; amaçları doğru al ve bunu anlaşılacak bir tarzda öğret [Bunlar Lee için talimatlar].

Bu yeni enerjide, büyük armağanların sizlerin olacağı noktaya aktive edilen beş adet katman vardır. Ancak, bunun lineer bir şekilde gerçekleşmiş olduğunu söyleseydim hatalı olurdu, çünkü bu beş tanenin biri her zaman aktive oluyor. Böylece gerçekte, dört tane ve artı bir vardır! Kuantum enerjileri lineerleştiriyoruz, onları saymaya çalışıyoruz. Bunu bir şekilde yapacağız, çünkü bunları öğreti için üç – boyutlu bir yapıya indirgemedikçe, kuantum olayları size iletebilmemin bir yolu yoktur. Böyle yapacağım.

Beş kuantum enerjisi bu çağın armağanlarına dahildir. Spesifik olarak, beş. Asıl ana enerjiyi görmezden gelemeyeceğimizi söyleyebilirsiniz, çünkü o ana 3B katmanıdır. Eğer bunu söyleseydiniz, haklı olurdunuz. Bu aslında altı enerjiyi oluşturur, ama yine de beş kavramına sadık kalacağım, çünkü DNA Birinci Katman diğerlerinde gerçekleşen şeylerden her zaman etkilenir. Birinci Katman bir 3B çifte sarmal olarak tanımlanmıştır… mikroskopta görebileceğiniz lineer kimya. Parçalar değişmese de, nasıl etkileştikleri diğer 11 tarafından programlanır. Bu nedenle, bir numara her zaman değişim halindedir. O kimyayı temsil eder; bundan dolayı, gördüğünüz ve hissettiğiniz şeyi temsil eder.

Nümerolojide, beş değişimin sayısıdır ve bu, bu enerjiyi bu derse koymamız için uygundur. Katmanların beş enerjisi veya özdeşliği iki numara, altı numara, yedi ve sekizinci katmanların birleşimi ve dokuz numara. Bunlar altı katmanı içeren beş enerjiyi temsil eder. Devam ederken açıklayacağım ve onları listeleyeceğim. Bu ezoterik bir öğretidir ve karmaşıktır. Güzeldir, yenidir ve sizin için bazı şeyleri, bilmeye ihtiyacınız olan kavramları açıklamaya başlar. Değişimin başlangıç armağanlarının açıklamasını sağlar ve daha önce yapamadığınızı yapabileceğiniz nitelikleri sağlar. Açıklanamaz olanı açıklamaya başlar.

Bu dersin tüm nümerolojisini size daha önce vermiştim. Eğer beşin enerjisiyle uğraştığımızdan şüphe ediyorsanız, o zaman şunu yapın: Katman iki, katman altı, katman yedi, sekiz ve dokuzu alın ve hepsini toplayın, nümerolojide beşin enerjisini elde edersiniz [2 + 6 + 7 + 8 + 9 =32]. 32, tek rakama indirgendiği zaman 5’tir. Yine, beş evrensel değişim anlamına gelir. Değişime hazır olun!

Şimdi, partnerimin uyarı dediği şeyi veriyorum [Kryon gülümser]. Eğer olmasını istemezseniz, bu şeylerin hiçbiri sizin için gerçekleşmeyecektir. Bunlar Işıkişçileri için armağanlardır. Işıkişçileri kapıyı açmak isterse, seçimin bilinci vasıtasıyla kendilerinin kuantum parçalarını ileri çıkarmak isterse, değişim gerçekleşir. İstemezlerse, hiç bir şey gerçekleşmez. Bu gezegendeki realiteniz İnsan bilinci seçimiyle harekete geçirilir.

Bu kavramı anlamayanlarınız için, size çok ünlü Hardy paradoksunu tekrarlıyorum. Bu paradoks (sizin biliminizde) kuantum halde, gözlenen fotonların niteliklerini değiştirdiğini ifade eder. Bu gerçekten farklı değildir, çünkü niyetiniz kuantum DNA’nız için değişim yaratmak için gözlemdir. Niyet olmadan, hiçbir şey gerçekleşmez.

