ENERJİSEL BİLİNÇ

Yazdır Yazdır 

KRYON MESAJI
“Enerjisel Bilinç”

Bu canlı kanallık Berkeley Springs, West Virginia’da verildi
17 Temmuz 2010

Selamlar sevgililer, ben Manyetik Hizmetten Kryon’um. Gerçekliğin sarkacı köşeme tekrar salınıyor ve burada bir inançsızlık unsuru var. Yaşlı ruhların grubunda, bu her zaman vardır. Bunun çok kolay olduğunu – aldatmanın çok kolay olduğunu söylüyorlar. Bu tartışmaya başlamadan önce size şunu söylüyoruz: Bu sevgiyle ilgilidir… ilgili olduğu şey bu. Her zaman böyle oldu ve her zaman böyle olacak. Bu sizin düşündüğünüz sevgi değil, çünkü Evren’de astronomlarınızın bile fark ettiği, gördüğü ve tanımladığı bir kuvvet var. Onlar buna zeki tasarım adını veriyorlar.

Onlar doğru, çünkü Evrenin kendisi eğilimli. Yaşamın yaratılışına eğilimli; sevgiye eğilimli. Her şeyin bilinçli amacı vardır ve astronomlar, bilim adamları, fizikçiler, onlar her şeyde eksiksiz ve bütün bir tarafsızlık görmek istiyorlar, ama henüz bunu görmüyorlar. Kendi “bilimsel yöntem mantığınızın” fikrini Evren’de görmeyi beklediğiniz şeye uygulamanız komik değil mi? Onu Evren’in incelenmesinden geri almadığınız zaman, yöntemin yanlış olup olmadığını merak etmiyorsunuz, verileri sorguluyorsunuz! Bu bizim için komik!

Keşfetmekte olduğunuz bazı şeyleri ve ayrıca zaten görmekte olduğunuz, ama henüz doğru şekilde etiketlemediğiniz şeylerin bazılarını tartışmayı diliyoruz. Sizlerin olmaya başlayan güç, hiç doğru şekilde tanımlamadığınız, etrafınızdaki enerjilerin anlayışını gerektirir. Onlar spesifik olarak “enerjisel bilgi” olduğu zaman, çoğu şeyi enerji olarak görmek istiyorsunuz. Bu nedenle, bu uzun sürebilecek ve zamanla verilecek olan serilerin ilk çokboyutlu kanallıklarından biridir; bunlar size yanlış anlaşılmakta olan ve hiç açıklanmayan kavramları daha iyi bir tarzda açıklamaya başlar.

Atomun çekirdeği ve elektron sisi arasında muazzam bir mesafe vardır. Eğer benimle birlikte küçüğün en küçüğüne gidebilseydiniz, orada olağanüstü miktarda boşluk bulurdunuz… aslında kafa karıştırıcı miktarda boşluk. Fizikçiler size neredeyse her şeyin “hiçbirşeyden yapıldığını” söylerler, çünkü kütlenin çoğunluğu atomik yapıdaki bu gizemli uzaydan yapılmıştır. Ama bu yalnızca bilim “karanlıktaki” şeyi göremediği içindir. Bu, çokboyutlu gerçekliği incelemeye çalışan 3B zihni için kullanacağımız bir cümledir. Çokboyutlu gerçek şudur: Atom ve elektron sisi arasında bulunan şeyin hiçbir şey olmadığı görülüyor, ama aslında o enerjisel bilgiyle doludur, bilim buna zeki tasarım adını veriyor.

Bunu, özellikle bunun kendisini sizin realitenize nasıl tezahür ettirdiğini açıklamak zor, ancak aslında konu budur. Böylece yavaş ve basit başlayacağız.

İşte Gül

Dostlarım, imgelemeniz ve incelemeniz için bir gül var. O güzel, kırmızı bir gül, ama belki ondan hoşlanmıyorsunuz? Belki de dikenlerini sevmiyorsunuz? Hatta belki renginden hoşlanmıyorsunuz? Belki de bir gül istemiyorsunuz? Kendinize şöyle diyorsunuz, “Eğer bu bir papatya olsaydı, çok daha hoşuma giderdi.” Ama bu bir gül. Bu nedenle omuz silkip şöyle diyorsunuz, “Benim gerçekliğim dikenleri olan kırmızı bir güle sahip olmak.” Şimdi, tekil, boyutsal dijit düşüncesinde (3B) senaryo statik ve değiştirilemezdir. Bu neyse o. Papatya istediğinizde bir gül almanız çok kötü, çünkü o her zaman bir gül olacak. Eğer gülün içinden çıkıp büyüdüğü ve filizlendiği tohuma bakabilseydiniz, o her zaman bir gül olacaktır. “Çok kötü” diyebilirsiniz. “O ebediyen bir gül.” Böylece bununla ilgili düşünme ve eylemlerin görüş birliği şudur: Bu her zaman bir gül olacaktır; bu nedenle, bunu asla değiştiremeyeceğim. Bir şekilde gülü değiştirme kavramı veya gülden bir papatya yaratma kavramı sizin düşünme kapsamınızda değildir. 3B’de bildiğiniz her şeyi öğrendiniz.

Şimdi bir an için çokboyutlu senaryoyu düşünün, bu senaryoda üstat bahçıvan tohumu ziyaret ediyor. Bir an için üstat bahçıvanın tohumun içindeki bilginin sistemik olarak (tüm sisteme ilişkin) değiştirildiğini, şimdi başka bir şeye değiştirildiğini anlatabildiğini hayal edin. Böylece hücrelerin bölünmeye başladığı sonraki seferde, dikenler düşer ve renk değişir. Veya hatta belki, onun yerine bir papatya gelişir!

