KRYON: “Çok Boyutlu Olmak”

Yazdır Yazdır 

KRYON KANALLIĞI
“Çokboyutlu Olmak”

Bu canlı kanallık Montreal, Kanada’da verildi
11 Kasım 2017

 Lee Carroll

 Selamlar sevgililer, ben Manyetik Hizmetten Kryon’um. Tam şu anda ezoterik dinleyicilerin önünde oturuyorum ve tüm gün boyunca konu çok boyutlu olmak idi. Tam şu anda birçokları için inanılmaz olan şeyleri keşfediyorsunuz. Çok temel seviyede ve insanlığın algısının çekirdeğinde, gelmekte olan değişim var. Bu, bazen ulaşılması ve hayal etmesi zor olan güzel bir değişimdir, ama ona yakından bakarsanız, o sizi karanlıktan çıkaran bir değişimdir.

Bu mesajda geçmişte verdiğim bazı şeyleri gözden geçirmek istiyorum, sonra size daha önce iç söylemediğim bazı yeni şeyleri vermek istiyorum. Bunun zamanı şimdidir. Neden zamanı şimdi olmalı? Çünkü sevgililer, buraya geldiniz ve bunu okuyorsunuz. Bu geçiş hakkında anlayabileceğiniz kadar çok şeyi size öğretmek için çok boyutlu enerjiler ve varlıklar olarak buradayız.

Önce, bu toplantı başladığından bu yana bugün sahnede olanlara bakalım. Bugünkü kanallık farklı İnsan kaynaklardan geldi, yine de verilen yalnızda tek bir gerçek mesaj vardı. Eğer onun aktarıldığı çeşitli yollara bakarsanız, İnsanın dahil olduğunu görürsünüz, ama çekirdek bilgi aynıdır. Bugün söylenen şeyin özünü herhangi bir dilde tanımlayacak sözcükler nelerdir? Umut, iyilikseverlik, sevgi, şefkat, birliktelik, ahenk ve uyanış. Çoklu kanallıklardan temsil edildiği gibi, bugün bu gezegenden yaratıcı kaynaktan gelen mesaj budur.

Bir kanallığın gerçek olup olmadığını nasıl anlarsınız? Bu kolaydır. Mesajdaki bu konulara bakın: Umut, uyanış, sevgi, şefkat ve ışığa ilerleme zorlukları deneyimlendiği zaman yardım. Gerçek ve doğru olan hiç bir kanal size bugün kıyamet mesajı vermez. Bu imkansızdır, çünkü Tanrı – kaynağı burada gezegende gerçekleşmiş olan şeyi bilir ve bu “geçiş mesajıdır”.

Azar azar, grup grup, yaşlı Ruhlar ve Işıkişçileri doğru gelmeye başlayan bilgi alıyor. Gerçekten neler olup bittiğini anlarsanız en sonunda, bu enerji ile özdeşleşeceksiniz. Medyanıza bakabilir ve dünya koşullarında etrafınızda neler olup bittiğini söylediklerini görebilirsiniz – ve bunlar size anlattıklarımızdan çok uzak görünebilir. Bu gezegendeki karanlık bilinç korkmanızı ve geçmişin düşük bilincine geri dönmenizi istiyor. Medya ticari düşünceyi hoşnut etmeye dahil.

Buna bakın. Bu her yerde. Bir kaç kişinin dramatik dönerek sallanması 50 yıl önce gerçeklemiş olan şeyi size hatırlatan bir tür sıkıntıya neden oluyor – korkuya geri dönüş. Bu, bu gezegeni bir daha asla var olmayacak bir yere geri getirmeye çalışan bilincin karanlığıdır. Ortaya çıkmaya başlayan çok fazla ışık var. Bu her yerde gerçekleşiyor, tam şu anda bu odada bile. Yaşlı ruhlar bunu görüyor ve bunun gibi toplantılara geliyor. İnsan Varlıklar daha büyük hakikate uyanıyor ve bu sadece mesajların içinde değil. Daha büyük hakikat çocuklar için ve onların çocuklarının çocukları için gezegendeki diğer uygarlıklar ile uyuşabilir bir barış dünyası vizyonudur. Bu, “Yaratıcı hakkında bizim inançlarımız farklı, ama sizin inançlarınızı da onurlandırıyoruz. Sisteminizde yaptığınız şeyi onurlandırıyoruz, çünkü bu tek kaynak ile bağlantılı” diyecek olan gelecekteki kültürler hakkında bir vizyondur.

