BM METATRON: 2019 – Yeni Dünyanın Yedinci Yılı

Yazdır Yazdır 

2019 – Yeni Dünyanın Yedinci Yılı

 Süptil Yoğunluk Yılı!

James Tyberonn kanalıyla

 Selamlar Üstatlar! Ben Işığın Meleği Metatron’um. Sizi Koşulsuz Sevginin vektöründe selamlıyorum.

2019’un, Yeni Gezegen Dünyanın Yedinci Yılının potansiyellerini konuşuyoruz. 2019’da, dünya süregiden titreşim değişikliğine devam edecek. Bazen nazikçe, bazen yoğun şekilde.

Geçiş hızlanıyor, pota ısınıyor. Gerçeğin yeni anlayışının paradigması ekildi, köklendi, büyüyor.

Sevgili kalpler, boyutsal geçişler dahil tonal (ses perdesine ait) geçişler olarak terimlendirilen şeylerin her zaman süptil olmadığının farkında olun, gerçekte bu süptil alan içinde kavranması zor aşamalar salınır… ama bu karmaşık incelikte büyük frekanssal değişim vardır, sessiz yoğunluk aniden artar. Gezegensel geçişler insanlığı derin bir şekilde etkiler.

2019’da insanlığın çoğu için dünya deneyimi bazen oldukça gerçek üstü hissettirecek. Bu yıl, zamanın çarpıtılmış hissedilebileceği ve duyguların tanıdık görünmediği anormal aşamaların serilerine dalacak. Yukarı doğru geçişin ara aşamasına daha derin giriyorsunuz… ne geçmişin parçası olmayan, ne de geleceğe ölçülebilir şekilde uygun olmayan, gerçekten belirlenmemiş, gerçekten eşsiz olan frekanssal bir rezonans. (2025’e kadar uzayacak olan) bu “ortada” aşamada, belli belirsiz olan titreşim halinde olacaksınız.

Yükselişe geçmenin, ayarlanmanın bu ‘arada/ortada’ aşaması boyutların birleşmesinin geçici çarpıklığını getiriyor. Kendi içinde, bu frekans hem bazen tamamıyla yeni hem de diğer zamanlarda garip şekilde tanıdık hissettirir. Bu bir şekilde zorlayıcı ayarlanma aşamasıdır ve genişleyen gerçeklik görüşünüzü değiştirebilir. 2019’da ortaya çıkan geri plan titreşimi oldukça eşsizdir ve göze çarpar şekilde çeşitlidir ve geçmişte deneyimlediğiniz şeylerden oldukça farklı olan görsellere ve sezgisel girdilere yol açar… içsel bilinç algılarınızı değiştirir.

2038’e götüren yıllarda, Yerkürenin aura rengi giderek değişecek. Bunun nedeni Koronal Kütle Püskürmeleri, solar rüzgarların yerkürenin manyetosferine iyonlar fırlatmasıdır. Ve yerkürenin atmosferinde anyon katyon oranı değişiyor. Uzaktan bakıldığında, gezegen şu andaki yeşil maviden daha çok indigo mavisine ve yumuşak mor renge değişecek. Aşırı sıcak arazi bölgeleri titreşimsel olarak mercan ve yumuşak pembe tonlara değişecek. İnsanlığın çoğu Kuzey Işıklarının genişleyen kapsamı dışında değişimleri göremeyecek.

Şu anda, 2019’da bile bir çok insan hiper boyutsal sızıntıları algılamaya başlıyor. Çıplak gözle bakınca, onların çevresel görüşlerinde düzensiz bir şekilde & kısa süreliğine gerçekleşen geometrik gökkuşağı prizmatik görsellerinde artış var. Bu zamanla artacak ve boyutsal algı genişlemesinin, 33 çakra alanından çokboyutlu çakrasal algılamanın kanıtıdır. Aslında, arayıcının titreşimleri yükseldikçe, çok farklı bir ses aralığı & jeo-renk paleti sunar. Hepsi kristalin, hepsi geometrik.

