KRYON: “GELECEĞİ ELDE ETMEK İÇİN GERİYE GİTMEK”

Yazdır Yazdır 

KRYON MESAJI

“GELECEĞİ ELDE ETMEK İÇİN GERİYE GİTMEK

Bu canlı kanallık Vancouver, BC, Kanada’da verildi

Lee Carroll kanalıyla

5 Eylül 2015

Selamlar sevgililer, ben Manyetik Hizmetten Kryon’um. Başlamadan önce, tekrar düşünme realitenizi hafifçe değiştirmenizi istiyoruz. neler oluyor? Kim konuşuyor? Bu nereden geliyor? Partnerimden tamamen bir yana çekilmesini ve akışa bırakmasını istiyorum.Bildiğiniz şeyin kutusunun dışında düşünebilir misiniz? Genelde insanlık için en zor şey daha önce hiç bulunmadıkları bir yere gitmektir. Hayatta kalmak bildiğiniz yerlere gitmeye bağlıdır. Eğer bir yerde hiç bulunmadıysanız ve bunun nasıl olabileceğinin uyarılarına sahip değilseniz, oraya gitmeye tereddüt edebilirsiniz. Eğer o bilinmeyen diyorsa çoğunlukla kapıyı açmazsınız. Normalde bilinen diyen bir kapıyı açarsınız, çünkü onunla rahatsınız. Bunu getirmemin tek nedeni, bundan sonra gelecek olan şeydir. İnsanlık hakkında bildiğiniz şeyi zenginleştirmeyi diliyorum. Bunu yapmak için, tartışmalı şeylerden konuşacağım. Bu mesajı daha sonra dinleyecek olanlar, bu odadakilerden tamamıyla farklı bir algıya sahip olabilirler. Ama bu oda bir kayıda veya yazıya kopyalanamayan bir enerji içeriyor. Benzer düşünceye sahip olanlar tutarlılık ve inancın birlikte akışını oluşturuyor. Burada inancınızın taşıdığınız gerçeği zenginleştirdiğini söyleyebilirsiniz.

Kim Olduğunuzu Gerçekten Biliyor musunuz?

İnsanlık hakkında konuşmak istiyorum ve bunu zenginleştirmek istiyorum. Zamanla gerçekleşmiş olan bazı şeyleri size anlatmak ve bunu daha önce yapmadığım şekillerde yapmak istiyorum. İlginç olabilecek bazı konuları açmak istiyorum. Bu şeyleri yapıyorum, çünkü bu akşamın öğretisi, düşündüğünüzden daha büyük olduğunuzu göstermek için İnsan deneyimini zenginleştirmektir. Burada bildiğinizden çok daha uzun zamandır bulunuyor olabilirsiniz ve bu güzel bir kavramdır. İnsan tarihini düşündüğünüz zaman, bu ne kadar geriye gider? Eğer buna bakarsanız, nereye kadar gittiği bildirildi? Genelde tarihçilerin yaygın fikir birliği ve bilim insanlarının öğrettiği İnsan uygarlığının burada yaklaşık 11,000 yıldır bulunmakta olduğudur. İnsan uygarlığından söz ediyorum. Biyolojik anlamda İnsanlardan söz etmiyorum, çünkü bu antropologlar içindir. Sosyoloji hakkında konuşuyorum. Ne kadar zamandır şehirler burada, sistemler burada, din burada oldu? Bilim adamlarınızın bu şeylerin kanıtı olduğunu söylemesi ne kadar zamandır? Bu daha önce tartıştığımız bir şeyin tekrarlanması gibi görünebilir, ama bundan çok daha fazlasıdır.

İstanbul, Türkiye’de kalabalık bir grubun önünde oturduk ve “Dünyanın Bilinmeyen Tarihi” isimli bir mesaj verdik. Bu akşamın mesajı benzerdir, ama farklıdır. Vaat aynıdır, ama mesaj başka bir şey ile ilgilidir. İnsan uygarlığı 11,000 yıldan çok daha uzun süredir burada. Şimdi partnerim yavaş ilerle, bu mesaj kısa ve öz ve anlamlı gelecek.

