ASLAN KAPISI 2016 VE BAŞLAYAN `MASTER` DÖNGÜ: DÜNYADA YEDİNCİ BOYUTUN AÇILIŞI

Yazdır Yazdır 

Başmelek Mikail – Celia Fenn Kanalıyla

22 Temmuz 2016

Sevgili Işık Ailesi. Bu 2016 yılına başladığınız zaman, sizlere çok fazla sevgiyle 2016 nın zorlayıcı bir yıl olacağını ve Üstatlığınızı güçlü bir şekilde bedenlemenizin gerekeceğini söyledik. 2016`nın Aslan Kapısı yaklaşırken, şimdi kendinizi Yeni bir Başlangıca ve bedenlenmiş bir Üstat ve Simyacı olarak ilk büyük yaratım döngünüzü başlatmaya hazırlayın.

Bu ne anlama geliyor? Düşük frekanstan olanları alıp bunları dönüştüreceğiniz ve Altın Işığa döndüreceğiniz anlamına geliyor! Korku ve öfke ve diğer düşük frekanslı duygular ile dolu olan ve bu duygulara dayanan seçimler yapan insanlar tarafından çevrelenmiş olsanız bile, seçimlerinizi Sevgi ve Şefkatten yapacaksınız ve berrak ve ihtişamlı bir şekilde ışıldayan Elmas Işık olacaksınız.

Sevgililer, şimdi vazgeçme veya geri adım atma zamanı değildir. Şimdi kim olduğunuzu, kim olmuş olduğunuzu tam olarak kucaklamanızın ve tam olarak bedenlenmiş bir Üstat, bir Yaratıcı ve Işığın Simyacısı olarak Zümrüt Işığa adım atmanızın zamanıdır. Bu kaos ve meydan okuma zamanında eski çöküp giderken ve yeni hala tezahür ederken, Yeninin enerjisini tutacak olan, Yeni Dünya olacak olan ve Yeni Dünya Ruhunun Gücünü ve Güçlendirmesini bedenleyecek olanlar sizlersiniz.

Aslan Kapısı ve Gezegensel Yeni Yıl: Zaman ve Yaratımın Yeni Döngüsü

26 Temmuzda Gezegensel Yeni Yıla gireceksiniz. Bu, Gezegen Büyük Merkezi Güneş ve İlahi Kozmik Kalp ile hizalanmada Galaktik evrimin Yeni Spiralinin başladığı an olarak Kadim Mısırlılar ve Mayalar tarafından kutlanan Zamandır. Gelecek yıllarda deneyimin formunu şekillendirecek olan Işık Kodlarının güçlü akışını sağlayan Aslan Kapısı Yıldız Portalının açılışını işaret eder. Eğer bu sürece izin verirseniz, bu Işık Kodları sizi evrimin başka bir seviyesine yükseltecek, ama uyumlanmış değilseniz veya endişe ve korkunun düşük frekansında iseniz, tekrar bu aynı seviyede yaratmaya devam edeceksiniz.

Sevgililer, bu Yıldız Kapısı Portalı 26 Temmuzda açılmaya başlarken ve 8 Ağustos 8/8`de zirveye ulaşırken ve 12 Ağustosta kapanırken, size gelen güçlü Işık ve Kutsamaların bu harika akışına açılın. Her birinizin Dünyadaki kişisel evriminizin yeni seviyesine ve aşamasına adım atmanız için bir Işık ve Fırsat `Penceresi` var.

Dış dünyada bir çok çeldiriciler olacak. Dikkatinizi isteyecek ve enerjinizi onların enerjisine uyumlamanızı isteyecek bir çok felaket ve çatışmalar gerçekleşecek. Sevgililer, olan biten şeylerin farkında olmak yeterli, ama bunun yerine enerjinizi ve dikkatinizi içsel sürecinize ve Ruhunuzun ve Dünyadaki Ruh Özünüzün yüksek seviyesini ifade eden kişisel Yaratımınızın Yeni Döngüsünü başlatma gereksinime odaklayın.

Kendiniz için kim olduğunuza ve hayatınızda ve Dünyada ne yaratacağınıza karar verin ve sonra buna odaklanın. Yaratmayı dilediğiniz şey ile uyumlu olmayan her şeyin enerjileri tarafından çekilmeyin.

