KRYON: AKAŞ’A TALİMAT VERMEK

Yazdır Yazdır 

KRYON “AKAŞ’A TALİMAT VERMEK”

Bu canlı kanallık Phoenix, Arizona’da verildi
Mart 2018

Lee Carroll kanalıyla

Selamlar, sevgililer! Ben Manyetik Hizmetten Kryon’um.

Bu iki günlük seminerin son günü sona yaklaşıyor. Bazıları için bu, birbirinizi tekrar görmeyeceğinizi kavradığınız zamandır, çünkü bu, bu grubun bir araya geldiği tek sefer olabilir. Oldukça sık bir soru olur, “Pekala, kapatırken mesaj nedir?” Mesaj şudur: Sizler ŞİMDİdesiniz, ama her zaman geçmişin geleceği öngörmesine izin verdiniz. Bu nedenle, şimdide yaşıyor olmanıza rağmen, hala geçmişte olanlarınız çok fazla. Bir çok şekillerde o geçmiş enerjileri tam şu anda hayatınıza çekiyorsunuz. Sevgililer, bu bir alışkanlık.

Toplantı serisinin son gününde verdiğimiz mesajlar çoğu zaman diğer zamanlarda yapılan öğretiden daha fazla kişiseldir. Bazen bir an oturmanızı ve bu enerjide iyice düşünmenizi isteriz, tam şu anda. Sizin için “şimdi”de olan şey nedir? Ama, bundan daha ileri gitmek istiyorum. Bir veya iki egzersiz yapmak istiyorum. Bu yeni enerjide yeni bilinç ile ilgileniyoruz. Dün size altıncı soruda (önceki kanallık) beklemediğiniz şeyin ve gerçekte inanmadığınız şeyin ne kadar güçlü olmanız olduğunu anlattık. Bilinç her şey üzerinde hüküm süren bir şeydir. Öğrendiğiniz herhangi fiziksel egzersizden daha çok, bilinç bu anda sahip olduğunuz herşeye yardımcı olmak için daha fazlasını yapabilir. Ve beklemediğiniz şeylerden biri, bilincin aslında geçmişi değiştirebildiğidir.

Akaşik kaydında ne olabileceğini bir an düşünmeni istiyorum, sevgili yaşlı ruh. Aslında Akaşik kaydında neler olduğunu biliyorum ve bu şaşırtıcı. Binden fazla hayat yaşamış olan 100 kişiden fazla olan bu grupta, bu odada aslında kaç tane yaşamın temsil edildiğini anlıyor ve kavrıyor musun? Bunu düşün. Bu neredeyse bir stadyum dolusu! Ek olarak, hepiniz ortak tek bir şeye sahipsiniz: Hepiniz eski enerji dünyasında var oldunuz.

Sunacak eşsiz deneyimleriniz var, bunların çoğu derin şekilde dramatik. Oraya dağlanmış, bunu biliyorsunuz. Sevgililer, bunu daha önce söyledik: Özgür seçime sahip bir İnsan olmanın parçası Akaş ile ilgilenmektir. Ayrıca geçmişin Akaşik enerjisinin değişmeye başladığını anlattık. Şimdiki an başka bir enerjiye ilerlerken, geçmiş nasıl değişebilir? Yanıt şudur: Bunun nedeni Akaşın daha eski enerjiye ait olması ve size geçmişten gelmesidir. Bundan dolayı eğer şimdiyi değiştirirseniz, Akaşın getirdiği şey değişecektir. Yaşamlar ardına yaşamlar boyu deneyimler daha yeni enerjide aynı şekilde öne çıkmayabilir. Neleri deneyimlemiş olabileceğinizi bir an düşünün. Geçmiş dediğiniz şeyde içinizde sürüp giden çok fazla şey ile gerçekte kim olabileceğinizin derinliğini düşünün.

