BASLANGIÇTA 11:11 VARDI

Yazdır Yazdır 

Ayriligin ve kutuplulugun somutlulugu ve tezahürü BIRLIGIN YENI ISIGINDA çözünmeye baslarken, hepimiz ferahlamanin derin bir isaretini soluyoruz. Bu zamanin gelmesi uzun sürdü. Ruhumuzun en çekirdek özü sonunda Birligin kalplerimizde ve dünyada dans etmek için gelmesini sevinç, kutlama ve “bilis” içinde haykiriyor.

11 kasim 1991’de 11:11 Enerjisine ilk bebek adimlarimizi atmaya basladik. 11 Ocak 1992 ye kadar, Columba takimyildizindaki Dovestar’dan yayinan formda Mesih Bilinçliliginin enerjisine girdik. Dovestar’in Alçalmasi, Dünya üzerindeki kim olduklarini ve neden burada olduklarini tam olarak hatirlayan herkesi temsil etti. Tüm insanlik için Isigin Giriskapisina açilan bu dogum islemine yardimci olmak için dünya etrafindaki 144,000 insanin kalplerini ve sevgisini aldi.

Dovestar sadece hatirlamis olanlarin düsünceleri ile tutulan Yükselis giriskapisindan geçmek için çabaladi. Birer birer, bir hatirlama notu Dünyadaki Isik Çocuklarinin kalplerinde yankilandi. Dünyada cenneti ilk defa tezahür ettirerek, birer birer Tanri’nin goblenine Kalplerinin Isiklarini bagladilar. Isigin giriskapisi tamamen açildi ve yorgun Dovestar’i kollarina kabul etti. Hatirlayisin atmosferi güzel mavi – yesil küre etrafinda yankilandi ve evrenler boyunca yayildi. Sonunda yeterli sayida Dünyanin Çocuklari unutkanligin uzun uykusundan uyandi.

Bu ilk 11:11 Giris kapisi idi, simdi biz 11:11 de HER SEYİN AKTIVASYONUNU karsilarken, Isigin ve Bilmenin 12 nci seviyesine giriyoruz. Tek Günesin Kalbi bizim kalbimizle birlestiginde, Isigin Ikili sistemini atesler, bölünmüs Isik degil, karesi alinmis Isik.

11:11 bir aktivasyon serisi rakamidir. Bir saatte her 11, 111 veya 11:11 gördügünüzde, bu size Tezahürün Giriskapisina yürümeniz için bir firsat verildigini temsil eder. Evren düsüncelerinizin enstantanesini alir, sonra onu rekor hizla fizikselde tezahür ettirir. 11 Kasimdan 11 Ocak’a kadar zaman periyodu KUTSAL ÜÇLÜ aylari olarak düsünülür. Uyanin ve gerçek isiginiz olun.

On bir ayrica üstatlarin rakamidir. 11:11 “Gelen” Isigin Üstadi ile her zaman olmus oldugumuz Isik Üstadini aktive eden Hatirlayisin kodlanmis moleküler yapisidir. Bu Yükselistir ve 11:11 Yükselis Giris kapisidir. Yükselis Isigi bir çok formlarda ve bir çok seviyelerde gelir. Her zaman tek bir günde veya tek bir anda gelmez. Her nefesimizle, her düsüncemizle, her sözümüzle gelir. Biz sürekli olarak kelimelerle, düsüncelerle yükselir ve ineriz. 11:11 Giris kapisi aktivasyonu 11 Kasim 2004’te baslar ve 11 Ocak 2005 te kapanir.

11:11 ÜSTAT RAKAMI

1991/1992 DE 11:11 rakami, insanliga bir aktivasyon rakami olarak verildi. Günes Isiginin yeni oktavina enerjisel olarak bize eslik etti. Bizi bugüne dek izleyen nümerik bir imza yaratti. Bu geçen ay 8:8 rakami deneyimledik, bu kadim Misir/Atlantis anilarina yürümemizi sagladi. Kadim ben’imizin daha fazlasini anlayabilecegimiz bir giris kapisi yaratti.

Mikrodalgalarimizin, otomobillerimizin, müzik setlerimizin ve saatlerimizin üzerindeki saate bakariz. Tekrar tekrar 11:11, 12:12, 1:11, 2:22 vs görürüz. Bu nümerik dijitlerin önemli oldugunu özümüzden biliyoruz ama fenomeni açiklayacak verileri göremiyoruz. Biz her optik mantranin hatirlayisina girerken gözlerimiz tamamlanmanin frekansini hissediyor.

Ister ÜSTAT RAKAMLAR (hepsi ayni rakamlar) veya ister KISISEL KODLAR (ayni karisik rakamlari tekrar tekrar görmek) olsun nümerik bilgi inisini deneyimlediginizde [bu rakamlari gördügünüzde] bir tam dakika durun, bu enerjinin sizden dogurulmasina izin verin. En derin arzunuza odaklanin ve arzunuzun tezahür ettigini görün. Evren düsüncelerinizin resmini aldi. Kendinizi eski yerlesik kavramlardan temizleyin ve isigin niyetlerinizin kenarlarina dikilmesine izin verin. Kisisel evreninizdeki her bir rakam bilinçaltinizin DNA konfigürasyonlarinin yeni bir modelini baslatiyor.

’11,111,11:11 ilahi anilari arayan bir insan olarak en yüksek potansiyelinize bir giris kapisidir. Tek bir kisi “tüm var olan” içinde bir tekilliktir. “Tek” etrafindaki dünyanin ayna benzeri yansimasinda kendisini arar. Bu giris kapisi sizin kendiniz için bilmeden kurdugunuz sinirlamalari geride birakma firsati sunar. Birer birer ruhunuzun merkez noktasindaki varliginiz içinde derinde sakli birlige girer.

On birin güçleri Dünyada tamamen aktive oldugunda, tarihi degistirme gücüne sahip olurlar. On biri rakaminda ve rakam dizilerinde (29, 47, 38, 92, 83, 74, 56, 65) tüm sorular ve yanitlar yasar. On bir bize her problemin ögrenmek için ilahi bir firsat oldugunu ögretir. On bir her günkü sikici seylerin ötesini nasil görecegimizi bize gösterir. Inancimizi ve imanimizi sinar ve test eder. Sessiz tanik içindeki küçük sessiz sesi dinlememiz için bizi zorlar. Bize kurban olmadigimizi, galipler oldugumuzu ve hepimizin dünyaya kendimizden baslayarak yükselis islemine yardim etmek için gelen engin varliklar oldugumuzu hatirlatir. O, son olarak isigi içinize yerlestirmenizi ve onu herkesle paylasmanizi ister. On bir bizim En Iyi Arkadasimiz ve Ögretmenimizdir. Bu enerji Aralik 2011 e dek aktive olarak kalacak.

11:11 enerjileri girerken, katilasmis ve bloke olmus bölümlerinizi temizlemesine izin verin. Bilinen ve bilinmeyen tüm cennetler bu 11:11 Giris kapisindan giriyor.

Sevgi olarak bildiginiz her seyle hizaya girin. Kalbin tasmasi önceki duygusal gelgit hatlarinin yükselmesini saglar. Enkazlardan özgür, geçmisin tanimlamalarindan özgür bir kalbe yelken açin.

http://www.thequantumawakening.com/11%20products.htm

(CEVIRI : Saffet Güler)