BM MİKAİL: 2017 GEÇİŞİ VE YÜKSEK BİLİNÇ BİRLEŞİK ALANININ TOPRAKLANMASI

Yazdır Yazdır 

Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalıyla

 5 Temmuz 2017

Gezegensel Yeni Yıl ve Temmuz/Ağustos 2017’nin Aslan Kapısı

Sevgili Işık Ailesi, şimdi 2017 yılınızda büyük değişimin yakın olduğu bir zamana ulaştınız. Buna 2017’nin Büyük Geçişi adını vereceğiz. Aslında, daha önce söylediğimiz gibi, 2017 Kutsal Gezegen Dünyanın yılıdır ve Yeni Başlangıçların yılıdır. 2017’nin ilk yarısının gelen Işık Kodları, Dünyada tezahür etmesi için Yeni Dünya Bilincinin yükselmesi için tohumları yerleştirdi.

Bu Yeni Dünya bilincine Yüksek Bilincin “Birleşik Alanı” adını veriyoruz. Bu, Yeni Dünya için Çok – boyutlu ızgaraları yaratmak için Gezegen etrafında varoluşa gelmekte olan Yüksek ve Çok – boyutlu bilincin yeni ve ortaya çıkan alanıdır. Bu, Yüksek Bilince ve Çok – boyutlu yaşamaya adanmış her insanın Kalbinde, Ruhunda ve Işık Bedeninde tutulur. Bu ışıldayan varlıklar uyanırken ve bir araya gelirken, onların parıldayan enerji imzaları ve grup enerjisi imzaları Yeni Dünya tezahürü için yapısal ızgaraları yaratır.

Kişisel enerji imzanızı yüksek frekansta sürdürmeniz ve benzer Işık ve Bilinç frekansında olan başkaları ile bir araya gelmeniz ve Yüksek Bilincin ortaya çıkan Birleşik Alanına katkıda bulunmanız bu nedenle gereklidir.

Bu ortaya çıkan alan şimdi Dünyada büyük geçişler için motivasyon olacak kadar güçlü olduğu noktaya ulaştı. Temmuzun enerjileri Ağustos’taki Aslan Kapısı ve Aslan’daki Ay ve Güneş Tutulmalarında bir zirve noktası oluşturacak, özellikle 21 Ağustos’taki Tam Güneş tutulmasında.

Bu sürdürülebilir yoğunluğun oldukça uzun bir periyodu olacak ve Sevgililer, yaşamlarınızda Yeni ve Eski arasında köprü oluştururken, bu zorluk ve sınav periyodundan geçerken içsel Huzur ve Gücünüzü sürdürme niyetinize odaklanmanız gerekecek. Umutsuzluğa kapılmayın, kurban bilincine veya öfkeye kapılmayın, Güven ve Akış yerinde kalmanıza izin verin. Bu, aktif olma ve değişiklikler yapmaya çalışma zamanı değil. Güven ve güvenilirlik ile değişikliklere akmanıza izin verirken, içinize gitme ve daha büyük güce teslim olma zamanıdır.

Oğlak Burcunda Dolunay

Enerji hızlanmasının ilk büyük noktası 9 Temmuzda Dolunay olacak. Bu Dolunay, Oğlakta olan Pluto tarafından kuvvetli şekilde etkilenen Oğlak Burcuna denk geliyor. Pluto Dönüşüme güç verir ve Dolunayın güçlü manyetik enerjileri ile birlikte dönüştürme ve temizleme için çok derin hisleri ve duyguları ortaya çıkarmak için bir aracı olacak. Salıverilmesi ve uzaklaşması için bunların yüzeye çıkmasına izin verin. Bunlara tutunmayın veya umutsuz ya da suçlu hissetmeyin. Sadece basitçe bunları salıverin gitsinler, çok nazikçe. Eski enerjide bu tür hisleri işlemden geçirmek için çok sıkı çalışıyordunuz ve bu tür hislerin nedenlerini bulmak için çok fazla enerji koyuyordunuz. Bu yeni çok – boyutlu enerjide, sadece yükselen şeylerin farkına varmak, bu tür hislerle ve duygularla artık güreşmeye gereksiniminiz olmadığını bilerek sevgiyle bırakmak yeterlidir. Şimdiki anda nerede olduğunuza ve neyi yaratmayı arzu ettiğinize odaklanırken, bunların akıp gitmesine izin vermek yeterlidir.