Gezegende birliğin yayılmasının zamanıdır. Birlik, “şeylerin bütününün farkındalığı, her şey arasındaki bağlantının birleşmesi” demenin başka bir yoludur. Bu farkındalık ile ilgili bazı örnekler ve bilgiler vermek için size bazı şeyleri sıralayacağım. Birlik nasıl gerçekleşir? Onu beklemenin niteliklerinin bazıları nelerdir? Beklemediğiniz yeni şeyler nelerdir? Size vereceğim her şey güzel, iyiliksever ve doğru haberlerdir.

Yaradılış Hikayesi

Gerçekleşmekte olan bir keşif var. Bir süre önce, belki 200,000 yıl kadar önce, spiritüel bir yaradılış hikayesi yavaşça kendisini bu gezegene yerleştirmeye başladı. Sevgililer, kültürünüzün kutsal metinlerinde okuduğunuz yaradılış hikayesi ilginç şekilde şimdi tartıştığımız hikayeye benzerdir. Ancak, bizim tartıştığınız aynı zamanda tüm gezegendeki yerlilerin çoğunluğu tarafından iddia edilmektedir.

Dünyadaki yerliler “Biz yıldızlardan geldik” diyor. Onlar kutsal metinlerinizin söylediği aynı şeyi söyleyeceklerdir. Bugünkü İnsan Varlığı dünya gezegeninin evriminin bir ürünü değildir, ama değiştirilmiştir. Bu değişimin mucizesi size karanlık ve ışığın ruhsal farkındalığını verdi. Ayrıca DNA’nızın bu zamanda değiştirildiğini söylüyoruz.

Kutsal metinlerdeki yaradılış hikayesi metaforlar ile doludur. Aden Bahçesi Gaia ve Gaia üzerindeki İnsanların güzelliğinin metaforudur. Bahçe spesifik bir yer değil, doğanın tümüdür. Hikayeye dahil olan insanlar, erkek ve kadın, o zamandaki TÜM erkekleri ve kadınları temsil ediyor. Yaradılış dönüşümü yavaşça başladı ve yaratıcı bir kıvılcım olduğunu size anlattık – bunun gerçekleştiği bir nokta. Bir kaç kişi ile başlamalı ve zamanla çoğalmalıydı. “Yıldızlardan gelmek“, yerlilerin neredeyse evrensel olarak inandıkları bir gerçektir ve birçokları için Pleiadesliler için (Yedi Kızkardeş takım yıldızı) metafordur.

Şimdi, sevgililer, bunu metinlerde okumazsınız. Bunun yerine, hikaye cennetlerden bir meleğin inmesidir. Bu ziyaretin sonucu, size kutsallığın ve farkındalığın verilmesidir. Aniden, basitçe biyolojik olan İnsanlar, evrimsel varlıklar ruhsal özgür seçime sahip olan varlıklar haline geldiler. Size iyi ve kötünün, karanlık ve ışığın bilgisi ve yaratıcı kaynağı (Tanrı) hissetme ve bu enerjiler arasında karar verme yeteneği verildi. Metinlerdeki hikaye budur ve size verdiğimiz Pleiadesliler hikayesi budur.

Pleiadesliler onbinlerce yıldır çok boyutlu bilince sahip olan son derece evrimleşmiş spiritüel bir ırktır. Onların 200,000 yıl önceki amaçları, bu gezegeni Yaratıcının bilgisiyle tohumlamaktı. Bugün bile, bazı bilim insanları yaklaşık 200,000 yaşında olan modern İnsan Varlığının, kendi altında kalan tüm evrimin sahip olduğu 24 çift kromozom yerine, 23 çift kromozoma sahip olduğunu sorgulamaya başlıyor. Bilimin keşfettiği zamanlama, size burada anlattığımız zamanlamadır. DNA’nızı değiştiren bir şeyler oldu.