Bir egzersiz yapmak istiyorum. Şöyle diyen bazıları var, “Bu evrimleşmiş fikirlerin bazılarının bilincimde çalışmaya başlaması için bir nesil beklemek istemiyorum. Geçmişten gelen bilgeliği derlemeye başlamak için, belki başka bir bedende yeniden doğuncaya kadar beklemek istemiyorum. Beklemek istemiyorum!” Eğer şu anda buradakilerden biriyseniz, dönemecin çok önündesiniz. Beklemek zorunda değilsiniz. Gerçekten hiç de beklemek zorunda değilsiniz. Bunu şimdi yapabileceğinizi bilmelisiniz (inanmalısınız). Şimdi benden gelen sonraki şey size soruyor, “Bunu yapabilir misiniz?” Soru: “Bir İnsan Varlığının binlerce yaşamdan hatırladığı enerjiyi yeniden yazması mümkün mü? İnsanlık bu güce sahip mi?” Yanıt evettir, evet. Şimdi önce olduğundan daha fazla.

Sevgililer, kadim zamanlarda bunu ve daha fazlasını yapabilen guruların ayaklarında oturdunuz. Onlar hem ezoterik hem de fiziksel olan şeyler üzerinde kontrole sahiptiler. Şimdi, her biriniz bu üstatlığı öğreniyorsunuz ve Akaşı değiştirmek bunun bir parçası. Akaşınızda gizlenen şeyi, eski enerji izin verdiği için bir çok farklı şekillerde sizi dürtükleyen ve kışkırtan şeyi alıp değiştirebileceğinize inanıyor musunuz? Bu, öldüğünüz şekillerin enerjisini, kaybettiğiniz çocukları, içinde öldüğünüz savaşları, öldürdüğünüz diğerlerini ve sizi öldürenleri kapsar. Dramatik ve daha fazlası olan tüm bu durumlarda bulundunuz. Neşeyi asla deneyimlemediğiniz çok dehşet verici yaşamlar vardı. Kısa, korku dolu ve berbat olan yaşamlar vardı. Her birinizin! Birçokları arkeolojinizin var olduğunu bile fark etmediği uygarlıklardaki salgınlar sırasında hayatta idiler! Bu Akaşınızdır. O nesli yok olan uygarlıkları bile kapsadı. Bu Akaşınızdadır.

İyi şeylerden ne haber, Kryon?” Pekala, onlar da orada, sevgililer! Kutlama, neşe, güzellik ve sevgi vardı. BU, bu mesajın konusudur. Bu yeni zamanlarda Akaşik enerjinizin size verdiği şeyleri değiştirebilirsiniz! Bu “geçmişi değiştirmektir”.

Neyi hatırladığınız ve bugün hangi enerjilerin size dokunmasına izin verildiği etrafında dönecek olan bir egzersiz yapalım. Size ait olan Akaşik kayda neden talimat vermeyeseniz, onu pozitif olan bir şeye dönüştürmeyeseniz ve drama yerine size binlerce yılda toplanan bilgeliği vermeye neden başlamasın? Şu anda bunu dinleyen ve okuyan bir çok insan kafasını sallıyor ve “Ne demek istediğini biliyorum!” diyor.

Geçen hafta “vızıltı” hakkında konuştuk. Vızıltı her zaman sahip olduğunuz bir kalıntıdır, çünkü bazı seviyelerde, tüm o geçmiş hayatlar bir şekilde orada yatıyor. Sessiz, çok sakin anlarınızda bile, vızıltıdan kurtulmak zordur. “Burada olmak için değerli değilsin. Yarın her zaman olmuş olduğu gibi, zor olacak” diyen vızıltı. Şimdiye kadar güzel, genç bir hayat yaşamış olsan bile, vızıltı hala orada, çünkü vızıltı özellikle negatif şeyleri hatırlayan eski Akaşik kayıttır.

Neden durum bu olsun? Çünkü bu yüzlerce yıldır düşük bilinç, savaş ve daha fazla savaş yaratmış olmasının enerjisinin yansımasıdır. Daha az karanlık olan ve daha fazla ışık vaadi olan yeni enerjide, Akaş değişme talimatlarına yanıt verir.

