BM METATRON: SİMYA MESAJLARI 9 – İlahi Lütuf

Yazdır Yazdır 

9. İlahi Lütuf

Sevgililer, İlahi Lütuf fikrini tartışalım. Lütuf, ruhsallıklarınızın bağlamında oldukça sık işittiğiniz bir terimdir. Çoğunuz Lütufu, takdiri İlahinin veya bağışlanmanın bir şekli olarak düşünürsünüz. Bugün, Lütufu biraz farklı bir şekilde görmek istiyoruz.

İlahi Lütuf haline ilerlemiş olduğunuzda, artık, planınızda oynanan dualiteye bağımlı olmak zorunda olmazsınız. İlahi Lütuf hali gerçekte, gezegeninizin bir bütün olarak uyumlandığı bir frekans yükselmesidir. Ruh’tan verilen mesajlarda ve kanallarda, Dünya’nın bu İlahi Lütuf Haline ilerlemiş olduğu size söylenmişti. Evet, öyledir. Gerçekte, Yaratıcınızın namına, bir özel izin/takdiri ilahi veya bağışlamada herhangi bir payı yoktur. İlahi lütuf Hali sizin kendi özgür iradenizi kullanarak çağırdığınız şeydir. Siz istediniz ve size yanıt verildi. Bağışlanacak hiçbir şey yoktur. Dünya asla kötü bir yer olmadı, sadece yoğun, düşük frekanslı bir radyo istasyonu oldu. Gezegeniniz İlahi Lütuf Halindedir, çünkü onun frekansı şimdi bunun olmasına izin verecek kadar yüksektir. Dünya bir geçiş halindedir, siz, kollektif olarak radyo kadranını daha hoş bir istasyona ayarladınız.

İlahi Lütuf Halinde olmak bireysel olarak her birinize ne anlam ifade ediyor? Sizin şimdi, neden ve sonucun karmasının ötesine ilerleme seçiminizin ve yeteneğinizin olduğu anlamına gelir. Siz hala deneyiminiz için içine çekildiğiniz nedende iken,  insanlığın daha büyük bölümünün hala dinlemekte olduğu daha düşük frekanslı radyo istasyonunu dinlemeyi seçmek zorunda değilsiniz. Siz İlahi Lütfun radyo istasyonunu dinleme seçimine sahipsiniz.  Bu, önceki tüm kuralların ve şeyleri yapmanın yollarının askıya alındığı anlamına gelir. Siz artık öğrenme deneyimlerinizin katı şekilde yapılandırıldığı ilk okulda değilsiniz. Siz ders alanlarını seçme ve onları nasıl çalışmak istediğinizin tam özgürlüğüne sahip olduğunuz lisans üstü (yüksek lisans) sınıfındasınız.

Şimdi, çoğunuz tüm bu kurallara ve şeyleri yapmanın yollarına o kadar alıştınız ki, herhangi diğer bir yolu görmek zihninizin gerilmesidir. Siz ne yapacağınızın ve onu nasıl yapacağınızın söylenmesine alışıksınız.   Onu yanlış yapmamak için dikkatlisiniz. Siz yanlış olan bir şey yaptığınızı hissettiğiniz zaman, bağışlanmak istersiniz. Sevgililer, şimdi şeyleri yapmanın yeni bir yolunun zamanıdır, kurallar olmadan, yanlış olma olasılığı olmadan. Bu, eğer siz seçerseniz, şimdi deneyimleyebildiğiniz İlahi Lütuf Halidir. İlahi Lütuf Hali  Yüksek Benliğinizin işlediği/çalıştığı alemdir. İlahi Lütuf Halinde sorular, kargaşalıklar yoktur. Siz, şeylerin nedenleri ve nasılları ile mücadele etmezsiniz.  Bir şeyi yanlış yapıp yapmadığınızı merak etmezsiniz. Eğer onları takip ederseniz, siz her türlü dürtüklemelerinizi ve sıkıştırmalarınızı bilirsiniz, İlahi Düzen ve  Zamanlama içinde olursunuz. Her şeyin arkasında bir neden, İlahi bir Plan olduğunu bilirsiniz, bunun ne olduğunu bilmeseniz bile. Lütfun İlahi Halinde, yapmış olduğunuz veya yapacağınız hiçbir şey İlahi düzenlemenin dışında değildir. Bu dünya planının dualitesi veya karmik doğası bir illüzyondur. Siz bunu bilirsiniz ve bunun üzerinde yüzersiniz. Sizin varoşunuzda bunun bir anlamı olmaz. Siz kendinizi olduğunuz İlahi Varlıklar olarak görmeye başlarsınız. Siz, bilinç olarak, Ruh olarak, özgürce akan, şakacı/oyuncu formda var olursunuz. Siz İlahi Lütuf halini kabul ettikçe, sizin zaman – uzayda varoluşunuz neşeli bir oyun olur, etrafınızda ne olmakta olursa olsun.

