KUANTUM OLMAK

Yazdır Yazdır 

CANLI KRYON KANALLIĞI

“KUANTUM OLMAK”

Bu canlı kanallık Sedona, Arizona’da verildi

13 Haziran 2009

Selamlar sevgililer, Ben Manyetik Hizmetten Kryon’um. Yirmi yıl önce, partnerime bu sözleri söyledim. Onun bana ne dediğini biliyor musunuz? “İsmini değiştirmek zorunda kalacaksın. Bu isim yeterince gösterişli değil. Bir melek ismi değil… ve manyetik bir meleği kim işitmiş ki?” 20 yıl önce söyledikleri buydu.

Bugün sizler bu yerde otururken, sonunda gezegenin manyetiklerinin yaşamlarınızı nasıl etkilediğini anlıyor musunuz? Perdenin diğer tarafında bunu bizim de bilmemiz anlamlı gelmiyor mu? Bu olayların senkronize olması, fiziksel olayların, fraktal olayların, bilinç olaylarının sizin neden burada olduğunuzla ilişkili olması anlamlı gelmiyor mu? Belki seçim noktalarının spiritüel bileşenini kolaylaştırmak için buradasınız.

Şimdi bunu bilimsel olarak işitmeye başladınız [Daha önce Gregg Braden’in sunduğu araştırmadan sözediyor]. Bazıları için, bu beklemekte olduğunuz bir şeydir, çünkü manyetik üstat akla uygun gelmiyor. Belki kanallık da akla uygun gelmiyordur. Sandalyede oturan adam “perdenin ötesinden mesajlar aldığı rolünü yapıyordu” diyorsunuz.

Bunu bir an gözden geçirelim. Dilerseniz, bunu size 1989’da verdiğim ilk mesajı bulabilirsiniz. Size şunu söylemiştim: Ekinler yetiştirdiğiniz yerlerde artık ekinlerin büyümediği bir zaman gelecek. Ayrıca asla ekinler yetişmeyen yerlerde ekinler yetişeceğini de söyledik! İklim değişimi ile ilgili bir enginliğin gelmekte olduğunu söyledim. Bunu söyledim. Şimdi, bunun içinde oturuyorsunuz!

Bilinç geçişinden bahsettim ve o burada ve bunun ne zaman gerçekleşeceğini merak edenler için, size söylüyorum… onu kaçırdınız! O her yerde. ‘80’lerin sonundan beri gerçekleşmekte olan şey bu ve bu yıl gerçekleşen şey bu. O her yerde. Bu bir seçim noktası… İnsan bilincinin gezegende yinelenen enerjilerin fraktallarını hükümsüz kılmayı seçtiği nokta.

Size küresel ısınmanın döngüsel olduğunu ve buna sizin neden olmadığınızı söyledik. Şimdi buna inanıyor musunuz? Bu kanallıkla verildi, görüyorsunuz, ama şimdi biliminiz de bunu gösteriyor. Bu geçen yıllarda bu ısınmanın kısa süreli olacağını, sonunda bir soğuma döngüsüne götüreceğini açıkça anlattık. Şimdi bu gerçek birçok yerde yayınlanıyor ve şimdi bilim var. Buna şimdi inanıyor musunuz?

Burada zekaları duygusallıkla birleşenler var. Mesajı almaya başlıyorsunuz. “Belki gösterişsiz bir meleğin olmaması OK’dir” diyorsunuz. Belki gerçeğin sevdiğiniz birinden, yuvadan gelmesi OK’dir. Belki manyetik bir üstadın sizinle konuşması bile OK’dir?

Bu mesajların neden bu şekilde [kanallık vasıtasıyla] verildiğini ve neden çok uzun zaman önce verildiğini hiç merak ettiniz mi? Belki başka bir tesadüf? Geriye dönmeye başlayıp, “Tüm bu şeyler ne zaman başladı? Bilim adamı Gregg yolculuğuna ne zaman başladı? Partnerim kendi yolculuğuna ne zaman başladı? Yaşamlarınızda bazı kavrayışlar (tecelliler) ne zaman başladı?” Bu dinleyiciler arasında oturan şifacıların bazıları da ilginç başlama tarihlerine sahipler. Öğretmen Peggy ilk aşama ilhamlarını ne zaman aldı [Peggy Phoenix Dubro’dan bahsediyor]. Bunların çoğunu 20 yıl öncesine kadar takip edebilirsiniz, tam geçişin başladığı zaman… tam hizalanmanın başladığı zaman. Bu sizin için yeterli bir tesadüf mü? Dr. Todd keşiflerinin tecellilerini ne zaman aldı? Bunların hepsi sözünü ettiğimiz bu yıllardaydı. Çok fazla tesadüf? Belki.

Bu, son altı aydaki mesajların bir özetidir. Çünkü bu zaman içinde size neler olduğu ile ilgili bilgi verdim. Bu akşam seçim noktası için fark yaratacak olan bilgiyi veriyorum.

İnsan Varlıkları için bu zamanda daha önce yaptıklarından farklı herhangi bir şeyler yapmak için neden olmadığını söyleyenler vardır. Başarısız olmanız için tasarlandığınızı söyleyen İnsan Varlıkları vardır. Belirli hadiseler ve uygarlık nitelikleri gerçekleştiği zaman, her döngünün (devrenin), her uygarlığın çökeceğini söyleyenler vardır. İnsan doğasının asla geçiş yapmayacağını, asla değişmeyeceğini ve döngülerin tekrarlanacağını, tekrarlanacağını ve tekrarlanacağını söylüyorlar. Burada, bu döngünün (devrenin) farklı olduğunu söylüyorum. Şimdi, değişmeye ve kuantumsal olarak tekamül etmeye başlayacağınız bir noktaya eriştiniz. Tam olarak değişmiş gezegenin gerçekleşmesi için, bu gezegenin yüzde birinin yarısından azının bu seçimleri yapması gerekir.

