KRYON: SİZ KİMSİNİZ

Yazdır Yazdır 

KRYON KANALLIĞI

Bu canlı kanallık Longmont, Colorado’da verildi
14 Ocak 2018

Lee Carroll

Selamlar sevgililer, ben Manyetik Hizmetten Kryon’um. Yine partnerim bir kenara çekiliyor ve bunu izleyen şey yeni bilgidir. Mesaj, size yirmi yıldan daha uzun süre önce verdiğim bilgi ile birleşik olacak, ama şimdi bilginin sonraki aşamasının tamamlanması var.

Tibet nümerolojisinde 2018 üstat rakamdır (2+0+1+8=11). Bunların toplamı 11 ediyor ve bu rakamın anlamı aydınlanmadır. Bu, bu yılın gezegende olup bitmekte olan şey hakkında birçok zihinde ışığın yanacağı yıl olmasına izin vermeye bir davete benzer. Bugün, size sizin hakkınızda ve kim olduğunuz hakkında konuşan çok ezoterik ama mükemmel bilgi veriyorum. O, İnsan Varlığının yeni paradigmasından söz ediyor.

Bu hafta sonunun araştırması hem bilimsel hem de ezoterik oldu. Bu dinleyiciler arasında olanlar çoğu kişinin almadığı bir şey aldı – enerjilerin kombinasyonu. Bu, bilimin ve sizin spiritüellik dediğiniz şeyin birleşimidir, bu tüm bu araştırmayı bazılarının “Bunlar arasındaki fark gerçekte nedir?” sorusunu sorduğu bir şekle bulaştırıyor. Yine söyleyeceğim: Eğer Tanrının veya yaratıcı bir kaynağın gezegeni yarattığına inanıyorsanız, o zaman mantıksal olarak yaratıcı kaynak üstat fizikçi olmalıdır. Baktığınız ve incelediğiniz her şey dışarıdaki zeki bir kaynaktan gelen yaratımdır ve bundan dolayı, biliminiz bu yaratıcı kaynağın yaptığı şeyin araştırılmasıdır.

Bilim ve spirtüellik arasında sadece bir üst üste binmeden daha fazlası olduğunu anlamaya başlamak zorundasınız. Bu aslında aynı araştırmadır. Bu zamanların bir işaretidir, realitenizde, en bilimsel İnsanlar bile sık sık “Evrende, hepimizi etkilemiş olan bir tür zeka görüyoruz. Bunun nasıl işlediğini anlamıyoruz ve nedenini bilmiyoruz, ama gerçekte gözlemekte olduğumuz şeyin mantığı nedeniyle o orada olmalı” diyor. Bu ifade, gelişigüzelliğin ve şansın her şeyi yarattığı eski fikrine gönderme yapıyor, yine de bu şimdi imkansız olarak görülmektedir. Bu ayrıca “Gerçekte siz kimsiniz” sorusuna yeni bir ivedilik getiriyor.

En sonunda, bilimi araştıranların en kapalı zihinleri bile, şeylerin düşündükleri veya onlara anlatıldığı gibi olmadığı sonucuna gelmek zorunda kalacaklar. İnsan evriminin araştırılması söz konusu olacak. Buraya nasıl geldiğinizin ve bunun ne kadar sürdüğünün hüküm süren fikirleri yanlıştır. Şimdi, 2012 sonrası, tamamen başka bir hikayenin çok net göstergeleri olmaya başlayacak.

Bununla bile, eğitim kitaplarınız size İnsan gelişiminin soyağacının mitolojisini vermeye devam edecek. Bu değişmek zorunda olacak ve nedenini size anlatacağım, sevgililer. Bunun nedeni, etrafa bakıp farklı bir gerçeği gören genç insanlarda bir isyanın olacak olmasıdır. Bu en sonunda şu anda eski düşüncede ve eski fikirlerde önyargılı olan tarihin yeniden yazılmasını zorlayacak. Ama hakkında konuşmak istediğim şey bu değil.