Eğer bu gerçekten olsaydı, buna ne isim verirdiniz? Yanıt şu, buna mucize derdiniz! İnanılmaz! İmkansız! Biz buna keşfedilmeye ve anlaşılmaya hazır olan temel, çokboyutlu fizik adını veriyoruz. Ama sizin tepkiniz, boyutsal gerçekliğinizin kapsamından baktığınız şeyleri nasıl tanımlayacağınızdır. Bu şeylere farklı şekilde bakmanızı istiyorum. Enerjisel bilgi şeklinde çokboyutlu olan enerjiyi görmeye başlamanızı istiyorum. Sadece enerji dediğiniz şeyin muazzam miktarı yalnızca bilgidir. Bu sizi bu öğretinin sonraki aşamasına götürüyor.

Bir Keşif Yapıldı – Bir Rapor *

Şimdi, size gezegende yapılmış olan ve kullanılmakta olan bir keşfi veriyoruz ve keşif şu: bedeninizin hücrelerindeki bilgiyi değiştirebilirsiniz. Yani, bilim İnsan bedeninin DNA’sının sistemik (bedenle ilgili) bölümlerinin nasıl yeniden yazılacağını – onun bilgisel yapısını nasıl değiştireceğini – keşfetti. Çok uzatılacak bir konu değil [Kryon tarafından birçok kez anlatıldı], ama bilim adamlarının DNA ile ilgili keşfettikleri şeyi hatırlamalısınız. DNA molekülündeki 3 milyar kimyasalın yalnızca %5’i protein – kodludur ve gen üretir. Yani, DNA kimyasının %95’inin hiçbir şey yapmadığı görünüyor. Böylece sahip olduğunuz şey, içinde 3 milyar kimyasal olan bir DNA yapısı, bir DNA döngüsüdür ve %95’i sürücüyken (arabaya ne yapacağını söyler), %5’i İnsan Varlığı (gen üretimi) adı verilen biyolojik yarış arabasının motorudur. Bundan dolayı, geçmişte “çöp DNA” denilen DNA’nın en büyük bölümü talimatların bilincidir. O enerjidir. O bilgidir ve o muazzamdır!

O talimatlarla ilgili DNA bölümlerindeki bilgiyi değiştirebilseydiniz ne olurdu? Onlara ne söylerdiniz? Pekala, size zaten yapılmış olan şeyin örneğini vereyim… bilimsel bir atılım.

Bilgiyi Yeniden Yazmak

Diyelim ki, hasarlı bir kalp ile doğdunuz. Burada doğru şekilde işlemeyen bir kalp var. Kapakçıklar kalbe uymuyor. Siz dikenleri olan kırmızı bir gülsünüz. Bu nedenle gerçekliğinizde, normal şekilde işlev yapmadığı için, yakında öleceksiniz, belki yaşlanınca sürekli ilaçlar alacaksınız ve her zaman hasarlı bir kalbiniz olacak. Şimdi, daha önce kullanmadığınız türde mantık kullanmanızı ve biyolojik önemi olan bir soru sormanızı istiyorum. Bedeninizdeki tüm organlar yaşamınız boyunca birçok kez yenilendiğinden, neden kalp hasarlı olarak kalıyor? Neden İnsan bedeni zamanla onu onarmıyor? Elbette beden deri yaralarında kendisini iyileştirdiğinde iyi bir iş yapıyor (nede olsa, deri İnsan bedeninin en büyük organıdır). Neden o zaman, uygun olmayan kapakçıkları tekrar tekrar yenileyerek hasarlı bir kalp yaratmaya devam ediyor?

İşte yanıt: Çünkü her kalp hücresindeki sistemik bilgi statik (durağan) kalıyor. Yani, bugün, kalbin her bir DNA molekülündeki sistemik olan tüm bilgi (kök hücreler) hasarlı bir kalbin mavikopyasını içeriyor. Sistemik (bedenle ilgili) sistem içindeki bilginin enerjisini değiştirecek bir şey olmadıkça, o her zaman sahip olduğu şeyi tekrarlar. Gül her zaman gül olur ve orada her zaman dikenler büyür.

Öyleyse, DNA’nızın %95’indeki bilgiyi değiştirebilseydiniz ne olurdu? Bedeninizdeki kimyanın çoğu sağlık ve yenilenme arabasını süren bilgidir. O, kimya ve gen üretiminin arabasının sürücüsüdür. Ona farklı bir yöne gitmesi için, genleri başka bir yaratıcı yere yönlendirmesi talimatını vermek mümkün müdür? Evet.

Bilim, kök hücrelere bozukluk yerine mükemmellik kalıbı verilmesi için, DNA’daki bilgiye enerjisel olarak hitap ederek, temel hücresel bilgiye nasıl hitap edileceğini öğrenmeye başlıyor. O zaman, kalp tüm organların yaptığı gibi yenilenmeye başlarken, yavaşça kapakçıkları ona uyan işlev yapan bir kalp haline gelir! Bu bilim kurgu mu? Size anlatıyorum, bu şu anda yapılmaktadır. Çünkü gezegende, çokboyutlu icatlar gerçekleşmeye başlıyor. Çok daha fazlası olacak. Bu, inanılırlığınızın dış kabuğunu itecek ve fiziği değiştirecek. Bunu gördünüz ve onu gördüğünüzü bile bilmiyorsunuz.

İnsan Bedeninin Realitesini Değiştirmek

Size gerçekten hakkında düşünmediğiniz başka sorular soracağım. Bunları daha önce getirmiştik ve şimdi daha tam olarak tartışabiliriz. Neden bir denizyıldızı bir kolu yeniden büyütebiliyor da siz yapamıyorsunuz? Çünkü bedeninizdeki, DNA’nızdaki, bilgi bölümündeki, temel programlayıcı DNA bilgisi buna izin vermiyor. Bunun sizin için bir anlamı var mı? Bu değiştirilebilir mi, yoksa sizin için çok mu acayip? Bu şeyleri değiştirme yeteneğini kabul eder misiniz yoksa bunlardan kaçıp kafir, kötü ve “yapmamanız gereken” şeyler olduğunu mu söylersiniz?