Siz bu gezegende çok yenisiniz! 23 çift kromozoma sahip olmak, buradaki herhangi bir şeyden gelmediğiniz anlamına geliyor! Bunu anlıyor musunuz? Bilim bunu kavramaya başlıyor. Size benimki gibi yaradılış hikayesi vermeyecekler, ama şunu söyleyecekler,”Normal, kabul edilmiş evrim sürecinin dışında İnsan Varlığını yaratan bir şey gerçekleşti.” Belki bu Kryon hikayesi hayal edebileceğinizden daha fazla ana görüş olabilir.

24 ncü Çift

Şimdi, size daha önce bir kez söylediğim bir şeyi söyleyeceğim. Aslında, 23 çift kromozoma sahip olduğunuz görünüyor. Ama, bunları yalnızca 3B’de yapabildiğiniz noktaya kadar inceliyorsunuz. Bunları 3B kimya enstrumanlarınız ile lineer bir şekilde araştırıyorsunuz, çünkü şu anda tek sahip olduğunuz bu. Öyleyse 24 ncü çift nereye gitti? Ya onun hala orada olduğunu söyleseydim?

Aha! O kesinlikle hala orada. Sevgililer, 24 ncü çift kuantum çifttir. Hala 24 çifte sahipsiniz, ama 3B biyoloji sadece 23 çifti görüyor. 24 ncü çift ne ile ilgili? Bunun perspektifini kaybettiyseniz, herhangi bir anlam ifade etmeyecektir. 24 rakamı ile ilgili kadim Tibet’ten gelen nümeroloji nedir? Bu altıdır (6) ve eğer o sistemde altı rakamının anlamına bakarsanız, “en yüksek seviyede insan – armoni ve denge”dir. Bunu biliyor muydunuz? Çok boyutlu olan 24 ncü çiftin 200,000 yıl sonra uyanmaya başlaması ne tesadüf? İşaretleyiciyi (2012) geçtiniz ve bununla DNA’nıza değişim geliyor. O farklı bir şekilde titreşmeye başlıyor, frekans olarak değil, çünkü frekans üç boyutlu bir tanımdır. O kuantum enerjide farklı şekilde titreşiyor (kuantum alanında atomik yapının dönüşünü etkiliyor). O son derece farklı, son derece yüksek ve İnsan doğasını değiştirmeye başlıyor. Gerçekleşmekte olan şey budur.

Senin için, yaşlı ruh, bu süreci anlamanın ilk adımı onu tanımak olacaktır. Bu, partnerimin lisanında ilginç bir sözcüktür. Tanımak sadece inanmak anlamına gelmez. “Sahiplenilmiş” bir gerçeklik olması için, İnsan zihninin onu içsel olarak kabul etmesi gerektiği anlamına gelir. Hepiniz yerçekimi adı verilen fiziksel özelliği biliyor, tanıyorsunuz. Yerçekimine inanmıyorsunuz. Bunun yerine, onu bilirsiniz ve her gün onunla çalışırsınız. Eğer bir şey düşürürseniz, aşağıya gidip gitmeyeceğinin sorgusu yoktur. Onu, çekirdek seviyede sizin için gerçek olduğu derecede tanır, bilirsiniz. Kavramı sahiplenirsiniz.

Tanrının sevgisini, Tanrının gerçek olduğu sorgusu olmayan derecede bilen bu odada bir çok insan var ve bunu okuyan bir çok insan var ve bu güzel kaynak isminizi bilir. Bunu anlayanlar, bu yerden ayrıldıkları zaman asla yalnız olmayacaklarını bilirler. Sizi tanıyan ve sizi seven, hepinizle birlikte olan çok sayıda varlık var. Bu bir çok yaşlı ruh için teselli ve gerçekliktir. Ama, buna hiç inanmayanlar olduğunu biliyorsunuz. Bu özgür seçimdir, yaradılış hikayesinin özünün enerjisi.