Tekrar Gözden Geçirilen Yaradılış Hikayesi

Hikayenin geri kalanı hakkında konuşmak istiyorum. Bunu izleyen şey, sadece arada sırada bilimin noktalamaları ile, tamamen ve bütünüyle ezoteriktir. Ama mantıklıdır. Size daha önce anlattığım bir hikaye anlatmak istiyorum, ama şimdi zenginleştirilmiş olacak. Bu yaradılış hikayesidir. Gezegende sahip olabileceğiniz en büyük sevgi hikayelerinden biridir ve sizinkinden milyonlarca yıl daha büyük ruhsal evrime sahip olan galaksinin başka bir bölümündekilerden söz ediyor. Bunun neye benzeyebileceğini düşünüyorsunuz? Eğer bilinç İnsanlarda evrimleşiyorsa ve bilincin fiziksel şeylerdeki etkisi gösterilmekteyse, bilincinizin en sonunda fiziği kontrol edebileceğini hayal etmek çok mu fazla esnemektir?

“Sizi tohumlayanlar” bilinçleri ile fiziğin bir çok bölümünü kontrol edebiliyorlar. Bu teknoloji değildir, ruhsal olarak evrimleşmiş, sevgi dolu bir bilinçtir. Onlar bu gezegene 200,000 yıl önce geldiler ve sizi değiştirdiler. Onlara tohum ekiciler diyoruz ve siz onlara Pleiadesliler diyorsunuz. Birçokları için, onlara melek bile deniyor, çünkü görüldükleri zaman, sizin için “bu dünyanın dışındandırlar.” Bu sizin için saçma mı? Size sormama izin verin: Bu gezegende fiziği ve gerçekliği kontrol ettikleri görünen üstatlarınız var mıydı? Yanıt “onların çoğu”. Bunu düşünün. Ya, ruhsal benliğinizin üstatlığı henüz keşfetmediğiniz sistemleri değiştirme yeteneği yaratıyorsa? Bunu gördünüz ve kadim metinlerinizde rapor ettiniz!

Bu tohum ekicilerin yaptığı şey biyolojik ilerleme vasıtası ile bilincinizi değiştirdi. Onlar modern İnsanın DNA’sının içinde var olan manyetik kalıpları değiştirdiler. Ruhsal perspektiften, içinizdeki Tanrıyı fark etme, iyiliksever bir yaratıcının potansiyelini duyumsama veya fark etme yeteneğini aldınız. Karanlık ve ışık, doğru ve yanlış arasındaki farkı bilmeyi ve Tanrının sevgisini hissetme yeteneğini ve özgür seçimini aldınız. Bu, yaratıcı kaynak tarafından tasarlandığı gibi, amaçlıydı ve tesadüf ya da bir deney değildi. Bir amaç için buradasınız, sevgililer. Bu, uygarlığınız için bir enerji sınavıdır.

Ama bu burada durmuyor, çünkü dahil olan bir zaman çerçevesi var. Bu, daha önce tam olarak tartışmadığımız bir zaman çerçevesidir, ama hala gözlemlediğiniz yıldızların algısı ile ilgilidir. Yıldızlar, gezegeniniz Güneşin etrafında dönerken onun yavaş yalpalamasına karşılık gelen çok tutarlı bir modelde yavaşça hareket ediyorlar. Onu ölçtüğünüz gibi, gezegeninizin yalpalaması başlangıçtan bitişe 26,000 yıl uzunluğundadır. İnsanlığın ışık ve karanlık bilinç ile ilgili özgür seçiminin bu sınavının zaman çerçevesi [süresi] 26,000 yıllık yalpalamanın iki döngüsüdür. Dinleyin. Birçokları bunun tek bir döngü olduğunu düşündü. Ama, bu iki döngüydü.

İnsanlar Çok Uzun Zamandır Burada

Bu tartışmada kaybolmuş olanlar için, sizin tarihinizden önce çok fazla miktarda tarih olduğunu söyleyen kadim insanlardan gelen keşifleri ve fikirleri tekrarlıyoruz. Sizin ne kadar zamandır burada olduğunuzla ilgili kendi fikirleriniz var ve bu 9,000 yıldan öteye gitmiyor. Ama, sizinkinden önce astronomiyi bile bilen bazı uygarlıkların olduğunun şimdi kanıtı var! Hatta bu konu ile ilgili Türkiye’de size bir kanallık verdik. Bu teorinin hüküm süren fikirleri dünyada beş uygarlığın olduğudur – hepsi 26,000 yıllık döngünün içinde olan uygarlıklar. Birçokları 2012’ye girince altıncı döngüye başladığınıza inanıyor [21 Aralık 2012]. Ek olarak, Maya “uzun sayım” takvimi neredeyse tam olarak 26,000 yıllık döngünün beşte biridir – bunun SİZİN uygarlığınız için takvim olduğunu belirtir.

