HER ŞEYE RAĞMEN

Yazdır Yazdır 

CANLI KRYON MESAJI

“HER ŞEYE RAĞMEN”

Bu canlı kanallık Montreal, Quebec, Kanada’da verildi

17 Ekim 2009

Selamlar sevgililer, ben Manyetik Hizmetten Kryon’um.

Oh, İnsan Varlıklar, size anlatacağım, bu gezegende çok yeni olan bir geçiş yaratıyorsunuz. Bununla ilgili bir şeyler bilmek ister miydiniz? Gerçekte, sadece geçmişteki o şeylerle mi uzlaşıyorsunuz? Bugün odaya size ne getirildiğini bilmek ister miydiniz? Belki burada dönen enerjilerin bazıları hakkında daha fazla bilgi edinmek isterdiniz? Bu geceki mesaj incelemeniz için bir gözden geçirme ile ilgilidir. Bunu işitmenizi istiyorum.

Bu akşam burası tatlı bir yer. Etrafınızda çalışan varlıkları hissetmeye davet ediyoruz. Dinleyiciler arasında yakın zamanlarda sevdiklerini kaybeden iki kişi var, burada kimlerin olduğunu biliyorum… ve kim olduğunu biliyorum ve kalbinize hitap ediyorum: Ölüm diye bir şey yok. Bu bir geçiş enerjisidir. Gezegendeki en devamlı ve en harika şey asla yok olamaz. O sevgidir. Bir şekilde bunun gittiğini hissediyorsunuz. Ama öyle değildir, çünkü gitmiş olan sevilen kişi hala buradadır. Tüm yaptıkları şey perde ve siz arasında hareket etmektir.

Onlarla ilgili gördüğünüz rüyalar gerçektir; aldığınız mesajlar gerçektir ve bu sevilen kişilerin ruhları bu gece burada. Yanınızda oturuyorlar ve size bağırıyorlar ve diyorlar ki, “Üzülme, çünkü yaşamının kalanı boyunca buradayım”. Bunu işitmeye ihtiyacınız var ve belki de bunun için geldiniz. Bu benim için çok gerçek! Boyutları, perdenin her iki tarafını görebiliyorum.

Size bir şey açıklamak istiyorum: Bu gezegende her şeye rağmen gerçekleşmiş olan olaylar vardır. İnsan Varlıklar bunların ne olduğunu görmek için bunlara yeterince bakmıyorlar. Sizinle son 20 yılın mucizlerinde yürümek istiyorum.

Geçişin Başlangıcı

1987’deki Harmonic Convergence (Armonik Yakınsama) yeni enerjiyi biçimlendirdi ve dünyayı geçişe hazırladı, şimdi tam buna girdiniz. Olaylar hızla gerçekleşmeye başladı. 1989’da partnerim gelmeme izin verdi ve kanallığa başladı. Ona aktardığım ilk bilgi 1993’te yayınlandı. Gezegenin manyetik ızgarasının değişeceğini söyledim… büyük ölçüde. Aslında sizin ömrünüzde gerçekleşti, ebeveynlerinizin veya büyükanne – büyükbabalarınızın zamanında olmadı. Her şeye rağmen onun büyük ölçüde yer değiştireceğini size anlattım… 10 yılda, son 100 yılda olduğundan çok daha fazla yer değiştirdi. Her şeye rağmen, sizin ömrünüzde, bu gerçekleşecekti. Sonra gerçekleşti. Bugün bile ölçülebilmekte. Bunu bir pusula ile yapmak kolaydır. Her şeye rağmen o yer değiştirdi ve biliminiz fark etti.

Bilimsel kayıtlarda güneşin heliosferinin de büyük ölçüde değiştiği bir gerçektir. O azaldı. Güneş sisteminize gelen, Galaktik Hizalanmanın parçası olan manyetik bir kaynak vardır, siz şimdi bunu deneyimliyorsunuz. Tüm bunlar zamanında, programında, hepsi uygun sevgili İnsan Varlıklarım.

