KRYON: Beklenmeyen Değişim

Yazdır Yazdır 

KRYON MESAJI

“Beklenmeyen Değişim

Bu canlı kanallık VANCOUVER, BC, KANADA’da verildi.

 Lee Carrol kanalıyla

19 Mart 2017

Selamlar,sevgililer, ben Manyetik Hizmetten Kryon’um. Bu mesajların başladığı her seferinde, biraz ayarlanma anı olur (selamlamadan sonra gerçekleşen duraklamadan bahsediyor.) Ayarlama partnerim içindir, sizin için değil. Bunun nedeni mesajların neredeyse başka bir boyutta verilmesidir. Bir İnsan Varlığının gerçekten aniden konuyu değiştirip, sandalyedeki bir İnsanı dinlemeyi bırakması ve bunun yerine diğer taraftan gelen çokboyutlu bir mesajı dinlemesi zordur. Ama, mesajların kaynaklandığı yer burasıdır.

Bugünün mesajı öncekinden biraz farklı. Yine İnsan ırkını kutlayarak başlıyorum, çünkü üstesinden geldiniz. Bu, gerçekten şaşırtıcı bir şey yaptığınız anlamına gelen konuşma dilidir [kültürün bir cümlesi]. Neredeyse son anda, yıldızların zamanlaması sizi mükemmel döngünün sonuna getirdi ve savaşı bitirerek bundan geçtiniz. Dehşet ve kavga veya gezegenin öngörülmüş sona ermesi olmadan bundan geçtiniz ve ne yaptığınızı gerçekten bilmiyorsunuz ve bugün kendinizi yepyeni bir enerjide buluyorsunuz. 2012 den bu yana, sadece siz değil, bir çok şey tepki veriyor ve değişiyor ve konuşmak istediğim şey budur.

Kristal Izgaradaki Değişimler

Temellerden biriyle, bu gezegenin Kristal Izgarası ile başlayalım. Sizlerle bu ızgaranın “hatırlayan bir ızgara” olduğunu tartıştım. Size onun aktif olduğunu [her zaman değişiyor] ve İnsan Varlıklarının duyguları ve şefkatleri tarafından aktive edildiğini anlattım. Onun hızlı – yol ızgarası olduğunu anlattım – yani, eğer o değişirse, o zaman bunu ona yerleştiren insanlar bu değişimi hisseder. Şimdiye kadar, ızgara insanlıktan bunaltıcı şekilde negatif olan girdiler aldı, çünkü İnsan doğasının tepki verdiği şey budur. Bu başlangıçtan beri var olan duygulardır – korku, ıstırap ve dehşet. Bana inanmıyorsanız, haberlerinizi izleyin. Bunun İnsan Varlıklarının en çok çekildiği ve ilgi gösterdiği şey olduğu görünüyor. Dehşet ve drama çoğu zaman pazarlarınızı, filmlerinizi ve kitaplarınızı yönlendiren şeydir. Bu sözünü ettiğimiz İnsan doğasıdır ve bu değişmeye başlıyor. İnsanlığın duygularını “hatırlayan” bir ızgara size bir savaş alanındaki dehşetin duygularını ve ya bir mezarlıktaki üzüntüyü verir. Ona ne konulduğunu hatırlar.

Yeni enerjide bu gezegenin Kristal Izgarasına ne olur? Size daha önce bir ipucu verdim sanırım. Sevgililer, bu neredeyse ızgaranın yeniden yüklenmesine benzer ve onun daha önce hatırladığı negatif ve dramatik şeyler ve bunları hatırlatan yerler azalmaya başlar ve yok olur. Bu neredeyse gezegeniniz için, sizin için tümüyle farklı bir fizik yaratan zamanlamaya benzer.  Hızlı – yol ızgarasıdır, yani, sizler şimdi ona yeni damgalamalar yapıyorsunuz. Bir şeyi yeniden yüklediğiniz zaman, daha önceki her şey gider. Sonra yeni, taze bir başlangıç yapar ve sevgililer, tam şu anda olmakta olan budur. Kanıt, birçoğunuzun karanlık olan yerlerde hissetmeye başlayacağınız şeydir, çünkü bu değişecek ve hassas olanlar bunu ilk fark edenler olacak.

Zaman

Basit, lineer bir kavram ile başladım, çünkü Kristal Izgara bir örnektir. O oldukça lineerdir ve bunu anlayabilirsiniz, ama zaman ile ilgili ezoterik sorular soranlar var. Bu yeni enerjide zamanın kendisi de değişiyor mu?

