KRYON: WALK-İN VE ÖLÜME YAKIN DENEYİM

Yazdır Yazdır 

WALK-İN VE ÖLÜME YAKIN DENEYİM

 KRYON MESAJI

Bu canlı kanallık Asheville, North Carolina’da verildi
23 Mart 2019

Lee Carroll

 Selamlar sevgililer, ben Manyetik Hizmetten Kryon’um. Takip eden şey çok karmaşık olan bir şey hakkında yeni bilgidir. Her zaman olduğu gibi bu tartışmalı olarak görülecektir ve tartışma belirli spiritüel özellikler hakkında her şeyi öğrenmiş olanlardan ve bu bilgiyi yıllar ve yıllardır “işleme şekli” olarak taşımış olanlardan geliyor.

Herhangi bir İnsan Varlığının yapabileceği en zor şeylerden biri, içine doğdukları bilgi kutusunun dışına çıkmaktır. “Kutu” bireye anlamlı gelen bir paradigmadaki inancın tanımıdır, çünkü birey bu şekilde eğitildi ve öğretildi. Eğer tüm yaşamınız boyunca size öğretildiyse, o zaman bu gerçek hale gelir. Bu inanç kutusu ayrıca, size bir çok kez sevdikleriniz veya saygı duyduğunuz ve sevdiğiniz öğretmenler tarafından öğretildiği için size anlamlı geliyor. Anlamlı geliyor, çünkü spiritüel ve metafiziksel olan o şeyleri de kapsayan belirli şeyleri öğrenirken, temel dayanakları kabul ettiniz ve onları “gerçeğinize” çimento ile yapıştırdınız. Şimdi aniden, ben geliyorum ve size bütünüyle farklı bir perspektif veriyorum.

Bunu size vermeden önce bile, sizin için yeni bir perspektif olduğunu söylüyorum, çünkü bu gezegenin enerjisi anlayışın gelişmesini desteklemeye başlıyor. Eğer doğa hakkında bazı şeylere inandıysanız ve sonra size tamamıyla farklı bir paradigma gösteren bir mikroskop gelirse, eski inanç kutusundan çıkmak zorundasınız. Bu, bu mesaj ile gerçekleşen şeyin bir örneğidir.

Sevgililer, tamamen ve bütünüyle içinde yaşadığınız boyutun ötesinde olan çokboyutlu şeyler size garip ve tuhaf görünüyor. Yaşam tanımınıza uymayan şekillerde var olabilen çokboyutlu yaşamı anlayamıyorsunuz, çünkü tek sahip olduğunuz 3B biyolojisidir.

Paradigmaları Değiştirmek Yeniden Düşünmeyi Gerektirir

Işık hakkında nasıl hissediyorsunuz? Işığın hayatı var mı? “Hayır. Şu anki gereklilikleri karşılamıyor. Belirli süreçler ile ürediği veya kendisini sürdürdüğü görülmüyor” diyeceksiniz ve öğrenmiş olduğunuz yaşam tanımını karşılamayan şeylerin listesini vereceksiniz. Sonra laboratuarda, yaşam – olmayan bilim alanında bir şey öğrenirsiniz: Işığın bir “seçime” sahip olduğu görünüyor. Eğer bir İnsan Varlığı etrafta ise, o değişiyor! Eğer onu gözlüyorsanız, ışık form değiştirir! Bu neredeyse İnsan bilinci için bir neden ve etki ilişkisidir. Öyleyse, bununla ne yapacaksınız, çünkü başka soruları getirmeye başlıyor? Ne canlı? Ne canlı değil? Eğer bir şey sizin bilincinizi duyumsuyor ise ve bundan dolayı bir şeye karar veriyorsa, o canlı mıdır? Yaşam tanımınız nedir? Size sadece bunu veriyorum, çünkü sonra gelen şey son derece karmaşık ve diğer inanç paradigmalarını kırıyor.