Tüm bunlar Mayaların size anlattıklarıyla uyum içindedir: dünyada şimdiye dek görülen en yüksek titreşimlerden biri bu geçişte geliştirilmek üzere. Ve bu 2012’de gerçekleşmeyecek. Bu 1998’de gerçekleşti! Siz geçişin içindesiniz. 2012’de gerçekleşecek olan tek patlama, korku yaratmaya çalışan batı dünyasının mitolojisinin patlamasıdır! Siz tam şu anda geçişte oturuyorsunuz ve manyetik ızgara bunun bir parçasıdır, hepsi bunun parçasıdır. Bunu 20 yıl önce söylemiştim ve şimdi o burada. Her şeye rağmen siz bunu deneyimlediniz.

“Pekala, bu yine de gerçekleşecekti. Bu astronomik bir olay olduğundan benim için etkileyici değil.” diyecek olanlar vardır. İnsanlar bunu yapar. Çok özel bir şey olduktan sonra bile, bunun zaten olacağını söylerler.

Bu doğru. Gezegendeki İnsanlar bundan hoşlanmasalar bile, Galaktik Hizalanma yine de gerçekleşecekti. Ama buna eşlik eden ezoterik titreşim değişimi hoştur ve bunu her yerde görüyorsunuz. Belki bunun hepiniz için eşsiz bir geçiş zamanı olduğunu anlamaya başlamadan önce birkaç tane daha “her şeye rağmen” vakasına ihtiyacınız var. Bu farklıdır. Sizler kadim atalarınızın bile asla görmedikleri olayları görüyorsunuz. Bu değişim zamanıdır.

Yine 1993 yılındaki aynı mesajlarda, hava durumu modellerinin büyük ölçüde değişeceğini anlattım. 20 yıl içinde bunu dramatik olarak göreceğinizi söyledim. Herhangibir şey gördünüz mü? O burada. Ayrıca bazı anahtar sözcüklerin söylenmemiş olduğunu fark edeceksiniz. Isınma ile ilgili asla hiçbir şey söylemedim, öyle değil mi? Isınmanız gelmekte olan soğumadan önce gerçekleşen doğal döngüsel bir olgudur! Bunun gezegenin su döngüsü ile ilgisi vardır ve jeolojik olarak hızlandı. Zaman görelidir ve en iyi bilim insanlarınız böyle olduğunu söylediler. Bu gezegenin titreşimsel geçişinde, zamanı hızlandırdınız – mekanik saatlerinizdeki zamanı değil, radyoaktif izotoplarınızın salıverilmesiyle ölçülen zamanı da değil… bu tür zamanı değil. Bunun yerine, bu zamanın boyutlar arasılılığıdır… boyutlararası geçişten kaynaklanan bir şey. Siz onu hızlandırdınız. Zaman çok daha hızlı ilerliyor ve bedeniniz bunu biliyor. Bunu hissediyorsunuz. Daha hızlı olduğunu biliyorsunuz, öyle değil mi? Ve dünya da biliyor.

Jeoloji hızlanıyor. Jeologların sonraki 100 yıl gerçekleşeceğini beklemedikleri olayları alıyorsunuz. Bu, iklimi etkileyen su döngüsünün değişimidir. Bunu anlattık ve siz bunun içinde oturuyorsunuz. Her şeye rağmen, iklim değişti! Bu anne babanızın veya onların anne babalarının zamanında olmadı. Her şeye rağmen, bunu görmek için buradasınız.

Sonra, “Pekala, bu bir şekilde olacaktı. Herhangi bir şeyi kanıtlamaz, Kryon. Bana bundan fazlasını göstermek zorunda kalacaksın.” diyecek olanlar vardır. Peki, göstereceğim. Bunu yapacağım zamana kadar, bunu açıkça görmenizi istiyorum. Bu geçişe dahil olan bir çok tesadüf var ve bunlar gerçekleşmeden yıllar önce bunların çoğunu anlattığım gerçeği bunu daha özel yapıyor, öyle değil mi? Eğer oturup entellektüel olacaksanız, öyle yapın. Ama bir noktada, zeka gerçeğe teslim olmak zorundadır.

Eski kehanetlerin hepsi Armageddon senaryosu düzenledi. Hepsi son bin yıl değişiminizin yaklaşık zamanı ile düzenlendi. Enerjinin birlikte akması dünyadaki iki büyük süper güçle birlikte gelecekti, her biri diğerine atom bombaları atacaktı. Sonra dünyanın sonu dediğiniz şey olacaktı veya en azından bildiğiniz şekliyle sonu. Birçok kahin size bunu verdi. Bu Kryon’un bu tartışma için uydurduğu bir şey değil ve siz bunu biliyorsunuz. Kendi dinlerinizde görmek için yazılı olarak oradadırlar. Ayrıca Nostradamus’un dörtlüklerindedirler. Hatta yerlilerin geleceğin potansiyelleri yazılarında bile vardır.