Eğer bugünkü seminere katılmadıysanız, bu anlaması zor bir kavram olabilir. Seminer zamanın dairesel kavramını verdi ve bilgiler bilimsel bir şekilde sergilendi. Zaman çemberi hissettiğiniz bir şey değildir, çünkü sizin için zaman bir tren yolu gibi düz bir çizgidir. Sadece tek bir yolda gidersiniz ve bu yol geçmiş, şimdi ve gelecektir. Ama gerçeklik şu ki bu  fraktalizedir (kırılmıştır). Bir çember içinde gider ve üzerine yerleştirilmiş enerjiye sahiptir, ki ona tepki verir. “Fraktallar”  bütünün parçası olan onun parçalarıdır, ama yol boyunca kendisinin benzer parçalarını bırakırlar.

Fraktal zaman ezoterik görünebilir, çünkü bu nasıl yaşadığınız değildir, ama şeyleri nasıl algıladığınızı etkiler. Gezegende olaylar olurken, yol üzerinde tümsekler yaratırlar, tekrar çembere girdiğiniz zaman, tümsekleri hissedersiniz veya gelmekte olduklarını duyumsarsınız. Bu çoğu zaman daha önce olan şeyi tekrar yaratır. Bu, “zaman kendini tekrarlar” cümlesinden sorumludur. Belirli bir tarzda, tekrarlamaz. Bu fraktal zamandır. Bu etki incelenmiştir ve bunun arkasında şüphe edilen atomik parçacık vardır [Higgs Singlet]. İşte soru: Bu yeni enerjide zaman fraktallarına ne olur? Yoldaki tümsekler aynı mıdır, yoksa farklı mıdır? Geleceği tetikleyebilen geçmişin zaman çizgisinde olaylara ne olur?

Size bir şey anlatmak için buradayım: Bütün zaman çizgisi, fraktalların hepsi yeniden yüklenmeye başlıyor [tazeleniyor] ve onlar yok oldukları zaman, zamanın kendisi değişmeye başlar. Neden bu olur? Çünkü İnsan bilinci onun parçasıdır. Eğer fraktal zamanı yeniden başlatırsanız, bu geçmişteki şeylerin eski enerjide yaptıkları gibi sizi bugün veya yarın etkilemeyeceği anlamına gelir. Eski enerjide, onlara takılıp düşmeye devam ediyordunuz ve onlar gelmeye devam ediyordu. Bu savaş ardına savaşa yol açtı. Sonra insanlık bir süre dinleniyordu ve bunu tekrar yapıyordu. Bu gerçekleşti, çünkü bu bekleniyordu. Bu İnsan doğası idi. Birçokları, “Bu İnsanların yaptığı şeydir” diyor.

Eğer durum buysa ve şeylerin zamanlaması farklı olmaya başlıyorsa, bu, yeni bir zaman çizgisi yazmakta olduğunuz anlamına geliyor. Yeni tümsekler yaratıyorsunuz, ama tümsekler aslında dramatik negatif tümsekler yerine, pozitif tümsekler olabilir. Fraktallar bu yoldur. Ne yaparsanız yapın aynı şekilde çalışacaklar, eski enerjideki eski fraktalların burada olmayacak olması istisna. Onu temizlediğinizi söyleyebilirsiniz. Tartışmalı mı? Evet. Fizikte de tartışmalıdır.

Ne oluyorsa olsun, zaman zamandır. Fraktalların süreci de aynıdır ve çağlar boyunca aynı oldu. Size bunun değişmekte olduğunu anlatıyorum. Neden? Katalizör: Yeni İnsanın Bilinci.

“Yoldaki Tümseklerin” Değişken Etkisi – Geçmiş

Bir adım ileri gidelim. Eğer fraktallar değişiyorsa, bu İnsanların geçmiş hakkında tepkisini etkileyecek mi? Ve yanıt, oh evettir! Bunu tekrar okuyun.

Aniden bu geçmişe tamamıyla yeni bir tepkinin başlangıcı olabilir. Daha önce düşman olanlar arasında barış tohumları ekmek yakındır, çünkü geçmiş yapmış olduğu etkiyi yapmayacak. Ama bunu en çok hissedecek olanlar gençlerdir, çünkü onlar aslında geçmişi hiç deneyimlemediler. Onlar sadece geçmişe tepki veriyorlar ve onlara anlatılan şey bu.

