BM METATRON: SİMYA MESAJLARI 27 – Mesajlar ve İşaret Levhaları

Yazdır Yazdır 

27. Mesajlar ve İşaret Levhaları

Varoluşun daha yüksek boyutlarında olan bizler, her gün sizinle sıkça iletişim kuruyoruz. Siz İlahiliğinize ilerlerken, bu işaretlerin ve mesajların çok farkında olacaksınız. Bu sizinle Ruh arasındaki direkt etkileşimdir. Etrafınızdaki dünya, insanlar ve yaşamınızın olayları vasıtası ile işaretleriniz, rehberliğiniz size görünür olurken işaretlerinizi, rehberliğinizi bileceksiniz. Artık insanlık bilincin düşük kademelerinde değildir. Ruhsal ve tamamen bilinçli varlıklar olarak siz olgunlaşıyorsunuz. Dünyasal yaşamınızda acı ve ıstıraptan daha fazlasının olduğunu öğreniyorsunuz. İnsanlık sevincin olasılığına uyanıyor. Ruh’tan aldığınız sözcükler, şüphesiz bu uyanışın önemli bir parçası oldu. Çoğunuz, çeşitli yollarla Dünyanızın ötesindeki varoluş planlarının genişlemiş kavrayışını (sezişini) talep etti.  Sözcüklerimiz vasıtası ile, sizi eğittik, birkaç seçilmiş insan haricinde uzun zamandır saklanan bilgiyi sizin için elde edilebilir yaptık. Sözcüklerimiz ile, içinizdeki gerçekte olduğunuz kişinin – İlahiliğin bir kıvılcımı – anılarını yeniden tutuşturduk. İnsanlığın daha çoğu daha yüksek bir frekansa ilerlemeye hazır olurken, bunu yapmaya devam edeceğiz.

Sevgililer, aranızda, kendi frekansınızı yükseltmek için, kitlesel bilincinizdeki hüküm süren düşük enerjilerin ötesine geçmek için, çeşitli şekillerde çok çalışanlarınız var. Siz bu İlahi Simyaya katılırken, kendinizin dışında herhangi bir öneriye gereksiniminiz olmayan bir yere ilerliyorsunuz.  Evet, Sevgililer, çoğunuzun henüz tamamen orada olmadığını biliyoruz. Siz, daha yüksek boyutlarda var olan bizleri görebilmek ve işitebilmek istiyorsunuz. Siz bize sorular sorabilmek ve bizimle görüşme yapabilmeyi diliyorsunuz. Gerçekte, Sevgililer, siz bunu her zaman yapabilirsiniz, bizi görmediğinizde ve işitmediğinizde bile. Siz daima bizimle bağlantıdasınız – hepimiz İlahi Bir’in parçasıyız. Siz bizden ayrı değilsiniz, asla ayrı olmadınız ve olmayacaksınız. Aranızda duyudışı yetenekler armağanına sahip olanlarınız var. Bu yetenekleri kullanmak bu bedenlenmede amacınıza uygundur. Aranızda bu yeteneklere sahip olmayanlarınız var ve belki bunu yapmayı diliyorsunuz. Bizden direkt iletişim alıyor görünmediğiniz için, bir şekilde eksik (yoksun), geride olduğunu hissediyorsunuz. Durum hiç de böyle değildir. Duyular dışı algılama bazılarınızın sahip olduğu sadece bir araç, bir armağandır. Duyular dışı algılamanın kendisi son fenomen değildir. Bizi görebilenlere ve işitebilenlere kendimizi görünür kılarken, sizin dikkatinizi çekiyoruz, bizim burada olduğumuzu bilmenizi sağlıyoruz. Bu duyular dışı algılara sahip olmayanlarınız için de biz oradayız ve sizinle başka yollarla iletişim kuruyoruz.

Siz, Sevgililer, kendi İlahiliğinize ilerledikçe, gerçekte önemli olan tek iletişime uyanacaksınız – kendi kalbiniz ile Bir’in, tüm yaradılışın Kaynağının kalbi arasındaki iletişime. Ruhunuz ile Tüm – Var – Olan’ın Daha Büyük Ruhu arasındaki iletişim sizin Dünya yaşamınızdaki kadar kolayca akan bir form alacak. Siz mesajlarınızı ve işaretlerinizi direkt olarak sezginizden ve evrenin kendisinden, etrafınızda tezahür eden şeylerden alacaksınız. Sevgililer, Metatron’un enerjileri Sevincin enerjileridir. Tüm seviyelerde algılarınızı genişleten de Sevinç duygusudur. Siz sevincin daha yüksek frekanslarına yaklaştıkça, daha az ve daha da az bilmeye gereksinim duyduğunuzu keşfedeceksiniz ve tamamen nasıl hissettiğiniz ile uyum içinde olacaksınız.  Nasıl hissettiğinizin nedeni artık önemli olmayacak. Siz, İlahi bir Varlık olarak doğanızın erdemi ile, sürekli olarak sevincin frekanslarını arayacaksınız.

Sevinç kavramı bu Dünya planında uzun zamandır yabancı bir kavram olmuştur. İnsanlık bir çok bin yıldır gözyaşlarının perdesinde yaşamıştır.  Şimdi bu değişmektedir. Sevincin frekansları şimdi bu plana girebilir. Siz, Sevgililer, bu proses için katalizör olan İlahi Simyacıların ilkleri arasındasınız.   Siz önden gidenlersiniz, kalanların takip etmesi için ışık fenerini yakıyorsunuz. Siz, bilinçli, bedenlenmiş yaşamınızda Yaratıcınız ile bağlantınızı yaşayabilecek olan ilk bedenlenmiş insanlar arasındasınız. Sona doğru, biraz daha fazla anlatıyoruz. Kendi İlahi bağlantınızı aktive etmeyi uygulamanızı ve aradığınız rehberlik için kendi benleriniz içine bakmanızı istiyoruz. Bazılarınız bunu diğerlerinden biraz daha fazla uyguladı. Sevincin frekansının daha yüksek enerjilerini alırken, hepinizin içindeki İlahi bağlantı yeniden tutuşturuldu, yeniden aktive edildi. Bunu kavramak, bilmek sizin işinizdir. Siz artık ıstırabın ve acının eksik olmadığı, ilahilikten uzak olduğunuz gözyaşlarının perdesi arkasında değilsiniz. Siz Oz ülkesinde yürüyorsunuz, Zümrüt Şehir bekliyor. O almanız için sizindir, ancak siz sunulan şeyi bilinçli olarak kabul etmelisiniz, sevinç duygusunu kucaklamalısınız, onu varlığınıza almalısınız. O zaman,  sadece o zaman, sizin gerçek İlahi mesajlarınız ve işaretleriniz ortaya çıkacak – bizi görebilip işitseniz de , görmeyip işitmeseniz de. Siz onları en yüksek bilişiniz ile Varlığınızın içinde hissedeceksiniz.

BEN Metatron’um,

BEN Daima Sizinleyim.

Lord Metatron’un adına telif hakkı Reniyah Wolf’e aittir.

(Çeviri: Saffet Güler)