Manyetikler

Bugün manyetikler ile ilgili ne öğrendiniz? [Gregg Braden’in konferansından]. Bunu Kryon öğretisi ile nasıl ilişkilendirirsiniz? İşlem ile ilgili, indükleme vasıtasıyla, güneş sisteminin kendisinin yerçekimsel damgasını nasıl aldığını ve bunu güneşin heliosferi içine gönderdiğini, bilimsel olarak bilgi verdim… solar rüzgar vasıtasıyla kuantum iletişim. Manyetik ızgaranız ile karşılaşınca ve ara yüzey oluşturunca, solar rüzgar dünyanızın manyetik ızgarası üzerine örtüşür, sonra DNA’nız tarafından yaratılan alanla örtüşür. Bu nedenle güneş sisteminin aldığı aynı mesajları siz de alırsınız.

Bu, içinde oturduğunuz manyetik kanapedir. DNA’nız manyetiktir ve bu, sonunda görülmüş olan bilimsel bir gerçektir. Şimdi, büyük olanı etkileyen küçüğe ve küçük olanı etkileyen büyüğe sahipsiniz. Bunu da bugün işittiniz, öyle değil mi? Yeterince insan farklı düşündüğü zaman, yeterince insan şefkatli bir reaksiyon gösterdiği zaman, bilimsel enstrumanların ölçebileceği bir duygu topluca ortaya konur. Gezegenin titreşimi etkilenir! Düşündüğünüz ve yaptığınızın fark yarattığı ile bağlantı kurmaya başlıyor mu? Ve buna tuhaf bir adamdan [Lee] inanmasaydınız, belki de bilim adamlarından inanırsınız. Belki, sadece belki, her ikisi de gerçeği veriyor? Buna ne dersiniz?

Kuantum Olmak

Kuantum olmak günün konusu. Bu zorludur, çünkü farklı düşünmenizi gerektirir. Sevgili İnsan Varlığı, devam eden bir gelişmeniz var. Bu, DNA’ya konuşan manyetikler vasıtasıyla olan bir gelişme ve bu düşüncenin bilinç geçişini boyutlararası olarak yaratma fırsatını verir. Bu, şimdiye kadar öğrettiğimiz en zor şeydir.

Üç yıl önce, partnerime öğretilemez olanı öğreteceğini söyledim ve o bugün sandalyede oturup bunu yapıyor. Bunu alacak olanlar var ve almayacak olanlar var. Eğer kuantum hali incelediyseniz, belirli niteliklerin farkında olacaksınız ve bugün bunların sadece bir tanesinden söz edeceğiz. Sadece bir tanesi, ama yaşamınızın niteliklerinin bazılarını lineerlikten çıkarma eğilimine sahip olacak. Kuantum olmanın sizin için neler yapabileceğini göstereceğim.

İnsan Varlıkları duygusaldır ve bu iyidir, çünkü duygular kuantumdur. Duygular her iki yönde de kontrol edilemezdir, biliyorsunuz: Kontrol edilemeyen nefret, kontrol edilemeyen sevgi… bunlar bir kalıba uymaz, öyle değil mi? Zekanın duygular etrafında bir kutu inşa etmesini gerektirir ve siz buna denge dersiniz. Böylece İnsan zihninin kuantum bir nitelik olduğunu görmeye başlıyorsunuz. Bilinç, en doğasıyla, bilinç kuantumdur. İnsan beyni kuantumsal olarak düşünmek için tasarlandı. Sadece mantık ve entellektüel denge vasıtasıyla biyolojik sinaps lineer olur. [Sinaps: iki nöronun birleştiği yer]. “Kryon, söylediklerini anlamıyoruz.”

Otistik İnsan Varlığına bir bakın. Burada, görünüşe göre bir şeyin kayıp olduğu bir niteliğe sahip olan bir İnsan Varlığı var. Belki bu otistik bilinçlerin bazılarının etrafında bulundunuz. O zaman onların neden yoksun olduğunu biliyorsunuzdur. Bu, lineerliğin yapısıdır. Çünkü otistik bir zihin, lineerliği anlamayan bir zihindir ve daima düzen ve simetriyi yakalamaya çalışır. Dünya’yı anlayabilmek için bilincinin etrafında umutsuzca bir yapı inşa etmeye çalışır. Gerçek şu ki o sizin olduğunuzdan çok daha fazla kuantumdur! Bunu hiç düşündünüz mü? Bu nedenle, kurulum (tasarı) oradadır. Kuantum olmak kavrayışınızdadır. Tüm yapmanız gereken, tekamül etmiş olanların başlangıcı olan bir İnsan Varlığı türünü yaratmak için çeşitli sinapsların nasıl açılıp kapanacağını çözmektir. Seçim noktasına mı erişilecek ve sonuç olarak işler her zamanki gibi mi olacak? Bir İnsan aniden aydınlanıp bir şeyleri seçtiğinde, aydınlanmamış haline geri çekilir mi? Yanıt hayırdır ve bunu biliyorsunuz. Hayır, bunun yerine değişirsiniz ve değişmiş kalırsınız. Bu yeni bir başlangıç yaratır, öyle değil mi? Bu, şimdiki döngüde (devrede) gerçekleşen, daha önce asla gerçekleşmemiş olan jokerdir. Bu nedenle Kryon 1989’da geldi ve burada olmamın nedeni budur. Bu geçiş önünüzde. Bunun ortasında oturuyorsunuz.