Gezegende en derin olan geçmişin etkisini nerede görüyorsunuz? Yanıt Orta Doğudur. Orta Doğu insanları ve şu andaki kültürleri size anlattığım şeyin gerçeğini beklemiyorlar. Partnerimle birlikte, bir sahnede tek başına oturarak büyük bir tiyatroda idim. Işık sandalyede oturan partnerime odaklanmıştı, 900 İsrailli Kryon’dan gelen mesajı duymayı bekliyordu. Mesaj onların vatanları ile ilgili olacaktı, ama Kryon’un ne söyleyeceğini hiç bilmiyorlar. Sonra onlara anlattım.

Onlara önce kendi bölgelerine barış getirmek için “görevlendirildiklerini” veya seçildikleri anlattım ve böylece ikinci olarak Dünyada barışın başlangıçlarını yaratacaklardı. Bunu yaratmak için görevlendirildiler, çünkü onlar bunu yapabilecek tek kişiler idi. “Duruma” çözüm dışardan gelmeyecekti. Batıdan gelmeyecekti, sadece onlardan gelecekti. Aldığım tepki, hissedebildiğim bilinç “Nasıl?” idi. Çağlardır, istedikleri şey buydu! Bu topraklara geri dönmelerine ve bir ulus yaratmalarına izin verildği 1940 lardan bu yana, tek istedikleri şey buydu. Ama her iki taraftaki eylemlerden dolayı, bu sadece daha da kötüleşti. Nasıl? “Aniden tüm etrafımızdakiler ile bu bölgede barışa sahip olabilmemiz için, büyülü bir düğmeyi nasıl açarsın, Kryon?” Yanıt, zaten buna başlamış olduklarıydı ve bunu 21 Aralık 2012’de yaptılar. Geçmişin algısıyla resetleme başladı, çünkü fraktallar gitti veya yeniden yazılmakta ve şu soruları soran çocuklar olacak, “Bana tekrar anlat, baba, neden onlardan nefret etmem bekleniyor? Bunu gerçekten anlamıyorum. Şimdi beni kontrol etmesi beklenen geçmişte neler olduğunu bana tekrar anlat? Bana tekrar anlat, baba, geçmişte işlevsiz olan her şeye neden öykünmemiz lazım? Anlat bana, baba, bizim için işe yaramayan geçmişi neden silip yok edemiyoruz? Neden onların gözlerine bakıp, ‘Olan her şeyi bırakalım’ deme sürecine başlayamıyoruz?, bana anlat.

Gelecek nesil için, bunu izleyin diyorum! Her iki taraftaki eski liderlerin gittiği ve ‘kim kime ne yaptı’ya çok daha az vurgu olacağı ve bunun yerine temiz bir başlangıcın bilincinin olacağı bir zaman gelecek. Geçmiş geleceği gütmeyecek. Nasıl bir kavram! Bu, Orta Doğuda barış için katalizördür ve eğer bu işaretleyiciyi geçmeseydiniz, bir şans olmayacaktı.

Neden dünya savaşları gelip geçti ve bu savaşları yaşayan düşmanların hepsi son 60 yılda iyi partnerler ve komşular olarak bir araya geldiler? Çok eski ve kadim bir savaşı sürdüren ve 1,000 yıldan fazladır “kim kime ne yaptı”nın kullanımından çıktığı hiç görülmeyen Orta Doğu ilgili şey nedir? Yanıt sizi şaşırtabilir.

 Eğer siz ekinoksların presesyonu – 2012 işaretleyicisini – geçmeseydiniz, uygarlığı zor duruma düşürecek olan Orta Doğu idi. Kadim zamanlardan 1980 lere kadar, kutsal metinleriniz ve diğer çağların alimleri tarafından kehanet edilen Armageddon Savaşını tetikleyecek olan Orta Doğu idi. Bu kehaneti gerçekleştirmek gerekliydi ve zamanın sonunda kendi rolünü oynayacaktı. Sonra, bu gerçekleşmedi. Birçokları bunu hala hissediyor, çünkü onlar geleceğin felaketlerine yatırım yapıyorlar ve bunun kesin olduğunu bilerek çok zaman harcadılar. Bunu getirecek olanların gençler olmasının nedeni budur, çünkü bu onlarda yerleşmedi. Dahası var.

