BM METATRON: SİMYA MESAJLARI 18 – İlahi Zaman

Yazdır Yazdır 

18. İlahi Zaman

Sevgililer, siz varoluşun bu yeni yoluna, bu yeni frekansa girerken, zamanın alışmış olduğunuzdan biraz farklı olduğunu keşfediyorsunuz. Zamanın çok akışkan göründüğüne daha çok dikkat ediyorsunuz. Bazen zamanın çoğu çok çabuk geçiyor ve diğer zamanlar zaman çok yavaş ilerliyor gibi görünüyor. Zaman, yaşamınızın daha öncesinden daha fazla akışkan görünüyor.  Geçmişte sahip olabileceğiniz gibi çok zamana sahip olduğunuz görülmüyor. Bu, gezegeninizin artan frekansı ve her biriniz ile gerçekleşen tekamül nedeni iledir, siz bilinçli olarak bunun farkında olsanız da olmasanız da. Siz zamansızlığın yerine doğru ilerliyorsunuz.  Siz, zamanın gerçekte bir illüzyon olduğunun daha çok farkına varıyorsunuz. Bazılarınız zaman ile nasıl oynanacağını, gereksinimlerinize göre onu uzatmayı ve yoğunlaştırmayı öğreniyor. Diğerleriniz zamanın kölesisiniz, yeterli zamana sahip olduğunuz görülmediği için, sürekli olarak acele ediyorsunuz.

Siz İlahi İnsanlar olmaya ilerlerken, Yaratıcınızdan ve Yüksek Alemlerden ayrılık hissinin ötesine ilerlerken, zamanın yeni bir kavramına da ilerliyorsunuz. Siz, programlara ve önceden – düzenlenmiş taahhütlere bağlı olmayan yaşamanın daha sezgisel yolunu deneyimlemeye başlayacaksınız. Plan yapma ve ne zaman ne olacağını tam olarak bilme gereksiniminizden uzaklaşacaksınız. Özel bir şeyi yapmanın, özel bir kişi ile temas kurmanın, yaşamınız ile ilgili bir şeyi değiştirmenin zamanı olduğunda basitçe bileceksiniz. Siz ayrıca, etrafınızdaki başkalarının da sizin frekansınıza uyumlandığını ve çoğu şeylerin İlahi Zamanda gerçekleşeceğini keşfedeceksiniz. Siz İlahi Zaman içinde işlediğinizde, plan, program yapmak için daha az gereksinim olacak. Her şeyi dakik olarak ve programa göre yapmanın stresliliğinin ötesine geçeceksiniz.

Gerçekte, Sevgililer, eğer gevşerseniz ve çoğunuzu sevk eden lineer zaman saplantısının üzerine çıkarsanız… yaşamınızın olayları İlahi Zaman içinde ortaya çıkacaktır. Yapmayı planladığınız şey geciktiğinde veya durduğunda hayal kırıklığı hissedersiniz. Trafiğe yakalanırsanız, bilgisayarınız düzgün çalışmazsa, çalışırken biri çalışmanızı bölerse kızarsınız. Yine de, burası İlahi Zamanın işlediği yerdir. Daha yüksek radyo istasyonuna ayarlandığınız zaman, yaşamınızın tüm olayları ve eylemleri basitçe yerine akar. Durdurulmuş olmanın hayal kırıklığının ötesine ilerlediğinizde, olayların en iyi serilerinin gerçekleşmekte olabileceğini görebilirsiniz. Yaşamlarınızda gerçekleşen her şey, istisnasız, sizi seçmiş olduğunuz bir şeye doğru götürür. Eğer sizi durduran veya yönünüzü değiştiren bir şey gerçekleşirse, bu size yüksek bilincinizden bir mesajdır. Mesaj sizin için İlahi Zamanda başka bir şey yapmanız olabilir. Mesaj İlahi Zamanda, başınızı duvara vurmayı durdurmanız olabilir. İlahi Varlığınızın bilgisi sizi gerçekten gereksinim duyduğunuz ve gitmeyi istediğiniz yere daima götürür. Bu daima size bağlıdır, Sevgililer, bu işaretleri izlemeyi seçmek – veya bir şekilde karmakarışık olduğunuza sinirlenmek ve kızmak. Sevgililer, kendinizi, bu dünyasal alemde var olan kendinizin parçasını İlahi Ben’inizin seçimlerine bilinçli olarak uyumlamak önemlidir. Bu, tüm bu detaylar ile ilgili çok fazla düşünmenize neden olan zihnin işlemlerini salıvermek anlamına gelir. Bir çok şeyle ilgili mantıklı ve pratik olmanın dışına çıkacağınız anlamına gelir. Siz zihninizin ötesine ve sezginizin yüksek zihnine ilerleyeceksiniz. Gezegeniniz üzerinde enerjilerin frekansı yükselirken, çoğunuz yüksek algılarınıza/sezişlerinize açılıyorsunuz, normal altı duyunun ötesine. Burada, yeni algılarınızdan haz duymaktan daha fazla yapılacak şey vardır. Bedenlenmiş yaşamlarınızı daha yüksek bir şekilde yaşamak için bunları kullanmak için bu algılara/sezişlere uyanıyorsunuz. Düşünmenin ötesine, nedenin/gerekçenin ötesine, İlahi Bilme’nin ve İlahi Zaman’ın yüksek akışına ilerlemenizin zamanıdır.