Zaman Döngüleri ve Yeni Döngü

Sevgililer, geçişteki Beşinci Boyut Dünya alanınızda, 8 – 9 yılın iki yaratıcı döngüsünü deneyimlediniz ve şimdi başka bir döngüye başlıyorsunuz.

1999 dan 2008 e kadar İndigo ve Kristal çocuklar ile birlikte Dünyadaki uyanmış ruhların ilk dalgası olarak birlikte yarattınız. Bu periyot 9/11 olayını ve 2008 ekonomik çöküşünü kapsadı. Her iki olay da Yeninin yaratılmasından dikkatleri dağıtmayı ve Dünyadaki insanları manipüle ve kontrol edilmelerini sağlayan korku ve yoksunluğun aynı eski yaratımlarına odaklanmış tutmayı amaçladı. Sonra, 2008 den 2016 nin sonuna dek, ikinci döngüde idiniz, bu döngüde insanlığı düşük frekansta tutmayı ve özgürlük ve güçlenmeye ilerlemelerini önlemeyi amaçlayan düşük frekanslı korkuya dayanan `olayların ` devamı oldu.

Sevgililer, eğer uyanmış ve farkında iseniz, bu olayların nasıl her zaman büyük geçişin olası olduğu zamanlarda gerçekleştiğini göreceksiniz, bu nedenle insanlar kendi korkularında kapana kısılmışken korku ve endişe bir çok insanın geçiş yapmasını engeller. Bunun başınıza gelmesine izin vermeyin! 2016/17 – 2026 döngüsünün yaratım sürecine başlarken, Yeni Dünyanın tezahür sürecine yardim ederken, Yüksek Bilince, Yüksek Bilgeliğe ve kendiniz ve Dünya için yaratmayı arzu ettiğiniz şeye odaklanın.

Olduğunuz Üstat ve Yedinci Boyut Açılırken Akan Güç

İçinizde gereksinim duyduğunuz her şeye sahipsiniz. Evrimin ve büyümenin son iki döngüsünde, gereksinim duyduğunuz Kişisel Gücü ve Yaratıcılığı aktive ettiniz. Gelmekte olan Işık Kodlarını almanızı ve bütünleştirmenizi sağlamak için gereksinim duyduğunuz Işık Bedeninizi ve 13 Çakra Enerji sisteminizi aktive ettiniz. Var oluşunuzun merkezinde Sevgisi ve Şefkati ile Mesih Bilincinin Altın Işığını almak icin Kalplerinizi açtınız.

Sonra, Galaktik mirasınıza ve Dünyanın Doğasına ve Yeşil kalbine yeniden bağlanmanızı sağlayan Zümrüt Kodlara yeniden bağlanmanızı sağlayan Elmas Kodları aldınız.

Daha yakın zamanlarda, Sağ Beynin yaratıcı ve sezgisel enerjisinin güçlü akışına yeniden bağlanmanızı ve bunları dengelemenizi ve bunları Sol Beynin hikayeler organize etme ve yaratma yeteneği ile bütünleştirmenizi sağlayan enerji meridyenlerinizin hatlarının yeniden döşenmesine başladınız.

Sevgililer, tam şu anda Gezegene akmakta olan bu güçlü enerji kutsamalarının ve yaratıcı bolluğun sağanağıdır, ama dengede alınmadıkça ve Işık Beden sisteminize bütünleştirilmedikçe, enerji alanınızı dengesizleştirme potansiyeline sahiptir. Bu Enerji akışı sonra Epifiz Bezi kapısı tarafından alınmalıdır ve sonra Sağ Beyin ve Sol Beyin tarafından aktarılmalı ve sonra Kalbe akmalıdır. Oradan Tezahür ve Dünya Yıldızı ve Dünya Kalp merkezleri ile bağlantı vasıtasıyla Dünyaya topraklanmalıdır.

Bu enerjiyi topraklamayanlar bu enerjinin sistemlerinde `çılgınca ` işlediğini hissedecekler ve saldırgan, korku dolu, patlamaya hazır ve öfkeli hale gelecekler. Ruhları ve Yüksek Benlikleri ile bağlantıları olmayanlar kaybolmuş, kafası karışmış, endişeli hissedecekler ve dünyadaki yerlerini bulamayacaklar.