Bu İlahi Lütuf Hali şimdi, istemek için, çağırmak için buradadır. Siz, Sevgililer, eski yollardan salıverildiniz. Siz İlahi Lütfu kendiniz talep etmek zorundasınız, artık dualite temelinden işlememeyi seçebileceğinizi kavramak zorundasınız. Sizin yeni radyonuz daha yüksek frekanslı kanala ayarlanacak. Sizden armağanı kabul etmenizi, İlahi olarak yenilikçi/ilerici olmanızı istiyorum. Siz bunu hak ediyorsunuz, siz bunu kazandınız, siz bunu istediniz. Aksi taktirde, o size sunulmazdı.

Bununla mücadele edenleriniz var. Siz bu İlahi Lütuf Halini hak ettiğinize inanmıyorsunuz. Siz her nedense değersiz hissediyorsunuz. Aynı nefeste, bizden Yüksek Alemlerde, dünyasal yüklerinizin/sıkıntılarınızın hafifletilmesinde size yardımcı olmamızı istiyorsunuz. Almak için, Sevgililer, değerli olduğunuzu, İlahi olduğunuzu gerçekten kabul etmek zorundasınız. Dünya planı üzerindeki bedenlenmiş yaşamınızın zor olması gerektiğini, karmik olması gerektiğini kabul ettiğiniz sürece, deneyimleyeceğiniz şey budur. Size sadece alabildiğiniz kadar, izin verdiğiniz kadar yardımcı olabiliriz. Bazen, buna izin verilebilmesi için çok derin umutsuzluğa ulaşmanız gerekir. İlahi Lütfu alabilmeden önce, “hiçbir şey önemli değil”in yerine ulaşmalısınız. Gerçekte, Sevgililer, sizin kendi neşeli deneyiminizden başka hiçbir şey önemli değildir. Yine de, İlahi Lütfunuzu ve Varoluşunuzu kabul etmek için daha düşük duygunun dipsiz çukuruna düşmek zorunda değilsiniz. Ve her biriniz böyle yaparak, gezegeninizin dönüşümüne çok daha yüksek bir şekilde yardımcı olmakta olacaksınız. Siz kendiniz, bu armağanı, bu daha kolay yolu çağırdınız.

Bugünkü uygulama egzersizimiz için, bir onaylama yapmanızı istiyorum. Bunu dokuz kere tekrarlamanızı istiyorum. Onaylama şudur:

BEN İlahi Lütuf Halindeyim. Bunu ŞİMDİ çağırıyorum. BEN İlahi bir Varlığım. Her zaman İlahi bir Varlıktım ve daima İlahi bir Varlık olacağım.”

Sonra, hepinizin birkaç dakika bunun neye benzediği ile ilgili düşünmenizi, tekrar imgelemenizi kullanmanızı istiyorum. Kendi İlahi Lütuf Halinizde nasıl özel olarak hissettiğiniz ile ilgili düşünün. Bu İlahi Lütuf Haline şimdi ilerlemenizin durduğunu hissettiğiniz zihninize bu şeyler girdiğinde, bunlar üzerinde durmayın. Basitçe onların ne olduğunu görün ve bırakın, salıverin gitsinler. Siz, Sevgililer, hepiniz ve her biriniz bütünüyle İlahi bir Varlıksınız, eğer sadece bunun öyle olduğunu bilirseniz.

BEN Metatron’um,

BEN Daima Sizinleyim.

Lord Metatron’un adına telif hakları Reniyah Wolf’e aittir.

http://loveandempowerment.com

(Çeviri: Saffet Güler)