- Koşulsuz Sevgi - https://www.kosulsuz-sevgi.com -

Kodlanmış Dijital Mesajlar

Dijitler kodlardır. İnsan DNAsı – genetik hafıza – dijital modeller ile tetiklenmek için kodlanmıştır.

Bugünlerde takip edilmesi zor olan bir çok DNA şifreli mesajlar vardır. Ruhun bu realiteye girdiği yol olan kim olduğunuzun anıları bu dijital kodların biri veya birkaçı tarafından tetiklenebilir. 3B deneyimimiz kutsal geometri ile yaratıldığından (matematik formülleri), uyanış çağrılarımız dijitlerde olabilir – çoğu zaman ZAMAN ile bağlantılı olan dijitler.

Aşağıda daha popüler olan kodların bazıları var, ancak insanların gördüğü geriye doğru sayılan 3.2.1 veya diğer dijital sıralamalar da vardır, o insanların ruhları onlara bu realiteden çıktıklarını hatırlatmak için bu dijitleri oluşturmuştur.

Kodlarınızı kendiniz seçersiniz, ancak bunların çoğu benzerdir, çünkü bu kodlar yaradılışa ait geometrinin mavikopyasını izlemek zorundadır. Bu, bilinçlililiğin spirallenmesi ile ilgilidir – realitemizi yaratan tek kaynağın etrafındaki 12 piramidin hatırlatıcısı olarak Büyük Piramitteki mükemmel, tam oranlarda bulunan Phi – Fibonacci – Altın Ortalama Spirali. Deneyimin bir çok seviyesindeki realite – aynı zamanda ruh içindir. Spiral zamanın illüzyonunu verir – ancak meditasyon veya rüya halinde olduğu gibi zaman yoktur.

Rakamların tekrarlanmasını gördüğünüz zaman, DNA nız aktive edilir. Daha yüksek frekanslı titreşime geri dönmekte olduğunuzu hatırlıyorsunuz.

Çoğumuz, dijital saatlerde 11:11 i gördüğümüzde bu rakamı bir çeşit uyanış kodu/alarmı ile ilişkilendiririz. Ayrıca bilinçaltı zihnin/anılarımızın kilidini açan ve fiziksel deneyime sahip olan bir ruh olarak kim olduğumuza bağlayan bir anahtar olarak da görülebilir.

11:11 ayrıca bu ‘zaman döngüsünün’ sonunda gezegendeki her bir insanın eşzamanlı olarak göreceği yıldızkapısının her iki tarafındaki sütunları temsil eder. Yüksek/hızlı hareket eden frekans rengi olarak mavi renk ile ilişkilidir. 3B deki Dünya deneyimimiz daha yavaş bir frekanstır – kırmızı.

11 Eylül 2001 olayı ve 11:11 dijital kodları arasında bir bağlantı vardır. Ayrıca 11:11 ve bir çok insanın bugünlerde gördüğü çifte gökkuşağı arasında bir bağlantı vardır – Gökkuşağı Köprüsü – realiteleri birleştiren köprüler.

‘Yıldızlarda yazılıdır’ ifadesinden – bu realitenin yaratıcısı – elektromanyetik ızgara programı – cennetlerde mesajlar bıraktı. Dünya tekamül periyodundan geçtiği her seferinde bu çoğunlukla yıldızlarda önceden haber verilmiştir. Yanıtlar için her zaman cennetlere bakıyoruz – tanrılar – yüksek bilgiye sahip olan dünya dışı varlıklar – yine de başından sonuna dek eşzamanlılık vasıtası ile farklı şekillerde bize yukarıdan rehberlik yapan kendi ruhumuzdur.

Göksel bedenler modellerdir – her yaradılış öyküsü ile ilişkili olan yaradılış ve tanrı ve tanrıçalar ile ilgili mitlerimizde yansıtılırlar. Bunlar yalnızca içinde deneyim yaşadığımız hikayelerdir, hepsinde veya sadece bu realitede – 3B Dünyası.

