BM METATRON: SİMYA MESAJLARI – 4; Yüksek Benliğin Doğası

Yazdır Yazdır 

4. Yüksek Benliğin Doğası

 Sevgililer, çoğunuz “Yüksek Benlik” terimine aşinasınız. Bu sizin varolduğunu bildiğiniz bilincinizin bir bölümüdür. O sizin bir parçanızdır, ancak siz bu fiziksel boyutta var olurken hala ayrı, sizinle bağlantısız hissettirir. Yüksek Benliğiniz sizin yukarınızda bir yerde oturuyor görünür, her şeyin ilahi Düzen içinde mükemmel olduğunu bilerek. Sizin bedenlenmiş benlikleriniz bu İlahi Düzen kavramı ile mücadele eder. İlahi Simya’daki bu kurs ile ilgili yapacağımız şey sizin “ikinizin”, cisimlenmiş bilinciniz ile İlahi bilincinizi birleştirmeyi kolaylaştırmaktır. Bir kez daha, frekans konusuna dönüyoruz. Çoğunuzun bildiği gibi, siz çok boyutlu varlıklarsınız. Sizin bilinciniz imgeleyebileceğinizden çok çok daha engindir. “Siz” olan İlahiliğin Kıvılcımı bir çok frekans bantlarına veya “radyo istasyonlarına” aynı zamanda ayarlanmıştır. Bu frekans bantları daha genel olarak “boyutlar” olarak adlandırılır. Görüyorsunuz, her şey, tüm yaradılış aynı uzayda var olur. Algıladığınız şey sizin realitenizdir Dünya planının – zaman – uzay – fizikselliği sadece tek bir frekanstır, sizin ayarlandığınız (uyumlandığınız) tek bir istasyondur. Bazılarınız için, radyoda sadece bir frekans vardır. Bazılarınız için, diğer istasyonlar gelir, ama berrak olarak değil. “Yüksek Benlik” olarak adlandırdığınız bilincinizin parçası sizin bilincinizin şu anda uyumlandığı frekansın üstündeki bir sonraki frekans bandında var olmaktadır. Bazılarınız bunu “5 nci boyut” olarak adlandırır. Dünya’nın fizikselliği, “kaya” ve dünyanın yaşam formları 3 ncü boyutta var olmaktadır. Sizin cisimlenmiş bilinciniz 3 ncü boyutun bu fizikselliğini kapsar ve ayrıca 4 ncü boyut veya “astral plan” olarak bilinen boyutu kapsar. 4 ncü boyut sizin 3 ncü boyutsal varoluşunuzdan frekans olarak biraz gerçeküstü adım yukarıdadır. Burası bilincinizdeki deneyimlerinizin çoğunun gerçekleştiği yerdir. Kanalların, psişik doğada vizyonların, realite – kayması deneyimlerinin çoğu bu frekans bandı içinde gerçekleşir. Bir çok insan şimdi kişisel radyo kadranında bu 4 ncü boyutsal frekans bandına uyumlanabilmektedir.

5 nci boyuta ait frekans bandı İlahi Varlıklar olarak kendi gerçek doğanıza uyumlanmaya başlayabileceğiniz yerdir. Aklınızda tutun, tüm frekans bantlarında aynı anda varolan engin bilincinizin bölümleri vardır. Sizin zaman kavramınız bir illüzyondur. Tüm olasılıklar bu anda mevcuttur, her şey eşzamanlı olarak gerçekleşir. Bu, kendi radyo kadranınızı bu anda ayarlamayı seçtiğiniz yer ile ilgilidir. Çoğunuzun bildiği gibi, Dünya gezegeninin 5 nci boyuta yükseldiği söylenmiştir. Her birinizin bununla ilgili değişik anlayışları var ve bu süreçte oynamak zorunda olduğunuz bölüm ile ilgili. Gerçekte, “Dünya’nın yükselişi” “herhangi bir yere gitmek” ile ilgili değildir. Ne de Dünya’nın ve onun yaşam formlarının bu gezegende oynanan “kötü” şeylerden kurtarılması ile ilgilidir. Dünya’nın yükselişi hepinizin katılmak için anlaşma yaptığı Simyanın sürekli ve hassas sürecidir. Her biriniz kişisel radyo kadranınızda 5 nci boyutun bu yüksek frekansına uyumlanabildikçe, “orada olursunuz”. Yüksek frekansa uyumlanamayanlar daha düşük frekansları algılar ve bu frekanslarda var olur. Bu kadar basit. Tüm olasılıklar belli bir anda mevcuttur. Deneyimleyeceğiniz şey uyumlanmak için hangi istasyonu seçtiğinizdir.