Yeni Gezegen Dünyadaki boyutsal geçişin şaşırtıcı dinamiklerinin bazılarını sizinle paylaşıyoruz. Süptil olmasına rağmen, bunlar aslında şimdinizde gerçekleşiyor. Omni-Dünyada devam etmekte olan yukarıya doğru hareket eden olayları hissetmek için zaman ayırın. Ve Üstatlar, bunlar muhteşem olaylar, bir çoğunuz fark etmek veya gerçekten minnet duymak için zaman ayırmıyorsunuz.

Ve gezegende ‘Pota Astroloji’nin yoğun hareketinde süregiden son derece kutuplaşmış enerjilerde bu anlaşılabilirdir. Sizlerle daha önce gezegenin & insanlığın zorunlu bir arınmadan geçmekte olduğunu paylaştık. Yüzleşilmesi ve en iyi şekilde çözülmesi için, tüm çözümlenmemiş enerjiler yüzeye çıkıyor… 2038’den sonra gelmekte olan Altın Çağa hazırlıkta. Bu temizlik & arınma yıllar sürecek.

2019 ve ötesinde, insanlığın tümüne, deneysel olarak, insanlığın sadece dünyada yürüyen, gezegenin bu güzel mücevherinin harikalarını deneyimleyen ayrıcalıklı bir gözlemci olmadığı gösteriliyor. Bunun yerine, hepinize dünyanın bir parçası olduğunuz gösteriliyor. Bu insanlık kesinlikle yerkürenin biyosferinin anahtar bir özü, yerel bir yönüdür. Yerkürenin dışından değil, yukarısından veya aşağısından değil, ne de ona eşsiz değil. Sizler birlikte – yaratıcılarsınız, bütünün unsurlarısınız!

Ve Üstatlar not alın… İlahi yaratıcılığınızın bu temel önermesi, bu anlayışı bilinçte ve spiritüel evrimde devam eden & gelmekte olan sıçramaların önemli bir anahtarıdır.

2019’da Odak

Özellikle 2019 hakkında konuşurken, 2012 den bu yana her yıl arttığı gibi, yoğunluğun artacağını söyleyeceğiz. Aranızdaki odaklanmış ve farkında olanlar için, kuvvetinizi artırmak için gösterge kademeli olarak yükseliyor.

Anahtar tarihler tutulma, gündönümü, ekinoks tarihleridir. Bunlar perdeleri açan ve kodları indiren eşsiz astronomik zamanlamalar olarak daha fazla tanınıyor.

Bunlar Adamantin Özü veya Akash denilen ‘yaşam gücü’ birimlerinin gezegeninize aktığı zamanlardır. Bunlar meditasyon yapmak, ayarlanmayı aramak, dua etmek, ideallerinize odaklanmak ve bunları gerçekliğinize tezahür ettirmek için bezenmiş zamanlardır.

2019 Tutulma Tarihleri

  • Güneş Tutulması  – 5 Ocak 2019
  • Tam Ay Tutulması – 20 Ocak 2019
  • Tam Güneş Tutulması –  2 Temmuz 2019
  • Ay Tutulması – 16 Temmuz 2019
  • Güneş Tutulması – 25 Aralık 2019

2019 Ekinoks ~ Gündönümü Tarihleri

  • Ekinoks – 20 Mart 2019
  • Ekinoks – 23 Eylül 2019
  • Gündönümü – 21 Haziran 2019
  • Gündönümü – 22 Aralık 2019

2019 zorlayıcı olmasına rağmen, başa çıkabileceğinizden fazlası değildir. Yüksek enerjilerin akışının, ızgaranın & kutupluluğun yeniden – dengelenmesinin uyum içinde gerçekleştiğinin farkında olun, özellikle insanlığın evrimsel sıçraması için… ve bu kesinlikle zorlayıcı … insanlar için fiziksel & zihinsel ayarlanmasının zor & son derece istikrarsız periyodu.