Uyku – Boyutlararası Bir Nitelik

İşte başka bir kuantum veçhe. Kuantumluluğun nasıl kafa karıştırıcı olabileceğini, yine de bunun beyninizde olduğunu anlamanız için bunları size getiriyorum, en sonunda bunu anlayabileceğinizi biliyorum. Uyku dediğiniz, hatta belki alfa hali dediğiniz bu şeye, yapısız olan bilincin orta kısmına geri çekildiğiniz zaman, neler olur? Hiçbirşeyin anlamı olmadığı bir rüya gördünüz mü hiç? Zamanın dışında, mekanın dışında, rüyanızdaki İnsan Varlıklar lineer zaman nedeniyle birbirlerini tanıyamazlar bile. Gerçek yaşamda bir anlamı olmayan farklı yerlerde ve farklı zamanlarda bulunmuş olabilirsiniz, buna rağmen o anda anlamı vardır, öyle değil mi? Nedenini size söyleyeceğim: Çünkü siz bu hale girdiğinizde, bu kuantumdur! Bu kuantum bir olaydır, alfa rüyası. Beyin zekanın kontrolu olmayan bir haldedir. Böylece beyin kuantum ve yapısız olur. Bundan dolayı, lineerliğin dışındadır. Yani, üzerine yerleşmiş zaman yapısı yoktur. Her şey aynı anda gerçekleşir ve siz oradayken sizin için iyidir. Rüyada olduğunuzda, karmaşada saçınızı yolmuyorsunuz, öyle değil mi? Sadece keyfini çıkarıyorsunuz. Kuantumluluk doğal bir haldir.

Bilincinizin etrafında dolanan entellektüel yapının bile değişmeye başladığını, belki şu anda öğrettiğim şeyin daha fazla anlayışına izin verdiğini söyleyebilirsiniz?

“Kryon, hala anlamıyorum.”

Bunu biliyorum, bunu anlayacağınız terimlere basitleştirmeye başlayacağım. Zaman dediğiniz kutuya bakın. Zaman ne kadar lineer, siz sadece tek bir yönde gidebiliyorsunuz! Sola dönemiyorsunuz, sağa dönemiyorsunuz, sadece düz geleceğe gidebiliyorsunuz. Saat sadece tek bir yönde çalışıyor… ileri doğru. Saatin aşağı yukarı gitmesi, sola ve sağa gitmesi gibi bir şey yok, öyle değil mi? Sadece ileriye gider. Oh, ne kadar lineer! Ve düşünme şekliniz budur. Lineer bir ön yargıyı alırsınız ve bunu her şeye uygularsınız. Tüm düşünceler, tüm muhakeme, tüm mantık, tüm spiritüellik ön yargınız ile yapılır. “Biz lineeriz, bu nedenle Tanrı lineer olmalı” diyorsunuz. Ancak, Tanrı lineer değil. Ve siz de lineer değilsiniz! Bazılarınız yakında bunun dışına çıkacak ve yaşamınızda neler olup bittiği ile ilgili daha fazla anlayışa sahip olacak. Ancak şimdilik, bunun çoğu değişik anlamlara gelebilen sözlerdir.

Zaman İle Hayal Kırıklığı – En Güçlü Önyargınız

Öğretiye başlayalım. Bunlar özetlerdir, belki daha önce işitmiş olabileceğiniz şeylerdir, ama bugün daha fazla anlamanıza yardımcı olması için bir grup halinde bir araya getirilen bilgidir. Çoğu kendilerine Işıkişçileri adını veren, cin gibi birey grubunun önünde oturuyorum. Bunu istediğiniz şekilde tanımlarsınız. Bu farkındalıktır, lineerliğin ötesindeki olayların farkındalığı. Gerçekte bu, Tanrı’nın bir parçası olduğunuz inancıdır. Odada önümde, bunlardan çoğu var. Bu farkındalıkta, perdenin diğer tarafıyla iletişim var. Lineerlikte diğer tarafa bu yolculuğu yaptığınız zaman gerçekleşen şeylerin yanlış fikirlerinin ve hayal kırıklıklarının bir tanesini belirleyeceğim.

Sevgili İnsan varlığı, kaçınız yaşam değiştirici mesajlar aldınız? Belki meditatif bir hale giriyorsunuz, belki sözünü ettiğim o rüya halinde? Ama orada bir fikir var, hatta belki bir talimat? Belki bir vizüalizasyon aldınız? Şunun gibi görünebilir: İşte yapacağın şey. İşte yazacağın kitap. İşte geleceğinin neye benzeyeceği. İşte öğreteceğin şifa tekniği. İşte birisiyle karşılaşman için talimatlar. Bir şeyler yapacaksın.

Buna heyecanlanırsınız, öyle değil mi? Belki vizüalizasyondan geri gelirsiniz ve arkadaşınıza, “Bu o kadar gerçek ki! Yapmam gereken şey bu. Başlayacağım şey bu. Heyecan verici değil mi?” dersiniz. Sonra ne yaparsınız? Onu gerçekleştirmek için ilerlersiniz. Oh, ne kadar lineersiniz! Aldığınız mesaj bu mu? Kuantum halde, Tanrı size geri gelip bunu şimdi mi yapmanızı söyledi? Yanıt hayırdır. Yine de bunu düşünürsünüz, çünkü saatiniz tek bir yönde çalışır, zamanın lineer koşu bandına geri dönersiniz ve size söyleneni gerçekleştirmeye başlarsınız. Bu büyük bir hatadır, ama bunu bilmiyorsunuz.

