BAŞMELEK METATRON – KASIM 2012’NİN TUTULMALARI

Yazdır Yazdır 

BAŞMELEK METATRON
James Tyberonn kanalıyla
KASIM 2012’NİN TUTULMALARI

Selamlar Sevgililer! Ben Işığın Lordu Metatron’um. Sizlerle enerjilerden söz ediyoruz. Kasım 2012 lineer zamanınızdaki Tutulma pencerelerinden konuşuyoruz.

2012’nin kalan enerjileri son derece güçlü olacak. Dengenizi sürdürmeniz önemlidir. Sayısız karmaşık enerjiler Dünyayı bombardıman ediyor ve insanlık etkileri hissediyor. Bunlar İlahi amaçla gerçekleşiyor ve büyük yoğunluk periyodu olsa da, bu bir gerekliliktir ve bu anlamda çok yararlıdır, Yükseliş için oldukça gereklidir. Aslında şimdinizde gerçekleşen şey temizliğin, dengesizliğin giderilmesinin devam etmesidir. Bu bir güncelleme, yükseltmedir ve gezegenin tüm kuvvetleri, tüm elementler, toprak, hava, ateş ve su bunun önemli bir parçasıdır. Ve bunları hareket ettiren Kozmik göksel enerjilerdir. İlahi Dişil Enerjiler bu zamanda Dünyaya akıyor ve arınması gereken şeylerin salıverilmesine yardımcı oluyor. İlahi akış Güneş Tutulması ile maksimum akışa başlıyor ve 28 Kasım Ay Tutulmasında optimum akışta devam ediyor.

Bu, 12-12-12 Yükselişinden önce denge getirmek için gerçekleşiyor. Bu önemli bir aşamadır; bir çağ tamamlanıyor ve yeni bir aşama başlıyor…. denge aşaması. Dünyaya ve insanlığa yararı olan bir denge.

Gerçekte gezegensel denge içlerinde dengeyi bulması için her yaşayan ruhu etkiliyor. Tutulmalar Dişil Enerjileri daha büyük oranda getiriyor. Bu enerjilerin insanlığın yalnızca tek bir ‘cinsiyetine’ veya veçhesine yöneldiğini düşünmeyin.

Çünkü İlahi Veçhede sizler ne eril ne de dişilsiniz. Cinsiyet yalnızca kutupluluğun, dualitenin bir veçhesidir. Cinsiyet yüksek boyutlarda yoktur. Bunun üzerinde düşünmek ve kavramak önemlidir.

Gezegen için amaç, kutupluluk alemlerinde İlahi Dişil ve İlahi Eril dediğiniz şeylerin mükemmel dengesidir. Çünkü bu enerjiler eşit olduğunda, Yeni Dünya’nın dengesini sağlayan gezegenin dengelenmesi gerçekleşir.

Yeni matriksin eşitliği her insanın kendi Benliğindeki gerekli dengeyi bulmasının yolunu kolaylaştırmayı sağlar. Çünkü bu denge olmadan, bütünsel tamlığa büyümek gerçekleşemez.

Şu andaki enerjiler gezegende oldukça yoğun ve bu yoğunluk 12-12-12 Yükselişinde ve 12-21-12 yeniden doğumunda artacak. Tutulmaların, gerilemelerin ve meteorların şu andaki astrolojik etkilerinin inanılmaz bir büyüme, temizlenme ve yeniden doğuş fırsatı sunduğunun farkında olun. Niyetin berraklığının ve yüce ideallerin tezahürünün zamanıdır.

Bu zamanlamayı kullanmanızı teşvik ediyoruz. Kendinize nazik olmanızı, yaşamınız, enerjiniz, dengeniz ve ileriye doğru yönünüz üzerinde düşünmenizi teşvik ediyoruz. Sevgili İnsan, her şey mükemmellik içinde, her şeyin yolunda ve bu bilgiyle, İlahi Rahmette olduğunuzu anlayın. Ama ileriye doğru hareketi yaratmak zorunda olan Sizsiniz.

Kasım 2012’deki tutulma pencereleri zamanlanmıştır, size yardımcı olması için bezenmiştir ve bahşedilmiştir. Bu olaylar, bu enerjiler sizi bir araya getirmek, içinize derin bir şekilde girme fırsatları sunmak için tasarlanmıştır. Sizinle ilgili senaryo derin yeniden uyumlanma için size inanılmaz bir fırsat sağlıyor. Bu tutulmaların enerjisini niyetinizi düşünmek, ayarlamak ve oluşturmak için kullanın. Bu enerjilerde hızla tezahür eden yüce düşünceyi sağlayan yüksek konsantrasyonda yaşam gücü vardır.

2012 her ayın yeni zorluklar getirdiği bir yıl oldu, ama neredeyse ordasınız. Gezegensel yeniden doğuş yakındır. Ve 2013’de astrolojik etkiler açısından daha az yoğun enerji olacağını söylüyoruz.

Ben Metatron’um ve sizlerle bu Gerçekleri paylaşıyorum, Sizler Sevgililersiniz.

Ve öyledir.

(Çeviri: Saffet Güler)