BM METATRON: SİMYA MESAJLARI 34 – Bilinç ve Frekans

Yazdır Yazdır 

34. Bilinç ve Frekans

Sevgililer, sizi bir kez daha sonsuz sevinç içinde selamliyorum. Duygularinizi ve bilinciniz ile yaptiginiz deneyimlerinizin kayitlarini tartisiyorduk. Bugün burada, bu grup çalismasinda yaptigimiz Ilahi Simya islemini tartisacagiz. Herbirinizle gerçekte neyin gerçeklestigini biraz daha açiklayacagiz.

Her biriniz yüksek derecede tekamül etmis ruhsal bilinç olarak dünya plani üzerinde bedenlenmeye geldiniz. Burada istisnalar yoktur – buradaki yolculugunuzu tanimladiginiz terimlerle sizin yasli veya genç olmaniz, deneyimli bir sifaci veya henüz baslayan bir sifaci olmaniz önemli degildir. Her biriniz özel bir amaçla ve tamamlanacak özel görevlerle buraya geldiniz. Hiç biriniz tam anlamiyla insan degilsiniz. Siz, deneyim ile dersler ögrendiginiz dünyasal karmik yola devam etmek için bu bedenlenmeye gelmediniz. Hepiniz buraya, bu dünya planina daha yüksek frekansli bir enerji getirme amaci ile geldiniz. Bu sizin içinizde, DNA’nizda kodlanmistir. Bazilariniz bunun farkinda, bazilariniz degil. Sevgililer, yüksek bilincinizin, daha büyük kimliginizin bilgisine sahip olmadan buraya gelmeniz gerekliydi. Dünya plani, bir özgür irade planidir. Burada bedenlenmis formda ikamet edenler kollektif düsünceleri ile – frekanslari ile kaderlerinin yönünü belirler. Bedenlenmeyi, insanligin yükselisini daha yüksek bir frekansa hizlandirmak için dünya bilincine daha yüksek enerjiler getirmeyi kabul ederek buraya gelen sizsiniz.

Bu rolde bütünüyle etkili olmak için, yaradilisin daha büyük dogasi ve Anne – Baba Tanri ile ilgili bildiginiz her seyi unutmak zorunda idiniz. Siz insan rolü oynamak zorunda idiniz. Buradaki amaçlarinizi basarmak için bütünüyle bu role dalmak zorunda oldunuz. Siz içgüdüsel olarak kodlarinizi aktive eden o seyleri aradikça ve onlara çekildikçe, dünyanin gezegensel bilincinde büyük ve genis degisiklikler yaptiniz.

“Metatron, eger biz o özel insanlar isek, neden yasamlarimizda bu kadar aci ve istirap var?” diye bana soruyorsunuz. Sevgililer, saf bilinç olarak, dogrusu siz çok yüksek bir frekanstansiniz. Bu saf halde, sadece korkunun ötesinde degilsiniz, ayrica maddeselligin daha yogun titresimlerindeki tezahür ettirmenin ötesindesiniz. Siz basitçe bir Olma halindesiniz. Saf bilinç olarak siz fiziksellikte tezahür ettirme ile bazi deneyimlere sahip olmayi istediginize karar verdiginizde, isleyebileceginiz daha düsük bir frekans bandi yaratmaniz gerekir. Fiziksel evrenin daha kati veçhelerinin tezahür ettirilmesi frekans düstükçe, titresim yavasladikça gerçeklesir. Siz saf bilincinizin bir bölümünü bu frekans bandina yerlestirince, maddeselligi deneyimlemeye baslayabilirsiniz. Süphesiz, saf bilinç ile dünya olarak bildiginiz bu yogun dünyanin düsük frekansi arasinda bir çok frekans bantlari vardir. Sizin daha yüksek, saf bilinciniz kendini iki frekans bandindan daha fazlasina yerlestirdi – yüksek ve düsük. Saf bilinciniz, fiziksel yaradilisin farkli veçhelerini deneyimlemek için, kendini birkaç farkli banda yerlestirdi. Bu frekans bantlari bazilarinizın boyutlar olarak bildiginiz seydir.  Belki ayrica siz frekans yükseldikçe, tezahürün daha az kati oldugunu biliyorsunuz. Dünyadan sadece birkaç adim yukarida olan bu frekans bantlarinin bazilarinda, hala çok gerçek olan bir bedende var olursunuz, burada ikametgahlar, kır manzaralari, çevre vardir. Ancak, bunlar daha az katidir ve düsünce gücü ile aninda degistirilebilirler. Biraz daha yüksek bir frekans bandinda, örnegin, eger kanapenizi begenmediginize karar verdiyseniz, basitçe imgeleyerek onu sevdiginiz kanapeye dönüstürebilirsiniz.