Değişmiş DNA’sı olan tamamen kuantum bir İnsan Varlığının Büyük geçişler yapmaya hazır olduğunu, ama buna inanmadığını hayal edebiliyor musunuz? Bu yerden tek başlarına eve giderler ve yalnız hissederle, ama eğer kendilerindeki Tanrıyı tanıyabilirlerse – ellerini tutmayı bekleyen, etraflarında çok sayıda sevgi dolu varlık vardır.

Tüm yaşamları boyunca tek başına oturduklarını, yalnız öldüklerini – onları ebediyen seven, ruh isimlerini bilen ve kimin iyileşme ve yaşam değişimine hazır olduğunu bilen o rehberlerden herhangi birinin elini hiç tutmadıklarını hayal edebiliyor musunuz? Bu özgür iradedir. Belki bunun nedeni onlara bugün öğrendiğiniz şeyler hakkında hiç bir şey anlatılmamış olmasıdır.

Bu sahnedeki her İnsan, kanal oldukları zaman bu sevgiyi hissediyor. Kanallık her birey için farklıdır. Kanal olmanın doğru veya yanlış yolu yoktur. Şu anda sahnede iki kanal var. Onları tanımlayabilir misiniz? Bir tanesi tam şu anda parmakları ile Tanrının sevgisine kanallık yapıyor [Robert Coxon – besteci/müzisyen]. O yapmakta olduğu şeyin çok boyutlu olduğunu biliyor, çünkü müziği çalmadan önce o müziği işitiyor! Kanallık yapmadan önce, sandalyedeki adamın bilgisini işitiyor! Bu, çoklu kanallığın çeşitliliğidir. Bu çok boyutluluktur. Sahnedeki her kanal bunu hisseder ve bunu bilir. Ben evriminizin sizi sonra nereye götürdüğünü anlatmaya başlamadan önce bile, bunu size anlatıyorum.

Partnerim daha önce evrimleşen İnsan Varlığı hakkında konuştu ve size düşünecek bir şeyler verdi. Evrim gerçekte ne anlama geliyor? Son kanallık kitabımız DNA değişiminin, tutum değişikliğinin ve değişen İnsan bilincinde çok boyutlu olmanın ne anlama gelebileceğinin örnekleri ile dolu. Bazı nitelikleri tekrar sıralayalım, böylece beklemedikleri bir uyanışa sahip olmaya başlayan bireyler ile dünyanın pratikliğini gerçekten anlarsınız.

Geçmiş Yaşam Hatırlayışı

Birincisi, en kolay olanı, geçmiş yaşam farkındalığıdır. Bugün bu kavramlara daha erkenden uyanan çocuklar doğuyor. Onlar konuşmayı öğrendikleri zaman, annelerine,” Şimdiye kadar sahip olduğum en iyi annesin'” gibi şeyler söyleyebilirler. Uyuşmazlık ve hayal kırıklığı içinde olan diğerleri, “Son annemi daha çok seviyordum” derler. Anneler onlara şok içinde bakar, “Neden söz ediyorsun?” Ama, yaşlı ruh anne neyin olup bittiğini tam olarak bilir. Çocuk hatırlıyor ve tam isimleri veya yüzleri bilmiyor olabilir, ama içsel olarak çocuk burada ilk kez bulunmadığını bilir.

Size söyleyeceğimiz ilk şey, daha önce yaşamış olduğunuz gerçeğinin içsel bilgisini görüyor olabileceğinizdir. Bu çocuklar ile başlar ve bundan söz etmedikçe, tüm yaşamları boyunca buna sahip olurlar. Yaşamın bir çember olduğunu bilirler. Onlara hangi spiritüel sistem anlatılırsa anlatılsın, daha iyisini bilirler. Bazıları etraflarındakilere itici gelmemek için sessiz kalır, ama içlerinde bunu bilirler.

Siz yaşlı ruhlar buna sahip değildiniz. Büyüyen bir farkındalığa sahiptiniz ve sonra bunu tanıdınız. Ama, çocuklar ile, bu geldikleri zaman onların kim olduklarının parçasıdır. Bu zaten tanınmaktadır, bilinmektedir. Daha önce yaşamış olduğunuzun hatırlayışı yaşlı ruhların başına gelmeye başlıyor. Daha önce hiç hatırlamadığınız enerjileri hatırlamaya başlıyorsunuz. Bunların dramatik, kötü veya karanlık enerjiler olması gerekmiyor. İyi şeylerin, neşeli şeylerin hatırlayışına uyanmaya başlıyorsunuz.

