BM MİKAİL – 2017: Yeni Başlangıçlar ve Kutsal Dünyanın Yılı

Yazdır Yazdır 

Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalıyla

31 Aralık 2016

2017’ye hoşgeldiniz!  Yeni Başlangıca hoşgeldiniz!

Kutsal Dünyaya hoşgeldiniz!

Sevgili Aile, sizler bu 2017 yeni yılına ilerlerken, hepinize Yeni Başlangıca, Zamanın Yeni Döngüsüne ve Gezegen için çok özel bir zamana hoşgeldiniz diyoruz. Bu, “Kutsal Dünya” enerjisinin daha fazla tezahür ettiği ve uyanmış olanların ve Yüksek Bilinç ile yaşayanların kendi Yaratıcılıkları ve Yaşamın Kutsal Doğasını ve Kutsal Dünyanın kendisini kutlamaya Niyetleri ile meşgul olacakları yıl olacak.

Zamanın bu periyodunda, Ağustos’taki Aslan Kapısı portalından bu yana, Dünya büyük bir “Zaman Çizgisi Geçişi” yaptı, bu son bir kaç ayda dev dalgalara ve çalkantılı değişimlere neden oldu. Bu, Dünyayı ve İnsanlığı Dünyanın yenilenmesine ve Gezegende Kutsal Yolların yeniden oluşturulmasına götürecek olan yola hizalamak için yapıldı.

Etrafınıza bakıp en yüksek hayır için olduğu görünmeyen kaosu ve değişimleri gördüğünüz zaman ‘Bu nasıl olabilir?’ diye sorabilirsiniz. Ama, bunun tüm Elmas Kalp Savaşçılarının ve Gökkuşağı Dünya Savaşçılarının ayağa kalkıp, Dünya ve İnsanlığın ve Dünyada yaşayan tüm Varlıkların en yüksek hayrının savunucusu olmalarını sağlayacak yol olduğunu bilmenizi istiyoruz.

Şimdi başlayan bu Yeni Zaman Döngüsünde, bu yol sizi bakir ve yeniden doğurulmuş dünyaya götürecek. Ama, bu sizin tezahür ettirme ve yaratma çabalarınız olmadan gerçekleşmez. Şimdi, bunun için doğmuş olduğunuz zamandır, şimdi Ruhunuza ve Yaşam için derin Tutkunuza bağlanmanız ve niyetlerinizi oluşturmanız ve arzu ettiğiniz türde Dünyayı yaratmanız gereken zamandır.

Bunu Kutsal Bir Şekilde yapmanızı istiyoruz. Şiddet ve saldırganlık ile değil, kuvvet ve güç ile ve her zaman Ruh ile birlikte yürüyerek. Zamanın son döngüsünde, Kalbin Savaşçıları olmak için eğitildiğinizi hatırlayın. Şimdi, sizin yaratacağınız Zamanın bu Döngüsünde, Elmas Kalbin Savaşçıları ve Yaratıcı Sanatçıları olacaksınız. Elmas Yıldızı Ateşinin Enerji İmzasını taşıyacak ve aktaracaksınız ve her nerede olursanız bu güçlü enerji dönüştürücü işini yapacak.

Sevgililer, Elmas Ateşin dönüştürücü gücünü hafife almayın. Kalbinize ve Ruhunuza uyumlandığınız zaman ve Işık Bedeninizde ve enerji alanınıza Elmas Kodları taşıdığınız zaman, sadece Enerji İmzanızın çevrenize “damgalanmasına” izin vererek değişim ve dönüşümün güçlü enerjisi olursunuz.

Enerji İmzası: Kutsal Benlik, Kutsal Mekan, Kutsal Dünya

Yeni Başlangıca ve Büyük Re-Set’e (sıfırlama) girerken, uyanmış ve Bilinçli Varlıklar tarafından taşınan Enerji İmzasının doğasını biraz düşünelim.