Ama, şimdi tüm bu İnsan enerji (ışık ve karanlık) sınavının gerçek zaman çerçevesinin iki döngü olduğunu söylüyoruz – 26,000 yıllık döngü değil, 52,000 yıllık döngü. Bu, sizin gibi İnsanların, sizin gibi düşünenlerin ve tam olarak sizin gibi evrimleşenlerin 52,000 yıldır burada oldukları anlamına geliyor. Bu nedenle, İnsanların gezegende 50,000 yıldan daha uzun bir tarihe sahip olduklarını gerçekten düşünüyor musunuz? Size okulda ne öğretiliyor? Bir ifşaate hazır olun.

Ne tesadüf! DNA’nız ve arkeolojik kanıt ile ölçtüğünüz onaylanmış en eski uygarlık aslında yaklaşık 52,000 yaşında! O Avustralya’da. İşte size benzeyen İnsanların aslında uzun zamandır buralarda olduğunun kanıtı. Neden 52,000 yıl? Çünkü insanlığın beş değil, yaklaşık 10 uygarlığı vardı. Yaklaşık diyoruz, çünkü bunlar birbirleriyle birleştiler, ama hala farklı şekilde ayrı idiler. Eğer bu doğruysa, şimdi okulda uygarlığın gelişiminin uzunluğu hakkında aldığınız öğreti için ne düşünüyorsunuz. Kitaplara mı uyacaksınız yoksa yeni kanıtlara mı?

Bu ilk beş döngü, size şimdi bir “uygarlık” olarak ölçülebilir sayılara (İnsanların miktarı) sahip olmadı, ama sevgililer, bu gruplar hala kendilerini yok ediyorlardı veya onları yok eden bir yerdeydiler. Daha küçük sayılarda, kabileler halinde, bu çok mümkündü. Ne kadar az kaldığınıza bakmadan, sadece birkaç kişi olsa bile, yine de savaşabilirsiniz. Hala karanlık İnsan doğasına sahip olabilirsiniz, tekrar tekrar. Kendi bilinen tarihinize bir bakın. Yaptığınız şey tam olarak budur.

İklim döngüleri de buna katkıda bulundu, çünkü aslında şu andaki iklim değişiminize dahil olan döngüler olduğunu anlamaya başladığınız zaman, aynı zamanda bunların yalpalama ile ilişkili olduklarını da görürsünüz. Şu anda bir iklim değişimine sahip olmanız ve bunun yeni yalpalama döngüsünün başlangıcı olması ilginç değil mi?

Akaşanız gerçekte ne ile dolu? Bu bilmeceyi kaç yıldır çalıştın, yaşlı ruh? Pekala, sana biraz önce söyledim! Bazılarınız 52,000 yıl geriye gidiyorsunuz. Size vermiş olduğumuz Lemurya zaman çizgisine bakmaya başladığınız zaman, bu da anlamlı gelmeye başlıyor. [Konferans sırasında Lemurya’nın tarihi verildi]. Lemurya 50,000 yıl öncesine gider. Bu bilgiyi size on yıl kadar önce verdik.

Arkeologlar geçmiş beş uygarlıktan fazla bir şey bulmayacaklar [26,000 yıl]. Aslında, 14,000 yıldan fazla [Indus Vadisi grubundan önce] olan şeyler bulmak bile zordur. Doğa İnsanların yaptığı neredeyse her şeyi örtmekte iyi bir iş yapıyor.

