BM METATRON: SİMYA MESAJLARI 30 – Duygular ve Kişisel Gücünüz

Yazdır Yazdır 

30. Duygular ve Kisisel Gücünüz

Sevgililer, bir kez daha sizi sevinç içinde selamliyorum ! Bugün tartismamizin konusu duygulariniz olacak. Bir duygu ona baglanan özel bir elektromanyetik enerji ile bir düsüncedir. Özel bir duyguya baglanmis enerji ayrica bir frekans bandina uyumlanmistir. Her biriniz bilincnizin içinde, zaman – uzay – boyutlar boyunca yolculuklariniz sirasinda hissetmis oldugunuz duygulara bagli olan bir çesit multi – medya albümü yarattiniz.

Süphesiz, sizin daha genis bilinciniz çok boyutludur. Siz ayni anda bir çok frekans bandinda var olursunuz.  Lineer zaman ve uzay bir illüzyondur ve sizin deneyimlerinizin multi – medya albümü gerçekte bir zaman çizgisini izlemez. Böylece, Sevgililer, bilinciniz kendi anilarini lineer bir tarzda dosyalamaz.  Bilinciniz onlari kategorilerle dosyalar. Benzer deneyimler birlikte gruplandirilir, hem hosa giden deneyimler, hem de aci verici olanlar. Bedenlenmis formunuzda sisteminizin asiri yüklenmesinden kaçinmak için, albümünüzün tümü bakmaniz/incelemeniz için sizin için kullanilabilir/elde edilebilir degildir. Yine de, siz hayatlarinizi yasarken dosyalarin içerikleri duygulariniz vasitasi ile otomatik olarak oynar. Korkunun ve acinin düsük titresimlerini içeren bu dosyalar sizin bilincinizin tüm frekansini düsüren negatif bir elektrik yüküne sahiptir. Sevinç verici ve sevgi dolu anlarinizi içeren dosyalar pozitif bir yük içerir. Otomatik oynatma mekanizmasi simdiki yasamlarinizda ve bilincinizin odaginda bazi uyarici veya tetikleyiciler ile aktive edilir. Bu anda (simdide) odaklandiginiz frekans bandinin ne olduguna bagli olarak, sizin simdiki çevrenizde olan uyarici sizin otomatik çalma multimedya dosyalarinizdaki dügmeyi (çalma tusunu) tetikler.  Siz burada Dünya planinda bulunurken, bilinciniz enerjilerin daha düsük frekans bandina odaklandiginda, uyarici da düsük bir enerjiden olacaktir. Sevgililer, bu sizin tüm insan hastaliklarinizin, incinmelerinizin, zihinsel rahatsizliklarinizin, birbirinize karsi siddetin, tüm trajedinizin gerçek nedenidir.

“Bu yola nasil girdik ?” diye bana soruyorsunuz. “Bu, Anne – Baba Tanri’nin orijinal fikri miydi ?” Hayir, Sevgililer, bu kesinlikle degil. Nasil ve neden oldugu, anlatmasi çok uzun bir hikaye olur – buna burada girmeyecegiz. Bunun, Anne – Baba Tanri’nin çocuklarina bilinç – özgür irade vermesi ile ilgisi vardir. Ve bundan neyin ortaya çiktigi, çocuklarin payina hangi seçimlerin yapildigi ile ilgisi vardir. Biz bu grupta bir araya gelirken, burada ve simdi önemli olan sey, bu dosyalarin otomatik çalma mekanizmasini ortadan kaldirmayi gerçeklestirmemiz ve bu dosyalarin her birinden elektriksel yükü uzaklastirmamizdir. Sizin bilincinizin gizledigi dosyalar ile birlesik olan bu elektriksel itisler (impuls) Ilahi sevginin yüksek akislarina bir kisa devre olarak hizmet eder.  Bu hos olan anilari içeren dosyalar, ya iyi ya da kötü olarak etiketlenen dosyadan gelen elektriksel yük için de dogrudur. Sizin Ilahi baglantinizin tam durumunu kavramaniza ve bu duruma geri dönmenize engel olan, bu multimedya dosyalarin otomatik çalma fonksiyonudur. Bu, yanlis tipte çikis yerine bir alet takmaya çalismaya benzer.