Bu şeyler gezegendeki ilk kalp nakillerinde meydana geldi ve tepkiler tahmin edilebilir idi. O sizin realitenizin kutusunun dışındaydı, bu nedenle dini bir tartışma haline geldi. Bu da öyle olacak.

DNA bilgi arabasını süren yarış arabası sürücüsü bedeninizdeki kimyaya, gülü papatyaya değiştirmesinin yalnızca rahimde yapılacağı talimatını verdi. O zaman kimya statik kalır ve beden tarafından asla ayarlanmaz. Böylece talimatlar bir hücre bölündüğü her zaman bu şekildedir. Bu nedenle hasarlı kalp hücresi yeni, taze bir kalp hücresi yarattığı her seferinde, o hücre aynı hasarlı mavikopyadandır. Talimatları değiştirebileceğiniz ve bir uzvu yeniden büyütebileceğiniz bir zaman gelecek. Tüm kimya oradadır ve o kadar zor değildir. Ama DNA seviyesinde talimatlar size bunu yapamayacağınızı söyler, bu nedenle, bunun yapıldığını hiç görmediniz, bundan dolayı bunu hayal edemezsiniz.

Düşünme Şeklinizi Değiştirmek

Etrafınızdaki enerji değişiyor ve etrafınızda olan şeyle ilgili algılarınızı değiştirmeniz gereklidir – yönetmek ve değiştirmek için sizin olan şey ve değiştirilemez olduğunu düşündüğünüz şeyi yeniden yaratmak için içinizdeki yaratıcıyı nasıl çağırabileceğiniz. Birçok insan, görünür mucizeler tezahür ettirebildiğinizi söyleyerek, sizi hayal ettiklerinden daha garip olarak görecekler, ama siz sadece şeylerin gerçekte işlediği şekli öğreniyorsunuz.

Görkemli bir makinedeki yarış arabası sürücüsünü hayal edin, ama o sadece makineye sola dönme talimatları verebiliyor. Yarış arabası sürücüsünün yaptığı bu, biliyor musunuz? [sadece sola dönmek]. Yarış pisti dümdüz olduğunda ve sürücü sola dönüşlerden başka herhangi bir şeyi nasıl yapacağını bilmediğinde, sürücüye ne olur? Onun sahip olduğu bilgiyi değiştirmek ve en sonunda arabasının yapabildiği her şeyden nasıl yararlanacağını öğrenmesine izin vermek zorundasınız. Yapılmakta olan şey budur.

Omurilik koptuğu zaman, onun tekrar büyümemesi için kopma yerine koşuşturan kimya vardır. Bunu biliyor muydunuz? Onun yeniden büyümesini engelleyen hormonal protein yapısı vardır. Bu insanlığa nasıl hizmet ediyor? Pekala, hizmet etmiyor. Bu evrimin bir ürünü ve evrim her zaman düşünebileceğiniz türde sonuçlar üretmiyor. Evrim ayrıca yavaştır ve evrimleşen türlerin yaptığı şeye bağlı olarak bazen duruyor. O mükemmel değil ve bunu İnsan bedeninde her yerde görebiliyorsunuz – bir anlam ifade etmeyen şeyler.

Sinirler tekrar büyümesi için tasarlanmıştır, ama büyümezler. İnsan bedeninin sinirlerinin, kendilerini bulabilmesi ve tekrar büyümeleri için adreslere sahip olduklarını biliyor muydunuz? Ama omurilik incinmesinde, bunu yapmazlar. Çünkü yarış arabası sürücüsünün bilgisinde, arabanın omurilik kopmasını tekrar büyütmemesi planlanmıştır! Bu, hayatta kalmak için tasarlanmış olduğu görünen biyolojik bir yapıda bir tezattır, ama bazen size farklı şekilde görünür.

Bedeninizin tüm beden sistemlerini bilinç ve niyet ile yeniden programlayabileceğiniz bir gün gelecek. Kök hücreler İnsan bedeninde her yerde mevcuttur, canlı ve sağlıklı. Kimyasal olarak, kök hücreler hastalığa eğilimli İnsandan sorumludurlar. Bu eğilim sonra çocuğa taşınır ve yeniden programlanmadıkça %95’in damgası, enerjisi ve bilgisi devam eder, devam eder ve devam eder. Dinleyin: Bu kimyasal değildir! Bu bilgi niteliğinde enerjidir. Bu çokboyutlu enerjidir.

Kök hücre seviyesinde (sistemik seviye) bedenin parçalarını ve bölümlerini yeniden programlamaya gelen yeni teknoloji vardır. Bunun ne anlama geldiğini biliyor musunuz? Odada atalarının taşıdığı belirli bir geni taşıyabilen genç kadınlar var, kanserler ve güçsüzlük eğilimlerini aktaran gen. Dinleyin: Genetik damganızı yeniden yazabildiğiniz zaman, sizden sonra gelenlerin hiç biri artık bunlara sahip olmayacak. Size söylediğim şeyi anlıyor musunuz? Çocuklarınız ve çocuklarınızın çocukları sadece sizin yaptığınız yeniden programlamaya sahip olacaklar. Orijinal bilgiye sahip olmayacaklar. Bedeninizdeki hücreler yeni sistemik bilgi alacaklar ve bunu mavikopyanız olarak sahiplenecekler ve çocuklarınıza aktaracaklar.

Enerji buna benzer. Bilgi niteliğinde enerji bunun gibidir ve gezegende bundan çok fazla vardır. Gezegende uzun süredir yanlış anlaşılmakta olan sistemler var. Size bir iki örnek vereyim. Bu tartışmalıdır. Kabul etmeyebilirsiniz. Hoşlanmayabilirsiniz, ama yine de bunu size vereceğim.