Bunlar, eski titreşim kalıplarının yerine yenileri gelirken, frekansın geçişe ait ‘boşlukları’, çatlakları ve yarıklarıdır. Bu, ayarlanmanın tartışmalı aşamalarına olanak sağlayabilir ve sağlar, bazı durumlarda devam eden fiziksel ve psikolojik duygusal anormalliklere yol açabilir… özellikle miskinlik, umursamazlık & depresyon.

Bu enerjisel karışımda ‘kaybolmuş’ hissetmek kolaydır. Bu frekanssal anormallikte, en iyi şekilde takviye edilmiş ‘İnsan Aura’ devresini & alanını sürdürmek ve pozitif, aktif kalmak bu nedenle özellikle önemlidir. Işık üreteçleri, değerli taşlar, mineraller, kristaller gibi aura kuvvetlendiricileri kullanmanın önemi hiç daha önemli olmamıştı. Aura aletleri olarak yarı değerli taşların ve kristallerin holistik kullanımı üzerine Edgar Cayce’nin öğretilerinin şimdi daha fazla uygulanabilir olması gerektiğinin nedeni budur.

Şu andaki ve süregiden ‘Pota’ enerjilerinde, çaresizliğin görünürde ezici duygusu olabilir… Sağlıktan fiziksel ve ekonomik kaynaklara kadar her şeyin yoksunluğu. Bu, artan şüphe, kafa karışıklığı, korku, endişe ve hatta panik ataklar ile birlikte geleceğin kasvetli, karanlık görünümünü yaratabilir.

Sevgili İnsanlar, bir çoğunuzun rezonant enerji dalgalanmasının bu ‘aradaki enerji’ aşamalarında ‘büyük korku’ dolu, keyifsiz günlerinizin olacağını söylüyoruz… ve bu ‘keyifsiz günler’ ‘Yükseliş Semptomları’ olarak terimlendirilebilse de, bunlar merkezi sinir sistemi için çok streslidir, zorlayıcıdır… ve enerji çekicidir, aurada kırıklar, enerji sızmaları yaratır… bu da aura devresine kısa devre yaptırır.

Bu nedenle 2019’da ve ötesinde, düşüncelerinizin bilge kahyası olmanız önemlidir. Eğer aşağıya doğru spirale düşmenize izin verirseniz, bir karanlık düşünce başka bir karanlık düşünceyi çeker. Bu Çekim Yasasıdır. Pozitif olana istekli bir şekilde odaklanarak, daha fazla pozitif düşünceler çekersiniz ve Aurayı sağlam, mühürlü, dayanıklı tutarsınız.

Hatırlayın, uç noktada geçiş aşamasında yaşıyorsunuz. Evriminizdeki kuantum sıçramalar, gerçekliğin en çekirdek doğası & yapısındaki değişiklikler ile el ele gider.

Büyük ölçüde, 2019’da deneyimleyeceğiniz şey değişime ne kadar esnek olduğunuza bağlıdır; ‘eski paradigmaya’ ne kadar sabitlenmiş olduğunuza bağlıdır. İnsanlık için değişimleri kucaklamak iyi olacaktır, çünkü değişim yeni gerçekliğinizin, Yeni Dünya paradigmasının doğasıdır… ve onu geciktirmek veya bloke etmek yerine hareketi kabullenmek… sağduyulu yoldur.

Sevgili kalpler, aklınızda tutun, bilinçteki sıçramalara çoğu zaman yargılamada azalmalar eşlik eder. Bundan dolayı eyleme geçmeden önce ölçmek esastır. Işığa odaklanın ve esnek, bilge olun… çünkü ışık genişlediği zaman ve gerçeklikler aydınlandığı zaman hangi mucizelerin gerçekleştiğine şaşıracaksınız.

Sevgili Üstatlar, düşüncenin & Çekim Yasasının önemine önceden değindik, ama bu gerçeği, bu yüce Yasayı çoklu & çeşitli formlarında odaksal olarak uygulamayı henüz öğrenmediniz.

