BM METATRON: SİMYA MESAJLARI – 26; Çokboyutlu Bilincin Doğası

Yazdır Yazdır 

  1. Çok Boyutlu Bilincin Doğası

Sevgililer, siz enginsiniz. Siz bedenlenmiş yaşamlarınızda iken öyle görünmemesine rağmen sizin bilincinizin doğası engindir. Gerçekte, siz algıladığınızdan daha fazlasısınız. Siz bir çok zamanlarda, yerlerde ve boyutlarda aynı anda mevcutsunuz, çünkü bildiğiniz şekliyle zaman – uzay gerçek değildir, o bir illüzyondur. Siz her gün zamanında çalışmaya gitmeye zorunlu iken, programlarınızı ve görüşmelerinizi sürdürürken doğrusu o size gerçek hissettirir. Sizin yeterli zamana sahip olmadığınız o yerde size çok gerçek hissettirir. Dünya’nın fiziksel uzayındaki yeriniz de çok gerçek görünür, özellikle siz bir şeyi çok katı deneyimlediğiniz zaman, örneğin ayak parmağınızı bir yere çarptığınız zaman.

Siz bu Dünya planına geldiğinizde, Sevgililer, bu özel uzay – zaman sürekliliğinin dışında var olan bilincinizin bölümlerinin tümünü unutmak için anlaşma yaptınız. Bu, burada oynamayı seçtiğiniz oyunun doğası idi. Siz bu özel dünya yaşamının parametreleri içinde bazı belli deneyimlere sahip olmayı seçtiniz. Bu deneyimlere objektif bir şekilde sahip olmanız için şüphesiz engin bir bilinç olarak gerçek doğanızı unutmanız gerekli idi. Eğer siz oynamakta olduğunuz oyunun sonucunu önceden bilseydiniz, eğer kazanmak çok kolay olsa idi, meydan okuma,  onu tamamlamanın hoşnutluğu olmazdı. Her biriniz bu Dünya planına bu özel zamanda öğrenmek, büyümek, hizmet etmek ve bilincinizin gerçek enginliğinin birazını hatırlamak için bedenlenmeye geldiniz.

Siz buraya acı çekmeye, acı içinde yaşamaya gelmediniz. Siz bu yoğun titreşime geçmiş eylemlerin bir tür cezalandırılması olarak gelmediniz. Siz, Sevgililer, buraya geldiniz, çünkü bilincinizin daha engin bölümü bu planda bu deneyime sahip olmayı seçti.  Sizin, başka frekans bantları/boyutlar içinde de farklı deneyimlere sahip olan daha büyük bilincinizin diğer parçaları vardır. Siz titreşim veya ses dalgaları olarak var olan varlıklarsınız. Bunun gibi, sizin daha büyük ben’inizin bölümleri değişik frekans seviyelerinde titreşir. Bunun için, bu ayrı frekans seviyeleri veya radyo istasyonları eşzamanlı olarak çalamaz ve berrak olarak alınamaz. Siz bir çok farklı frekans bantlarında mevcutsunuz. Siz, çoğu bölüm için, buraya ve şimdiye ve şimdiki bedenlenmiş deneyime odaklanıyorsunuz. Başka türlü olması bu plana sahip olmak için geldiğiniz deneyimin doğasını bozardı.

Değişik frekans bantlarında var olan bilincinizin diğer bölümleri ile ilgili biraz bir şeyler bilen bazılarınız vardır. Gerçekte, düşündüğünüz – söylediğiniz her şey kendinizin bu diğer bölümlerini de etkiler. Ayrıca, diğer frekans bantlarında sahip olduğunuz deneyimler sizin bu plandaki ve Dünya planının bu özel frekans bandındaki varoluşunuzu etkiler. Yine de, sizin daha büyük ben’iniz ile ilgili ayrıntıların tümünü bilmek gerekli değildir. Siz burada sahip olduğunuz deneyime odaklanırken, bu Dünya planındaki kendi kişisel frekansınızı yükseltmeye odaklanırken, kendinizin her bir diğer bölümünü etkilersiniz. Ayrıca Anne – Baba Tanrı’yı da kapsayan yaradılışın diğer tüm parçalarını etkilersiniz. Bu, sizin deneyimlediğiniz realitenin asıl doğasıdır. Gerçekte, HER ŞEY Tanrı’nın bir tezahürüdür. Sevgililer, buraya ve şimdiye odaklanmak yeterli olduğu için kendinizin tüm diğer farklı bölümlerinizi bilmeniz o kadar gerekli değildir. Siz, bu Dünya planında burada ve bu anda, sevinç duygusuna izin verebilmeye ve onu deneyimleyebilmeye odaklanırsanız, gerçek doğanız ile uyumlanırsınız. Siz İlahi Varlıklarsınız. Siz şimdi değil, hiçbir zaman Yaratıcınızdan ayrı olmadınız. Sizin bu parçanız farklı bir dalga boyunda var olur. Siz bunu hatırlamak için ve ayrıca bunu hatırlamaları için planınızda ikamet eden diğerlerine yardım etmek için şimdiki bedenlenmiş yaşamlarınızı deneyimliyorsunuz. Bu, sizin kendi hatırlamanızın bir parçası olarak  yaptığınızdır, çünkü hepiniz birbirinize bağlısınız, siz hepiniz Tanrı’nın bir parçasısınız.

