- Koşulsuz Sevgi - https://www.kosulsuz-sevgi.com -

9B ARKTURUSLULAR: Covid-19’a Karşılık Olarak Kodlar, Enerjiler & Güncellemeler

Covid-19’a Karşılık Olarak Kodlar, Enerjiler & Güncellemeler ∞ 9B Arkturus Konseyi

Daniel Scranton kanalıyla

27 Mart 2020

“Selamlar. Biz Arkturus Konseyiyiz. Hepinizle bağlantı kurduğumuza memnunuz.

Hepinizi bilincinizin evriminde sonraki seviyeye götürmeye hazırız. Sizlere, insanlığı Dünya gezegeninde şimdiye kadar bulunduğunuzdan daha ileriye göürmek için kodlar, enerjiler ve güncellemeler aktarmaya istekliyiz. Sizler uyurken ve bilinciniz astral planda yolculuk yaparken, bizimle bu yolculuğu yapmaya hazır olanlarınız ile buluşmaya çok istekliyiz.

Hazır olan ve bu yolculuğu yapmaya istekli olan her biriniz ile yaptığımız toplantı, uyandığınızda hatırlayabileceğiniz veya hatırlamayacağınız bir toplantı olacak. Bunu bilin. Eğer kodları, enerjileri ve güncellemeleri almayı istediğinize karar verirseniz, alacaksınız. Biz sadece yüksek alemlerden daha fazla yardım için yapılmakta olan çağrıları yanıtlıyoruz.

Sizler orada Dünyada tüm sıkı çalışmayı yapmakta olanlarsınız. Sizler bu zamanda önünüzde olan zorluklar ile yaşamakta olanlarsınız. Karşılaştırınca, burada bizim işimiz oldukça kolay. Sizin isteklerinizi dinliyoruz. Size tam olarak ihtiyacınız olan şeyi vermenin neyi gerektirdiğini biliyoruz ve onu aktarmanın bir yolunu buluyoruz.

Bu covid-19 virüsünün varlığa getirdiği dalgada sizinle birlikte hareket etmek için şimdi buradayız ve hepinize kuvvetinize, gücünüze ve kendinize fiziksel olarak bakma yeteneğinize daha büyük erişim kazanmanıza yardım etmek için hazırız.

Orada Dünyada egemen varlıklar olmanıza yardımcı olmaya hazırız. Ve egemen varlıklar olarak, hala yüksek alemlerdeki bizler gibi olanlardan isteyebilirsiniz ve yardıma ihtiyacınız olur ve bunu vermeye devam edeceğiz.

Egemenliğiniz tam şu anda içinde olduğunuz gerçeklikten gelir, o gücü farkında olmadan başkalarına çok fazla verdiğiniz yerden. Onu geri almanıza yardım etmek için buradayız. Kollektifin titreşimini en yükseklere getirmek için, insanlık için sonucu değiştirmeye hazır olan insan kollektifinin küçük bir bölümü olarak, uyanmışlar olarak doğuştan gelen hakkınızı sahiplenmenize yardımcı olmak için buradayız. İsteklerinizi işittik ve ayrıca bu mesajı almaya hazır olanlarınızı biliyoruz.

Sizleri astral planda göreceğiz.

Biz Arkturus Konseyiyiz ve sizinle bağlantı kurmaktan keyif alıyoruz.”

İnsanlığı 5 nci Boyuta Yönlendirmek ∞ 9B Arkturus Konseyi

Daniel Scranton kanalıyla

28 Mart 2020

“Selamlar. Biz Arkturus Konseyiyiz. Hepinizle bağlantı kurduğumuza memnunuz.

Dünyada insanlığın tarihi üzerine kapsamlı araştırma yaptık ve kollektif olarak felaket bir olayı deneyimlediğiniz bir çok durumu gördük. Bu olayların her birinde, en zor zamanları yaşamış olanların hayatta kalanlar olduklarını fark ettik. O insanlar sadece kendi ölüm, açlık, evlerini kaybetme ve dostlarını ve aile üyelerini kaybetme korkuları ile yüzleşmediler, aynı zamanda travmaya duygusal olarak dayandılar. Hayatta kalanlar felaket olayların ardından kalan duygusal çalkantının yükünü taşıyanlardı.

Bu olayların çoğu tarih kitaplarınızda yok, ama bunları keşfettik ve insan kollektif bilincindeki enerjisel etkisini keşfettik. Hepinizin, o geçmiş yaşam benliklerinizden ve onların tahammül ettikleri şeylerden yararlandığınızı fark etmenizi istiyoruz. İnsan tarihinin parçası olan kollektif bilinci hatırlamaktasınız ve o değerli benliklerin sunduklarını almaktasınız ve küresel trajedide hayatta kalmak hakkında sizlerle paylaştıkları şeylerden yararlanmaktasınız.

Bu zamanda kendi içinizde tanımak istediğiniz şey, şu andaki küresel salgında hayatta kalmayı seçenlerinizin, içinizdeki o kuvvete sahip olduğunuzu bildiğiniz için hayatta kalacağınızdır. Bunun yükselmekte olanlar olarak rolünüzünbir parçası olacağını biliyordunuz ve uyanmış olanlarınız tam şu anda geçmekte olduğunuz şeyin en büyük yönünün duygusal etki olacağını biliyordunuz. İnsanlık için üzerinize düşeni yapmaktan daha fazlasını işlemek için çağırılacağınızı biliyorsunuz ve göreve hazır olduğunuzu biliyordunuz.

Uyanmış olan bir çoğunuz bu yaşamda insanlık için işlemekte olduğunuzu hissettiniz, geçmiş yaşam benlikleriniz için işlemekte olduğunuzdan daha da fazla. Bu durumda, bu zamanda Dünyayı paylaştığınız insan kollektifinin geri kalanı için ve vefat edenler için çözülmemiş travmayı temizlemeye yardım etmek için geçmiş yaşam benliklerinizden kuvvet çekmek hakkında konuşuyoruz.

Buna değeceğini biliyordunuz. Bu yaşamın sizi bilinçte değişime götüreceğini biliyordunuz ve bu çok önemli çalışmayı yapacak, insanlığa yükselişe, beşinci boyuta, bu zamanda adım attığınız yüksek bilince yönlendirecek olanlar olduğunuzu biliyordunuz. Biz sizi desteklemek, size yardımcı olmak ve gerçekte ner kadar güçlü ve kuvvetli olduğunuzu hatırlatmak için buradayız.

Biz Arkturus Konseyiyiz ve sizinle bağlantı kurmaktan keyif alıyoruz.”

 (Çeviri: Saffet Güler)

www.danielscranton.com