BM METATRON: SİMYA MESAJLARI 36 – Yeni Başlangıç

Yazdır Yazdır 

36. Yeni Başlangıç

Sevgililer, sizi bir kez daha sonsuz sevinç içinde selamliyorum. Bugün, sizde ve sizin vasitaniz ile, ayrica dünyanizda neyin gerçeklestigini tartisacagiz. Siz yeni bir güne, varolusun yeni bir sekline, yeni bir yasama uyaniyorsunuz. Evet dogrusu, bunlar sizin kutsal literatürünüzde kehanet edilmis olan zamanlardir. Süphesiz, bu kehanetler etrafinda insan zihni ile yapilan bir çok spekülasyonlar ve yorumlar vardi. Çogu insan bu zamanlardan korktu. Dünya planinin enerjisinin bu büyük döngüsel geçisinin olasi potansiyel realitelerine girmeyecegiz. Daha önceki zamanlarda, dünyanin büyük bir yikiminin ve temizlenmesinin gerçeklesmis oldugunun mümkün, hatta olasi oldugunu söylemekle yetinelim. Dünyanin tekamülünde bu döngüsel birlesmelerde, böylesi daha önce oldu. Bu, yeni bir bina yapmak için eski bir binayi yikmaya benzetilir.

Yine de siz Tanri ile birlikte güçlü yaraticilarsiniz, Sevgililer. Her zaman böyle idiniz. Bu zamanlarda bedenlenmek için planiniza gelmis olan bir çok ruhun çabalari vasitasi ile, dünya plani evinin yenilenmesi gerçeklesiyor, dümdüz edilmesi yerine. Gezegenin halkinin kitlesel geçisi ve Gaia’nin kendisinin içindeki siddetli geçisler/degisiklikler ile eski enerjinin uzaklastirilmasi yerine, enerjiler daha yüksek bir dogaya dönüstürülüyor.  Bu, bahsettigimiz Ilahi Simyanin daha genis anlamidir. Her biriniz dünyaya ve onun tüm yasam formlarina uygulanan daha yüksek titresimli özün (esansin) küçük sisesisiniz. Bu sekilde, kavrayabileceginizden daha büyük güce sahipsiniz. Öz konsantre edilmistir ve gezegeninizi çevreleyen enerji alanlarini dönüstürmeye dogru uzun bir yolu almasi çok kisa sürer. Bu, her birinizin dünya planina getirdigi armagandir. Bu sizin DNA’nizdadir.

Daha önce, buradaki amacinizin bilinçli bilgisi olmadan dünyaya gelmeyi kabul etmenizin nedenlerini tartistik. Bu çok gizli çalisma idi. Kisi, dünya planinin enerjisinde degisiklikler yapmak için bedenlenmis insan olmalidir ve burada hüküm süren özgür irade ve özgür seçim çatisi içinde islemek zorundadir. Size bu özgür irade ve seçim verildi ve sadece içinizdeki kodlari aktive eden bazi uyaricilar sunuldu/verildi. Siz kendiniz, dünya evini yikmaktan çok onu yenilemeyi/onarmayi seçtiniz. Realitenin daha yüksek boyutlarinda olan bizler bu süreci büyük sevinçle izledik. Sizin düsünebileceginizin tersine, siz dünyanin tekamülünün bu sürecinde tam birlikte – yaraticilarsiniz. Burada bedenlenmis olan sizler vasitasi ile harekete geçirilen çesitli seylerin sonucunu bilmiyoruz.

Sevgililer, siz içsel dürtülerinizi izlediniz ve Dünya ile burada çok büyük bir seyi baslattiniz. Siz büyük inanç ve güvenle öne çiktiniz ve çok olaganüstü seyler yaptiniz. Size bunu hatirlatiyoruz, çünkü simdi sizin kendi yeni baslangiçlarinizin da zamanidir. Kendi kisisel evinizin yenilenmesinin zamanidir. Sevgililer, kendi varliginizin içinde bunu kabul etmeniz/tanimaniz ve izin vermeniz bu sürecin en önemli parçasidir.

Siz Kim Oldugunuza uyanirken, kendi Ilahiliginize yeniden baglanirken, bu sizin için uzun ve zor bir yol oldu. Size zor isin simdi yapilmis oldugunu hatirlatiriz, eger siz onun böyle olmasini seçerseniz. Ve siz neden bunu seçmeyeceksiniz ? Planiniz üzerinde yaratilmasina yardim ettiginiz bu yeni enerjilerde, siz lütfun ve kolayligin daha büyük derecesi ile bedenlenmis yasamlariniz boyunca ilerleyebilirsiniz. Daha önceki meydan okumalarinizin tümü Ilahi Plana göre idi. Siz onlarla çalisirken, bu yeni enerjinin yaratilmasina yardim ediyordunuz. Siz gezegensel bilinç üzerine yeni paradigmalar yerlestiriyordunuz.Simdi çalismanizin ödüllerini toplamanin zamanidir.

Ödüllerinizi toplayabilmenizin tek yolu, içinde islediginiz/çalistiginiz bu yeni enerjinin dogasini tamamen kabul etmektir, Sevgililer. Eger seylerin farkli olmasini ummazsaniz veya niyet etmezseniz, onlar gerçeklesmez. Siz, oldugunuz güçlü birlikte – yaraticilar, ayrica ayni eski enerjileri tekrar birlikte – yaratabilirsiniz. Süphesiz, yapacaginiz bu degildir. Biz yeni gezegensel enerjilerinizi ve varolmanin yeni yolunu kucaklamaniz için basitçe sizi tesvik ediyoruz ve hatirlatiyoruz. Sizin dissal dünyanizda gerçeklesen seyler ne olursa olsun, siz insanligin Ilahi tekrar baglanmasinin güçlü önde gidenleri olarak ortaya çikiyorsunuz. Dünyanizla her sey dogrudur/uygundur. Sevgililer, çalismaniz için ödeme çekinizi kabul etmenizi istiyoruz. Huzurun, sevincin ve bollugun lütuflarinin yasamlariniza girmesine izin verin. Verdiginiz hizmetler için karsiliginiz olarak onlari kabul edin. O parayi kazandiginizi bildiginiz zaman, yaptiginiz isten ödeme çekinizi almayi geri çevirmezsiniz. Ayrica siz ödeme çekinizi Tanri’dan kazandiniz ve onu almayi seçer seçmez almaniz için hazirdir. Eger kabul ederseniz ve izin verirseniz istediginiz her lütfu sizinle paylasmayi diliyoruz.

Sevgililer, yeni baslangicin geldigini farketmenizi/görmenizi/tanimanizi ve onu kendi varliginiza kabul etmenizi istiyoruz. Dünya üzerindeki bu döngüsel zaman ile ilgili geçmiste söylenmis olanlar her gün yeniden yaziliyor ve sizler birlikte – yazanlarsiniz. Bu zamanlar ile ilgili geçmiste söylenenleri okumaniz ve düsünüp tasinmaniz gerekli degildir. Basitçe onun nasil olmasini seçmeye karar vermeye gereksiniminiz var. Bu düsünce ile, kendi kisisel yeni baslangicinizin heyecanini düsünmeniz için sizden ayriliyoruz.

BEN Metatron’um,

BEN Daima Sizinleyim.

© 2004, Lord Metatron Adina Reniyah Wolf.

http://loveandempowerment.com

(Çeviri: Saffet Güler)