Eğer diğer gezegenlerle – veya zaman hatları ile – Atlantis veya Lemurya, Mu gibi- bağlantı hissediyorsanız, ruhunuz o ızgara programlarında da deneyim yaşıyordur. Frekansınız yükselirken – o yerlerdeki benliğinizle birleşiyorsunuz ve ruhunuz ve deneyimlediğiniz şeylerle ilgili daha büyük anlayışa ulaşıyorsunuz. Ruhunuz ve siz hazır olduğunuzda bunların hepsi doğal olarak gerçekleşiyor. Ruhunuz Evrendir. Oraya ulaşmak için saatlerce meditasyon yapmak zorunda değilsiniz.

Bu, sonrasında realitenin asla aynı kalmadığı ani bir uyanıştır. 3B’nin duygularını ve illüzyonunu atmak için hazır olmalısınız. Eğer hala 3Bye ve dramaya inanmak istiyorsanız – ruhunuz size dijital kodlar göstermeye devam etse bile illüzyonu bırakmak zor olacaktır. Ruhunuz, ‘şimdi Zamanıdır’ diyor – ve siz “Benimle ilgili olan şeyleri keşfetmeye hazır değilim!” diyorsunuz. Ve kalıyorsunuz ve daha uzun süre oynuyorsunuz ve ruhunuz siz hazır olduğunuz – birisiyle karşılaştığınız – veya dijital rakamların ne ile ilgili olduğunu bulduğunuz güne kadar bu dijitlerle her tür eşzamanlılıkları yaratır! O günden sonra – farkındalığa olan spiritüel yolculuğunuz yakalanır/kavranır ve iyileşmeye ve araştırmaya devam edersiniz… Sadece şeylerin karmakarışık olmasına izin vermeyin. Bunlar kolaydır.

Yüksek frekanslara girdiğinizde – daha hızlı yaratmaya başlarsınız – veya hatırlamanız ve farkındalığınızı tetiklemek için ruhunuzun sizin için yarattığı eşzamanlılıkların, anlamlı tesadüflerin daha çok farkında olursunuz. Lütfen sahip olduğunuz her deneyimi kendinizin yarattığını hatırlayın.

İnsanlar, rakamlar her yerde görünürken, bu rakamlarla eşzamanlılıklar bildiriyor – her zaman bizi meraklandıran bir olay..

Dijital kodlanmış rakamlarınızı görünce – bir aciliyet duygusu veya ilgili duygular hissedebilirsiniz. Ürperirsiniz! Çünkü ŞİMDİ ZAMANIDIR!

Rakamlar genellikle yaşamınızın kalıplarında değişimlere işaret eder.

Rakamların size göründüğü her seferinde deneyimlemekte olduğunuz bir şeyi onaylayabilir. Rakamları rüyanızda görebilirsiniz – henüz anlamadığınız şeyler ile ilgili olabilir.

22 Nisan 2003 te ruhsal rehberim Z, bana büyük bir metal oyuncak gösterdi – zaman döngüsü ve eşzamanlılık için bir metafor. Realite bir oyundur – bir oyuncak – bir illüzyon – sanal realite – bir deney. O oyuncak metaldi, realitemiz elektromanyetik enerjilere dayanır – bu bizi kutuplara – kutupluluğa – bilinçliliğin kutup değişimine götürür – 3B lineer düşüncesinden evrensel bilinçliliğe ve her şeyin neyle ilgili olduğuna geri dönüştüren zihnin simyası.

Gördüğüm şey eski ve kullanılmıştı – kırık bir oyuncak gibi. Döngülerin şekli şimdi eğilmişti, bir geniş döngü dibe yakındı, sola doğru çıkıntı yapıyordu. O asla daha önce olduğu gibi olamazdı. Eğer zamanın döngüsünden düzgün şekilde geçilecekse, yeni bir oyuncak/oyun yaratılmalıydı.

Bana Fibonacci rakamları gösterilmişti ve tüm anahtar kodların kendi parametrelerine düştüğü anlatılmıştı – sadece bakmak gerekiyordu. 11:11 sadece temeldir – spiralin altı/dibi. 12:12 biraz yukarıdadır – ve böyle devam eder.

Çifte dijitli rakamlar görmek sizi realitelerin birleşmesine uyandırır – madde ve antimadde.

Üçlü dijitler = 3B de bir şeyin tezahürü. Hepsi Eşzamanlılık, Zaman ile ve gerçekte kim olduğunuza uyanışınız ile ilgilidir.

11:11 içinizde kodlanmış diğer nümerik modelleri tetikleyebilir. Bunlar genellikle, sanki giriş kapısıymış gibi insanların gördükleri ilk modeldir.

