Sıvı Işık Almak İçin Arkturus Mantrası

Yazdır Yazdır 

5B Arkturus ırkı, Ana – Gemi Athena tarafından yönetilen yıldız – gemileri filosunda Dünyaya yakın parkediyorlar. Arkturuslu gemilerin filosunda hem şifa, hem de yükseliş odaları var. Bu odalar dişçi koltuğuna benzer koltuklar içeriyor, bu koltukta arkanıza rahatça uzanabilirsiniz. Arkturuslular bu koltukların birinde, çoklu – beden sisteminize [eterik/4B, Duygusal, Zihinsel, Spiritüel, vs ] bir komponent yerleştirecekler ve sonra size Sıvı Işık ‘besleyecekler’. Çeşitli ‘bedenlerin’ hepsi birbirine bağlı olduğu için, Arkturuslular örneğin Eterik Bedeninize Sıvı Işık ‘besleyince’, bu Işık ayrıca Fiziksel Bedeninizi de ‘besler’.

Arkturus Filosu, Ana – Gemi Athena tarafından yönetilir ve eğer onlarla konuşmak isterseniz, zihninizi Athena Ana – Gemisindeki dev iletişim kristalinin içine yansıtabilirsiniz [imgeleyebilirsiniz]. Bu, Arkturuslular ile temas kurmanın formal yöntemidir. Arkturuslular, kendi Yuva Gezegenlerinin bilinçliliği olan Lord Arkturus tarafından ‘yönetilir’.

Uyarı : Asla, Işık Miktarının (Quotient) % 98 inden fazlasını istememelisiniz, HİÇ KİMSE, bu miktardan fazlası olan fiziksel bedeni tutamaz. Tarih boyunca, bazı ‘istekliler’ % 98 den fazla Sıvı Işık istediler ve Eterik Araçları yandı ve bunun sonucu olarak öldüler.

Sıvı Işık Mantrası İle İlgili : Aşağıdaki mantra Yükselmiş Üstatların en sonunda, dostlarımız olan hayvanlar gibi FİZİKSEL GIDALARI YEMEYE İHTİYAÇ DUYMADIKLARI aynı yoldur. Bu mantranın tamamlanması, güvenli bir hızda iki/üç yıl sürebilir. Aşağıdaki isteği yapmadan önce, hız sizin şimdiki ‘Işık Miktarı Seviyenize’ bağlı olacaktır.

Çeşitli Kehanetlerin 2012 zirvesinden ÖNCE 6 yılımız kaldığı için, bu mantra Dünyanın tekamülündeki bu ‘zaman’da özellikle önemlidir. Bir nedenle, gelmekte olan gezegensel değişimler şimdi ve 2012 arasında bazı bölgelerde taze gıda bulmayı zorlaştırabilir. Ve bir diğer nedenle, bu isteği yapmak insanlığın besin zincirinin bir parçası olan hayvan krallığına yardımcı olabilir, çünkü onların tüketilmesi azalır.

MANTRA : “ Ben [tam isminiz] Lord Arkturus’u ve Arkturus Tapınak Çalışanlarını çağırıyorum ve kişisel ‘Işık Miktarı’ seviyemin Yükselmiş Üstat gereksinimi olan % 98’e yükseltilmesi için ‘Işık miktarı İnşası’ programına kaydedilmeyi istiyorum. Bu işlemin, bu isteği yaptığım bu anda başlatılmasını ve bireysel çoklu – beden sistemim için Lord Arkturus tarafından belirlenecek güvenli bir hızda devam etmesini istiyorum. % 98 Işık Miktarı seviyesine ulaşana kadar bu işlemin durdurulmamasını istiyorum. Bu işlemin yapılması için izin veriyorum ve bu konudaki yardımları için Lord Arkturus’a ve Arkturus Tapınağı çalışanlarına teşekkür ediyorum.”

Bu Mantranın Orijinal Kaynağı : Kaliforniya’daki Üstat Joshua Stone’un yazı ve araştırmalarından. Kendi deneyimimde, bu mantrayı söyleyen herkes, hemen hemen anında daha az yemeye başlıyor.

Test Etmek : Sessizce oturun veya belki uyumadan önce uzanabilirsiniz ve şunun gibi bir şey söyleyebilirsiniz :

“Arkturuslular IŞIĞI AÇIN”, sonra “Arkturuslular IŞIĞI KAPATIN”

Bu testi yaparken, bu Işığın başladığını ve sonra durduğunu hissedebilirsiniz. Ve bu testi yaptığımda, her zaman anında Işığın başladığını ve durduğunu hissediyorum.

Gün boyunca, yorgun hissederseniz, şöyle diyebilirsiniz :

“Arkturuslular, lütfen % 10 Işık Artışı”..

Ve ayrıca ÇOK FAZLA Işıktan dolayı ‘sersem veya hasta’ hissederseniz, şöyle diyebilirsiniz :

“Arkturuslular, lütfen Işığı % 10 Azaltın”..

John Grau