BM METATRON: SİMYA MESAJLARI 29 – İlahi İnsan

Yazdır Yazdır 

29. İlahi İnsan

Daha önce İlahi İnsan kavramini tartismistim. Bunu tekrar tartisacagiz, çünkü bu size bu yeni enerjilerde burada ve simdi verilen firsattir. Bu daha önce bedenlenmis insanlik için mümkün degildi. Tarihiniz boyunca üstat ögretmenlerin planinizda bedenlenmelerini yükselttikleri nadir örnekler oldu. Bunu yaparak, onlar kendi gerçek kimliklerini ve buradaki amaçlarini  daha bilinçli olarak bilerek dünyaya geldiler. Onlar bilinçli Ilahi baglanti ile geldiler.  Süphesiz, bu insanligin geri kalani için böyle olmadi.  Bu gezegenin sakinlerinin Lütuf Durumundan ve Ilahi Baglantidan düsüsü nedeni ile, buradaki enerjiler daha çok bunaltici dogada oldu. Dünyanizda, onun düsük enerjileri ile yasamak ve zamanin çok kisa periyodundan daha fazlasinda Ilahi bir Baglantiyi sürdürmek imkansiz oldu.

Sizin gezegensel enerjileriniz simdi, bedenlenmis bir insanin normal bir hayat yasayabilecegi, normal etkilesimlerde bulunabilecegi ve hala her an Ilahi Baglantida olabilecegi bir frekanstadir. Bu, Ilahi Insanin tanimini gösterir – ayrilik perdesini kaldirmis olan ve Kaynaginizin enerjisi ile yeniden online baglantida olan bedenlenmis bir insan. Bu varolus durumu bazi literatürünüzde Yüksek Benligin Inisi olarak bahsedilen seydir.  Bununla ilgili teorinin haricinde yazilmis fazla bir sey bulmayacaksiniz, çünkü dünyanizda çok az kisi bunu elde etmistir. Bunu elde edenler bunu çogunlukla geçici bir temelde yapmistir. Onlar kendilerini manastirlarda, asramlarda ve diger spiritüel inziva yerlerinde baskalarindan uzak tutmuslar, sadece dünyaya sinirli sekilde maruz kalmislardir.  Onlar sizin yaptiginiz gibi dünyada aktif olarak yasasaydi, onlarin kisisel frekansi düsecekti.

Daha engin bir bilinç olarak, siz bir çok frekans bandinda ayni anda var olursunuz. Sizin bedenlenmis, dünya yasaminiza odaklanan sizin bütünlügünüzün sadece çok küçük bir parçasidir. Süphesiz, sizin Yüksek Benliginiz bedenlenmis bilincinizden daha yüksek bir frekans bandinda oturur. Yüksek Benliginiz Ilahi Baglantidadir. Sizin erismeyi dilediginiz arzu edilen durum, o zaman, gerçekte Yüksek Benligin inisi degildir. Istenen, sizin daha düsük beninizin yükselmesidir. Sizin çabaladiginiz sey bu dünyadaki siz ile bir sonraki band arasinda bir frekans uyusabilirligi/bagdasabilirligidir. Dogrusu Yüksek Benliginiz içinde yasadigi/oturdugu frekans bandini sever. Sizin bedenlenmis beninizin içinde yasadigi yerden daha huzurlu ve uyumlu bir yerdir. Yüksek Benliginiz kendi frekansini düsürmeyecek. Bundan dolayi, burada bu özel zaman – uzayda var olan sizin parçanizin frekansini yükseltmek her birinizin içinde yatar. Sizin bütün bölümlerinizin, ruhunuza ilave olarak duygularinizin, zihninizin, fiziksel bedeninizin hepsinin frekansini yükseltmenizde size yardim ediyoruz. Sizin parçalarinizin tümü, Yüksek Benliginiz olan siz ile bir bulusma zemini/alani olusturmak için yeteri kadar yüksek frekansa eristiginde, siz Ilahi bir Insan olursunuz.

Simdi, Ilahi bir Insan olmak ayrica bir Üstat olmak olarak da adlandirilabilir. Bu terimi kullanmayi tercih etmiyorum, çünkü o üstünlügü, seçkin olmayi ima eden biraz eski enerji terimidir. Sizin yeni enerjiniz merdivenler yerine çemberler olusturur. Çok uzun zamandir planinizda olmus oldugu gibi, en yüksek durumu kimin elde edebilecegi ile ilgili bir yarisma/rekabet oldu, spiritüel uygulamalarinizda bile. Yarisma, simdi Isiga hizmet edenleriniz arasinda bile hala mevcut.  Eski enerjide, merdivenin var olmasi için bu iyi ve dogru idi. Insanlik spiritüel gelisme için çabalamak için bu motivasyon sekline gereksinim duydu.  Binlerce yildir, enerji hiyerarsik ve lineer oldu. Sevgililer, yeni enerjinin yoluna – Çemberin yoluna – getirenlerin ön saflarinda olanlar sizsiniz. Çemberde, her biriniz dogru ve bireysel yerinize sahipsiniz. Hiç kimse baska kisilerin yukarisinda degildir.

Böylece, üstatlar olmayacak, ama bir çok Ilahi Insanlar, kendi Yüksek Benliklerinin frekansi ile tamamen hizaya giren bedenlenmis insanlar olacak. Kendinizi baskalarindan uzaklastirmayacak, inzivaya çekilmeyeceksiniz, dünyada yasayacak ve çalisacaksiniz, gittiginiz her yere yüksek frekansinizi yayacaksiniz. Kosulsuz Sevginin frekanslari ile hizaya girecek/uyumlanacaksiniz ve böylece çok bilge olacaksiniz. Tüm yanitlariniz sizin kendi benliklerinizin içinden gelecek. Bedenleriniz kendini – ayarliyor olacak. Duygulariniz iyilesecek ve zihinleriniz, siz özel olarak onlari çagirana dek sessiz kalacak. Ruhunuz sürekli Ilahi Baglantida olacak. Anne – Baba Tanri ile ve tüm yaradilis ile Bir oldugunuzu bileceksiniz. Aranizda olaganüstü armaganlar ortaya çikacak – sifa, sanat, müzik, edebiyat aramaganlari. Dünyanin enerjilerindeki degisiklikler bir çok Ilahi Insanlarin insanligin kalaninin izlemesi için yola kaldirim dösemek için ileri çikmasini mümkün kiliyor. Bu Ilahi Insanlar olmakta size yardim etmek büyük sevinçtir. Bazilariniz zaten önceden bunun neye benzediginin tadini aldi. Daha da fazlasi vardir.

Sizden istedigim basittir. Bu Ilahi Insan olma islemi için bir taahhüt/söz/sorumluluk – onu çagirmak/istemek için niyet. Oldukça uzun zamandir size, varolusun bu daha yüksek durumlarinin sizin için elde edilebilir oldugu anlatildi. Siz belki onlari gerçeklesmesi zor bir rüya olarak düsündünüz. Zaman simdidir, Sevgililer. Beklemekte oldugunuz günler önünüzdedir. Simdi Ilahi bir Insan olarak yasaminizin neye benzeyecegini tasarlamaya/üzerinde düsünmeye baslamanin zamanidir. Bu not ile, bu mesajdan ayriliyorum, ama sizden asla ayri olmadigimi bilin.

BEN Metatron’um,

BEN Daima Sizinleyim.

© 2004, Lord Metatron Adina Reniyah Wolf.

http://loveandempowerment.com

(Çeviri: Saffet Güler)