İnsan uygarlığı ile ilgili araştırabileceğiniz her şey 10,000 ile 11,000 yıl önceki bir başlangıcı işaret ediyor görünür. Sanki her şey o zaman başladı ve daha büyük şehirler türedi gibi görünüyor. Sosyologlar bunun insanların yavaşça kabile hayatından daha kollektif – zihinli duruma geçtikleri zaman olduğunu söyleyecektir. Yeterince geriye, organizasyon ve şehir planı bilinci olan ilklerden birine gittiğiniz zaman, bugün Kadim Sümer adını verdiğiniz İndüs Vadisindeki bir yerde olurdunuz. Bu başlangıç olarak görünürdü ve yaklaşık 11,000 yıl öncesinin tarihini verir. O zamandan bu yana her şey bir şeyin diğerine yol açtığı lineerliğin kurallarını, keşfin eşzamanlılığını izler ve Mısır Piramitleri, Roma İmparatorluğuna vs kadar gelirsiniz. Bu sizin algıladığınız tarihtir. Metafiziksel olarak, size insanlığın neredeyse 50,000 yıl yaşında olduğu mesajını tekrar tekrar verdik. Organizasyona, uygarlığa, şehirlere, bilince ve sosyal evrime sahipti. Ancak, siz sadece bunun 11,000 yılını görüyorsunuz.

Tarihte Ne Oldu?

Burada gerçek nerde? Size anlatmakta olduğum şeyi neden kolayca göremiyorsunuz? Eğer bu doğru ise, neden toprakta bunun kanıtı yok? Daha önce orada bulunanları silmiş olabilecek bir tür olay olmuş olabilir mi? Bunları arkeologlara ve şimdiki zamanın tarihçilerine görünmeyecek derecede silmiş olabilir mi? Yanıt evettir. İklim de bunu yapar ve buz bunu yapar. Hatırlayın, milyonlarca insandan bahsetmiyoruz. Nüfusu çok daha küçüktü, ama oradaydı.

Şimdi size anlatabileceğim her türlü şey var, ama yapmak istediğim şey tarihe meydan okuyan değil, tarihi zenginleştiren bilgi ve gerçeğin tohumlarını ekmektir. Sahip olabileceğiniz inancın dışında şeyleri yeniden yazmak için burada değilim. Bunun yerine, size anlatılmış olanlara ilave yapmak için buradayım. Şimdi ve bu akşam söylediğim şey gerçek dışı görünebilir. Her şeyden önce, bu kanallıktır. Ama, gelecekte, uzak gelecekte bunu dinleyenler gülümseyecekler. Bunun nedeni, şimdi size söyleyeceklerimin aslında keşfedilecek olmasıdır. Bu, size şimdi açıklayacağım türde şeyleri gösterecek olan belirli türde cihazlara ve inceleme aletlerine sahip olmanızdan önce, sadece bir kaç nesil konusudur. Bazı şeyler hiç görülmeyecek. Bir zaman makinesi olmadan görülemezler. Neden söz edeceğimi görmek için yeterince geriye gidebilmenizin yolu yok. Ama, 11,000 yıl önceki uygarlıktan önceki uygarlık yine de bulunabilirdir.

Geçmişin İleri Uygarlıkları

Görünürde yersiz söz olan bir şey için bu mesajı keseyim. Başka deyişle, bu kanal mesajı mantık dışı görünüyor, ama değil. Bu gezegendeki yaşlı ruhlar arasında, ileri teknolojiye sahip olan yaşamlarda daha önce var oldukları ezici hissi vardır. Bu ezici, boğucu bir kalıptır. Bundan daha önce söz ettik: Birçokları Batan Ada Sendromuna – Atlantis – sahip olduklarına inanıyor. Soruyorum (çünkü çok var), hangisi ve ne zaman? Bu önemli değil, çünkü çoğunuz ordaydınız! Bu, sayısız yaşlı ruhun sezgisel hissidir. Gerçekte Akaşik hatırlayışınızın gerçeğinden söz ediyorum.

Geçmiş yaşam sezgisi veya rüyalar ya da her neyse bunlar vasıtası ile sahip oldukları hisler nedeniyle insanlığın büyük bölümü buna ikna oldu. Aslında onlar 10,000 yıldan daha önceki ileri bir uygarlığın parçasıydılar. Bunu onaylamamı ister miydiniz? Pekala, bu doğru, kesinlikle %100 doğru! Ama bunu nasıl duyumsayabiliyorsunuz? Zaman makineniz yok, yoksa var mı? Tek başına bu soruyu sormalı: Tarihiniz doğru mu?

