BAŞMELEK METATRON: BİRLİKTE – YARATMA FIRSATI

Yazdır Yazdır 

23 Ekim Güneş Tutulması

 Birlikte – Yaratma Fırsatı

 Başmelek Metatron ~ James Tyberonn kanalıyla

Selamlar Üstatlar, ben Işığın Başmeleği Metatron’um. Sizleri koşulsuz sevgide selamlıyorum! Olağanüstü bir fırsat  yakın ve günü yakalamanızı teşvik ediyoruz. Yaratma yeteneğine inanmanızı teşvik ediyoruz. 

Vizyonlarınızın yalnızca asla gerçekleşemeyecek olan hayaller olduğuna inanırken, hayatınızın hedeflerini tezahür ettiremezsiniz. Bunu yapmak için güçsüz olduğunuza inanıyorsanız, bilinçli olarak birlikte – yaratım deneyimini yaşayamazsınız. Ama ya tesadüfen bilinçsiz olarak ya da üstatlıkla bilinçli olarak hayatınızın ve deneyiminizin her veçhesini yaratıyorsunuz. 23 Ekim’de gerçekleşen tutulma birlikte yaratıcılığa ilerlemenize yardımcı olmak için yaşam gücüyle, İlahi Düşünce ile kodlanmıştır. Yüksek düşüncenin 3B’de gerçekliğe tohumlanmasını çoğaltan bir pencere açılıyor.

Sevgililer, cesaretiniz kırılmasın. Yüksek bakış noktasından, gezegende olup bitenlerin bir amacı vardır. Amaç negatifliğin temizlenmesidir. Ve bunun zamanla geçeceğini söylüyoruz… insanlığın yolunda olduğunu söylüyoruz… ve yol bazen sarp ve kayalarla dolu olsa da, zirveye zamanında ulaşacaksınız. Bu gerçeğe inanın ve buna inanarak, bunu yaratın. Yalnız değilsiniz, Dünya Üniversitesinin meydan okuyucu müfredatında dualitenin amaçlı yanılsamasının rüyasını görürken, sizinle birlikte olan müttefikler var. Yolculuğunuzu destekleyen bir çok donanımların ve ekipmanın olduğunun farkında olun. Asla yalnız değilsiniz ve üstesinden gelemeyeceğiniz hiç bir şey size verilmez.

Dünya her zaman sizlerin onu kollektif olarak hayal ettiğiniz gibidir, ama pozitif bir vizyonun tek bir umutsuzluktan çok daha güçlü olduğunu asla unutmayın. Bireysel olarak hissettiklerinizin kollektifte muazzam bir fark yarattığını asla unutmayın. Aydınlanmış arayıcılar görünürde karanlık olan bu zamanlarda fenerler olmak için ışık yansıtmaya devam ETMELİDİR. 3B’de tezahür etmiş dünyanın kitlesel düşünce yansıtmalarınızın bir yansıması olduğu doğrudur, ama yüksek düşünce düşük frekanstan sonsuz şekilde daha güçlüdür. Yüksek zihindeki pozitif bir düşünce üssel olarak parlak bir aydınlıktır, umutsuzluk ışık taşımaz… ve bu basit benzetmede, tüm bir gezegeni aydınlatmak için sadece bir kaç insan ışığı gereklidir.

23 Ekimde, 8 Ekimdeki Ay Tutulması ve yakın zamandaki Güneş Patlaması & Merkür gerilemesi ile enerjisel olarak birleşik olan Yeni Ay Güneş tutulması gerçekleşecek. Güneş Tutulmasının enerjisi, dünyadaki şu andaki rezonansta güçlü bir zirve noktasıdır. Ve kaotik temizlik zamanının ortasında olmanıza rağmen, tutulma çok gerekli olan yeniden ele alma, kısa bir sakinlik zamanı sağlayacak.