Sonra neler olacağını gösterelim, lineer olanı. Çoğu zaman, size ne gösterilirse gösterilsin… boşa çıkar. Hayal kırıklıkları hüküm sürer: “Bu kitabı yazmam bekleniyor ve yazmaya çalıştım, hiçbir şey olmadı. Bunu isteyen bir yayıncı yoktu, hiç kimse gerçekten bunu beğenmedi. Yanlış yapmış olmalıyım. Büyük fikirlerim vardı ve bunları gerçekleştirdim, ama hiçbir şey olmadı” diyorsunuz.

Görüyorsunuz sevgililer, burada kimin olduğunu [ve bunu kimlerin okuduğunu] biliyorum ve tam şimdi bazılarınızla konuşuyorum. Hiç kimseye söylememiş olsanız bile, başarısızlık bunun gibi bir şey. İnsan beyni yoluna girmeyi istemez ve şöyle der, “Ruh ile neden iyi iletişimim olmadığını bilmiyorum. Mesajı aldım, geri geldim, onu denedim ve hiçbir şey olmadı.” Oh, ne kadar lineersiniz! Sonra bununla ne yaptınız? Bu fikir, bu güzellik, bu düşünce, planladığınız eylemler, size gösterilen şeyler sizindi… onu bir kez denediğiniz ve başarısız olduğunuzda ne yaptınız? Onu rafa kaldırdınız ve dolabın kapısını kapattınız! Bitti!

Belki bazı arkadaşlarınız, “Biliyorsun, birkaç yıl önce bir şeyler yapmaya çalıştığını hatırlıyorum. Neden yeniden denemiyorsun?” Onlara bu noktada ne söylediniz?

“Hayır, denedim ve olmadı.”

Ne? Oh, ne kadar lineer? Bununla nereye gittiğimi anlıyor musunuz? Tanrı onu şimdi yapmanızı söylemedi. Kendi zaman önyargınızla, ne zaman, nerede olduğuna karar verdiniz ve sonra tüm mantıklı kuantum düşünceye karşın, onu denediniz, ıskartaya ayırdınız! Onu tekrar çıkarıp bir kez daha denemeyeceksiniz bile, öyle değil mi? Oh, ne kadar lineer? Ne kadar tekil zaman çizgisi fikrine sahipsiniz! Kuantum düşünür şöyle yapar: Mesajı alır, vizüalizasyondan geri gelir ve mesajı kutlar. Bu elinde tuttuğu ve bir trenin gelmekte olduğunu söyleyen bir bilettir. Eğer bilete yakından bakarsa, üzerinde zaman yoktur. Ne zaman olduğunu söylemez, öyle değil mi? Ama hala bilete sahiptir. Kuantum zihin için bu yeterlidir!

Bileti kutlar ve sonra arkasına yaslanır ve eşzamanlılık için bekleme tutumu yaratır. Yani, kim olduğunun kuantumluluğuna bakar ve sonra tren geldiğinde fark edebilmesi için gerçekleşen eşzamanlılığa bakar. Bunu anlıyor musunuz? Tam şimdi burada oturan, söylediklerimin farkında olan İnsan Varlığı kutsanmıştır. Kilitlediğiniz dolapta şu anda hazır olan, gizli olan şeyler var. Şimdi zamanıdır! Karar noktasıdır. Şimdi, onu yapmanızın her zaman beklendiği zamandır. Daha önce işe yaramadı, çünkü daha önce işe yaraması beklenmiyordu. Eşzamanlılık orada değildi, enerji orada değildi, kuantumluluk orada değildi ve şimdi burada.

Öyleyse bunun sizin için anlamı nedir? Benimle bir an için kuantum olun. Bunun ne anlama geldiğini düşünüyorsunuz? Ne tür bir kararın alınmasını isterdiniz? Bu davettir. Bu zamanla ilgilidir, öyle değil mi? Siz lineer tarzda düşünüyorsunuz ve bu nedenle, lineer tarzda fikir yürütüyorsunuz, bu Tanrı ile iletişimin spiritüel içeriğinin akışını kesiyor. Çünkü bu normaldir, bunun farkında bile değilsiniz. Ve bunun ne yarattığını biliyor musunuz? Hayal kırıklığı ve bazan öfke. Hatta bazen sırtınızı Ruha dönüp, “Bu işe yaramadı. Devam etmem gerektiğini bekliyordum” diyorsunuz. Veya, “Bu işe yaramadı. Düşündüğüm kadar sevilmiyorum.” Bu, İnsanın lineer ön yargısıdır ve gerçeği temsil etmez.

Yönü Beklemek

Size bir diğerini vereyim. Önümde bir oda dolusu Işıkişçisi var ve onların çoğu uzun bir süredir Işıkişçileridir. Ama çoğunuz hala sizden ne yapmanızın beklendiğini bulmayı bekliyorsunuz. Bu siz misiniz? Hmm? Haklı olduğumu biliyorsunuz. Bu yuvaya yakın isabet ediyor mu? Daha önceki bölüme benzemeyen şekilde, görevle ilgili endişe duymuyorsunuz, ama bunun yerine kim olduğunuzu ve burada ne için bulunduğunuzu bulmak için bekliyorsunuz ve bekliyorsunuz. Bu çok farklı, çünkü size bir vizyonda anlatılan şeyle hiç ilgisi yok, ama Akaşik seviyede neler hissediyorsunuz? Ne için buradasınız? Ne zaman bileceksiniz?