Kendi Zaman Makineniz – İnsan Akaşı

Gerçekte sözünü etmekte olduğunuz sizin Akaşınızdır. Yaşlı ruhun bireysel kişisel Akaşik kaydı, geçmiş yaşam enerjilerini sezgisel olarak size teşhir eden şeydir. En enerjisel olanlardan bazıları lineer bir şekilde (yıl yıl) yüzeye çıkmaz, bunun yerine enerjisel bir şekilde yüzeye çıkar. Yani, tarihteki yeri değil, enerji kendisini gösterir. En dramatik olan olan neydi? Hatırladığınız şey bu ve ayrıca okumalardan ve rüyalarda çoğu zaman yüzeye çıkan budur. Burada oturuyorsunuz ve birçoğunuz şöyle diyor, “Evet! Oradaydım. Bunu biliyorum ve bunu hissedebiliyorum! Bununla ilgili rüyalar gördüm ve bununla ilgili okumalar aldım. Ben bunun – ileri bir toplumun – bir parçasıydım ve şimdi sahip olmadığımız bir çok şeye sahiptik.” Sevgililer, haklısınız! Ancak, şimdi size bazı bilgiler vereceğim ve bu düşündüğünüz şey değil. Bu, mantığınızın kapsamının dışındadır veya size anlamlı gelecek olan şeylerdir. Farklı bir şeye hazır olun.

Önyargılı Beyin

İnsan beyni karmaşıktır ve yaptığı en genel şeylerden biri, etrafındaki şeyleri deneyimden bildiği şeylere dayanarak analiz etmektir. Şunu düşünün: Bilmediği şeyleri analiz edemez. Bundan dolayı, “ileri uygarlık” denen bir şeyin parçası olduğunuza inanıyorsanız, beyin bugünün deneyiminin neye benzeyeceğini söylediği şeye dayanarak size bunun resmini verecektir.

“İleri” dediğiniz zaman beyninizin size ne göstereceğini tanımlayalım. Beyinden: Eğer ileri teknolojik bir uygarlığa sahip olduysan, şu anda sahip olduğundan çok daha ileri şeylere sahip olurdun. Bilgisayarlar çok daha güçlü olurdu; Muhtemelen beklediğin şu tarifi zor uçan arabalara sahiptin: İyileştirici lazer enerjiye sahiptin; İnsanlar onlara teşhis koyan ve iyileştiren masalarda iyileşiyordu – anında; çok uzun ömre sahiptin. Kryon’dan: Hiç de öyle değil!

Bilim kurgu filmleri ile ilgili komik değil mi? Gerçekte yeni verilen bir şey yok. Çoğu bilim kurgu sadece sizin şu sıralar daha iyi çalışmakta olduğunuzu gösteriyor! Daha iyi uçuyorsunuz, daha iyi hesaplama yapıyorsunuz, daha iyi iyileştiriyorsunuz, daha iyi seyahat ediyorsunuz – bildiğiniz şeyin basit bir yansıtması. Siz sadece bildiğiniz şeyi biliyorsunuz! Bu nedenle geleceğin bilim kurgu filmi şu anda bildiğiniz, çok daha iyi işleyen şeye sahip olacaktır. uzayda seyahat ettiğiniz aman, hala gemileri kullanıyorsunuz (Her şeyden önce, var olan tek şey bu, değil mi?) Henüz hiç deneyimlememiş olduğunuz, tamamen ve bütünüyle kutunun dışında olan bir şeyin fikri bir filmde asla çalışmaz. İlişkilendiremezsiniz. Sizi dış uzaya ve diğer uygarlıklara götüren uzak gelecek düşünürleri bile size yalnızca daha hızlı uzay  gemileri verirler. Bu sadece bildiğiniz şeyin daha fazlasıdır, bilmediğiniz şey değildir. Size bilmediğiniz şeyi anlatacağım.

Şifreli Realite

Muammalı, şifreli bir realite rahatsız edicidir ve hayallerinizin dışındaki şey olabilir. Ama onun içinde yaşayanlar için, normaldir. Balta girmemiş ormandaki bir vahşi geleceği kendi kendilerine uçan ileri mızraklar olarak düşünür. Ama onu uçuş, İnternet ve sosyal medya dünyanıza koyun, korkuyla saklanır! Bu sadece onun için gerçek değildir.

Bunun anlamlı olması için, biraz şifreli olmak zorundayız. Kryon enerjisi orijinal olarak 1989’da gezegene geldiği zaman, size gezegenin manyetik ızgarasının aydınlanmış bilincin aktivitesinden sorumlu olduğu mesajını verdik. Yani, DNA’nız insanlığın gelişimi hepsi manyetik ızgaraya bağlıdır. Kendime Manyetik Üstad adını verdim ve nedenini şimdi biliyorsunuz. Bu manyetik ızgara ve değişen İnsan bilinci ile ilgilidir. Gezegenin manyetik ızgarası tekrar değişmeye başlıyor olabilir mi? Size bunun hakkında mesaj üstüne mesaj verdik. Manyetik ızgaranın yer değiştirdiğini (yeniden hizalandığını) söyleyerek başladık. Dramatik olarak yer değiştirdi – 10 yılda son 100 yılda olduğundan daha fazla. Bilim şimdi ızgaranın yer değiştirdiğini söylüyor ve pusulalarınız bunu kanıtlıyor. Izgara, gelmekte olan bir şey için kendisini hazırlamak için yer değiştirmek zorundaydı. Son mesajla gelmekte olan şey hakkında ne anlattı?