Yarı – Litvanyalı ismi olan doktor [Kryon ekip üyesi, Dr. Todd Ovokaitys] bunu iyi açıkladı. O, DNA’nın şimdiye dek yapılan en ileri jet uçağa çok benzediğini söylüyor. Ancak, manyetik alan vasıtasıyla DNA’nızla konuşan dünya gezegenindeki enerji her zaman düşük oldu. Üstatlığın enerjisine nazaran, peygamberlere nazaran, DNA’nızın enerjisi her zaman düşük idi. Bu nedenle, bu olağanüstü jet uçağı her zaman, tüm tarih boyunca tüm insanlık için sadece pistte ilerledi. Şimdi bu değişiyor ve siz uçmaya hazırsınız. Mesaj budur ve her zaman bu oldu. Neyin farklı olduğunu belirtelim.

DNA Öğretileri… sizin için ve geçmişiniz için kuantum dersleri

DNA’nın 2 nci katmanı İnsan Varlığının hayat dersi olarak tanımlandı. DNA’yı enerjilere bölümlendirdiğiniz zaman, onu öğreti için 3B’ye koyarsınız, anlaması kolay olur. Hayat dersinin ne olduğunu ve onun neden DNA’nızda olduğunu anlamanız önemlidir. Bu gezegene bununla birlikte geldiniz ve bu, Akaşik Kayıt nedeniyle sizin için yapılandırılmış bir şeydir. Yani, hayat dersiniz geçmiş yaşamlarınıza bağlıdır.

Bundan dolayı, geçmiş yaşamlarınızla ilişkili olduğu için, kişisel Akaşik DNA kaydınız yedi ve sekizinci katmanlara bağlıdır [DNA’nızın Lemurya katmanları]. Zaten, etkileşiyoruz, öyle değil mi? Hiçbir katman tek başına çalışmaz, ama iki numaraya dönelim.

“Hayat dersi mi? Karmaya benziyor” diyebilecekleriniz için, öyle değildir. Karma ile ilgisi yoktur. Bunun yerine, bazılarının amaç dediği üzerinize yerleştirilen bir enerjidir. Sizi iteleyen şey nedir? Bazılarınız gelirsiniz ve hücreler “Asla yalnız olmak istemiyorum” diyen bir mesajla şarkı söyler. Hayat dersinizin ne olduğunu düşünüyorsunuz? Yalnız olmak! Bu adil görünmüyor, öyle değil mi? Ama bu hayat dersinin enerjisidir.

Geçmiş yaşamlarınızın henüz gerçekleştirmemiş olduğunuz şeyleri temsil eden bir bulmaca olarak bir araya koyduğu şey, sizin hayat dersiniz oluyor. Bu odadaki birçoğunuz çok benzer hayat dersine sahipsiniz ve size bunun ne olduğunu söylediğimde, haklı olduğumu bileceksiniz. Nesillerdir, Baltıklar sizin için tanımlanmış yaşam realitesine sahiptiniz. Siz busunuz, siz şusunuz. Bu şekilde düşünürsünüz, şu şekilde düşünürsünüz ve birçoğunuz neden bahsettiğimi biliyorsunuz. Bu nedenle, bu odada aynı olan birçok hayat dersleri vardır: Asla bir daha bir topluluk olarak sizi tanımlamalarına izin vermeyin. Sizin olan özgürlük ve bağımsızlık düşüncelerinize yansısın. Bu, sizin hayatınızın dersidir.

Bunun bir grup olarak sizin için ne yaptığını biliyor musunuz? Enerjinizi yükseltir! Burada ruhsal temelli olan bu yerde, bir uyanış olursa şaşırmayın. Bu şekilde işler. Bu katman ikidir ve değişmektedir. Modifiye olmaktadır. “Pekala, nasıl değişmekte? Hayat dersi hayat dersi olmalıdır. Eğer gerçekte olan şeye dayanıyorsa nasıl değişebilir?” diyebilirsiniz. Şu şekilde yanıt vereceğim: tezahür ettirilme yeteneğinde değişmektedir. Ders aynı olabilir, ama dersin sonucu büyük ölçüde gelişir, güçlenir. Benimle kalın.

Her şeye her zaman dahil olan katman altı numaradır. Altı’nın nümerolojisini biliyor musunuz? Buna bakın, çünkü size şunu söylüyoruz: Altı numara Yüksek – Benliğin enerjisini temsil eder. [Duraklama]. Eğer bunu daha önce duymadıysanız, şimdi işitmeye ihtiyacınız var: Yüksek – Benlik nerededir? Gerçek sözcüklere dayanarak, daha yüksek olması gerekir, öyle değil mi? Ama öyle değildir. Daha yüksek olan tek kısım sizin onun titreşimini algılamanızdır. O, ona ibadet etmeyi istemenizi sağlayan bir yerdedir. Birçoğunuzun kendinizle bağlantı kurmak için ibadet evlerine gittiğinizi kavrıyor musunuz? Diz çöküyorsunuz, müziği işitiyorsunuz ve kendinize dua ediyorsunuz!

