BM METATRON: SİMYA MESAJLARI 31 – Neden Önce Kendinizi Sevmeyi Öğrenmelisiniz

Yazdır Yazdır 

31. Neden Önce Kendinizi Sevmeyi Ögrenmelisiniz

Sevgililer, bugün Ilahi bir Insan olma yolunuza devam edebilmenizden önce neden kendinizi sevmeyi kesinlikle ögrenmeniz gerektigini tartisacagiz. Sevginin bir enerji rezonansi, titresimsel bir frekans oldugunu size hatirlatmayi sürdürecegiz. Sevgi bir bilinç ve varolus halidir.  Sevgi, zihninizde hissedip hissetmemeye karar verebileceginiz bir sey degildir. Daha önce bir çok kez söyledigim gibi, bu mesaj ile tekrar, önce kendinizi sevmeden baskasini sevemeyeceginizi söyleyecegim. Bu ayrica bir frekans uyusabilirliligi konusudur. Daha açik anlayabileceginiz terimlerle, sinyalinizi ayiramazsiniz/bölemezsiniz. Kendinizle ilgili korkunun düsük frekanslarinda olamazsiniz ve ayrica sevginin yüksek frekanslarini disariya dogru baskalarina yansitamazsiniz (siz korku içinde iken, baskalarina sevgi yansitamazsiniz). Telli çalginin ayni teli üzerinde iki ses tonunu çalmaniz mümkün degildir.

Simdi bazilariniz bunu protesto edecek. Bana, “Ama Metatron, ailemi, arkadaslarimi, gezegeni ve her seyi SEVIYORUM. Ben sadece yetersiz ve degersiz olmaktan korkuyorum” diyeceksiniz. Size nazikçe söylüyorum, Sevgililer, kendi benliğiniz ile ilgili korku dolu ve güvensiz olursaniz, sevdikleriniz için hissettiginiz sey Sevginin gerçek frekansi degildir. O baglanmanin/tutkunlugun daha düsük frekansidir. Siz, bu sevilenler olmadan kendi basiniza olmaktan çok korkuyorsunuz. Dünyanizdaki olaylarin siddetli büyük degisikliklere neden olacagindan korkuyorsunuz, bundan dolayi insanlik için sevginiz, afetler gerçeklesmeden önce onlari durdurma arzunuza dayanir.

Tartismis oldugumuz gibi, sevgi ve korku ayni titresimsel uzayda var olamaz. Siz degerliliginiz, yüksek amacinizi gerçeklestirme yetenekleriniz, Yaraticiniza karsi degeriniz ile ilgili derin korkulara sahip oldugunuzda, deneyimleriniz bu seyleri size geri yansitir. Siz bu daha düsük seviyede titrestiginizden, ayni seviyede titresen baskalarini kendinize çekersiniz. Sevgililer, siz, her biriniz bir diyapazonsunuz (uyumlama çatalisiniz). Kendi diyapazonunuzun tonunu bilinçli olarak ayarlamadikça, etrafinizdaki digerlerinin tonu ile rezonansa girmeye sürüklenirsiniz. Kollektif bilincinizin çogu hala korkunun bu düsük rezonansinda titresiyor. Siz daha yüksek bir tonu seslendirmeyi seçmedikçe, etrafinizdaki bir çok baska diyapazonlarin etkisinde olursunuz.

Tonunuzu yukariya dogru ayarlayacaginiz araçlar sizin kendi duygularinizdir. Çoğu zaman hissettiginiz sey, sizin dis dünyaya hangi tonu seslendireceginizi belirler. Alt – frekans bantlari da vardir. Siz çoğu zaman depresyonda olan insanlari tanirsiniz. Bunlar genelde her seyin nasil umutsuz oldugundan bahsedenlerdir. Ayrica, insanlara kizgin olanlar vardir. Bu insanlar en hafif provokasyonda öfkeyle patlar. Bu, korkunun daha genis bandi içinde var olan alt – frekans bantlarini gösterir. Depresyondaki kisi korkuyu hissetmek zorunda kalmamak için bilincin daha düsük hali ile kendisini uyusturur. Öfkeli kisi incitilmekten o kadar çok korkar ki, önce o vurur/saldirir. Bu bireyler kendi düsüncelerinin frekansina bilinçli olarak ayarlanabilmedikçe, ayni ses perdesini seslendirmeye ve tekrar tekrar ayni senaryolara çekilirler/boyun egerler. Frekans düsünce ile ayarlanir. Düsünceleriniz frekansinizi belirleyen elektromanyetik dalgalardir. Çevrenize ve dünyaniza giden bu elektromanyetik dalgalar sizin deneyiminizi belirler. Sevgililer, daha büyük bilinç olarak, oldugunuz Anne – Baba Tanri’nin parçasi olarak siz bu düsünceler üzerinde kontrole sahipsiniz.