Dünya İçin Değişen Realite

DNA’nın geleceği” isimli bir mesajdan alıntı yapayım: Tam şu and uzayın başka bir bölümüne giriyorsunuz. Galaksiniz ortasının etrafında dönüyor ve tüm yıldızlar ve güneş sistemleri merkezin etrafında aynı hızda dönüyor ve birbirleri ile ilişkili olarak dönüyorlar. Güneş sisteminiz, İnsan Yaşamı varken hiç bulunmadığı uzayın yeni bir yerine giriyor. Neler olup bittiğini bir astronoma sorun, bildiğiniz haliyle insanlığın güneş sisteminin etrafındaki bir tür koruyucu radyasyon baloncuğunda var olduğunu ve güneşin heliosferinin bununla işbirliği yaptığını söyleyecektir. Ama aniden gelmekte olan bir değişiklik görürler. Baloncuk yok olmaktadır. Son zamanlarda güneş ile ilgili ne görmektesiniz? O değişiyor. Son zamanlarda iklim ile ilgili ne görmektesiniz? O değişiyor. Tüm bunlar güneş sisteminizin gitmekte olduğu yer ile ilişkilidir. Bunu size anlattım ve bunun arkasındaki bilimi gösterdim.

Şimdi bundan sonra size anlatacağım şey, uzaydaki bu yeni enerjinin, İnsan gelişimini ve evrimini güçlendirmek için bu gezegenin manyetik alanını çok boyutlu bir şekilde değiştirecek olmasıdır. Daha akıllı olacaksınız, çünkü manyetik ızgara buna hazır. Tüm bunlar DNA’nızda buna izin veren evrimsel değişimler ile ilişkilidir. Kendinizi yok etmeden 2012’yi geçseydiniz, evrimleşmeye hazırdınız ve geçtiniz! Ama bunun için bilinç fiziğine sahip olmalıydınız ve benim söz ettiğim budur. Şimdi, neden tarih ve geçmişin evrimleşmiş ırkı hakkında konuşurken bunu getirdim? Şimdi size anlatacağım.

Görünmeyen Geçmiş

Yaklaşık 11,000 yıl önce, son buzul çağının sonunda, dilerseniz mini buzul çağı diyebilirsiniz, bu gezegende gerçekleşen şeyler vardı. Dilerseniz bunu araştırabilirsiniz ve bulursunuz. Bu şeyler atmosferdeki olağandışı plazma aktivitesi diyeceğim şey ile ilgilidir. Manyetik ızgara çok, çok farklıydı. Güneşten gelen kütlesel püskürmeler gelip bu gezegenin manyetik alanına çarpıyordu. Bu onu farklı türde plazma ile yüklüyordu. Bu, bilim tarihinde görmeniz için oradadır. Buzul çekirdeklerindedir ve yerkürenin katmanlarında ölçeceğiniz manyetiklerdedir.

O zaman farklıydı ve buna neyin neden olduğunu size anlatacağım. Her şeyden önce, bu çok fazla ölüme neden oldu. Bunu size daha önce anlattık ve bunu kısmen İnsanların yarattığını anlattık. İnsanlık farklı çaplarda en azından dört uygarlık aşamasından geçti ve her seferinde neredeyse yok oldu. Bir kaç yıl önce kehanetlerinizin binyılda son savaşın kitlesel yıkım ile sonuçlanacağını söylediğini hatırlayabilirsiniz. Bu gerçekleşmedi. Bu beş numaraya ilerleyen dört numara idi (dördüncü uygarlık). 2013 yılı ve ötesi beş numaradır. “Bilinmeyen tarihte” üç numaraya bakmanızı söylemiştik. Sözünü ettiğim şeyi kolayca bulmayacaksınız ve tarih silahlar vasıtasıyla yok edilmedi, plazmik deşarj – doğa – tarafından yok edildi.