O ilk küçük uygarlıklarda, birkaç yapı vardı, ama büyük değillerdi. O uygarlıkların bazılarının hiç yapıları yoktu ve Avustralya’nın yerlilerinin tarihi gibi, mevsimler ve yiyecek ile yer değiştiriyorlardı. Uzun süre tek bir yerde hiç kalmıyorlardı ve çiftçilik henüz evrimleşmemişti. Ama birkaçıyla bile, kaynakları kimin paylaşacağında anlaşmazlık için onlardan yeterincesi vardı. Tanıdık geliyor mu? Birbirlerinden korkmaları için onlardan yeterincesi vardı, çünkü yolculuk yaparlarken tanımadıkları diğerleri ile karşılaşıyorlardı. Birbirlerini iyi “göremiyorlardı”, çünkü çok fazla paylaşmadılar. Birbirleriyle savaşa girmek için yeterincesi vardı. Birbirlerini yaralamak ve enfeksiyon kapmalarına, hastalanmalarına neden olmak için onlardan yeterincesi vardı ve salgın hastalık geride kalan birkaçını da yok etti.

DNA Değişiminin Derinliği

Sonraki ifşaat, daha önce tartıştığımız bir şey, ama Büküm Üstadının bunu tekrar işitmeye gereksinimi var. O burada dinleyiciler arasında ve Lemuryalı ismi Yaw’ee [Dr. Todd Ovokaitys, DNA araştırmacısı]

Evet, İnsan DNA’nız değiştirildi. Partnerim beni 28 yıl önce kabul ettiğinden bu yana buna kanallık yaptık. Pleaideslilerin tohumlarının bu güzel dünyada ekildiği zaman, bunun DNA’nızı değiştirerek yapıldığını size anlattık. Bu, Pleiadeslilerin kendilerinde sahip oldukları DNA’nın bir kısmını size direkt olarak verdi. Size verdikleri en büyük şey, uzun zamandır saklı olan bir çift kromozom idi.

Birazdan bunlardan söz edeceğim. Ama bu kromozom çifti bilgeliğin spesifik hafızasına – sezgiye izin verir ve kendinizi şu andaki “İnsan doğası” dediğiniz şeyden çıkarma evrimleşmiş yeteneğini sağlar. Size tamamen savaşın ötesinde düşünme yeteneği verir. Sevgililer, bunu keşfedip keşfedemeyeceğinizi görmek için, bu her zaman herhangi bir dış kaynaktan müdahale olmadan bir özgür seçim sınavı oldu. Buna sahipsiniz.

Şu anda tam 10 ncu uygarlığın bitişinde ve 11nci uygarlığın başlangıcındaki zamanda oturuyorsunuz ve bunu çözdünüz. Enerji önünüzdeki dünyada değişiyor! Tam şu anda daha önce olduğundan çok daha fazla ışıkta ilerlemeniz için daha fazla yetenek var. Çokboyutlu olmanız için bir yetenek var.

Sonraki Adım – Çokboyutlu Olarak Farkında Olmak

Son birkaç yılda, bunun hakkında mesajlar veriyordum. Gerçekte, bu Kryon’un son yayınının [Kryon 14 ncü kitap] konusudur. Lineerliğin dışına çıkan ve çokboyutlu olan bir İnsan Varlığı neye benzer? Bu neye benzerdi? Bu bilincinizi etkiler. Sözünü ettiğimiz bilinç çokboyutlu İnsanın evrimleşen düşünmesi ve farkındalığıdır. Bu, daha yüksek olan bilinçtir; empati, şefkat, özen gösterme, nezaket, iyiliksever ve daha büyük bilgeliğin bilincidir. 10 uygarlıkta hiç bilmediğiniz şeylerin çalışmasını sağlayan şeyi “hatırladığınız” bilinç! Yıldızlardan, savaşın işe yaramadığının anlayışı! Yaşamın ve insancıllığın güzelliğini takdir etme çekirdektir. Gezegende doğan her yeni çocukta itici gücü, başlıca yönergeyi yaratır – Yaşamı onurlandır! Ve sevgililer, bu DNA’nızda gerçekleşen şeyden gelir.

Bugün dikkate değer, bilimsel, güzel ve tartışmalı bir şeyi incelediniz. 200,000 yıl önce bir kromozom çifti [2 numara olarak etiketlenmiş] aniden değiştiği zaman neyin gerçekleştiğini derinliğine incelediniz. Bir şekilde 24 ncü kromozom çiftini kaybettiniz ve ayrıca bir şekilde bir diğer çiftin şekil değiştirmesi oldu ve iki numaralı çift bazı ürkütücü değişiklikler aldı. 23 çift ile sonuçlandınız, evrim zincirinde altınızda olduğu varsayılan memelilere benzemeyen şekilde. Aniden İnsan evrimi hakkında şu anda size anlatılan şeyde çok büyük bir “kayıp bağlantı” oldu ve bu o zamandan beri bir bilmece olarak kaldı.

