BM MİKAİL: 11/11/11 Sevginin Renkleri

Yazdır Yazdır 

11/11/11 Sevginin Renkleri

BAŞMELEK MİKAİL ~ CELIA FENN kanalıyla

21 Ekim 2018

11/11/11 Sevginin Renkleri

Yeni Dünya İçin Gelmekte Olan Melek Frekanslarını Nasıl Bedenlersiniz

Sevgili Dünya Ailesi, bunun Dünyanızda çalkantılı bir zaman olduğunu ve bir çoğunuzun ilerlemeye devam etmeyi zor bulduğunuzu biliyoruz. 2018 yılının tamamlanışına doğru ilerlerken, Yeni Dünyaya doğru ilerlerken yaşamlarınızda artık gereksinim duymadığınız bir çok şeyin “tamamlanması” olacağını göreceksiniz. Bunlar bir zamanlar çekildiğiniz insanlar ve ilişkiler, işler, evler veya hatta yerler gibi şeyler olabilir. Ama emin olun sevgililer, siz 2019’a girmek için ilerlerken, bu yeni ışık ve yeni kutsamalar kendi yerlerini almak için ilerliyor.

Şu anda, 11 Kasım’da gerçekleşen güçlü 11/11 Zaman Kapısına ve Galaktik İnisiyasyon Portalına yaklaşıyorsunuz. Ve bu yıl, portal 11/11/11 rakamı ile rezonansa giriyor, ki bu onu Üçlü Enerji Üstat Portalı yapıyor. Elbette bu, gelecek enerjilerin çok yoğun ve güçlü olacağı ve Zaman Spiralinizi Yeni Dünya Frekanslarına getirmek için gereksinim duyduğunuz ekstra “yükseltmeyi” size vereceği anlamına geliyor. Bu Üçlü Enerji Üstat Portalında, Yeni Dünya Gerçekliğini tezahür ettirecek, gelmekte olan Işığın Melek Frekanslarını daha net olarak alabilmeniz için, Işık Bedeniniz/Fiziksel Bedeniniz “güncellenecek”.

Işığın Melek Frekansları ve Bunları Günlük Hayatınızda Nasıl Bedenlersiniz 

Geçen yıl, gelen Işık Kodlarının yoğunluğu ve frekansı arttı. Sizler şimdi, Gezegeninizin Solar iklim sisteminde Güneş Patlamalarının hemen hemen olmadığı “Solar Minimum” zamanındasınız. Bu, Elmas Işık Kodları gibi derin Galaktik aktarımların, Yeni Dünyayı oluşturmakta ve Işık Beden ve Fiziksel Bedende değişimler vasıtası ile yükseliş sürecini yönlendirmede ana rolü üstlenmesini sağladı.

Çok Yüksek Frekanslı “Melek Işığı Frekansları” Galaktik Merkezden geliyor ve bilincinizi, gerçekliğinizde Yeni Dünyayı tezahür ettirebileceğiniz seviyeye yükseltmenize yardımcı oluyor.

Bu Melek Işık Frekansları, kendisini İlahi Sevgiyi, ayrıca Dönüşüm ve Yükseliş bilgisini kodlayan güzel renkteki dalgalar şeklinde ifade eden yumuşak ve ışıldayan plazma enerjisinin Dalgalarıdır.

Melek Işığı Frekansları renk olarak, ama ayrıca ses armonikleri olarak, dalgalar olarak veya “ışık dili” ya da Yaradılışın orijinal Melek Ateş Kodları olarak bilinen “semboller” veya hiyeroglifler olarak deneyimlenebilir.

Sevgililer, sizler Yeni Dünya frekanslarına daha yüksek spirallenirken, bu Melek Frekanslarını bedenlersiniz ve onların taşıdıkları Kodların aktarıcıları olursunuz. Ayrıca bu Frekansların Şifa Enerjileri taşıdığını öğreneceksiniz ve kendiniz ve etrafınızdakiler için şifa ve denge getirmek için bu enerjiler ve kodlar ile nasıl çalışacağınızın farkında olacaksınız.

Bu frekansları günlük yaşamınızda bedenlemenin yolu, bu İlahi Işık “dalgalarının” farkında olmak ve sonra dengenin olmadığı yere denge ve ihtiyaç olan yere şifa getirebilmeniz için, renkleri, sesleri ve sembolleri sezmektir.