Bu Enerji İmzası, son 9 yıllık döngüde kendi içinizde yaptığınız çalışma ile başlar. İçinize odaklanmayı ve her birinizin içinde yaşayan İlahi ve Yaratıcı Gücü ve İlahi Özü bulmayı öğrendiniz. Ruhu “bedenlemek” için çalışırken, gerçek Huzurun dışınızda değil, içinizde yaşadığını keşfettiniz. Ve bu nedenle Ruhun derin huzuruna bağlanmak ve sizi geride tutabilecek gölge benliği belirlemek için çalıştınız. Ve Kalbinizdeki, Ruhunuzdaki ve Bedeninizdeki Işığın, İlahi Işığın Aktarıcısı olmanızı sağlayacak kadar güçlü olduğu noktaya ulaştınız.

İster yalnız, ister grup olarak dua ettiğiniz zaman, meditasyon yaptığınız zaman ve Dünya için Kutsal Törenler yaptığınız zaman Ruhun ve Bedenin bu sürekliliği en güçlüdür.

Bu nedenle, tek bir Varlık olarak, Elmas Işığı taşıdığınız ve aktardığınız zaman çok güçlü olduğunuzu anlamanızı istiyoruz. Etrafınızdaki enerji alanını etkileyen ve değiştiren çok yüksek frekansta Kuantum Enerji Alanı yaratıyorsunuz. Sadece Kalbinizde Işık Bedeninizde bu frekansı taşımayı sağlamak dışında herhangi bir şey yapmak zorunda değilsiniz. Basite rezonans işlemi vasıtasıyla, etrafınızdakilerin enerjisini yükseltirsiniz.

Ama, bu gelen yılda, ayrıca tek bir insan olarak bile çevrenizi niyetiniz, odağınız ve çabanız ile değiştirebileceğinizi hatırlamak gerekli olacaktır. Çevreniz sizin yansımanızdır ve sizin tarafından yaratılır. Eğer çevrenizin kaotik ve düşük frekanslı olduğunu hissediyorsanız, o zaman yapabildiğiniz yerde onu değiştirmek için çalışın. Düzen ve uyum ve Güzelliğin frekansını yaratın. Evet, bu odak, çaba ve enerji gerektirir, ama Kutsal Mekanı bu şekilde yaratırsınız.

Küçük bir alan ile başlayın beli bir sunak yaratabilirsiniz. Sonra belki Kutsal Mekan olan tek bir oda yaratırsınız. Ve sonra belki tüm yaşama alanınızı Kutsal Mekan olarak yaratabilirsiniz. Bunu yaparken, Dünyaya ve diğerlerine, çevrenizi, toplumunuzu ve Dünyanın kendisini Kutsal Mekana dönüştürmeye hazır olduğunuzun sinyalini verirsiniz.

Bu Yeni Zaman Döngüsünün gidişatında, bir çoğunuz Dünyanızda Kutsal Dünya Bilincinin yeniden oluşturulması için enerji üretecek olan meditasyonlar ve Kutsal törenler yapmak için toplanmak üzere Ruh Aileniz ve Ruh Gruplarınız ile bir araya geleceksiniz.

Kayıp olan şey bulunacak ve yeniden oluşturulacak. Kutsal Dünyanın Bilinci sizinle, grup meditasyonlarınız ve topluluklarınız ve yaptığınız Kutsal çalışma ve Törenler ile başlayacak.

2017, Elmas Enerji İmzanızı “parlattığınız” ve Kutsal Törenler uygulamak ve Kutsal Mekan yaratmak için gruplar halinde toplandığını zaman olsun. Dünya, Kutsal Mekana kendi Yolculuğunda bu yeni enerjileri demirlemeye hazır.