11:11 gören sadece siz değilsiniz. Bir çok insan bu zamanda kendi uyanış çağrılarını işitiyor. Ayrıca yaşamınızdaki diğer insanlar ve olaylar tarafından tetiklendiğinizi keşfedebilirsiniz.

Bilinçlilik bir döngü gibidir – özel modellerle yaratılan bir oyuncak – aynen bir bilgisayar programı gibi. Program modeller – ızgaralar – yaratır. Ruhunuz aşağıya doğru spirallenerek programa girer. Bu fibonacci olarak adlandırılır ve yaradılış geometrisinin parçasıdır.

En sonunda en dibe ulaşırsınız – 3B – deneyim yaptığınız yer – ama tekrar yukarı doğru çıkmanız gerektiği için kendinize bir uyanış çağrısı bıraktınız!

11:11 veya bu geometriye dayanan diğer dijitler kendinize verdiğiniz tetikleme mekanizmalarının parçasıdır. Onları görürsünüz ve zihniniz şöyle der, “Hey! Bir dakika! Bunun bir anlamı var!”

11:11 ruhunuzun fiziksel ve spiritüel birleşmesini temsil eder. İnsanların uyandıkları zaman çok sıkça gördükleri en popüle nümerik tekrarlanan modeldir.

Eylül 2001 den bu yana

Dünya Ticaret Merkezinin İkiz Kuleleri çöktüğü zaman insanları kavradıklarından çok daha fazla şekilde etkiledi. Bu birleşmenin gerçekleştiği zaman ızgaralarında bir damga idi.

Dünya gezegeni üzerindeki insanlar yeni bir realite deneyimledi – bir şeyler değişmişti – bir şeyler bizi uyandırdı.

İnsanlar yanıtların üçüncü boyutta olmadığını bilerek, spiritüel bir bağlantı yaptılar.

Bazı ruhlar Altın Çağı görüyor. Altın şimdi süptil bedenlerimizde gerçekleşen simyasal değişimlere karşılık gelir – İkizler birleşirken – DNA bütünleşirken – ve biz büyük bir dönüşümden geçiyoruz.

Çifte dijital rakamlar ‘ikizleri’ temsil eder – ruhunuzun dişil veçhesi (daha yüksek frekans) – şimdi eril veçhe ile ( alt – daha yavaş hareket eden frekans) birleşiyor.

11:11 ayrıca çöken sütunları – kuleleri temsil ediyor. 11:11 i çöken ikiz kuleler olarak görebilirsiniz.

2012 – Kod Rakamlar

2012 genellikle Maya takviminin sonuna dayanan bir tarih olarak görülür. Bazı insanlar evrenin 21 Aralık 2012 de tahrip olacağını düşünür. Ancak hangi metafor buna dayanıyor, takvimleri ne zaman yaratıldı?

Programımızdaki modeller özel geometriyi takip etmeli. Bunun hepsi 12 rakamına dayanır. Üçüncü boyutta 2 DNA ipliğimiz var.

Frekanslarımız bilinçliliğin daha yüksek seviyelerine gelişirken – orijinal 12 iplikli DNA ya geri dönüyoruz – yaradılışın 12 piramidi —à kaynağa geri dönüş.

Orijinal olarak 12 iplik – 6 çift ikiz DNA – Davut Yıldızı – Yaşam Çiçeği – Merkaba –à şimdi 2 den 12 ye veya 2012 ye geri dönüyor.

Realitemizin çok boyutlu matrisini, ızgara programımızın elektromanyetik enerjisini oluşturan 12 piramit var.

Bunlar bölünen/ayrılan ve ses, ışık ve rengin 12 piramidi olan ışığın merkezi kaynağından yaratılır. Merkezi kaynağı çevrelerler. Bir Matrix oluşturarak kaynağın etrafında spirallenirler. Algıladığımız her şey o Matrix’tedir. O, Kayıtlar Salonudur, Altın Kapak Taşıdır, Kutsal Anahtardır,Akaşik Kayıtlardır, Bilgi Kitabıdır.

Açıklama olmadan realitemize giren ve çıkan farklı programlara/uygarlıklara/çağlara izin veren şeydir.

ELLIE CRYSTAL

(ÇEVİRİ: Saffet Güler)