Dini değerlere hakaret etmiyorum. Size İnsanların işlediği şekil ve Tanrı algınızla ilgili öz bilgi veriyorum. Yüksek – Benlik, o büyük melek, altın olan, sizin öz ruhunuz olan, perdenin diğer tarafıyla bağlı olan o parça sizin için her zaman Tanrı gibi görünür. Yine de o sizin parçanızdır… ve o sizin DNA’nızdadır! Onunla her zaman bağlantılı olmak isterdiniz, öyle değil mi? Pekala, bu yeni enerji gelişene kadar, onun için çalışmanız gerekti, çünkü o İnsan bilincinin normal erişimi içinde değildi. Şimdi öyledir!

Yüksek Benliğe % 100 sürekli bağlantıdan ne haber? “Peki, şimdi Kryon, eğer buna sahip olsaydım, bir üstat gibi olurdum” Tam olarak! Ve böyle bir şeyin mümkün olduğunu düşünmenizi engelleyen şey nedir, sevgili İnsan Varlığı? Bu sizin için birazcık çok muazzam değil mi? Çok muazzam değil! O hayatın amacının hissidir, burada bulunmanızın kutsal bir nedeni olmasıdır. Oh, meydan okumalar gelir ve gider, ama bu sadece yaşamdır. Tanrı’nın sevgisi her zaman kalbinizdedir, her zaman bağlantıda. Değişimin enerjisi buna sahip olma yeteneğinizi değiştirmeye başlıyor ve bu üstatlığa ulaşmak şimdi çok daha kolaylaşıyor.

Katman altı size şimdiye kadar tanımladığım her bir alet setine dahil edilmelidir. Şeyleri 3B’ye koymak isteyen entellektüeller katmanları nümerolojik nedenlerle sayacaklar ve “Peki, eğer o her zaman dahil ediliyorsa, onu sayıyor musun yoksa saymıyor musun?” diyeceklerdir. Bunun gerçekten önemli olmadığını söyleyeceğim. Çünkü birlikte çalıştığı her katmanla değişmeye devam eder. Kuantum olan bu anlaşılması zor enerjiyi yakalamaya çalışmak niye? Onu kullanmak için onun her şeyini anlamaya gerçekten ihtiyacınız var mı? Öyleyse, katman iki hayat dersidir ve katman altı Yüksek – Benliktir. Bunların ikisi de bu alet setine dahildir. Şimdi daha önce sözünü ettiğimiz kritik olan ikisine geliyoruz.

En önemli olanlar iki tanesi…

Size şimdi vereceğim DNA’nın iki enerjisi (katmanları) gezegendeki en önemli İnsan DNA enerjileridir. Bunlar her zaman en önemlisidirler, çünkü karmik amacın moturunu tahrik ederler. Hayat derslerinden sorumludurlar ve katman altı, Yüksek – Benlik ile ilişkilidirler. Dinleyin: Çift olan sadece iki DNA enerji grubu vardır. Bunlar katman dört ve beştir, bunları bugün tartışmayacağız ve katman yedi ve sekizdir, bunları tartışacağız.

Dört ve beş gibi, yedi ve sekiz birbiriyle evlidir. “Peki, neden böyle? Neden bunları tek bir katman olarak adlandırmıyorsun?” diyebilirsiniz. Bu vurgu içindir ve nümerologlar içindir. [Kryon gülümser]. Anlamak için enerjinin ne kadar büyük olduğunu işitmeye ihtiyacınız var, çünkü katman yedi ve sekiz Lemurya katmanları dediğimiz katmanlardır. Bunlar Akaşik Kaydınız olan yaratım katmanlarıdır. Yani, dünyada şimdiye dek yaşamış olduğunuz her bir yaşamın kaydı, yapmış olduğunuz her şey, tüm başarılar, öğrenmiş olduğunuz tüm yetenekler ve yol boyunca doldurduğunuz ruhsal bilgi kavanozu.

Bu enerjiyi size açıklamak için mesaj üstüne mesaj verdik. Tekrar söyleyeceğim: DNA’nızda eonlardır öğrenmiş olduğunuz ruhsal bilgiler vardır. Kaç tane geçmiş yaşama sahip olduğunu düşünüyorsun, yaşlı ruh? Herhangi bir geçmiş yaşamın olduğunun kanıtı olmadan burada oturuyorsun, ama sezgisel olarak biliyorsun, değil mi? Oh, biliyorsunuz! Burada kimlerin olduğunu biliyorum ve siz bunu yadsıyamazsınız.