Bundan önce, gezegeniniz güneşin aktivitesi (heliosfer) vasıtasıyla farklı bir şekilde canlı olan bir atmosfere sahipti ve manyetik ızgarayı insanlığın DNA’sını en azından %50 geliştirebildikleri yere kadar yüklüyordu. Hatırlayın, siz şu anda %30 – % 35 tesiniz. “Bir dakika Kryon, geriye gittiğimizi mi kastediyorsun?” Evet. En sonunda, bunun kanıtını bulacaksınız – ileri uygarlık. Eğer ileri bir uygarlığın parçası olduğunuzu hissettiğiniz yaşamlarınız varsa, öyledir. Bunun nedeni teknolojinizin değil, bilincinizin ileri olmasıydı. Bilinciniz ile şu anda yapamadığınız şeyleri yapabiliyordunuz ve bunları kolayca yapabiliyordunuz. Kendi bedeninizi kendi bilincinizle iyileştirebiliyordunuz. Yoktan gerçek madde yaratabilenler vardı. Tüm bunlar mekanik cihazlarla değil, ileri düşünce vasıtası ile. Size gerçekte henüz düşünülmeyen bir prensip veriyoruz: “Bilinç fiziktir. O fiziksel gerçekliği etkileyen gerçek, ölçülebilir bir alandır.” Öfkeli olduğunuzda hiç bilgisayarınız bozuldu mu ya da ampul söndü mü? Nasıl? Bu fiziktir?

Eski Kalıp Hala Orada! 

Evet, oradaydınız, uçan arabalar ve anti – yerçekimi ile değil, ama iyi hatırladığınız bilgelik ve yüksek fizik ile. İleri bilgeliği ve bilinci hatırlıyorsunuz. Tüm bunları sezgisel olarak hatırlayabildiğiniz gerçeğinin bir nedeni var. O sizin Akaşınızda! Beni dinleyin, bugünün deri bu: Siz evrimleşirken, yeni zemini örtmüyorsunuz – beni dinleyin – bunun yerine sahip olduğunuz şeyi öne çıkartıyorsunuz. Geleceğe ulaşmak için geriye gidiyorsunuz! 2012’yi germenizden bu yana Akaşınız yavaşça uyanıyor. Bu ileri realite için zaten bir kalıp veya model var ve siz bunu çağlar önce yaşadınız. Şu anda içinden geçtiğiniz evrimi hızlandırmak için bu Akaşik kalıp içinizde mevcut. Siz daha önce orada bulundunuz! Şimdiye kadar nasıl buldunuz?

Yaşlı ruh, hatırladığın şey 10,000 yıl öncesinden ileri bir uygarlıktır. Ama onun tohumları tekrar kendisini modellemeye başlıyor. O yeni değil ve bilinmeyen değil ve Akaşınız onu biliyor. Bedeninizin içsel zekası onu tanıyor. Olmuş olan şey tekrar realite olacak ve sizin için bu yeni olmayacak. Siz ona geri geliyorsunuz. Atlantis hakkında konuştuk ve hepinizin, milyonlarcanızın tek bir batan adada olamayacağınız gerçeği hakkında konuştuk! Yine de hepiniz orada olduğunuza inanıyorsunuz. Bir çok nedenlerle insanlığın yıkımı için orada bir metafor var ve bu gerçekti ve hepiniz bundan geçtiniz.

Çoğunuz o zamanlarda yok oldunuz ve o uygarlık üç numara idi. İki numaranın çoğunlukla dünyaya dayanan kendi nedenleri vardı. Sonra dördüncü uygarlığın baştan başlaması vardı (şu andaki 11,000 yıl yaşındaki tarih). İnsan uygarlığına atfettiğiniz her şey, bunun 11,000 yılı aslında dördüncü uygarlıktır. Bunun çok garip göründüğünü biliyorum, ama gezegeninizin yerlilerinden gelen bilge kadim bilgilerin bazılarında bu şeyler var. Bu onların öğretisinin parçasıdır.

Sevgililer, uygarlığınız 50,000 yıldır buradadır. Bilim bir gün kayıp tarihin ortaya çıktığını kabul edecek ve ne olduğunu görecek. Siz o kadar genç değilsiniz! Çoğunuzun ruhları çok yaşlı ve bilge ve burada uzun zamandır bulunuyorsunuz. Akaşik kaydınız bu tür şeylerle dolu. Bugün ne söylediğimi görüyor musunuz? Geleceğin yapı taşlarına sahipsiniz, çünkü bunu geçmişte deneyimlediniz! Bu nedenle, bundan korkmayacaksınız ve bunu deneyimlemeye başladığınız zaman, sizin için rahatlatıcı bir şey olacak.