Akaşik akışın aşamalarında, yükselen ayda, tutulmalarda, transitlerde, ekinokslarda ve gündönümlerinde, yüksek düşüncelerinizi daha büyük tezahüre enerjilendirmeyi öğrenebilirsiniz. Bunu düşüncelerinizi, Yeni Dünyanın kristalin canlılığında armonik eşfazlı salınımın üssel olarak daha hızlı & yüksek oranındaki titreşim seviyelerine uyararak tutkuyla & duygusal olarak yaparsınız.

Burada bu mesajda, değişimlerin zamanının astronomik yerçekimleri ve insanlığın kitlesel düşünce alanlarının formatlanmış etkisi içinde olası realitelerin akışlarına dayalı olduğunu eklemek istiyoruz. Hiç kimsenin, hiç bir Melek grubunun, kanalın veya bireyin geleceği tam olarak doğru bir şekilde önceden bilemeyeceğinde açık olalım. Ve net olmak için, bu bizim niyetimiz değil. Aslında, yasaların tanımıyla 3B dualite alemi için gelecek akışkan, değişkendir, 3B alemi özgür irade ile yönetilir ve sonuç olarak ortaya çıkan gerçekliğin tezahürü bireysel seviyede herhangi mutlak terimlerde sabitlenmemiştir.

Ama not edin … şu anda yerinde olan ve aslında sizin yaratmış olduğunuz belirli olaylar vardır ve bunlar sadece 3B de hayata geçmelerinden uzay ve zaman ile ayrılmışlardır. Ve bu insan yükselişidir. Üstatlar, bu Gerçek inanmanız ve inançla kabullenmeniz için önemlidir.

Gerçekte, kitlesel olarak insanlığın (ve bireylerin) yaşamlarını dayandırdığı inanç yapıları varoluşunuzu öyle programlıyor ki, çoğu zaman içsel olarak bildiklerinizi dışsal olarak inkar ediyorsunuz.

Deneyimlediğiniz şeyin kendi yaratımınız olduğunu tekrar söylemek istiyoruz. Yine de zamanda, zamansızlıkta, doğada fiziksel alemin yasalarında & fiziğinde ve dualite alanında göreli olarak sabitlenmiş olan bazı oluşlar vardır. İnsanlığın yükselişi bunlardan biridir.

Sabitlenmiş Değişim

Ve Üstatlar, sizler sabitlenmiş değişimin ortasındasınız. Dünyanız vites büyütüyor ve doğada ve insan aktivitesinde gerçekleşmekte olan şeyin amacı vardır, şu andaki lineer zamanınızda görünürde çalkantılı olsa da.

2019 ve 2026 ve ötesinde ve 2038 ile 2075 anahtar yıllarında gerçekleşen şeyi insanlık seçti ve en yüksek iyilikte yazdı.

Ve bu anlamanız için size hatırlatmaya çalıştığımız bir şeydir.

Çünkü köklenmeye devam eden korku yıkıcı bir kuvvet olabilir. Bu gereksiz bir yıkımdır, korkunun sizi yenmesine izin vermeyin, çünkü dik durmalı ve esenliği ve ışığı yansıtmalısınız.

Yangınlar, Seller & Hızlanma

ABD’de ve gezegenin bir çok yerinde son zamanlarda gerçekleşen yangınların & büyük sellerin farkındayız. Bu olaylar çok üzücü iken, bunlar doğal fenomenlerdir ve daha önce bir çok mesajda tartıştığımız gibi amaçları vardır, Yeni Dünyanın hızlanan enerjisinde bunları anlamanız önemlidir. Bunlar amaçlıdır ve iklim döngüsü değişirken ve buzullar erirken devam edecekler.

Yerküre değişiyor… ve bu, anlamanız için hatırlatmaya zorlandığımız bir şeydir. Küresel ısınma bir gerçektir. Ama değişimler küresel değil, kademeli olacak. Ama değişim korkusu zarar vericidir. Çünkü değişim korkusu, yangın, rüzgar veya su olsun korkulan şeyi çekebilir. Korku aurayı bozabilir… ve bu gerçeği fark etmenizin zamanı.