Kısa süre sonra, ayrıca bunları fiziksel gözleriniz ile “görmeye” başlayacaksınız ve dalgalar çeşitli portallardan ve kapılardan geçerken Melek Frekansının “parıltısının” farkında olacaksınız. Eğer ses seviyelerine daha fazla uyumlu iseniz, sesler ve müzik duymaya başlayabilirsiniz ve eğer ışık diline daha uyumlu iseniz semboller görmeye veya diller işitmeye başlayabilirsiniz ya da bunları bedeninizde dans hareketlerinde ifade etmek için hareket etmeye başlarsınız.

Bu frekansların “kalbini ve ruhunu” bedenlemek önemlidir, çünkü düşük seviyelerde bunlar bozulma ve kaos yaratır. Amaçları budur, eski olanı ve artık gereksinim olmayanı bozmak ve Yeni için yer yaratmak. Bu nedenle, hayatınızda ya alt üst olabilirsiniz ve kaosta girdap gibi dönebilirsiniz ya da Üstatlığınıza adım atıp Yeni Işık Kodları olabilir ve Yeni Dünyanın ve Yeni Yaratımların Enerjisini ifade edebilirsiniz.

Dünyanızda bu zamanda, “nötr” yerler yok, çünkü değişimler ve dönüşümler çok yoğun. Yerinizi almanızın ve seçimlerinizi yapmanızın ve Bedenlenmiş Işık Üstadı olarak gelmekte olan Melek Frekanslarını bedenlemenizin zamanıdır!

Fizik ve Işık Beden Dönüşümleri  

Sevgili Aile, yeni Melek Işığı Frekanslarının akışını ve bütünlenmesini daha iyi barındırmak için, Işık Beden ve Fiziksel Beden bazı uyarlamalardan geçmelidir.

Öncelikle, Fiziksel Beden ve Işık Beden arasında daha fazla ışık ve frekansın paylaşılmasını sağlamak için, Epifiz bezi enerji seviyesinde “genişledi” ve yeniden yapılandırıldı. Epifiz bezine yapılan bu uyarlamalar ayrıca başın etrafında “Altın Taç “olarak bilinen enerjisel yapının oluşturulmasını sağlar. Bu yapı Ruh Yıldızı Çakrasından Taç Çakrasına Mesih Bilincinin Altın Işığını taşır ve onu yerinde tutar, Ruh ve Benliğin Fiziksel veçheleri arasında bir Işık Köprüsü oluşturur.

Sizler bu dönüşümden geçerken, baş bölgesinde, özellikle Epifiz bölgesinde ve kafada ve sinüste ve hatta çene ve dişlerde semptomlar hissedebilirsiniz. Beden ışık enerjisinin bu yeni akışına adapte olurken, bu basınçtan şiddetli ağrıya kadar değişebilir.

Artan Epifiz akışı aynı zamanda Hipofiz, Timüs ve Tiroit bezlerini etkiler. Bu bölgelerde enerjinin artışı ayrıca muhtemelen boğazda ve omurgada üst sırtta semptomları ve rahatsızlığı artırır.

Ama Sevgililer, bu enerjiler bütünleştirilirken ve beden yeni akışlarla daha rahat olurken, yaratıcılığınızın ve tezahür ettirme yeteneğinizin büyük ölçüde artacağını bilin.

Şimdi gerçekten Yeni dünyanızı yaratmaya başlamanın zamanı!

Sevginin Renkleri

Dünyanın portallarından gelen bu Enerji Plazması ışığı dalgalarının her biri kendi Sevgi, Şefkat ve Yaratıcılık mesajını taşır. Bu dalgaların her biri kendi rengine ve ses frekansına ve Işığın Melek Dilindeki kendi Kodlar setine sahiptir.

Bu renk, ses ve kod dalgalarını görme ve işitme sezgisel yeteneğini geliştirmek, enerji dalgalarını bütünleştirme ve Melek Frekanslarını şifa ve dengeleyici bir yöntem olarak başkaları ile paylaşma yeteneğini büyük ölçüde güçlendirir.

Sadece kaos içinde savrulmak ve dalgaların geçişinin parçalaması ve bozmasında ıstırap çekmek yerine, dalganın frekansı ve mesajı ile çalışarak, bilinçli bir şekilde dalgalara “binebiliriz.”

Sevgililer, sizi gelmekte olan ışık, renk ve ses dalgalarını kutlamaya ve sizler Gerçekliğinizde Yeni Dünyayı inşa eden İlahi Bilincin akışlarında Üstat olurken, Işık Kodları ve Dili ile çalışmaya davet ediyoruz.

11/11/11 Portalında ve Tezahürün ve Sevginin yaratıcı zamanında sizlere neşeli bir geçiş diliyoruz.

(Çeviri: Saffet Güler)

http://www.starchildglobal.com/channels-and-articles/111111-the-colors-of-love/