Aslında, Gezegen üzerinde Yeni Dünya algı kalıplarının ve ifadesinin yer bulması için, Dolunay bir çok eski kalıpların sonunda salıverileceği bir zaman olacak. Çok – boyutlu yaşama kavramını tam olarak kavramaya ve frekans ve titreşimi fark edebilmeye ve kendi kişisel titreşim frekansınızı veya Enerji İmzanızı Yeni Dünya enerjilerine demirleme seçimini yapmaya gereksinim duyacağınız bir zaman olacak.

İşiniz veya aileniz nedeniyle eski enerjilerin düşük frekanslarında zaman geçirmeniz gerekiyor olabilir, ama en rahat olduğunuz yüksek frekanslara geri dönmeden önce, bu zamanları “geçici ziyaretler” olarak görebilirsiniz. Bir çoğunuz hala, henüz uyanmamış olan ve Yeni Dünya frekanslarına geçmemiş olanlara yardımcı olmak için, frekans seviyeleri arasında “köprü kurma” rolünde olabilirsiniz.

Sevgililer, bazen etrafınızda kaosu ve korku/öfkeyi deneyimlemek zorunda kalsanız bile, Kalbin Savaşçıları ve Bedenlenmiş Işık Üstatları olduğunuzu ve Kalbinizdeki ve Ruhunuzdaki Sevgi ve Işıltının sizi koruyacağını ve siz Yüksek Bilincin Birleşik Alanın ifade ederken yaşamlarınızda Bolluk, Uyum ve Neşe yollarını açacağını hatırlayın.

Sirius Etkisi : İki Güneş Yükseldiği Zaman

Sonraki büyük enerji hızlanması 26 Temmuzdaki Gezegensel Yeni Yıl olacak. Bu tarih Kadim Mayalar ve Kadim Mısırlılar tarafından, Dünya Gezegeninin süregiden evriminde yeni bir döngüye başladığı an olarak biliniyordu.

Bundan önce 25 Temmuz’a denk gelen “zamanın dışındaki gün” var. 25’i, bir döngüden diğerine dönüşümün doğurulduğu Sihirli ve Kutsal “rahim yeri”dir. Yeni Dünya döngüsünün temellerini olası en yüksek seviyede atarken, neşeli ve yaratıcı olmanın zamanı. Bu yaratıcı ve festival enerjisi sizi 26 sına, Gezegen ve tüm yaşayan varlıkların yaradılışın ve olmanın yeni kişisel döngüsüne başlayacağı zamana taşıyacak.

Kadim Mısırlılar için, bu zaman “Sirius’un güneşsel yükselişi” adı verilen yıllık bir olay ile işaret ediliyordu. Bu, Sirius’un sabah gökyüzünde Güneşe yakın yükseldiği zamandır. Ayrıca Mısır takviminde, Nil’in yükseldiği ve topraklara taşarak insanlara verimlilik ve bolluk getirdiği zamandır. Ek olarak, Sirius ayrıca Kutsal Öğretmen Yıldız olarak biliniyordu ve onun güçlü Işık Kodları Güneş ile hizalandığı zaman, yıllık Aslan Kapısı portalı ile Dünyaya aktarılıyorlardı. Aslan Kapısı portalı 26 Temmuz’da açılmaya başlar ve 8/8 olarak 8 Ağustos’ta zirveye ulaşır. Bu, biri Altın Beyaz (Dünyanın Güneşi), diğeri Elektrik Mavi (Sirius) olan “İki Güneşin” güçlü zamanıdır. Zamanın sonraki spiralinin kalıplarını ve modellerini taşıyan Elmas Işık Kodları Galaktik Merkezden aktarılır ve Dünya Gezegensel Zaman Döngülerine bütünleştirilirken Sirius tarafından büyütülür.

