PLEİADESLİLERDEN GÜNLÜK UYGULAMALAR

Yazdır Yazdır 

Solara An Ra

1. Yüksek sesle söyleyin, ‘Şimdi kendime ışığı çağırıyorum!’

Auranıza ve bedeninize parlak beyaz ışık sütunu dökülüyor, titreşiminizi hemen yükseltiyor. Işığın üzerinizdeki sonsuz kaynaktan aşağıya sizin enerjinize, altınızdaki Dünyaya, Gaia’nın bedenine ve kristal çekirdeğine akmasını izleyin.

 2. Şimdi auranıza uyumlanın – bedeninizin iki yanı, önü, arkası, altı ve üstüne. Dikkatinizi auranızın tepesine ve tabanına getirin – Kozmik ve Dünya Yıldızı Portal çakraları. Onaylayın, ‘Şimdi Kozmik & Dünya Yıldızı Portallarımı açıyorum!’

Auranızın tepesindeki portal çakra açılırken, galaksinin kalbinden taç çakranıza ve bedeninizin merkezine daha fazla yoğunlaşmış ışık akmaya başlıyor. Topraklanmaya hazırlanırken, bu ışığın kök çakranıza ve auranızın tabanında şu anda açık olan çakraya inmesini izleyin.

3. Şöyle söyleyin, ‘Şimdi kendimi Gaia’nın kalbine topraklıyorum!‘ ve 2 nci çakranızdan aşağıya kök çakranıza ve Dünya Ana’nın çekirdek kristaline bir ışık sütunu gönderin. Kanınızdaki demir kristalleri, bu güzel manyetik demir çekirdek kristal ile rezonansa girer ve Dünya Ana ile bir olduğunuzu deneyimlersiniz.

4. Hala auranızın her tarafının farkındayken, komut verin, ‘Vermiş olduğum veya arkada bıraktığım tüm enerjiler şimdi bana geri dönsün!‘ Enerjinizin enerji alanınıza ve bedeninize geri dönüşünü hissedin – belki belirli çakralara veya belirli bir yönden. Enerjiniz size geri dönerken auranız daha parlak ve daha kuvvetli hale geliyor. Gücünüzü geri alıyorsunuz!

5. Şimdi şöyle söyleyin, ‘Şimdi auramı temizlemesi ve iyileştirmesi için altın bir yağmur duşu çağırıyorum!‘ Melekler şimdi auranıza bu altın duşu gönderiyor – yağmur duşu gibi ışığın altın parçacıkları enerjinize akıyor. 

6. Auranız altın, melek Işığı ile doygunluğa ulaşırken, kalbiniz açılırken şöyle söyleyin, ‘Şimdi kendime koşulsuz sevgiyi çağırıyorum!‘ Yüksek Benliğinizden, Anne/Baba Tanrı’dan gelen bu muhteşem koşulsuz sevgi enerjisini hissedin, kalp çakranızı açıyor!

Şimdi başınızın üzerindeki en üst noktadan ayaklarınızın altına kadar auranızın her tarafında altın bir ışık ipliğini güneşin hareket yönünde döndürün. Şimdi auranızın etrafında yaklaşık 2,5 santim kalınlığında altın ışık kabuğu var, bu kabuk enerjinizi mühürlüyor ve meditasyondan sonra sizi yüksek titreşimde tutmaya devam edecek.

7. Şimdi şu komutu verin, ‘12 çakramın ve DNA’mın 12 ipliğinin şimdi yeniden bağlanmasını istiyorum!

DNA’nın bağlantısı kopuk ipliklerinin her hücrede Işık spirallerine birleştirildiğini, sizi yeniden bağladığını gözünüzde canlandırın. Aynı zamanda auranızın tepesindeki kozmik yıldız çakranızdan Dünya Yıldızınıza kadar 12 çakranız birlikte dönmeye başlıyor. Tüm DNA’nızın ve çakra sisteminizin bu yeniden bağlantısı gerçekte olduğunuz çok boyutlu üstat olmanızı sağlıyor!

Ve öyledir!

(Çeviri: Saffet Güler)