BM CEBRAİL: KUTSAL YAŞAMIN MATRİKSİNİ YARATMAK

Yazdır Yazdır 

Başmelek Cebrail

Shanta Gabriel kanalıyla

22 Ocak 2014

Sevgililer,

Ruhunuz Cennet ve Dünya arasında bir köprü olarak davranmak için bu çok önemli zamanda burada olmaya gönüllü oldu. Ruhu maddeye getirmek, bilinci uyandırmak için Işık Taşıyıcı olarak hareket eden İlahi insan olmak için buradasınız. Bu nedenle tam birlik ve her şeyin Yaratıcı’nın bir parçası olduğu bilişinde ruhsallığınızı yaşamınızın her alanına getirmek ile yükümlüsünüz. Bunu yaptığınız zaman, varlığınız bir kutsama olur ve dünyaya daha fazla Uyum getirirsiniz.

Bu yeni başlangıçlar zamanında size bir armağan verildi ~  2014’te ve ötesinde yeni yaşamınızı yaratabilmeniz için onunla çalışacağınız beyaz (boş) bir sayfaGörülmeyen, bilinmeyen geleceğin bu yerinin sihirli bir özelliği var. Geçmişte olmuş olduğunuz her şeyi salıverdiğiniz için, boş ve belirsiz hissediyor olabilirsiniz. Bazıları için bu çok rahatsız edici, yine de bunun bulunacak çok kutsal bir yer olduğunu fark ediyorsunuz.

Bilinç uyanışının zirvesinde duruyorsunuz ve Kaynak enerjiden kutsamalar üzerinize yağıyor, bu Ruhunuzun rehberlik sistemi ile çok yakın çalışmanızı sağlıyor. Bunu bilmek çok önemli, çünkü sezginiz çok net hale geliyor ve kendinize yeni bir şekilde güvenebilirsiniz. Melek Boyutları saf armonik, uyumlu dengede günlük yaşama en yüksek frekansları getirmek için insanlığın bilincini güçlü, sevgi dolu niyet kuvvetiyle tohumladı.

Kutsal Bir Gövde Bir Armağandır ~ özellikle boş olduğu zaman

Bu güçlü dengeleyici veçheyi yaşamınızın her alanına getirebilirsiniz. Bu boş sayfanın yaşamınız için yeni bir temel yaratmakta size yardımcı olması için gelişmekte olan bir form olarak sunulduğunu fark edin. Size komutunuzu bekleyen İlahi canlı bir madde sunuluyor. Geliştiğiniz form tezahür için  kutsal matriksiniz gibidir. Hayallerinizi, niyetlerinizi ve yaşamınız ve Dünyadaki tüm yaşam için en  yüksek vizyonlarınızı yerleştirdiğiniz yer bu gövdedir. Yaratıcıdan gelen bu armağanın güzelliği, onun aslında boş olmasıdır. Geçmişin tüm kalıpları salıverildi ve sizler artık size hizmet etmeyen veya yeni frekanslar ile tınlamayan enerjilerin büyük kalıntılarını temizleme sürecindesiniz.

Bu formun içinde almaya hazır olduğunuz her şeyi birlikte yaratacağınız kutsal bir kadeh olduğunu imgeleyin. Bu matriks güçlü niyetlerinizin tezahürü için gereksinim duyduğunuz ışık frekanslarını taşır. Şimdi bu gövdeyi odaklandığınız her düşünce ve duygu ile dolduruyorsunuz. Bu, hala işe yaramayan şeylere ve yaşamdan kayıp olduğu görünen şeylere odaklanan bazıları için iyi haber olmayabilir. Bu düşük frekanslı ayrıntılara dikkat etmeniz yaratım mitolojinizin bir parçasıdır ve size arzu ettiğiniz Esenlik ve Mutluluk duygusunu getirmez.

Kutsal gövdenize baktığınız ve boş olduğundan yakındığınız zaman, mutlu olmanızı isteyen İyiliksever Evrenden size sunulmakta olan armağanı kaçırırsınız. Bu, dualarınızı Ruhunuzun Kaderinin gerçekleştirilmesi için getirmeye hazır ve açık, oluşmamış yaşamınızı taşıyan Kutsal Kadehtir.

Ekinoksa doğru ilk aylar, almayı istediğiniz her şeyi hatırlamanız, Değerli, Güçlü ve Güzel olan şeylere odaklanmanız için çok önemlidir. Bu şekilde Kadehinizi kutsallık ile doldurursunuz ve Evren en derin Ruhsal özlemlerinizi getirmenize yardımcı olur. Dikkatinizin odak noktasının boş gövdeyi dolduracağını ve bu yıl ilerlerken bu odaklanmış gücü taşıması için matriksinizi hazırlayacağını hatırlayın.

Artan Hassaslık Seviyeleri

2014’e girerken, hassaslık seviyeleriniz artacak. Bu, uğraştığınız enerjilere bağlı olarak çok rahatsız hissettirebilir. Farklı türde insanlarla, elektroniklerle ve seslerle etkileşiminiz çok gergin ve kırılgan hissetmenize neden olabilir, belki zamanınızı nerede ve kimlerle geçireceğiniz ile ilgili yeni kararlar almanızı teşvik edebilir. Yüksek 5B frekanslarında titreşmekte olan bir bedende daha güvende hissetmeyi öğrendikçe, münzevi olma fikri çok daha çekici görünebilir.