Bazen uyanıp şöyle diyeceksiniz, “Wow! Bu çok sık olmadı. Uçuyordum ve güzel renkler gördüm. İsmimin seslendirildiğini işittim ve bir şekilde her tarafımda ışık vardı. Bu rüyayı her gece istiyorum!” Sadece geçmiş bir yaşamı değil, lineer olmayan bir şekilde bir araya sarılmış çoklu geçmiş deneyimleri hatırlama kuantum deneyimine hoş geldiniz. Gerçekleşmeye başlayan şey budur. Bu bir numaradır.

Geçmiş Bilgeliğe Uyanmak

İki numara, geçmişten gelen bilgeliğe uyanmaktır. Şimdi dinleyin: Doğdukları her zaman yeniden başlayan İnsan Varlığı olamaz. Bu size gezegende kadim bir bilgelik faktörünü asla vermez. Bunun yerine, geçmişten gelen bilgeliği hatırlamış olmalısınız. Bu, sizi neyin işe yaradığı ve neyin işe yaramadığını bilme yerine koyacak olan bilgelik olacaktır – savaşın asla işe yaramayacağını anlayan bir kültürde kendini kanıtlayan ve çok doğal bir bilgelik, zorluklardan çıkma yolunu bilen bir bilgelik ve aynı hataları tekrar tekrar yapmanıza izin vermeyen bir bilgelik.

Bu, geçmişten yetişkinliğe büyüyen yaşlı ruha getirilen ve yavaşça bir nesile ilerleyen bilgelik olacaktır, yeni tutumlar kültürünüzde görülmeye başlar. Geçirdiğiniz yasalarda, kanun koyucularınızın nasıl seçildiğinde ortaya çıkar ve işitmeye başladığınız şey şudur: Artık savaş yok. Artık savaş olmaması için insanlığın kaç nesli gerekir? Bu size bağlıdır. Şu anda size anlattığım şey nedeniyle bu düşündüğünüzden daha kısa olabilir.

Ya tekrar tekrar yeniden doğmak zorunda olmasanız, ama bunun yerine sadece geçmişin bilgeliğine uyansanız? Bu, bu yaşamda geliştirmediğiniz bilgelik olurdu, bir çok yaşamlardan tekrar tekrar gelen bilgelik olurdu. Partnerim size, geri döndüğünüz zaman bu dünyaya şu anda olduğunuzdan çok daha çok boyutlu olarak geleceğinizi söylüyor. Yüksek seviyede titreşen 24 çift kromozoma sahip olacaksınız, bu nedenle aynı hataları yapmayacaksınız. Bu, çocukken elinizi sobada yakmanıza benzer. Bunu tekrarlamak yerine, sonraki yaşama kendinizle birlikte taşırsınız. Sobayı hatırlarsınız ve bu, savaşı hatırlamak için metafordur. Bunu bir kez daha yapmazsınız. Tekrar tekrar söyleyeceğim: 2012 öncesindeki uygarlığa barbar yıllar olarak bakacağınız bir zaman gelecek. Yüksek bilinç Dünyadaki şeylerin günlük yolu olacak.

Zamansızlık

Bazı yeni çok boyutlu tutumlardan konuşalım. Bu anlamlı gelmeyebilir, çünkü şimdi lineerlikten ayrılacağız. Gelecek yaşamları hatırlayacaksınız. Anında, kabul ediyorsunuz, “Kryon, bu anlamlı değil.” Aslında, lineer tarzda anlamı yok, hayır. Bu odadaki her bir ruh ve bu mesajı okuyanlar daha büyük bir ruh – grubunun parçası oldular. Perdenin diğer tarafında, diğerleri ile birlikte sonra nereye gideceğinizi, insanlığa en çok yardımcı olacak planın ne olduğunu veya deneyimlemek ve öğrenmek için neye gereksiniminiz olduğunu planladığınız zamanlar oldu. Bu aynı zamanda, bu yeni enerjide nerede olacağınız ve neler yapabileceğiniz ile ilgili plandır. Şimdide yaptıklarınız nedeniyle o gelecek planları sürekli olarak değişir. Bu nedenle bunların hiç biri bir kontrat veya belirlenmiş, değiştirilemez bir plan değildir. Ama, ya planlamayı hatırlayabileceğinizi söyleseydim? Bu, çok boyutlu olmaktır. Bundan dolayı, bazılarınız sonra ne olacağının ve kim ve nerede olabileceğinizin çok iyi bir fikrine sahip olacaksınız.