Bu doğal olayların, fırtınaların gerçek amacı suların enerjisini artırmak ve elektriksel olarak genişlemesine izin vermektir. Eğer bunlar denizde kalırsa, o zaman muazzam elektrik enerjisi göreli olarak güvenli bir ortamda dönüştürülür, gezegenin çok büyük bir bölümüne akım dalgaları şeklinde iletilir. Arazilere ve insanlara aktarılır, rüzgar ve su dalgaları ile değil, çok daha fazla varlığa erişebilmesi için yerküresel enerji akımıyla. Bunda bir mükemmellik var, görüyor musunuz?

Mükemmel fırtına denilen bir şey var, ama mükemmel fırtına zorunlu vites büyütmenin aktarımında sağlanan & içerilen elektromanyetik akımların mükemmel harmanıdır. Bu fırtınalar sonra insanlığın alanlarına ilerler, gezegenin frekanssal yükselişi için bunlar yararlıdır, ve insanlığın bütünü için de yararlıdır. Aslında gezegende, insanlığın yükselişini sağlayan süregiden değişimler var. Solar radyasyon ve ‘fırtınalar’ geçişin bir parçasıdır.

Akımlar & Amaçlı Hareket

2019 iklim değişiminde artış ve modellerin değişimi ile devam edecek. Bunun nedeni döngüsel olan ısınmadır ve iç dünya çekirdeğinde artan dönüştür.

Gerçekte fırtınalar ve seller, depremler ve sarsıntılar, tsunamiler ve tornadolar doğanın bir parçasıdır… yerkürenin parçasıdır! Ve bu olayların yerküreyi temizlemekte & dengelemekte mutlak bir amacı vardır. Bunlar bölgesel seviyede gerçekleşmeseydi, o zaman bunların elektromanyetik olarak çözdükleri dengesizlikler çözülmezdi ve daha büyük bir olay, hatta daha büyük bir felaketin gerçekleşmesi çok olası olurdu.

İyi niyetli olan pek çoğunuzla zorluk, bunların ahenkli olmamaları, vites yükseltmenin gerçek paradigmasını, ne de canlı gezegenin doğasını kabullenmek için yeterince ışık miktarında olmamalarıdır. Ve bu tür çok fazla insan, yardımcı olmayı dilerken, gerçekten nasıl yardım edeceklerini bilmiyorlar. Fırtınayı veya depremi önlemenin veya başka bir yere taşınmanın uygun olduğuna inanıyorlar; korku hüküm sürüyor, orada olmak burada olmaktan daha iyi, görüyor musunuz? Gerçekten yardım etmek isteyenlerin hepsi süper kasırgalar, yanardağlar, depremler ve tsunamiler dediğiniz o olayların daha yüksek hayrını, daha yüksek amacını anlamıyor. Bu nedenle çoğu bu olaylara yalnızca korkuyla tepki veriyor ve endişeden özgür olmayı diliyor. Ama korkuyu sona erdirmek, korkuyu anlayarak daha büyük gerçeklik ile yüzleşmek ile aynı değildir.

Bundan dolayı insanlık kitleleri korkuyla doluyor ve korkuyu kuvvetlendiriyor, büyütüyor, yeniden yaratıyor. Yeniden – dengelemenin ve değişimin doğal olaylarını sona erdirmek veya çözmek, ne dünya ne de insanlık için, vites büyütmede yararlı değildir. Yardım etmeyi ve ‘gezegeni kurtarmayı’ dileyenler ile zorluk, anlayışlarında daha fazla akademik olduklarına ve daha iyisini bildiklerine inanmalarıdır. İlahi olanı farkında olmayarak yok sayıyorlar, doğa ile bilinçli bağlaşık ruh denilen şeyin bütünlüğünü görmüyorlar.