Sonra, her şeye rağmen bir şeyler oldu; mantıklı ve entellektüel seviyede gerçekleşemeyecek bir şeydi, ama gerçekleşti. Bir gecede, Dünya sahnesindeki devlerden biri politik olarak çöktü. Sovyetler Birliği varolmaya son verdi. Eğer anne babanıza bunu sorsaydınız, “İmkansız” derlerdi. Yirmi yıl önce, Pentagon’a bunun potansiyelini sorsaydınız “İmkansız” derlerdi. Kremlin’e sorsaydınız, “Komik” derlerdi. Yine, her şeye rağmen bu gerçekleşti. Bu geçişin parçasıdır. Önünüzde olan enerjinin yeniçağının parçasıdır. Süper güçlerin birinin eliminasyonu gerçekleşmeliydi. Tek bir bomba bile düşmedi. Hiçbir savaş olmadı. Fark ettiyseniz, bunu bilinç yaptı.

Bununla ilgili ne düşünüyorsun, İnsan Varlığı? Sadece bilinçle süper bir gücü devirmek? Bu listemin üçüncüsüdür, her şeye rağmen bir şeylerin gerçekleştiğini görmeye başlamak için kaç tane olaya ihtiyacınız var?

Üç yıl önce, size kehanet olmayan bir kehanet verdim, falcılık olmayan bir nitelik, gerçekliğinizde mevcut olan en güçlü potansiyellerden birinin raporu. Bunlar gelmekte olduğunu görebildiğimiz olaylardır, çünkü siz bunları yavaşça yaratıyorsunuz. Bu sizin göremediğiniz, yaratmakta olduğunuz şeyin potansiyellerini görme yeteneğimizdir ve bunu gördüm, size verdim ve anlattım. Bu, ABD’nin en büyük şirketlerinin istikrarını kaybedecek olmasıydı; finans kaleleri çökecekti. Bunun sigortacılık ile başlayacağını söyledim ve öyle oldu.

Gerçekten Amerikan rüyası olan bu şirketlere baktığınız zaman, dünyanın geri kalanı için otomobili icat eden ve yaratan şirket… bunlar bugün “normal ticaret”in dışındalar. Herşeye rağmen.

20 yıl önce bir otomobil şirketi yöneticisine bunun olup olamayacağını sorsaydınız, “Hayır. Biz güçlüyüz. Hiçbirşey bunu yapamaz” derdi. Her şeye rağmen, bu gerçekleşti. Ve neden olduğunu anlamanız önemlidir. Sevgililer, burada cezalandırma yok. Bu iş sektörü yozlaştığı için çökmedi. Yanlış bir şey yaptıkları için çökmedi. Bu şekilde işlemiyor. Eğer bu şekilde işleseydi, uzun zaman önce birçok şey çökmüş olurdu, öyle değil mi? Bunun yerine, dürüstlükten bahseden finans ve bankacılıkta değişim tohumlarının başlangıcına sahiptiniz. Kitlelerin bilinci bankerlerin bankalarını işletme şeklini, sigortacıların paralarını işletme şeklini yeniden oluşturmaya karar verdi. Kurallar değişmeliydi ve değişiyor! Birçok insan hala neler olduğunu merak ediyor. Bu gezegende, Kuzey Amerika’da başlayan, devam etmekte olan finansal budama vardır ve yıllar önce bunu anlattık. Her şeye rağmen, dediğimiz gibi gerçekleşti.

Şimdi bu bilgiyle ne yapacaksınız? Bu size verdiğim altı olay serisinin dördüncüsüdür. Her şeye rağmen, bunlar geçekleşti. Buradaki resmi görmeye başlıyor musunuz? Kaçınız ekonomik gerilemeyi kutlayacak cesarete, olgunluğa ve içgörüye sahipsiniz? “Bizi batırabileceğini bile düşündüğümüz bu olaylarda biraz bütünlük ile ilerlediğimiz için teşekkür ederim Tanrım” diyebilir misiniz? Komplocular onun bunun olacağını ve hepinizin kıyameti olduğunu söyleyeceklerdir. Ve kanıt ironik şekilde ekonomik gerilemedir! Yaptığınız şeyin bütünlük için sistemi budamak olduğu anlayışı hala yok.