Bir çok kereler söylediğimiz ve tekrarladığımız gibi, hatırlamayı aktive eden sevinç duygunuzdur. Kendinizin diğer parçalarının tümünün kim olduğunu hatırlamanız, bir çok varoluşunuzdaki zaman pistlerinin (patikalarının) her bir anında ne yapmış olduğunuzu hatırlamanız gerekli değildir. Bu sizin gerçek ilahi doğanızı, Yaratıcınız ile Birliğinizi ve yaradılışın bütünlüğünü bir kez daha hatırlamaktır. Sevinç duygusu evrensel anahtardır, Sevgililer.  Eğer bedenlenmiş Dünya yaşamınızda sevince izin veremezseniz ve onu deneyimleyemezseniz, İlahi bağlantınızı hatırlayamazsınız. Büyüyemezsiniz, tekamül edemezsiniz ve bu özel bedenlenmiş yaşamınız için gerçek potansiyelinizi ve amacınızı gerçekleştiremezsiniz. Dünyasal yaşamlarınız boyunca Yaratıcınıza/Ruh’a hizmette çok şeyler yapmış olanlarınız vardır. Siz çok adandınız ve bunun için size teşekkür ediyoruz ve sizi takdir ediyoruz. Şimdi, Sevgililer, bir kez daha kendinizi kucaklayarak hizmetinizi daha yüksek bir seviyeye almanızın zamanıdır. Gerçekte, kendinizi ihmal ederken ve kendi gücünüzü, kuvvetinizi, armağanlarınızı, sürekli olarak dokunmakta olan İlahi goblendeki yerinizi minimize ederken bu planda Tanrı’ya tam olarak hizmet edemezsiniz. Kendinizin diğer veçhelerini bilmek bazı geçici etkiler ve doyum sağlayabilirken, sizin merkez noktanız (ilgi merkeziniz) şimdide burada sevincinizi ve genişlemenizi bulmadadır. Siz bunu yaparken, bilincinizin diğer parçaları da büyük ölçüde yararlanacaktır.

Sevgililer, bugün söylemeniz için size yeni bir onaylama vereceğiz, bu sizin uygulama egzersiziniz olacak:

“BEN sonsuz Ruh’um ve bilincim. BEN bu Dünya planı üzerinde ifade edilen Tanrı’nın bilincinin eşsiz bir parçasıyım. Herhangi bir zamanda, uzayda, boyutta ve frekans bandında var olan varlığımın her veçhesine, her hücreme, her molekülüme, her atomuma nüfuz etmesi için sevincin frekansını çağırıyorum ve izin veriyorum. BEN sevincim, BEN neşeyim, BEN sevgiyim. Bu plandaki deneyimlerimin tümü kendi İlahi Bağlantımın ve Varoluşumun yansımalarıdır.”

Bunu birkaç kere söyleyin, Sevgililer. Bunu varlığınıza alın, kendinizin yapın. Siz düşünce, algı ile yaratırsınız, siz nasıl olacağınızı seçersiniz. Şimdi sizden kendi İlahiliğinizi bilinçli olarak seçmenizi istiyorum.

BEN Metatron’um,

BEN Daima Sizinleyim.

Lord Metatron’un adına telif hakları Reniyah Wolf’e aittir.

http://loveandempowerment.com

(Çeviri: Saffet Güler)