Eğer ciddi iseniz, bunu birlikte yapalım. Partnerimin dahil olmasını istiyorum. Şu anda o bir kenarda, ama o burada. Neler olup bittiğini biliyor. Ayrıca size vermekte olduğum şeye eşzamanlı olarak benden bilgi alabiliyor. Bundan çok sık söz etmiyor, ama aynı zamanda size verilmekte olan şeyden farklı bilgiler alabiliyor. Bu onun çokboyutlu uyanışının parçasıdır, bu nedenle ona size verdiğimden farklı bilgi vereceğim, çünkü onun da bunu yapmaya ihtiyacı var. Aynen sizin gibi, kendi Akaşında hala gizlenen bazı şeyler için bunu yapmaya ihtiyacı var.

Yine, eğer bunun hakkında ciddi iseniz, yaşamınızın geri kalanını değiştirebilecek bir egzersiz için hazırlanmak üzere tam şu anda pozisyon almanızı istiyorum. Bunu hatırlamanızı istiyorum, çünkü bunu tekrar yapmak isteyebilirsiniz – birincisi çalışmadığı için değil, çünkü İnsan Varlıkları lineer zamandalar ve eğer şeyleri iki veya üç kere yaparsanız, bunun daha çok anlamlı olacağı size öğretildi. Eğitiminizin doğasına aykırı olmayacağız. Sadece bunu tekrar yapmanın hiç bir zararı olmayacağını anlatacağız. Ama sevgililer, eğer bunu yaparsanız ve yüzde 100 inanırsanız, gelecek günlerde ve haftalarda farkı hissedeceksiniz.

Kryon, neden bunu yapmalıyım? Akaşımın bana sıkıntı verdiğinden gerçekten emin değilim.” Gençliğinizi yaşıyorsunuz ve mükemmel şekilde sağlıklısınız? Hiç sorun yok? “Pekala, bunun Akaş ile ne ilgisi var?” yanıtını verebilirsiniz. Yanıt: Kesinlikle her şey! Geçmekte olduğunuz şeylerden çok fazla şey miras aldınız, bunun neredeyse kim olduğunuzun tümünü oluşturduğunu kavramıyorsunuz. Akaşınız düşünme şeklinizi, kişiliğinizi, bedeninizin hastalığın istilasını kabullenme şeklini ve kendinizi ve hatta ruhsallığınızı nasıl gördüğünüzü oluşturur. Bunların hepsi Akaşınızdan miras alınan özelliklerdir. Evet, anne babanız size bunun bir kısmını verdi, ama sevgililer, aynı anne babadan olan iki çocuğa sahip olabileceğinizin ve onların engin şekilde farklı olabileceklerinin, neredeyse başka gezegenlerden gelmiş gibi olabileceklerinin farkında olduğunuzu biliyorum! Biri her zaman sağlıklı, diğeri her zaman hasta. Biri kendine güvenen, diğeri çekingen. Varoluşta sadece biyolojik mirasın kimyasından daha fazlası olduğunu biliyorsunuz. Tam şu anda bakmakta olduğunuz şey budur. Akaş bugün kim olduğunuzu oluşturur.

Bunu yapmadan önce, sadece rüyalarınızda sizi rahatsız eden şeyleri bırakmıyorsunuz. Dilerseniz, bedeninizin bugün Dünyayı nasıl gördüğü üzerine köşeyi dönmek üzeresiniz.

Tam şu anda, buna dilediğiniz kadar derin girmenizi istiyorum, çünkü daha önce hiç olmadığı gibi Akaşik kaydınıza hitap etmeye hazırsınız. Kendi sözcükleriniz yoksa, sessizce tekrarlayabilirsiniz. Bu şekilde ilerliyor:

Kendimi ve ruhumu bir çok ifadelerde temsil eden sevgili güzel Akaş, bu yeni enerjide Ben komuta ediyorum.

Özüm olan ve bu gezegende binlerce yaşam ifadelerini temsil eden sevgili Akaş, bugünün enerjisine bak, çünkü yetkili benim. Sevgili Akaş, sen ben olduğun için güzel olan ve bu dünyada binlerce yaşamdır olmakta olduğum tek ruhu temsil eden Akaş, şunu bil: Değişim var ve onu ben dikte edeceğim, çünkü yetkili benim.