Hayaletler – Çokboyutlu Bilgi mi yoksa Kapana Kısılmış Ruhlar mı?

İnsanlar geceleri tüyleri ürperten şeyleri severler. Korkutulmayı severler ve dehşete düşürülmeyi severler. Onları korkutan filmleri severler ve perili (tekin olmayan) yerleri severler. Son zamanlarda tekin olmayan mekanlara olan ilginin hızla arttığını gördünüz mü? Medyanızın çoğunluğu bunlarla ilgili yeni şovlar yaratıyor.

Şimdi, size bunların ne olduğunu ve neden işledikleri şekilde çalıştıklarını anlatayım. Şimdi İnsan ömrünün ve Akaşanın bilgisinin gücüne giriyoruz. İnsan bilinci gezegeni etkileyen bir damga taşır ve bunu öğretilerimizin başlangıcından beri size anlattık. İnsan bilinci, gezegeni değiştirecek olan şeydir. İnsan bilinci bilgidir. O sadece düşündüğünüz şeye bağlı olarak geliştirdiğiniz gelişigüzel enerji değil, bilgidir ve güçlüdür. İnsan bilinci aslında gezegenin Kristal Izgarası dediğimiz şeye gider, Kristal Izgara çokboyutlu bir ızgaradır. Onu göremezsiniz, ama o enerji taşır. Çokboyutlu bilgiyi taşır.

Gezegenin spiritüel titreşimini ölçtüğümüz zaman, ölçülen Kristal Izgaradır. Kristal Izgara kendinde yalnızca İnsanların oraya koydukları şeylere sahiptir. O, düşüncelerin, ömürlerin ve gerçekleşen şeylerin çokboyutlu kaydıdır. Neden belirli toprakların savaşın eski, katmanlı enerjisini taşıdığı görülüyor ve diğer topraklar berrak ve temiz? Bunun nedeni her zaman aynıdır – topraklarda olan şeyleri İnsanlar yaratmıştır. Bu nedenle, zaten İnsan enerjisinin mekanları etkilediği kavramına sahipsiniz.

İşte size anlatacağım şey: Belirli şartlarda ve belirli şekillerde, bir İnsan yaşamı veya mükemmel bir senaryoda birlikte olan çoklu yaşamların etkileşimi, bir mekanda enerjisel bilgi niteliğinde bir damga yaratır. Bu, 3B’deki bir kayıt kasedi gibi kendisini tekrar tekrar çalan bilgi ve enerjidir. Siz bunu perili ev olarak görürsünüz! İşte size düşüneceğiniz bir şeyler veren olaylardan bazıları: hortlakların musallat olduğu bir evde, kendisini tekrar tekrar yineleyen bir senaryo olduğunu fark ettiniz mi? Hiç yeni bir şey olmaz. Adam merdivenlerden aşağıya iner, adam merdivenlerden yukarı çıkar. Mutfaktaki kadın soldan sağa yürür, sandalyeye oturur, bir süre sallanır, uzaklaşır. Eğer cinayet gibi dramatik şeyler varsa, adam baltasıyla merdivenlerden aşağı iner, tekrar, tekrar ve tekrar. Bu iyi bir film, öyle değil mi? Ve hepsi bu! “Neden bu şekilde hissettiriyor, Kryon?” Çünkü bu bir İnsan bilinci damgasının sonucudur ve siz de bir tanesine sahipsiniz. Siz onunla örtüşerek orada bulunduğunuz zaman, size ürperti verir, çünkü gerçektir. O gerçekleşti. Hatta o sizinle koordine olabilir!

Şimdi, bilim de buna dahil oldu. “Perili” mekanlar ile ilgili gerçek olan şeyleri fark ediyorlar. Damga (hortlakların musallat olması) ölçülebilir bilimsel nitelikler taşıyor ve – hazır olun – bunların hepsi çokboyutlu! Bu yerlerde ölçtükleri değişikliklerin ne olduğunu tahmin edin? Manyetikler, yerçekimi, ışık ve hatta zaman anormallikleri, çünkü bu tekrar, tekrar ve tekrar oynayan gezegendeki bir mekana damgalanmış çokboyutlu bir olaydır. Çokboyutlu nitelikler ayrıca çoğu zaman sıcaklık değişimleri taşır, her zaman daha soğuk olur. Hatta size, çokboyutlu bir lens geliştirecekseniz, süper cryogenic (dondurucu) niteliğe sahip olmanız gerektiğini anlattık. Hatırlıyor musunuz? Bu, “3B’nin dışındaki” şeylerin bir özelliğidir.

Bunu video kayıt cihazlarınızda yakalayabilir misiniz? Evet. Çünkü o gözlendiğini bilir. (Aynen fizik deneylerinde ışığın gözlendiğini bilmesi gibi.) Çünkü bu çokboyutlu olan bir damganın parçasıdır. Kuantum anlamda, o bilir. Bunu size açıklayamam, çünkü önyargınız spesifik bilinci bilmeye tahsis ettiğiniz şeydir. Yani, siz yalnızca eğer o zeki ve İnsan veya hayvan ise, bir şeyin bilebileceğini hissediyorsunuz. Bu, ikisi de değildir. Bu, kuantum olan bir biliştir. Kuantum fiziğinizin çoğu, mesafe veya zamanın olmadığı ışık ve manyetiklerin bu çok olağandışı özelliklerini görmenizi sağlar. O da burada mevcuttur.

