BM METATRON: SİMYA MESAJLARI 8 – İçinizdeki Kutsal Ateş

Yazdır Yazdır 

8. İçinizdeki Kutsal Ateş

 Sevgililer, bir kez daha Sevinç/Neşe konusuna geri döneceğiz. Şimdi, siz bu Sevinç kavramı hakkında düşünmeye başlıyorsunuz. Onu kendinizden nasıl esirgemiş olduğunuzu görüyorsunuz, çünkü bu Dünya gezegeninin yolu olmuştur. Siz hüküm süren inanç sistemini benimsediniz – bu sevinci ve neşeyi deneyimlemek için ne olasıdır ne de arzu edilirdir. Gezegensel bilincinizde bununla ilgili bir çok derin kökleşmiş çekirdek inançlar vardır. Orijinal günah öğretisi bunlardan biridir. Gerçekte, insanlığın Düşüşü titreşimde iniş, daha düşük frekanslı radyo istasyonuna ayarlanma konusu idi. Şimdi, şüphesiz siz radyo istasyonunuzu kadranın daha yüksek bölümlerine ayarlamanın mümkün olduğunu biliyorsunuz. Siz böyle yapıyorsunuz ve siz enerjisel simyaya katıldığınız için, insanlığınızın geri kalanının ve gezegenin de böyle yapmasına yardım ediyorsunuz.

Sevgililer, yine tekrarlıyorum, siz İlahi olandan başka hiçbir şey değilsiniz. Siz bir şekilde işleri berbat ettiğiniz için burada Dünya planında değilsiniz. Siz cezalandırılmıyorsunuz. Siz daha az tekamül etmiş olduğunuz veya kötü karmaya yakalandığınız için burada değilsiniz. Siz buradasınız, çünkü siz bu deneyimi seçtiniz. Bu zamanda Dünya’nın Kutsal Ateşinin görkemli yeniden – tutuşturulmasına katılmak için buraya gelmeyi seçtiniz. Bu, Yaradılışın tümü boyunca yankılanan bir olay ve deneyimdir.

Tahmin edilen şüpheniz olmayınca, bu Kutsal Ateşin yeniden – tutuşturulması ile uyuşma sevincin duygusudur. Sevinç Metatron’un, Anne – Baba Tanrı’nın ve Var – Olan – Her – Şey’in gerçek Doğasıdır. Aranızda, bununla zor zamanları olanlar vardır, siz düşünmenin, olmanın eski yollarına o kadar alışıksınız ki, hemen hemen gerçekten mutlu olmayı tasavvur edemiyorsunuz.  Bir şekilde ıstırap çekmiyorsanız, yeterince sıradan ve değersiz hissetmiyorsanız, kendinizle ne yapacağınızı bilmezdiniz. Yapmak zorunda olduğunuz şeyleri yapmak için, başkalarını memnun etmek için o kadar çok sıkı çalıştınız ki, İlahi hakkınız ve mirasınız olan kendinizi inkar ettiniz/yok saydınız.

Bunda yargılama yoktur. Hepiniz buraya bu plana bir nedenle bu özel deneyimlere sahip olmak için geldiniz. Belki, siz yaşam senaryolarınızın, karşılaşmalarınızın (toplantılarınızın, buluşmalarınızın) ve meydan okumalarınızı ve korkularınızı yenmenin her birinin gezegeninizi dönüştürmenin daha büyük bütününde ne kadar çok rol oynadığının farkında değilsiniz. Işıl ışıl parlayan İlahi Varlıklar olan her biriniz, İlahiliğinizi unutmak zorunda olacağınızı tamamen bilerek buraya geldiniz. Burada bedenlenmeyi ve gobleni yeniden dokumak için yolu ve modeli izlemeyi kabul ettiniz. Bunu yapmak için, öncelikle halıda bir iplik olmak zorundaydınız. Her biriniz, evrenin kendi küçük köşenizde planınızdaki diğer yaşam formları ile ilahi olarak birbirinize bağlısınız. Siz daha büyük bedendeki hücrelersiniz. Bedenlenmiş insan olarak rolünüzü oynarken, tüm iniş çıkışlarınızdan geçerken, siz birbirinizi ve bu gezegendeki diğer yaşam formlarını da etkiliyorsunuz. Diğer yaşam formları yardımcı olamaz, ancak sizin tarafınızdan etkilenebilir. Hepiniz birbirinize bağlısınız.