Sandalyedeki adamın durumunda, o “yeni Afrika’ya” gidecek, ama yalnız olmayacak. Onun etrafındaki karmik bir grup onunla birlikte olacak. Marc, dinliyor musun? [konferansa ev sahipliği yapan Marc Vallée’ye hitap ediyor]. Bu karmik grubun, sizinle yaşamaları gerekli değildir. Şimdiye kadar bir çok yaşamlarda sizinle birlikte yolculuk yapmış olan ruhlar olarak arkadaş olduklarınız olabilir. Hepinizin büyük, gelecek bir vaadin parçası olabileceğinizi düşünmek güzeldir. Sonraki sefer nereye gideceğinizi bildiğinizi ve onu tanıdığınızı hayal edin! Birçokları Dünyaya “bir deney” dedi. Deney değildir. O büyük bir plandır, özgür seçim ile uyarlanan bir plan.

Çok Boyutlu Biyoloji

Bir diğer harika olanı var! 24 ncü kromozom çifti daha aktif olduğu zaman, kuantum biyolojiye sahip olmaya başlayacaksınız. Çok boyutlu biyoloji bir tür süper – içsel zeka haline gelir. Bu, bedeninizin çalışma şeklinde doğal karşıladığınız her şeyin yanlış olduğu anlamına gelir, çünkü kuantum biyoloji o kadar zekidir ki, hastalık asla onu istila edemez. O, gezegenin eski enerji hastalıklarından daha akıllıdır.

Dinleyin: Bedeninizin, içine girmesine izin vermemesi için, çare aradığı şeyin bir örneği veya tentürü (eser miktar) bedene vererek, biliminizin gezegenden tamamıyla yok ettiği bazı hastalıklar vardır. Biyolojik savunmanız şimdi hastalıktan daha büyüktür ve o dünyanızdan gitmiştir. Bu yeni bilgi çok benzerdir. Siz aslında konuşmakta olduğum şeyin emsaline sahipsiniz ve onu gözünüzde canlandırabilirsiniz.

Şimdi, İnsanların ne kadar yaşayacağının varsayıldığı beklentisi ile ne yapabileceğinizi düşünüyorsunuz? Düşünün: Artık kanser veya başka bir hastalık yok, artık Alzheimer’s yok, şimdiye kadar hüküm süren hiç bir hastalık yok – hastalık içeri giremez. İçeri giremez, çünkü 24 kromozomun süper aktif olduğu bir ışık – beden için bu işlevsiz ve aptalcadır. Bağışıklık savunmanız süper – savunmadır. Bu, biyolojinin çok boyutluluğudur. O, nasıl tasarlandığına uyanır ve hastalık içeriye girmeye çalıştığı zaman tam olarak bilir. Şimdiye kadar gördüğünüz her şeyden daha akıllıdır.

Hiç Bir Şey Tekil Değildir

Bitirmeden önce bir tane daha var. Eğer çok boyutluluğu gerçekten anlarsanız, aynı zamanda fizikte veya hayatta tekillik olmadığını da kavrarsınız. Hiç bir şey tek başına değildir. İçinizde tek bir ruh yok. Hatırlanacak tek bir hayat yok. Hatırlayın, her şeyin başka her şey ile birliği var (bağlantının birleşmesi). Bunun kendisini göstermesini izleyin. İnsan Varlıklar hatırlamaya başlıyor ve çoklu Akaşalar ile birleşmeye başlıyor. “Bu ne anlama geliyor, Kryon?”