Bu farkındalık kıvılcımına sahipsiniz ve ilahi olanı biliyorsunuz. DNA’nızda ne olduğunu biliyorsunuz ve bunun hepsini keşfetmeye başlıyorsunuz ve daha fazlası olduğunu hissediyorsunuz. Bunun ne olduğunu bilmiyorsunuz, ama “bir gün orada olacak” diyorsunuz. “Bir gün neden burada olduğumu bileceğim” diyorsunuz. Üzerinde olduğunuz körelmiş, lineer bir yol, çünkü çok uzun bir süredir bunu söylemektesiniz ve hissetmektesiniz. Lineerlikte her zaman size aynı şeyi haykırıyor. “Henüz orada değilsin” diyor size. Size “Zaman senin tarafında değil” diyor. Bazen, “Seni geçti, sen onu görmedin!” diyor. Sonra üzülmeye başlıyorsunuz.

Size gerçeği vermeyi diliyorum ve kalbinizi açmanızı istiyorum, çünkü bunu doğru olarak, duygusal olarak ve gerçek olarak işitmeye ihtiyacı olanların önünde oturuyorum. Ellerinizi kaldırmanızı istemiyorum, ama eğer bu sizseniz görünmez olarak, metafiziksel olarak, başınızın üzerinde tam şimdi bir ışık yakmanızı istiyorum. Okuyucu, sen de buna dahilsin. Tam şimdi bu ışıklara bakıyorum, size ders programınızı vereceğim. Neden burada olduğunuzun planını vereceğim. Neden hissettiğiniz şekilde hissettiğinizi anlatacağım ve kim olduğunuzu ve neden buraya geldiğinizi bilerek buradan ayrılmanızı sağlayacak olan talimat setini vereceğim. Bazıları bundan hoşlanmayabilir, bazılarınız bunu sevebilir. Bu sizin lineer önyargınıza bağlı. Başınızın üzerinde yaktığınız bu ışığın, tam şimdi partnerimden parıldayan ışık ile koordine olmasını umuyorum, çünkü bu gerçektir.

Dinle Işıkişçisi, tüm yaşamın boyunca sonra neler olacağını beklemekteydin. Nereye gidiyor olduğunu ve senden ne yapmanın beklendiğini keşfetmeyi bekliyorsun. Sana şunu söyleyeyim: farkında olan İnsan Varlığı kutsanmıştır, çünkü bilincin kendisinin farkındalığı gezegen için yaptığınız şeydir. Bu eldeki görevdir. Farkında kalın. Işığın devam etmesini sağlayın. Farkındalığı devam ettirin. Bu karar noktasıdır, çünkü farkındalık ızgarayı değiştirir.

Bu, ne yapacağınız değildir, bu her gün ne düşündüğünüzdür. Kuantum şekilde, saat yoktur. Öleceğiniz güne kadar bu enerjiyi devam ettirebilir misiniz? Ettirebiliyorsanız, tam şimdi bu ışığı taşıyan her biriniz neden burada olduğunuzu bileceksiniz. Başka bir şeye bakmayın, çünkü kuantum halde, yapmak için geldiğiniz şeyi şu anda yapıyorsunuz. Farkında olan her biriniz bunu yapıyorsunuz! İşte bu kadar! Farkında olmak için buradasınız! İçinizdeki ilahi olanın farkında iseniz, o zaman görevi mükemmel bir şekilde gerçekleştirdiniz. Mükemmel bir şekilde! Gezegen için yaptığınız şeyde, bu yerden tatmin olarak yürüyün. Farkında kalın. Vazgeçmeyin! Kuantum olun [şimdide tatmin olmak].

Eğer spiritüel çalışmanız da dahil bir zaman çizgisi koyuyorsa, başarısız olacaksınız, çünkü saatin size getirdiği şeyler kalbinizin size getireceği şeyler değildir. Kalp [şefkat] kuantumdur. Gelecek olmadan yaşamayı öğrenin. Bu, başarmanın başarı ölçüsü olduğunu söyleyen lineer zihin yapısını bozar. Lineer zaman bilincinde, budur; ama kuantum bilincinde, sadece “olmak”ta huzurunuzun ve sevincinizin ölçüsüdür. Bu siz misiniz?

Akaşayı Aktive Etmenin Armağanı

İki yıldır, kuantum hücresel geçişe kapı açtık ve size inanılmaz olan bilgiyi vermeye başladık. DNA’nızda Akaşik kayıtlar vardır. Bu gezegende yaşamış olduğunuz hayatlarınızın hepsi oradadır. Yüksek Benlik, her yaşamda aynı ruh enerjisi idi. Bu nedenle, bu yaşamların her birine katılmış olan bir dostunuz var! Bu noktaya kadar, bu geçmiş yaşam bilgisinin hepsi buzul çekirdeği gibi yığıldı [kutuplarda bilim adamları tarafından ölçüldüğü gibi, tarihi kapsayan lineer boru – şekilli buzul çekirdeği]. Lineer işaretlere bakıp kim olmuş olduğunuzu görürsünüz, belki hangi enerjilerin olduğunu ve neler olduğunu görürsünüz. Hepiniz bunun dokunulmaz ve geçmişte olduğunu farzettiniz, aynı eski bir gazeteye bakar gibi.

Bu kuantum düşünce değildir. Kuantum zihin bunların hepsinin şimdide olduğuna bakar. Bundan dolayı, size tekrar tekrar söylediğimiz şey, şimdi gerçekleşen şeylerin sizin için şimdi elde edilebilir olduğudur. Görünüşte lineer dokunulmaz geçmişe gidip neden gelmiş olduğunuzu anlamak için yardım almayı ister miydiniz? Bu odada bulunan üç kişiye konuşacağım: Kendinizi iyileştirmeye çalışmayı bırakın! Çünkü bu yaşamda biyolojik benliğiniz tepki vermeyecek. Biyolojik benliğiniz iyileşmeyecek. Ama son yaşamdaki biyolojik benliğiniz, eğer onu öne çıkarsanız, saf idi! Gidip onu alın! Neden gidip onu almıyor ve üste koymuyorsunuz [Üst; lineer düşünceniz için]. Buna ne dersiniz? Kuantum bireyin yaptığı şey budur.