Aslında gerçekleşen şey, DNA’nızın radikal şekilde değişmesiydi. DNA’nız, ebeveyn tohum ekici olan Pleiadeslileri yansıtmak için değişti.

Çok spiritüel olan ve [İnsanlar tarafından yaratılan] katı doktrinleri olan, bunu dinleyenlerin gözleri yuvalarından çıkacak ve “Bunu biliyordum. Bu, ET’lerden geldiğimizi söyleyen Yeni – Çağ kanalı!” diyecekler.

Sevgililer, size anlattığım şey bu değil. Bunun yerine, ET denilenlerin, o Pleiadeslilerin içlerindeki Tanrıyı bildiklerini anlatıyorum. Yaratıcı kaynağı sizin bildiğinizden çok daha fazla biliyorlardı ve perdenin diğer tarafında bununla ilgili olan her şeyi biliyorlar, çünkü bunu yaşıyorlardı. Bilincin evrimi tüm bunlarla ilgili. Bu sizi, perdenin diğer tarafında saklı olan şey ile uyumlanmaya getiriyor. Bu sonunda dışa, yaratıcı kaynağa bağlantıyı ifşa ediyor. İçinizdeki Tanrı 28 yıldır Kryon mesajının temel dayanağı oldu. Galaksideki diğerlerinin, sizin Dünyada bildiğiniz “tek Tanrıyı” bildiklerini düşünmeniz gerçekten çok fazla abartı mı?

DNA – Kayıp 24 ncü Kromozom Çifti

DNA’nıza geri dönelim – 23 çift kromozoma sahip olduğunuzu gözlüyorsunuz ve geçmişten gelen şaşırtıcı, büyük, biyolojik değişimleri araştırmaya başlıyorsunuz – DNA’nızın bir kısmının füzyonu ve bu sırada gerçekleşen gelişmeler. Bir şeyi kaçırdınız. Bu belirsiz, ama başka bir şey var.

Bilim birkaç yıl önce bir potansiyeli ifşa etti. Deneyler DNA’nızın aslında bir parça çokboyutlu olabileceğini gösterdi. Rapor ettikleri şey, kuantum alanda DNA’nın varlığı o alanda elektronların dönüşünü değiştirmesidir. DNA uzaklaştırıldığı zaman, DNA’dan dolayı gerçekleşen değişiklikler aynı kalıyor. Mantığı takip edin. Eğer DNA’nın varlığı çokboyutlu bir alanda atomik yapıyı değiştirdiyse, bundan dolayı çokboyutlu bir bileşene sahip olabilir. *

Size daha önce bir kez bildirdiğimiz şeyi sunalım: Hala 24 çift kromozoma sahipsiniz. Bunlar dolandılar, birleştiler ve yeni 24 ncü çift çok boyutludur. Bu görünmez çift (3B’de değil) 10 uygarlık için kullanılmaz idi ve şimdi geçiş nedeniyle uyanmaya başlıyor. Aynı zamanda, güneş sisteminizin içinden geçmeye başladığı uzaydaki yeni bir bölge tarafından yavaşça yaratılmakta olan manyetik alanınızda yeni olan radyasyondan etkileniyor. **

Bu temel dayanağı anlıyor musunuz? Hala 24 çifte sahipsiniz, ama bu 24 çiftten biri görünmezdir, yerçekiminin veya manyetik alanın kendisinin görünmez olduğu gibi. Bu çok özel 24 ncü çift tam olarak çok boyutludur ve DNA’nızın kuantum alanda elektronun dönüşünü etkileyebilmesinin nedeni budur.

Bu sizin için ne anlama geliyor? Kendinizi lineer düşünmenin dışına çekebilme, her zaman sizi tam savaşa ve işlevsizliğe götüren şeyden dışarı çekebilme yeteneğine sahip olduğunuz anlamına gelir! Bunu anlıyor musunuz? Gerçekte kim olduğunuzu anlamak için hiç yeterince bilge olmadınız. Bu şimdi değişiyor.

