BM METATRON: SİMYA MESAJLARI 28 – Yeniden Birleşme

Yazdır Yazdır 

28. Yeniden Birlesme

Sevgililer, bugün size büyük sevinçle katiliyorum. Biraz teklifsiz/gayri resmi olalim. Etrafimda bir çember seklinde toplanin ve birbirimizi bir kez daha taniyacagiz. Süphesiz, çemberimiz sizin uzay ve zamaninizin sinirliliginin disinda olacaktir. Siz dünyaniz boyunca dagildiniz ve farkli zaman bölgelerinde yasiyorsunuz. Ben bu sinirliliklarin disinda var olurum ve benim vasitam ile, hepimiz daha yüksek bir planda ayni anda biraradayiz. Siz, Sevgililer, simdiki hardware (donanim) tasarımınızın – dünyasal bedeniniz – çatisi/iskeleti içinde imgeleyebileceginizden o kadar daha fazlasisiniz ki.  Dünya üzerinde sizinle kalan sizin engin bilincinizin sadece çok minik bir bölümüdür. Bazilariniz digerlerinden daha çok bunun farkindadir. Sizin bilinçli bilişinizin sinirlandirilmasi için, buraya kadar, bu uygun ve dogru oldu. Bunun nedeni sizin burada dünyada oynadiginiz rollerdir. Siz buraya dünya planina, insanligin Lütuf durumuna geri dönmesine ve Ilahi Yeniden baglanmasina yardim etmek için geldiniz. Sizin bunu yapabilmenizin tek yolu daha engin olan sizin hatirlamanizin örtülmesi/gizlenmesiyle tamamen insan olmak idi. Bu rollerde oynayarak, siz bunu çok iyi yaptiniz, Sevgililer. Sizi takdir ediyoruz ve size tesekkür ediyoruz.

Sizin yeni bir rolü oynamanizin zamanidir. Sizin engin bilincinizin bir bölümünün burada dünya üzerinde bedenlenmis formda sizin için elde edilebilir olmasinin zamanidir. Siz ışıltınızda her biri oldukça essiz olan fevkalade parlayan isiklarsiniz. Simdiye dek, hemen hemen sade anlami ile, baslarinizin üzerinde bir abajur tasidiniz. Isiginiz çok parlak olacakti, Sevgililer. Uzun zamandir karanlikta yasamis olanlar bu isiktan kör olacakti. Siz insan ve sınırlı olmanın illüzyonunda yasadiniz ve her biriniz bazi sekillerde bunun kalintisini/tortusunu tasiyorsunuz. Siz, gezegeninizin simdi içinden çiktigi eski enerji ile hizalanan düsünce ve inanç sistemleri biriktirdiniz. Çesitli sekillerde, sizin oldugunuz Ilahi bedenlenmis bilinç olarak tam olarak ortaya çikmanizi engelleyen bu düsünce ve inanç sistemleridir. Sizin gezegensel enerjileriniz yükseliyor. Dünya plani üzerinde bir zamanlar mümkün olmayan seyler simdi tamamen mümkündür ve bunun ötesindedir. Ben, sizi geride tutan bu düsünce ve inanç sistemlerinden kendinizi çekip çikarmaniza yardim etmek için buradayim.

Burada, olaganüstü ve baskalarini düsünen Isigi paylasma isini yapmis olanlar vardir. Siz Isigin enerjilerini dokumada fevkalade armaganlara sahipsiniz. Siz, simdi, düsüncelerinizin varliginizin bütünlügünü nasil etkiledigini ögrenmek için buradasiniz. Siz kendi Ilahi planinizda bilinçli bir birlikte – yaratici olma arzu edilirliligini ögrenmek için buradasiniz. Burada, düsüncenin gücünde ve bilinçli realite yaratiminin uygulanmasinda iyi çalismis olanlariniz vardir. Siz Ruh’un deneyimini, Yaraticiniz’dan akan Sevginin ve Sevincin enerjilerinin mutlak dönüstürücü güçlerini kazanmak için buradasiniz. Siz tezahür ettirme yeteneklerinizi saflastirmak için oldugu gibi Ilahi yeniden baglanmayi deneyimlemek için buradasiniz. Sonra, bütün bunlara çok yeni olanlariniz vardir, ama burada olmak için basitçe kalbinizdeki çagriyi hissettiniz. Simdi burada olmanizin sizin kendi Ilahi planinizda oldugunu size söylüyorum ve size gereksiniminiz olan seyi tam olarak verecegim. Size Ruh’un güzelligi ve tutkusu ve düsüncelerinizin gücü gösterilecek.

BEN Metatron’um,

Ben Daima Sizinleyim

http://loveandempowerment.com

(Çeviri: Saffet Güler)