Yine, İnsan ruhu hakkında güzel olan bir tartışmaya kapı açıyoruz. İnsan ruhu size anlatılmakta olan herhangi bir şeye benzemez. Kryon mesajlarını bile takip ediyorsanız, sadece yüzey bilgi alıyorsunuz – ruhunuzun karmaşıklığı, güzelliği ve ihtişamı hakkında bir özet.

İnsanlar “ruh” sözcüğünü çok basit kullanıyor. Bir gemide, “kaç ruhun gemide olduğunu” rapor edersiniz. Bu kaç tane İnsan Varlığı olduğuna referanstır, çünkü bunu bu şekilde görürsünüz. Sonra spiritüel öğretiye dönüyor ve “Ruh nedir?” diye soruyorsunuz. İşittiğiniz yanıtlar bir çok tanımları içerir, ama bunların çoğu lineerdir – tek ruh, tek İnsan.

Sevgililer, bir ruhunuz var ve o yaşam boyu sizinledir. Ancak, şunu bilin: Ruhunuz siz bu gezegene gelmeden önce var oluyordu ve dünyaya onunla birlikte gelirsiniz, onunla birlikte yaşarsınız, sonra bu dünyayı terk edersiniz ve ruh perdenin diğer tarafına gider. Ruh, Tanrı gibi ebedidir. Her şeyin spiritüel sisteminin parçasıdır. Bu nedenle, ruhun “gerçek” siz olabileceği aklınıza geldi mi? İnsan kısmı geçicidir ve ruh daimidir. Böyle olsa bile, birçokları hala ruhun gezegene bir kez geldiğine inanıyor. Birçok insan size ruhun burada sadece bir süreliğine bulunduğunu ve gittiğini ve hiç geri gelmediğini söyler. Bir çok farklılıklar ve fikirler var.

Ruh Hakkında En Sezgisel Fikirler

Gezegende İnsan ruhu hakkında orijinal sezgisel bilgiye bakalım, nesiller boyu süren kurallar ve onun etrafındaki varyasyonlar ile sulandırılmadan önce. Bu gezegenin orijinal spiritüel sistemleri – çok orijinal olanlar – ruhu geri gelmeye devam eden, reenkarne olan bir ruh olarak gördü. O sistemler ayrıca bugün karma dediğiniz şeyin enerjisini görüyorlardı. Karma geçmiş yaşamlarınızdan, şimdiki yaşamınıza taşınan enerjilere sahip olan İnsan yaşamlarının enerjilerinin ifadesi olarak tanımlanıyordu. Neredeyse gezegenin üçte biri hala bu şekilde inanıyor. Bu gezegende iki milyardan çok insan bir yaşam yolu olarak reenkarnasyona inanıyor. Bu kavramlar bu gezegende bulabileceğiniz en sezgisel olanlardır ve oldukça sık olarak erken sezgi çekirdek gerçeği temsil eder.

Karmaşıklık

Bugün modern spiritüel toplulukta, ruh çoğu zaman çok lineer ve basit bilgi haline geliyor, neredeyse tuhaf çocukların versiyonuna geriledi. Aslında, Tanrıdan gelen bir ruha sahip olduğunuzu ifade ediyor. O sizinle burada Dünyada iken, geçmiş insancıllık tarafından bir şekilde lekelendi (buraya geldiğiniz zaman kirli). Sonra öldüğünüz zaman, eğer doğru şeylere inanmazsanız ebediyet boyunca cezalandırılırsınız. Bunun “ilk sezgisel” inançtan nasıl büyük ölçüde farklı olduğunu görebiliyor musunuz? Tanrı algısı “her şeyi seven yaratıcı”dan “İnsana – benzeyen baba ve yargıca biçim değiştirdi (ruhları cezalandırmak için işkence eden şeytanın yaratılmasının yanısıra).