Size ABD den daha fazla bahsedeyim. Her şeye rağmen… renkli bir başkanları var. Bunun iki nesil daha olmayacağı sanılıyordu. Bunu bir sosyoloğa sorun, çünkü onlar potansiyeller ile ilgili çalışmalar yapıyorlar. Irklar arasında bunun olmasına izin vermeyecek çok fazla nefret, çok fazla önyargı, çok fazla sorunlar ve problemler vardı. Buna rağmen gerçekleşti. Tüm ırksal sürtüşmeyle, belki bu ırksal sorunları nasıl çözeceklerini merak ettiniz? Yine de her şeye rağmen, renkli bir adamı seçtiler. Size bunun sadece bilinç değişimi ile gerçekleşebileceğini söylemek istiyorum. Bu şeyleri inceleyenlere göre, bu zamanından önce gerçekleşti.

Bunlar ezoterik olaylar değildir. Bunlar gerçek yaşamda etrafınızdaki olaylardır ve bunları incelemeniz için vermemin bir nedeni vardır. Bunlara bakıp görebilirsiniz, çünkü yedi numarayı aldığınızda inanmaya ihtiyacınız olacak, çünkü o mümkün görünmeyecek. Bu beşinci idi.

Altı numara ancak gerçekleşmeye başlıyor ve bu yıl bunun kanıtını gördünüz. Yine size bir falcı olarak gelecek kehanetini değil, bir potansiyeli verdim, yalnızca göremediğiniz çalışmalarda olan şeyin potansiyelini. Bu toplantıyı organize eden (Martine Valeé) kişi tarafından derlenen Büyük Geçiş kitabında, İran’da bir devrim olacağını söyledim. Oldu ve şimdi hikayenin gerisini vermek istiyorum.

Bunu gördünüz mü? Bu yıl başladı. Büyük İran devrimi için tohumlar orada. Oh, bu bastırıldı… ya da öyle mi? Sizinle şu anda konuşurken bile büyüyor. O ülkede çok az kişi çok sayıda insanı kontrol ediyor. Bu garip değil mi? Sovyetlerde olduğu gibi, bakın neler oldu.

Tarih neler olacağını size göstersin, bunlar şimdi size verdiğim potansiyellerdir. Bu altı numaradır. İran’daki devrime Büyük Devrim adı verilecek. Mollalar uzaklaştırılacak. Bunu göreceksiniz. Potansiyeller bugün olduğu kadar güçlü ise, bunu göreceksiniz. Ve mollaların uzaklaştırılmasıyla, imanları olgun olan, ne istediklerini bilen ve istikrarı yaratacak olan genç bir İran uygarlığı göreceksiniz. Aslında, o kadar istikrarlı olabilir ki – bu ifadeye hazır mısınız? – İran’ın istikrarı en sonunda istikrarlı bir Orta Doğu’ya götürebilir. İran etkisi size yedi numarada (aşağıda) vereceğimiz şeye neden olabilir, çünkü İranlılar İsrail’e barış getirmeye başlayabilir.

İşte tam çember: Yirmi yıl önce “Museviler nasıl giderse, Dünya öyle gider” dedim. Ve bir çözüm beklemekte olduğunuzu ve birçoğunuzun düşündüğü gibi bunun Kuzey Amerika’dan gelmeyeceğini söylüyorum. “Sadece Kuzey Amerikalılar bunu bir araya getirebilir. Birleşmiş Milletler bunu bir araya getirebilir” dediler. Nasıl bir araya geldiğini izleyin! Bu, Orta Doğulular ile Orta Doğulular olacak. Daha önce söylediğimiz gibi olgun, istikrarlı bir İran etrafındakiler ile barış yapacak, hatta belki İslam devletleri birliğini kuracak ve onların kaynakları ve finansal olgunluğu ile, İsrail’de tek bir devlet çözümünün işe yarayabileceğini görecekler. Bölgede barış olmasını arzu edecekler, çünkü bu kendi istikrarlarını etkileyecek.

Bu sizin için bir anlam ifade etmeye başlamıyor mu? Oh, size yedi numarayı vermedim. Tereddüt ediyorum… bunu işittiğinizde çok inanılmaz. Dinle partnerim: bu senin ömründe gerçekleşmeyebilir, ama burada olacaksın.