Gezegende şu andaki enerjide, çok büyük yoğunlukta hırslı negatiflik salıveriliyor. Bu negatifliğin herkesi, daha izole, koruyucu bölgelerde olanlarınızı bile etkileyebilen karanlık düşünce formlarının muazzam bulutlarını yansıttığını söylüyoruz. Bu negatiflik şu andaki astrolojik oluşumlarda ve Merkür gerilemesindeki anlaşmazlıklarda büyüyor. Doğal çekim yasasını aklınızda tutun, negatiflik daha fazla negatiflik çeker. Etrafınızda olup bitenleri görmüyor musunuz? Üstatlık ışığını taşıyanların pozitif yansıtma yapmakta sağlam durmaları çok önemlidir.

Ve hatta pozitif güçten olanlar, depresyon ve korku gibi daha pasif negatiflik formlarının da bu enerjiler ve düşünce formları tarafından büyütüldüğünün farkında olmalıdır. Korku ve depresyon çoğu zaman daha süptildir ve fark edilmeyen zihinsel kapılardan geçer… negatife eşit olarak fark edilmez. Korku ve depresyon aurada çatlaklara neden olur ve aurayı bağlantılara açar. Bu nedenle birçoğunuz bu enerjide bunalımda ve şüphede hissediyorsunuz ve mevcut olan negatif enerjiler açık bir auraya bağlandığı zaman bu daha kötü olur. Birçoğunuz bu yoğun enerjide şüphe, bezginlik, kayıtsızlık hissediyorsunuz, hatta kendinizi kınıyorsunuz.Sanki üzerinize ıslak bir battaniye örtülmüş, direncinizin ateşini ıslatıyor. salgın hastalıkların yayılması endişesi, depresyonu, korkusu ve savaş korkusu, nefret, şiddet ve aralıksız öfke kadar Aura için zayıflatıcı ve yıkıcıdır. İyi insanlar pozitif yansıtma ışıklarının hayal kırıklığı, kayıtsızlık, bezginlik veya depresyonda kararmasına izin verdikleri zaman, dünya biraz daha karanlık olur.

Bu yakında bir miktar kaldırılacak, ama bu enerji çok uzak olmayan bir gelecekte yeniden ortaya çıkacak ve 2014’ün geri kalan aylarında kendisini tekrar gösterecek ve 2015’in bir bölümünde yoğunlaşacak. Ve bu enerji zor olmasına rağmen, bir amacı var… ve görünürde çılgınlık olan bu enerjide, derin tefekkür, salıverme ve yeniden enerji yüklenme olağanüstü fırsatlarını sağlayan yükseltilmiş faydalı frekansların amaçlı sokulması vardır.

Gelmekte olan tutulma aşamalarında, yüksek niyeti tezahür ettirme fırsatları var. Dengeyi devam ettirerek, büyük yükseltme & dikkate değer psişik netlik pencereleri vardır… ve bunun en güçlü oluşlarından biri 23 Ekim’deki Güneş Tutulmasındadır.

Bu tutulmanın maksimum olduğu zaman sırasında edilen bir dua, odaklanan bir vizyon büyük ölçüde büyütülür; normal solar aşamada ortalama ışık/kod çıktısı olarak düşünülen şey ile karşılaştırılınca 100 kat daha güçlüdür.

Tutulmalar maksimum aşama sırasında Dünya’nın Yerçekimini ve gezegensel Bükülme alanlarını değiştirir. Bu fiili gerçek aynı zamanda boyutsal perdeyi inceltir ve zamanı değiştirir, aslında bir anlığına lineer zaman durur. Maksimum tutulma aşamasında, bilinçli ‘yaşam gücü birimleri’ (Akaşa) dünya planına akar ve bu yaşam gücü birimleri, ‘teta’ meditatif odak niyetinin, yüksek niyeti tezahür etmiş deneysel gerçekliğe yaratma sürecinde muazzam momentum elde etmesini sağlar.

(Çeviri: Saffet Güler)