ARKTURUSLU JULİANO’NUN MESAJI

Yazdır Yazdır 

Juliano, David K. Miller kanalıyla

Selamlar, Ben Juliano’yum, bizler Arkturuslularız.

Şu anda Dünyanızda önünüzde olan kozmik bir dramanın karmik ortaya çıkışı var. Bu dramanın karmik bir süreç olduğunu tanımak önemlidir. Olayların nasıl ortaya çıktığına sürekli olarak şok olabilir veya şaşırabilirsiniz, özellikle kitlesel yıkımlar, kitlesel yok oluşlar ve şu anda gerçekleşmekte olan çok kuvvetli kutuplaşma. Tüm bu olayların karmik orijini vardır. Tüm bunlar sanayi devriminin başladığı 17 nci ve 18 nci yüzyıllara kadar geri giden kararlara dayanarak tahmin bile edilebilir. Daha da aydınlatıcı olan şey, bu kozmik dramanın ayrıca galaksinin tarihinde erken zamanlarda gerçekleşmiş olan olaylar ile ilişkili olduğunu kavramaktır. Hem gezegenler arası hem de gezegenin kendi içinde uygarlıkların çatışmaları oldu.

Örneğin, En büyük ve en önde gelen galaktik uygarlıklardan biri olan Lyra’lıların kendi büyük gezegensel organizasyonları içinde büyük çatışmaları oldu. Kutuplaşmış bir grup Lyralı, bağımsızlığa sahip olmak ve ana Lyralı gruptan uzak olmak için, başka bir gezegen sistemine gitmek zorunda kaldı. Ama bu bile yeterli değildi ve bunların arasındaki gezegensel savaşlar birbirini izledi, Lyra uygarlığının iki taraflı yıkımı ile sonuçlandı. Ama kaçan Lyralılar vardı. Bu, diğer gezegensel sistemleri tohumlamaya devam eden daha uyumlu bir gruptu, buna Pleiadeslileri tohumlamak da dahildi. Onların etkisi Dünyada bile hissedilmektedir. Hem “barış sever Lyralılar” hem de savaş sever Lyralılar Dünya üzerinde tezahür ettiler. Ve o enerjilerin ikisi de görmekte olduğunuz dünyadaki kozmik dramanın parçasıdır. Gezegensel şifa için, “kollektif bilinçdışında” ve tüm bu kutuplaşmış ve yıkıcı enerjinin kapsandığı noosferde çalışmalısınız. Bu karmik oyuna kısa devre yaptırmanın ve durdurmanın yolu nedir? Kozmik karma, müspet bilimler kullanarak büyük tedbir ile etkilenmeli ve durdurulmalıdır.

Size bir örnek vereyim: İnsanların zamanda geri gittikleri ve bazen bir olayı değiştirmek istedikleri o bilim kurgu filmlerinden bazılarını gördüğünüzü biliyorum. “Geleceğe Dönüş” filmini biliyorsunuz. Film, eğer bir kadın o dansa gitmezse, o zaman o erkekle karşılaşmayacağını ve evlenmeyeceklerini ve 20 veya 30 yıl sonra bu diğer adamın doğmuş olmayacağını gösteriyordu. Geçmişteki tek bir küçük müdahalenin gelecekteki insanların doğumlarını engelleyen anlatılamayan sonuçları olabilir. Bunu çözmek için çok büyük süper bir bilgisayar modeline ihtiyacınız olurdu.

Herhangi gezegensel bir müdahale tüm bu karma ile çalışmak zorundadır. Olayların doğru düzenini sağlamak için, gezegensel bir müdahale en büyük akıllılık, en büyük dikkatlilik ile yapılmalıdır. Hristiyan ve Musevi mistiklerin mutlak güce sahip Mesihten bahsetmelerinin nedeni budur, çünkü Mesih müdahaleleri yapma gücüne sahip olan biri olurdu. Mesih ayrıca gezegensel bir müdahaleden etkilenecek olan milyonlarca insan için karmik olarak doğru ayarlamaları yapma gücüne sahip olurdu.

Ben Juliano’yum, iyi günler.

(Çeviri: Saffet Güler)