Aslan Kapısı: 8 Ağustos 2017

Sevgililer, enerji hizalanmalarının ve hızlanmalarının bu serilerinin doruk noktalarının 8 Ağustos’ta Aslan Kapısında ve Ağustos 2017’de Aslan Burcundaki iki Tutulmada olduğunu görebiliyorsunuz.

Aslan Kapısı, Sirius’un Kraliyet Ruh Aslanlarının koruyuculuğu altında olan Aslan burcundaki güçlü portaldır. Dünün ve Yarının Aslanları olarak bilinen bu Muhteşem Işık Varlıkları, Dünyaya inecek olan ve ızgaraları ve Bilincin yüksek spiraline evrimlerine yükselmeye alıcı olan herkesin Işık Bedenlerini aktive edecek olan Yeni Işık Kodları ve Evrimsel Kalıplar için Kutsal Yeri taşırlar.

Bu zamanda kişisel bilincinizi ve enerji imzanızı yüksek seviyede tutmanız çok gereklidir. Ve gelmekte olan yeni Elmas Işık Kodlarındaki İlahi Işık ve Kutsamaların akışının tam avantajını almak gereklidir. Herhangi bir olayın sizi aşağıya, öfke, korku ve endişe gibi düşük bilinç seviyelerine çekmesine izin vermeyin.

Bu aslında 2017’nin Büyük Geçişinin zamanıdır ve bir Işık Savaşçısı ve bedenlenmiş Işık Üstadı olduğunuzu hatırlamalısınız. Yeni Işık Kodlarının İnsanlık ve Gezegen hayrına sizin vasıtanızla gelebilmesi ve topraklanabilmesi için, bu enerjileri Enerji İmzanızda taşımak sizin işinizdir.

7 ve 21 Ağustos Tutulmaları

Aslan Kapısı portalı 12 Ağustos’ta kapanıyor. Ancak, enerji Ağustos ayı boyunca yoğun olmaya devam edecek ve Aslan burcundaki iki Tutulma ile yükseltilecek ve çoğaltılacak.

Aslan Kapısından önceki gün, 7 Ağustos’ta Dolunayda Kova burcunda kısmi Ay Tutulması olacak (Aslanda Güneş). Bu, Gezegende Tanrıça enerjisinin daha fazla güçlendirilmesi için yer yaratacak. Şubat 2017’de, Dünyada Tanrıça/İlahi Dişil enerjinin Yükselişinin parçası olarak Dünyaya Elmas Enerjinin bu güçlü akışını başlatan Aslan’da halkalı ay tutulması vardı (Güneş Kova’da).

Bu 2017 yılında, Yaratıcılık ve Şefkatin Sağ Beyin enerjileri daha açık bir şekilde aktive olurken, İlahi Dişilin yükselen gücünün daha fazla farkında olacaksınız. İlahi Dişil enerjiler ile ifade edilmek için ortaya çıkan Yüksek Bilincin Birleşik Alanı için artan bir fırsat olacak.

21 Ağustos’taki Tam Güneş Tutulması 2017 için tutulmalar döngüsünü tamamlıyor. Aslan’daki Tam Güneş Tutulması, Kraliyet Sirius Yıldızı Aslanları tarafından başlatılan Yeni Gezegensel Kodların Gezegensel Izgaralara bütünleştirilmesini sağlıyor.

Bu zamanda, geçiş ve değişimin üst üste yığılan enerjileri Dünyadaki önemli değişim için büyük itici gücü sağlamış olacak. Ateş Enerjisi olarak, Aslan enerjisi Yeni Gerçekliğin Elmas Işık Kodları ile uyumlu olmayan her şeyi yakacak ve dönüştürecek.

Bu noktadan itibaren, vurgu yaşamanın ve algının yeni şekillerinde olacak. Eski yollar Yeni Dünyanın yükselen enerjileri tarafından zorlanmaya devam edecek. Birleşik Bilincin ortaya çıkan alanının gücü dönüştürecek ve değiştirecek, Dünyada Yeni Gerçeklik için yer sağlayacak.

(Çeviri: Saffet Güler)

http://www.starchildglobal.com/channels-and-articles/the-shift-of-2017-and-the-grounding-of-the-higher-consciousness-unified-field/