Ancak, saf bilinç kendisinin bir parçasini maddeselligin herhangi bir derecesine yerlestirdiginde, bilinç için bir beden veya baska uygun bir araç yaratma gerekliligi vardir. Aksi halde, bilinç bu daha düsük frekans bandina yönelip yolculuk yapamaz ve burada var olma deneyimine sahip olamaz. Bu fiziksel beden, bilincin seçtigi frekans bandinda hüküm süren en yogun frekans enerjisinden yaratilmalidir. Fiziksel bedenden daha az yogun olan duygusal ve zihinsel bedenler de bilincin maddesellikte islemesi için araçlar olarak varolusa gelmesi gerekir. Saf bilinç maddeselligin düsük frekanslarinin deneyimlerine çok meraklidir ve çok ilgilenir. Bunun gibi, siz daha düsük frekans bantlarina çok, bir çok inisler yaptiniz. Her bir inisle ve deneyimin farklı plani ile fiziksel bedenleriniz degismis olabilmesine ragmen, bilinç olarak, tüm fiziksel, duygusal ve zihinsel bedenlerinizin damgalarını/izlerini muhafaza ediyorsunuz. Bilincin maddesellige yeni bir maceraya girdigi her seferinde, bu damgalar bir kez daha enkarne olan bilincin enerji alanlarinin içine yerlestirilir. Genel olarak, herhangi bir özel bilincin bir çok yolculuklari sirasinda bu damgalarin küçük silinmesi gerçeklesir. Bundan dolayi bu diger damgalarin tümü, aci ve korku deneyimleri içeren bir çogu saf bilinç olarak sizin her birinizin içinde içerilen Ilahi Mavikopya üzerine eklenir. Siz kendinizle birlikte bu yasaminiza, maddesellikteki bir çok diger varoluslari ve kayitlari tasiyorsunuz. Damgalama ayrica sizin fiziksel hücrelerinizde vardir. Siz bu plana geldiginizde, sadece daha büyük bilincinizi unutmayi kabul etmediniz, onlarla ilgili bir ipucuna sahip olmadiginiz yasam ifadelerinden resimlerle veya damgalarla geldiniz.  Çogunuzun  kendinizi temizlemek için bir çok araçlarla gayretli sekilde çalismanizin nedeni budur – ama onlarin bazilari geri dönüyor (temizlediklerinizin). Çogunuz için, eger birakmasi mümkün degilse, zor olmus olan birkaç sey olmustur. Çünkü siz degistirmek için uygun damgaya erisemediniz.

Sevgililer, biz simdi Ilahi Simya ve çok boyutlu temizlik ile yeni bir maceradayiz. Çok boyutlu temizlik mümkündür ve bütünüyle daha yüksek frekans bantlarinda veya boyutlarda bulunan bu bilinçler için göreceli olarak kolaydir. Maddesellik ve fiziksellik, dünya planinizda oldugu kadar yogun degildir. Bu tür çok boyutlu temizlige daha önce bedenlenmis insanlarla tesebbüs edilmedi. Bu kadar düsük frekans bandinda yasayan insanlik ile bu mümkün degildi. Sizin çok çalismaniza tesekkür ediyoruz, Sevgililer, simdi bu mümkündür. Gezegensel frekansiniz bunun mümkün olmasi için yeteri kadar yükseldi. Bu, bedenlenmis bilincin tekamülünün normal yolunda güçlü bir kestirme yoldur. Süphesiz, çalismamizin daha genis sonucu genis sayida Ilahi Insanlar ortaya çikarmaktir. Bu Ilahi Insanlar daha öncekinden daha fazla sayilarda var olacak olan insan bedenlenmis bilincinin daha yüksek bir frekansi olacak. Böylece, insanligin kalani, baska türlü olabileceginden daha da hizli olarak Ilahi Insanlik durumuna yaklasabilecek.

Böylece, Sevgililer, siz simyasal şişedeki bedenlenmis formüllersiniz. Siz bu çok boyutlu temizlemeyi alabilirken ve dünyasal bedenleriniz realitenin yüksek frekanslarindan gelen enerjilere asilanirken, siz hala bedenliyken dönüsüyorsunuz. Simdiden önce, bilinç kendisini özel bir yogunluk bandindan ayirmaya hazir oldugunda fiziksel bedeni arkasinda birakmasi alisilmisti/gelenekseldi. Girilen bagdasabilir yeni bir frekans bandi elde edildi. Sevgililer, siz, bunu seçenleriniz, tamamen bedenlenmis bilinç olarak, yeni bir frekans bandina girebileceksiniz. Bir kez daha size bir özgür irade planinda yasadiginizi hatirlatiyoruz. Seçen ve seçiminize yanit veren sizsiniz. Sevgililer, Ilahi Simyaya bu macerayi isteyenler sizsiniz. Yanit verenler, Anne – Baba Tanri’ya en yakin frekans bantlarindaki bizleriz. Bilinçteki ve frekanstaki bu olaganüstü siçrayista size yardim ederken,  bunu büyük sevinç ve onurla yapiyoruz,

BEN Metatron’um,

BEN Daima Sizinleyim.

© 2004, Lord Metatron Adina Reniyah Wolf.

http://loveandempowerment.com

(Çeviri: Saffet Güler)