Gerçek Daha Karmaşık

Metafiziksel öğretileri izleyenler için, “Öldüğünüz zaman ne oluyor?” sorusunun yanıtı, daha da karmaşık hale geliyor. Bir çok kez önünüzde oturdum ve size ruhun bölünmesi hakkında bilgi verdim. Hatta sizden “Yüksek Benliğiniz nedir?” sorusunu incelemenizi istedim. O, ruhunuzun yüksek bölümü mü yoksa sizin daha yüksek titreşen kısmınız mı? O nerede? Sonra, çokboyutluluğa gelince, “nerede” terimi gibi bir şey olmadığını size söylüyorum. Konumun kendisi lineer bir fikirdir ve eğer size ruhun galaksinin tüm bölümlerinde her zaman her yerde olduğunu söylersem, bu sizin için çok kafa karıştırıcıdır. “O zaman ben neredeyim?” diye sorarsınız. Yanıt “evet”tir.

Ruhunuz çokboyutlu olan ve her zaman her yerde olan yaratıcı kaynağa bağlıdır (onun parçasıdır). Birçokları için bu, ruhunuzun Tanrının bir parçası olduğu anlamına geliyor. O yerel değildir ve her yerde var olur. Basitçe sizinle birlikte gelmez. Sevgililer, ruhunuz aynı zamanda siz buralarda yürürken bile Evrende hala “oralardadır”. Bunu kavramak zor, öyle değil mi?

“Bir dakika Kryon, ruhumun tamamen bedenimde olmadığını mı kastediyorsun?”

Doğru. Nasıl Yüksek Benliğe (ruh) sahip olursunuz ve hepsi nasıl bedeninizde olabilir? Yüksek Benliğinizin bölümü ayrıca başka bir yerde de olmalıdır, çünkü İnsan bedeninin taşıyamayacağı kadar çok enerji içerir. Bu nedenle, eğer bu doğruysa, o zaman ruhunuz gerçekte en azından iki bölümdür. O zaman bunun ruhun bölünmesinin bir unsuru olduğunu kavramaya başlarsınız. Şimdi, bu bölünme sözcüğü yanlıştır, çünkü bölünme bile mutlak lineer bir kavramdır – bir şeyiniz var ve bıçakla kesersiniz ve iki tanesine sahipsiniz. Bu bölünmedir. Bu böyle değil. Ama, kullanabildiğim tek kavramdır. Alaşım veya paylaşmanın birlikte akması olan bir sözcüğe sahip değilsiniz. Tek bir ruh ayrıca bir milyonun parçası olabilir. Bu basitçe sizin anlayışınızda yoktur. Sadece orada değildir. Bu nedenle, sonra gelen şey çok daha zordur. Size verdiğim tüm bu şeyler, size birçoklarının “walk-in” dediği şeyin karmaşıklığını sunmak içindir.

Walk-in

Biraz önce [seminerde] verdiğim kanallıkta, öğretmen Marilyn Harper’ın yanına oturduk. Sevgililer, o kanallık yaptığı zaman gözlerini kapatıyor ve sonra açıyor – ve başka biri oluyor. Onun için bu varoluş paradigması, onun walk-in olarak adlandırdığı bir deneyimden sonra gerçekleşti. Onun deneyimi yaşamında iyi dökümante edildi ve onun bunu tanımlama şekli, metafiziğin walk-in’in işleme şekli olarak tanımladığı şeye uyuyor. Walk-in ve temel formunda nasıl işlediğinin varsayıldığı hakkında konuşalım. İşte algı:

Kendi ruhunuz ile yalnız kendi işinize bakıyorsunuz ve sonra yakında tanımlayacağımız olağan olmayan bir şey nedeniyle, başka bir ruh hayatınıza yürüyor! Sonuç olarak, o kadar farklı oluyorsunuz ki, daha önce kim olduğunuzu bile tanımıyorsunuz. Öğretmen Marilyn’in durumunda olduğu gibi, bu o kadar şaşırtıcı biçimde farklı ki, onun oğlu bile “Anneme ne yaptın?” sorusunu sordu. Geçiş ve değişim bu kadar derin ve İnsan Varlığı için sadece tek bir yanıt vardır: Ruhları değiştirdiniz; walk-in deneyimi.