Bu bazılarınız için anlamlı olacak ve bazılarınız da kafanızı kaşıyıp “Anlamıyorum” diyeceksiniz. Dinleyin: Kudüs’te Süleyman’ın Tapınağının son yeniden inşası, İsrail’in destekçilerinden gelen fonla birlikte, İslami finansman yardımıyla ilerlemeye başlayacak.

[Duraklama]

“Şimdi çok ileri gittin, Kryon. Bu her şeye rağmen ve çok safça bir ifade. Bu cahilce ve Museviler için biraz onur kırıcı.” Gerçekten mi?

Aslında çok fazla gerginlik değil. Bu anda neye sahip olduklarını açıklayayım. Kudüs’te şu anda bir tür statik barış var, çünkü gerçek şu ki nefret ölçeğinin iki zıt ucunda üç büyük dinin oyuncuları var, en kutsal şeyi paylaşmak zorundalar, her biri için var olan kutsal toprak. Ve hepsi için tam olarak aynı yer. Tapınağın yeniden inşa edileceği o yer, İslam peygamberi Muhammed’in astral yükselişinin olduğu yer. Temple (tapınak) Dağı, burası Museviler ve Hristiyanlar için de değerli.

Museviler İbrahim’in oğlu İshak’ın orada katletildiğini iddia ederler. Onların tarihi bu konuda açıktır. Hristiyanlar bile buna inanır. Ancak İslam dünyasında o, Dağda o deneyimi yaşayan İbrahim’in diğer oğlu İsmail idi. Böylece onlar aynı kutsal yerleri paylaşıyorlar ve zorunlu bir barışta birlikte varoluyorlar. Dikkat ettiniz mi? Bu, İsrail’deki rahatsızlık noktası değil. Bunların etrafında, ama onlar Temple Dağını kutsal tutuyorlar. Gerçekte, bu yeri iki nesildir paylaşmaktalar, görüyor musunuz?

Şimdi, yeni enerjiyi dahil edeyim. Size şimdi verdiğim şey zaten devam etmekte ve Musevilerin ve Arapların bir araya gelmeleri ve Süleyman’ın Tapınağının yeniden inşasına kaynak sağlamaları çok uzak görünse de, bunun tohumları önceden mevcut idi. Her iki grubun inanılmaz kaynaklarını bir an düşünün!

Bu, Musevi tapınağı için üçüncü kez olacaktır ve bunun ortasında İslami Tapınağın ihtişamı için izin olacaktır. Birlikte paylaşabilecekleri ve paylaşmaya devam edecekleri bir şey inşa ederlerdi, ancak süreçte bunu öncesinden çok daha büyük yaparlardı… belki de şimdiye kadar inşa edilen her şeyden daha büyük! Birlikte kendi kesimlerini ziyaret edebilecekleri ve Filistinlilerin kendi bölümlerini özgürce ve açık olarak ilk kez ziyaret edecekleri yollar yaratırlardı. Müslüman olmayanlar bile sorun olmasına karşı silahları ile orada duranlar olmadan ilk kez gelip bu kutsal yerin güzelliğinin keyfini çıkarabilirlerdi.

Her şeye rağmen ve tarihte ilk kez, Musevi ulusu ve İslam ulusu kendi anlaşmalarıyla ve İran’ın yardımıyla nötr bir bölgede bir araya gelirlerdi. En sonunda istikrar gerçekleşirdi. Bundan gerçekten kimler yararlanırdı? Orta Doğu’daki en büyük ve en istikrarlı ulus olan İran olurdu.

Partnerim, Orta Doğu’nun ve oradaki rahatsızlığın uzak bir anı olacağı bir gün gelecek. İrlanda ve onların problemleri ile ilgili anıların nedir? Almanya, Japonya veya Rusya’dan ne haber? Yarım yüzyılın eski düşmanları şimdi birbiriyle özgürce ticaret yapıyorlar ve birbirine geçmiş ekonomileri var. Bu aynı niteliği Orta Doğu’da görmenin zamanı. İmkansız mı? Her şeye rağmen?