Bunu çok fazla düşünmeyin, çünkü hoşunuza gitmez. Görünürde zeki olan bir şeyi hissettiğiniz yerde, zeki bir “ruhun” olmasını kesinlikle istersiniz ve ihtiyaç duyarsınız. Bu nasıl sadece bilgi olabilir? Yanıt deneyiminizin ötesindedir, bu nedenle bunu anlayamazsınız. Ama çokboyutlu bilginin sizin “yaşam bilinci” olarak düşündüğünüz şeye sahip olduğu görünüyor, ancak öyle değil. Size şunu sorayım: yapay zeka makineleriniz ile (bilgisayarlar) koordine olduğunuz zaman ve onlar sizinle konuşup isminizi söylediklerinde, panikler ve “makinede hayalet” olduğunu mu söylersiniz? Hayır. O yalnızda koddur… bilgi. Şimdi, bunu milyon kat büyütün, çokboyutlu damgalara sahip olursunuz.

Bir Hayaletten veya Perili Evden Nasıl Kurtulursunuz

Oh, size anlatacak daha fazla şeyim var. Bu damgayı değiştirebileceğinizle ilgili inanamayacağınız şeyler var. Perili bir evden nasıl kurtulmayı isterdiniz? Dikkatli olun, bunu ticari bir bölgede yapmasanız iyi olur, çünkü turistler bundan hoşlanmaz! [Kryon espri yapıyor]. Onlar bilet satmak için kasedin oynamasına bel bağlıyorlar.

Diyelim ki, o evinizde. Hortlakların musallatının damgasından daha kuvvetli olan bir enerjiyi sunmak zorunda olacaksınız. Bunu anladınız mı? Onun gitmesini emredemezsiniz. O bir varlık değil, sevgililer (bunun tartışmalı olacağını söylemiştim). Ne kadar oflayıp puflasanız veya Tanrı’yı çağırsanız da fark yaratmaz. Damga, bazen sıradan şeyler yaptığı görülen (İnsan adı verilen) görkemli, güçlü varlıklar tarafından yaratılmıştır. Bunun da bir nedeni var. Konu dışına çıkıyorum; yaşlı ruh enerjisinin enginliğini gerçekten bilmiyorsunuz. Gezegendeki tüm yerlilerin neden atalarını çağırdıklarını ve yaptıkları şeyi onurlandırdıklarını hiç merak ettiniz mi? Çünkü orada olan gücü biliyorlar! Bazen size sıradan görünen bir insan aslında çok yaşlı bir ruhtur ve ızgaraya çok fazla bilgi ve enerji taşır. Bunların hepsi İnsan DNA’sında içerilen Akaşik Kayıt ile ilgilidir.

Konuya geri dönelim, kendinizi bir damgadan (musallattan) kurtarmak. Musallatın damgasından daha kuvvetli olan bir enerjiyi sunmak zorundasınız. Şimdi, bu ne olabilir? Size anlatacağım. Neden sevgililerinizi o odaya getirmiyorsunuz? Bu ondan kurtarır! Bunu yapar çünkü bu, çalmakta olan çokboyutlu “kaset”teki bilgiden çok daha kuvvetli bir enerjidir. Bu odada birbirini seven insanlar var. Burada bildiğim güzel sırlar var. Bazılarınız sevişen, üçüncü bir enerjiyi yaratan İnsanların gücünün ve enerjisinin, iki kişinin o enerjiyi yaratmasından çok daha güçlü olduğunu öğrettiğimi biliyorsunuz. Bu neredeyse şarkı söyleyen meleklerin sesini yaratır, herhangi bir fiziksel hareketten çok daha büyük. Ve siz bunu biliyorsunuz, İnsan Varlığı. Bu kutsaldır. Bu güzeldir ve herhangi bir musallattan daha kuvvetlidir. Belki bunu bugün işitmek istemediniz? [Kryon gülümser].

Pekala, belki başka bir yöntem istiyorsunuz? O zaman o yere kutlama ve seremoni ile Tanrı’nın sevgisini getirin, bu en sonunda musallatı hiçbir şeye indirgeyecektir ve onun yerine yaradılışın güçlü sevgi enerjisini getirecektir. Bu, sevginin güçlü duygusunu gerektirir! Ve hatta yardım için atalarınızı çağırabilirsiniz. [Kryon daha kocaman gülümser].

Daha da Tartışmalı

“Ama diğer şeylere ne diyorsun? Kryon, şeytanın girmesine ve bu tür şeylere ne dersin?” Size şunu söyleyeceğim: Bu sizin düşündüğünüzden çok farklıdır, çünkü şeytanlar yoktur. İnsanlık hayal edilebilecek en kötü şeyleri yapıverir ve bunu çok iyi yapabilir. Ama bunu da biliyordunuz, öyle değil mi? Sizler güçlü olduğunuz için, mitolojinizde bile, içinizdeki Tanrı’nın parçaları iblisin kendisinden sorumludur. Düşmüş bir melek iblis oldu? Bu nasıl olabilir) Olamaz. Tanrı şeytan yaratmaz; İnsanlar yaratır. Şeytan, sahip olduğu enerjiyle yeryüzünde İnsanın ne yapabileceğinin metaforudur. Olaylar her zaman göründüğü gibi değildir, İnsan Varlığı. Şeytan girmesi İnsanın dengesizliğinin işidir ve İnsan mitolojisi tarafından desteklendi. Bu gerçek mi? Evet. Ama bu İnsan yaratımıdır.

İnandığınız şeyi görüyorsunuz ve orada sahip olmak istediğiniz şeyi yaratıyorsunuz. Kendi gerçekliğinizi yaratmak İnsan Varlığının güçlü özelliklerinden biridir ve bunu pozitif olduğu kadar negatif olarak da yapabilir. Dilerseniz duman ve ateş süsleriyle birlikte şeytanı bile yaratabilirsiniz. Bu özgür iradedir. Ancak ışık açıldığı zaman tüm bunların ortadan kaybolacağının farkında olun. Bu sizi inandırmak için çok zor bir konu. İnsanlar her zaman kötü şeyler için suçlayacakları bir şeytan isterler.