Yol boyunca, şimdi bildiklerinizi öğrendiniz. Yol boyunca, ruhsal amacın ve öğrenimin parçalarını topladınız. Ayrıca yapmaya ihtiyacınız olan tüm hataları yaptınız ve bu, DNA’nızdaki ruhsal kavanozu bilgiyle doldurur. Size soruyorum, o kavanozu açtınız mı, yoksa tüm o hataları tekrar mı yapacaksınız? Şunu bilmeye ihtiyacınız var: O ruhsal kavanozda, Akaşik Kayıt denen DNA’nın o katmanlarında tüm yaşamların bilgisi var. Bu kuantum kavanozu niyetle açmayı seçmelisiniz, dışarıya şamanik enerji çıkacaktır!

İlk armağanın niteliklerinden birini henüz tanımladım. Ruhsal bilgeliğe anında sahip olma yeteneği, böylece amacınızı, hayat dersinizi bilirsiniz, yaşamınızda Tanrı’nın sevgisini hissedersiniz ve bağlantı işlemine başlarsınız. Yalnızca ruhsal kavanozu açarak, bunlara sahip olursunuz. Bu büyük bir armağan, öyle değil mi? Bu sizi bilmeye ihtiyacınız olan şeye yönlendirecek ve sizi burada olma nedeninizin tezahürü için eşzamanlılıklara götürecektir. Ruhsal kavanozlarını açacak olanlar ayrıca yeni enerjide hangi yöne gideceklerinin bilgisine sahip olacaklar. Bu size anlatacağım kuantum olan diğer şeyleri güçlendirmeye yardımcı olacak. En sonunda hepsi birbirine geçecektir.

Şimdi, yedi ve sekizinci katmanların, altıncı katman, Yüksek – Benlik ile etkileşimini daha çok tartışalım. Geçmiş yaşamla ilgili önemli olduğunu düşündüğünüz şey nedir? Size yeni olmayan, ama bu tartışmayla ilişkili olan iki nitelik vereceğim.

Kuantum şekilde, geçmiş yaşam diye bir şey yoktur. Bunu notlarınıza yazın, çünkü DNA’nız ve Akaşik Kaydınız kuantum haldedir. Bu nedenle, “geçmiş” sözcüğü gibi bir zaman referansını kullanamazsınız. “O zaman geçmiş yaşam nedir Kryon? Bunu geçmişte yaşamadım mı?” Oh, 3B’de yaşamış olabilirsiniz, ama deneyim DNA’nızda şu andaki yaşam enerjisi olarak yaşar. “Bu ne anlama geliyor, Kryon?” Bunu size anlayabileceğiniz ve kolay bulacağınız bir şekilde vereceğim. 300 yıl önce harika bir ressam olsaydınız ne olurdu? O yeteneğin hala orada olduğunu biliyor muydunuz? O hala oradadır! “Peki, Kryon, resim bile yapamıyorum”. Görüyorum. Karar vermişsiniz ve bana “Hayır. Denedim ve resim yapamıyorum” diyeceksiniz. Size diyorum ki, bunu sadece 3B’de denediniz. Meditasyon yapıp, hücresel yapınızla konuşsaydınız ve “Resim yapabildiğim o yaşamı çekmek (geri getirmek) istiyorum” deseydiniz ne olurdu?

Yavaşça öğreneceğiniz bir şeyi anlatacağım: işleme başlayın! Niyetle, o yeteneği talep edin. Resim yapmaya başlayacaksınız, önce yetersiz, ama sonra bir şeyler gerçekleşecek: Renkler, daha önce olmadığı şekilde ortaya çıkmaya başlayacak. Neyin neyle uyuştuğunu bileceksiniz. Partnerim bunun doğru olduğunu biliyor, çünkü yapmasını istediğim şeylerin bazılarını yapmak için Akaşasından çekti. Bu yıllar sürdü, ama daha önce sahip olduğu şeyi keşfetti ve şimdi siz onu çalışmasında görüyorsunuz. Öyleyse, Akaşik Kaydınız geçmişte değil, şimdidedir. Bunu not edin.