5 nci boyut olarak bilinen frekans bandında, siz ve sizin Yüksek Benliğiniz “bir” olur. Yüksek Benliğiniz ve cisimlenmiş Dünya bilinciniz arasında artık ayrılık algılanmaz. Bu 5 nci boyuta ait frekansta çalıştığınızda, Yaratıcınızdan herhangi bir şekilde ayrı olmadığınızı, ve ayrı olmamış olduğunuzu tamamen bilirsiniz. Dünya planının ve cisimlenmiş yaşamınızın kozmosun büyük yayılmasının bir parçası olduğunu ve İlahi mükemmelliğin altında olan hiçbir şey olmadığını bilirsiniz. Sadece bu 5 nci boyuta ait frekans bandına uyumlanarak, “Sevgi’nin”, Yaratıcınızın sizin için duyduğu Sevginin anlamını tamamen bilirsiniz. Korku duyguları sizin Varlığınızdan uçup gider, çünkü bu korkular daha düşük bir frekans bandına aittir. Korkunun, yargılamaların ve sıkıntıların tezahürleri yaşamlarınızdan çıkar, çünkü siz artık bu istasyona uyumlanmış değilsinizdir. 5 nci boyuta ait frekans bandında “karma” mevcut değildir. Yükseliş süreciniz, tekamülünüz asla sona ermez. 5 nci boyutun üstünde sonsuz sayıda frekans bantları, boyutlar vardır. 5 nci boyuta ait frekans seviyesinde siz “karma”dan çok daha kolay bir yolla yükselişinize devam edebilirsiniz. İçinizdeki İlahi Sesi dinleyerek, onun sizi götürdüğü yeri izleyerek öğrenirsiniz. Artık ayak parmağınızı tekrar tekrar çarpmak zorunda değilsiniz.

Sevgililer, korkularınızı salıvermenin önemi ile ve gezegeninizin kollektif bilincinden ayrılmanın önemi ile ilgili Ruh’tan bir çok mesajlar aldınız. Bu sizin kişisel yükselişiniz için, 5 nci boyuta ait Yüksek Benliğiniz ile birleşebilmeniz için çok önemlidir. Radyo kadranında aynı yerde iki istasyona uyumlanamazsınız. 5 nci boyuta gezegensel yükseliş gerçekte sizinle ilgilidir. Biz, Yüksek Alemlerde olanlar, sizin kendinizin çağrınız kadar size yardım edebiliriz. Dünya gezegeni yeni, yüksek frekanslı bir radyo istasyonu çağırırken, Dünya gezegeninin kollektif Sesini işittik. Bu istasyon “havadadır”. Bu şimdi size bağlıdır, dinlemeyi seçmek, bu yüksek frekansı Varlığınıza çekmek sizin seçmenize bağlıdır. Bu, 5 nci boyutun sizin bilinçli bilişinize ve varlığınıza nasıl geldiğidir – kişisel istasyonunuzu ne kadar çok değiştirirseniz, burada olursunuz, çünkü siz 5 nci boyutun yüksek frekansına uyumlanmayı seçtiniz. Siz bu frekans oluyorsunuz, sadece Ruhsal bedenlerinizde değil, duygusal, zihinsel ve fiziksel bedenlerinizde de. Siz bu zamanların vaatleri ve kehanetleri ile ilgili can attınız ve kuramlar yürüttünüz. Onlar buradadır. Bu, burada odaklandığımız şeydir, Simya, 3 ncü boyuta ait bilincinizin 5 nci boyuta ait yüksek Benliğinize enerjisel hizalanması, uyumlanması. Bu, siz ileriye gitmek için bu macera ruhuna sahip olduğunuz  sürece her biriniz ile gerçekleşmektedir.  Bu yüksek frekanslar ile uyumlanmanızda size yardım etmek için sizin bilinçli rızanıza ve sorumluluk almanıza sahip olmamız gerekiyor. Bu daima bir seçim konusudur. Her şey ilahi Düzen içindedir. Eğer siz basitçe bunun olmasına izin verirseniz, bu Simya ile, yapılacak çok fazla çalışma yoktur. Varlığınızın yüksek Benlik halinin ilerlemede olduğunu bilin.

Şimdi, uygulama egzersizi için, bir liste yapmanızı istiyorum, mümkünse yazın, şimdiki Dünya yaşamınız ile ilgili sevdiğiniz ve değer verdiğiniz her şeyi yazın. Bir süre bu şeyler üzerinde düşünün, onların tadını çıkarın. Yapmak istediğiniz şey kendinizi bu şeylerin etrafındaki hislerin tadını çıkarmak için bir zihin  çerçevesine koymaktır. Bu şeylerin frekansını deneyimleyin. Zihninizin yaşamınızda “yanlış” olan şeylere girmesine izin vermeyin, basitçe iyi ve güzel olan her şeye odaklanın. Bunların etrafındaki hislere dikkat edin – bu sizin uyumlanmak istediğiniz radyo istasyonudur. Bu yüksek frekanstır. Siz hoşnutsuzluğa sahip olduğunuz sürece Yüksek Benliğinizin titreşimine uyumlanamazsınız. Mutsuzluk Yüksek Benliğinize yabancı olan bir şeydir. Yüksek Benliğiniz her şey için bir neden ve amaç görür, hemen ortada olmasa bile. Bu planda burada bedenlenmiş iken, Yüksek Benliğiniz ile birleşmeyi seçerseniz, neşeyi deneyimlemek, iyi hissetmek için kendinize izin verebilmelisiniz. Bu başka bir şekilde gerçekleşmez.

BEN Metatron’um,

BEN Daima Sizinleyim,

Lord Metatron’un adına telif hakları Reniyah Wolf’e aittir.

http://loveandempowerment.com

(Çeviri: Saffet Güler)