Diğer taraftan, Doğa ile tamamlanmış ve mutlu hissetmenizi sağlayan yeni bir şekilde bütünleşebildiğinizi ve rahat olabildiğinizi görebilirsiniz. Alt çakraların aktiviteleri onların gereksinimlerine daha fazla uyumlanmanızı talep edecek. Nefesinize odaklanmaya ve Dünya enerjisine bilinçli bir şekilde topraklanma bağlantısına yardımcı olması için ruhsal uygulama yaratımı gibi aktiviteler hislerinizle ve kalbinizin rehberlik sisteminin dürtüleriyle daha tam olarak var olmanıza yardımcı olur.

Yüksek frekanslı yiyecekleri ve fiziksel dengenizi artıran egzersizleri kullanarak fiziksel bedeninize daha iyi bakma çağrısını hissedeceksiniz. Sinir sisteminizin yeni frekanslara daha kolaylıkla ayarlanabilmesi için, duygusal bedeniniz daha fazla tarafsızlıkta ve dengede yaşamaya teşvik ediliyor. Beyin hücreleriniz tam spektrum ışık ile aktive olurken, zihinsel bedeniniz gerçek, özgün bilgeliğe esinleniyor. Süreci aşırı düşünerek bunu daha zorlaştırmayın. Bu, ruhunuzun şu anda mevcut olan yüksek frekanslara tepkisiyle harekete geçirilmiştir ve siz 5B’de gelişmeyi öğrendikçe kalbiniz gereksinim duyduğunuz zekayı sağlayacaktır.

Ruhu Maddeye Getirmek

Bütünlüğün, Hakikatin ve Birliğin yeni kalıplarını almaya hazır, Kutsal Kadeh olabilirsiniz. Tezahür ettirmeyi istediğiniz şeyin kanıtını görmediğiniz için gövdenin boş olduğundan şikayetçi olmanız iyi değildir. Bu boş gövde Yaratıcıdan İlahi bir armağandır. Şimdi işiniz bu matriksi doldurmak ve Ruhunuzun Dünyadaki Kaderini tezahür ettirmek için İlahi Olan tarafından sunulan sihirli maddeyi içeren armonik frekanslar ile hayatınızı enerjilendirmektir.

Ekinokstan sonra tezahüre tam ilerlemenin gerçekleşebilmesi için, kendinizi hazırlamak ve gövdenizi niyetlerinizin gücüyle doldurmak için şu andan Mart Ekinoksuna kadar bu değerli zamana sahipsiniz. Hazır olduğunuz zaman, sihre adım atabilirsiniz.

Çok fazla yardıma sahipsiniz ve kalbinizin duaları işitiliyor. Dünyada bu önemli zamanda sizin için mevcut olan armağanları onurlandırmak için dualarınızı yüksek tutun.

İlahi Varlık,

En derin özlemlerimi ve kalpten arzularımızı doldurmak için bu kutsal gövde ile beni kutsadığın için teşekkür ederim. Bana sunulan armağanları fark etmeme yardımcı ol ve Ekinokstan önceki bu zamanda dikkatimi tezahür etmesini görmek istediğim şeye çevir. Yüksek Benliğimin bu zamanda yaşamıma gelmesine hazır olan hayallerimi bana nazikçe hatırlatmasını istiyorum.

Lütfen hayatımı daha fazla Güzellik ve başarı duygusuyla doldurmak için gereksindiğim yardımı getir. Yüksek Benliğime ilham veren ve Ruhumun amacının gerçekleşmesini getiren Rehberlik Sistemi ile arkadaş olmamı sağla. Her anda benden akan ilhama uyanık ve dikkatli olmamı hatırlat.

Daha tam farkındalık ile dinleyebilmem için İlahi Işığın varlığımı doldurmasını ve titreşim frekanslarımı yükseltmesini istiyorum. İnsan formumda bu sevgiyi üretebilmem ve varlığımdan dünyaya sevgi yayabilmem için kalbimi İlahi Sevgiyle doldur. Kalbimin dürtülerini gerçekleştirmeye ve Dünyayı olduğum her şeyle kutsayan olmanın yeni şeklini İlahi Olan ile birlikte yaratmaya çok istekliyim. En özgün benliğimin tamlığını şimdiki ana getirmeme yardım et. Yeni oluşan özgürlüğümü bu zamanda Dünyadaki tüm yaşama hizmet eden güçlü bilinçli şekillerde mucizeler yaratması için kullanmamı sağla.

Tüm varlıklar her an kalplerimizi dolduran İlahi Sevgiyi tanıyabilsin ve Senin Huzur dolu Varlığının ışıldayan bir enstrumanı olabileyim. Teşekkür ederim Yaradanım ve öyledir.

(Çeviri: Saffet Güler)

Shanta Gabriel
For Archangel Gabriel
www.TheGabrielMessages.com