Algı şu ki, birlikte doğduğunuz ruhunuz bir şekilde gidiyor veya her nasılsa arka koltukta oturuyor ve başka bir ruh geliyor. Yine, buna walk-in deniyor. Aslında neyin gerçekleşiyor olabileceğinin realitesinin daha fazlasını tartışmadan önce, bu walk-in özelliğinin en çok ne zaman gerçekleştiği hakkında konuşmak istiyorum.

Walk-in’in Sebebiyeti

Bu güzel bir hikaye ve bu odada bunu deneyimlemiş olanlar var. Ölüme yakın deneyim adı verilen bir olayın gerçekleştiği, ister bir kaza, bir hastane yolculuğu veya evde bir şey olsun, acil bir durumun deneyimlenmesi İnsanlar için yaygındır. Bu terim bile yanlış etiketlendiriliyor. Ölüm tanımınız çok lineer ve bilimsel olarak bir çok insan ameliyat masasında bir çok kez öldü. Bu olay metafizikçilerin ÖYD (ölüme yakın deneyim) olarak terimlendirdiği şeydir. Bu oluşlara aynı şey diyeceğiz – ÖYDler.

Eğer ölüme yakın deneyim yaşamış biriyle konuşursanız, değişen hikayeler vardır. Yeterince ilginçtir ki, bunlar her zaman pozitif değildir. Bunun, deneyimi yaşamış olanın bilinci ile ilgisi vardır. Ama bu durumda, deneyimi yaşayan yüksek bilinçli olanlardan ve değişmiş olarak dönenlerden konuşalım.

ÖYD Deneyimi ve Beyin

Ölüme yakın deneyim sırasında ne olur? Her şeyden önce, öldüğünüz fikri saçmadır. Sadece klinik olarak ölürsünüz. Ölü olsaydınız bilirdiniz. Ama size ve bilincinize, ölüm yakındır. Yaşam için hayati olan sistemlerin çalışmayı durdurmalarının başlangıç izleri olduğu zaman bile – nefes almayı bıraktığınız zaman, kalbiniz durduğu zaman, oksijenlenme için fonksiyon yapması varsayılan sistemler oksijene sahip olmadığı zaman – tüm bunlar beyine bir sinyal gönderir: “Ölüm geliyor”. Beyin o zaman hiç kavramadığınız bir şey yapar – beyin aslında bunun için bir programı çalıştırır.

Beyin ölümün yüce olduğunu kavramaya başladığı zaman, gerçekleşen güzel bir şey olur: Bu bir emniyet vanasıdır. Bu sizi, ölümün dehşet olduğunun anlatılmasından korumak için üzerinize gelen iyilikseverlik bilincidir. Size bazı muhteşem iyilikseverlik hisleri ve asla unutmayacağınız ışık vermeye başlar. Bu, neredeyse pozitif ÖYD yaşayan herkes için ortak bir şeydir. Ayrıca aslında kimin geçiş yaptığını görmüş olabilenleriniz için de ortak bir şeydir. Dehşet içinde çığlıklar atarak gitmezler. Huzurlu bir şekilde ve çoğu zaman bir gülümseme ile giderler. Bu, her İnsan Varlığının bir hayattan diğerine huzur içinde gitme fırsatını sağlamak için, bilincin kimyasındaki bir armağandır.

ÖYD için: Bu programı deneyimleyenler çoğu zaman kendilerini bir tünelde görürler ve belki muhteşem bir ışık görürler ve Tanrının mükemmel sevgisini hissederler ve korkmazlar. Size bunun doğru olmadığını mı söylüyorum? Hayır. Bu programdır ve size bunun çok doğru olduğunu söylüyorum. Beyniniz gerçek için programlanmıştır ve ölümün yüce olduğunun veya yüce olabileceğinin göründüğü o zamanlarda, beden farkı bilmez. Ölüp ölmediğini bilmez. Ama bunun gerçeğini hissetmenizi sağlamak için iyiliksever sevgi programını çalıştırmaya başlar. Size diğer tarafı göstermeye başlar.