Bunu kavrayanlar ve bu yeni fikre uyanmaya başlayanlar, binlerce ömürdür burada olan ve savaşın dehşetini deneyimlemiş olan ve bu şeyi beklemekte olan yaşlı ruhlardır. Onlar, eşzamanlılığın birlikte akmasının şans olmadığını anlayanlardır. Bu planlıdır. Onlar aynı zamanda daha pozitif İnsan bilincinin tüm dünyada gerçekleşmeye başladığının eşevreliliğini/uyumunu öğreniyorlar. Bu, perdenin diğer tarafında bağlantının eşevreliliğidir. Bu, beklemediğiniz ve en sonunda politikadan şirketlere kadar gerçekliğinizin parçası olan her şeyi etkileyecek olan bir bağlantıdır. Bu, sıkıntıya neden olacak bir eşevreliliktir, çünkü eski enerjiyi olduğu gibi sürdürmek isteyen çok fazla insan var.

Sevgililer, tüm bunlar ne kadar garip ve gözleri yuvalarından çıkarıcı görünse de, bunun gerçekleştiğini göreceksiniz. Bu 24 ncü çift ışık saçmaya başladıkça, bir gün onu oraya koyanlar ile buluşabilirsiniz bile. Yine, soruyorum: Zihninizin engin galakside, çok daha yaşlı ve çok daha ileri olan ve Tanrının güzelliğini keşfeden başkalarının burada sizinle olduğunu hayal etmesi çok mu garip? Bunu düşünün.

Bu sevgi hikayesidir. Dünya bazı yüksek düşünürlerin onu tanımladığı gibi bir simülasyon değildir, dünyada olup bitenler tamamen yapay olduğundan simülasyon gibi görünebilir. Başka deyişle, Dünyada yaşamın yaratılması ve çok fazla hızlı gelişmesi şans ile değil. Bu tasarımlaydı. 200,000 yıl önce burada değiştirilmiş olan İnsan Varlığı tasarımlaydı. Gaia adı verilen içinde yaşadığınız bu güzel, tasarlanmış sistemin gelişiminde tesadüf yoktu. Uzun zamandır söylemekte olduğumuz gibi, sizler karanlık ve ışığın derin sınavındasınız.

Bu mesajın sonu, ama önemli bir şeyin başlangıcıdır. Size verdiğim bu bilgi kendisini tezahür ettirmeye başladıkça, insanlık daha sonra neler olacağının tam kontrolüne sahip olduğunu kavramaya başlayacak. Bu gezegen için, bilimin henüz zar zor görmeye başladığı bazı şeylere dayanan yeni umut olacak – henüz kabul etmediği, ama görmeye başladığı.

Siz yeni bilginin gezegende saniyeler içinde yayılabildiği bir zamandasınız. Yeni keşifler ile görülen bu yeni ve beklenmedik şeyler, bu yeni paradigmada asla gizli tutulamayacak. Dinleyin, eskinin paradigmaları veya protokolleri ne olursa olsun, görülen ve on milyonlarcasına sunulan bir şeye ve sonra size bunun gerçekleşmediğini söyleyen küçük bir lider veya eğitmen grubuna sahip olamazsınız. Bu metaforu anlıyor musunuz? Artık ışığı saklayamaz ve inkar edemezsiniz. Çok fazla izleyen var.

Bu, birçok alanda gelmekte olan hayal kırıklığı olacak. Gördüğünüz şey ve size anlatılmakta olan şey arasında büyük çatışma olacak. Yaşlı ruhlar, bu odada bunu dinleyen hepiniz, bu, çağın özgür seçimidir. Buna hazırlanın. Aslında, öğretmen Gregg haklı [seminerde sunum yapan Gregg Braden] – bu en sonunda kim olduğunuzu ve Evrendeki yerinizi ve özellikle galaksinizdeki yerinizi tanımlayacak.

Kim olduğunu biliyorum, içinde Tanrı olan sevgili melek varlık. Kim olduğunu biliyorum. Senin de bunu görmenin zamanı.

Ve öyledir.

KRYON

(Çeviri: Saffet Güler)

*

DNA Fantom Etkisi

**

GÜNEŞ SİSTEMİ YILDIZLARARASI FIRTINAYA YAKALANDI