Bunun Yüksek – Benliğiniz ile ne ilişkisi var? Size anlatacağım: geçmiş yaşama baktığınızda, diyelim ki yüzlerce yıl önceydi ve siz bir tür geçmiş yaşam regresyon terapistinin ofisindesiniz, geçmişte sizin başka birisi olduğunuzu söyleyebilirler. Kim olmuş olabileceğiniz ile ilgili bilgi verebilirler. Bunu yapabilirler, çünkü bu sizin Akaşanızda yazılıdır ve birçok kişi tarafından “okunabilir”. Nasıl hissediyorsunuz? Onunla bağlantılı mı yoksa ondan ayrı mı hissediyorsunuz?

Pekala, işte size söyleyeceğim şey: Yüksek – Benlik, altı numara o zaman şimdi olduğu gibi aynı Yüksek – Benlik idi. O zamandan beri yapmış olduğunuz her şeyle bağlantınız var. Yüksek – Benliğiniz o geçmiş yaşamdakilarin hepsidir! Şimdi sahip olduğunuz Yüksek – Benliktir… çok değerli olan, yüzlerce yaşamda her bir ömürde aynı olan o parçanız, aynı Yüksek – Benlik. Bunun ne anlama geldiğini biliyor musunuz? Orda olmuş olan bir dostunuz var demektir!

Bu size vermek istediğim sonraki öğretide rol oynayacak. Bu karmaşıklaşacak ve bunu uzun tutacağımızı biliyorum. Ama bunu işitmeniz önemli. Akaşik Kaydınızda ihtiyacınız olan nitelikler var, sevgili İnsan Varlığı. Bu kez, tam şimdi, bu yeni çağda, bu aletlere gereksiniminiz var. Bu üstatlığa gereksiniminiz var. Bu kuantum sabıra gereksiniminiz var. Neden Akaşanıza gidip Yüksek Benliğinizden onu aktive etmesini istemiyorsunuz? Yüksek – Benliğiniz onu almaya gidecek ve sizi sabırlı bir insan yapacaktır. Buna inanıyor musunuz?

“Kryon, kişilik özelliklerimi değiştirebilir miyim?” Bu, bununla ilgili ve bu yeni alettir. Oh, o bunun ötesine gider. Drama veya korkuya asla düşmeyen bir kişiliğe sahip olmak ister miydiniz? Seçeceğiniz kaç tane yaşama sahip oldunuz? Gidip onu alabilirsiniz. O orada. DNA’nızda yaşıyor. Bu nedenle oraya saklandı, Lemuryalı. Şimdi gidip onu alın!

Buna, Akaşanızı kazmak adını veriyoruz. Bu yeni alettir. Siz olan, yaşadığınız ve hakettiğiniz parçalarınızı almaya gidin. Bu yaşamda ne öğrendiniz? Size zaman verseydim, tüm akşamı verseydim, bu yaşamda ne öğrendiğinizi birer birer saymaya başlardınız. Bir kadın olarak, bir erkek olarak, bir İnsan olarak? Ve “Peki, bunları yazmak için bir akşamdan daha fazla zamana ihtiyacım olurdu” derdiniz. Evet olurdu! Şimdi, bunu yüzlerce yaşamla çarpın, deneyim ve bilginin bir kütüphanesine sahip olursunuz. Geniş bir depoya sahip olursunuz. Yoğun miktarda deneyime sahip olursunuz, ama geçmişte olmak yerine, bunların hepsi şimdidedir.

Robert Coxon

Sol tarafımda bir İnsan Varlığı var [Robert Coxon, bu kanallık için müzik çalmakta]. O günün orkestra şefidir. Onunla ilgili bir şeyler anlatayım: O doğduğunda, piyano çalmasını biliyordu. Bunu biliyor muydunuz? Piyano dersleri aldığını söyleyebilir, ama aslında almadı. Onunla ilgili bir şeyler anlatacağım. O buraya geldiğinde, nasıl piyano çalınacağını ve nasıl beste yapacağını biliyordu. Şarkılar zaten kafasındaydı, çünkü son yaşamında işi bitirmemişti (son yaşamıyla ilişkiyi bitirmemişti)! Bu kez burada piyano çalmayı öğrenmedi. Bunun yerine, tuşlara erişebilmek ve zaten bildiği şeye devam etmek için büyürken ellerini şekillendirmeyi öğrendi. Akaşayı kazmak ve ne yapılacağını “hatırlamak” zorundaydı. Akaşayı otomatik olarak kazdı!

Bir üstat gibi resim yapabilen o çocuk dahileri işittiniz mi? Onlar etraftalar, biliyor musunuz? Bunun nasıl olduğunu merak etmiyor musunuz? Peki, size henüz anlattım.