Eğer bunu yapabilirseniz, o zaman tam olarak ne yaptınız? Kendinizi mi iyileştirdiniz yoksa Akaşayı mı kazdınız? Hastalığın neden asla geri gelmeyeceğini görüyor musunuz? Çünkü kuantum seviyede, asla hastalığa sahip değildiniz! Eğer geçmiş yaşam enerjinizi çekip alabilirseniz, saf olan ve şu anda sahip olduğunuz probleme asla sahip olmayan DNA’yı bulursunuz. Nasıl? Size şunu sorayım. Gezegendeki herhangi birini seviyor musunuz? Yanıt evet ise, o zaman soruyorum… nasıl seviyorsunuz? Görüyorsunuz, bazı şeyler lineer olmayan seviyede yapılmalıdır, İnsanların size verdiği listelerden ayrı olarak. Listeler temel öğrenim için iyidir, ama emmeyi ve olmayı öğrenmekte olduğunuz bu ileri kuantum enerjiye uygulanabilir değildir.

Söylediğim şeyi görüyor musunuz? Yapabilmeyi dilediğiniz şey nedir? Blokajlarınız nelerdir? Değiştiremeyeceğinizi düşündüğünüz şeyler nelerdir? Ayrıca siz olan Akaşada, bunların çoğu vardır. Neden oraya gidip şu andaki sizi eski siz ile değiştirmiyorsunuz? Bu, Akaşayı kazmaktır. Bu kuantum İnsan varlıktır ve bu, size geçmiş yaşam enerjilerinin ne için olduğunun anlatıldığının ötesine gider. Size bunların karmik değiştirme olduğu anlatıldı. Geçmiş yaşam deneyiminizin DNA’nızda biriktiği, onun sizi rahatsız edeceği, istiridyenizdeki kum olacağı ve bununla ilgili bir şeyleri başarmak zorunda olacağınız, eski fikirdir. Bu çok eski bilgidir ve şimdi bunun ötesine geçebilirsiniz.

Akaşanın tüm nedeni tamamen bunun zıttı olsaydı ne olurdu? Akaşa, üzerinde sizin isminiz yazılı olan bir altın madeni olsaydı ne olurdu? Tüm o hayatları yaşadınız. Bunu düşünün. Bu yaşam deneyimidir; bu bilgeliktir, şaman. Şimdi, gidip onu kazın. Kuantum İnsan Varlığın yaptığı budur. Bu üstatlığı yaratır. Bunu düşünün.

İçsel Çocuk

Şimdi bu sahnedeki birinin gerçekten keyif alacağı bir şey var [Jan Tober’den bahsediyor], çünkü şimdi size içsel çocuğun sırrını vereceğim. Bu kuantum bir konudur ve her zaman böyle oldu! İçsel çocuk neden bu kadar önemli? Bunu yıllardır işittiniz, yine de birçok insan bundan kaçıyor. “Bir çocuk olmak istemiyorum” diyorsunuz. “Büyüdüm ve bununla temasa geçmeye ihtiyacım yok. Bunu geçelim.” Belki de düşündüğünüzden farklıdır?

Bununla ilgili kuantum olan şeyi size anlatayım. Şimdi beni dinleyin ve bir an kalbinizi açın. Zamanı, öyle değil mi? Hiçbiriniz artık çocuk değilsiniz, ama hepiniz bir zamanlar çocuktunuz. Öyleyse neden benimle bir an için bir şey yapmıyorsunuz: Saati askıya alın ve bu yaşamda bu gezegende şimdiye dek sahip olduğunuz her şey şimdi önünüzdeymiş gibi yapın. Ambarlar gibi, onlardan alabilirsiniz, onlar oradadır. Geçmişte değildirler, onlar kuantum haldedir, şu anda gerçekleşirken onları görmeniz için hazırdırlar.

Üzerinde düşünün: Gidip o ambarlardan bazılarına bakmanızı istiyorum – sekiz yaşında olduğunuz zaman, altı yaşında olduğunuz zaman, beş yaşında olduğunuz zaman. Bakın! Üzüntüleriniz yoktu. Kaçınız, sekiz yaşındayken ipoteği ödemeye üzülüyorsunuz? Gıda için bütçenizden ne haber, ya da bir arabaya sahip olup olamayacağınızı düşünüyor muydunuz? Yanıt? Hiçbiriniz! En büyük üzüntüleriniz dışarıda ne kadar kalıp oynayabileceğiniz idi. Bunu düşünün… çoğunuz için durum buydu. Bu çocuk zihnidir… saf, karmaşık değil ve üzüntünün kapsama alanının dışında.

Bu düşünceleri bir anlığına sürdürmenizi istiyorum. Bir an için o karakteri alabildiğiniz rolünü oynamanızı istiyorum, siz olan o çocuğu. Onda isminiz var ve onu yaşadınız. Onu ambardan çıkarıp alın ve kendi üzerinize yerleştirin. Üzüntüler yok. Drama yok. Yarın yok. Çocuk yarın Noel olmadıkça yarını düşünmez, bu sevinç ve heyecan hissidir. Bunu hissettiğinizden bu yana ne kadar zaman geçti, İnsan Varlığı?