Gerçek şu ki, siz, bilinciniz devam eder. Ölüm gelir, ama o güzeldir! Kapanma, devre dışı kalma yoktur, sevgililer. Dehşet hikayesi yoktur. Size bir orak ile gelen şeytani bir görüntü yoktur. Bunun yerine, gelmekte olan başka bir sevgi dolu ve güzel realite vardır ve iyi olacaktır. Dinleyin: Hücrelerinize, kalbinize ve beyninize donatılan çekirdek bir gerçek vardır. Epifiz beziniz uyanıyor ve korkmamanız için, bunu size göstermek üzere her şey birlikte çalışıyor. Bu, Tanrının sevgisidir. Bu bir ölüm programıdır, ama çoğu zaman gerçekleşen şey, sizin hayatta kalmanızdır ve bu deneyimden ebediyen değişmiş olarak çıkmanızdır.

Bu ölüm programı çalışmaya başladığı, buna rağmen ölmediğiniz için, çekirdek spiritüel gerçeğin anlık görüşünü deneyimlediniz. Sonra ÖYD deneyiminden çıktınız ve aniden hayatınızda her şey farklı görünüyor. Bu farklı. Bazılarınız için o kadar farklı ki, yaptığınız şey (hazırlanmak) ruhunuzun deneyimini evrimleşmenin sonraki seviyesine güçlendirmektir. Ruhunuzun tam şu anda 3B’de olduğunu kavrıyorsunuz, öyle değil mi? Güçlenmiş bir ruh, 3B’de olmayan bir ruhtur. ÖYD deneyimi yaşamış olan bir ruhtur. Bu, hayatınızda şimdiye kadar deneyimlemiş olabileceğiniz her şeyin ötesine geçer ve o kadar değişirsiniz ki, başka bir insan gibi görünürsünüz. Bazen o kadar etkilenir ve daha önce olduğunuz kişinin o kadar ötesine geçersiniz ki, bazıları “diğer kişiye” ne olduğunu sorabilir. Söylediğim şeyi görüyor musunuz?

Tek Bir Çoktur

Başka bir İnsan Varlığının ruhunu mu aldınız? Yanıt hayır. Bu tartışmalı, öyle değil mi? Ama neden başkasının ruhunu almışsınız gibi görünüyor? Şimdi, kutunun dışında düşünün. Gerçekte ruhunuzda ne olduğunu tanımlayalım. Ruhunuz potansiyel olarak o aileyi veya geçmiş hayatlarda buluştuğunuz, ruhunuz ile birbirine karışanları kapsıyor mu? Yanıt evettir. Ruhunuz sizin kendi ruhunuz değildir, sevgililer. Onun içinde aile var!

Ruhunuz içinde sadece sizin tek bir bilincinize mi sahip yoksa ayrıca içinde Dünyada olmaya alışkın olan sizin bilincinize mi sahip? Ne demek istediğimi görüyor musunuz? Orada kaç tane “kişilik” var?

Bunu daha önce söyledim. Siz lineersiniz! Aynaya bakıp “Bir insan, bir ruh. Bir yansıma ve yüz, tek ruh. Kendi ruhuma sahibim ve orada benden başka kimse yok” demek istersiniz. Ama peki ya sizinle birlikte gelen tüm yardımcılar ve rehberler? Onların nerede yaşadıklarını düşünüyorsunuz. Tavanda mı? Geçmiş yaşamlarınızda alıştığınız enerjileriniz nerede? Onlar içinizde yaşıyorlar! Sözünü ettiğimiz ekip sizinkidir. O sizin içinizde. Ruhunuz ile birlikte gelir. Siz sadece Merkabah adını verdiğiniz o güzel, açıklanamaz, çokboyutlu şeyin sorumlususunuz, içinde kendinizin ve yardımcılarınızın ve ailenizin parçaları ve bölümleri olduğunu bilmeden. Hepiniz sözünü ettiğimiz ışıkta şarkı söylüyorsunuz. Şimdi bu karmaşıktır. Merkabahınız, ruhunuzun içine paketlendiği araçtır ve ayrıca o da hiç burada değildir. Bu daha da karmaşık. Orada çok şey var!