Işık ve Karanlık Dengesi

Gezegende ışık ve karanlık dengesi kendisini yeniden düzenlemeye başlıyor ve daha fazla joker yaratacak. Jokerler “beklenmedik değişimlerdir”, pozitif veya negatif olmayan şekillerde şok eden, olmuş olan şeyin paradigmasında değişimler yaratan şeylerdir. Bunlar çoğu zaman hem bilinçte hem de bilimde geleceği zorlar.

İnsan Varlıklarının beklemediğiniz yerlerde ve şekillerde değişimler yapması formunda bir çok joker geliyor. Birleşmiş Milletlerde New York şehrinde zamanı geçmiş olan bir joker var. Bu gezegene yardım etmek ile ilgli muhteşem fikirleri olan eski bir organizasyon, ama kendi eski enerji politikalarında yapışıp kalmış. Orada ne olacak? Eğer çok kısa sürede görmezseniz, işlev yapmaya son verebilir. Jokerler garanti değildir. Etrafındakilerin özgür seçimlerine uymak için zamanlıdır. Jokeri yapan şey budur – tamamen beklenmeyen olaylar. Şunu düşünün: Dünyada barış yaratmak için kurulan bir organizasyon daha fazla işlevsiz olabilir ve hatta başarısız olabilir, veya bir joker gelebilir ve onu neredeyse hiç fonsuz yeniden yapılandırabilir. Jokerin yaptığı budur.

Bunu iş dünyasında, bankacılıkta veya siyasette görebilirsiniz. Radikal olan, daha önce hiç denenmeyen yeni fikirler yakında var olabilir. Bu tür şeyleri bekleyin, ama bunlar sizin üzerinizde büyümeli. Bazı başlama ve durmalar olabilir. Bunu yapmayan tohum ekiciler olabilir. Sonra başkaları gelebilir ve tohumların büyümeye başlamasını sağlayabilir. Bu, dün kabul edilmeyen fikirlerin aslında şimdi veya gelecekte kabul edilebileceği anlamına gelir. Bunun nedeni, siz evrimleşirken onlarda yeni bilgeliği görecek olmanızdır. Tüm bunlar zamanda büyüme sürecinin parçasıdır.

Şu anda değişim modelinde bulunduğunuz yer burasıdır. Büyüme sürecinin başlangısındasınız. Tüm bunlar yeni ızgara ile, iptal edilecek bir kaç zaman fraktali ile ve tarihi enerjilerden temiz bir sayfa ile. Hazır mısınız?

Dinleyin: Şu anda gezegeninizde gerçekleşmekte olan şey ile ilgili hiç bir kehanet yazılmadı. Şu anda size sonra olacak şey hakkında iyi, sağlam bir kehanet veren herhangi bir yerde büyükler veya kanallar yok. Bunun nedeni, eski enerji tünelinden, eski kehanetlerden henüz çıkmış olmanız ve onlardan özgür olmanız. Bu, gezegende daha önce hiç deneyimlemediğiniz yeni bir enerjidir. Neden söz ettiğimi bilmiyorsanız, gidip kehanetleri okuyun.

Zamanınızın en iyi, en popüler ve en çok kabul edilen kehanetlerine göre, tam şu anda nerede olmanız bekleniyordu? Yanıt, “ölü”.

Dünyanın tam şu anda nerede olması varsayılıyordu? Yanıt, “radyoaktif”. Muazzam nükleer değiş tokuşun olduğu bir gezegende hiç kimse var olamaz. Bu, gezegendeki İnsanlar için “elveda”dır. Kıyamet – sonrası dünya bir fantezidir. Çok fazla radyasyon olduğu zaman, yaşamazsınız. Bu havadaki, okyanuslardaki her şeyi etkiler ve binlerce nükleer patlama tarafından havaya kaldırılan toz gezegeni dolaşır ve onlarca yıl güneşi bloke eder. Karanlık – yaşam gitti.

Sevgililer, bu hiç gerçekleşmeyen kıyamettir. Bunun yerine, burada çocuklarınızla ve umudu olan yeni bir gezegen ile duruyorsunuz. Neden size hayran olduğumu merak ediyor olabilirsiniz, ama gerçekten bunu bilmiyorsunuz, henüz değil. Bir veya iki nesil sonra, biri elini kaldıracak ve diyecek ki, “Öncekilerden farklı olduğumuzu fark etmekten kendimi alamıyorum.” Beklenen felaketin eski bilincini yeniden yazmak bu kadar sürer. Birinin elini kaldırıp, “Bakın, güneş doğuyor. Bu farklı” demesi için iki nesil geçmesi gerekebilir. İnsanlar değişim için yavaşlar, ama tutumların değiştiğini ve üzerinde yürünecek yeni bir yola sahip olduklarını fark edebilirler.