“Museviler nasıl giderlerse, Dünya öyle gider” demiştim. İsrail’de bu potansiyelin tohumunu gördüğünüz zaman, Dünya’da barışa doğru gittiğinizi bileceksiniz. Bu potansiyel nitelikte, gezegende neler olabileceğinin başlangıcını görebilirsiniz. Binlerce yılın düşmanları birbirlerinin gözlerine bakıp, “Birbirimizden hoşlanmıyoruz, ama işbirliği yapalım ve özel bir şey inşa edelim. Hepimizin ondan zevk alması için onu eşsiz yapalım. Bir yol yaratalım. Anlaşamıyoruz ve birçok savaşlar yaptık. Ama bu Kutsal yer bu şekilde nefret içinde bırakılamayacak kadar çok güzel.” diyebilirler. Daha berrak zihinler bekleyin, çünkü enerji değişiyor, her şeye rağmen. Bu yedi numaradır.

Tüm bunlar gerçekleşmeden önce potansiyel vardır, ayrıca bu bölgelerde hala başka bir alevlenme olacak… bu eski enerji ve gezegeni enerjide geriye çekmek isteyenler. Dünyayı karanlığa geri getirmek ve bilinci temel, başlangıç ve aydınlanmamış haline geri getirmek için memnuniyetle ölenler var ve bir süreliğine var olmaya devam edecekler. Ancak size gelecek zamanın bir bakışını verdim… bir şekilde uzakta, ama sizin için gerçek olacak kadar yakın.

Tüm bu bilgiyle ne yapacaksınız? Birçokları gülecek, problemleri ve şu andaki nefreti işaret edecekler ve size bunun sadece “her şeye rağmen” olduğunu söyleyecekler. Eğer bunu yaparlarsa, gülümseyebilirsiniz, çünkü tam olarak konu budur. Her şeye rağmen günün enerjisidir ve geçişi temsil eder.

Kişisel yaşamınızda her şeye rağmen nedir? Burada kimlerin olduğunu biliyorum. Bu ailenizle mi? Sağlığınızla mı ilgili? “Yapamam” dediğiniz şey nedir? İmkansız olduğuna karar verdiğiniz şey nedir. Bu, insanların sahip olduğu üç – boyutlu listenin parçasıdır, yapılabilirler ve yapılamazlar. İnsanlar bunlara sanki fizik yasaları imiş gibi muamele ederler!

Bu akşam benimle boyutlararası olmanızı isteyeceğim, çünkü kim olduğunuzu görüyorum ve sandalyelerde oturanların ihtişamını görüyorum. Hepinizin sahip olduğunuz yaratıcı yeteneği görüyorum. Yapamayacağınız şeylerin listesini fırlatıp atın. Eğer listede sekiz numara olsaydı, bu siz olurdunuz! Her şeye rağmen yapamayacağınıza karar verdiğiniz şey nedir? Bu şifaya sahip olabilirsiniz. Belki bu sevginin şifasıdır ve kiminle konuştuğumu biliyorsunuz.

Ailenizin hangi parçasıyla artık konuşmuyorsunuz? Belki onlar değiştiler. Belki siz değiştiniz? Sevginin bu gezegende ne yaptığını biliyor muydunuz? Sevgi barışın yaratıcısıdır. Bittiğini düşündüğünüz bağlantıları yeniden oluşturun. İmkansız mı? Her şeye rağmen? Bu toplantının eşzamanlılığında bugün kiminle karşılaştınız? “Tanımadığım birine gideceğim. Belki ihtiyacım olan bir şeyler vardır? Belki onlardan alacağım bir şey vardır?” diye düşündünüz mü? Bu eşzamanlılıktır! Yaşlı ruhların bu nedenle bir araya geldiklerini biliyor musunuz?

Bunun gibi bir toplantıya bu nedenle geleceğiniz bir zaman gelecek. Oh, konuşmacıları dinlemek için değil, birbirinizle buluşmak için! Ama bunu henüz gerçekten fark etmediniz, değil mi? Burada saklanan çok şey var. Çok fazla potansiyel var… her şeye rağmen.

Bu Kryon enerjisidir. Bir erkek sesi tarafından verilen dişil enerjidir, ama bunu biliyordunuz, öyle değil mi? Bu Anne – Baba enerjisidir. Bu nedenle buradasınız, her birinizin içinde olan şeyi görmeye yardımcı olmak. Kim olduğunuzu hatırlattığımız şey budur ve bunu hatırlamaya başlamanızı istiyoruz.

Ve öyledir.

KRYON

(Çeviri: Saffet Güler)

http://www.kryon.com/k_channel09_montreal.html