Ölülerle Konuşmak: Düşündüğünüzden Farklı

“Ölülerle konuşmaya ne dersin? Bu nasıl işliyor, Kryon? Ruh enkarnasyonu planında, başka insanlar olarak geri geldikleri zaman, ünlü insanlarla nasıl konuşabilirsin? Eğer zaten bu dünyayı terk ettilerse ve ruhları başka bir insan olarak geri geldiyse, onlarla nasıl konuşabilirsin?”

Yanıt şudur: Onlar bu dünyayı terk etmediler! Oh, İnsan ruhu olarak düşündüğünüz bölüm terk etti, ama onların ömür bilgisinin damgası ve bildikleri her şey – bilinçleri, bilgelikleri, bilgileri – Kristal Izgaraya gider ve orada kalır. Bundan daha önce bahsetmiştik. Ünlü insanlarla temas kurup bilgi alabilir misiniz? Evet. Bu bilgi doğru olur mu? Elbette. Çünkü doğru olan ve onların yaşamını temsil eden kaynak bilgiyle konuşuyorsunuz. Damga kalır. “Gerçekte onlarla konuşmadığımızı, damga ile konuştuğumuzu mu kastediyorsun?” Size düşünecek bir şeyler vereyim. Tam şimdi size bir soru soracağım. Söz sanatına özgü bir soru olacak. Siz kimsiniz? Önümde duran ve bunu okuyan yaşlı ruhlar var. Odada kırmızı giymeyen bir kadın var ve sen kim olduğunu biliyorsun. Neden olduğunu sana söyleyeceğim. Çünkü kırmızı seni öldürdü! Çünkü kırmızı, miğferindeki nişanın rengiydi, savaşçı. Çünkü sen bölük komutanı idin ve o savaşta önündeki düşman eğer seni yerinden ederlerse, tüm alayın darmadağın olacağını biliyordu ve bu gerçekleşti. Kırmızı giymek sadece seni öldürmedi, etrafındaki herkesi öldürdü! Sen asla kırmızı giymeyeceksin. Kırmızıyı sevmiyorsun. O sana göre değil. Ondan kaçınıyorsun, öyle değil mi, yaşlı ruh?

Bu nedenle, sen burada otururken, kimsin? Öldürülen savaşçı mısın, yoksa 2010 yılında kırmızı giymeyen kadın mısın?

Aslında bu söz sanatına özgü bir sorudur, çünkü benim gerçekliğimde siz Tanrı’nın parçasısınız. Sizi tüm enkarnasyonlarınızda görüyorum. Görüyor musunuz? Bu şeyleri tartıştığınız zaman İnsan önyargısının tekilliğinde debelenemezsiniz. Düşündüğünüzden daha fazlasısınız ve metafiziksel olarak, bu Tanrı’nın sizi gördüğü şekildir ve sizin etrafınızdakilerin bazılarında henüz güçbela görmeye başladığınız şekildir.

Öyleyse, soruya dönersek, daha önce yaşamış olan birini anımsayıp ona sorular sormayı dilediğiniz zaman, kiminle konuşuyorsunuz? Ruhun Akaşası ile mi konuşuyorsunuz? Canlı veya ölü olanla mı konuşuyorsunuz? Size anlatacağım: Bunların hiç biri doğru değil, çünkü bundan çok daha muhteşem! Bunu daha önce anlattık. Martha Teyzeye hazinenin nerede gömülü olduğunu sorabilir misiniz? Evet. Ve o bilir! Neden? Çünkü Martha Teyzenin bilgisel damgasıyla konuşuyorsunuz ve bilgi kesinlikle Martha Teyze olduğunu hissettiğiniz bir formda korunan bilgidir!

Ancak, “Diğer tarafta nasıl gidiyor?” diye sorabilir misiniz? Sorun, ama damganın bir fikri yoktur! Bu size yalnızca İnsanın ömrü boyunca anlatılan basmakalıp lafları verecektir.

O “Güzel” diyecektir.

“Orda olmak nasıl bir şey?”

“Hoş.”

“Hayır, bana bazı özellikleri anlat.”

“Seni seviyorum.”

O bilmez! Martha Teyze’nin damgası, Martha Teyzenin bildiklerini bilir, çünkü siz gerçekte perdenin diğer tarafında olan bir şeyle konuşmuyorsunuz. Bunu tekillikte düşünüyorsunuz, ama öyle değil. O güçlüdür ve gerçektir ve ona erişilebilir ve hatta onunla konuşulabilir. O çokboyutludur ve armağana sahip olanlar kadim insanların bilgeliğine erişebilirler. Geri gidin eve onlara ne bildiklerini sorun. Geri gidin ve onlara nasıl hissedildiğini sorun. Geri gidin ve onlara hazinenin nerede gömülü olduğunu sorun. Yakında bunların bazıları göreceksiniz, ama bu gezegende gücün mekanlarında olanların, ruhsallık kostümlerini giyen ve dinde devlet başkanları olanların buna şeytan diyeceklerinin ve kült diyeceklerinin farkında olun. Çokboyutlu bir hale girmekte olduğunuzu anlamıyorlar – uygun, doğru, gerçek, kullanılabilir, düzgün, yardımcı. Kadim insanlara ne bildiklerini sormak, sizi şu anda incelemekte olduğunuz şeye tam bir dönüş yaptıracaktır.

Zaman Karmaşıktır

Size bir kavram vermeme izin verin ve bu sonuncu olacak. Karmaşık olanı en sona sakladım, ama bu benim favorimdir. Partnerim, bunu daha önce yapmadık, bu nedenle bunu hatasız yap. [Lee’ye yavaşlaması ve mesajın çok uzun olmasına kaygılanmaması için bir nasihat]

Size zamanın nasıl işlediğini göstermek isterim, ama yapamam. Çünkü çokboyutluluğun karmaşıklığının gerçekliği, İnsan Varlığının onu anlamasını olanaksızlaştırır. Bu 3B algınızda öğretilebilir değildir. Bu nedenle mecaz kullanacağım ve bunu size en basit şekilde vereceğim, bu sadece onun gerçekliğinin bir kısmıdır.