Yine de, Sevgililer, duygulariniz ayrica sinirsiz tekamülünüzün anahtaridir. Siz, hisler olmadan, Anne – Baba Tanri’nin frekansina yaklasirken sizin için elde edilebilir olan vecdin/mutlulugun ve sevincin daha yüksek hallerini bilemezsiniz. Hisler olmadan, size getirdigim armaganlari alamazsiniz. Hisler olmadan, kendi büyümenizi ve genislemenizi etkili sekilde durdurursunuz. Hisleriniz, bu plandaki yolunuzu nasil tamamlayacaginizin anahtaridir. Bunu size gösterecek olan, sizin zihniniz ya da anilari – otomatik çalma mekanizmasi degildir.  Daha yüksek rehberliginizi ve gerçeklestirmenizi bilmeniz için duygularinizi açmalisiniz.

“Öyleyse Metatron, bizi bir kaya ve sert bir yerin arasina koyuyorsun” diyorsunuz. “Bizde hasar yaratan otomatik çalan bu duygulara sahibiz, ama yine de ilerlemek için duygularimizi deneyimlememiz gerekiyor”. Böyle degil, Sevgililer. Uzun zamandir, otomatik çalma programini geçmiste birakmak için çesitli yollar ve araçlar bulunmaktadir – onlarin çogu tamamen etkili degildi. Geçmis yasam terapileri, hipnoz, bilinçalti kasetleri, onaylamalar kullanarak zihnin bilinçli programlanmasi – evet, bunlar kullanilmis olan oldukça etkili aletlerdir. Simdi, gezegensel enerjileriniz öncekinden daha yüksek frekans bandindadir ve yaratilmis realitenin daha üst boyutlarinda olan bizler, bedenlenmis insan için daha önce mümkün olmus olandan çok daha fazla tam olarak size yardim edebiliriz. Siz grup uyumlamalariniza katilirken, otomatik çalmayi ve multimedya dosyalarinizdan yük çekmeyi durdurmanizda yardim ediliyorsunuz. Uygun ve Ilahi Zamanda her biriniz için gelecek olan son ürün dosyalari elektrik yükünden temizleyip silmektir. Bu yapildiginda, siz dosyalarinizi tam ayrilma ile (baglantisiz olarak) gözleyebileceksiniz. Bilinciniz tam olarak simdiye gelecek. Görmeyi seçtiginiz o dosyalar sizin üzerinizde güce sahip olmayacak.

Simdiye dek, otomatik çalma dosyalari içinde içerilen, hatta kapana kisilmis duygular bir dereceye kadar sizi kontrol etti. Bu dereceye kadar, sizin için mevcut olan kendi gücünüze sahip olmadiniz. Gücün çogu bu dosyalara verildi. Geçirmekte oldugunuz sürecin daha iyi bir anlayisina sahip olabilmeniz için bunu size açikliyoruz, Sevgililer. Kara tahtaniz silinip temizleniyor ve siz Ilahi baglantiniza baglanmaya hazirlaniyorsunuz. Duygularinizin kurbani oldugunuz zamanlari ve bir sona yaklasan zamanlari çok bilinçli olarak kavrayabilmeniz için bunu size söylüyoruz. Siz, kendiniz kendi gücünüzün bu sekilde saliverilmesini istediniz. Daha yüksek boyutlardan olan bizler, Anne – Baba Tanri Adina, bu çagriya yardimci olmaya geldik.  Görüyorsunuz, Sevgililer, bu fikri kucaklamanizi, onu içinize almanizi, bu sekilde restore edilen kendi gücünüze izin vermenizi istiyoruz. Eger herhangi bir seyin degistigini düsünmezseniz, gerçeklesen seyin farkinda olmazsaniz, otomatik çalma mekanizmasinin tekrar tekrar yeniden yaratilmasi çok kolaydir.  Bilmenizi istiyoruz ki simdi, sizden önce gelen sizden farkli olan bedenlenmis olanlar, sizin seçimleriniz var. Ayrica, sizin gücün, özgürlügün ve sevginin yeni hislerine alismanizi diliyoruz. Bu hisler, bu duygular, onlar SIZSINIZ, onlar sizin gerçek doganizdir. Onlari kucaklayin, onlari kendinizin yapin, ve her birinizin ne kadar çok sevildigini bilin.

BEN Metatron’um,

BEN Daima Sizinleyim

 © 2004, Lord Metatron Adına Reniyah Wolf.

http://loveandempowerment.com

(Çeviri: Saffet Güler)