Sevgililer, bir an için indigo çocukların gözlerine bakmanızı istiyorum. Genç ruhlar olanların kafası karışık. Ama yaşlı ruhlar olanlar kendinden eminler! Belki çok fazla emin? İndigolar etraflarına bakıp farklı oldukları için korkmuyorlar. Bunun yerine size bakıyorlar ve çok eski enerji olduğunuz için neden korkmadığınızı merak ediyorlar! Onlar daha önce bundan geçtiler! Onlar yaşlı ruhlar ve neden geldiklerini hatırlıyorlar. Bundan daha önce geçtiler ve onların güvenlerinde bunu görebilirsiniz. Onların görünüşüne aldanmayın. Dikbaşlı değiller. Sadece uzun, çok uzun zamandır görmedikleri bir gezegende “hatırladıkları” bir şeye uyanıyorlar.

 Akaşik Zaman Makinesi

Bu Akaşik kayıt hakkında farklı bir şekilde konuşalım. Belki rüyalar görüyorsunuz? Akaşik hafızanız ile ilgili size bir şeyler anlatmak isterim. O adil değil! Akaşik kaydınız çok, çok önyargılı. Geçmiş yaşam deneyiminizi bir kitabı okurken sayfaları çevirdiğiniz gibi lineer bir şekilde okumayacak. Kim olduğunuzu ve ne yaptığınızı görmeyeceksiniz, sonra sayfayı çevirip ondan sonra ve ondan sonra kim olduğunuzu görmeyeceksiniz. Bunun nedeni, çok boyutlu Akaşın geçmiş ile değil, enerji ile uğraşmasıdır. Bu yeni enerjide sahip olduğunuz türde yansıtmaların (gördüğünüz rüyaların) bir nedeni var. Çoğunuz için, Akaşik kaydınız fazla mesai yapar ve size işlenecek bir çok şey verir. Nedeni? Çünkü ilerlemek için bu şeyleri temizlemeye gereksiniminiz var. Bu şeyleri temizleyinceye kadar ilerlemeyeceksiniz. Bu içsel zekanızın güzelliğidir.

Akaşa DNA’nızdadır ve enerjiyi öne çıkararak, sizinle yüzleştirerek ve azat edilmesini isteyerek yaşamınızı derinden etkiler. Bu geçmiş yaşam enerjisinden kurtulun. Bazı ilginç rüyalar görüyorsunuz. Diyelim geçmiş yaşamda boğuldunuz. Diyelim ki bu 1,000 yaşam önceydi, ama hatırladığınız bu, boğulma rüyaları görüyorsunuz. Nefes alamıyorsunuz. Fiziksel olarak vahim bir durumdasınız ve hızla kalkıp yatakta oturuyorsunuz. “Yine o rüya!” Bir İnsan Varlığı bu deneyim ile ne yapar? Bu çok ilginçtir! Yaşlı bir ruh için, ilk şey, “Bu ne anlama geliyor? Bununla ne yaparım?”dır. Bu kısım doğrudur. Ama çoğunlukla, İnsanlar aslında bunun ne anlama geldiğini analiz etmez. Bunun yerine, bunun kehanet olduğunu düşünürler: “Boğulacağım, su kenarına gitmesem iyi olur.” Bu gelecek ile ilgili bir kehanettir, şöyle düşünürler, “Aynı rüyayı tekrar tekrar görüyorum, bu nedenle gerçekleşecek olan bir şey olmalı.” Sonraki adım korkudur.

Sevgililer, yaşlı ruhu gelecek için hazırlama sistemi burada korku yaratmak için değildir! Bunun ne ile ilgili olduğunu anlatacağım. Bu rüya sizi bugün bile etkileyen, sizin başınıza gelmiş olan bir şey ile ilgilidir. Belki boğazınız ile ilgilidir? Bu nefes almak ile ilgili veya sadece bu sizi geri de tutan suda olmakla ilgili gerçek korkudur. Bu görülmesi, anlaşılması ve azat edilmesi gereken geçmiş yaşamlardan gelen bir çok şey ile ilgilidir. Eğer size bir tabakta getirilen bu enerjilerin ne olduğunu tanırsanız, bunları geride bırakabilirsiniz.

