LİGHTARİAN ARINDIRMA HALKALARI™ (Purification Rings)

Yazdır Yazdır 

Seraphim ile güçlü bağlantılar yaratır… evriminize ve enerjisel titreşíminizin genişlemesine yardımcı olmak için ileri adım atan farklı Seraphim gruplarından oluşan Seraphim enerjilerinin özelleşmiş melek eki.

Enerji alanlarınızda koşulsuz sevginin,bütünlüğün, armonizasyonun, güzelliğin saf seraphim özelliklerini genişletin ve günden güne deneyimlerinize demirleyin.

Bu destekleyici Seraphim grupları ile altı eşsiz ve daimi rehberlik bağlantıları serilerini oluşturun.

Altı Lightarian Arındırma Halkası, sizin için Seraphim adı verilen Melek Alemlerinin en yüksek seviyesinden olağanüstü bağlantılar yaratmak için tasarlanmıştır. Seraphim Y, Seraphim C, Seraphim V, Seraphim Z ve Seraphim K’yı içeren bu seraphim grubu alıcıların genişlemesinin ve arınmasının kolaylaştırılmasına yardımcı olurlar. Arınma Halkaları, insanların spiritüel gelişimini ilerletmek için insanlar ile kuvvetli, direkt bir bağlantı ile çalışmak için Seraphim tarafından ilham edildi. Bu, fiziksel varlıklarımızın yeni Dünyada daha etkili şekilde işlev yapmasına yardımcı olmak için bize verilen İLERİ bir programdır. Önceden Yükseliş/İniş süreçlerine başlamış olan ve tarihte bu zamanda dünya planında kalmayı seçenler içindir. Kutupluluklarda işlev yapmak için fiziksel olarak tasarlanmışken, “Tüm Var Olan”ın yeni paradigmasında nasıl işlev yaparız? Seraphim’in niyetleri, saf mutluluk halinde işlev yapmamıza yardımcı olmak için, insanların enerji alanlarına kendilerinin bedenledikleri niteliklerin ve enerjisel kalıpların çoğunu aşılamaktır.

Melek Alemlerindeki en yüksek titreşimsel katmanları nedeniyle, Seraphim tarihsel olarak insanlıktan uzak kaldı. Ama, küresel/insan dönüşümümüzü destekleme ilahi hizmetine çağrı, Seraphim’in bu zamanda daha fazla öne çıkmasını teşvik etti. Bu Arındırma Halkalarının her biri, sizin ve bu seraphim grubunun birlikte daha etkili çalışmanızı sağlamak için enerji alanlarınızda yeni, çok özel türde bir bağlantı oluşturur.

Bu Seraphim enerjileri sizinle nasıl çalışır?

Genelde, bu seraphim grupları bizimle yakından ve güçlü bir şekilde çalışmaya adandılar.. Onların odağı koşulsuz sevginin, bütünlüğün, armonizasyonun, güzelliğin ve mutluluğun saf seraphim niteliklerini bedenlemenize yardımcı olmaktır. Bu beş ana seraphim niteliğine ek olarak, her seraphim grubu bu diğer özelleşmiş şekillerde sizin için rehberler olarak hizmet eder:

Seraphim Y bize Bütünlüğün Seraphim Mavi Alevini verir. Bu, genetik kodlamamızı yeniden formatlama sürecini başlatır (atalarımızdan gelen kişisel türde değil, bir insan olarak bedenin nasıl işlev yaptığı). Bu ayrıca “Tüm Var Olanı” kişisel algılama perspektifimizi değiştirir.

Seraphim C bize ön lobun yeniden formatlanmasıyla duyusal girdileri daha tam olarak bütünleştirme yeteneğimizi bütünleştirmemize ve canlandırmamıza, bu yeni paradigmaya ilerlememizi ve Dünyaplanı varoluşumuzu daha tam olarak almamızı sağlamakta yardım etmek için kristal kafatası verir. Ek olarak, Seraphim C ile birlikte Star Arinae genetik yapımızı ve beyin sürecimizi yeniden formatlamamıza yardımcı olurlar.

Seraphim V korku pelerinini çıkararak, Neşe, Kahkaha, Düşüncelilik ve Hafiflik halinde işlev yapmak için mavi alevin serinliği ile işlememize yardımcı olur. Gerçeğimizde tam olarak durmaya başlarız.

Seraphim Z, derine saklanmış kederin salıverilmesini içeren yaşam deneyimlerinin tam bütünleştirilmesini kolaylaştırır (çözülmemiş keder enerji bedenimizde çatlaklar yaratır).

Tüm Seraphim gruplarından temsilciler, niyetleri etkili şekilde çalıştırmak için bizimle çalışır (Seraphim’den mavi alev vasıtasıyla).

Seraphim K, insanlığın Dünya planı ile ilişkisini anlamayı ve Dünya planına daha etkili, sevgi dolu ve saf şekilde enerjisel olarak bağlanmayı öğrenirken, Merlin’in sihir enerjisini takdim eder.

Eğitmen: Saffet Güler

E – posta: saffet_guler@yahoo.com

TEL: 5367462537