Bundan dolayı, hissettiğiniz şey, kendi Varlığınız içinde izin verdiğiniz şey Dünya gezegeni için hizmetinizin mutlak anahtarıdır. Işık çalışmanızı, meditasyonlarınızı, şifalarınızı, gerekli olan her şeyi yaparak günde 20 saat harcayabilirsiniz. Eğer Varlığınızın içinde Sevinç/Neşe duygusuna izin vermiyorsanız, az havası olan çıtırdayarak yanan bir alev gibi olursunuz. Neşe sizin Yaşam Gücünüzdür, İlahi Varlığınızın tohumudur. Neşe sizin Kutsal Ateşiniz için bir kibrit çubuğudur.

Şimdi, hepiniz bu Neşe kavramı üzerinde düşünüyorsunuz. Spiritüel malzemelerinizde, size aktardığımız kanallarda neşe ile ilgili yazılı olan çok şey vardır. Sevgililer, her zaman bulunmuş olduğunuz yol üzerinde olmak zorunda olmadığınızı kavramanız gerekir. Dünya yaşamınızda Neşenin olasılığına bir kez izin verdiğinizde sizin realiteniz, yaşam deneyimleriniz bir göz kırpması süresinde değişir. Hastalıklarınızın hepsi, düşük duygularınızın hepsi, travmalarınızın hepsi Sevinci/Neşeyi yok saymanızdan kaynaklanır. Neşe duygusu sizin kendi Kutsal Ateşinizdir, kendi İlahi Varlığınızdır. Bu duygu için kendinize izin verdiğinizde, Anne – Baba Tanrı ile ve yaradılışın kalanı ile birleşirsiniz. Bunların hepsi özgür irade ve seçim konusudur, sizin Dünya planınıza bağlıdır. Sevgililer, Sevincin/Neşenin bu yolunda bana katılmanızı istiyorum. Zaman içinde sadece birkaç dakika için, tüm olasılıklara açık olun. Nasıl olması gerektiğinin önyargıya dayalı kavramlarının hepsini atın. Burada Dünya Planında olmanın ne kadar kötü olduğu düşüncelerini ve tüm değersizlik düşüncelerinizi atın. Kutsal Ateşinizi ve İlahi Bağlantınızı yeniden – tutuşturun.

Bugünkü uygulama egzersizimiz için, bir kez daha imgelememize döneceğiz. Gördüğünüz, işittiğiniz, hissettiğiniz, deneyimlediğiniz her şeyi yaratmış olan, Anne – Baba Tanrı’nın imgelemesidir. İmgeleme, yaradılışın nasıl gerçekleştiğidir. Eğer bir şeyle ilgili hayal kuramıyorsanız, eğer onu gözünüzde canlandıramıyorsanız, onu deneyiminize çekmezsiniz. Bu, kendi İlahiliğinizin tanınmasını da kapsar. Eğer siz bunu tasavvur edemezseniz, nasıl olacağının düşünü kuramazsanız, onu kendinizden çağıramazsınız. Bu planın perdelenmiş illüzyonları vasıtası ile işlemeye devam edersiniz. Bugün, birkaç dakikanızı ayırmanızı ve Yüksek Benlik olarak yaşamınızı tasarlamanızı/üzerinde düşünüp taşınmanızı istiyorum. Bir Üstat olarak Dünya yaşamınız nasıl olurdu, Dünya yaşamınız sizin için nasıl ilerlerdi? Şimdi deneyimlemekte olduğunuz yaşamdan nasıl farklı olurdu? Her anda İlahi Akışta olduğunuzu bilmeye sahip olmanın nasıl hissettireceğini düşünüyorsunuz? Eksikliklerinizin ve yetersizliklerinizin tümünü kaybetmiş olmanız nasıl hissettirirdi? Bununla biraz zaman geçirmenizi umuyorum, Sevgililer, tamamen bilgi sahibi olan İlahi Benliğinizin ölçüsünü prova edin. Onun çok sevinç /neşe dolu hissettirdiğini keşfedeceğinizi düşünüyorum.

BEN Metatron’um,

BEN Daima Sizinleyim.

Lord Metatron’un adına telif hakları Reniyah Wolf’e aittir.

http://loveandempowerment.com

(Çeviri: Saffet Güler)