Şu anda görevinin ne olduğunu bilmek ister misin, yaşlı ruh? Görevin, şefkatini ve dengeni kullanarak etrafındakileri cesaretlendirmektir. İleri gidemedikleri gerçeği veya gezegende her şeyin dehşet verici olduğu hakkında ya da geçen geceki haberler hakkında konuştuklarını duyduğun zaman, onlarla sevgi dolu bir şekilde konuş. Doğru zaman olduğunda, şöyle diyebilirsin, “Ben gerçekten bununla aynı yerde değilim. Önümüzde pozitif bir zamanımız olduğunu hissediyorum. Şeyler farklı. Bunu hissedemiyor musunuz, bunu göremiyor musunuz? Daha parlak bir geleceğimiz olduğunu düşünüyorum. Sadece bununla sabırlı olmaya ihtiyacımız var ve başkalarının bize verdiği, bizi etkileyen ve herşeyden korkmamıza neden olan dramada yuvarlanmayı bırakmalıyız.”

Dinleyin: Buna “tohum ekme” deniyor ve yüzünüze karşı gülebilirler. Ama, yaptığınız tohum ekmenin onların bilincine yapışan şefkatli, dengeli bir kalıntısı vardır. Bu çekicidir. Daha sonra yalnız olduğunuz zaman, size geri gelebilirler ve şöyle diyebilirler, “Neden bu şekilde hissediyorsun, bana anlat. Dediğin şeyi hatırlıyorum ve hoşuma gidiyor. Sadece neden bu şekilde hissettiğini bilmiyorum.” O zaman onlara ekinoksların presesyonu hakkında veya belki kadim insanların söyledikleri şey ve bunun zamanımızla ilgili olduğu hakkında daha fazla şey anlatabilirsiniz.

Onlara görünüşe göre batıda bilinmeyen, kadim takvimler tarafından sunulan gezegenin tarihinin birazını verin. Biraz araştırma yapmalarını söyleyin. Gerçek umudun olduğunu ve etraflarına bakmalarını anlatın. Uygarlığın bin yılın değişiminden geçtiğini ve şimdi 17 yıl sonra, hiç bir felaketin gerçekleşmediğini fark etmelerini isteyin. Kadim insanların söylediklerine inandığınızı, çünkü aslında olan şeyin bu olduğunu anlatın. Önümüzde pozitif değişiklik şansı olduğu tohumlarını ekin. Genç insanlar bazen anne babalarının onlara gelecek hakkında anlattıkları şeyler ile ilgili kafaları karışmış olarak gelecekler. Genç bir insana, “Gelecek onların bildiklerinden çok daha parlak ve onlar hala geçmişin gölgesindeler” diyebilecek olan tek kişi siz olabilirsiniz.

Sahnede partnerim ile birlikte  900 İsraillinin önünde oturuyorum ve onlara şöyle dedim: “Sizin için dünya siyah beyaz oldu. İsrail siyah beyaz oldu, ama renk geliyor.

Bütün fikir onlar için yabancıydı, çünkü bu daha önce asla olmadı. Her zaman siyah ve beyaz İsrail oldu. Sonra onlara dedim ki, “Bu size bağlı”. Şimdi neden bu şeylerin yeni enerjide değişmek için eğilime sahip olduklarını anlatıyorum. Potansiyel bu değişim için olgunlaştı, ama, bunun zamanlaması burada olan İnsanlara bağlı. Bunu işittiniz mi? Ruh özgür seçiminizi veya bu değişime ne kadar hızlı adapte olacağınızı kontrol etmiyor.

Bu, İsrailliler ve sizin için ne kadar süre gerektirecek? Onlar hakkında bu mesajı nasıl alacaksınız? Birçokları bunu çekiştirecek, YouTube’ta tartışacak, ne kadar aptalca veya ne kadar saçma olduğu yorumunu yapacak. Bu özgür seçimdir, ama size bir şey söyleyeyim: Eğer bu tür tepki görürseniz, bu tüm kıyamet fikrinden kaçmamış olan bir İnsan Varlığıdır. Bu, önce yeniden yazılması gereken şeyin bilincidir. Birisinin neredeyse 20 yıl önce gerçekleşmesi gereken şeyin gerçekleşmediğini kavramasından önce kaç yıl geçmeli? O zaman belki onlar neden olduğunu sorarlar.