Walk-in’e geri dönelim. Walk-in’in bu özelliğini başka nerede görebileceğinizi biliyor musunuz? Onları eski enerjiden çıkaran ve yepyeni ve çokboyutlu olan ve tamamen ve bütünüyle farklı görünen bir şeye koyan muazzam bir uyanışa sahip olan ileri ruhların içinde. Bunu her gün, birilerinin Tanrının sevgisine uyandığı dinlerde görürsünüz. Hangi din olduğu önemli değildir, çünkü sevgi sevgidir.

Bunu size daha önce anlattık. Hangi inanç sistemi olduğu önemli değil, çünkü bir İnsan Varlığının yıllarca eski enerjide yuvarlandığı ve sonra çok büyük bilinç değişimi yaşadığı bir zaman gelir. Belki bir din adamı veya bir şaman tarafından sergilenen şifa veya Tanrı sevgisi vardır ve İnsan Tanrının sevgisine dahil olduğu idrakin yepyeni bir paradigmasına kapılır.

Eğer bu olursa, onlar walk-in midir? Onlarla hiç görüştünüz mü? “Dün bir insandım ve bugün başka bir insanım. Daha önce yaptığım şeyleri asla yapmazdım, çünkü bugün Tanrının sevgisine sahibim” diyeceklerdir. Kanıt olarak size kutsal metinlerden alıntılar söyleyebilirler, çünkü onlar için bu kesinlikle çekirdek gerçektir – sevgi! Bunu kalplerinde hissederler ve farklı olduklarını bilirler. Bu, bir walk-in’den çok farklı değil, öyle değil mi?

Gerçekte Ne Oluyor

Gerçekte bu deneyimin iki türü vardır ve bunların arasında bir kaç ince fark vardır. İlk tür, bireyin kendini keşfe sahip olduğu ve içinde ruhsallığın evriminin başladığı türdür. İkinci tür, kendini keşfin görülmediği, ama ÖYD veya benzer bir deneyimin beynin ölüm programını çalıştırdığı zamandır. Ama her iki tür çok benzer görünür, öyle değil mi? Marilyn’in durumunda, bu tıbbi bir operasyon idi. Bir ameliyat bunun için oldukça sık olarak bir katalizör olur. Her şeyden önce, normalde bulunmadığınız ve çoğu zaman yatışmış olduğunuz bir yere götürülürsünüz. Bu katalizör bir zamandır ve oldukça sık olarak bu, ruhun “Sonraki adım için hazır mısın? Yapmak için geldiğin şeyi yapmıyorsun” dediği zamandır. Ve bir seviyede “İnanılmaz, hazırım. Hadi gidelim!” dersiniz, sonra girdiğinizden farklı bir şekilde çıkarsınız. Ama kararı itelemek için acil bir olaya veya ÖYD’e ihtiyacınız vardı.

Dinleyin, size bilmeniz gereken bir şey anlatıyorum: Başka bir ruh almazsınız. Kendi ruhunuzu (kendinizi), güçlenmiş olarak alırsınız.

