Ashtar Komutanlığı ve Galaktik Federasyon

Yazdır Yazdır 

Sal Rachele

Ashtar Komutanlığı

Ashtar Komutanlığı 1970 li yıllarda ismi Tuella olan bir kanal tarafından tanıtıldı ve şimdi tüm dünyada Ashtar’a kanallık yaptığını iddia eden birçok insan var.

Ashtar Komutanlığı Galaktik Konfederasyonun bir bölümüdür. Bunlar Dünyasal isimlerdir – kendilerine bu isimleri vermezler, ama bu isimler insanlar için zihinsel bir resim yaratmakta yardımcıdır. Ashtar bir çok farklı gezegen sistemlerinden binlerce iyeden oluşur, çoğunlukla Orion ve Pleiades bölgelerinden. Çoğu organizasyonlar gibi, üyelerinin bazılarının kalbi saftır, bazılarının değildir, ama hepsi aşağıda tanımlandığı gibi organizasyonun amacına adanmıştır.

Ashtar’ın amacı, bilginin kaynağına bağlı olarak genelde Dünya Değişimleri, Armageddon, Kıyamet, Yükseliş olarak bilinen dönüşümden geçerken insanlara yardımcı olmaktır.

Ashtar Komutanlığından gelen mesajlara kanallık yapan bir çok gruba göre, grubun iki adet ana sözcüsü vardır, Komutan Ashtar ve Komutan Soltec. Bu bireylerin diğer galaktik gruplara da ait olduğu görülüyor, Soltec ismi ayrıca Solar Cross olarak bilinen ET – temas grubu tarafından kullanılmakta idi. Hem Ashtar hem de Solar Cross’un, Büyük Beyaz Kardeşlik olarak bilinen daha büyük galaktik bir organizasyonun üyeleri oldukları düşünülüyor, Büyük Beyaz Kardeşlik aynı zamanda Galaktik Konfederasyonun içindedir.

Galaktik Konfederasyon

Bu organizasyon galaksimizde ve çevresinde yayılmış olan 600 den fazla ileri uygarlıklardan oluşur. Kumanda merkezi Lyra takımyıldızlarında ve Alcyone yıldız sistemindedir, ET spektrumunda en büyük pozitif etkileri olanlardandır. Üyelerinin çoğu, 3B insanlarına görünmez olan yüksek boyutlu dünyalarda yerleşiktir. Onların çok büyük sevgisi ve başkalarına – hizmet zihniyeti, Dünya Gezegenindeki şu andaki krizleri yenmekte insanlığa yardımcı olabilme yollarına odaklanmalarına neden oldu. Çağırılma haricinde, müdahale – etmeme Ana Talimatını yerine getirmelerine rağmen, ayrıca İlahi Müdahalenin emirlerinin farkındadırlar ve insanlık üzerinde pozitif bir etki yapma pozisyonunda olanlar ile açıkça iletişim kurma izinlerine sahiptirler.

Konfederasyon üyelerinin büyük çoğunluğunun kalbi saftır (Tanrı’nın Sevgi dolu Işığına % 100 hizmette olmak anlamına gelir), ama maalesef hepsi buna eğilimli değildir. Herhangi bir grupta olduğu gibi, ister direkt (telepati veya kanallık ile) alınan bilgiler olsun veya diğer kanalların yazılarını okurken bu organizasyonun üyeleri ile temas edildiğinde ayırt etmeyi kullanmak zorunludur.

Konfederasyon üyelerini taklit edebilen “daha az ışığa sahip” gruplar vardır. Bir varlığın huzurunda olduğunuz her seferinde, spiritüel korunma tekniklerini kullanın ve varlıklara Parıldayan Bir’in Işığında veya Tanrı’nın Sevgi dolu Işığında gelip gelmediklerini sorun. Eğer yanıt vermezlerse veya giderlerse, onlarla muhatap olmadığınız, iletişim kurmadığınız için minnettar olun.

(Çeviri;Saffet)