Belki şöyle diyebilirsiniz, “Teşekkürler, içsel zekam. Teşekkürler Akaş, bunun duygusunu görmemi sağladığın için. Boğulmaktan korkmuyorum. Artık hiç bir şeyden korkmuyorum. Bu, yaşamımı etkilemeyecek ve gelecekten korkmuyorum. Korkusuzca okyanus veya bir göle dalmaktan mutlu olacağım.” Bu, bununla ilgili. Rüyalarınızda veya geçmiş yaşam deneyimlerinizde, içinizde korku yaratan Akaşınıza dağlanmış bir şey olduğu sürece, sizi geride tutacaktır. Yaşlı ruhların başına gelmeye başlayan şey, en enerjisel veya en dramatik şeyleri içeren geçmiş yaşamların size bir tabakta sunulmasıdır. Şimdiye kadar nasıl buldunuz? Ve bu gerçekleştiği zaman, bundan korkmamanızı rica ediyorum. Onu hissettiğiniz için tezahür ettirmeyin ve onun etrafında korku üretmeyin. Ne kadar gerçek hissettirirse hissettirsin, bu kehanet değildir! O sizinle çalışan sizsiniz.

Akaştan Gelen Rüyaların Gücü

Rüyalar bu şekildedir. Yaşlı ruhlar çoğu zaman Akaşik rüyalar görürler. Yeni ruhlar gezegene alışıyorlar. Onlar başka şeylerin rüyasını görüyorlar. Bu enerjide yaşlı ruhlar anlamı olan şeylerin rüyasını görmeye başlıyorlar. Belki aile hakkında rüya görüyorsunuz, sadece hiç kimse gerçeklikte oynadığı rolü oynamıyor ve hiç kimse doğru yerde değil! Ama yine de drama var. Bunların hiç biri anlam hissettirmiyor. Bu saçma ve belki hissettiğiniz ama tanımadığınız bir kızkardeşiniz, erkek kardeşiniz veya anneniz ya da babanız var, yaptığınız şeylerle karışan. Daha önce hiç bulunmadığınız yerlerdesiniz, bir şekilde tanıdığınız insanlarla buluşuyorsunuz, ama gerçek hayata hiç karşılaşmadınız. Sonra çoğu zaman tehlike hissi var.

Bunun gibi bir şey ne anlama geliyor? tamamen ve bütünüyle darmadağınık ve kafanız karışmış olarak uyanıyorsunuz. İlk İnsan tepkisi nedir?, “Waw, ailem bana ihanet edecek“. Bu bir kehanet değil! Gülüyorum, çünkü bu eski enerjide İnsan alışkanlığı. Siz her zaman anlamadığınız şeyleri alırsınız ve onları korkuya yansıtırsınız. Bunun yerine, bilgeliği kullanmanın zamanıdır. Metafor nedir? Bu ne anlama geliyor? Rüyada gerçekleşen şeye bakmaya ve analiz etmeye başlayın. Hiç bir şey harfi harfine değil – hiç bir şey. Akaşınız düz anlamı bilmez. Çok boyutlu etkileri ve potansiyelleri bilir ve tüm bildiği budur. Ama bunu size lineer rüyalarda verir.

Rüyalarınızda olağandışı şeyler yapan olağandışı bir aileniz var. Bu gerçek yaşamdaki kardeşiniz, anneniz, babanız veya çocuklarınız değil. Bunun yerine, aile için bir metafor ve değişmekte olan spiritüel bir metaforu temsil ediyor. Gerçekleşmekte olan bir geçiş var ve uğraşmakta olduğunuz şeylerle tedbirli olmanızı istiyor. Tek tehlike hala eski enerjide olan aile olduğunu düşündüğünüz (hatta ruhsal aile) kimselerle uğraşmaktır. Onlar sizi geride tutuyorlar. Bu, bununla ilgili.

Bu bilge ve korkusuz bir analiz gerektirir, ki bu içsel zeka ve sezgidir. Özden geleninizin/içsel zekanızın analiz etmenizi, kavramanızı ve azat etmenizi istediği, bugün size verilmekte olan bu türde rüyalar vardır. Sizler dengeli bir geleceği gerçekleştirmek için geçmiş yaşamınızın şifresini çözüyorsunuz.