Zaman. Bugün bunun sizin için tekillik olduğundan bahsettik. 3B’deki İnsan için, sadece tek bir zaman çizgisi vardır. Çoklu zamanlar yoktur, sadece tek bir zaman vardır ve bu sizin gerçekliğinizde üzerinde olduğunuz zamandır. Bunu tekil, geleceğe giden düz bir tren yolu olarak görüyorsunuz. Yaşamınız boyunca sadece tek bir hızla ve tek yönde gider. Hareket etmez. Gerçek şu ki o her zaman hareket eder. Anlamadığınız bir diğer gerçek, her birinizin yoldan dışarı çıkıp daha hızlı veya daha yavaş bir yol yaratabileceğinizdir. Her ikisini de bilmiyorsunuz.

Bunu nasıl açıklarız? Bunu tekilleştirmeme izin verin ve bir an için hepinizin aynı yol üzerinde olduğunuzu farzedin. Bu düşündüğünüz bir şey, bu nedenle kolaydır. Zihninizde bir yol oluşturmanızı istiyorum, zaman olan bir tren yolu. Bunun üzerine tek bir hızla, tek bir yönde çok yavaş giden bir lokomotif motoru koymanızı istiyorum ve bu siz ve yaşamınızdır. Yarattığınız trene biniyorsunuz.

Şimdi bu trenin yerküre etrafında yolun sonuna kadar gittiğinin vizyonunu yaratmanızı istiyorum. Şimdi, algınızda, sadece ufku görebildiğiniz için, tren düz gitmektedir. İşin aslı şu ki, yarattığınız bu yol tüm yerküre boyunca gitmekte, bu nedenle (aha!) bu yol bir çemberin içinde. Yani, siz ayrıca arkanızdaki aynı yola bakıyorsunuz. Bu zamanı bir çembere sokar ve şimdiye dek bunu gözünüzde canlandırabiliyorsunuz, ama şimdi gelecek olan şey kafa karıştırıcı.

Zamanın bir çemberin içinde olması sizin için bir muamma, çünkü üç boyutta zaman başı ve sonu olan düz bir çizgidir. Bu arada, başlangıç ve sonun nasıl yaratıldığı hakkında fikriniz yok; başlangıç ve son gizemdir, ama yine de bunu bu şekilde görmekten hoşlanıyorsunuz, çünkü o size uyuyor. Ama aniden bu modelde, zaman yerkürenin etrafındaki bir çemberin içinde. Kafanızı karıştıran, bir çemberdeki zamanın bazı niteliklerine bakalım. Diyelim ki, ömrünüz bu yolda 30 metre sürüyor. Çok uzun değil, öyle değil mi, ama bir ömür sürüyor? Tren yerküre etrafında dolaşırken çok yavaş ilerliyor. Böylece geçmişinizle karşılaşmaktan gerçekten endişe duymak zorunda değilsiniz, öyle değil mi? 30 metrelik bir ömürde, geçmişle karşılaşmazsınız. Ama bir an için geçmişle karşılaşabileceğinizi farzedelim. Bu motoru yerküre etrafında sürseydiniz ne olurdu? En sonunda, alışık olduğunuz aynı enerjinin üzerinden geçerdiniz, öyle değil mi?

Aynı düşünme şekliyle, eğer yerkürenin etrafında birçok kez dolaşsaydınız, en sonunda olabilecek şeyin üzerinden de geçiyor olabilirdiniz! Ah! Aniden zamanın hakkında düşünmediğiniz bir özelliğine sahip olursunuz. Eğer zaman bir çemberde ise, bu, geleceğin şimdiki zamanı etkilediği anlamına gelir! Ama 3B’de, siz geleceğin henüz gerçekleşmediğini düşünüyorsunuz. Ancak kuantum anlamda, gelecek gerçekleşmiştir. Gerçek kuantum halin, deneysel tekil kavramlar ile ilgilenmediğini hatırlayın. Bunun yerine, sürekli değişen potansiyeller ile ilgilenir.

Şimdi, size bilgi veriyorum ve bunu size bu şekilde veriyorum, çünkü buna, bunu size verdiğim aynı şekilde bakan bilim adamları var. Geleceğin şu anda size enerji ve bilgi verebilmesi mümkün müdür? Bir an için o tren yolunu düşünün ve durumu daha da karmaşıklaştıralım. Şimdi katmanlar da var. Tren yerkürenin etrafını dolaştığı her seferinde, bir geçmiş ve bir gelecek yaratır. İnsanlık o motorda olsaydı ne olurdu? Şimdi bir çemberin içindeki tek tren yolunda gerçekleşmiş olan her şeyin geçmişine, şimdiki anına ve geleceğine sahipsiniz.

Şimdi, treni durdurabildiğiniz geçici bir durum yaratalım, burada tren yolunu derin kazıp ya henüz gerçekleşmemiş olan ya da daha önce gerçekleşmiş olan bir şeyi tutup alabilirsiniz. Bunu anlamanızı beklemiyorum, sadece dinleyin. Çünkü tam şimdi dünyada gerçekleşen şey budur.

Bulmacaya bir şeyler ekleyelim. Diyelim ki bu yol bazı tepelere çıkıyor ve bazı vadilere iniyor. Tepeler ve vadiler bu zaman yolu ile her zaman aynı. Böylece size dolaşırken, eğer yeterince zekiyseniz ve bu zaman yolunu anlayan bir sisteme sahipseniz, zaman motorunuzun tırmandığı veya aşağıya indiği tepelerin ve vadilerin haritasını bile yaratabilirdiniz. Hatta bunlara zaman fraktalları adını verebilirdiniz ve haklı olabilirdiniz. [Kryon gülümser] Zamanda o noktaya geldiğiniz her seferinde, bu ister gelecek ister geçmiş olsun, aynı tepeye veya vadiye gelirsiniz.