Bazılarınız bunu başka şekillerde yaptınız, çünkü geçmiş yaşamda yaşadıklarınız korku vericiydi. Belki en son yaşamlarda sahip olduğunuz aynı korkuyla geldiniz? Bir enerjiyle veya bir tür şeyle lanetlendiğini söyleyenleriniz bile var ve asla bunun üzerine çıkamıyorsunuz. Bu enerjinin Akaşanızda olduğunu ve onu Akaşanızda getirdiğinizi söyleyeceğim… o kadar güçlü bir korku ki, hayat dersinizi, Yüksek – Benliğinizi ve tüm Akaşanızı etkiliyor.

Bundan kurtulmanın zamanı değil mi? Tüm o yaşamların o enerjilenmiş katmanlarına erişebilirsiniz ve kahraman, kendine – güvenen, cesur, sevgi dolu, huzurlu ve sağlıklı olanı seçebilirsiniz. Sonuncusunu henüz vermediğimi fark ettiniz mi? Şimdi vereceğim.

Dokuzuncu Katman

DNA’nın dokuzuncu katmanını şifa katmanı olarak tanımladık. Şimdi, 3B’de çok heyecanlanıp, “Pekala, bunu istiyorum” diyebilirsiniz, sanki erişebilir ve onu alabilirmişsiniz gibi, ama yapamazsınız. Bunlar interaktiftir, hatırlıyor musunuz? Bunu daha önce söyledim. Bir tas çorbanın önüne oturduğunuzda, herhangi bir tadı veya domates molekülünü uzanıp seçemezsiniz. Bunu DNA’da da yapamazsınız, çünkü o interaktiftir.

Tadına baktığınız, kokladığınız DNA’nın lezzetidir. Kim olduğunuzun lezzetini nasıl değiştirmeyi isterdiniz? Başka bir yaşamda gerçekleşen üstatlığı nasıl seçip almayı isterdiniz? Bunun için aletler burada!

Katman dokuz şifa katmanı olarak adlandırılır, bedeni iyileştirdiği için değil – bunu asla söylemedik – Akaşayı iyileştirdiği için! Şimdi bazı sırları veriyoruz: Tüm bu katmanlar birlikte çalışır ve bunların bazıları gezegendeki insanlığın tüm zamanı boyunca yerkürenin enerjisi belli bir noktaya eriştiğinde aktive etmeye hazır olarak, uykuda idi. Bu şimdidir. Bu akşam eski enerjide sınırlanmış olmanın neye benzediğini bilen ve aniden bir salıveriş yaşayan ve bağımsız bir ruha sahip olan bir grup insanın önünde konuşuyorum. Bu nedenle bu mesajı ilk kez burada vermeyi seçtim, çünkü bilincin genişlemesi salıverişin sevinci, olası olan herhangi bir fikirle ilişkilendirebilirsiniz.

Böylece dokuzuncu katman Akaşayı iyileştirir. “Bu ne anlama geliyor, Kryon?”. Kendi Akaşanıza gidip onu çözümleme, düzeltme yeteneğine sahipsiniz anlamına geliyor. Kendi yolunuzla, Akaşik Kayıt vasıtasıyla DNA’nızda değişim yaratarak kendinizi iyileştiriyorsunuz.

Buraya yanlış bir şeylere sahip olan bir İnsan bedeni ile mi geldiniz? “Kryon, hastalığa yatkınlığım var. Anne babam hastaydı ve kızkardeşim de hastaydı. Ben de bu hastalığa yakalanabilirim.” Buna inanmayacaksınız, bu mesajın saflığını hissetmenizi istiyorum. Mesajda verilen sevgiyi hissetmenizi istiyorum, çünkü size acayip görünen, imkansız görünen ve sadece dünyada yürümüş olan üstatların yapabileceği şeyler veriyorum. Tam şimdi sevgili İnsan Varlığı, kendi Akaşik kaydınıza gidip seçebileceğinizi ve hep sizin olan en saf DNA’yı bulabileceğinizi, onu alabileceğinizi ve şu andaki sağlığınızın niteliklerine yerleştirebileceğinizi söyleyeceğim. Dokuzuncu katman tüm bunlarla ilgilidir… Akaşayı iyileştirmek.