Bunu, plan yapma, program yapma, zamanı aklından çıkarmama gereksiniminizi bırakarak, elinizdeki zaman miktarı ile yaparsınız. Gerçekte, Sevgililer, çoğunuz zamanın planınızda yoğunlaştığını biliyorsunuz. Her şeyin sürekli bir akış olarak gerçekleştiği İlahi Zamana ilerlemedikçe bir daha asla yeterli zamana sahip olmayacaksınız. Siz, lineer zaman kavramından uzaklaştıkça, amaçlarınızı ve niyetlerinizi keşfedersiniz, kendi İlahi Varlığınızın bir zaman hattından çok kesirli/ayrımsal olarak ortaya çıktığını keşfedersiniz. Eğer zihnin dışına çıkıp İlahi Zamanın yüksek akışına girerseniz, ne kadar çok şey başarabileceğinize, hedeflerinize ne kadar hızlı ulaşabileceğinize şaşıracaksınız. Paradoks, onu nasıl yapmanız gerektiği düşüncelerinizi bir kez bıraktığınızda, olasılıkların sonsuz olmasıdır. Siz bilincin engin varlıklarısınız, gerçekte, her şey şimdide oluyor. Siz bunu kabul ettiğinizde ve şimdinin bu yerine ilerlediğinizde, anında değiştirilemeyecek olan geçmişiniz – geleceğiniz ile ilgili hiçbir şey yoktur. Evet, gücün noktası şimdidir.

İlahi Zamanda, siz daima Şimdi’de merkezlenirsiniz. Yaşamınızın olayları ve planları artık lineer tarzda, birbiri ardına gerçekleşmez. Onlar zamana sahip olmayan İlahi model içinde gerçekleşir. İlahi Zamanda, siz zihninizin yerine yüksek sezginizi kullanıyorsunuz ve siz onları planlamış olsanız da olmasanız da her şeyin mükemmel şekilde gerçekleştiğini biliyorsunuz. Tüm olasılıklara açık olursunuz. Siz kontrolünüzün ötesindeki durumların sonucu imiş gibi hissetmek yerine nedende olmayı deneyimlersiniz. Evet, Sevgililer, işleriniz, randevularınız, okulda çocuklarınız var. Sizden saati atmanızı istemiyoruz. Siz İlahi Zamana ilerledikçe, yine de, bir zaman parçasına daha da az gereksiniminiz olduğunu göreceksiniz. Siz bir şey yapmanın zamanı olduğunu basitçe bileceksiniz. Çalar saat olmadan uyanacaksınız. Randevularınız için, toplantılarınızda olmak için hazır olmanızın zamanını bileceksiniz. Siz, kendi sezgisel bilişinizin saatiniz olarak hizmet ettiği İlahi Zamanda olacaksınız.

Bugünkü uygulama egzersizimiz için, bir kez daha imgeleme yapmanızı istiyoruz. Bir hattın (yolun) merkezinde durduğunuzu imgeleyin, belki karayollarınızdaki beyaz veya sarı çizgilerin biri olabilir. Sol tarafınız geçmiş yaşamınızdır – eğer isterseniz diğer yaşamları ekleyebilirsiniz. Sağ tarafınız gelecek yaşamınızdır, eğer isterseniz gelecek yaşam olduğunu düşündüğünüz herhangi bir yaşamı ekleyebilirsiniz. Şimdi, siz her iki ucu da gerçekte sonsuz olan hattınızın merkezinde dururken, her iki yönde de onu çektiğinizi imgeleyin. Eğer hattın her bir tarafı bir metal şerit metre olsaydı, düğmeye basabilirdiniz ve o dairesel duruma gelirdi. Bu şimdi İlahi Zamandaki siz olurdunuz. Tüm dikkatiniz , bilinçli farkındalığınızın tümü burada, şimdide, bu anda odaklanmıştır. Siz Sonsuzsunuz, siz İlahisiniz, olmuş olan veya olacak olan hiçbir şey herhangi bir fark yapmaz, çünkü siz basitçe burada, şimdidesiniz. Zihinlerinizi sakinleştirin, Sevgililer, beklentilerinizi bırakın, geçmiş – gelecek ile ilgili şüphelerinizi ve yargılarınızı bırakın ve basitçe zamanın olmadığı, şimdinin olduğu İlahi Zamanda olmayı uygulayın. Siz İlahi Zamanda nasıl işlem yapıldığı fikrine daha çok alıştıkça, bunu birkaç kere uygulamayı isteyebilirsiniz.

BEN Metatron’um,

BEN Daima Sizinleyim.

Lord Metatron’un adına telif hakları Reniyah Wolf’e aittir.

http://loveandempowerment.com

(Çeviri: Saffet Güler)