Neden bundan bahsediyorum? Çünkü Tanrı’nın sevgisi sizi bu niteliğe davet ediyor! Sadece tek bir modele sahipsiniz ve bu bir çocuk olarak idi. Öyleyse sizi nasıl sevdiğimiz ve bu yeni enerjiye girmek için ihtiyacınız olan sevgi ve huzuru sağladığımızın modeli olarak onu geri getirin! Bu, geriye gidip bu nitelikleri yaşamlarına uygulayan kuantum İnsan Varlığıdır. Onların kim olduklarını söyleyebilirsiniz, çünkü onlar etrafta yürüyorlar ve parıldıyorlar! Yadsıma içinde değiller. Onlar kuantumdur.

Birçok dinde çok iyi tanıdığınız bu gezegende yürümüş olan bir sayıda üstat vardı. Onların hepsinin sahip olduğu ortak noktayı söylemek istiyorum: Onlar kuantum idiler! Onların yüzlerine baktığınız zaman, nasıl parladıklarını gördünüz mü? Benimle oraya gidebilir misiniz? Bir an için en çok sevdiğiniz üstat ile birlikte olabilir misiniz? Bir anlığına onun yanında durabilir misiniz? Ve eğer yapabilirseniz, oradaki enerji nedir? Huzurdur, öyle değil mi? Onlar ipotekleri için üzülüyorlar mı? Faturaları ödemekle ilgili üzülüyorlar mı? Yaşamlarında ne tür bir drama var? Sayısız drama olabilir, ama bunu asla görmezsiniz! Hangi nedenle olursa olsun bunu bilmezler ve siz bu huzura çekilirsiniz, öyle değil mi? Yalnızca onların yanında durmak istersiniz. Kendinize şöyle söyleyebilirsiniz, “Oh, sadece bunun gibi olabilseydim. Bunu sevdim.” Pekala, yapabilirsiniz, sevgililer ve buna içsel çocuğun özünü yakalama adı verilir. Bu masumiyet değildir; bu cahillik değildir; bu tam, bütün kuantum bilgeliktir. Lineerlikte üzüleceğiniz şeyleri alıp sizi etkilemeyeceği bir yerde asılı tutma yeteneğidir. Korkunun etkilemediği bir bilince neler olur? Size söyleyeceğim. Yükseklerde süzülür! Bunu bekliyor muydunuz? İçsel çocuk çalışması kuantum çalışmadır. Bu son aylarda öğretmekte olduğumuz tüm bu şeyler İnsan Varlığının kuantum olmasını istiyor.

Sevginin İnanılmaz Gücü

Hiçbir şey sonuncusuyla karşılaştırılamaz. Hiçbir şey. Bunu sizlere üçüncü kez getiriyorum, çünkü buradaki birçok kimse bunu işitmedi. Dikkatle dinleyin: Duygusallığın yanlış olduğunu bildiren, spiritüel çalışma içinde olanlar bile vardır. Duygusal olursanız, mantıklı olmayacağınızı söylerler. Ağlarsanız, burada olmamalısınız. Her şeyi çözenin, anlayanın entellektüel zihin olduğunu söylerler. Bu mantığın olduğu yerdir ve bu sizin bilgisizliğinizdir. Bu nedenle, tüm duyguları atabileceğiniz bir yere gitmek ve sadece Tanrı’nın verdiği mantıklı zihin ile anlamak istersiniz.

Dinleyin sevgililer, bu tamamen lineer düşüncedir. Odada zekası ile kuantum halini anlayacak bir İnsan yoktur, çünkü bu onların doğdukları hal değildir ve içinde yaşadıkları hal değildir. Bunun yerine, bu zekanın ve kalbin dengesidir. Duygular perdeden geçer ve bunun büyük bir nedeni vardır.

Size gerçek gücün nerede olduğunu söyleyeceğim… şefkat ve sevginin inanılmaz gücünün nedeni. Size gezegendeki en kuantum enerjiyi vereceğim, bunu anlamanızı umuyorum. Bunu üçüncü kez yapıyorum ve gerçekten dikkatle dinlemenizi istiyorum.

Tüm güçlerin ötesinde olan bir güç vardır ve o duygusal halden ortaya çıkar. Şaşırdınız mı? Resmi daha önce yaptığım gibi yine boyayacağım. Oh, bu odada anneler var. Birçok anne. Anneler, sizinle paylaştığım bir zamana benimle geri gelin, olur mu? İlk bebeğini doğurduğun zamana geri git. İlk doğurduğun bebeğin ilk nefesini aldığı ve yaşamın başladığı zamana benimle birlikte geri git. O, DNA’nızın parçasını, soyunuzun parçasını, Akaşanızın parçasını temsil etti, çekirdek bir olay. Şimdi, size bir şey soracağım: Meleklerin şarkı söylediklerini işittiniz mi? Onlar yatağın yanında duruyorlardı, biliyor musunuz? Bebeğin gözlerine ilk kez baktığınız zaman neler hissettiniz? Gözlerinizi bebeğin gözlerine kilitlediğiniz ve yaşamın başladığı zaman neler hissettiniz? Meleklerin şarkı söylediklerini işittiniz mi? Kalbiniz eridi mi? O anda kalbiniz Evren’e aktı mı? Odadaki teknisyenlerin ağladıklarını fark ettiniz mi? Buna neden olan nedir?