Şimdi size anlatmak istediğim şey, şu anda gerçekleşmekte olan şeydir, sevgili İnsan Varlığı. Çokboyutluluğun niteliklerini size verebileceğim en basit şekilde verdim. Zihninizde gerçekleşmemiş olan potansiyelleri ziyaret ediyorsunuz, ama kuantum anlamda bunlar gerçekleşti. Zaman yoluna bakabilmeniz ve nereye gitmek istediğinizi seçebilmeniz için, bu gezegende titreşim artışı alıyorsunuz. Titreşimsel bir geçişin kuantumluluğunun potansiyellerine bakıyorsunuz ve olabileceğini düşündüğünüz şeyin ötesine giden bir kültür yaratıyorsunuz. Bu bilgi nedeniyle, bu tüm kehanetin karşısında akıp gidecek. Çünkü kehanet, 3B’de tek bir şeyi tekrar tekrar yapan tek bir yola dayanır. Ama sizler çokboyutlu olmaya başlar başlamaz, bilgi enerji haline gelir ve zamanın o yolundaki bilgi, Yerkürenin potansiyellerinin bilgisidir.

Kadim insanların bunu bilmeleri mümkün mü? Evet, biliyorlardı. Potansiyel bir gelecekte bulunanların bunu bilmesi mümkün mü? Evet, biliyorlar. Tüm 3B algınıza karşın, onlar biliyorlar. Sanki henüz bir sayfayı çevirmiş gibiyim, çünkü burada ekin çemberinin ne olduğunu bilmek isteyen biri var, sana söyleyeceğim. Bu sorulacak iyi bir soru, çünkü çok sezgisel bir soru. Birçok ekin çemberi, gelecekten gelen enerji damgasıdır. Buna ne dersiniz? Şimdi, daha önce bildiğinizden daha fazlasını bilmiyorsunuz, öyle değil mi? Bunun anlamı yok. Ama belki tren yolu örneğinizde, en azından eğer her şeyin inandığınızdan farklı ise, nasıl işleyebildiğini görebilirsiniz.

Şu anda, boyutsal algınızın dışında olan bir realite ile dolaşık bir haldesiniz. Sahip olduğunuz realite düz bir çizgide olduğunda, bunu öğretmek zordur. Anlamanız çok daha zordur. Ama hissetmek kolaydır. Çözümün önünüzde olduğunu imgeleyin. Daha önce planladığınız şeylerin tamamlandığını hayal edin. Kendinizi geriye bakarken ve “Şimdi, bu o kadar da zor değilmiş, öyle değil mi?” dediğinizi hayal edin. Bugün bu toplantıya getirdiğiniz en kafa karıştırıcı şeylerin çözüldüğünü ve bittiğini imgeleyin. Şimdi, bununla ilgili nasıl hissediyorsunuz?

İnsan Varlığı, kuantum salıverişin derin bir nefesini alın ve buna benim bakabildiğim gibi bakın. Aslında o zaman kuantum olursunuz. Ve en ince anlamında, siz bunu henüz yarattınız. Tebrikler. Şimdi bu yerden üç boyutlu şeklinizde ayrılın ve önceden attığınız adımları yürüyün.

Bu benim mesajım. Bilgi çokboyutlu haldeki enerjidir. Her şey mümkündür, çünkü her şey değiştirilebilirdir. Buraya bu mekana geldiyseniz veya bu sayfayı okuyorsanız, muhtemelen yaşlı bir ruhsunuz. Yaşlı ruh, bunu kaçırmazdın, öyle değil mi? Bu toplantıdan bahsetmiyorum. Bu yaşamdan bahsediyorum. Bu geçişi bekleyerek kaç kez yaşadın? Akaşik Kaydındaki bilgelik faktörü ile ilgili ne düşünüyorsun? Eğer yaşadıysan ve yaşadıysan, bu zaman yolu etrafında kaç yolculuk yaptın? Atalar olduğunu anlıyor musun? Şimdi, olmuş olan ve olan her şeyin Akaşanda bulunduğunu anlıyor musun? Bu, DNA’nda mevcuttur. Bunu bu şekilde görmeye başlamanın zamanıdır. Partnerim şöyle diyor, “Buradan, geldiğinizden farklı şekilde ayrılın.”

Bunu benden aldı.

Bunu yapın. Ve öyledir.

KRYON

* LEE’den: Kryon Rusya’da yapılan araştırmadan bahsediyor, bu araştırma insan kalbinde kök hücre seviyesinde bilgiyi yeniden yazma yeteneğini doğruladı, bu sayede kalp daha mükemmel şekilde yenidleniyor, kalp büyümesi ve yaygın kalp hastalıkları nedeniyle ölüm veya kalp krizi riskini büyük ölçüde azaltıyor. Bu araştırma kök hücrelerin her yerde mevcut olduğunu ve DNA’daki “kodu” yeniden yazmamızı sağladığını onaylıyor, ki şimdi bu protein olmayan kodlanmış DNA molekülünün %95’inde içerilen bilgi olarak görülmekte. Bu teknoloji yakında halka sunulacak, ama sadece Rusya’da. Daha fazla bilgi gelmek üzere. Ben Moskova’da iken, Rus laboratuarlarında yapılan araştırmayı gördüm ve bunun gerçek olduğunu göstermek için uygun olduğunda ve araştırma linkleri verildiğinde bunu Websitesine koyacağım.

(Çeviri: Saffet Güler)

www.kryon.com