Gerçekleşmekte olan şeylerdeki mükemmelliği anlamıyorlar veya görmüyorlar, çünkü korkudan kapalı zihinler veya dar vizyonu olanlar için her şeyin mükemmellik içinde olduğunu, her şeyin iyi düzende olduğunu kavramalarında büyük zorluk var. Bu nedenle gıcırdayan dişliye yağ koymuyorlar, bunun yerine dişli çarkı bloke ediyorlar, hareketsiz kalmasına ve sıkışmasına neden oluyorlar. Böylece geçişin dişlilerinin dönmesi çok daha zorlaşıyor, görüyor musunuz? Korku & bilgi eksikliği kapalı zihinlerin büyük failidir. Birçokları ‘gezegeni kurtarmayı’ dileyenlerdir. Ama üstatlar, gezegenin kurtarılmaya ihtiyacı yok. İnsanlık dünyayı, ne de Omni dünyayı yok edemez. Yanlış anlamayın, yükselişinizin bir parçası doğal kaynakların ve dünyanın canlı krallıklarının bilge hizmetkarı olmaktır. Ama bir çok şekillerde, dünya bu zamanda insanlıktan çok daha bilinçli, çok daha ileridir.

2019’da ve ötesinde insanın canlı gezegen ile ilişkisinin doğası nedir? Eğer ilişkiler senkronistik (eşlemeli) olsaydı en iyisi olurdu ve dünya ve insanlık arasında şu anda gerçekten ahenkli bir diyaloğun gerçekleşebileceğinin farkında olun.

Dünya – Koruyucuları, yerliler, Druid, Atla – Ra olarak yaşamlara sahip olanlarınız, bu tür iletişime önayak olacaksınız. Aslında bir çoğunuz bu diyalogların enerjisini taşımak için spesifik olarak buradasınız ve bunlar gerçekleşiyor.

Gruplarda, konferanslarda toplanmak çok önemlidir. Çünkü bu yerler perdenin inceldiği kutsal siteler & güç düğümleri olarak adlandırılan bezenmiş enerji bölgelerindedir ve Gezegenin & Dünya Krallıklarının Ruhları daha berrak bir şekilde iletişim kurar ve arayıcıya öğretir.

Bitirme:

Son olarak hepinize, özellikle süregiden düşük yerçekimi döngüleri & aşırı kutupluluk aşamasında pozitif ve ışıl ışıl kalmanızın çok önemli olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Çözülmemiş çatışmanın negatifliğin sızmasının & yüzeye çıkmasından kötü etkilenmekten kaçının.

Temizliğin bu aşamasında, aynı düşüncede olan, benzer ruhlar ve ruhsal arayıcılar ile birlikte olmak çok yararlıdır.

Dengeyi sürdürmek ve spiritüel-grup kollektiflerinin muazzam enerjisinden kuvvet kazanmak için aydınlanmış, pozitif ruh ailesi arasında olmak çok enerji yükseltici, çok güven vericidir.

2019-2025’te bölünme, kutupluluk devam ediyor, 2020’de güçlü bir şekilde artıyor.

Sadece 2026’da, aşırı uç bölücü veçhe yok olmaya başlıyor.

Üstatlar, güçlü bir yıl sizi bekliyor ve güzellik şeklinde, kuvvet şeklinde deneyimlenebilir. Işık olun, kitleler için odayı aydınlatan mum olun.

Ben Metatron’um ve sizinle bu gerçekleri paylaşıyorum. Sizler seviliyorsunuz.

Ve Öyledir…

(Çeviri: Saffet Güler)

Yukarıdaki mesajın telif hakkı vardır © Tüm Hakları Saklıdır   www.Earth-Keeper.com

James Tyberonn kalanıyla bu Metatron mesajının 3B telif hakları Earth – Keeper yayıncılığa aittir. Bu mesajı sevgiyle sunuyoruz. Karşılığında para almadığınız, değiştirmediğiniz veya herhangi bir şekilde düzeltmediğiniz, websitesinin & yazarın ismini ve bu telif hakkı uyarısını eklediğiniz sürece EK Admin’den belirtilmiş izinle online paylaşılabilir. Earth – Keeper Admin’in yazılı izni olmadan U – Tube veya basılı dergilerde ve kitaplarda yayınlanamaz.