 Sözün özü, kendi hayatımın yetkilisi benim ve ilk kez dinlemeni istiyorum. Hatırlamada iyilikseverliği emrediyorum! Bu Akaşın ard arda yaşamlarda hatırlanmakta olan şeyleri değiştirmeye başlamasını emrediyorum. Bu vesile ile dramaya sınırlayıcı koyuyorum. Yaşamımın ışığını istila etmeye izin verilmiyor. Tüm negatif şeylere, tüm öfkeye ve ihanetlere ve dehşete sınırlama koyuyorum. Tüm uygun olmayan şeylere sınırlayıcı koyuyorum. Bu şeyler hala orada olabilir, ama şimdi onlar karanlığa gidecekler ve orada kalacaklar. Akaşımda olan ve orada olmuş olan negatifliğe emrediyorum: Arka koltuğa geç, çünkü bugün ben sürüyorum! Artık onun ortaya çıkması için herhangi bir neden yok, çünkü görüyorsun, tüm bunların yetkilisi benim. Konuşan benim.

Yapmakta olduğunuz şeyi görüyor musunuz? Çoğu zaman hayatınızın sorumluluğuna sahip olmayabileceğiniz hissi var ve her zaman bu his oldu. Akaşik kayıt hakkında konuşuyorsunuz, ama o sadece sinirlendirme kütüphanesi olarak orada oturur, öyle değil mi? Sanki hiç bir şeyin kontrolü sizde değilmiş gibi. Ama aniden, her şeyin, her şeyin kontrolünün sizde olduğunu söylüyorum. Bunu bitirelim.

Sevgili Akaş, güzel ve iyiliksever, sen bensin ve ben senim. Binlerce yaşamımda gerçekleşmiş olan tüm güzellik, neşe ve bilgelik, ruhumun olgunluğu beni iyilikseverlik ile şaşırtacak şekillerde kendisini sunmaya başlasın. İyi şeylerde, iyiliksever şeylerde, pozitif beklentilerde, Akaşik kaydım başıma gelen en iyi şey olsun ve yaşamım bugünü ve bu kararı yansıtsın. Ben konuştum. Ben yetkiliyim.

Bitirmedik, çünkü “şimdi”de çalışıyoruz, hatırlayın? Bunun fazlası var, çünkü tam şu anda çok güncel olan ve henüz Akaşta olmayan, sizi rahatsız eden şeyler de var. Bununla nereye gideceğimi biliyor musunuz? İşi tamamlamak istiyor musunuz?

Sevgili, olduğum, ben olan hücresel varlık, yetkili benim. Doğumumdan şu ana kadar hayatımda gerçekleşen her şey fark edilsin. Beynimdeki anılar, bunları taşıyan sinaps fark edilsin. Bu gezegende Tanrıdan gelen bir yaratım olarak ihtişamımın altında olan tüm o şeyler durdurulsun ve bırakılsın. “Kasetleri” çalmaya devam etmenize izin verilmiyor. “Kasetler” şunlar: Deneyimlediğim ihanet, üzüntü, kötü hisler, öfke, düşük enerjili İnsan doğam, vızıltının kendisi. Dursun, sona erdirilsin ve bırakılsın. Anılarımın yetkilisi benim ve her bir hücre Yüksek Benliğim ile yankılanıyor. Bunun, daha önce hiç bilmediğim şekilde parçasıyım. Ben olan her şeyin yetkilisi, sorumlusuyum. Bu yerden gidebilmek ve bu gezegende şu anki doğumumdan bu yana gerçekleşen kendi geçmişimden gelen o negatif şeyleri taşımak zorunda kalmamak için bunu emrediyorum.

Henüz bitirmedim. Kendi iradeniz ile kendi bilincinizi değiştirebileceğinize inanıyor musunuz? Sahip olduğunuz bu alete inanmayacağınızı dün size söyledim. Bunun nasıl işlediğini gösteriyorum. Henüz bitirmedim. Daha fazlası var. Yapabildiklerinizin ne kadarını ifşa edeceğimi düşünüyorum. Siz olan şeyi değiştirebilir misiniz? Kendi kişisel doğanız olduğunu düşündüğünüz şeyi alıp onunla çalışmaya başlayabilir misiniz? Şeyleri, istemediğiniz şeyler yerine, istediğiniz şeylere şekillendirmek için bu bulmaca ile çalışabilir misiniz? Yaşlanma hızınızı değiştirebilir misiniz? Evet.