Siz kişisel olarak ne bekliyorsunuz? Sevgili yaşlı ruh, bu yerden zihninde bu sorularla ayrılmanı istiyorum. Gerçekte ne bekliyorsun? Güneşin doğmasını ve burada gezegeninde daha hafif enerjinin, ışığın mı kazanmasını bekliyorsun? Orta Doğuda beklenmeyen şeyi mi bekliyorsun? Jokerlerin yaptığını görebiliyor musun ve korkusuz veya endişesiz olabiliyor musun? Eğer bu yerde isen, bu ilk adımdır.

Burada gerçekte olan bitenleri kavramaya çalış. Yeni bilinci olan yeni bir gezegen var ve yeni yollar büyümeye ve evrimleşmeye başlıyor. Bu en sonunda savaşın sonu olacak. Bu beklemediğiniz bir şeyin  gelişinin başlangıcı olacak. Renk geliyor. Mesaj budur.

Birey için kişisel olarak

Bu muhteşem bir mesaj. Buna inanıyor musunuz? Kafanız karışmasın, çünkü yaşamınızın söylediğim her şeyle işbirliği yapması gerekmiyor. Uyanışınızın ve yeniden ayarlanmanızın zamanlaması size eşsizdir. Bunu işittiniz mi? Hepsi tek bir hap alan yaşlı ruhlar grubumuz yok. Her biriniz o kadar eşsiz ve o kadar farklısınız ve farklı nedenlerle farklı zamanlarda uyanacaksınız ve evrimleşeceksiniz. Bazen gelmekte olan şeyin eşzamanlılığı buna henüz izin vermez ve siz aşağı yukarı sıçrayıp, “Ne zaman? Neden şimdi değil? Bunu anlamıyorum?” diyorsunuz.

Sevgililer, daha önce söylediğim gibi, tren vardığı zaman bunu anlayacaksınız. O zaman trene binebilirsiniz. Ama eğer çok kısa sürede uyanıp yapabildiğiniz kadar kısa sürede istasyona giderseniz, tren orada olmadığı için hayal kırıklığına uğrarsınız. Bırakın eşzamanlılık sizin için çalışsın, size karşı çalışmasın. Her şeyde sabırlı olun.

Beklerken ne yapacaksınız? Neden orada oturup, “Beni sevdiğin için teşekkür ederim Tanrım” demiyorsunuz?  Beklerken ne tür pozitif değişimler yapabileceğinizi düşünün. Bu, korkuları ve endişeyi  ve şefkatli ve güzel olmayan her şeyi temizlemeyi başlatır. Belki başlamak için gecikme olmasının nedeni budur! Buna değdiğini hissediyor musunuz?

Polyanna kanalı olmakla suçlandım. Bunu kabul ediyorum. Bunun nedeni, neyin geldiğini biliyor olmam ve bunu daha önce gördüm. Özgür seçim anahtardır ve bununla dilediğiniz şeyi yapabilirsiniz. Ama, bunu daha önce gördüm. Bunun nereye gideceğinin varsayıldığını biliyorum ve sizler yol üzerindesiniz. Sevgililer, henüz başladınız ve bu sadece başlangıç. Tüm bunlarla ne yapacaksınız? Bazıları söylediklerimi sindiremiyor, ama daha sonra bunu kavrayacaksınız. Bunu göreceksiniz ve anlayacaksınız. Diğerleriniz bunu tam şu anda anlıyorsunuz. Yine, hepiniz farklı yollardasınız.

Ruh kim olduğunuzu biliyor. Ruh isminizi biliyor ve siz karanlıkta değilsiniz. Desteksiz değilsiniz. Bu nasıl hissettiriyor? 28 yıl önceki kanallığın başlangıcında, size vermeye devam edeceğim metaforu verdim: Tuvalate gidip kapıyı kilitleyip ışığı kapatın – yalnız olmaya çalışın! Yapamazsınız! Sizinle bu gezegene gelen iyiliksever melekler hala sizinle birlikteler. Bizden kurtulamazsınız! Bu sizi perdenin diğer tarafının ihtişamı ile çevreleyen içinizdeki Tanrıdır ve etrafınızda taşıdığınız, yalnız olduğunuzu düşünürken sahip değilmişsizin gibi yaptığınız Yüksek Benliktir.

Ben insanlığı seven Kryon’um.

Ve öyledir.

KRYON

 (Çeviri: Saffet Güler)