“Kendimi iyileştirebileceğimi mi söylüyorsun?” Oh, evet! Bu nedenle buradasınız ve nasıl olacağını size anlatmam için hazırsınız. Bu, buna ne kadar inandığınıza bağlı olarak kolaydır ve zordur. Bu diğer taraftan gerçek bir iletişim midir yoksa değil midir? Eğer orada oturuyor ve “Bu sadece sandalyedeki bir adam” diyorsanız, o zaman iyi bir yaşam dilerim, çünkü DNA’nız şimdikiyle aynı kalacaktır. Eğer değişimin parçası olmak istiyorsanız, görünmeyen şeyleri kapsamak üzere bilincinizi genişletmeye başlamak zorunda olacaksınız.

Burada Tanrı’nın sevgisini hissedebiliyor musunuz? Hissedebiliyorsanız, bu iyi bir başlangıçtır. Size şunu söyleyeceğim: Eğer bu mesajı hissedebiliyorsanız, öğrettiği şeyleri başarabilirsiniz. Bu şifa bir anda gerçekleşmez, ama size yöntemi vereceğim. Her biriniz bu gezegende eşsizsiniz. Her biriniz eşsiz olan bir hayat dersine sahipsiniz. Her biriniz geçmişte yaşanılan yaşamların eşsiz kalıbına sahipsiniz. Bu, Akaşik Kaydınızın başkasınınkine benzemediği anlamına gelir ve Yüksek – Benliğiniz de eşsizdir. Bu, kendinizi iyileştirmeniz için size bir tür 3B genel listesi veya yolu verme yeteneğimi sınırlıyor, çünkü “size” özel olan şeylerin üstesinden geliyorsunuz. Öyleyse, neden sessiz bir anda saflıkla oturup Ruh’a, “Bu şeyleri istiyorum. Gelmiş olduğum amaçları gerçekleştirmek için yaşamımda aktive edilmesine ihtiyacım olan enerjilerin aktive olmasına izin veriyorum. Yaşamımda sevince sahip olmak ve tüm Akaşa’mdaki sevinci bulmak istiyorum, çünkü buna layığım, bunu hakediyorum ve bunu kazandım. Pozitif, sevinçli yaşamlarım vardı, bu enerjiyi çekip almak istiyorum.”

Diyelim ki, öz saygı istiyorsunuz. Onu çağırın. “Ruh… öz saygı istiyorum, çünkü buna çok fazla sahip değilim” Sonra olan şey şu, Yüksek Benliğiniz Akaşaya gidip başka bir hayattaki savaş alanındaki savaşçıyı geri getirecek. Bu birey İnsan Varlıkları arasında cesurca durur ve savaşta cesaretlidir. Ego istemiyorsunuz, “kişiliğin güvencesini” istiyorsunuz. Hatırlayın, zaten daha önce yaratmış olduğunuz şeye dalış yapmak istiyorsunuz!

Kitap yazmak isteyenler veya DNA’larındaki hatip ve yazarı gidip bulmayı isteyenler için, bunu yapın! Onlar ordadır. Nasıl biliyorum? Çünkü isteyecek olan insanlar dinliyor ve okuyorlar. Onlar gezegenin yaşlı ruhlarıdır ve en dolu Akaşik kayıtlara sahiptirler… en çok deneyime sahip olan.

Ruhsal bilgi isteyenler için, ruhsal kavanozu bulmaya gidin! Orada olduğunuz Şaman veya köyünüzdeki spiritüel konuların öğretmeni vardır. Hepsi ordadır. Bunu biliyorum, çünkü sizi tanıyorum!

Gözden Geçirme

Böylece, aktive olan beş katman – enerji vardır: Hayat dersi [katman 2], Yüksek – Benlik [katman 6], iki Lemurya katmanı [katman 7&8] ve şifa katmanı [katman 9]. Bunlar bu çağdaki armağanlardır. Bunlar boyutlar arasıdır ve Zamanda bu noktada rakamları atmanızı istemeden bu mesajı bitiremem. Bunları ayrı olarak görmenize izin verilmez. Bunun yerine, bunları titreşen ışık özü olarak görmenizi istiyorum… bir giriş kapısı. Size bu aktivasyon kapısı ile ilgili anlatmak istiyorum: O perdenin diğer tarafındaki müzikle titreşir.