Dinleyin: Büyük bir politikacı çağların en iyi politikacılarına katılmaya başlayabilir. Çoklu – Akaşik kaydı hisseder – sadece kendininki değil, tarihteki en büyük liderlerin kayıtlarını. Liderliği o zaman ve çok eskimiş bir hükümete büyük bir değişim ve fikirler getirebilir. Büyük bir müzisyen aynı anda eski üstatların hepsine katılmaya başlar! O müzisyen sadece eski üstatları duyumsamaz, eski üstatlar olur. Süper – insanlar, süper – sanatçılar, süper – politikacılar olacağını söyleyebilirsiniz. Bazıları zaten buradalar!

Sorunuz şu, “Bunu nasıl yapabilirler? Bu şekilde çalışmaz” Çok boyutluluğa hoş geldiniz. Çalışması için tasarlanmış olan yol budur. Şu anda tekil, lineer bir kutudasınız. Tek ruhun lineer fikrini unutun. Perdenin diğer tarafındaki ruhlar size daha önce anlattığımız “çorba”dır. Kendinizinkine, artı onlarındaki erişebilirsiniz ve bu, çok boyutlu bilinç için tamamen normaldir. Bu, titreşmeye başlayan ve sizi var olan her şeye bağlayan 24 ncü kromozom çiftidir. Bunu gözleyin.

Bu olasılığı bir çok “süper – spiritüel” lidere uygulayın. Onlar dünyada yürümüş olan üstatların bilgeliğine sahip olurlardı, yine de kendilerine tapınılmasına izin vermeme duygusuna sahip olurlardı ve “uzaktan” öğretirlerdi. Bunun, insanlığın bu uygarlığının muhteşem bir şeye götüren hızlı yol olacağını düşünür müsünüz? Yanıt EVETtir! Bir gün yaşlı ruhlarda kendine değer verme gibi şeyler olmayacak. Hepiniz nereden geldiğinizi bileceksiniz. Süper insan ve çok boyutlu olacaksınız. Sizi çok boyutlu farkındalıkta ileri sevk edecek olan daha önce hiç var olmayan aletlere ve icatlara sahip olacaksınız. Bu çok mu harika ya da inanılmaz mı? Eğer İnsan doğası dediğiniz şeyin aynı kalacağını düşünüyorsanız, bu tamamen inanılmazdır. O modifiye olmaya başlarken, bu sizin “oyun değiştirici” dediğiniz şey olacak.

Savaş hiddetleniyor, sevgililer. Savaş karanlık ve ışık arasında ve bir süre bu gezegende sizinle birlikte olacak. Tartıştığımız gelmekte olan evrimi bilmenizi durdurmayacak, ama ana savaşın sona ereceği bir zaman gelecek. Yanlış anlamayın: İnsanlar her zaman özgür seçime sahipler ve dünyada, düşük enerjiyi seçenlerden gelen karanlık noktalar ve anlaşmazlıklar olacak. Ama bugün olduğu gibi, bu tüm ülkeler veya diktatörler veya tüm kültürler olmayacak. Bunun yerine, izole olacak ve daha küçük grupların kısımlara ayrılmasını temsil edecek. Bu özgür seçimdir ve her zamanla sizinle olacak.

İnsan doğasının kendisinin değişmeye başladığını hayal edin ve aslında iyiliksever şeylerin her zaman yanıt olmasını bekleyin. Kültürlerin kazan – kazan senaryoları yaratarak, duygu birliği ve şefkate dayanarak birbirleriyle sorunları çözmek için yeterince bilge olduklarını hayal edin. Artık dramaya ve ölüme çekilmeyen, tüm çok satan filmlerin ve kitapların, kahramanların her zaman çözüm yaratan şekillerde düşündükleri hikaye anlatmanın yeni olgunluğunu yansıttığı bir kültürü hayal edin. Bu, oyun – değiştirici olurdu.

İnsan doğasının, çekirdeği olarak “kalbin uyumluluğuna” sahip olan bir görüş birliği olduğu bir gün gelecek. Yeni türde İnsan ortaya çıkacak, sevgililer ve tüm bunları görmek ve katılmak için orada olacaksınız. Bu, şimdiye kadar duyabileceğiniz en iyi haberdir.

Ve öyledir.

KRYON

(Çeviri: Saffet Güler)