Belki zihninizden ve kalbinizden özel bir gücün çıktğını düşünüyorsunuz. Peki, öyle olmadı! Bir İnsan varlığının tek başına üretebileceğinin ötesinde, bu şaşırtıcı enerji odaya aktı, çünkü kutsal sevinç vardı. Zamanda bir an yaşamın başladığı yerde boyutlararası bir portalı açtınız ve herkes bunun sevinciyle ağladı. Çocuk size baktı ve siz ona baktınız. Şeyler asla aynı olmadı. Hatırlıyor musunuz, Anneler? O günü hatırlıyor musun? O anı hatırlıyor musun? O, kalbinizin kendi başına yapabileceğinin ötesinde olan bir enerjidir. Yardım aldınız ve hissettikleriniz içinizdeki Tanrı enejisi tarafından büyütüldü.

Bilinci bir arada tutan, duygusal olan zamktan sözediyorum. Tanrı’nın sevgisinden bahsediyorum. Bu size, bilgi verdiğim ilk günden beri verdiğim mesajdı. Partnerimin, bu güç ile kalbini herhangi birinin önünde ağladığı noktaya açması dört yıl aldı. Bu, onun kendi başına üretebileceği herhangi bir şeyin ötesindedir. Bu oda gücü herhangi bir İnsan kalbinin tek başına yapabileceğinden çok daha fazlasını üreten ekip ile doludur! Bu kuantum enerjidir… zamansız… gelecekteki bir olay değil… şimdiye kadar her sevgi dolu şeyin size aktığı hisle dolu. Bu doğaldır, kendi yaşam enerjiniz ve çağların bilgeliği! Anneler, hatırlıyor musunuz?

İnsanlar aşık olurlar. Biraz çılgına dönerler. Bazılarınız bunu yaptınız, öyle değil mi? Bazılarınız çok fazla iç çektiğinizi ve birbirinizin gözlerinize baktığınızı hatırlıyorsunuz. Psikologlar biraz geçici bir çılgınlığın devam ettiğini söylerler [Kahkaha]. Bunu hatırlıyorsunuz, değil mi? Belki de bazılarınız hala bunu yaşıyorsunuz? Bana bundan bahset, sevgili İnsan. Bunu kendi kendine mi ürettin? Diğer kişi olduğunu mu düşünüyorsun, yoksa devam eden başka bir şey mi vardı? Onunla yalnız olduğun bir şeyin parçası olduğunu mu düşünüyorsun? Aşıklar, insanlar biraya geldiğinde, orada kıvılcımlar olduğunda odada meleklerin olduğunu söyleyeceklerdir ve onların kendi başlarına yaratabileceklerinden çok daha fazlası vardır. Onların bazıları şarkıları bile işitir! Bu sadece bir aşığın hayali mi? Hayır, çünkü onlar haklılar… bu, iki kişinin bir araya geldiği ve bir şekilde parçaların toplamından çok daha büyük bir enerji ürettikleri yerdeki İnsan deneyiminin parçasıdır. Ve bunun nedeni Tanrı’nın orada olmasıdır!

Melekler gülümsüyorlar. Onların çalışma şekli budur. Bu kuantumdur. Burada ham güç var. “Bize neden bunu anlatıyorsun, Kryon?” Size nedenini anlatacağım: Çünkü, seçim noktası olan tohum bilincin ilk doğumuyla aşık olmaya hazır olanlarınız var. Bu kendinize, içinizdeki Tanrı’ya veya tüm yaratıcı sürece aşık olmaktır. Bu, bu gezegende bir çocuğun doğumu gibi bir enerji yaratıyor. Bu, parçaların toplamından daha büyüktür, çünkü bunu yapacak kadar yeterince kuantumsunuz. Bu sizin için kafa karıştırıcı mı, yoksa doğal mı?

Herhangi bir şeye katılmak zorunda olmadığınızın farkında mısınız? Değilsiniz. Etrafınızdaki dünyayı seven başkalarını kabul edin. Hepinizin dilediğiniz derecede katılabileceğinizin farkında mısınız? Kalbi açmak tek başına yapabileceğinizin üstünde ve ötesinde enerji yaratır, buna rağmen bu bireysel bir karar gibi görünür. Bu, kuantumluluk için bir davettir. Buna istediğiniz ismi verin. Buna Tanrı diyebilirsiniz; Ruh diyebilirsiniz; kendi ilahiliğiniz adını vermek isteyebilirsiniz? Önemli değil. Ama bunu hissedeceksiniz. Birçoğunuz zaten hissettiniz ve onun ne olduğunu bile bilmediniz. Sevgi bu şekildedir. Saftır. Gündemi yoktur. Göğsünü kabartmaz. Koşulsuzdur. Bu sizdeki Tanrı’dır. Mesaj budur.

Ve böylece önünüzdeki iş budur. Sandalyelerinizden kalkın ve Ruhun sizinle nasıl çalıştığı ile ilgili, geldiğinizden biraz daha fazla içgörüyle farklı bir şekilde buradan ayrılın. Belki kim olduğunuz ve nereye gittğiniz ile ilgili biraz daha rahat hissediyorsunuzdur. Belki bu akşam başarısız olduğunu veya yapmak için geldiği şeyleri başaramamış olduğunu hissedenleriniz için bir salıveriş olmuştur. Size söylüyorum, onu başardınız!

Tanrı’yı seviyor musunuz? O zaman onu başardınız. Kendinizi seviyor musunuz? O zaman onu başardınız. Huzurlu musunuz? Kontrol edemediğiniz olaylar üzerindeki dramayı elimine edebiliyor musunuz? Eğer bunlardan biriyseniz, o zaman onu başardınız. Bunun için geldiniz. Ve bu zamanda her birinizi isminizle tanıdığımızı söylüyoruz. Bu bilgiyle ne yapacaksınız? Bu basitçe bir bilgidir, yoksa gerçek mi? Siz karar verin.

Ve öyledir.

KRYON

(Çeviri: Saffet Güler)

http://www.kryon.com/k_channel09_sedona.html