Daha önce size geçmişte etrafta dolanan peygamberlerin (ve hala burada yürüyenlerin) fiziği değiştirebildiğini ve ruhsal iyilikseverliği o kadar çok yaydıklarını, hepinizin tek yapmak istediği şeyin onların ayaklarında oturmak olduğunu söyledik. Yürüdükleri yerde, çiçekler anında büyüyordu ve hayvanlar onları takip ediyordu. Fiziği yiyeceğe biçimlendirebiliyorlar ve yaşamın mucizelerini yaratabiliyorlardı. Bu, çok, çok yüksek bir seviyede çalışan bir ruhtur. Onların ve sizin aranızdaki tek fark, ruhun yaratıcı kaynağın (Tanrı) sevgisi ve gücüyle tam olarak aktive olduğu derecedir. Bunu duydunuz mu? İnsanlığın çoğu yaklaşık yüzde 30’da çalışmaya geliyor. Bir üstat yüzde 90’dadır! Eğer bir hastaneye yüzde 30’da gidip, yüzde 45’te çıkarsanız, hiç kimse sizi tanımaz! Sizinle ilgili her şey farklı olur. Ama evrimleşmiş olan KENDİ RUHUNUZdur.

Nerede Duruyorsunuz?

Tüm bunlarda siz nerdesiniz? Bu noktaya kadar, bir walk-in bir çokları için çok özeldir ve size bu odada gerçekte kendilerini böyle adlandırmayan walk-in’ler olduğunu söyleyeceğim. “Aha” deneyimine sahip olduğunuz bir yeri işaret edebilir misiniz? Belki bir şekilde uykuya daldınız ve şimdi onu anladığınız için başka şekilde uyandınız? Belki kendinize “Ruh, sonraki adıma geçmeye hazırım” dediğiniz bir şekilde konuşmaya izin verdiğiniz bir zaman idi ve bunda ebediyen değiştiniz?

Walk-in’in Algısı ve Enerjisi

Size spiritüel bir belit (önerme) anlatayım. Her İnsan özgür seçime sahiptir, ama daha düşük, evrimleşmemiş ruh seviyesine geri gidemezler. Vaat: Geriye doğru gidemezsiniz! Ama eğer kendi özgür iradenizi kullanarak denerseniz, işlevsizlik ve dengesizlik içinde olursunuz. Ama o zaman daha eski enerjiyi yeniden elde edemezsiniz veya yakalayamazsınız. O sadece tek bir yola gider – yukarıya.

Öğretmen Marilyn kendi “yaşlı ruhu” ile yeniden birleşmek hakkında konuşuyor. Bu lineer bir fikirdir, ama gerçekleşen şey çok gerçektir. Yapabildiği şey, ruhunun evriminde başka bir adıma başlamak idi. Ruhunun düşük enerjisi ile bile yeniden birleşebileceğinin ve orada olan iyi şeyleri yeniden ele geçirebileceğinin fikrine sahipti – anılar ve çocuklar, doğumlar. Bu olgunluk ve dengedir, kendinize bakabilme ve bağışlayabilme ve ilerleme. Bu nedenle, walk-in deneyiminden önce yaşlı ruh ile yeniden birleşme değildir, bunu başkalarına öğretebilmesini sağlamak için, tüm ruhun yeni, daha yüksek bir seviyeye ilerlemesiydi. O, evrimleşmiş benliğini, olgun, anlamlı ve dengeli bir şekilde geçmiş ile birleştirebildi.

Bu bilginin hayal kırıcı olacak şekilde alınmasını istemiyorum. Ruhunuzun evrim sürecinin ihtişamını anlamanızı istiyorum. Bu, düşündüğünüzden çok daha sık gerçekleşiyor. Önünüzde oturan adan walk-in mi? Eğer ana görüş metafiziğinden tanıma bakmak isteseydiniz, “Belki” derdiniz. Bir insandan başka bir insana dönüştü. Bu aslında onun yıllarını aldı, ana yine de yaptı. Bu bir walk-in mi? Yanıt hayırdır. Yine de eğer onun eski hayatına bakarsanız, o kadar farklı ki, onu tanıyan bir insan “Zamanda hangi noktada delirdin?” yorumunu yapardı. Bunun nedeni, onun olmuş olduğu adama hiç benzememesidir. Bazıları, bunun nedeninin karanlık bir varlığın onu ele geçirmesi ve onun hayatını yeniden şekillendirmesi olduğunu söylediler. Bu onların gerçekliği idi, çünkü onlara bunun gerçekleştiği öğretildi.