Kutsal Otantik Benlik: Bu Yeni Döngüde Ben Kimim

Bir çoğunuz son zamanlarda artık bu yere “ait olmadığınızı” ve eski 3B türü matriksteki hayattan sıkıldığınızı ve yorulduğunuzu hissederek yaşadınız. Şimdi, Yeninin zorluğunu kabul etmenin ve kim olduğunuzu otantik bir şekilde gerçekten ifade ettiğiniz bir hayatı yaratmaya başlamanın zamanıdır.

Sevgililer bunu yapmak için, kendinizi tanımanız ve çok derin seviyede kim olduğunuzu bilmeniz gereklidir.

Sosyallaşme ve işin ekonomik matriksinin dışında… siz kimsiniz? Sadece çalışan, yaşayan ve üreyen bir “birim” misiniz yoksa Dünyadaki hayatınızın daha derin ve daha çok ruha – dayanan bir anlamı mı var? “Ruhsal Misyonunuz” var mı ve varsa, o ne olurdu?

Galaktik bir Varlık, bir Işık ve Enerji Varlığı olduğunuzu ve Yıldızların yuvanız olduğunu hatırlıyor musunuz? Buraya gelmeyi seçtiğinizi ve bu zamanda burada Dünyada olmayı istemenizin bir amacı olduğunu hatırlıyor musunuz?

Dünyada enkarne olan her yaşayan varlık büyüme, evrimleşme ve kendi Ruh Enerjini veya “Ruh İmzasını” yeni bir şekilde ifade etme arzusu ile gelir. Ama Sevgililer, buna bağlanabilmek, “perdeyi kaldırmanızı” ve Ruhunuzun yaratıcı enerjisine bağlanmanızı gerektirir.

Burada Işığın ve Ruhun bir Varlığı olduğunuzu ve sonsuz olduğunuzu bulursunuz. “Özünüzün” Işık, Şefkat ve Yaratıcılık olduğunu ve bu enkarnasyondaki arzunuzun gelişmek, bolluğu deneyimlemek ve Ruhunuzun tezahürünün kalıbına uygun olarak yaratmak olduğunu görürsünüz.

Saf Yaratıcı Özün bu yerine ulaşmak “kendini bilmektir” ve otantik ruh özünüzü ifade edebilmektir. Deneyimin düşük frekanslarında “orada dışarda” ne olursa olsun, kendi Sevgi, Şefkat ve Huzurun Yüksek Bilincinizde demirlenmiş ve merkezlenmiş kalırsınız.

Bir İnsan Bedeninde enkarne olan “Kutsal Yer” olduğunuzu anlayacaksınız ve İlahi Rahmet içinde yaşamak için o Kutsal Enerjiyi çekebilirsiniz. İlahi Rahmeti, İlahi Kalp ile derin Bağlantı duygusu ve sürekli ve devamlı iyi olma duygusu olarak tanımlarız. Sevgi olduğunuzu ve her zaman Sevildiğinizi bilmek!

Sevgililer, 2017’ye ve bu Yeni Başlangıca girerken, size Kutsal Dünyadaki Kutsal Yolunuzda Yaratıcı Neşe, Bolluk Tezahürü ve Elmas Işık diliyoruz.

Kutsal Dünya 2017 Takvimi

1 Ocak :  Yeni Başlangıç. 2026’da sona erecek 9 yıllık yeni döngünün başlangıcı.

11 Şubat : Halkalı Ay Tutulması

26 Şubat : Halkalı Güneş Tutulması

20 Mart :  Ekinoks

21 Haziran  :  Gündönümü.

26 Temmuz: Gezegensel Yeni Yıl

7 Ağustos : Kısmi Ay Tutulması

8 Ağustos : 8/8 Aslan Kapısı Portalı

21 Ağustos : Tam Güneş Tutulması

22 Eylül : Ekinoks

11 Kasım : 11/11 Portalı

21 Aralık : Gündönümü

(Çeviri: Saffet Güler)

http://www.starchildglobal.com/channels-and-articles/2017-new-beginnings-and-the-year-of-sacred-earth/