Meditasyonlarınızda, saf niyetle bu ışığa itilseydiniz, bulacağınız şey Yaratıcının elinin size uzandığıdır! Nedeni? Çünkü Yaratıcı bulunmak istiyor! Bunu biliyor muydunuz? Tanrı’yı bulma yolunun zor olacağı size anlatılmış mıydı? Istırap çekmeniz gerektiği, yoksa Tanrı’nın gerçekte aldırış etmeyeceği size anlatıldı mı? Hiçbir şey gerçekten daha ileri değildir! Çünkü Yaratıcı bulunmayı istiyor, çünkü Yaratıcı ailedir. Kapıyı ittiğiniz zaman, yardım alacaksınız. Bu tek başına yapmak zorunda olduğunuz bir görev değildir. Bu işbirliği enerjisidir, partnerliktir. Şu cümleyi tekrar kullanacağım: DNA kuantum partnerliktir.

Gerçekleşmekte olan bir değişim var ve eğer buna sadece üç boyutlu olarak bakarsanız, değişim ve korku, endişe ve belirsizlik ile doludur. Bu, iklim veya ekonomi ya da aile veya arkadaşlar veya hatta işinizle ilgili ile sıkıntı olabilir. Bu değişimdir. Ancak, devam etmekte olan başka bir değişim vardır. Buna kuantum bir şekilde bakabilirseniz, 20 yıldır anlattığımız değişimdir. Şimdi, bununla başa çıkmak için tüm aletler size veriliyor. Hepsi.

Tüm bu şeyler öğretmen Peggy’nin Kafes adını verdiği şeyde kuşatılmıştır [Peggy Dubro’nun Kozmik Kafes ile ilgili öğretisi]. Kafes İnsan Varlığının kişisel Akaşik niteliklerini, insanı çevreleyen, kullanılabilen ve çekilebilen kuantum enerjisini temsil eder. O şifayı, yaşamın dengesini ve hatta üstatlığı kapsar. DNA sadece kuantum halin fiziksel vasıtasıdır. Kuantum hal her yerdedir. Bunu anlamanız zor, İnsan Varlığı, ancak tam şimdi gerçekte DNA’nızın parçaları ve bölümleri yoktur. Onların hepsi Evren’dedir! Tanrı kim olduğunuzu biliyor, Kuantum Bir. Bu parçaları ve bölümleri aktive etmeye başlarsanız, Kafesinizin rengi değişir, bunu biliyor muydunuz? Oh, ama bunu anlatmayı Peggy’e bırakacağız. [Kryon göz kırpar].

Yeni enerjiler var ve bugün bununla ilişkili olan yeni aletlerin tanımlarının bazılarını size verdik. Bunların hepsi yıllar önce başladı, 20 yıl önce. Partnerimin tüm geçtiği şeyler ve oturduğu tüm sahneler onu bu ana hazırladı. Çünkü o İnsan Varlığının DNA’sı ile ilgili öğretmeye ve kitap yazmaya başlayabilir.

Bugünün mesajı budur. Sevgililer, ayrılmaya hazırız ve bunu daha önce söyledik: Yaptığımız en zor şey ayrılmak. Partnerim vasıtasıyla gelen parça gitmek istemiyor, görüyorsunuz, çünkü ona bu şekilde bağlıyım ve o bunu hissediyor. Ama kuantum olan perdenin diğer tarafındaki parça asla ayrılmaz. Eğer seçerseniz Yüksek Benliğinizin elini tutarak kapıdan sizinle birlikte çıkacak, eğer seçerseniz. Ne armağan! Ne enerji! Aslında, bunun asla gerçekleşmeyeceğini, insanlığın statik kalacağını ve asla ilerlemeyeceğini söyleyecek olanlarınız var. İnsanlık asla tekamül etmeyecek; asla mezun olmayacak ve düşük bilinçte yapışıp kalacak. Bunların hepsi 1987’de değişti. Birçoğunuz buradaydınız, bundan sorumluydunuz ve bunu hatırlamıyorsunuz bile. Perdenin diğer tarafında sizi kapsayan çok şeyler oluyor. Bazılarınız bu nedenle sandalyelerde oturuyorsunuz, neden söz ettiğimi biliyorsunuz.

Ben Kryon’um. İnsanlığı seviyorum. Ayaklarınızı yıkarken, minnettarlık enerjisinde girdap gibi dönüyorum. Size sonunda bu tür mesajı getirebildiğim için minnettarım. Tebrikler, sevgili insan varlığı, çünkü yolundasın. Özgür seçimle, bu yerden gelmiş olduğundan daha fazla aydınlanmış olarak ayrılmanı dilerim. Özgür seçimle, bu mesajın ve kim olduğunuzun ışığını yayın… Tanrı’nın bir parçası. Sizi müziği dinlemeye davet ediyorum.

Ve öyledir.

KRYON

www.kryon.com

(Çeviri: Saffet Güler)