İşte ruhsallığın başka bir beliti. Daha düşük enerji paradigmasında olanlar başka, daha yüksek bir paradigmaya bakamaz ve onu anlayamaz. Anlamak için onu deneyimlemek zorundalar. Bundan dolayı, daha fazla evrimleşmiş olan her şey, orada olmayanlara aptalca veya kötü görünür. Yine, sadece siyah ve beyazı algılayan bir insana rengi açıklayabilir misiniz? Arkadaşlarınız ile oturup mavi ve yeşilin tonları hakkında konuşursunuz ve siyah ve beyaz İnsan sizin biraz çılgın olduğunuzu düşünür. Daha evrimleşmiş bir paradigmaya bakamazsınız ve onu mantıklı veya işlevsel olarak algılayamazsınız. Sadece yanlış anlamanın sisini veya belki algınızdan gelen deliliği görürsünüz.

Sevgililer, size bir gerçeği vermek istiyorum. Önünüzde gördüğünüz adamın ruhu kademeli olarak şu anda gördüğünüz şeye evrimleşti. O bir walk-in değil. Ama Marilyn’e olan şey anında gerçekleşti. Bu, birçoklarına kademeli olarak gerçekleşen şey veya ÖYD ile gerçekleşen şey arasındaki büyük farktır. Daha büyük gerçeğe uyanmaya başlarsınız ve sonra, eğer yeterince güvenli ve cesur iseniz, “Daha fazlası olduğunu biliyorum! Sevgili Ruh, seni seviyorum! Tanrım, sana güveniyorum! Bilmem gereken şeyi bana göster!” dersiniz. Sonra doğrulama için hazır beklersiniz, çünkü partnerimin 30 yıl önce bir sandalyede yapmış olduğu şey tam olarak budur. Bir mühendis olarak, bunun gerçekte doğru olduğunun onaylamasını istedi ve sadece anlatabileceği bir şekilde kalbinde bunu aldı. Bu gezegenin yaşlı ruhları daha büyük gerçeğe uyanmaya başlıyor, planın muhteşemliğinden, ruhunuzun dünyada nasıl evrimleştiğinden ve etrafınızda neler olduğundan söz eden gerçek.

Sevgililer bu, bu gezegende ışığın evriminin başlangıcıdır. Bunun daha hızlı gerçekleşmesi için, karanlık kendisini ifşa edecek. Bu zaten gerçekleşmeye başladı. Sevgililer, tüm bu şeyler daha fazla ışığın ve İnsan doğasının evriminin başlangıcını temsil eder.

Yaşlı ruhlar, ruhunuz uyanmaya başlıyor. Walk-in ileri bir ruh için hızlı uyanmanın sonucudur. Bu deneyimi eksiltmez. Onu güçlendirir.

[Kryon aşağıdakileri söylerken, Lee yanında oturan Marilyn’e döner;]

Sen gerçekten muhteşemsin ve Marilyn vasıtası ile geçmiş olduğun her şey de muhteşem ve devam edecek, çünkü ruhunun evrimi tamamlanmadı.”

Dikkatli dinleyin: Hepiniz buna sahipsiniz. Basitçe sorgulamayla ve ellerinizi yukarı kaldırarak “Sevgili Tanrım, eğer bu gerçekse, bana göster” diyerek daha büyük gerçeğe uyanma yeteneğine sahipsiniz. Bu uygun bir istektir ve onurlandırılır. Birçokları için bu şekilde çalışır, sevgililer. Bugün işitmeniz gereken mesaj budur.

 Ve öyledir.

KRYON

(Çeviri: Saffet Güler)