Son iki döngüdeki evriminizin tüm amacı, Bedeninizin ve Ruhunuzun Bir olması için Ruh ve Bedeni, Cenneti ve Dünyayı yeniden birleştirmek idi.

Tam şu anda Varlığınızın ve Hayatınızın merkezini sağlayan Ruhunuzdur. Siz Üstatsınız, Ruhunuz Sevgi ve Huzurda Kalp Merkezinize bağlanır. İlahi Yaratıcı Güç ve Denge yasalarını izleyerek Ruhtan Maddeye tezahür ettirirsiniz. Kalbinizde ve Ruhunuzda, etrafınızda tezahür eden Huzur ve Yaratıcılık Bahçesini yaratırsınız.

Sevgililer, tam şu anda Huzuru ve Uyumu dış dünyada veya başka dünyalarda aramayın. Üstatlığı gösterecek ve Yedinci Boyutun Kapısını açacak olan sizlersiniz. Dünyada etrafınızdakiler hala Beşinci Boyutu ve Altıncı Boyutun Sihrini anlamak için çabalıyor, bu nedenle bu anda sizin şimdi ilerlemek için hazır durduğunuz genişleme yerinde olamıyorlar.

Yedinci Boyut Üstadın frekansıdır ve Yükseliş sürecinin odağı ve son noktasıdır. Sevgililer, sizin için bu, kargaşa ve kaosun ortasında burada Dünyada olmak ve İçsel Dinginlik ve Huzur yerinde olmak anlamına geliyor. Bu, İlahi Yaratıcı Zekanın güçlü akışına bağlı olmak ve bu akışı Niyet ve Odak vasıtasıyla Sihirli Tezahüre yönlendirebilmek anlamına geliyor. Korkusuz, beklentisiz ve bağlılıklar olmadan, sadece Sevginin, Yaratıcılığın ve İlahi Tezahürün Akışında yaşamak anlamına geliyor.

Bir `Üstat ` olarak yaşamak `mükemmel ` olmak anlamına gelmez. Bedendeki Ruh olarak kim olduğunuzu olmak ve Dünyada deneyimlediğiniz ve tezahür ettirdiğiniz her şeyde, Ruh ile uyum içindeki Bedenlenmiş Ruhu ifade etmek anlamına gelir.

Sevgililer, bu Kapılar açılırken, hepiniz eşiği geçmek için ve Işığın Yüksek Boyutları Dünyaya açılırken bu boyutlardaki yerinizi sahiplenmeye davet ediliyorsunuz. Parlak ışığın bu yoğun Frekansları bu zamanda yaptığınız her şeyi aydınlatacak.

Ve siz bunu yaparken, her zaman güvende olduğunuzu ve size özen gösterildiğini bilecek ve güveneceksiniz. Işığın Bedenlenmiş bir Üstadı olarak İlahi Yaratıcı Zeka ile yaratırken ve dokurken Ruhunuz sizi koruyacak ve size rehberlik edecek.

Sihirli Kapı Açılıyor

Sevgili Işık Ailesi, bu güçlü Yeni Yıl ve Aslan Kapısında, bu şekilde ilerlemeyi arzu ediyorsanız, ayrıca Yükselmiş Üstatlığın Yedinci Boyutuna güçlü bir açılış olacak.

Hazır olduğunuzu bileceksiniz. Birliğin Beşinci Boyutunda ustalaştığınızı ve Hayatınızdaki Dualite ve Gölgenin hükmünü salıverdiğinizi hissedeceksiniz. Altıncı Boyutun Sevgi, Yaratıcılık ve Sihrini kucaklamaya ve Korku olmadan Güçlü Işık Kodları ve akımları ile akmaya hazır olacaksınız. Kendinizi Cennet ve Dünya arasında dengelemeye ve Dünyada bu Enerjilerin Üstadı olarak ileri adim atmaya hazır olacaksınız.

Kapılar açıldığı zaman, Yeni Dünyanın Yeni İnsanı olarak Ruhunuzu Maddi Planda tam olarak ifade etmeye hazır olacaksınız.

(Çeviri: Saffet Güler)