Yaşlı ruh, bu tür eski enerjilerde yaşamlar ardına yaşamların vardı. Savaştınız ve savaştınız ve tekrar savaştınız. Birbirinizden nefret ettiniz, birbirinizi öldürdünüz ve bu şeyleri rüyalarınızda taşıyorsunuz. Bunların bazıları o kadar derin ki, yaşamınızı etkiliyorlar ve nasıl hissettiğinizi etkiliyorlar ve bunların hepsi bu yeni enerjide sizi aşağıya çekebilir. Anne, çocuklarının ölmesiyle ilgili rüya görmeyi bırakmalısınız! Burada olan birine ve bunu okuyan birine konuşuyorum! Daha önce uzak geçmişte bunun gerçekleşmiş olması bu sefer gerçekleşecek anlamına gelmiyor. Doğumda kollarında ölen tüm çocukların vardı. Bir anne için, bu tekrarlanan bir korkudur. Analiz edin: Bu geçmiş ile ilgili bir rüya. Kavrayın: Bu Akaşada ve stres veriyor. Gönderin: Ondan kurtulun. Bu, sizin parçası olmadığınız eski enerjidir. Bunu yaptığınız zaman daha az yaşlanırsınız ve daha harika bir hayat yaşarsınız.

Bu çok fazla çalışmadır ve size Işıkişçisi adını vermemizin nedeni budur. Orada bulundunuz ve bunu yaptınız. Bu uygarlıklarda hayatta kaldınız ve bunların bazıları çok ileri bilgelik bilincine sahip olduğunuz çok ileri uygarlıklar idi. Anımsadığınız şey budur. Bilincinizinde karanlık bir hatırlayış ile ileri bir yere gidemezsiniz. Bu son 10,000 yılda olan şey hala orada Akaşik Kaydınızdadır. Bunun bir kısmı ile başa çıkılmalıdır. Bu harika bir mesaj, öyle değil mi? Tanrı size kötü rüyalar getirerek sizinle yeterince ilgileniyor! Buna ne dersiniz? Rüyalar gördüğünüz zaman, uyanmanızı ve hemen kutlamanızı istiyorum! Ağzınızda veya beyninizde kötü bir tat alırsınız.  Eğer dikkatli olmazsanız, kötü bir rüya gününüzü berbat edebilir. Bunun nedeni o duyguyu kendinizle taşırsınız, çünkü o dramatiktir. Bunun yerine, onu kutlamanızı istiyorum. Kötü bir rüyayı kutlayacak cesaretiniz var mı? Sonra yatakta dik oturup analiz etmenizi istiyorum. Sonra şöyle söyleyin, “Teşekkür ederim, Akaş; Teşekkür ederim, Ruh; Bilmem gereken şey neyse çözmeme ve onu göndermeme yardım et.” Sahip olduğunuz çirkin, kötü rüya hissi anında Tanrının kollarında çözünür. Sevgi bunu yapar. Şöyle deyin, “Bunu azat ediyorum! O gitti ve gelecekteki ihtişamıma girerken bende olmayacak.” Yeniye gitmeden önce eskiden kurtulun.

Bu tür şeylerle ilgili bir çok yeni mesajlar olacak, çünkü bunlar yeni. Bunlar zamanlar ile ilgili, yani yeni İnsan ile ilişkililer. Birçoğunuz bu yeni türde, sezgisel enerjileri deneyimlediniz. Sevgililer,  hatırlayın: Hiç bir şeyi yanlış yapmadınız ve bunlar kötü kehanet değil. Bunlar sizin özden geleniniz, içsel zekanız ve Akaşınız, bunları görebilmeniz ve gönderebilmeniz için size enerjileri getiriyorlar.

Bu yeni enerjide bu yaşlı ruhun gücüdür. Binlerce yılda evrimleşmiş bir ruhun bilincini temsil ediyorsunuz. Sahip olduğunuz şey bu. Savaş yaratmayan ve asla başka bir savaş yaratmayacak olan bilgeliğe sahip olmanın neye benzediğini hatırlayabildiğiniz bir çağa giriyorsunuz. Bilge olan savaşın çözüm olmadığını bilir. Bu problemi daha da kötüleştirir. Tarih bunun böyle olduğunu gösteriyor. Bunu hatırlayan bir dünya liderinin bilincini hayal edin!

Bu güzel haber! Asla bunun gibi bir zaman olmadı. Geçmişte olduğu gibi aynı değil. Şeyler değişmeye başlıyor ve bunu hissedenler var. Değişimi kutlayın. Sizde neler olup  bitiyorsa, bunu kutlayın! Yaşamınızda size iyi şeyler getirecek olan sevginin iyilikseverliği var. Gelecek korkusunu fırlatıp atın ve gelen şeyi kutlamaya başlayın. Bu akşamın mesajı bu ve bu sadece Kryon’dan değil. Bu yeni çağın mesajı. “Bunun için ve gelmekte olan şey için insanlığı seviyorum” diyebilirsiniz. Geleceği elde etmek için geriye gittiğiniz zaman, yapabilirsiniz.

Ve öyledir.

KRYON

 (Çeviri: Saffet Güler)