Siz, bir sekilde etrafinizdakilerden, veya daha yüksek alemlerde olanlardan veya hatta Anne – Baba Tanri’dan daha az oldugunuz inanç sistemi altinda çalismaya/çabalamaya devam ettikçe, diyapazonunuzu daha düsük olanlar ile rezonans içinde seslendiriyor olursunuz. Diyapazonunuzu daha yüksek bir ses tonuna yükseltmeniz için, asagiligin ve ayriligin inanç sistemlerini sökmelisiniz. Bunlari, Evrenlerdeki herhangi bir Varliktan ne daha az, ne de daha fazla olmadiginizin bilisi ile yerdegistirmelisiniz. Sevgililer, bu süreçte size mümkün oldugu kadar çok yardimci olmak için buradayiz. Siz karar vermek/çözmek ve bunu izlemek zorunda olanlarsiniz. Düsünmenin ve var olmanin daha yüksek yolunu üstlenmelisiniz. Kendinize degerli oldugunuzu, Yaraticinizin essiz ve çok parlak isiyan parçasi oldugunuzu hatirlatmali ve onaylamalisiniz. Gerçekte, her biriniz bu dünya planinda gerçeklestirmek için özel ve önemli önemli bir amaca sahipsiniz.  Sizin isinizi baska hiç kimse yapamaz. Hiç kimse, Sizin Kim Oldugunuzu olamaz ve hiç kimse sizden daha iyi olamaz.

Sevgililer, yargilama ve kinama olmadan oldugunuz (gerçek siz gibi) gibi olmaniza izin verdiginizde, diyapazonunuzun ses perdesinin yükselecegini kesfedeceksiniz. Oldugunuz sekilde mükemmel oldugunuzu, bir hata yapamayacaginizi tam olarak kabul ettiginizde, kalp çakraniz açilir ve Ilahi baglantiniz yeniden tutusturulur.  Bu, sizi sevginin yüksek frekanslarina firlatan seydir – kendi düsüncelerinizin ayarlanmasi. Varliginizin en derininden bu yüksek ses perdesini, sevginin bu frekansini yaydiginiz zaman, siz daha güçlü bir diyapazon olursunuz. Etrafinizdakilerden benzer tonlari alarak, artik güçsüz ve asagida olmazsiniz. O zaman büyük diyapazon olursunuz – güçlü ve berrak olan bir diyapazon. Etrafinizdaki digerlerinin sizin tonunuzu isitmekten baska seçimi olmaz veya onlar baska bir yere giderler.

Bu sekilde seversiniz, Sevgililer. Sadece kendi benliginizi sevmeyi ögrenerek bu yüksek tonlari baskalari ile paylasabilirsiniz. Tam simdi, yasamlarinizda sevdiginizi hissettiginiz bir çok kimse olabilirken, kendi varliginizin içinde o frekansa ilerlemeden onlari sevemezsiniz. Siz kendinizi sevdiginizde, baska bir kisi veya sey size herhangi bir tehdit sunmaz. Siz, sadece o kisinin size yapabilecegi seyden korkmadiginizda baskasini sevebilirsiniz. Görebileceginiz gibi, o zaman sevgi ve korku ayni titresimsel yeri isgal edemez.

Bunu size hatirlatmaya devam edecegim, Sevgililer. Bunu yasamlariniza nasil uygulayacaginizin anlayisi Ilahi Insanlar olmaniz için çok önemlidir. Benligin sevgisi her seyin anahtaridir. Yaraticinizdan ayri olmaniz, benligin yadsinmasidir. Siz Anne – Baba Tanri’nin bir parçasisiniz. Baska türlü olamaz. Bu sizin temel doganizdir. Degerinizi kabul ettikçe ve izin verdikçe, yasaminiz ve dünyaniz dönüsecektir.

BEN Metatron’um,

BEN Daima Sizinleyim

 © 2004, Lord Metatron Adina Reniyah Wolf.

http://loveandempowerment.com

(Çeviri: Saffet Güler)