Sevgili hücresel yapı, yetkili benim. Patron konuşuyor. Dinle: Bedenimdeki her hücrenin içinde güzelliği, iyilikseverliği ve Tanrıyı görmeni emrediyorum. Hastalığa daha önce olduğundan çok daha fazla dirençli olmanı emrediyorum. Görüyorsun, hastalık kendisini ışığa ekleyemez ve öncesinden çok daha fazla ışık taşıyorum. İçimde olan, uygun olmayan şeylerin çekip gitmesini ve değişmesini emrediyorum. Bunun gerçek olduğunu bilmem için, bedenimdeki kimya sonraki günlerde kendisini göstersin. Bana daha önce hakim olabileceğimin anlatılmadığı hakim olabileceğim, emredebileceğim şeylere hakimim, idarelerini ele alıyorum. Bu yerleşti.

Egzersiz bu. Dahası var, ama şimdlik bu kadar olacak çünkü gelecekte yapabileceklerinizin tam inanılmaz şeylerine girmeye başlıyoruz. Tam şu anda, sevgililer, bu gezegende çok uzun süre kalın ve süreçte korku dolu olmak yerine neşeli olun. Sizi öfkeye, üzüntüye ve korkuya iten “düğmeler” serbest kalsın.

Şimdi bu boş yere, güzel boş alana geliyoruz. Büyük bir temizliğin neden olduğu bir alan. Tüm bu şeyler ve daha fazlası şimdi herkes için mümkün, ne kadar eşsiz olursanız olun veya kaç tane yaşamınız olursa olsun. Bu tam Akaşik yeniden yönlendirmenin henüz bir ismi bile yok. Henüz tamamıyla geliştirilmiş olan bir süreç değil. Bilincinizin beyninizin ezoteriklerini, yaşamlarınızın anılarını ele geçirmesinin ve onları iyilikseverliğe, neşeye ve ışığa manipüle etmesinin ne kadar güçlü olduğunu hayal edin.

Mesaj budur. Harika, değil mi? Zaman geçtikçe, daha fazla şey ifşa edilecek ve bunu dinleyenler, gözleri yuvalarından fırlayanlar ve “Benim için değil. Bugün değil” diyenler olacak.

Sevgililer, gezegendeki herkes kadar seviliyorsunuz. Sevgi ile özgür seçim her zaman her bir İnsan Varlığı için elde edilebilir seçenek oldu. Hiç yargılama yoktur. Bu yerden suçluluk ve korku olmadan gitmenizi istiyorum. Sonraki bir kaç günde, “birşeylerin biraz farklı olduğunu” hissedebilirsiniz. Belki kaldırılmış olan bir yük vardır. Bu ezoterik bir yüktür. “Bunu açıklayamıyorum, ama sadece daha önce hissettiğimden daha özgür hissettiğimi biliyorum” diyebilirsiniz. İnsanlar farklı düşündüğünüzü ve farklı davrandığınızı söyleyebilirler. Gerçek şu ki, insanlık için geçişi güçlendirmeyi öğrenmekte olan mükemmel yaşlı ruh grubuna katıldınız, çünkü biraz önce kendinizi değiştirdiniz. Etrafınızdaki diğerleri anında yararlanacaklar, çünkü sizi daha hafif olarak görecekler. Daha önce görmedikleri ruhunuzdaki güzelliği görmeye bile başlayabilirler.

Bu gerçektir. Bunun gibi şeylerin işe yarayacağı yol bu ve çok yaşlı ruhlar için size henüz ileri bilgiler verdim. “Yaşlı” ruhu yıllar açısından ne kadar yaşlı olduğunuz ile karıştırmayın, çünkü bazen en genç olan en bilgedir. Çoğu zaman en genç olanlar kıdemliler ile birlikte buradalar, çünkü onlar Akaş ile ilgili nesil uçurumu olmadığını anlıyorlar. Bu yerden değişmiş olarak gidin. Bugün yaptığınız bu şeyler üzerinde düşünün.

Ve öyledir.

KRYON

 (Çeviri: Saffet Güler)

http://www.kryon.com/CHAN2018/k_channel18_phoenix.html